PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27-29 Haziran 2008 2. Geleneksel RaptorRiders Buluşması

Sayfa : [1] 2 3

aidikurt
27.Mart.2008, 23:58
http://www.raptorriders.net/gbbanner.jpg

:cheesy::cheesy::cheesy:

Arkadaşlar hepimizin sabırsızlıkla beklediği 2.Geleneksel Raptorriders buluşmasını bu sene 27-29 Haziran tarihleri arasında Dikili'de gerçekleştiriyoruz.
Artık aile gibi olduğumuz Raptorriders birlikteliğini büyük bir katılımla Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan arkadaşlarımızla coşturacağız.
Hem grup sürüşünün tadına varacak hem Ege’mizin doğal, kültürel zenginliklerini barındıran Dikili'nin eşsiz doğasında, kurulu dostluklarımızı bir kat daha pekiştireceğiz.
Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı aileye katacak, günden güne büyüyen ailemizi nitelikli katılımcılarla daha da büyüteceğiz.
Tüm RR ailesini geleneksel buluşmamıza bekliyoruz.

Konaklayacağımız yer Dikili sahilinde bulunan "the Killy Beach Club".
Mekanda çadır alanı mevcuttur. Mekana ödenecek gecelik konaklama bedeli çadır için 10 YTL'dir.
İsteyen arkadaşlar motel-pansiyonlarda kalabilirler.
http://www.onderpansiyon.8k.com/ (http://www.onderpansiyon.8k.com/) adresindeki pansiyon raptorriders üyelerine özel gecelik 25 YTL fiyat vermiştir.
Motellere toplu rezervasyon yapılmayacak, dileyen arkadaşlar kendi rezervasyonlarını yaptırabileceklerdir.
Akşam yemeği için kendimiz mangal yapabileceğimiz gibi mekan bize ücreti karşılığı yemek de sunabilecektir.
28 Haziran günü Ayvalık-Bergama ve çevre yöreler için geziler yapılacaktır.

27-29 Haziran tarihli buluşmamız için yol planı, katılımcıların programına göre il başkanları ve yöneticiler tarafından belirlenecektir. İl grubu bulunmayan üyelerimiz isterlerse il gruplarına katılıp toplu sürüşe katılabilir, isterlerse kendileri sürüş yapabilirler.

Konu ile ilgili sorularınız olacaksa admin ve moderatörlere özel mesaj atabilir yahut sitede kayıtlı telefonlardan kendilerine ulaşabilirsiniz.

DİKİLİ'DE BULUŞMAK ÜZERE

:cheesy::cheesy::cheesy:

Güncel liste...

İSTANBUL

1-BULL (Çadır)
2-aidikurt (Çadır)
3-Carvalho (Çadır)
4-Orçungiray
5-inci
6-kaanka + eşi
7-h_zafer_y
8-Emrahküçükgirgin + Pınar Hn.
9-müslümbaba + Sevgi Hn.
10-Gençer +2
11-yenikoylu_ua +Şemsi Hn.
12-Tayfun (Çadır)
13- Infinitedreams +1 (pansiyon)
14- Polo
15- Deniz +1
16- Kisstanbul
17- Captan Qusdo
18-Alex + eşi Lotus
19- Doğan (Çadır)
20- Vatansever +1

ANKARA

1- Aksu Mehmet ve eşi
2- Lunatic Ahmet
3- Rommel Bilgehan
4- Aslanburçlu Yaşar ve eşi
5- Arnova Cihat
6- Kostak06 Ferhat
7- Ongun Mehmet
8- Mr.quanta Burak
9- Dinyeper Oktay
10- Dağcı Barış
11- Koray61 ve eşi
12- atraks
13- Raptiye, Ekrem Yadigar
14- Kaleci
15-Mkepez

İZMİR

1. Komoster
2. Hakkı +1
3. emresahin
4. Tlgyldz
5. Serdar (pazar günü gelecek, birlikte döneceğiz)
6. Redhawk+1
7. drali

SAMSUN

1. Okan + modlady (capokanoya)

KOCAELİ

1. Tatar +malatyalı

ŞANLIURFA

1. matemmatik

ADANA

1. Haluka28 (çadır)

MERSİN

1. Kino
2. Gezgin Murat

AFYONKARAHİSAR

1. Kaynarca+ eşi

SİVAS

1. Gata

KÜTAHYA

1. İgaç
2. Vyilmaz35

ÇANAKKALE

1. Yanar17 + eşi

BALIKESİR

1. Eserkaradeli + eşi
2. Bozkurt +eşi

ESKİŞEHİR

1. Jashuaa

BULL
28.Mart.2008, 00:13
birinç birinnnçççç!!!!

1-BULL

aslanburclu
28.Mart.2008, 00:27
çok iyi ya ayvalık bölgesi.... artık o zaman ankara ekibiyle yol yapcam herhalde

orkun
28.Mart.2008, 00:55
ayvalıkta konaklamayı planladığınız özel bir yer var mı

aidikurt
28.Mart.2008, 00:59
ayvalıkta konaklamayı planladığınız özel bir yer var mı

Yol planı, sürüş planı, gezi planı, konaklama vs ile ilgili detaylar ilerleyen zamanda sizlerle paylaşılacaktır.

orkun
28.Mart.2008, 01:04
ben her hafta dikili ye kadar gidiyorum bir problem olursa yardımcı olmaya çalışırım

carvalho
28.Mart.2008, 01:09
gelenek bizimle başladı bizimle devam edecek. ŞAhane olacak, sabırsızlıkla bekliyorum...

aidikurt
28.Mart.2008, 01:22
ben her hafta dikili ye kadar gidiyorum bir problem olursa yardımcı olmaya çalışırım
eyvallah kardeşim saol.Telden ararım seni konusuruz detaylı olarak yardımcı olursun artık bize organizasyonda

orkun
28.Mart.2008, 01:38
ne demek her zaman

okan
28.Mart.2008, 01:43
1-BULL
2-aidikurt
3-Carvalho
4-okan + modlady (capokanoya)

Batis
28.Mart.2008, 01:47
1-BULL
2-aidikurt
3-Carvalho
5-Batis

Ayvalık benim memleket sayılır.Zaten gidecektim Edremit'e kadar , isabet oldu! :D

inci
28.Mart.2008, 02:31
hadi bakalım rastgele
1-BULL
2-aidikurt
3-Carvalho
5-Batis
6-inci

kaanka
28.Mart.2008, 09:47
1-BULL
2-aidikurt
3-Carvalho
5-Batis
6-inci
7-kaanka + eşim

hadi elleri görelim...:cheesy:

komoster
28.Mart.2008, 10:48
1-BULL
2-aidikurt
3-Carvalho
5-Batis
6-inci
7-kaanka + eşim
8-komoster

bende varım

aslanburclu
28.Mart.2008, 10:56
İSTANBUL

1-BULL
2-aidikurt
3-Carvalho
5-Batis
6-inci
7-kaanka + eşim
8-komoster

ANKARA

1. aksu + 1
2. aslanburçlu +1

aidikurt
28.Mart.2008, 11:00
önümüzde daha 3 ay var
cok kalabalık olucaz cok
ınanılmaz bir buluşma olucak.

aslanburclu
28.Mart.2008, 11:13
evet bu forum herhalde 100 sayfayı geçer...

eeee bu kadar kalabalık orda nasıl kalacak ne yiyecek ne içecek temizlik durumu nasıl sağlanacak çadırlı kamp yerimi ayarlanacak yoksa ayvalık stadyumumu kiralanacak .ayvalıklılar bizi kabul edecekmi bakalım oooohoooooo bir sürü soru bu kadar işin organizazyonunu kimler ayarlayacak çok iş var çokkkkkk:?::?:

modların işi zor haydi iş başına :cheesy::cheesy::cheesy:

carvalho
28.Mart.2008, 11:15
Organizasyon işini bize bırak Yaşar abi. Herşey 4/4 lük olacak, hiç merak etmeyesin... 100 motor olur muyuz acep??

aslanburclu
28.Mart.2008, 11:18
Organizasyon işini bize bırak Yaşar abi. Herşey 4/4 lük olacak, hiç merak etmeyesin... 100 motor olur muyuz acep??

çok zor bence be abicim yine çekirdek kadro anca derim ama gönlüm istiyoki bütün motor delileri rüzgara göğüs gerenler toplansın kollarımız biraz daha uzasın
8)8)

kaanka
28.Mart.2008, 11:22
valla fuariçin yapılan organizasyon bile okadar zevkli geçtiki. bu geziyi düşünmek bile beni acayip heycanlandırıyor, eminim süper olucak...:cheesy:

carvalho
28.Mart.2008, 11:24
Süper olacağından hiç kuşkun olmasın Alper kardeşim. Bu sefer sahil kasabasına gidiyoruz, gündüz vakti deniz, kısa turlar, akşam vakti eğlence, muhabbet. Unutulmaz bir hafta sonu olacak...

Ben Çarşamba'dan gideceğim mekana...

kaanka
28.Mart.2008, 11:29
Süper olacağından hiç kuşkun olmasın Alper kardeşim. Bu sefer sahil kasabasına gidiyoruz, gündüz vakti deniz, kısa turlar, akşam vakti eğlence, muhabbet. Unutulmaz bir hafta sonu olacak...

Ben Çarşamba'dan gideceğim mekana...

bu konuda sizlere güvenim sonsuz, eminim çok güzel şeyler pilanlıyorsunuz. bende yaşar abi gibi detayları çok merak ediyorum. çadırlımı olucak, yoksa kalmaya yerler olucakmı? eşimle geliceğim için onagöre tedbir almak istiyorum çadır felen bakmaya başlayalım mı ???8)

carvalho
28.Mart.2008, 11:36
Çadırlı konaklama olacak, tahminime göre en az %80 çadırda kalacaktır, ben mesela. İsteyen motel-pansiyonda kalabilecek. Sayı belli olduğunda ona göre toplu rezervasyon yaptırılacak. Bunun için en geç Haziran başı gibi pansiyonda ve çadırda kalacakların sayılarının belli olması gerekiyor. Kolay işler bunlar, no problem :)

müslüm baba
28.Mart.2008, 11:46
Tabiki ben ve sevgide geleceğiz bu gezi kaçmaz,Eskişehir ve Tosya unutulmazdı, ama söylemeden geçemiyeceğim bir iki husus var, biliyorsunuz bir çok regal sahibi motorlarını değiştirip daha yüksek cc li motorlar aldılar, grup sürürşleri artık çok daha dikkat isteyecek, yüksek cc li motorlar bir müddet sonra sıkılıp basıp geçecek grubu ve sürüş disiplini bozulacak, ben bu olayları çok yaşadım, bence yapacağımız buluşmalarda bu konu ile ilgili eğitim verelim ve denemeler yapalım, ayvalık yolu gidiş geliş ayrılmış yollar değil o yüzden tehlike oluşturuyor, şimdiden başlayalım bu eğitimlere.

http://img339.imageshack.us/img339/5171/pict0124tn0.jpg

http://img206.imageshack.us/img206/2026/img0257xa6.jpg

http://img260.imageshack.us/img260/1626/pict0069om1.jpg

kaanka
28.Mart.2008, 11:47
Çadırlı konaklama olacak, tahminime göre en az %80 çadırda kalacaktır, ben mesela. İsteyen motel-pansiyonda kalabilecek. Sayı belli olduğunda ona göre toplu rezervasyon yaptırılacak. Bunun için en geç Haziran başı gibi pansiyonda ve çadırda kalacakların sayılarının belli olması gerekiyor. Kolay işler bunlar, no problem :)

dediğim gibi sizlere güveniyorum. çok güzel olucak çoooookk..... umarım katılım en yüksek seviyede olurda bütün dostlarla tanışma fırsatını yakalarız...8)

carvalho
28.Mart.2008, 11:50
Tabiki ben ve sevgide geleceğiz bu gezi kaçmaz,Eskişehir ve Tosya unutulmazdı, ama söylemeden geçemiyeceğim bir iki husus var, biliyorsunuz bir çok regal sahibi motorlarını değiştirip daha yüksek cc li motorlar aldılar, grup sürürşleri artık çok daha dikkat isteyecek, yüksek cc li motorlar bir müddet sonra sıkılıp basıp geçecek grubu ve sürüş disiplini bozulacak, ben bu olayları çok yaşadım, bence yapacağımız buluşmalarda bu konu ile ilgili eğitim verelim ve denemeler yapalım, ayvalık yolu gidiş geliş ayrılmış yollar değil o yüzden tehlike oluşturuyor, şimdiden başlayalım bu eğitimlere.

Sürüşü zaten tek grup olarak yapmamız biraz zor olur Müslüm abi. Toplam sayımıza göre 2 yahut 3 grup oluştururuz, ortalama hızı biraz daha yüksek olacaklar ayrı grup olur, grubun homojenliğini bozdurtmayız.

Aslında grup sürüş disiplinimiz geçen seneye göre çok mesafe katetti. Daha disiplinli sürüyoruz ama dediğin gibi Ayvalık öncesi kendimizi daha da eğitmeliyiz.

kaanka
28.Mart.2008, 11:51

+1
müslüm babaya katılıyorum şahsen ben 90km. pek geçmem umarım yolda bizi bırkıp gitmez gurup.

delibeygir
28.Mart.2008, 11:51
hehehehe gidelim gidelim gidelim :cheesy: evveeeeeeetttttttt en sonunda aile olarak uzun bir gezi yapabileceğiz.Fuar o kadar zevkliydiki bunu düşünemiyorum bile.:p Buarada müslüm babyada hakveriyorum yüksek CC'li arkadaşların kopup gitmesi diğerlerininde onlara yetişmeye çalışması sorun yaratabilir.

carvalho
28.Mart.2008, 11:53
Buarada müslüm babyada hakveriyorum yüksek CC'li arkadaşların kopup gitmesi diğerlerininde onlara yetişmeye çalışması sorun yaratabilir.

