PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şaka Mi Yoksa Kaşiniyor Mu Bu Psikopat ?

inci
30.Mart.2008, 22:16
Arkadaşlar bu yazı bu gün İstanbul da ücretsiz dağıtılan GASTE adlı gazetede yayınlanmış bir yazıdır. Yorumu sizlere bırakıyorum. Ben başlığımda zaten yorumumu yaptım.....:x

EHLİYETLİ PSİKOPAT
Karın amansız yağdığı günlerden birinde, millet sokaklardan kaçarken, biz; yani fotoğrafçı arkadaşım ve ben Bağcılar’a gitmek zorundaydık. Trafiğin genellikle yoğun olduğu Tarlabaşı bile bomboştu ve her zaman kuyruk olan taksilerden hiçbiri ortada görünmüyordu. Bir süre bekledikten sonra, önümüzde bir taksi durdu. Arka camlarından biri kalın naylonla kapatılmıştı ve yapışkanından kurtulan naylon rüzgarla oynuyordu; çaresiz bindik... Şoför, “Bu havada hayırdır?” dedi, biraz laubali… Pek konuşacak halimiz yoktu. Ayaklarımız donmuş, üstelik kırık camın yerine gerilen naylon rüzgarı kesmediği için ısınma umudumuzu da yitirmiştik. “İşimiz var” deyip kestirip attık.
Ancak bizim konuşma isteksizliğimizi hiç mi hiç umursamadı: “Avrupa’da olsak, kar mar vız gelirdi. Bir kar yağdı, yolda araba kalmadı” diye sürdürdü kendi kendiyle muhabbetini… Durmadan anlatıyordu ve her konuda fikri vardı. Ben donan ayaklarımın derdindeyken, pek umrumda değildi söyledikleri. Yanımızdan kırmızı bir araba geçene kadar da umrumda olmadı…
Önümüzde ilerleyen kırmızı arabaya gösterip, “Bak” dedi dikiz aynasından yüzüme bakarak… “Ben bunlara deli olurum. Bir kırmızı arabalar, iki motosikletliler. İkisinin de Allah belasını versin.”

Dayanamadım sordum: “Neden?” Keşke sormasaymışım; içindeki kara kutudan konuştu… “Sinirime dokunuyor işte! Göstermek isteyen, göze çarpmak isteyen, kibirli tipler alır onu… Çok istiyorsa, çarparım biraz” dedi ve asfaltı kaplayan, kayganlaştıran kara aldırmadan, gaza basıp, öndeki arabanın tamponuna dokundu… Biz öylece kalakalmıştık. “Motorlar ise” dedi, “Allahın belaları... Neylerine güveniyorlar? Bir dokunsam altıma alıveririm. Sinirimi bozduklarında, bir burun koyuyorum, Allahları şaşıyor! Devirdim bir ikisini sineklerin…” Sonra direksiyonda olduğuna aldırmadan arkaya dönüp, “Abla, yanlış olmasın, konuştuklarımız aramızda kalsın” dedi.
Ben ve fotoğrafçı arkadaşım dehşete düşüp, sus pus olduk. Taammüden trafik kazası yaratan bir deliye karşı, hele arabasındayken bir şey söylemek zordu. Direksiyon insanı değiştiriyor; ne kadar hastaysa o kadar… İnsana kötücül bir güç veriyor; yalan bir iktidar. Direksiyonda hastalananların hastalığı diğer insanlarda yaralar açıyor üstelik.

20.03.2008 tarihinden bu yana karayolu taşımacılık faaliyeti kapsamındaki sürücüler, ticari araç sahipleri yani kamyon, kamyonet, otobüs ve minibüs kullanan ticari araç sürücüleri psikoteknik belgeleri olmadan araç kullanamıyor. Kullananlara, kullandıranlara cezai işlem uygulanıyor. Bu değerlendirme, sürücülerin güvenli araç kullanmalarını sağlayan, zihinsel ve psikomotor yetenek ve becerilerinin düzeyini ortaya çıkaracak ve yapılacak kişilik testleri ile sürücülerin ruhsal durumları da belgelenecek (miş.) Bu uygulamanın trafik canavarı portresini ortaya koyacak sonuçlarını merakla bekliyoruz. Haydi, kamusal alandaki çılgın sürücüleri böylece eledik... (Ki o kadar emin değilim.) Peki, geri kalan ve toplu taşımacılık işi yapmayan çılgınlar ne olacak?

