PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 03-04 Mayis 2008 Abant Gölü çadir Kampi

Sayfa : [1] 2 3

Aksu
02.Nisan.2008, 13:01
Bolu il sınırları içinde yer alan Abant Gölü kente yaklaşık 20 km. uzaklıktadır.Abant dağları üzerinde arazi kaymaları ile oluşan set gölü denzi seviyesinden 1328 metre yüksekte olup 1,28 km.kare bir alanı kaplamaktadır.En derin yeri 17 metreyi bulan gölün uzunluğu 900 metre civarındadır.
Bölgenin tarihi MÖ 5000-300 yıllarına Hititlerin ilk dönemine kadar uzanmaktadır. Gölün çevresi yaklaşık 7 km. kadardır, yürümeyi göze alamayanlar faytonlar veya atlar ile dolaşabilirler.
Abant da gecelemek için Orman müdürlüğünün işlettiği ücretli çadır kamp alanı mevcuttur. WC ve su bulunan kamp alanı çevresi tel örgü ile çevrilidir ve alanın güvenliği jandarma tarafından sağlanmaktadır. Yine ayrıca oteller de mevcuttur.
Gölün girişinde köylülerin kurduğu pazarda doğal ve katıksız gıdalar satılmaktadır. Yine market ihtiyacını görecek yürüyüş mesafesinde bir satış yeri bulunmaktadır.

http://img214.imageshack.us/img214/1469/resim034dn7.jpg (http://imageshack.us)
http://img214.imageshack.us/img214/7249/resim035zr2.jpg (http://imageshack.us)
http://img225.imageshack.us/img225/8950/resim038lc5.jpg (http://imageshack.us)

Yiyecek konusu için orada mevcut lokantalardan da faydalanacağı gibi her katılımcı kendi yiyeceğini, içeceğini, kahvaltılığını, çatal kaşık bardak vs. getirirse sorun olmayacak ve orada yakılacak mangal ateşinden de faydalanılacaktır.
Abant a varış olarak saat 12,00 de E5 üzeri Abant ayrımında tüm katılımcılar bulışacak ve Abant a beraberce süreceğiz. Abant da dileyen kendi çadırında dileyen de oradaki beğendiği veya anlaştığı bir otelde kalabilir.

İSTANBUL ÇIKIŞLI HAREKET
03 Mayıs Cumartesi günü saat 08,30 da yola çıkılacak şekilde İçerenköy Carrefoursa önünde - Boyner tarafında saat 08,00 de toplanılacaktır. Otobandan Bolu tüneli geçildikten sonra Abant turnikelerinden çıkılarak saat 12,00 de E5 Abant ayrımında olacak şekilde diğer katılımcı arkadaşlarla buluşulacaktır.
İSTANBUL ÇIKIŞLI KATILIMCILAR:
1- Aidikurt + 1
2- Carvalho
3- Yeniköylüua + 1
4- Tayfun
5- Müslüm Baba + 1
6- Bull
7- Kaanka + 1
8- Aslanburçlu + 1
9- İnci
10-Yeşilkapak
11-Kaldera + 1
12-Doğan
13-Alex + 1
14-Derkmen + 1
15- Rızahoşgör + 1
16- Gökhan + Rose
17- Polo
18- Gencer + 1

ANKARA ÇIKIŞLI HAREKET:
03 Mayıs Cumartesi günü saat 08,00 de İstanbul yolu Ostim kavşağını geçtikten sonra Batıkent Jandarma kavşağına gelmeden sağda SHELL benzin istasyonunda toplanacağız ve saat 08,30 da hareket edeceğiz. Yolda bir kez Cankurtaran mevkii benzinlikde 20 dk. mola verilecektir. Saat 12 de Abant E5 ayrımında olacak şekilde yolumuza devam edeceğiz. Katılımcı arkadaşlar, tam teçhizat koruma ve motorlarının bakımı ile depoları fullenmiş olarak otobandan yola çıkılacağı için KGS kartları da temin etmeleri gerekmektedir. Toplam gidiş 235 km. dir. (Geç kalan olursa Mehmet Aksu ya tel ile 0536 299 07 03 bilgi vererek gruba yetişmeye çalışsın.)