Öyle bir kovalama olmaz :)
Grup sürüşü disiplinini bozanı önce uyarır sonra döveriz :)

emrahkucukgirgin
28.Mart.2008, 11:55
Ahanda beni de yazın... Bunu kaçırmam artık şimdiden takvimime yazdım...

Yaz Aidikurtum
Emrah+Pınar

kaanka
28.Mart.2008, 11:56

çözüm harika...:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis ::alkis::alkis:

delibeygir
28.Mart.2008, 11:57

Yada önce dövelim sonra uyaralım :) kovalamaca olmuyacağını biliyorum ama öndekilerden uzak kalmamak için arkadakiler biraz performanslı sürebilirler diye düşünüyorum yoksa benim kimseyi kovalamaya niyetim yok8) neyse ben süper olacağına eminim.:cheesy:

Aksu
28.Mart.2008, 11:58
Arkadaşlar Müslüm Baba nın dediğini yabana atmayın ve konu üzerinde iyi düşünün çalışın derim. Motorları güçlerine göre 5 erli gruplara ayırarak yüksek cc li motorların oluşturduğu grup önden gitmesi kaydıyla 5 er dakika arayla çıkış yapıp önceden belirlenen mola yerlerine varmak hedefiyle yol yapın. Balıkesir den yol gidiş geliş olacağı için dikkatli olunması gerekmektedir.
Biz Ankara olarak toplanıp yol durumu konusunu konuşacağız. Büyük ihtimal Ankara Balıkesir arasını trenle gelip Balıkesir Ayvalık arasını motor sürüşü ile tamamlarız, dönüş de aynı şekilde olacaktır.
Ankara dan en az 15 motor ve artçılarla birlikte en az 20 kişi olmazsak ben bu İl başkanılığı işini bırakırım. 500 ü geçgin üyemiz var, biz orada en az 200 kişi olamayacaksak, boşa emek sarfediyoruz demektir. Haziran sonu daha vakit var, Gün ola hayrola.

carvalho
28.Mart.2008, 12:01
Ankara dan en az 15 motor ve artçılarla birlikte en az 20 kişi olmazsak ben bu İl başkanılığı işini bırakırım. 500 ü geçgin üyemiz var, biz orada en az 200 kişi olamayacaksak, boşa emek sarfediyoruz demektir. Haziran sonu daha vakit var, Gün ola hayrola.

Katılıyorum Aksu abi... Ben 100 motor dedim ama haklısın, 200 olmalıyız. Senede 1 gün...

kaanka
28.Mart.2008, 12:03
200 motor toplansak valla Türkiye'deki bütün motor kuluplerinin motorları kıskançlıktan çatlar heralde...

carvalho
28.Mart.2008, 12:06
Güncel liste...

İSTANBUL

1-BULL
2-aidikurt
3-Carvalho
5-Batis
6-inci
7-kaanka + eşim
8-h_zafer_y
9-Emrahküçükgirgin + Pınar Hn.
10-müslümbaba + Sevgi Hn.

ANKARA

1. aksu + 1
2. aslanburçlu +1

İZMİR

1. Komoster

KOCAELİ

1. Tatar

müslüm baba
28.Mart.2008, 12:12
Büyük ihtimal Ankara Balıkesir arasını trenle gelip Balıkesir Ayvalık arasını motor sürüşü ile tamamlarız, dönüş de aynı şekilde olacaktır.

Yaw bu ihtiyarlarlada bi yere gidilmiyor baksana trenle geleceklermiş, sonrada millete 3000km yol yaptık diyecekler,yazıklar olsun be, atın bu adamı Angara başkanlığından.

aslanburclu
28.Mart.2008, 12:18
:cheesy:kuvvetli motorların arkasına 5 litrelik teneke bağlarız hızli gitmezler ha gideceklermi o zaman süratten teneke yola vurur sıçrar kasklarına vurur yani işte eyle bizimki züğürt tesellisi oldu birazcık demi:cheesy::cheesy::cheesy:

bilgihan
28.Mart.2008, 12:18
SLM ARKADAŞLAR...

Daha motorumu bile almadım ama bu gezi işine heyecanlandım.. :)

Detayları bekliyorum..Kayıt nasıl yapacağız?

Ayvalık ta Şeytan sofrası denen yerden gün batımı muhteşemdir...Cunda adasını da ziyaret etmek lazım..

Herkese Selamlar

carvalho
28.Mart.2008, 12:21
SLM ARKADAŞLAR...

Daha motorumu bile almadım ama bu gezi işine heyecanlandım.. :)

Detayları bekliyorum..Kayıt nasıl yapacağız?

Ayvalık ta Şeytan sofrası denen yerden gün batımı muhteşemdir...Cunda adasını da ziyaret etmek lazım..

Herkese Selamlar

Bilgihan, organizasyonumuz kendi içimizde olduğu için kayıt gibi formalitelerimiz yok. Sadece gelmek isteyen arkadaşlar isimlerini yazdırıyor listeye, planlamayı ona göre yapıyoruz.

gezi tarihinde motorun olmasa bile buluşmamıza katılabilirsin, memnun oluruz. İlk buluşmamıza arabasıyla gelen dostlarımız olmuştu; uzak yol handikapı.

aslanburclu
28.Mart.2008, 12:23
valla tren işi banada uyar çekemem öyle yaldır yaldır o yollarda es es'e gidip gelirken ömrüm bitti ya sıcak ,kamyon eksostları ,motor gitmiyor ,, kaskı açıyon vuran haşerelerin haddi hesabı yok ... yani bende katılıyorum aksuya tren iyi fikir gibi:cheesy::cheesy:

tatar
28.Mart.2008, 12:32
ekleyın benıde lısteye . hatta koyume goturecem sızı . caylar yenıden benden .

tatar ( merter )
ızmıt / kocaeli

Aksu
28.Mart.2008, 12:32
Yaw bu ihtiyarlarlada bi yere gidilmiyor baksana trenle geleceklermiş, sonrada millete 3000km yol yaptık diyecekler,yazıklar olsun be, atın bu adamı Angara başkanlığından.
Şimdi bizim motorlarla en fazla 90-110 arası gidiyon o da çoğu 110 gidemiyo dolayısıyla yol çekilmez oluyo, grubu da bırakamayacağımıza göre, en iyisi tren diye düşünüyorum. Yani yol yorgunluğunu atamadan tekrar dönüşe geçmek hoş olmuyo. Az değil Ankara Ayvalık 650 km.

Tayfun
28.Mart.2008, 12:37
Şimdi benim anlamadığım birşey var, herkes motorla yola çıkıcak kaçla gidicem nasıl gidicem hesabı yapıyor, bu mantıkla çıkılan yollar hiçbir zaman bitmez ben size söyliyim, motorla yola ben gezmeye çıkıyorum mantığıyla çıkacaksınızki baktığınız heryer içinize sinsin ve keyif alın, valla hiç kasmaya niyetim yok 90-100 le giderim keyfini ala ala giderim, tabakhaneye birşey yetiştirmiyoruz, yoldaki beraber sürüş bile ayvalık buluşmasına dahil onun için yol hasabı yapmasın kimse derim... Sloganımız nedir bizim, LIVE TO RIDE yani sürmek için yaşa ;)

bilgihan
28.Mart.2008, 12:41
Arkadaşlar ,ararnıza yeni katıldım...Belki haddim değil ama ....madem yol 20 km yavaş gitmekle çekilmiyor o zaman 125 cc lerle 250 cc leri iki ayrı grup yapsanız ? Veya acemilerle ustaları iki grup yapsanız? Oraya ulaşmak bir kaç saat fark yapar sadece..
Bence bu tip organizasyonların tadı ,kendi araçlarımızla,grup olarak yapılması..Trenle gitmekle ,günübirlik organizasyon yapan firmalardan farkı ne olacak ? Ama tabii herkesin fikrine saygı duymak lazım...Benim fikrim bu.

okan
28.Mart.2008, 12:44
Güncel liste...

İSTANBUL

1-BULL
2-aidikurt
3-Carvalho
((((((((((4-okan + modlady (capokanoya) ))))))))))):evil:
5-Batis
6-inci
7-kaanka + eşim
8-h_zafer_y

ANKARA

1. aksu + 1
2. aslanburçlu +1

İZMİR

1. Komoster

KOCAELİ

1. Tatar

ben istanbullumuyum la selçuk....hadi sen olmuşun nda bana barii kıymasaydın olm...

carvalho
28.Mart.2008, 12:47
Arkadaşlar ,ararnıza yeni katıldım...Belki haddim değil ama ....madem yol 20 km yavaş gitmekle çekilmiyor o zaman 125 cc lerle 250 cc leri iki ayrı grup yapsanız ? Veya acemilerle ustaları iki grup yapsanız? Oraya ulaşmak bir kaç saat fark yapar sadece..
Bence bu tip organizasyonların tadı ,kendi araçlarımızla,grup olarak yapılması..Trenle gitmekle ,günübirlik organizasyon yapan firmalardan farkı ne olacak ? Ama tabii herkesin fikrine saygı duymak lazım...Benim fikrim bu.

Bilgihan, haddim değil ne demek :) MEmnun oluyoruz yeni arkadaşlarımızın katılımlarını gördükçe.

Gezi zaten birkaç farklı grup halinde olacak, öyle planlıyoruz ama acemileri ayrı grup yapamayız. Yeni sürücüler grubun ortalarında yol yapacak, daha ustalar öncü ve artçı olarak grupta yer alacak.

grup farklılaştırmasını ortalama hıza göre planlayacağız. 80 ortalamayla gidecekler bir grup daha hızlılar diğer grup gibi...

HEle sayımız bir belli olsun, planlama kısmı işin en zevkli yanı.

Seni de listeye ekliyor muyuz???

carvalho
28.Mart.2008, 12:48
Güncel liste...

İSTANBUL

1-BULL
2-aidikurt
3-Carvalho
((((((((((4-okan + modlady (capokanoya) ))))))))))):evil:
5-Batis
6-inci
7-kaanka + eşim
8-h_zafer_y

ANKARA

1. aksu + 1
2. aslanburçlu +1

İZMİR

1. Komoster

KOCAELİ

1. Tatar

ben istanbullumuyum la selçuk....hadi sen olmuşun nda bana barii kıymasaydın olm...

HArbi laaa...

Seni bafralılar grubuna yazıyom topraam :)

İlk sayfada aidikurt mesajında güncel liste bulunmaktadır arkadaşlar. Daha ilk günden 14 motor 20 kişi olduk. En az 100 olacağız...

bilgihan
28.Mart.2008, 12:53
Carvalho çok tşk .ler..
Lütfen beni de ekleyin....

Tayfun un da dediği gibi amaç gezmek,birlikte yol almak..

müslüm baba
28.Mart.2008, 13:00
En iyisi ben gidip sizi Ayvalıkta bekleyeyim.

Aksu
28.Mart.2008, 13:05
En iyisi ben gidip sizi Ayvalıkta bekleyeyim.
Sen gel erkenden bende çarşamba perşembe orda olurum.

müslüm baba
28.Mart.2008, 13:09
Biz zaten öncü grubuz biliyorsun,gidip orada gelenlere yer ayarlarız.

emresahin
28.Mart.2008, 13:11
emre şahin- güneş şahin

bize çok yakın ayvalık alt tarafı 1-2 saat...burdan gelemezsek ayıp olur valla..
ben ve eşimde katılırız.
yer tercihi süper bencede.
ancak konaklama açısından tesis sayısı olarak çok yeterli bir bölge değil o nedenle dikkat etmak lazım erkenden yer ayırmakta fayda var.
ben sezonda pansiyon bulmakta çok zorlandım ayvalıkta...

müslüm baba
28.Mart.2008, 13:15
emre şahin- güneş şahin

bize çok yakın ayvalık alt tarafı 1-2 saat...burdan gelemezsek ayıp olur valla..
ben ve eşimde katılırız.
ancak konaklama açısından tesis sayısı olarak çok yeterli bir bölge değil o nedenle dikkat etmak lazım erkenden yer ayırmakta fayda var.

Çadır abi çadır biz gençler her zaman doğayla iç içe olmalıyız, börtü böcek yatarız çadırlarda.

carvalho
28.Mart.2008, 13:18
emre şahin- güneş şahin

ben ve eşimde katılırız.

Geçen sene buluşmamız Eskişehir'de olmuştu, izmirli hiçbir dostumuz gelememişti. Bu sene Ayvalık'ta yapmamızın bir nedeni de İzmir'li ve diğer Ege'li arkadaşlarımızın da katılımını sağlamak. Umarım İzmir firesiz katılır.

carvalho
28.Mart.2008, 13:19
Çadır abi çadır biz gençler her zaman doğayla iç içe olmalıyız, börtü böcek yatarız çadırlarda.