Gazeteci
sibelkilimci@gmail.com
http://epaper.gaste.biz/epaper/products/ga-2008-03-28/index.htm

http://epaper.gaste.biz/epaper/media/arrow_down.gifhttp://epaper.gaste.biz/epaper/media/spacer1x1.gif

orkun
30.Mart.2008, 22:26
bu adamın plakası filan yok mu

Tayfun
30.Mart.2008, 22:28
Şunun plakasıda yazıyormuydu hocam gastede, hemde tarlabaşındaymış demekki, ben onun anasını trafik polisi arkadaşlara hergün ceza yazdırarak ağlatmazmıydım, keyfi bir şekilde araca vurulabiliryorsa keyfi bir şekilde cezada yazdırılır, kötü söz söylememek için kendimi zor tutuyorum ya sabır rabbim ....

inci
30.Mart.2008, 22:34
ya gazeteci arkadaşı arayıp ürkütmeden istemek lazım bunun plakasını

Tayfun
30.Mart.2008, 22:41
Alın hocam yapalım ona bi güzellik biz ...

doğan
30.Mart.2008, 22:46
Yazıklar olsun. Nasıl bir psikolojidir bu. Ruh hastası bir insan. Gerçi insan bile denemez ya !! ...

Batis
30.Mart.2008, 22:53
Arkadaşlar bir şekilde bulmak lazım plakasını.Bu şerefsize bir güzellik düşünmezsek olmaz!

haluka28
30.Mart.2008, 23:42
Allah emanet gidiyoruz desenize. Artık o gün yolda bir psikopatla karşılaşmadıysak, verilmiş sadakamız varmış diycez herhalde.

HONEY
31.Mart.2008, 01:27
gece gece sinirlerim tepeme çıktı haberde gazetecinin mail adresi mevcut plaka için mail attım bakalım dönüş olacak mı

sibelkilimci@gmail.com <sibelkilimci@gmail.com>

okan
31.Mart.2008, 01:37
bu arkadaşı bulup samsun'a gönderin... burda bi takım insalık dersleri verelim .. insanlık namına....8)

Jack_the_Ripper
31.Mart.2008, 02:11
Abicim bu Manyağı gençliğinde komyoncular çok sıkıştırmış olsa gerek.

foreman
31.Mart.2008, 02:21
hakıkaten cok üzüldüm...
koplekslı bır söför...
onu yakalayıp çocukluguna kadar ınmek gerekir...
belkıde motorsikletli bır abısı ona elma sekerı vermıstır de o yuzden motorculara bu kadar kin beslıyordur...

ben şaka olmasını yeğlerim...
zira trafıkte bunun gıbı tiplerle karsılasmak ıstemem...

Jack_the_Ripper
31.Mart.2008, 02:29
hakıkaten cok üzüldüm...
koplekslı bır söför...
onu yakalayıp çocukluguna kadar ınmek gerekir...
belkıde motorsikletli bır abısı ona elma sekerı vermıstır de o yuzden motorculara bu kadar kin beslıyordur...

ben şaka olmasını yeğlerim...
zira trafıkte bunun gıbı tiplerle karsılasmak ıstemem...
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Abi dediğin gibi belkide gezintiye bilen çıkarmıştır..