ANKARA ÇIKIŞLI KATILIMCILAR:
1- Aksu + 2 Araba ile
2- Lunatic
3- Rommel
4- Hilmi + 1
5- Arnova + 1
6- Kostak06
7- Ongun
8- Dağcı
9- Koray61 + 1
10-Malikoçaş
11-MRQuanto
12-

İZMİR ÇIKIŞLI KATILIMCILAR:
1- Hakkı + 1
2- Dr. Ali
3-

carvalho
02.Nisan.2008, 13:09
Harika bir gezi olacak. Ayvalık öncesi prova :)

Organizasyon için teşekkürler Mehmet abi. Umarım katılımı coştururuz...

müslüm baba
02.Nisan.2008, 13:20
Öf be en sonunda patlattın işte geziyi, abant ta ne güzeldir şimdi bahar geldi her yer cıvıl cıvıldır. Hadi millet parlatın motorları yapın bakımları yol göründü.

Abantta kamp alanı var fakat gece çok karanlık oluyor kesinlikle herkes yanında aydınlatma aletleri getirsin.

aidikurt
02.Nisan.2008, 13:45
çok güzel olucak cok
eeee sezon acıldı bizde sezona hızlı giriyoruz bu senede gecen senekı gıbı turkıyenın en cok gezen ekıbı olacagız.

müslüm baba
02.Nisan.2008, 13:47
çok güzel olucak cok
eeee sezon acıldı bizde sezona hızlı giriyoruz bu senede gecen senekı gıbı turkıyenın en cok gezen ekıbı olacagız.

Geçen sene çokm u gezdikki sen bu sene gör.

leventse
02.Nisan.2008, 14:01
aksu abi aksilik olmazsa ben gelmeye calisacam

müslüm baba
02.Nisan.2008, 16:07
Mehmet ben bu gezi için bir yarışı ekeceğim ama sen bi gelme benden çekeceğin var ,geçen seneden sabıkan var biliyorsun.

kaanka
02.Nisan.2008, 16:26
valla bir aksilik olmazsa mutlaka gelmeye çalışırım. benide yazın listeye...:cheesy:

kaanka +1

dağcı
02.Nisan.2008, 18:27
aşkolsun aksu abi benim adım niye yazmıyo...
apar topar motor aldık sezonu kaçırmayalım diye sen beni hesaba katmıyon...
hani sen ben ahmet romel kesin her faaliyette garantiydi...

Batis
02.Nisan.2008, 18:49
Beni de ekleyin! Beni de ekleyin! Beni de ekleyin! :D

Tayfun
02.Nisan.2008, 19:59
Valla şimdiden sabırsızlanıyorum, ama gezi 2 günlük planlı ve cumartesi biraz heba oluyo gibi geldi bana, bence yola sabah erken çıkılıp cumartesi tam gün olarak değerlendirilmeli, çadırları ve matları hazırlayın kankalarrrrrr....

Batis
02.Nisan.2008, 20:18
Valla şimdiden sabırsızlanıyorum, ama gezi 2 günlük planlı ve cumartesi biraz heba oluyo gibi geldi bana, bence yola sabah erken çıkılıp cumartesi tam gün olarak değerlendirilmeli, çadırları ve matları hazırlayın kankalarrrrrr....

Doğru söyledin Tayfun , erkenden çıkalım yola , gün boşa gitmesin.Erken kalkan çok yol alır!:D (Bu ara iyi hatırlattın , ben de mat var çadır yok yahu!Bi' tane ayarlayayım derhal.)

altug
02.Nisan.2008, 21:19
çok güzel olacak çok ama;

Üzülerek 30 nisan 4 mayıs tarihlerinde İstanbul yapı fuarında standımız olacağı için ben katılamayacağım.