Hay yaşayasın Müslüm Abi...

emresahin
28.Mart.2008, 13:19

:) :)
valla müslüm baba ben yatak konusunda çok hassasım ,ben uyuyamam çadırda...
ama hep hayran oldum çadırda kalanlara.
nedense öyle açık alanda,börtü böcek arasında uyuyamıyorum..
biz pansiyon ayırtalım ozaman kendimize sora korktuğumuz olmasın çadırda bulmayalım kendimizi...

bilgihan
28.Mart.2008, 13:24
Ayvalık Sarmısaklı çıkışında Çamlık Kamping diye biryer vardı..Duruyor mu bilmem ama çam ağaçlarının altında hoş biryerdi..Sahibi Meral Amcaydı :)

Netten baktım biraz...bir site buldum ..linki;

http://www.kazdaglari.com/konaklama/kampink/kampink.html

http://www.kampkaravan.org/analinkler/kamplar_marmara_eki1.htm

ikincisi fena değil gibi

carvalho
28.Mart.2008, 13:27
Yer yurt olayını biz ayarlarız arkadaşlar, siz gezinin hayalini kurun, şimdiden keyfini çıkartın :)

müslüm baba
28.Mart.2008, 13:32
:) :)
valla müslüm baba ben yatak konusunda çok hassasım ,ben uyuyamam çadırda...
ama hep hayran oldum çadırda kalanlara.
nedense öyle açık alanda,börtü böcek arasında uyuyamıyorum..
biz pansiyon ayırtalım ozaman kendimize sora korktuğumuz olmasın çadırda bulmayalım kendimizi...

Birkere yatsan çadırda zaten başka yerde yatmazsın,böcekleride biz kovalarız nöbet tutarız,zaten uyumayanlar oluyor onlar kovalar.:p

aslanburclu
28.Mart.2008, 13:44
bull'un yılancığı yeter börtü böcek bırakmaz merak etmeyinbütün nöbetleri ona yazarız dolaşır durur ortalıkta tayfunda arada bir kontrol eder onu

emresahin
28.Mart.2008, 14:02
tamam ozaman.....
:)
nöbetçiler sağlammış..

RızaHoşgör
28.Mart.2008, 14:32
değerli admin ve modlar,
Allah kolayluk versin.zor bir görev sizi bekliyor.acizhane bazı önerilerim olacak.mutlaka konuya hakim diğer arkadaşlarımda fikirlerini söyleyecektir.sizlerde eleyip en iyisini bulmaya çalışacaksınız.
1.mekan fiyat avantajı saglamalı(kimse falanca yeri daha ucuza kapatırdık diyememeli)
2.tercihen çadır kurulabilecek alanı bulunan tesis seçilmeli
3,mutlaka bölgeyi iyi bilen bir site dostumuza tesis önceden en az iki kez habersiz denetlendirilmeli
5.100 kişi olabileceğimizi umarak tesis kapasitesi gözden geçirilmeli.
6.fiyat anlaşması yaparken mutlaka bu konuda deneyimi olan bir arkadaşımızdan destek alınmalı ki ben fiyat pazarlıgında iddaliyim
7,internette küçük bir gezi yaparak bize hitap edebilecek bir yer buldum.ektedir.eminim sizler daha iyisini bulacaksınız
http://www.ayvalik.web.tr/tr/oteldetay.asp?otel=ZAFER PANSİYON
sevgilerimle

dağcı
28.Mart.2008, 15:09
beni de ekleyin listeye...
ihtiyaç duyulduğu takdirde kamp ile ilgili konularda yardımcı olabilirim
özellikle yeni malzeme alacaklara tavsiyelerde bulunabilirim.
mesela çadır alırken dikkat edilmesi gerekenler gibi...

emresahin
28.Mart.2008, 15:10
bu tesis güzel ben görmüştüm hemen deniz kıyısında..ancak müdavimi çok ve organizasyon hafta sonu olduğu için hafta sonu çoğu tesis ve burasıda dolu olabiliyor.ben gittiğimde sadece 1 boş oda vardı...onuda bana vermek istedikleri rakam başka pansiyonda 2 gece konaklamıştım...
çadır kurulacak yeri yok ayrıcada.

Aksu
28.Mart.2008, 15:18
Anladığım kadarıyla Rıza öncü birlik de olmaya razı.

matemmatik
28.Mart.2008, 15:32
ŞANLIURFA
1- Matemmatik (Artçısı yok) :(

carvalho
28.Mart.2008, 15:35
Aytaç kardeşim geldiğine çok sevindim...
Az buz yol yapmayacaksın, işte chopper ruhu :):):)

Aklıma bir fikir geldi. Ayvalık'a en uzun yol yaparak gelen raptorcuya bir plaket verelim.
Hatta kategorileri arttıralım... Dur bak biraz düşünelim bu işin üstünde.

ilk gün 22 motor 30 kişi olduk. Şahane katılım...
100'e kadar devammmm!!!!!

hakkı
28.Mart.2008, 15:43
tarihlerin belli olması çok iyi olmuş. demekki artık kolları sıvamanın vakti geldi ;)
adminim İzmir alanına adımı yazmamışsın, geleceğimden şüpen yoktur umarım. lütfen eşimle birlikte benide listeye yaz. böyle bir organizasyon kaçmaz. muhakkak orada olacağız.

hakkı+sibel

Aksu
28.Mart.2008, 15:44
Aytaç kardeşim geldiğine çok sevindim...
Az buz yol yapmayacaksın, işte chopper ruhu :):):)

Aklıma bir fikir geldi. Ayvalık'a en uzun yol yaparak gelen raptorcuya bir plaket verelim.
Hatta kategorileri arttıralım... Dur bak biraz düşünelim bu işin üstünde.

ilk gün 22 motor 30 kişi olduk. Şahane katılım...
100'e kadar devammmm!!!!!
Okan duymasın, Samsundan Ankara, Ankara dan Mersin Kino babanın yanına ordan da Ayvalık yapar en uzun yol diye kapar hediyeyi, Herif alışdı dipsiz gölde beleş votkaları içmeye.
Aytaç gerçekten ben de sevindim geleceğine. Gelirken Adana falan topla gel.
Kino Baba sana sormamıza gerek yok, sensiz olmayacağını herkes biliyo.

carvalho
28.Mart.2008, 15:52
Okan duymasın, Samsundan Ankara, Ankara dan Mersin Kino babanın yanına ordan da Ayvalık yapar en uzun yol diye kapar hediyeyi, Herif alışdı dipsiz gölde beleş votkaları içmeye.
Aytaç gerçekten ben de sevindim geleceğine. Gelirken Adana falan topla gel.
Kino Baba sana sormamıza gerek yok, sensiz olmayacağını herkes biliyo.

Kino Baba internete giremedi sanırım şu aralar. Yoksa listeye herkesten önce yazdırırdı adını 8)

dinyeper
28.Mart.2008, 16:02
benim kafam karıştı arkadaşlar mod lardan ricam bi listeyi güncelleme imkanımız var mı?bu arada bu buluşma figürü harika görünüyor.emeği geçen herkese teşekkürler!!!!

aidikurt
28.Mart.2008, 16:35
Güncel liste...

İSTANBUL

1-BULL
2-aidikurt + firstlady
3-Carvalho
4-okan + modlady
5-Batis
6-inci
7-kaanka + eşi
8-h_zafer_y
11-Bilgihan
12-yenikoylu_ua +Şemsi Hn.

ANKARA

1. aksu + eşi
2. aslanburçlu +eşi
3.dağcı

İZMİR

1. Komoster
2. Hakkı +1
3. emresahin

KOCAELİ

1. Tatar

ŞANLIURFA

1. matemmatik

Aksu
28.Mart.2008, 16:44
Alper listeye ekleme yaparmısın veya şu şekilde düzenle yeniden.
1- Aksu Mehmet ve eşi
2- Lunatic Ahmet
3- Rommel Bilgehan
5- Arnova Cihat
6- Kostak06 Ferhat
7- Ongun Mehmet
8- Mrquanto Burak
9- Dinyeper Oktay
10- Dağcı Barış

kaanka
28.Mart.2008, 16:48
Ankara coştu sanırım....:)

Aksu
28.Mart.2008, 16:57
Gelmeyene ağır ceza verecem, 1 Temmuz dan sonraki gezilere almayacağım. Bir yıl cezalı olacaklar gelmeyenler. Kışın gezi gezi diye ölüyo milet yaz gelince yan çiziyolar, Hehehehe.
Daha durun o liste en az 15 olmalı

carvalho
28.Mart.2008, 17:20
benim kafam karıştı arkadaşlar mod lardan ricam bi listeyi güncelleme imkanımız var mı?bu arada bu buluşma figürü harika görünüyor.emeği geçen herkese teşekkürler!!!!

İlk mesajda liste sürekli güncelleniyor. Şu anda 27 motor, 36 kişiyiz 8)8)

dinyeper
28.Mart.2008, 17:25
vay vay vay maaşallah hadi bakalım.daha ilk günden böyleyse süper olacak desenize!!

okan
28.Mart.2008, 17:34
la yine istanbul gurubuna yazmışlar beni yaa.... olm altı üstü iki sefer geldik istanbul buluşmasına ... deiştirin kardeşim.... samsun yazın .. tek tabanca ....

yenikoylu_ua
28.Mart.2008, 17:42
Sen artık bizdensin Okanım tükanıda taşıdıkmı buraya oldu bitti ....

Bu arada Mersini görmüyom listede Kino Dedem nerdesin yawww hadi yazsana ismini

İSTANBUL

1-BULL
2-aidikurt + firstlady
3-Carvalho
4-yenikoylu_ua + yenikoyluartçı
5-Batis
6-inci
7-kaanka + eşi
8-h_zafer_y
11-Bilgihan

ANKARA

1- Aksu Mehmet ve eşi
2- Lunatic Ahmet
3- Rommel Bilgehan
5- Arnova Cihat
6- Kostak06 Ferhat
7- Ongun Mehmet
8- Mrquanto Burak
9- Dinyeper Oktay
10- Dağcı Barış

İZMİR

1. Komoster
2. Hakkı +1
3. emresahin

KOCAELİ

1. Tatar

ŞANLIURFA

1. matemmatik

SAMSUN

1.Okan +modlady

okan
28.Mart.2008, 17:47
yavv kubim centilmen mod um ...istanbulu deişin yavv .. valla kırmızı yazamıyom mürekkep bitmiş .. yoksa deişecem çoktan .....:cry:

RoS
28.Mart.2008, 17:47
ayvalık ayvalık güsel yer ama bana uzak bi de cok ters zamana gelmiş :) napsam bende jeepimlemi gelsem napsam offf :))

drali
28.Mart.2008, 17:52
Bir önerim var:Kozak Yaylası.Burası Ayvalık'a 10-15 km mesafede yüksek çam ağaçları altında yemyeşil çimler üstünde bir yerdir.Birkaç yıl evvel motorsikletli bir grup burada festival yapmıştı.İzmir grubu olarak ayvalık gezisinde bu yolu kullanmıştık geziye katılan arkadaşlar da burayı bilir.Karar sizindir,her türlü yardımı yapabilirim.

yenikoylu_ua
28.Mart.2008, 17:54
hemen hallettik sen iste yeterki

emreerhamza
28.Mart.2008, 19:44
bu nasıl bir sitedir ya, işi gücü bırakıp bir takılıyorum bazen saatler geçiyor:)
eğer bir iki aya kadar alırsam regalimi bende kesin geleceğim artçımla beraber,
siz beni pek tanımıyorsunuz fazla bir şey yazmıyorum, çünkü ne sizler kadar anlıyorum motordan,ne de anım ,tecrübem var,bol bol okuyorum şimdilik yazdıklarınızı, sıksık yazan arkadaşları abileri tanımış kadar oldum:)
az kaldı kısa bir zaman sonra aktif bir üye olacağım...

carvalho
28.Mart.2008, 19:51
Bir önerim var:Kozak Yaylası.Burası Ayvalık'a 10-15 km mesafede yüksek çam ağaçları altında yemyeşil çimler üstünde bir yerdir.Birkaç yıl evvel motorsikletli bir grup burada festival yapmıştı.İzmir grubu olarak ayvalık gezisinde bu yolu kullanmıştık geziye katılan arkadaşlar da burayı bilir.Karar sizindir,her türlü yardımı yapabilirim.

Ali ağabey, önerin için teşekkürler. Geniş alternatifli bekan arayışına girişeceğiz, desteğinize her zaman ihtiyacımız olacak. Biz kontak kurarız senle.

Teşekkürler tekrar.

carvalho
28.Mart.2008, 19:52
bu nasıl bir sitedir ya, işi gücü bırakıp bir takılıyorum bazen saatler geçiyor:)
eğer bir iki aya kadar alırsam regalimi bende kesin geleceğim artçımla beraber,
siz beni pek tanımıyorsunuz fazla bir şey yazmıyorum, çünkü ne sizler kadar anlıyorum motordan,ne de anım ,tecrübem var,bol bol okuyorum şimdilik yazdıklarınızı, sıksık yazan arkadaşları abileri tanımış kadar oldum:)
az kaldı kısa bir zaman sonra aktif bir üye olacağım...

Eeeee uyardık en başta, bağımlılık yapar diye :)

dağcı
28.Mart.2008, 19:56
şimdiden bu sayı süper valla ...
ne yere sığarız artık ne göğe...

koray61
28.Mart.2008, 22:05
Merhaba arkadaşlar,
Çok güzel bir organizasyon olacağını düşünüyoruz.
Ben ve eşimde bu organizasyonda bulunmak isteriz.
Bizleride listeye eklerseniz seviniriz.

Batis
28.Mart.2008, 22:34
Şahane bir organizasyon olacağa benziyor arkadaşlar.Ben de senelerce Edremit Körfezi'nde yaşadım.Elimden geldiğince ev sahipliği yaparım artık size! :p

inci
28.Mart.2008, 22:39
kino baba nerdesin ??????????