aslanburclu
31.Mart.2008, 02:38
:lol:eee şimdi bende yolda büyük jeep veya amerikan arabası kullanıp gelip dibime bide sellektör yakanlara hele bide sürücüleri sarışın elinde sigarayla etrafa ufak insancıklar dermişcesine bakan lara tamamen kıl veya cok feci gıcık kapıyorum arabamla veya motorumla gelip böyle artislere inip şöyle neyse töbe töbe

eeee şimdi bendemi piskopatım ne diyonuz :cheesy::cheesy::cheesy:

foreman
31.Mart.2008, 02:41
:lol:eee şimdi bende yolda büyük jeep veya amerikan arabası kullanıp gelip dibime bide sellektör yakanlara hele bide sürücüleri sarışın elinde sigarayla etrafa ufak insancıklar dermişcesine bakan lara tamamen kıl veya cok feci gıcık kapıyorum arabamla veya motorumla gelip böyle artislere inip şöyle neyse töbe töbe

yasar baba.onlar da komplekslı...
kendılerınden daha hoş,daha güzel,daha ılgı çekici şeylere tahammülü olmayan tipler...
bence makınanla gurur duymalısın...:cheesy:

Jack_the_Ripper
31.Mart.2008, 02:45

Şimdik abicim seninki etkiye tepki sankim biraz yalnız bastırılmış bişi gibi bilmem ne derler ama bazıları cidden senin '' inip şöyle neyse töbe töbe '' ni cidden hakediyo..

leventse
31.Mart.2008, 03:03
dilerim bu taksı soforune bir gun aynı dusunce de piskopat bı tır soforu rastlar da sınek gıbı ezılmek neymıs gorur

o soforun tır altında kalıp asfalta yapısmıs kemıklerını gormek gıbı bır serefe erısırsem duyacagım mutlulugu tarıf edemeyecegım

yazdıklarım bıraz agır gıbı olduysa kusuruma bakmayın boyle yaratıkları gorunce kendıme hakım olamıyorum

o motor kullananları evde bır bekleyenı oldugunu dusunecek kapasıteden bıle yoksun bır kısıye acımam mumkun degıl. bu kısı ınsan falan degıl sadece bır et parcası kemık yıgını duygudan nasıbını alamamıs

plakasını bılsem ve bır tır yada unimog da olur sahıbı olsam yolda rasladıgımda bı dakka dusunmeden uygulardım zaten ustte yazdıklarımı da

kaanka
31.Mart.2008, 09:16
bu nasıl bir yaratıktır aklım almıyor. söylicek okadar çok şeyvarki yeri burası değil, imkan olsada bizzat yüzüne söylesem...

bilgihan
31.Mart.2008, 10:33
Maalesef motorsikletleri hala araçtan sayamayan, psikolojik sorunlarını acısını herfırsatta birilerinden (ki şoförse trafikte) çıkaran cahiller fazlaca var..
BU tip insanları gerekli merciilere bildirmek gerekiyor.. bence tesbit edbildiklerimizi burada paylaşmalıyız..

müslüm baba
31.Mart.2008, 11:50
Ben anladım bunun anasını bir motosikletli kaçırmış.

kıvılcım
31.Mart.2008, 12:08
yahu buna ne güzellikler geçiyor aklımdan bir bilseniz inanamazsınız gerçi foremenim az buçuk anlamıştır

Tayfun
31.Mart.2008, 13:15
Taksici mevzusu geçtiği zaman rahmetli matild manukyanın bir sözü aklıma gelir hep, "benim tüm or........ım çalışsa taksiciler gibisini yapamazlar" diye, genelleme yapmak istemiyorum ama bunlar gerçekten ayrı bir ırklar, hatta nasada araştırılması gereken bir canlı türü olarak kabul ediyorum bunları, tabi bunların peşinde minibüs dolmuş ve otobüs şöförleri geliyor familya olarak ve işin en garip tarafı nedir biliyormusun dostlar bu heriflerde kendi aralarında birbirlerini sevmiyorlar şaşılacak iş doğrusu :?