Sizlere şimdiden iyi eğlenceler.Ya hep bu geziyi hayal ediyordum. Neyse sağlık olsun.

aslanburclu
02.Nisan.2008, 22:34
çok güzel olacak çok ama;

Üzülerek 30 nisan 4 mayıs tarihlerinde İstanbul yapı fuarında standımız olacağı için ben katılamayacağım.

Sizlere şimdiden iyi eğlenceler.Ya hep bu geziyi hayal ediyordum. Neyse sağlık olsun.

altuğ yapı fuarı demişsin ankarada hangi yapı işiyle uğraşıyorsunuz:?:?:

Aksu
02.Nisan.2008, 23:38
Arkadaşlar ben konuyu açarken cumartesi çalışanlar olur onlarda izin problemi yaşamasın da rahatça gelsin diye düşündüm ama, yine de anket açtım. Sonuca göre değişiklik yaparım. Akşama doğru saat 17,30 da orada olsak bile saat 19 a kadar çadırlarımızı kurar mangalımızı yakarız. Karar anket sonucuna göre belirlensin derim. Haydi oylayın, hayırlısı olsun.

kaanka
02.Nisan.2008, 23:45
Ben oyumu sabahtan yana kullanıyorum. Nekadar çabuk gideriz okadar çok eyleniriz...:cheesy:

aslanburclu
03.Nisan.2008, 00:06
:cheesy::cheesy:ya beyler gezme işi yol işi iyide mayısın 4 ünde valla donarız abantta ya önceden bu tarihte gidenler varmı nedenmi haziranda eskişehirde üşüdük mayısın başında abantta herhal donarız:cheesy::cheesy:

Aksu
03.Nisan.2008, 00:12
Gece uyku tulumu ve sıkı giyinmek lazım. Haziran da başka etkinliklerde var. 31 Mayıs 01 Haziran Sakarya Poyrazlar motosiklet festivali var. 7-8 Haziran Yalova motofest var. MArmok var sonra Bizim ki var. Sonra 5-6 Temmuz EMOK var. Yani Haziran ayı dolu, birde Abant sıkıştırırsak katılım az olur.
Temmuz ve Ağustos da da Akçakoca ve Amasra gezileri organize edeceğiz. Esas baba gezi Karadeniz var, hemde sen grup başı olarak, Yaşar Baba

lunatic
03.Nisan.2008, 01:31
Ohooo. Taa 3 Mayısın muhabbetini şimdiden yapıyonuz adamı sabırsızlatıyonuz beya. Deyin ki 3 gün sonra gidiyoruz, kalkıp gi,delim 1 ay öncesinden olmaz ki. Gerçi benim motorun dökülen aksamını toplamak için 1 ay lazım. Hemen başlayayım...

gençer
03.Nisan.2008, 10:02
bende geliyorum. eşim hamile olduğundan dolayı motorla gelemeyeceğimiz için üzgünüm, madem önemli olan birliktelik arabayla geliyorum , benide yazın..

gencer +1

carvalho
03.Nisan.2008, 10:08
bende geliyorum. eşim hamile olduğundan dolayı motorla gelemeyeceğimiz için üzgünüm, madem önemli olan birliktelik arabayla geliyorum , benide yazın..

gencer +1

Araba ile geleceğin iyi oldu Gençerim. Bizim malzemeleri yükleriz senin arabaya, aldığı kadar...

Benim 3 Mayıs'ta şirket turnuva maçım var ama bir hafta önce kırmızı kart görürüm ben, Abant'ı kaçırmam :mrgreen:

Oyunu sabahtan yana kullandım bu arada...

altug
03.Nisan.2008, 10:22
altuğ yapı fuarı demişsin ankarada hangi yapı işiyle uğraşıyorsunuz:?:?:

komutanım,

apeks yapı sistemleri çelik villalar ve dış cephe kaplama işleri www.apeksyapi.com (http://www.apeksyapi.com) & www.steelife.com.tr (http://www.steelife.com.tr)

aidikurt
03.Nisan.2008, 11:14
gençerim o zaman biz hepimiz 1 araba gideriz.6 kişi sığmaya çalışırız arabaya :)

carvalho
03.Nisan.2008, 11:17
gençerim o zaman biz hepimiz 1 araba gideriz.6 kişi sığmaya çalışırız arabaya :)

