PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kendi stiliniz kendi ellerinizde

handojoe
31.Mart.2007, 22:51
:D arkadaşlar kendi sitilini oluşturmayı düşünen varmı? :) hayal gücünüzü kullanın ben başladım bile :!:

aslanburclu
31.Mart.2007, 23:03
edirnede hava iyi ayaz herhalde bizlerin sitili belli kardeşim sen ne konuda yardım şstşyorsun onu söyle

ethanol
31.Mart.2007, 23:16
sanırım custom demek istiyor arkadaş yani motorunda kişisel kafasına göre bir ekleme biçme kendi tarzına göre şaşesiyle oynayan falan varmı diyor herhalde :)

handojoe
31.Mart.2007, 23:19
yardım istemiyorum şasi falan değil sadece görünüm olarak

agresus
01.Nisan.2007, 01:37
:D arkadaşlar kendi sitilini oluşturmayı düşünen varmı? :) hayal gücünüzü kullanın ben başladım bile :!:

yaww ben başladım demekle olmassss... foto gerek... açıklama gerek... bilgi ve belge gerek... hoş başlamak bitirmenin yarısıdır derler ammaaaa... belge ... bilgii... önemli bunnnarrr.... :mrgreen:

infinitedreams
01.Nisan.2007, 01:45
Motorumu görenler biliyor. Sol elciğe siyah bir kurdele bağlamıştım 7-8 ay önce ölen bir motorcunun anısına, sadece o var görüntü değişikliği olarak. Bir de İstanbul'un bütün tozu toprağı, kiri pası... ama yıkıycam en kısa sürede, söz!
:)

Ben de hiçbir değişiklik yok yani... ama olacak (inşallah)
İzliyorum şimdilik.

Tayfun
01.Nisan.2007, 02:02
Benim motordaki tek değişiklik benim :D üzerinde olunca motor bi ayrı gösüküyo :P

agresus
01.Nisan.2007, 02:04
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

babacım sen etraftayken herşey bi farklı gözüküyo....

Tayfun
01.Nisan.2007, 02:13
Ah be şefim ahbe şefimmmm, şuraya yazdığım kelimeler içimdeki vurguları sana yansıtabilse ortadoğu ve balkanlardan çok güzel bir cevap hediye edecektim sana ama canlıya kalsın ve borcum ossun:D kayıp balık nemom benim :P

inci
01.Nisan.2007, 02:41
benim kine püsüklet diyo arkadaşlar, :frown: ben bir püsüklette nasıl tarz yapabilirim ki :? :(

Tayfun
01.Nisan.2007, 02:45
Ön kaldırıp 1 km giderek yapabilirsiniz hocam tarzınızı, o zaman 8 regal satıp size bir harley alcez biz, 8 regal = 1 harley ;)

okan
01.Nisan.2007, 17:07
tayfunum zaptiyem .. senin motüre koıccaman bi (Z) harfi kazıyabiliriz mesela... zorronun z si gibi.. ama senin ki zaptiyenin z si olacak.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kino
01.Nisan.2007, 17:20
baba benim zaten 2.meslek stilistlik söylemesi cok ayıptır.

yakında benden " kino stili " göreceksiniz hemide foto hemide belge hemide belkimde kendini ( 9 haziranda :lol: :lol: )

aidikurt
02.Nisan.2007, 00:41
valla bu başlıkta tam geyik muhabbetleri kısmına uymuş :)