agresus
31.Mart.2008, 13:21
bu sadece tespit edilebilmiş biri... geçenlerde biri önümde bi kuryenin üstüne kırdı, bilerek yapmamıştır diye düşündüm ve beni fark etmesi için kornamı çalarak yanından geçmek istedim; benim de üstüme kırdı. yavaşladım, söför tarafından geçerken ters ters yüzüne baktım, eliyle koluyla abuk sabuk hareketler yaptı, içerdeki arkadaşları da büyük bi keyifle eğleniyolardı. camı aç dedim, açtı. derdin ne diye sordum, "aralardan gitmek güzel mi?" diye sordu?. "delikanlı niyetin bizi öldürmek mi diye?" sordum. yine üstüme kırdı, sinirlerim bozuldu sadece okkalı bi küfür edebildim... daha önce o piskopat taksicinin bir benzeri e-5 'in en sağ şeridinde 40la gidiyorum diye öldürmeye kalkmıştı beni, hatta şerefsiz dursun diye bisürüde küfür etmiştim durmadıydı... ama yok bu hafta sonu gördüklerim harbi piskopattı... dandik lacivert bi japon araba kullanıyorlardı, 90 kasa nissan dı yanılmıyorsam... plakayı alamadım, aklıma gelmedi belki... Allah islah etsin böylelerini... dikkat etmek lazım, ne yazık ki azımsayamayacağımız kadar çoklar...

Aksu
31.Mart.2008, 13:22
Tayfun tabii sevmezler, bu yazıdaki gibi yüzde bir iki çıkar, onları da kim sever. Şimdi işinde ekmeğinde olan ek iş olarak bu işi yapan birçok insan var. Belki içimizde babası ağabeyi veya yakın akrabası taksi şöförü olan çoktur. Bizden de var geçmişde takside çalışan arkadaşlar.
Aslında taksinin yanına yanaş şöyle bir bak, adamın arabası temiz ise, kendisi de traşlı ve güzel giyimli ise, bakışlarında insanlık var ise o işte vatandaştır. Tam tersi ise o yaratık tiplemedeki taksi şöfördür. Bu tipler genelde dağdan gelen ve şehir yaşamına kendini adapte olduğunu sanan öküzlerdir.

Tayfun
31.Mart.2008, 13:27
Tayfun tabii sevmezler, bu yazıdaki gibi yüzde bir iki çıkar, onları da kim sever. Şimdi işinde ekmeğinde olan ek iş olarak bu işi yapan birçok insan var. Belki içimizde babası ağabeyi veya yakın akrabası taksi şöförü olan çoktur. Bizden de var geçmişde takside çalışan arkadaşlar.
Aslında taksinin yanına yanaş şöyle bir bak, adamın arabası temiz ise, kendisi de traşlı ve güzel giyimli ise, bakışlarında insanlık var ise o işte vatandaştır. Tam tersi ise o yaratık tiplemedeki taksi şöfördür. Bu tipler genelde dağdan gelen ve şehir yaşamına kendini adapte olduğunu sanan öküzlerdir.

Dedim abi zaten genelleme yapmak sitemiyorum diye, saygı sevgi hoşgörü gösteremiyen bir şahsiyet insan bile değildir, sadece kendisi için ve kendi menfaatleri için yaşayan insanat sürüsü derim ben bunlara, hatta insanat bahçesi kurup sergilenmeleri gereken ilginç yaşam organizmaları diye tanıtılmalılardır topluma...

inci
01.Nisan.2008, 01:51
size geçen yıl anlatmıştım -trafik sıkışık durmuş yani , ben de aradan geçmek istedim yavaştan ,bir taksi burnunu benim geçeceğim araya çevirdi işaret ettim geçeyim diye bana " ben bekliyosam sen de bekleyeceksin "dedi ve bana yol vermedi ,o da bu psikpatlardan birydi demekki ,ben bir İNSAN ın bunca gaddar olacağını kabullenemiyorum.hele motorsikletli diğer İNSAN ları sinek olarak görebilme yeteneğini hiç kabullenemiyorum.Nerdeyse bu taksicilerin öldürülme olaylarına "hak ediyorlar demek ki "düşüncesine kapılmayı kendime de yakıştıramıyorum ama sanırım HAK EDİYORLAR

Tayfun
01.Nisan.2008, 01:55
size geçen yıl anlatmıştım -trafik sıkışık durmuş yani , ben de aradan geçmek istedim yavaştan ,bir taksi burnunu benim geçeceğim araya çevirdi işaret ettim geçeyim diye bana " ben bekliyosam sen de bekleyeceksin "dedi ve bana yol vermedi ,o da bu psikpatlardan birydi demekki ,ben bir İNSAN ın bunca gaddar olacağını kabullenemiyorum.hele motorsikletli diğer İNSAN ları sinek olarak görebilme yeteneğini hiç kabullenemiyorum.Nerdeyse bu taksicilerin öldürülme olaylarına "hak ediyorlar demek ki "düşüncesine kapılmayı kendime de yakıştıramıyorum ama sanırım HAK EDİYORLAR