Kelebekler siziiiiiii :|
Neyse bahaneniz var yoksa Tayfunun elinde ben bile kurtaramazdım sizi :p

Aksu
03.Nisan.2008, 12:02
Abant ile E5 arası 20 km. asvalt düzgün orman yolu, manzara güzel.
http://img503.imageshack.us/img503/2065/resim030ru8.jpg (http://imageshack.us)
http://img503.imageshack.us/img503/2065/resim030ru8.bb24351c38.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=503&i=resim030ru8.jpg)
http://img508.imageshack.us/img508/6109/resim031wj3.jpg (http://imageshack.us)
http://img508.imageshack.us/img508/6109/resim031wj3.8311b1faca.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=508&i=resim031wj3.jpg)

Bu alttaki de eski istanbul yolundan Kızılcahamam ı Gerede ye doğru geçerken,
http://img508.imageshack.us/img508/3250/resim028xk0.jpg (http://imageshack.us)
http://img508.imageshack.us/img508/3250/resim028xk0.dd10443920.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=508&i=resim028xk0.jpg)

carvalho
03.Nisan.2008, 12:10
Gözümüzü gönlümüzü açtın Aksu abi...

aidikurt
03.Nisan.2008, 12:12
valla cam kokusu taaaaa burnuma geldi.

inci
03.Nisan.2008, 18:22
Pembe a2 ehliyetim var ama ben de geliyorum.

Aksu
03.Nisan.2008, 18:27
İnci
Aslında ben seni peşin peşin neden yazmadım ki

aidikurt
03.Nisan.2008, 18:29
ya heryerde gezı her yerde organızasyon topıgı kafam ahlak bullak oldu valla :)
tam gaz gıdıyoruz :)

gençer
03.Nisan.2008, 18:32
Araba ile geleceğin iyi oldu Gençerim. Bizim malzemeleri yükleriz senin arabaya, aldığı kadar...

Benim 3 Mayıs'ta şirket turnuva maçım var ama bir hafta önce kırmızı kart görürüm ben, Abant'ı kaçırmam :mrgreen:

Oyunu sabahtan yana kullandım bu arada...

benim için problem yok boşuna motorunuzu yormayın,eşşek terlemesin..:) nasılsa o yol gidilecek yükleriz arabaya siz motorlarla rahat gidersiniz .. evet evet süper olacak..

olmazmı yauv daha önce bagaj hariç 6 kişi çok bindik arabaya, zaten reno kangoo biz koltuklara yerleşir bagajada malzeme yükler gideriz.. bu arada firstlady, sen, ben, sibel 4 ettik +2 kim?

inci
03.Nisan.2008, 18:34
İnci
Aslında ben seni peşin peşin neden yazmadım ki
Sahi abi, neden yazmadın ki? Unuttun dimi?
Küstüm yaa oynamıyom ben.:mrgreen::mrgreen::p

Kambersiz düğün olur mu? Valla tesadüfen topiği gördüm yoksa haberim olmayacaktı.

yenikoyluartcı
03.Nisan.2008, 18:39
Gençer taze baba ufaklıkları saymıyomusun onlarla 6 oluyosunuz işte :)

inci
03.Nisan.2008, 18:43
Oyyyyyyyyyyyyyyyyy bacım nerelerdesin sen yahuu çok özledim.

