PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : karburatör nanifoldum çürüdü

promote
28.Mart.2008, 12:38
regaldeki tüm lastik aksamlar gibi karburatör manifoldu çürüdü ve hiç biyerde yok bir yerde buldum 70 ytl takımı ıle fıat biçildi oda bana göre fazla emrede nisan sonunda getirtiyormuş başlangıçda yedek parca sorunu olmayacak denılen motor bu konuda ıddasını kaybettı bana gore...
size gore sanayıde veya baska bır sekılde o parcayı nasıl uretebılırım?

müslüm baba
28.Mart.2008, 12:55
Kardeşim neden bulamadın anlamadım kime sordun benimle irtibata geç sana göndereyim. 25-30 ytl ye var.

emresahin
28.Mart.2008, 13:24
bu tarz parçalar garantiye girmiyormu müslüm baba...henüz garantisi dolmamış motorların her parçasının en azından garanti bitene kadar sağlam kalması gerekmiyormu...yada garantiden değiştirilmesi.

müslüm baba
28.Mart.2008, 13:29
bu tarz parçalar garantiye girmiyormu müslüm baba...henüz garantisi dolmamış motorların her parçasının en azından garanti bitene kadar sağlam kalması gerekmiyormu...yada garantiden değiştirilmesi.

Elbette garanti kapsamında ama maalesef cebinden alacaksın, şimdi burada regal ve satıcıları için iki sayfa yazı yazarım ama yeni regal kullanıcıları ve regalini satmak isteyen arkadaşlara haksızlık etmiş olurum, sadece şunu söyleyebilirim regallerde parça sıkıntısı yok bi şekilde bulunuyor sen paradan haber ver.

Tayfun
28.Mart.2008, 23:02
Bu manifoltların tanesi aslında 6 ytl, servis ne tutturabilirse fiyat çekiyor bunu iyi bilin, kanuni chopper ve bazı çin motorlarının manifoltları bizimkiyle aynı, diğer servislerden ulaşılabilir...

orkun
29.Mart.2008, 01:17
mondial mct 250 için olan bizim motorada uyuyor istersen bir de mondial parçacılarına sor aynı parçayı

Aksu
29.Mart.2008, 10:51
Bu manifoldlar çabuk çürüyor ve sıcakdan yamuluyor, hatta altından eriyerek deliniyor ve hava alıyor, sonra da ayar bozuluyor. Bu manifolddan bir takım yedekde bulundurmak lazım. Bu manifoldları sağlamlaştırmak için özel bantlar ile üstten sarıp, ısıya aşınmaya karşı korumak suretiyle ömrünü uzatmak lazım.

okan
29.Mart.2008, 11:24
valla ben garantiden değişmiştim satmadan önce.. şimdi garantiye sokmuyorlarmı...?

müslüm baba
29.Mart.2008, 11:28
valla ben garantiden değişmiştim satmadan önce.. şimdi garantiye sokmuyorlarmı...?

Garantiye girmesi gerekiyor tabiki ama derdini kime anlatacaksın, artık muhattap yok, regallerle ilgili fazla kötüleyici şeyler yazmayalım, sonuçta motorlar çok güzel,parçasıda bulunuyor,önemli olan da bu.