Hocam allah razı olsun sizden ya, gecenin 1 saati öyle bi rahatlattınızki beni anlatamam size, şu sizin taksici bozuntusuna içimi döktüm şelale gibi, öyle bir lugatla konuştumki nobel ödülünü bile verirlerdi bana duysalardı eğer :x

inci
01.Nisan.2008, 02:00
amin zabitim ALLAH hepimizden razı olsun :):)

gitarist murat
01.Nisan.2008, 02:01
bu cinslerden oldukça fazla var.. Anadolu yakasında e_5 ten en soldaki şeridin yanından gidiyoruz genellikle.. ordada sıkışık trafikte burnunu kırıp kapatmaya çalışan garip yaratıklar var... ben aynı zamanda arabamlada çıkıyorum ve sağıma soluma daha dikkat ediyorum ..bir motorcu arkadaş kör noktadan çıkarmı diye.. maalesef saygısız ve düşüncesiz garip insanlarla aynı trafikte sürüyoruz..

gitarist murat
01.Nisan.2008, 02:31
ne kadar doğru bilmiyorum ama bazen benimde yapasım geliyor...
araçtan kolunu hemde elinde sigarayla çıkarıp burnuna sokmaya çalışan(hemde geçmek üzere olduğumu göre göre) rahatsızların eline vuruyor..burnunu kırıp yol kapatanında aynasına çarpıyor.. ödü patlıyordur hepsinin ama ...maalesef insana sygısı olmayan geri zekalı bir takım ehliyet sahibi ile(ki bence % 90 bu durumda) nasıl olupta rahatça sürüş yapılacak bilmiyorum...

Aksu
01.Nisan.2008, 09:59
Bu tipler en çok, hatta en çok demeyeyim de hepsi İstanbul da var. Diğer illerde böyle durum olamaz ve olmaz olsa da fazla yaşamaz, ya meslek değiştirir ya da mekan. İstanbul da halk arasında birlik yok neden çünkü 40,5 milletden insan var da ondan, herkes birbirinden tırsıyor ve ara da böyle köpekler çıkıyor meydanı boş buluyor, önüne geleni kapıyor. Gerektiği yerde diş göstereceksiniz.

okan
01.Nisan.2008, 11:00
Bu tipler en çok, hatta en çok demeyeyim de hepsi İstanbul da var. Diğer illerde böyle durum olamaz ve olmaz olsa da fazla yaşamaz, ya meslek değiştirir ya da mekan. İstanbul da halk arasında birlik yok neden çünkü 40,5 milletden insan var da ondan, herkes birbirinden tırsıyor ve ara da böyle köpekler çıkıyor meydanı boş buluyor, önüne geleni kapıyor. Gerektiği yerde diş göstereceksiniz.
dedem doğru söylemiş... bende hiç raslamadım buralarda.....genelde yol verirler ...

yenikoylu_ua
01.Nisan.2008, 11:58
Şerefsizmi arıyosun memlekette sürüsüne bereket Ama Aksu dedemin dediği gibi yüzde bir iki değil yüzde 25 -30 ları buldu bunların oranı okadar çok arkadaşım varki artık bu meslek yapılmaz diyip plakalarını satıp başka işlere soyunan bizde aşağı yukarı bu sebeplerden bırakmıştık bu işi.Bence dövmek o anlık çözüm ertesi gün herşey aynı oluyo bu işin çözümü trafik denetlemede bitiyo istanbulun heryeri kameralarla izleniyo.Sadece olay olduğunda değil olmadanda izlenip kafa gösterenlere sıkıştıranla tehlikeli araç kullanmaktan kasti adam sıkıştırmaktan okkalı ceza kesilse iki üçkere canı yansın zaten bidaha yapmazlar hatta 3.de üç beş ayda hapiscezası koycan aklını alıcan hepsinin.Bide şu var sıkıştırmasalar bile motorlara karşı gıçık kapanlar bu şerefsizlerle sınırlı değil çoğu insan arabasını çizip aynasını kırıp kaçan motorculardan dolayı hepimize gıcık kapıyo.Bununda bi çaresini bulmak lazım gibi geliyor bana.