Tayfun
28.Mart.2008, 23:20
Çadırları tulumları matları hazırlayın şimdide, bakalım benim komuta çadırından büyük çadır kuracak olacakmı :p

aslanburclu
28.Mart.2008, 23:32
:cheesy:yaw bak şimdi çadır kurma deyince canım sıkıldı benim yardımcım denizde askerde ben nasıl kuracam çadırı ya ya denize izin alacam yada koçum tayfun bu işi sen halledecen eee askerlik işte sen deli zabit ben hürgeneral gumanda yine bende :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Tayfun
28.Mart.2008, 23:35
Ya komtanım sen iste ben sana metal baraka bile kurarım istediğin yere, hatta bungalow bile yaparım :p

BULL
29.Mart.2008, 00:36
yaaw bu ayvalık AYVALIK TOSTU ile menşur olan yer değilmi???

ona göre gidelim yaniii :mrgreen::p:cheesy:

haluka28
29.Mart.2008, 00:40
oh beee çok şükür bir gezi planı çıktı yazın arkadaşlar benide. Adanadan +1. ölüyom zati gezi için burada çıkıyoruz arkadaşlarla ama harbiden kesmiyo artık.

Tayfun be hazır çıkmışken şu karadenizide çıkaralımmı aradan. ha ne dersin.
biz aytaç kardeşimle bir konuşalım herhalde birlikte geliriz buradan.

aslanburclu
29.Mart.2008, 00:41

he yaw ayvalık niredir ne özelliği vardır :cheesy::cheesy:

Batis
29.Mart.2008, 00:49

Şimdiye kadar ''Ayvalık Tostu'' adı altında yediğin bütün tostları unut abicim!Hastası olacaksın orijinal Ayvalık Tostunun.8)

Batis
29.Mart.2008, 00:54
Çadırları tulumları matları hazırlayın şimdide, bakalım benim komuta çadırından büyük çadır kuracak olacakmı :p

Bu arada ben paşa paşa gider evimde kalırım , çadır madır bozar beni yahu. :p

BULL
29.Mart.2008, 00:58
Şimdiye kadar ''Ayvalık Tostu'' adı altında yediğin bütün tostları unut abicim!Hastası olacaksın orijinal Ayvalık Tostunun.8)
ben kıytırık olanlarınında hastasıyım zaten :p:p

ama belli olmaz originalini bi yiyelim bakalım

bakarsın Ayvalığa yerleşir kalırız :cheesy::cheesy:

okan
29.Mart.2008, 01:36
yuhh...:evil:
bi tosta sattın memleketi yine...:mrgreen:

doğan
29.Mart.2008, 01:41
ben 2 sene üstüste gittim tatile ayvalık sarımsaklıya. bizim site gibi ayvalık tostu da bağımlılık yapıyor haberiniz olsun. plajda öğleyin karnın acıkınca aklına tek gelen şey ayvalık tostu :)

BULL
29.Mart.2008, 01:45
yuhh...:evil:
bi tosta sattın memleketi yine...:mrgreen:
yok be abi bi tosta satarmıyım hiiççç

ama bi pide olsa şimdi aklım karışırdı heraldeeee :p:p:p

haluka28
29.Mart.2008, 02:09
ADANA
1.haluka28

buarada ben konaklama tercihimi çadırdan yana kullanmak isterim.işin ruhuna uygun olsun dimi ama. şöyle akşam gaz lambası altında muhabbet olsun. olursa bir gitar saz falan bişi olsun. börtü böcek olsun. azcık rezillik olsun. olsun be

matemmatik
29.Mart.2008, 02:22
Arkadaşlar benim çocuklar oksyi össyi bir atlattımı nereye isterseniz gelirim. Değil ayvalığa tost yemeye, italyaya pizza yemeye bile gidilir sizinle. Başta Müslüm baba olmak üzere tanışmak istediğim çok insan var aranızda. Burdan çıkarım yola Haluka28 hocamı da alıp Ankara kafilesine katılabiliriz. Ama sizden ricam olacak; Gezi planı ve yaklaşık masrafları biran önce çıkarabilirseniz hem siz yardımsever dostların sunduğu birçok seçenek arasında takılıp kalmazsınız hem de biz hesabımızı kitabımızı biliriz, çadır falan ne lazımsa alırız hiç değilse dimi ;) Bu arada en uzak mesafeye plaket fikrine bayıldım(1250km civarı heralde). Eğer ben alırsam plaketimi koynuma alır yatarım :D

Bir diğer husus ise; o zamana kadar yetişirse eğer, slikon anahtarlık, deri yelek, vb... ürünleri getirirseniz hem klube bir destek olur hem de bizler klup amblemli ürünler taşırız...

haluka28
29.Mart.2008, 11:00
Biz Aytaç hocam ile konuştuk anlaştık. Adana'da buluşup oradan sahilden ver elini Datça'ya Marmok festivaline katılmayı düşünüyoruz. Oradan Ayvalık'a geleceğiz. Hatta oradan da Emok festivaline geçeceğiz. Çünkü hepsi ard arda. Bakalım. artık yarın ola hayrola. Katılmak isteyen arkadaşlar olursa bekleriz.

Aksu
29.Mart.2008, 11:12
http://img440.imageshack.us/img440/8566/47ph9.jpg (http://imageshack.us)
Bull Ayvalıkda tatilde Ayvalık tostu yiyor.

okan
29.Mart.2008, 11:15
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::c heesy:
sabah sabah bi kahkaha attımki sorma dede... allah razı olsun senden...

Aksu
29.Mart.2008, 11:18
Biz Aytaç hocam ile konuştuk anlaştık. Adana'da buluşup oradan sahilden ver elini Datça'ya Marmok festivaline katılmayı düşünüyoruz. Oradan Ayvalık'a geleceğiz. Hatta oradan da Emok festivaline geçeceğiz. Çünkü hepsi ard arda. Bakalım. artık yarın ola hayrola. Katılmak isteyen arkadaşlar olursa bekleriz.
Bekarlık sultanlıkdır. 23-26 Haziran Marmaris Marmok, 27-29 Haziran 2. RR toplantısı, 4-6 Temmuz EMOK Bilecik, maşallah tekerinize taş değmesin gezin bakalım hayatın tadını çıkarın. Yalnız kalmayacağınızı düşünüyorum, Tayfun ve brikaç arkadaş daha sizlere eşlik edecektir. Ankara da Lunatic Ahmet var o da gelebilir, izin durumunu hallederse Rommel Bilgehan var o da gelebilir.

carvalho
29.Mart.2008, 11:53
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::c heesy:
sabah sabah bi kahkaha attımki sorma dede... allah razı olsun senden...

hahahahahha :cheesy::cheesy::cheesy:

matemmatik
29.Mart.2008, 11:57
Marmok- RR - Emok ardından bulursuak Cmuk toplantısı - Malatya kaysı festivali - Niğdeninn kurtuluşu - ... Nerde festival, şenlik, okuma bayramı varsa gitmeyi düşünüyoruz. Çadırını motoruna atan elime mum diksin... :cheesy::cheesy::cheesy:

infinitedreams
29.Mart.2008, 12:02
Geziyi inceledim. Başarılı bir organizasyona benziyor. Yalnız ilk bakışta İstanbul listesindeki bir eksik dikkatimi çekti. Gözden kaçırmış olmalısınız. (:

carvalho
29.Mart.2008, 12:17
Evet, tyler'ı unutmuşum :)
Sen de geliyor musun onunla ?

haluka28
29.Mart.2008, 12:22
Bekarlık sultanlıkdır. 23-26 Haziran Marmaris Marmok, 27-29 Haziran 2. RR toplantısı, 4-6 Temmuz EMOK Bilecik, maşallah tekerinize taş değmesin gezin bakalım hayatın tadını çıkarın. Yalnız kalmayacağınızı düşünüyorum, Tayfun ve brikaç arkadaş daha sizlere eşlik edecektir. Ankara da Lunatic Ahmet var o da gelebilir, izin durumunu hallederse Rommel Bilgehan var o da gelebilir.

Abi ne sultanlığı ne bekarlığı, 2 kızım var benim. Ama bu kadın milleti varya adamın boğazına geçirdimi tasmayı bırakmak bilmiyor. 10 senedir motor alma hayaliyle yanıp tutuşuyom. bBende bu sene bir çoştum. yani ipimi bir kopardım. yakalayabilene aşkolsun.

müslüm baba
29.Mart.2008, 12:24
Bu arada ben paşa paşa gider evimde kalırım , çadır madır bozar beni yahu. :p

http://img440.imageshack.us/img440/8566/47ph9.jpg (http://imageshack.us)
Bull Ayvalıkda tatilde Ayvalık tostu yiyor.

Mehmet allah iyiliğini versin nerden buldun bu resmi hala gülüyoruz burada kim varsa şu an yerde.

müslüm baba
29.Mart.2008, 12:25
Marmok- RR - Emok ardından bulursuak Cmuk toplantısı - Malatya kaysı festivali - Niğdeninn kurtuluşu - ... Nerde festival, şenlik, okuma bayramı varsa gitmeyi düşünüyoruz. Çadırını motoruna atan elime mum diksin... :cheesy::cheesy::cheesy:

Kene sağlam galiba

Aksu
29.Mart.2008, 12:27
Abi ne sultanlığı ne bekarlığı, 2 kızım var benim. Ama bu kadın milleti varya adamın boğazına geçirdimi tasmayı bırakmak bilmiyor. 10 senedir motor alma hayaliyle yanıp tutuşuyom. bBende bu sene bir çoştum. yani ipimi bir kopardım. yakalayabilene aşkolsun.
:cheesy::cheesy::cheesy: aman geri adım atma, yoksa motordan da olursun aynen devam. Fazla da ipin ucunu kaçırmayın ipi koparmak tamam da yine de ucu elinizde olsun. Maşallah kızlarına da Allah uzun ömürler versin.

carvalho
29.Mart.2008, 12:32
31 motor 41 kişi. NEfis...
en az 100 motora kadar devam!!!

İstanbul, Ankara bizi geçti geçecek... Olmuyo böyle, yüklenin :)

müslüm baba
29.Mart.2008, 12:35

Eyvah eyvah tasma haa yenge duymasın seni bu seferde prangaya vurur hiç binemezsin motora, bu konuda tecrübeli birini arıyorsan bana özelden ulaş sana tasma ve prangaların pratik açılış yöntemlerini anlatayım:p:p:p

Aksu
29.Mart.2008, 12:52
Eyvah eyvah tasma haa yenge duymasın seni bu seferde prangaya vurur hiç binemezsin motora, bu konuda tecrübeli birini arıyorsan bana özelden ulaş sana tasma ve prangaların pratik açılış yöntemlerini anlatayım:p:p:p
Tasma ve pranganın pratik açılış yöntemini öğrenene kadar kafada saç kalmadı desene, öyle beleşe mi aktaracan tecrübeleri. Neyse artık Ayvalıkda bir ayvalık tostu ısmarlar artık.:cheesy:

müslüm baba
29.Mart.2008, 12:59
Bu arada nedir bu Ayvalık tostunun özelliği anlamadım tost tosttur ya koyarsın ekmeğin sandeviçin arasına nevaleyi biter, bi Ayvalık tostudur gidiyor, siz gelinde Gaziantepin cartlak kebabını yiyin, bak bidaha başka bişey yermisiniz.

Kino
29.Mart.2008, 13:11
VAY VAY VAYYYY

BENİ YAZMADIN DEMEK ADMİNİMM ALPERİMM :(:( ALACAĞIN OLSUNNN. :?:

ben kelebekte olsam gelecem oralara ( kelebek olursam hanım ve coluk cocuk gelecem ) yok tek olursam 2 tekerle gelecem ölmez sağ kalırsak ...

Eskişehir'deki YÜZBAŞIM'a özel davitiye gönderelim derim. foruma katılmasa bile toplantıya gelir bakarsınız..

haluka28
29.Mart.2008, 13:36
Ama Kino baba ne zaandır yoksun sitede. Bak sana özelden mesaj gönderdim telefonunu alabilirmiyim diye ama cevap alamadım ziyarete gelecektim oysa.

haluka28
29.Mart.2008, 13:37
Tasma ve pranganın pratik açılış yöntemini öğrenene kadar kafada saç kalmadı desene, öyle beleşe mi aktaracan tecrübeleri. Neyse artık Ayvalıkda bir ayvalık tostu ısmarlar artık.:cheesy:

Tostun lafımı olur babam tecrübenin yanında. tost da yeriz, şişde....

Buarada adminlerden ricam listeyi bir güncelleseler. Şöyle Adana, Mersin de bir görünse kırmızı kırmızı.

Aksu
29.Mart.2008, 13:37
VAY VAY VAYYYY

BENİ YAZMADIN DEMEK ADMİNİMM ALPERİMM :(:( ALACAĞIN OLSUNNN. :?:

ben kelebekte olsam gelecem oralara ( kelebek olursam hanım ve coluk cocuk gelecem ) yok tek olursam 2 tekerle gelecem ölmez sağ kalırsak ...

Eskişehir'deki YÜZBAŞIM'a özel davitiye gönderelim derim. foruma katılmasa bile toplantıya gelir bakarsınız..
Baba nerelerdesin, seni arayacaktım cepten dedim erken, ama sen önce davrandın, sevindim valla.
Admin gönderir özel davetiye, daha dün akşam konuştum yüzbaşım ile, o da tayin işleri falan ne yapsın. Eskişehir de kalırsa tabii ki gelecek toplantıya. O bizim kardeşimiz Ergun cuğum varmı ayrı gayrımız.