Aksu
03.Nisan.2008, 18:44
ya heryerde gezı her yerde organızasyon topıgı kafam ahlak bullak oldu valla :)
tam gaz gıdıyoruz :)
Boşver ya takma kafana salla vitesi boşa hem az yakar,:cheesy::x:cheesy::x:cheesy:

yenikoyluartcı
03.Nisan.2008, 18:48
Buralardayım pembelim sürünüyorum :) bende seni çok özledim

inci
03.Nisan.2008, 18:49
Vah yazııııık kız bacım sana niye sürünüyon ki?

aidikurt
03.Nisan.2008, 18:51
benim için problem yok boşuna motorunuzu yormayın,eşşek terlemesin..:) nasılsa o yol gidilecek yükleriz arabaya siz motorlarla rahat gidersiniz .. evet evet süper olacak..

olmazmı yauv daha önce bagaj hariç 6 kişi çok bindik arabaya, zaten reno kangoo biz koltuklara yerleşir bagajada malzeme yükler gideriz.. bu arada firstlady, sen, ben, sibel 4 ettik +2 kim?

ulen gençer +2 ufaklıklar sen hala moda gırememıssın :mrgreen:

yenikoyluartcı
03.Nisan.2008, 18:51
yokki bizimde öyle pembe ehliyetimiz yılan gibi motorumuz akalım aleme

carvalho
03.Nisan.2008, 18:55
ulen gençer +2 ufaklıklar sen hala moda gırememıssın :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Heyecanlı abisi, olur o kadar...

gençer
03.Nisan.2008, 19:03
:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Heyecanlı abisi, olur o kadar...

yaa geziler organizasyonlar çok olunca hanımlarda hamile olunca gezilerin hepsine katılabilmek için kafamda kırk tilki dolaştırıyorum kuyrukları birbirine deymesin diye uğraşıyorum böyle olunca birden idrak edemedim .. tabii yaa iki aile 3' erden 6 kişi oluyoruz artık::)))

Tayfun
03.Nisan.2008, 19:23
Şuan 14 e karşı bir oyla sabah 8 önde gidiyor ...

inci
03.Nisan.2008, 19:34
yokki bizimde öyle pembe ehliyetimiz yılan gibi motorumuz akalım aleme
pembe ehliyet köpeeeeen olsun bacım al benimkini nolcak ki:mrgreen:

Tayfun
03.Nisan.2008, 19:41
Ya şemsi yinde al kubi abinin ehliyeti boya pembeye gitsin ya hayret bişi :p

kostak06
03.Nisan.2008, 21:03
Bende sabah erkenden diyorum ama öğlenden sonra gelmek zorunda olan varsa bekleriz.Önemli olan birlikte sürmek ama onlarda zorlasın birazda erkenden gidelim

aidikurt
03.Nisan.2008, 21:21
valla oylamaya gore kesın gunduz cıkacak sabah ısı olanlarda ogleden sonra bır grup yapar yola cıkar en guzelı bu

BULL
04.Nisan.2008, 00:34
karga kahvaltısını etmeden ne düşüyoruz yollara yaawww

öğlenleyin gideriz sakin sakin :cheesy::cheesy::cheesy:

cembone
04.Nisan.2008, 00:37
kaskım montum var biri beni artcı alabilirmi çok istiyorum :)

Tayfun
04.Nisan.2008, 00:45
karga kahvaltısını etmeden ne düşüyoruz yollara yaawww

öğlenleyin gideriz sakin sakin :cheesy::cheesy::cheesy:

Sen piyasaya çıktığından beri kargalar bile kahvaltı yapamaz oldu bülom, namın hayvanlar alemine bile yayıldı artıkın :p

aslanburclu
04.Nisan.2008, 10:01
beyler rakım 1570 yazıyor biyerlerimiz donmasın valla bide öldürücü rus grbi varki

aidikurt
04.Nisan.2008, 10:10
beyler rakım 1570 yazıyor biyerlerimiz donmasın valla bide öldürücü rus grbi varki
ya yasar baba bunu senmı soyluyon
sen doguda daglarda yaz kıs demeden terorıst pesındeydın sana dokunurmu be soguk8)

Aksu
04.Nisan.2008, 10:24
Oylama sonucu şimdiden belli, şu an 20 oy sabah 2 oy da öğlen yola çıkılsın yönünde olduğu için konu başlığındaki hareket saatini değitiriyorum. Sabah saat 08 toplanma ve 08,30 hareket saati oldu, arkadaşların bilgilerine sunulur.

