PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kuryeyle pişti oldum:((

alper_tim
28.Mart.2008, 17:48
merhaba arkadaşlar
dün akşam arkadaşımla beraber iki motor beşiktaş istikametine giderken emniyet şeridinde kaza yaptımhttp://www.motosiklet.net/forum/images/smilies/eskiler/new_smileyb.gif
önden giden arkadaşıma yetişcem diye motoru en soldan yavaş yavaş en sağa almaya başladım emniyet şeridinin yanındaki şeritteyken öndeki araç fren yaptı hemen sağa emniyete atlamaya kalktım ve o anda ani çıkışım ve arkaya bakmamam neticesinde kurye arkadaşla çarpıştıkhttp://www.motosiklet.net/forum/images/smilies/eskiler/icon_pale.gif
herzaman arkadan gelene bakarım ve bir kere bakmadım sonuç ortada
siz siz olun çok dikkat edin arkadaşlar
üstümde full koruma olduğundan bacağımda ve kolumda hafif ağrılar var sadece oda motor ayağımın üstüne düşmesinden dolayı
motorda ise koruma demirleri çiziği haricinde bişey yokhttp://www.motosiklet.net/forum/images/smilies/eskiler/icon_geek.gif
kurye arkadaş motordan düşmediği için onda bir sorun yok sadece onun motorunun önündeki koruma demiri yamuldu biraz oda kalçama çarptığı için oldu sanıyorum bende herhangibişey yok
paylaşmak istedimhttp://www.motosiklet.net/forum/images/smilies/eskiler/icon_bounce.gif

X_FREERIDER_X
28.Mart.2008, 17:54
Geçmiş olsun arkadaş !

Berkay
28.Mart.2008, 17:59
Çok geçmiş olsun

yenikoylu_ua
28.Mart.2008, 18:01
Geçmiş olsun kardeşim aman biraz daha dikkat

kaanka
28.Mart.2008, 18:08
çok geçmiş olsun dostum. allahtan ikinizede birşey olmamış...

foreman
28.Mart.2008, 18:15
dostum cok gecmıs olsun...
ıkınızde de bıseyın olmaması buyuk sans.
allah korumus....

dinyeper
28.Mart.2008, 18:21
aman kardeş n olur çok dikkat geçmiş olsun!

Aksu
28.Mart.2008, 18:31
Alper geçmiş olsun.
Yani 1200 lik BMW falan olsaydı havandan geçilmezdi, kuryeyle pişti oldun, BMW ile de mars olurdun galiba.
Aman dikkat arkaya bakmayı bir daha unutma, şansına uçak falan çıkar da.

beykozlu
28.Mart.2008, 18:31
Geşmiş olsun.

RoS
28.Mart.2008, 18:46
abicim geçmiş olsun...

ugurcuk
28.Mart.2008, 18:50
kurye arkadaş motordan düşmediği için onda bir sorun yok sadece onun motorunun önündeki koruma demiri yamuldu biraz oda kalçama çarptığı için oldu sanıyorum bende herhangibişey yok
paylaşmak istedimhttp://www.motosiklet.net/forum/images/smilies/eskiler/icon_bounce.gif

kardeşim geçmiş olsun ama anlamadığım bişey var. kalçanda nasıl bi koruma var??
bu korumayı bu kadar yoğun tutmanın sebepleri var mı:D

carvalho
28.Mart.2008, 18:59
Alperim timim geçmiş olsun yahu. Emniyet şeridindeki ikinci vukuatın. Sen bi süre girme emniyet şeridine bence :(

alper_tim
28.Mart.2008, 19:15
çok sağolun dostlarım teşekkürler
uğurcum çok yiyince baldırlar bi şişio ondan sora vursanda bişe olmuo :P
haklısın selçukum bi müddet emniyete girmicem ben

altug
28.Mart.2008, 19:26
çok geçmiş olsun. allah beterinden saklasın.

emreerhamza
28.Mart.2008, 19:31
çok geçmiş olsun,duyacağımız en kötü kaza haberleri hep böyle olsun,aman dikkat edin...

dağcı
28.Mart.2008, 19:45
büyük geçmiş olsun...
Allah beterinden korusun...

müslüm baba
28.Mart.2008, 20:00
Geçmiş olsun alper ders olmuştur sanırım.

aslanburclu
28.Mart.2008, 20:20
anlamaz kardeşim anlamaz adam emniyet serine paspas olmaktan usanmadı yav

ya alper valla bida geçmiş olsun ama yeter kardeşim bak 3 üncüye dikkat et bizleride üzme

dhnsyd
28.Mart.2008, 20:59
geçmiş olsun

BULL
28.Mart.2008, 21:32
Alpii arkadan vuran her zaman suçludur olm

hemen açalım davayı alalım kuryenin altındaki makinayı

kısa günün karı hesaabııı :p

ama yinede geçmiş olsun...

canada gelmesin malada gelmesin abiijim... 8)

ÇeLeBi MuRaT
28.Mart.2008, 22:28
Geçmiş olsun ALper Timm...

inci
28.Mart.2008, 22:48
Alper noluyo ya böyle 6 ayda bir kaza yapıyon ,dikkat et be yaaa ...
çok geçmiş olsun sana bişey olmamasına çok sevindim

inci
28.Mart.2008, 22:49
Alper noluyo ya böyle 6 ayda bir kaza yapıyon ,dikkat et be yaaa ...
çok geçmiş olsun sana bişey olmamasına çok sevindim

kıvılcım
28.Mart.2008, 22:49
alpercim çok geçmiş olsun kardeşim yapabilecegim bir şey varmı varsa kesinlikle çekinme görüşmek üzere

Batis
28.Mart.2008, 23:05
Geçmiş olsun Alper.