Aksu
29.Mart.2008, 13:41
Bu arada nedir bu Ayvalık tostunun özelliği anlamadım tost tosttur ya koyarsın ekmeğin sandeviçin arasına nevaleyi biter, bi Ayvalık tostudur gidiyor, siz gelinde Gaziantepin cartlak kebabını yiyin, bak bidaha başka bişey yermisiniz.
Baba sen Gaziantep için gezi düzenledin de gelmedik mi o zaman konuş. Sıkıştır bir araya da gidelim sizin köye, rahmetliye bir fatiha okuyalım, sonrası malum işte, ev sahibi sen olacağın için.

haluka28
29.Mart.2008, 13:43

tost işte müslüm baba ne olcak tost tostdur. varmı adana kebabı ve acılı şalgamın yanından geçecek bir menü.

müslüm baba
29.Mart.2008, 14:11
tost işte müslüm baba ne olcak tost tostdur. varmı adana kebabı ve acılı şalgamın yanından geçecek bir menü.

Şimdi bunlara hadi Gaziantep-Nizip Zeugma-Birecik Kelaynak kuşları-Urfa balıklı göl falan desem toplam km 1800 gidiş 1800 geliş desem derlerki adanaya kadar trenle gelelim oradan gezelim, gelmez bunlar kendi başıma kalırım.

Aslında şaka bi yana çok güzel bir doğu turu olurdu ama öyle hafta sonu falan olmazki en az bir hafta zaman ayırmak lazım, hemde şu PKK meselesi yüzünden doğuyu ihmal etmemek lazım, habire doğuya tur düzenlemek lazım, gitmediğin yer senin değildir unutmayın.

Belki önümüzdeki günlerde düzenleriz bi gezi.

müslüm baba
29.Mart.2008, 14:17
Baba sen Gaziantep için gezi düzenledin de gelmedik mi o zaman konuş. Sıkıştır bir araya da gidelim sizin köye, rahmetliye bir fatiha okuyalım, sonrası malum işte, ev sahibi sen olacağın için.

Yahu mehmet yine hatırlattın bana rahmetli babamı.

http://img72.imageshack.us/img72/2897/dcam0051ma2ca4.jpg

http://img413.imageshack.us/img413/6766/dcam0053ut4lo1.jpg

Aksu
29.Mart.2008, 14:34
Ya resmi koydun üzdün yine bizleri de kendini de valla, Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun amcanın.
Zaten akşam atv de hatırla sevgili dizisini seyrederken ağlamaktan bir hal oldum.

müslüm baba
29.Mart.2008, 14:40
Ya resmi koydun üzdün yine bizleri de kendini de valla, Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun amcanın.
Zaten akşam atv de hatırla sevgili dizisini seyrederken ağlamaktan bir hal oldum.

Sağol Mehmet teşekkür ederim. O dizininde ismini koymuşlar hatırla sevgili diye bende baştan yine saçma sapan aşk meşk konuları sandım izlemedim meğer bizim dönemi anlatıyormuş,Deniz gezmişin parkasından giyiyorum diye benide içeri atmışlardı o dönem,ne günlerdi ya.

matemmatik
29.Mart.2008, 14:58
Şimdi bunlara hadi Gaziantep-Nizip Zeugma-Birecik Kelaynak kuşları-Urfa balıklı göl falan desem toplam km 1800 gidiş 1800 geliş desem derlerki adanaya kadar trenle gelelim oradan gezelim, gelmez bunlar kendi başıma kalırım.

Aslında şaka bi yana çok güzel bir doğu turu olurdu ama öyle hafta sonu falan olmazki en az bir hafta zaman ayırmak lazım, hemde şu PKK meselesi yüzünden doğuyu ihmal etmemek lazım, habire doğuya tur düzenlemek lazım, gitmediğin yer senin değildir unutmayın.

Belki önümüzdeki günlerde düzenleriz bi gezi.
Allah'ına kurban Müslüm baba... Gelsinler gezdirelim memleketimizi... Sonra da Batman Hasankeyf, Adıyaman Nemrut, Mardin' e gidelim vee bu bölgedeki tarihe hep birlikte tanıklık edelim. Hem de kebapların, kaburgaların tadına bakalım...

Batis
29.Mart.2008, 15:05

Arkadaşlar açtırmayın benim bayramlık ağızımı yahu!:p

İlla menü istiyorsanız kralı yine Ayvalık'tadır!Balığın en kralı çıkar bizim orada , buz gibi rakıyı da açtık mı yanına!Mezesi de şahanedir , denizi , muhteşem havası , doğası...Kebap falan kalmaz aklınızda!8)

müslüm baba
29.Mart.2008, 15:07
Allah'ına kurban Müslüm baba... Gelsinler gezdirelim memleketimizi... Sonra da Batman Hasankeyf, Adıyaman Nemrut, Mardin' e gidelim vee bu bölgedeki tarihe hep birlikte tanıklık edelim. Hem de kebapların, kaburgaların tadına bakalım...

Yahu hocam biz bu işi senle organize ederiz, gerçekten yol uzun olduğundan trenle Adana ya geliriz Çukurova Motor Sporları Klubününde desteğiyle geziye başlarız bunu konuşacağım başkanla.

Başka bir konu var hocam senin aracılığınla doğuda ihtiyacı olan öğrencilere ve okullara yardım gönderelim hatta getirelim ellerimizle dağıtalım, bunu geçtiğimiz dönemlerde yaptık ama çok suistimaller oldu, sen bu konuyu araştırabilirmisin,kimin neye ihtiyacı var,hangi olulun neyi eksik bunları bi yazarsan ayrı topik açalım. HADİ HOCAM Bİ ZAHMET ŞU DOĞUYA BİZİMDE TUZUMUZ BULUNSUN buradaki birçok arkadaş doğuda hala televizyon görmeyenlerin olduğunu bilmez.

Aksu
29.Mart.2008, 15:13
Tamam ya yazın 13-17 Ağustos, Gaziantep ve çevresi için bir gezi. Temmuz ortalarında da Karadeniz yaparız, haydin bakalım sözümüz söz.

müslüm baba
29.Mart.2008, 15:19
Tamam ya yazın 13-17 Ağustos, Gaziantep ve çevresi için bir gezi. Temmuz ortalarında da Karadeniz yaparız, haydin bakalım sözümüz söz.

Ayvalık gezisi sulandı, bundan sonra bu konuları ayrı bir başlıkta konuşalım,şimdiden gezi programımızı yapalım ve yönetimden onay alalım.

Aksu
29.Mart.2008, 15:25
Evet doğru söyledin, konu dışına çıkmayalım. Yönetimle takvimi görüşelim Alper zamanı geldiğinde açar topiği.
Şimdi Ayvalık da Balık rakı ve roka mı var, Ayvalık tostlarını Bull a bıraktık o resimdeki gibi kayığa binsin tost yesin. Haberiniz olan ben perşembe sabahı orda olacağım inşallah,

matemmatik
29.Mart.2008, 18:03
Evet doğru söyledin, konu dışına çıkmayalım. Yönetimle takvimi görüşelim Alper zamanı geldiğinde açar topiği.
Şimdi Ayvalık da Balık rakı ve roka mı var, Ayvalık tostlarını Bull a bıraktık o resimdeki gibi kayığa binsin tost yesin. Haberiniz olan ben perşembe sabahı orda olacağım inşallah,
Balık? Rakı? Roka? Allah derim...

haluka28
29.Mart.2008, 19:14
Arkadaşlar açtırmayın benim bayramlık ağızımı yahu!:p

İlla menü istiyorsanız kralı yine Ayvalık'tadır!Balığın en kralı çıkar bizim orada , buz gibi rakıyı da açtık mı yanına!Mezesi de şahanedir , denizi , muhteşem havası , doğası...Kebap falan kalmaz aklınızda!8)

batiscim bize tost most diyon ya desene balık rakı ben şalgamı getireyim de önünde eğilelim.

TLGYLDZ
30.Mart.2008, 01:39
evet arkadaslar bu cok ıyı olmus ayvalık toplantısı artık bulusma vaktı manısa uzerınden gelen olursa bulusabılırız ıstersenız yoksa ayvalıkta bulusuruz lısteye benıde yazın ıster manısa dıye ıstersenız ızmır bende varım ve sabırsızlıkla beklıyorum

RızaHoşgör
30.Mart.2008, 14:09
admin ve modlar,
Bu başlıktaki ilk mesajımda da dediğim gibi Ayvalık oldukça iyi bir fikir.Kozak Yaylası ise sanırım nokta atışıdır.Üç yıl önce Emok toplantısını orada gerçekleştirmiş.Emok sitesinde tekrar oraya neden gitmiyoru?,yaşadıgımız en iyi buluşmaydı türünde başlıklar var.
O çevrede oturan arkadaşlar detaylı bir çalışma yaparlarsa sanırım bu iş On numara olacak.
Sevgilerimle

müslüm baba
30.Mart.2008, 14:10
Artık detay belirleyin resim nerede kalınabilir ne nerede yenebilir tarihi yerler varmı, hadi organizatörler nerdesiniz.

polo
30.Mart.2008, 15:02
ayvalık nambrvan yani güzel yer her sene arabamla bir hafta cunda adasına orada ada kamp a giderim doga deniz çok güzel çadır kurarım ayrıca karavan da kabul ediyorlar motorla olunca muhteşem olur fakat suyu biraz serindir müsait olursam çok ama çok gelmek istiyorum8)

Aksu
30.Mart.2008, 17:02
Arkadaşlar bu tip proğramlı geziler öyle hiç gidip görmeden, kalınacak yerleri teftiş etmeden, fiyat ve diğer detaylarla ilgili görüşmeler yapmadan olmaz.
Tosya Dipsiz Göl gezisi için Hitit motosiklet klübü başkanı Kubilay bey Ankara-Dipsizgöl arası 3 kez ön gezi yapmıştır.
Bizdende Ayvalığa bir ön gezi yapılacaktır. Şimdi internet üzerinden kampinglerin resimlerine bakmakla yazılarını okumakla aha burası iyiymiş, olmadı şurası kötüymüş demekle olmayacağını hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla havalar da biraz düzeldikten sonra öncü birlik olarak İstanbul dan birkaç arkadaş gidecek ve orada gerekli inceleme araştırma yapacaklar ve detayları belirleyip sitede sizlere duyuracaklar. Tabii ki sadece orada yer ayarlamakla olmaz bu işler orada boş durulmayacak bir takım yarışmalar, etkinlikler de olacak elbette. Müzikle ilgisi olan arkadaşlar da varsa enstrumanını getirir ve değişik bir renk ve ortam sağlanmış olur.
Öncü birlik de yer almak isteyen, bu işlerden anlarım, benimde yardımım dokunur diyen arkadaşlar varsa Carvalho Selçuk arkadaşımızla iletişime geçebilir.

carvalho
30.Mart.2008, 17:23
Arkadaşlar bu tip proğramlı geziler öyle hiç gidip görmeden, kalınacak yerleri teftiş etmeden, fiyat ve diğer detaylarla ilgili görüşmeler yapmadan olmaz.
Tosya Dipsiz Göl gezisi için Hitit motosiklet klübü başkanı Kubilay bey Ankara-Dipsizgöl arası 3 kez ön gezi yapmıştır.
Bizdende Ayvalığa bir ön gezi yapılacaktır. Şimdi internet üzerinden kampinglerin resimlerine bakmakla yazılarını okumakla aha burası iyiymiş, olmadı şurası kötüymüş demekle olmayacağını hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla havalar da biraz düzeldikten sonra öncü birlik olarak İstanbul dan birkaç arkadaş gidecek ve orada gerekli inceleme araştırma yapacaklar ve detayları belirleyip sitede sizlere duyuracaklar. Tabii ki sadece orada yer ayarlamakla olmaz bu işler orada boş durulmayacak bir takım yarışmalar, etkinlikler de olacak elbette. Müzikle ilgisi olan arkadaşlar da varsa enstrumanını getirir ve değişik bir renk ve ortam sağlanmış olur.
Öncü birlik de yer almak isteyen, bu işlerden anlarım, benimde yardımım dokunur diyen arkadaşlar varsa Carvalho Selçuk arkadaşımızla iletişime geçebilir.

Teşekkürler Mehmet abi...

müslüm baba
30.Mart.2008, 17:33
Hele şükür aksu işi ele aldı hadi başkan görelim artık detayları.

Batis
30.Mart.2008, 17:55
Ben öncü birlikte yer alabilirim.Hatta vizelerden sonra , önce Edremit'e sonra İzmir'e gitmeyi düşünüyorum.Gezi kısa süreceği için gidilecek yerleri iyi seçmek gerek.Bu kısa süre körfezin bütün güzelliklerini görmeye yetmez.

carvalho
30.Mart.2008, 18:25
Arkadaşlar, Mehmet abi net olarak anlatmış süreci ama ben de bir özet geçeyim.

Daha önce de yazmıştık, konaklanacak yer, sürüş planı ve aktivite ile ilgili detaylar daha sonra sizlere duyrulacak.

Organizasyon konusunda önerilerde bulunuyorsunuz, teşekkürler ancak iyi niyetli önerilerin sayısı arttıkça konu biraz daha kaotik hal alacak. Bu konuyu yönetim olarak bizlere bırakın lütfen. Biz, bize yardımcı olabilecek arkadaşlarla irtibata geçip öncü gezilerle birlikte bizler için en iyi organizasyonu yapmaya çalışacağız. Bu konuda iyi niyetimizden kuşku duymadığınıza eminiz. Yardım konusundaki taleplerimizi de gerek siteden, gerek telefonla gerek de bir araya gelince yüzyüze bildireceğiz size, yardımcı olacağınıza dair hiçbir kuşkumuz yok.

Sizden ricamız hepinizin 27-29 Haziran'daki gezimizin tadını şimdiden çıkarmaya bakmasıdır.

müslüm baba
30.Mart.2008, 18:27
Ve mod noktayı koydu. İşte bu.

