PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hoşbulamadım bi türlü

gamedog
31.Mart.2007, 23:07
sebebi hala kendime uygun bi regal raptor bulamadım çünki bi el atın arkadaşlar bende regalleniyim o zaman hoş olurum bende

bu arada adım hüseyin 29 yaşındayım istanbuldayım yardımcı olmak isteyenler için telde brakım 0532 351 26 63..

aslanburclu
31.Mart.2007, 23:27
kardeş kayseride bir regal var mış cok temizmiş

bir tlf.yazayım ara istersen bu numaradaki şahıs sana yardımcı olur
(galip baba 05323176093 aracı olabilir yaşar bçvş verdi dersin noyu arayacak olursan

agresus
01.Nisan.2007, 01:34
hooşş geldin hoşşş... bulursun... hatta bak buldun bile... biras uzak ama güven yaşar gomtanıma... olmadı biras daha bekleee... illaki düşer bi ikinci el... hoşş geldin....

Tayfun
01.Nisan.2007, 02:18
Hoş gelmişsen gardaş, 5 kuruşluk capon yerine 3 kuruşluk regal al dayak yemekten kurtulursun bah.

okan
01.Nisan.2007, 23:58
hoş geldin kardeş.. ilerde motorun da olur...bak burda tayfunuda bulmuşun .. volkanıda.. daha ne arıyon...bunnarın ikiciği bi orduya yetiyo zatten... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gamedog
02.Nisan.2007, 00:01
saolun arkadaşlar ama hala bulamadım baktıklarım hep dağılmış motorlar temiz bişey yok sanırım.

Tayfun
02.Nisan.2007, 02:52
Şef elinde 2. el alacak kadar paran varsa, gerisini banka kredisiyle tamamla 1 senede zorlanmadan ödersin, hiç olmazsa motorun sıfır oluri bilirsin heryerini gönlün rahat olur valla. Okan baba niye kendini katmıyon bizim yanımıza, kambersiz düğün olmaz bermuda şeytan üçgeniyiz biz :P

Kino
02.Nisan.2007, 10:57
dostum 2.el regal alacam diyorsun da ne tip alcaksın
100cc mi 150cc mi 250cc mi b9 mu e9 mu bunları verde ona göre bir bakalım birşeyler bulalım olmadı sana seni RR ci yapalım. ayrıca renk tercihin varmı mesela bazıları illede siyah ister veya kırmızı

bu arada hoşgeldin sen regali buralarda bulamıyacaksın da nerede bulacaksın aslında burada da biraz zor bulursun çünkü kapan götürüyor.

gamedog
03.Nisan.2007, 22:03
valla ustad daha b9 yada e9 ney onun arasında ne fark var bilmiyorum ama sahibindende baktım heralde e9 istiyorum.ama bulamıyorum.

Kino
04.Nisan.2007, 11:55
dostum halen bir regal bulamadım diyorsun hoşbulamadım falan

ahanada baakkkk arkadaş satıyormuş regal raptorunu hemide 400km daha yepisyeni sen nerdesinnn

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=360-siyah-regal-satilik.html&theme=4

siteyi takip etmiyormusun acebaaa

Tayfun
04.Nisan.2007, 12:49
Ne bulunmaz hint kumaşıymış bu yaf ...

ethanol
04.Nisan.2007, 12:52
gel siyah regal raptor bir kez bindim satıyorum ali usta dan yeni servisden çıkdı bakımları yapıldı satıyım sana anlaşırsak

gamedog
05.Nisan.2007, 20:57
dostum halen bir regal bulamadım diyorsun hoşbulamadım falan

ahanada baakkkk arkadaş satıyormuş regal raptorunu hemide 400km daha yepisyeni sen nerdesinnn

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=360-siyah-regal-satilik.html&theme=4

siteyi takip etmiyormusun acebaaa

o arkadaşa telimi verdim ara konuşalım diye daha bi cevap çıkmadı ben burdan o mesaj atacak ben cavp vercem yok ben atıcam o yazcak beklicem falan uzun işler yukarda numaram var satmak isteyen ara söler yada buraya yazar numarasını bende hemen arar sorarım siteyide takip ediyorum evel allah.

satmak isteyan arkadaşlar lütfen ya tel bırakın yada arayınki iş sanallıktan çıksın.

Tayfun
08.Nisan.2007, 01:45
Hala bir gelişme yokmu gamedog?

gamedog
08.Nisan.2007, 13:01
fatihte bi arkadasta var ilk fırsatta gidip görücem büyük ihtimal olur.ama olmazsa sıfır alıcam heralde 3000 peşin verip gerisini vade yapacak bi yer varmı istanbulda?