Trafik kurallarına uyalım uymayanları uyaralım
Uyarıya uymayanları HAYDAR la tanıştıralım

yeşilkapak
01.Nisan.2008, 12:36
[quote=yenikoylu_ua;57531]Şerefsizmi arıyosun memlekette sürüsüne bereket Ama Aksu dedemin dediği gibi yüzde bir iki değil yüzde 25 -30 ları buldu bunların oranı okadar çok arkadaşım varki artık bu meslek yapılmaz diyip plakalarını satıp başka işlere soyunan bizde aşağı yukarı bu sebeplerden bırakmıştık bu işi.Bence dövmek o anlık çözüm ertesi gün herşey aynı oluyo bu işin çözümü trafik denetlemede bitiyo istanbulun heryeri kameralarla izleniyo.Sadece olay olduğunda değil olmadanda izlenip kafa gösterenlere sıkıştıranla tehlikeli araç kullanmaktan kasti adam sıkıştırmaktan okkalı ceza kesilse iki üçkere canı yansın zaten bidaha yapmazlar hatta 3.de üç beş ayda hapiscezası koycan aklını alıcan hepsinin.Bide şu var sıkıştırmasalar bile motorlara karşı gıçık kapanlar bu şerefsizlerle sınırlı değil çoğu insan arabasını çizip aynasını kırıp kaçan motorculardan dolayı hepimize gıcık kapıyo.Bununda bi çaresini bulmak lazım gibi geliyor bana.

MEHMETONUR
01.Nisan.2008, 14:01
Şerefsizmi arıyosun memlekette sürüsüne bereket Ama Aksu dedemin dediği gibi yüzde bir iki değil yüzde 25 -30 ları buldu bunların oranı okadar çok arkadaşım varki artık bu meslek yapılmaz diyip plakalarını satıp başka işlere soyunan bizde aşağı yukarı bu sebeplerden bırakmıştık bu işi.Bence dövmek o anlık çözüm ertesi gün herşey aynı oluyo bu işin çözümü trafik denetlemede bitiyo istanbulun heryeri kameralarla izleniyo.Sadece olay olduğunda değil olmadanda izlenip kafa gösterenlere sıkıştıranla tehlikeli araç kullanmaktan kasti adam sıkıştırmaktan okkalı ceza kesilse iki üçkere canı yansın zaten bidaha yapmazlar hatta 3.de üç beş ayda hapiscezası koycan aklını alıcan hepsinin.Bide şu var sıkıştırmasalar bile motorlara karşı gıçık kapanlar bu şerefsizlerle sınırlı değil çoğu insan arabasını çizip aynasını kırıp kaçan motorculardan dolayı hepimize gıcık kapıyo.Bununda bi çaresini bulmak lazım gibi geliyor bana.

+1 yerden göğe kadar.
E5 te dünya kadar makas atan,kapışan araba neden tespit edilemiyor o kadar kamera varken? Bilinçsiz motor sürücüleri de dahil! Bir çoğumuzun maduriyeti bu motorcuların topluma yaydığı önyargılardan kaynaklanıyor. O taksi şöförüne 1 ay istanbul'da motorla gezme cezası verilsin isterdim...