Tayfun
30.Mart.2008, 21:57
Evet arkadaşlar detaylar için sabredin biraz, tahminime göre izmir ekibinden bölge hakkında detaylı bilgi gelecektir, ama tabi işi şansa bırakmayıp dersimize iyi çalışıcaz. İş yerimdeki çalışma düzenim değişikliğe uğramazsa ben öncü birlik olarak bölge keşfine sürücü olarak talibim, yol uzun ama zevkli bir yoldur, gene her zamanki uzun yol çekirdek kadrosuyla bu yolu yapmaya talibim ( Tayfun + Carvalho + Bull)

foreman
30.Mart.2008, 22:01
oncu gezının tarıhı sanırım bellı degıl...
havalar guzellesır guzellesmez arkanızdan su gokup sızı yolcu edıcez...
gazanız mubarek ola.

orkun
30.Mart.2008, 22:32
admin ve modlar,
Bu başlıktaki ilk mesajımda da dediğim gibi Ayvalık oldukça iyi bir fikir.Kozak Yaylası ise sanırım nokta atışıdır.Üç yıl önce Emok toplantısını orada gerçekleştirmiş.Emok sitesinde tekrar oraya neden gitmiyoru?,yaşadıgımız en iyi buluşmaydı türünde başlıklar var.
O çevrede oturan arkadaşlar detaylı bir çalışma yaparlarsa sanırım bu iş On numara olacak.
Sevgilerimle

ben iki hafta da bir kozak yaylasına gidiyorum bildiğim kadarıyla orada herhangi bir kamp alanı yok ama her taraf orman tabi emok un kamp yaptığı yerle ilgili biraz daha bilgi verirsen bir sonraki gidişimde oraların fotograflarını çekip ekleyebilirim

aidikurt
30.Mart.2008, 22:36
Güncel liste...

İSTANBUL

1-BULL
2-aidikurt + firstlady
3-Carvalho
4-Batis
5-inci
6-kaanka + eşi
7-h_zafer_y
8-Emrahküçükgirgin + Pınar Hn.
9-müslümbaba + Sevgi Hn.
10-Bilgihan
11-yenikoylu_ua +Şemsi Hn.
12-Tayfun
13- Infinitedreams
14- Polo

ANKARA

1- Aksu Mehmet ve eşi
2- Lunatic Ahmet
3- Rommel Bilgehan
5- Arnova Cihat
6- Kostak06 Ferhat
7- Ongun Mehmet
8- Mr.quanta Burak
9- Dinyeper Oktay
10- Dağcı Barış
11- Koray61 ve eşi

İZMİR

1. Komoster
2. Hakkı +1
3. emresahin
4. Tlgyldz

SAMSUN

1. Okan + modlady (capokanoya)

KOCAELİ

1. Tatar

ŞANLIURFA

1. matemmatik

ADANA

1. Haluka28

MERSİN

1. Kino

Tayfun
30.Mart.2008, 22:38
Çadır kurmak için illa kamp alanı olmasına gerek yok, gözünüze güzel görünen heryer çadır kampıdır motorcuya, şekil A ve şekil B :p

Yeri gelir dağbaşı (ERCİYES)
http://img85.imageshack.us/img85/6237/imag0031uo2.jpg (http://imageshack.us)

Yeri gelir benzinci (UŞAK)
http://img85.imageshack.us/img85/7337/imag0125qn1.jpg (http://imageshack.us)

orkun
30.Mart.2008, 22:41
tamam tesise gerek yok ta kalabalık olunca wc filan sorun olabilir bir de o civarda fazla yerleşim alanıda yok sonra gece kalmayalım ayıların kurtların arasında

RızaHoşgör
30.Mart.2008, 23:26
ben iki hafta da bir kozak yaylasına gidiyorum bildiğim kadarıyla orada herhangi bir kamp alanı yok ama her taraf orman tabi emok un kamp yaptığı yerle ilgili biraz daha bilgi verirsen bir sonraki gidişimde oraların fotograflarını çekip ekleyebilirim
ilgine teşekkür ederim arkadaşım,
konu başlıgınının andrenalin arttırması ve herkes daha iyi birşeyler olsun diye birikimlerini katması oldukça hoş.Lakin değerli admin ve modlar bizim bu heyecanımızı yenip işi onlara bırakmamızı ısrarla istiyor.Bu nedenle yer konusunda bu başlıkta yazmayacağım artık.
katkı sağlama çabana tekrar teşekkür ederim

aidikurt
31.Mart.2008, 13:54
ilgine teşekkür ederim arkadaşım,
konu başlıgınının andrenalin arttırması ve herkes daha iyi birşeyler olsun diye birikimlerini katması oldukça hoş.Lakin değerli admin ve modlar bizim bu heyecanımızı yenip işi onlara bırakmamızı ısrarla istiyor.Bu nedenle yer konusunda bu başlıkta yazmayacağım artık.
katkı sağlama çabana tekrar teşekkür ederim

:x:x:x:x:x:x

Kaynarca
01.Nisan.2008, 12:35
Güncel Listeye Afyonkarahisar'dan beni eklerseniz sevinirim.

Saygılarımla

carvalho
01.Nisan.2008, 16:43
Ekledim Burak,

KAtılımcılar listesini ilk sayfada güncelliyoruz. Şu anda 35 motor 46 kişiyiz.. 100'e bişii kalmadı...

bilgihan
01.Nisan.2008, 16:48
Arkadaşlar benim motor hazırmış..Plaka ruhsat çıkmış...Carvalho beni motorlulardan mı sayıyorsun :)

34 PLK 30

Yarın sabah alacağım motorumu..

carvalho
01.Nisan.2008, 17:35
Adını yazan herkes motorlu sayılıyor Bilgihan :)
Tabii bu arabayla gelinmeyecek anlamına gelmez. Amaç bir araya gelip kaynaşmak, unutulmaz iki gün geçirmek...

gata
01.Nisan.2008, 17:47
Valla süper bir organizasyon olacağa benziyor. ama taa Sivas'tan oraya gelmek hemde tek başıma çok yorucu olur diye düşünüyorum. ama izin sorunu nu halledebilirsem bu organizasyonda bulunmaktan mutluluk duyarım...

Aksu
01.Nisan.2008, 17:56
Valla süper bir organizasyon olacağa benziyor. ama taa Sivas'tan oraya gelmek hemde tek başıma çok yorucu olur diye düşünüyorum. ama izin sorunu nu halledebilirsem bu organizasyonda bulunmaktan mutluluk duyarım...
Düşündüğün şeye bak, sen motoru Ankara dan Sivas a nasıl götürdün trenle, bu seferde Sivas dan Balıkesir e kadar trenle gelirsin, ordan da Ayvalık 150 km. falan. Bak işi çözdük. Dönüşü de aynı yaparsın olur biter.

carvalho
01.Nisan.2008, 18:24
Düşündüğün şeye bak, sen motoru Ankara dan Sivas a nasıl götürdün trenle, bu seferde Sivas dan Balıkesir e kadar trenle gelirsin, ordan da Ayvalık 150 km. falan. Bak işi çözdük. Dönüşü de aynı yaparsın olur biter.

Al sana on numara çözüm.
Listeye yazdım adını gata. Artık dönüşü olmaz bu işin 8)8)8)

Batis
01.Nisan.2008, 18:32
Al sana on numara çözüm.
Listeye yazdım adını gata. Artık dönüşü olmaz bu işin 8)8)8)

Sana da elini veren kolunu kaptırıyor be abi! :mrgreen:

carvalho
01.Nisan.2008, 18:35
Sana da elini veren kolunu kaptırıyor be abi! :mrgreen:

Eeee hedefi en az 100 koyduk.

Seni yazmış mıydım ben?
Du bi daha yazayım :mrgreen:

Tayfun
01.Nisan.2008, 18:37

Sivas ayvalık arası 1060 km, motorla 15 saatte alınır bu yol ancak, eğer hafta içinden çarşamba falan çıkarım dersen süper bir yol kaçırma derim, ama bunun dönüşüde var bunu sakın unutma 8)

BULL
01.Nisan.2008, 19:11
Sivas ayvalık arası 1060 km, motorla 15 saatte alınır bu yol ancak, eğer hafta içinden çarşamba falan çıkarım dersen süper bir yol kaçırma derim, ama bunun dönüşüde var bunu sakın unutma 8)
HEHEHEE bende geçen sene Antalya-Bolu arasını 15 saatte gitmiştim :mrgreen:

ama yolda beni oyalayan bişeyler varıdı :?

annadınız siz onları :cheesy:

Tayfun
01.Nisan.2008, 19:22
İşkembe spor seniiiiii :p

MotoJunior
01.Nisan.2008, 19:40
güncel liste yokmu

BULL
01.Nisan.2008, 19:55
güncel liste yokmu
seviyorum ama kimi???

ilk sayfaya baksa ya :p:p:p

gata
01.Nisan.2008, 20:41

Valla doğru söylüyorsun aksu baba. ama ben şöyle bişeyde düşündüm Ankara'ya kadar dinlene dinlene motorla gelsem diyorum, hem uzun yol acemiliğimide atmış olurum. siz zaten balıkesire kadar trenle gidecekmişsiniz konuşur buluşur beraber gideriz. Hem bu sayede tanışmış olur bol bol sohbet etme imkanı buluruz.gerisi allah kerim...8)
Tabii bütün bunların olabilmsi benim izin sorunu çözmeme bağlı.:(

gata
01.Nisan.2008, 20:49
Calvarho, Batis kardeşiminde söylediği gibi elini veren kolunu kaptırıyo sana.
benim gelebilmem dediğim gibi izin sorununu çözmeme bağlı. gelmeyi inan çok istiyorum ama nasip...
Ha bu arada; bu gidişle 100' e tamamlamak nedemek üstüne bile çıkarsınız eminim bundan...8)

haluka28
01.Nisan.2008, 22:43

Valla biz matemmatik (Aytaç) kardeşimle adanada buluşup, o urfadan gelecek, önce datçadaki marmoka ordan ayvalığa gelmeyi planlıyoruz. Buda ortalama 1500 - 1600 km eder. çok zevkli bir yol olacak çooookkkk

Buarada ayvalık ile ilgili bir site buldum.

http://www.ayvalik.web.tr/tr/ayvalik_sarimsakli_cunda.asp?konuid=29

gata
01.Nisan.2008, 23:34
Valla biz matemmatik (Aytaç) kardeşimle adanada buluşup, o urfadan gelecek, önce datçadaki marmoka ordan ayvalığa gelmeyi planlıyoruz. Buda ortalama 1500 - 1600 km eder. çok zevkli bir yol olacak çooookkkk

Buarada ayvalık ile ilgili bir site buldum.

http://www.ayvalik.web.tr/tr/ayvalik_sarimsakli_cunda.asp?konuid=29

haluka28 kardeşim valla yanında yol arkadaşların oldumu bencede çok güzel bir gezi olur eminim. Ama tek başına nekadar dayanabilirim bilmiyorum. Zaten o işi başka yolla halledecez sanırım durum onu gösteriyo. neyse daha çok zaman var, gün ola harman ola...

müslüm baba
02.Nisan.2008, 00:27
Uzak mesafeden gelecek arkadaşlar sakın kendinizi kasmayın ve zorlamayın, uzun yoldan gelecekler lütfen 1000 km den uzun yolculukları 2 günde yapın kurun çadırınızı yatın sabah yola çıkın inanın çok rahat edeceksiniz kafanız dinç olacak tehlikeleri en aza indireceksiniz, yok eğer ben giderim diyorsanız size söyleyeceğim en önemli şey mutlaka sık sık su için,yol insanı susatıyor eğer su içmezseniz metobolizmanız gerçek enerjiyi vermiyor ve algılama nız azalıyor,su içmeden yola devam etmeyin.

Ben biliyorsunuz 1250 km İstanbul Gaziantep yolunu hiç durmadan benzin almadan almaya durarak yaptım ve 14 saat sürdü gece yaptığım bu yolculukta inanın 20 litreye yakın su içmişim,içmediğimde ağzım kuruyordu.

foreman
02.Nisan.2008, 00:34
Ben biliyorsunuz 1250 km İstanbul Gaziantep yolunu hiç durmadan benzin almadan almaya durarak yaptım ve 14 saat sürdü gece yaptığım bu yolculukta inanın 20 litreye yakın su içmişim,içmediğimde ağzım kuruyordu.

valla helal olsun...
baba normalde otobusle kac saat suruyor...
sanırım yıne 10 saat felan dımı...

haluka28
02.Nisan.2008, 01:09
Uzak mesafeden gelecek arkadaşlar sakın kendinizi kasmayın ve zorlamayın, uzun yoldan gelecekler lütfen 1000 km den uzun yolculukları 2 günde yapın kurun çadırınızı yatın sabah yola çıkın inanın çok rahat edeceksiniz kafanız dinç olacak tehlikeleri en aza indireceksiniz, yok eğer ben giderim diyorsanız size söyleyeceğim en önemli şey mutlaka sık sık su için,yol insanı susatıyor eğer su içmezseniz metobolizmanız gerçek enerjiyi vermiyor ve algılama nız azalıyor,su içmeden yola devam etmeyin.

Haklısın müslüm baba. Bizde zaten o yolu bir seferde alamayız buna gerek de yok. hiç bişi yetiştirmiyoruz ki. benim düşüncem günlük 500- 600 km yol yapmak onun dışında deniz, dinlenme vs. Zaten yol boyuca akraba arkadaş çok hepsine uğrayarak geliriz.