Tayfun
28.Mart.2008, 23:11
Ulaaaa korunan göze çöp düşer derler ya harbiden doğru bu, en adam gibi sen kullanıyon ama kazaları hep sen yapıyon alperim, seni sağlam bi okuyup üflemek lazım, geçmiş olsun ya, inşallah bu son olur artık...

haluka28
29.Mart.2008, 00:49
aman geçmiş olsun daha gezilecek çok yol var. katılacak festivaller var.

orkun
29.Mart.2008, 01:01
geçmiş olsun...

doğan
29.Mart.2008, 01:18
Tayfun doğru söylüyor. daha bi gün dizliklsiz motor kullanırken görmedim ama aksiliklerde hep seni buluyor. geçmiş olsun alperim.

okan
29.Mart.2008, 01:31
Alper ne ettim olm yaa...
la bi dikkat et sağına soluna ...
emniyet şeridini sen yanlış anlıyon galiba en emniyetsiz şerit orası olm..
ikidir aynı kazayı yapıyon....hasta etme beni yaa...
neyse bu kadar fırça yeter...

çok geçmiş olsun kardeşim...dövülecek adam - kurye - şerit varsa haberimiz olsun...:evil:

foreman
29.Mart.2008, 02:18
ıkı kere ıs donusu alperle ben e-5 de karsılastım.hakıkaten de guzel ve dıkkatlı kullanıyor.
yaptıgı kazada kusurlu oldugunu kabul edıyor ama kuryelerde sutten cıkmıs ak kasık degıl hanı...
kuryelerde araclar kadar tehlıkelı...
en azından aracları goruyorsunuz ama kuryeler bır anda yanınızda bıtıyor.
tekrar gecmıs olsun.

alper_tim
29.Mart.2008, 13:30
arkadaşlarım dostlarım hepiniz sağolun var olun iyi dilekleriniz ve önerileriniz için
ama büyüklerime ve kardeşlerime bişey söylicem tamam emniyet şeridi tehlikelide hangimiz girmiyoruz ki emniyet şeridine sonuçta yolda giderken öle bi an geliyor ki mecburen emniyet şeridinden gidiyoruz bu benim kaza mı haklı kılmaz zaten ama ne bilim arkadaşa yetişcez die ki oda ve bi sürü motorda ordan gidiyodu
neyseki çok şükür fazla bişey olmadı genede temkini elden bırakmamak lazım
artık daha az girerim inş. emniyet şeridine
herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
hee unutmadan nie geç cevap yazıo bu adam diyenler olabilir ben sadece iş yerinden girebiliyorum nete evde bilg. ve net yok kusura bakmayın kardeşlerim
sevgilerimle hepinizi öpüyorum

müslüm baba
29.Mart.2008, 14:43
Alper geçmiş olsun sende kurye gibi her yere o motorla gidiyorsun nereye gitsem karşıma çıkıyorsun sesleniyorum ama duymuyorsun, senin pişti olayını herkes yaşıyabilir çünkü bu kuryeler sanki bütün yol kendilerinmiş gibi gidiyorlar, özellikle normal şeritten emniyet şeritlerine geçerken çok dikkatli olmak gerek.

gençer
29.Mart.2008, 15:16
ufak hasarla atlattığın için şanslısın.. senin için söylemiyorum hepimiz için geçerli kazaları az hasarlı diye küçümsememek gerek basit hatalar kötü sonuçlanabilir. hiç umulmadık anlarda oluyor her an, her harekette aynı dikkatle hareket etmeliyiz.. yapmalıyız etmeliyiz demekle olmuyor aslında. ..yazdıklarımda haklımıyım evet ama mutlumuyum hayır. olduktan sonra elden bişey gelmiyor. bişeyler yapacaksak bunu kazayı yapmadan önce yapmalıyız.. geçirdiğin kaza için üzüldüm. büyük geçmiş olsun..

Mr.Quanta
29.Mart.2008, 17:33
buyuk gecmis olsun alper abi

HONEY
29.Mart.2008, 23:55
geçmiş olsun hocam

rüzgardede
30.Mart.2008, 12:28
Geçmiş olsun. Hem bir anlık dahi dikkatsizliğe hakkımız olmadığı hem de emniyet şeridinin emniyetsizliğine!? örnek bir olay.

müslüm baba
30.Mart.2008, 12:34
Geçmiş olsun. Hem bir anlık dahi dikkatsizliğe hakkımız olmadığı hem de emniyet şeridinin emniyetsizliğine!? örnek bir olay.

Rüzgardede yenimi üye oldunuz siteye kendinizi biraz tanıtırmısınız, sanıyorum aynı yaşlardayız.

yanar17
30.Mart.2008, 18:58
Geçmiş olsun kardeşim. Allah beterinden saklasın. Bundan sonr a Kuryede sende biraz daha dikkaktli olursunuz umarım.

aidikurt
30.Mart.2008, 20:38
kardeşim cok gecmis olsun ucuz atlatmıssın

alper_tim
31.Mart.2008, 10:25
teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilekleriniz için sağolun
artık daha çok dikkat ediyorum merak etmeyin

bilgihan
31.Mart.2008, 11:00
geçmiş olsun ...

Şükür ufak atlatmışsın..