Aksu
01.Nisan.2008, 14:47
O taksi şöförüne 1 ay istanbul'da motorla gezme cezası verilsin isterdim...
:cheesy::cheesy::cheesy:
Ankara da taksi değil de bir iki özel oto sürücüsü yaptı yanlışı fazlasıyla tepki alınca bu seferde kaçacak yer aradı. Birini trafik ekip aracının durduğu yere sıkıştırdım, ben durdum inerken kaçtı, polis ne iş diye soruyo, dedim şerefsizlik yaptı şimdi yemedi kaçtı.
Arkadaşlar biraz diş gösterin korkmayın, yeterki haklı olun, fazla kızdırırlarsa motorla kapıdan dalar camdan içeri girer adamı parçalarına ayırırım. Ben 31 senedir ehliyetli Ankara yollarını eskittim meydanı üç beş köpeğe mi bırakacağım. :x:x

kawancha
01.Nisan.2008, 16:15
ülkende ehliyet için sağlık raporun verilirken bütün muayeneleri 3 dakika içinde bitirebiliyolarsa, trafik cezaları sadece devletin gelirine dokunan kısımlarda bu kadar ağırsa daha bu gibi insanlardan trafikte binlerce olacaktır.

BÜLENT DAYI
04.Nisan.2008, 15:14
ben böyle bir olaya tanık oldum arkadaşlar....
sarı bir şahin maslakta üzerinde artçı olan bir scooter'ı bunalttı , bunalttı , sonra ne mi oldu ?..
yazık oldu !... motorcuyu kaldırıma sıkıştırınca çocuklar düştüler..sonra ne oldu dersiniz ?..
trafik sıkıştı , motorcular kalktılar , motorlarına binip öndeki şahine yetiştiler , arabadan dışarı çıkarıp kafasını , ağzını burnunu kırdılar...hele kaskları ile bir kafa vuruşu vardı ...benim bile tüm kötülüğüne rağmen adama acımama sebep oldu..
olaya şahit olan herkez motorcuya hak verdiği için kimse ayırmadı bile !..
e iyimi oldu ?...hayır !...imajımız sarsıldı !....sokak ortasında adam dövmek hiç yakışık almadı !..motorcular eşkiya gibi göründü belki.... ama yine de .

elinize sağlık çocuklar !....bazen lazım !...

delibeygir
04.Nisan.2008, 15:38
arkadaşlar böyle bir durumla karşılaşırsanız tepki verebiliyorsanız verin ama bu imkanınız yoksa mümkün olduğunca plaka almaya çalışın aldığınız plakaları motorlu polislere bildirdiğiniz vakit onlar gerekli olanı yapıyorlar yakındaysa peşine bile düşüyolar

müslüm baba
04.Nisan.2008, 15:41
Bu konu çok uzadı, kapatalım,bizi izleyen ekmeğini şoforlükten kazanan bir sürü insan var, bu yazıları okuyor, bu yazıları okudukça bize daha da diş biliyorlar, o yüzden bu konuyu burada kapatın.

ADMİN LÜTFEN BU TOPİĞİ KLİTLEYİN.

kaanka
04.Nisan.2008, 15:57
Bu konu çok uzadı, kapatalım,bizi izleyen ekmeğini şoforlükten kazanan bir sürü insan var, bu yazıları okuyor, bu yazıları okudukça bize daha da diş biliyorlar, o yüzden bu konuyu burada kapatın.

ADMİN LÜTFEN BU TOPİĞİ KLİTLEYİN.

müslüm baba neden diş biledikleri anlayamadım??? sonuçta her yerde iyiler olduğu gibi kötü insanlarda var. insan olan, insan gibi yaşayan ve davranan kişiler neden üslerine alınıcak ve neden bize kızıcak. bence aralarındaki çürük yumurtalardan onlarda rahatsız oluyorlardır...

müslüm baba
04.Nisan.2008, 16:01
müslüm baba neden diş biledikleri anlayamadım??? sonuçta her yerde iyiler olduğu gibi kötü insanlarda var. insan olan, insan gibi yaşayan ve davranan kişiler neden üslerine alınıcak ve neden bize kızıcak. bence aralarındaki çürük yumurtalardan onlarda rahatsız oluyorlardır...

Genellemeler yapılıpta tüm şofor camiasına küfür edilirse olmaz.

kaanka
04.Nisan.2008, 16:06
Genellemeler yapılıpta tüm şofor camiasına küfür edilirse olmaz.

müslüm baba kesinlikle o konuda haklısın. hele bizim herzaman dediğimiz; dosluğun arkadaşlığın ve saygının olduğu bu sitede bencede küfür hiç olmaz kimseyede yakışmaz...