Tayfun
02.Nisan.2008, 01:53
Daha öncede söyledim gene söyliyorum, yola bitirmek için değil gezmek için çıkın, etrafı doğayı gözünüze güzel gelen şeyleri seyretmek için çıkın, böyle uzun yol fırsatları her zaman olmadığı için zerresine kadar değerlendirmek gerekli, sonrasında insan hatırladıkça gerçekten çok güzel hatıralar oluyor insana...

chopell
02.Nisan.2008, 02:23
çok sabırsızlanıyorum.. :) korkarım ben bursadan ayvalık a da kaçarım.. :)

tatar
02.Nisan.2008, 09:16
bende sabırsızım . ozellıkle ayvalıkta yasayan aılemı gorecegım ıcın ve onların benı gorduklerınde olusacak yuz ıfadelerı ıcın :)

tatar ( merter )
ızmıt / kocaeli

Aksu
02.Nisan.2008, 09:37
Valla doğru söylüyorsun aksu baba. ama ben şöyle bişeyde düşündüm Ankara'ya kadar dinlene dinlene motorla gelsem diyorum, hem uzun yol acemiliğimide atmış olurum. siz zaten balıkesire kadar trenle gidecekmişsiniz konuşur buluşur beraber gideriz. Hem bu sayede tanışmış olur bol bol sohbet etme imkanı buluruz.gerisi allah kerim...8)
Tabii bütün bunların olabilmsi benim izin sorunu çözmeme bağlı.:(
Tamam uyar, bizim için sorun yok aksine daha iyi olur. Zaman yaklaşsın haberleşiriz, senin bileti de alırız.

Kino
02.Nisan.2008, 10:42
100 motor mu - 100 kişi mi ??

100 motor olursa bu demektir ki 150 kişi falan
100 kişi olursa buda demektir ki 60 motor falan

ona göre cezerye bombaları hazırlayacam:mrgreen: nakliyesi için kamyon bulacam :p

( ufak çapta faydasını görenler oldu 8) )

müslüm baba
02.Nisan.2008, 10:44
Millet geziye susamış şuraya bak, sayfalara yetişemiyorum, acilen Ayvalıktan önce bir gezi yapmalıyız.

Aksu
02.Nisan.2008, 11:03
Millet geziye susamış şuraya bak, sayfalara yetişemiyorum, acilen Ayvalıktan önce bir gezi yapmalıyız.
Ya Müslüm Baba ateşe körükle gitme sende, sabredin hazırlıkları bitirdim sayılır, 3-4 Mayıs da çadırlı orman manzaralı müthiş bir yere gideceğiz. Çok güzel de yol yapılmış olacak. Sende biliyon da söyletmek için yazıyon ama daha erken şöyle 10 gün sonra açarız konu başlığını. Buradaki dersimiz Ayvalık.:cheesy::cheesy::cheesy:

delibeygir
02.Nisan.2008, 13:19
ooohhhoooooooooooooo olaya bak iki gün girmedik siteye topic almış yürümüş.Valla ben kendi adıma haydin gidiyoruz denmesini bekliyorum yer güzergah falan önemli değil gidelim deyin yeter :)

müslüm baba
02.Nisan.2008, 13:37
Ya Müslüm Baba ateşe körükle gitme sende, sabredin hazırlıkları bitirdim sayılır, 3-4 Mayıs da çadırlı orman manzaralı müthiş bir yere gideceğiz. Çok güzel de yol yapılmış olacak. Sende biliyon da söyletmek için yazıyon ama daha erken şöyle 10 gün sonra açarız konu başlığını. Buradaki dersimiz Ayvalık.:cheesy::cheesy::cheesy:

Gaz vermesek bi şey yapacağın yok.

carvalho
02.Nisan.2008, 13:38
100 motor mu - 100 kişi mi ??

100 motor olursa bu demektir ki 150 kişi falan
100 kişi olursa buda demektir ki 60 motor falan

ona göre cezerye bombaları hazırlayacam:mrgreen: nakliyesi için kamyon bulacam :p

( ufak çapta faydasını görenler oldu 8) )

37 Motor şimdiden oldu Kino Baba,
100 motora doğru ilerliyoruz evelallah 8)

okan
02.Nisan.2008, 15:08
sonradan artandan çok dökülende olur.. onuda hesap edin...(bknz eskişeer ve tosya gezileri....):evil:

kaanka
02.Nisan.2008, 15:23
valla benim kanki bu haftasonu motor alıcak onuda artçısıyla birlikte listeye ekleyebilirsiniz. modlarım onlar da mutlaka gelicekler, hiç şüpheniz olmasın...( sizlerden, gezilerden ve buradaki dostluk ortamından sürekli bahsediyordum oda dayanamadı ensonunda motor almaya karar verdi)

deniz+1

carvalho
02.Nisan.2008, 16:41
valla benim kanki bu haftasonu motor alıcak onuda artçısıyla birlikte listeye ekleyebilirsiniz. modlarım onlar da mutlaka gelicekler, hiç şüpheniz olmasın...( sizlerden, gezilerden ve buradaki dostluk ortamından sürekli bahsediyordum oda dayanamadı ensonunda motor almaya karar verdi)

deniz+1

İstanbul tayfasına ekledim Alper...

kaanka
02.Nisan.2008, 16:48
İstanbul tayfasına ekledim Alper...

selçuk kardeşim, bu organizasyon çok güzel ve çok kalabalık olucak inşallah...:cheesy::cheesy::cheesy:

carvalho
02.Nisan.2008, 16:55
selçuk kardeşim, bu organizasyon çok güzel ve çok kalabalık olucak inşallah...:cheesy::cheesy::cheesy:

Bİrlikte şahane olacak Alper kardeşim... Şimdiden sabırsızlanmaya başladım 8)

kaanka
02.Nisan.2008, 17:02
valla bende... neyalan söylim, düşündükce çocuk gibi hem sevinip hem heycanlanıyorum...:cheesy:

gata
03.Nisan.2008, 00:05
Tamam uyar, bizim için sorun yok aksine daha iyi olur. Zaman yaklaşsın haberleşiriz, senin bileti de alırız.

Tamamdır aksu baba zaman gelince haberleşir anlaşırız süper olacak...

Ayrıca burdan adminime sesleniyorum...
Benim fikrim geldi. diyorumki bu formun başına, hani okullarda oluyo ya sınava bilmem kaçgün kaldı diye bir skor boord muydu adı neydi işte onun gibi bişey yapma imkanımız yok mu. Nede olsa buluşma tarihi belli. Öyle bişey yapsakta hergün eksilse bu büyük buluşmanın heyecanı hergeçengün artsa. Nasıl olur...

kaanka
03.Nisan.2008, 00:07
Ayrıca burdan adminime sesleniyorum...
Benim fikrim geldi. diyorumki bu formun başına, hani okullarda oluyo ya sınava bilmem kaçgün kaldı diye bir skor boord muydu adı neydi işte onun gibi bişey yapma imkanımız yok mu. Nede olsa buluşma tarihi belli. Öyle bişey yapsakta hergün eksilse bu büyük buluşmanın heyecanı hergeçengün artsa. Nasıl olur...[/quote]

+1 harika fikir...8)

CapiTan QusDo
03.Nisan.2008, 00:44
HERKESE Merhaba
şU SAĞDA SOLDA GÖRDÜĞÜM reGALCİLER sİZLEREDE rASLADIĞIM VAR KÜÇÜKKÖYDEN GEÇEN LEVENTTEN GEÇEN tAKsİMDE GÖRDÜKLERİM
BAŞKA,,,, bUYAZ bEN ÇOK ÜCRETLİ İZİNDEYİM YAZ İBTENE KADAR OFFFF ÇOK MÜKEMMMEL OLUCAK BU fESTİWAL.....
Bu SeFerDe mükemmell olur HerŞey.. Evet Geri Döndüm
hANİ bU YAZ KOPUÜCAZZZZ GAZZZZ KOPUCAZZZ HAAA OLUR BÜYÜK Bİ BULUŞMA OLUCAK
hERKEsİDE öZLEMEDİM DEİL HEA.. :))) GÖRÜŞMEK ÜZEREE
Bu ŞEy Bu SeferDe Çohk Güssel Olucak Mükemmeellll Bir FEsTival Dahaa Buna dA ( CapiTan QusDo oLarak ) imzamı Aticam İkinCi bim İmzamı AtmıŞ oLuCaM... SİZLERLEDE TABİ OKE.. HADİYİN GÖRÜŞMEK ÜZERE TABİKİ GENE HERŞEYDEN ÖNCE ÖNLEM

TRAFİK KURALLARINA UYALIM.! UYAMAYANLARI UYARALIM.,!

foreman
03.Nisan.2008, 01:26
HERKESE Merhaba
şU SAĞDA SOLDA GÖRDÜĞÜM reGALCİLER sİZLEREDE rASLADIĞIM VAR KÜÇÜKKÖYDEN GEÇEN LEVENTTEN GEÇEN tAKsİMDE GÖRDÜKLERİM
BAŞKA,,,, bUYAZ bEN ÇOK ÜCRETLİ İZİNDEYİM YAZ İBTENE KADAR OFFFF ÇOK MÜKEMMMEL OLUCAK BU fESTİWAL.....
Bu SeFerDe mükemmell olur HerŞey.. Evet Geri Döndüm
hANİ bU YAZ KOPUÜCAZZZZ GAZZZZ KOPUCAZZZ HAAA OLUR BÜYÜK Bİ BULUŞMA OLUCAK
hERKEsİDE öZLEMEDİM DEİL HEA.. :))) GÖRÜŞMEK ÜZEREE
Bu ŞEy Bu SeferDe Çohk Güssel Olucak Mükemmeellll Bir FEsTival Dahaa Buna dA ( CapiTan QusDo oLarak ) imzamı Aticam İkinCi bim İmzamı AtmıŞ oLuCaM... SİZLERLEDE TABİ OKE.. HADİYİN GÖRÜŞMEK ÜZERE TABİKİ GENE HERŞEYDEN ÖNCE ÖNLEM

TRAFİK KURALLARINA UYALIM.! UYAMAYANLARI UYARALIM.,!

yazıdan anlayamadıgıma gore kaptan kusto macın verdıgı heyecan sarhosluguna kapılmıs...
bı tek sunu anladım kı '''donusu muhtesem''' olacak mıs.:cheesy::cheesy::cheesy:

carvalho
03.Nisan.2008, 11:58
Arkadaşlar, 11 ilden katılımcılarımız var. 2 senelik oluşum için ne büyük onur 8)

Haydi 100 100 100 100

infinitedreams
03.Nisan.2008, 13:00
artçım bile heyecan yaptı. belki de heyecanıma ortak olmak içindir, bilmiyorum. selçuk, en fazla bi sırt çantam olur. senin kamyona yükler miyiz onu? (:

carvalho
03.Nisan.2008, 13:12
artçım bile heyecan yaptı. belki de heyecanıma ortak olmak içindir, bilmiyorum. selçuk, en fazla bi sırt çantam olur. senin kamyona yükler miyiz onu? (:

Yer olursa tabii yükleriz canım kardeşim. Ama bir başka umudum var ki baba adayı RR'lerden arabayla gelen olacaktır muhtemelen.

Aksu
03.Nisan.2008, 13:17
Baba adayı dedin de Motojunıor Mehmet den ses çıkmıyo, o muhakkak gelir de arabayla gelir herhalde.
Bende belki arabayla gelirim, artçılarım çoğalırsa.

Kisstanbul
03.Nisan.2008, 13:48
Eğer benim Plaka ve ruhsat çıkarsa o zamana kadar bende gelirim...
Benide yazın zaten ailemde erdekte ordanda oraya geçerim...Tabii şu plaka ve ruhsat işi olursa..

Aksu
03.Nisan.2008, 13:56
Benide yazın zaten ailemde erdekte ordanda oraya geçerim...Tabii şu plaka ve ruhsat işi olursa..
Olur olur kardeşim o zaman kadar kırk kere olur. Ayrıca da hoşgeldin aramıza, memnun ettin bizleri.
Sen birde tanışma bölümüne detaylı bir döküm yaparsan iyi olur, resmini gördük, de adın soyadın mesleğin ve alacağın motor ile ilgili bilgiler işte . 8)

foreman
03.Nisan.2008, 13:57

plaka ve ruhsat 2 gunluk ıs...
senın motorun varmı sen ondan bahset...8)

arkadaslar bısı rıca edıcem...
guncel lıstede +1 olanlar arkadasların eslerı degılmı...
+1 yerıne esi veya fılanca hanım dıye yazmıs olsak en azından konvoydakı bayan sayısınıda tespıt etmıs oluruz.
bakarsınız dıger eslı arkadaslarda bu lısteye bakarak esını de yanına almak ıster...8)

kaanka
03.Nisan.2008, 14:03

+1 yerıne esi veya fılanca hanım dıye yazmıs olsak en azından konvoydakı bayan sayısınıda tespıt etmıs oluruz.
bakarsınız dıger eslı arkadaslarda bu lısteye bakarak esını de yanına almak ıster...8)

dostum bizim +1'imiz herzaman eşimiz olur zaten. izin almadan motoru bile çalıştıramıyoruz.:p

haluka28
03.Nisan.2008, 14:07
Kim demiş o eskidendi. yok öyle izin mizin artık....

carvalho
03.Nisan.2008, 14:46

Ekledim arkadaşım 8)

kaanka
03.Nisan.2008, 15:21
selçuk kardeşim senden de maşşallah bir uçan birde kaçan kurtuluyor. bu gidişle yüzü geçeriz...:cheesy:

kaanka
03.Nisan.2008, 15:22
Kim demiş o eskidendi. yok öyle izin mizin artık....
abi biz sizin kadar eskiyemedik demekki.....:p

carvalho
03.Nisan.2008, 15:29
selçuk kardeşim senden de maşşallah bir uçan birde kaçan kurtuluyor. bu gidişle yüzü geçeriz...:cheesy:

Kaçmaz Alper kardeşim. 40 motor oluverdik bile. Ama 100'e daha 60 var. İstanbul tayfası henüz tam olarak hareketlenmedi, İzmir de şimdilik zayıf. Haziran'a kadar 100 olacağız, göreceksin 8)

Kisstanbul
03.Nisan.2008, 15:35
Olur olur kardeşim o zaman kadar kırk kere olur. Ayrıca da hoşgeldin aramıza, memnun ettin bizleri.
Sen birde tanışma bölümüne detaylı bir döküm yaparsan iyi olur, resmini gördük, de adın soyadın mesleğin ve alacağın motor ile ilgili bilgiler işte . 8)

İnşallah çıkartırlar abi bekliyıruz bende sizlerle tanıştığıma memnun oldum en kısa zamanda tanışma bölümüne geçiyorum ....

Motor var 2 hafta oldu Regal Raptor jj150-t5 aldık bir tane ama halen plaka ve ruhsatsız geziyoruz allah sonumuzu hayır etsin....:?:
Umarım hazirana kadar başarırlar plaka çıkarmayıda diye düşünüyorum :?

bilgihan
03.Nisan.2008, 15:43
İnşallah çıkartırlar abi bekliyıruz bende sizlerle tanıştığıma memnun oldum en kısa zamanda tanışma bölümüne geçiyorum ....

Motor var 2 hafta oldu Regal Raptor jj150-t5 aldık bir tane ama halen plaka ve ruhsatsız geziyoruz allah sonumuzu hayır etsin....:?:
Umarım hazirana kadar başarırlar plaka çıkarmayıda diye düşünüyorum :?

Plaka ruhsat enfazla 2 günlük iş..Neden okadar uzun sürüyor sizin ki? sorun nedir?

Kisstanbul
03.Nisan.2008, 15:54
İşin ucunda benim gibi bir uğursuz varsa hükümet değişir kimlik değişir iç savaş çıkar genede benim iş biraz zor olur...
Bende alışmışım artık yaa...

aidikurt
03.Nisan.2008, 18:35
baba sen gel bız senı ılk bulusmada okur uflerız bıseycıgın kalmaz

Aksu
03.Nisan.2008, 18:46
baba sen gel bız senı ılk bulusmada okur uflerız bıseycıgın kalmaz
Bizim Bülo hocaya mı okutsak Tayo hocaya mı, ikiside iyi üfürüyo ama,
Bak kardeşim cumaya alırsın ruhsatını.

Tayfun
03.Nisan.2008, 20:11
Püfffffffffffffffffffffffffffffffff :mrgreen:

CİNGENE
03.Nisan.2008, 20:21
+ martı yookk..çek bi Bursa8)

BULL
03.Nisan.2008, 23:16
Bizim Bülo hocaya mı okutsak Tayo hocaya mı, ikiside iyi üfürüyo ama,
Bak kardeşim cumaya alırsın ruhsatını.
elemterefişşşşş kem gözlere şişşşşşşş 8):cheesy::p

foreman
03.Nisan.2008, 23:36
arkadaslar su gıdılecek olan yerın koordınatlarını google eart den bulup gondersenıze...
yanı tam olarak nerde kamp yapılacak.yolculuk guzergahı nasıl olacak vs.vs

gata
04.Nisan.2008, 00:44
Yaa arkadaşlar bir önerim vardı. 2.buluşma gününe kalan süreyi gösteren bir sayaç gibi bişeydi.sanırım kimsenin hoşuna gitmedimi. olumlu yada olumsuz bir eleştiri yapın bari. :(

Tayfun
04.Nisan.2008, 01:00
Yaa arkadaşlar bir önerim vardı. 2.buluşma gününe kalan süreyi gösteren bir sayaç gibi bişeydi.sanırım kimsenin hoşuna gitmedimi. olumlu yada olumsuz bir eleştiri yapın bari. :(

Ben yeni duydum bu önerini, admile bi konuşalım bakalım, yapabilirmiyiz böyle bişe:|

raptiye
05.Nisan.2008, 22:08
Ankara grubundan Ekrem Yadigar. Ben de yol yapayım.

gezgin murat
05.Nisan.2008, 22:20
benide listeye yazın ama joker olarak MERSİN 1 ben kesin gelip gelemiyecegim diye bişey şimdi diyemiyorum malum laminat parkeciyim sezon zamanı işleri ayarlıya bilirsem kimse tutamaz ama gelemezsemde kusura kalmayın sizleri seviyorummmm demir atlılar :):):)

Aksu
06.Nisan.2008, 11:18
Alper
Ankara ya Atraks-Rasim kardeşimizi de eklermisin.

CapiTan QusDo
06.Nisan.2008, 21:14
hEYY bENİDE YAZIN BENİDE...!!!!

Aksu
06.Nisan.2008, 21:18
Ankara grubundan Ekrem Yadigar. Ben de yol yapayım.

Ekrem valla sessiz sessiz götüryon işi. Ankara ya bir adet raptiye. :cheesy:

orkun
06.Nisan.2008, 21:43

bence de güzel olur

vyılmaz35
07.Nisan.2008, 00:15
Yola bende varım benide yazın herzaman heryerde.... ben varımmmmm

matemmatik
07.Nisan.2008, 05:51
Arkadaşlar eğer mümkünse geri sayım sayacını bir an önce koyalım, günler geçmek bilmiyor. Geeeeel haziran gel...

Kaynarca
07.Nisan.2008, 10:11
Daha önce de blirtmiştim.. Benzer bir geri sayaç www.lostforum.gen.tr (http://www.lostforum.gen.tr) sitesinde var. Örnek olabilir.

matemmatik
07.Nisan.2008, 10:14
Daha önce de blirtmiştim.. Benzer bir geri sayaç www.lostforum.gen.tr (http://www.lostforum.gen.tr) sitesinde var. Örnek olabilir.

Sanırım sağ alt köşedeki imza sayaç programının yazarına ait olsa gerek. Belki ordan bulunabilir...

carvalho
08.Nisan.2008, 10:25
İZMİR
1. Komoster
2. Hakkı +1
3. emresahin
4. Tlgyldz

İzmir, 4 kişi mi geleceksiniz Ayvalık'a??? Yoksa Hakkı toplu isim listesi mi verecek?
Mekanı Ayvalık yapmamızın nedeni İzmir ve Ege'li dostlarımızla da bir araya gelmekti. Geçen sene Eskişehir'e gelen olmamıştı mesafe nedeniyle sanrım.

Gerçi daha çok zaman var ama,,,

Aksu
08.Nisan.2008, 12:13
Tüm illerin üye listesine baktım, mesaj listesine de baktım, bol mesaj yazıp da ahkam kesenlerin çoğu gezilerde yok. Polemik yaratmamak için liste halinde yazmak istemedim.

Kino
08.Nisan.2008, 12:28
Yap aksu baba yap

Polimiği sen yap ne olmuş kine.. boş ver sen onları. keyfimize bakalım
sıkma canını bizler orada olacazz bu sefer daha sıkı olacak herhalde

ama işte Şu yüzbaşıyı ne yapacaz bilmiyorum.

Kino
08.Nisan.2008, 12:30
İZMİR
1. Komoster
2. Hakkı +1
3. emresahin
4. Tlgyldz

İzmir, 4 kişi mi geleceksiniz Ayvalık'a??? Yoksa Hakkı toplu isim listesi mi verecek?
Mekanı Ayvalık yapmamızın nedeni İzmir ve Ege'li dostlarımızla da bir araya gelmekti. Geçen sene Eskişehir'e gelen olmamıştı mesafe nedeniyle sanrım.

Gerçi daha çok zaman var ama,,,

biz güneyden Urfa'dan Adana'dan ve Mersin'den 3 motor gelecez galiba (Gerci ben yola erken cıkarım herhalde ama ..) İzmir'den 4 kişi yok canım sende hadi yaaa

Aksu
08.Nisan.2008, 12:32
Yap aksu baba yap

Polimiği sen yap ne olmuş kine.. boş ver sen onları. keyfimize bakalım
sıkma canını bizler orada olacazz bu sefer daha sıkı olacak herhalde

ama işte Şu yüzbaşıyı ne yapacaz bilmiyorum.

Ne yapacaz yaka paça alıp götürecez, ya gelecekler ya da bizi içeri attıracak.

müslüm baba
08.Nisan.2008, 13:06
Başkan yine celallendin adam klavye başında gezi yapıyor belkide bundan hoşlanıyor sana ne, adamı zorlamı götüreceksin geziye,belki parası yok belki motoru yok, ama sen yap başkanlığını müritlerine aç krediyi hepsi gelsin,göster babalığını. Bak biz burada adamları sırtımızda taşıyoruz öyle getiriyoruz,gerekirse otobüs minibüs veriyoruz.

Aksu
08.Nisan.2008, 14:56
Başkan yine celallendin adam klavye başında gezi yapıyor belkide bundan hoşlanıyor sana ne, adamı zorlamı götüreceksin geziye,belki parası yok belki motoru yok, ama sen yap başkanlığını müritlerine aç krediyi hepsi gelsin,göster babalığını. Bak biz burada adamları sırtımızda taşıyoruz öyle getiriyoruz,gerekirse otobüs minibüs veriyoruz.

Tamam o zaman klavyeyi onlara bırakalım geziye biz gidelim, anlaştık. Aha da bıraktım klavyeyi . (nokta)

bilgihan
09.Nisan.2008, 10:56
Arkadaşlar..

Okuyabildiğim kadarıyla bu organizsayon için yazılarda grupların yangın söndürme tüpü taşıması ile ilgili bir yazı göremedim..(zaten konuşulduysa affedin)

Bana göre ,Allah muhafaza olası bir yangın için her gruptan en az bir kişi yangın söndürme tüpü taşımalı..Hatta zorunlu olmalı..Malum yol uzun...

Ayrıca ilk yardım çantası (biraz ciddi hazırlanmış olarak ) olmalı..

Organizatör ve lider arkadaşlara hatırlatma yapmak istedim..

selam ve saygılar

carvalho
09.Nisan.2008, 11:23
Bilgihan, motorlar zaten yüklü olacak, yangın Tüpü eklemek kolay olmayacak. Özel araçlarıyla gelecek arkadaşlar bize bu konuda yardımcı olur.

Tüm arabalarda yangın tüpü var ne de olsa...

Teşekkürler uyarın için... Açık alandayız mangal falan yapılacak, sigara vs. Her olumsuzluğa hazırlıklı olmak lazım...

matemmatik
10.Nisan.2008, 02:09
Ya Kino hocam bu Haluk hocayı kandırabilsem birkaç gün daha fazla rapor alsa ben 14-15 gibi burdan çıkar Osmaniye-Adana-Mersin de birer gün kalıp 2-3 gün Antalya da kamp kuralım derim 22 sabahı yola çıkıp Marmoka gideriz sonra da ver elini RAPTOR RIDERS Ayvalık. Ne dersin?

haluka28
10.Nisan.2008, 16:26
Aytaçcım olay beni kandrımakta değilki ben zaten kandırılmaya meyilliyim. ayıp ettin yani. Sadece 15 gün rapor alsammı almasammı ona karar veremedim okulda yeniyim bu sene geldim buraya. Müdürle hemen papaz olmıyalım diye düşünüyorum. yoksa başka sorun yok. Bakcaz ama, bir hal çaresi düşüneceğiz.

matemmatik
10.Nisan.2008, 16:59
Bi biskrem versem? :cheesy:

haluka28
10.Nisan.2008, 17:02
olur o zaman baştan öyle söylesene tamam gidelim.

yanar17
10.Nisan.2008, 22:04
Merhaba
Çanakkale den sevgiler saygılar.
Ayvalık gezisine nasip kısmetse ben ve eşimde katılmak istiyoruz.
Motosikletli Yanar17+1 yazabilirsiniz.
1. geleneksel buluşmada olmadı ama bunu kaçırmam.
Ayrıca Ayvalık ' iki kez motorla geziye katıldım.

Hepinize sevgiler selamlar.

yanar17
10.Nisan.2008, 23:24
Merhaba
Şöyle bir kalınacak yer var. Link aşağıda

http://www.sarimsakli.com/tr/oteldetay.asp?otel=MAR%DDNE%20OTEL

Fiyat:30 YTL

Fiyata açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ile konaklama dahilmiş. Önceden konuşulup bilgi verilirse Ekstra içeceklerden indirim alına bilirmiş. (Çünkü bu bilgiyi başka bir organizasyondan öğrendiğim için mişli zaman ekini kullandım. Onlarada saygı duymak lazım. Bilgilerinize sunarım)

Otel hakkında detaylı bilgi;
http://www.sarimsakli.com/tr/oteldet...AR%DDNE%20OTEL (http://www.sarimsakli.com/tr/oteldetay.asp?otel=MAR%DDNE%20OTEL)

carvalho
11.Nisan.2008, 09:46
Ekledim Sabahatti abi. Tanışmak Ayvalık'a kısmetmiş...

keyifci
15.Nisan.2008, 18:47
slm arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım belki ama 2 yıldır takip ediyorum raoptorcuları forumlardan. Ben de 2 yıldır kullanıyorum bu harika makineyi. Ben hem regal kullandığım için, hem de sizlerle tanışabileceğim için mutluyum. Çünkü iyi bir ailesiniz ve bundan sonra iyi bir aile olmayı umuyorum.

Kaynarca
15.Nisan.2008, 22:35
Gerçi daha erken ama yine de bilmek isterim. Afyon üzeri gidecek olan var mı Ayvalık'a ?