Rakım 1570 Akyarma geçidi. Bizi kesmiyo, bu yaz Aladağlara rakım 3.000 m. ye çıkacağız, Yaşar sen gelme hasta falan olursun da.

müslüm baba
04.Nisan.2008, 16:05
Oylama sonucu şimdiden belli, şu an 20 oy sabah 2 oy da öğlen yola çıkılsın yönünde olduğu için konu başlığındaki hareket saatini değitiriyorum. Sabah saat 08 toplanma ve 08,30 hareket saati oldu, arkadaşların bilgilerine sunulur.
Rakım 1570 Akyarma geçidi. Bizi kesmiyo, bu yaz Aladağlara rakım 3.000 m. ye çıkacağız, Yaşar sen gelme hasta falan olursun da.

Yüklenmeyin Yaşar Komutana o doğruyu söylüyor, siz bi gelinde bak gece kıçınız donmuyormu görün, tedbirli gelin işte Yaşar onu demek istiyor yoksa o asker umurunda olmaz soğuk.

Aksu
04.Nisan.2008, 16:14
Yüklenmeyin Yaşar Komutana o doğruyu söylüyor, siz bi gelinde bak gece kıçınız donmuyormu görün, tedbirli gelin işte Yaşar onu demek istiyor yoksa o asker umurunda olmaz soğuk.
Bırakın ya millet istediği gibi gelsin, biraz üşüyecek ki kampçılığı öğrenecek. Gerçi oralarda ayı domuz kurt ne arasan var gece çadırların yanına kadar geliyolar. Biz bekleriz gece nöbeti değil mi Müslüm Baba. :x:x

ROSE
04.Nisan.2008, 17:36
mehmet abi org senden geçen seferki gibi gitmemezlik yapmayasın size iyi eğlenceler

Aksu
04.Nisan.2008, 17:42
mehmet abi org senden geçen seferki gibi gitmemezlik yapmayasın size iyi eğlenceler
Şimdi olmadı size iyi eğlenceler kelimesi, canınız sağolsun, iş daha önemli tabii. Kısmet başka bir yerde inşallah. Gökhan a da selamlar.:)

inci
04.Nisan.2008, 19:27
Bırakın ya millet istediği gibi gelsin, biraz üşüyecek ki kampçılığı öğrenecek. Gerçi oralarda ayı domuz kurt ne arasan var gece çadırların yanına kadar geliyolar. Biz bekleriz gece nöbeti değil mi Müslüm Baba. :x:x
mehmet abi ne diyorsun ya ,sahiden bu saydıkların var mı? ben gelmem yaa :shock::cry::shock::cry::shock::cry:

Tayfun
04.Nisan.2008, 19:49
Ya hocam hadi köpekleri biliyoduk, bunlardandamı korkuyonuz ya :?

inci
04.Nisan.2008, 21:55
sen korkmuyon dimi bunlardan :x:xtebrik ederim:cheesy:

carvalho
04.Nisan.2008, 22:26
sen korkmuyon dimi bunlardan :x:xtebrik ederim:cheesy:

Kendisi de bir çakal olduğundan Deli Zabit korkmaz İnciciim :p

aslanburclu
04.Nisan.2008, 22:30
görcem bakalım hepinizi şimdilik zart zart atın çil çil yazın ....inşallah işlerim yolunda giderde ben de katılırım akşam saat 10 olunca yana döne abant otelinde boş oda aramanızı ... ama söz verin çadırda kalacağız diye bak zaman nasıl ordayım .... ule nerdeyse eskişehirde ateş suları yetmedi pantolonları bile yakacaktık be...

doğan
04.Nisan.2008, 22:51
ben de geliyorumm. beni de ekleyin listeye. Sezonun ilk gezisi harika olacak :)

BULL
04.Nisan.2008, 22:53
pantolon yakmaya gerek yok Yaşar Baba

alırız şöyle 4'e 4 naylonlardan çekeriz üstümüze

içimize termalleri, altımıza matları çektikmi dışardaki mevsimden haberimiz olmaz walla...

Aksu
06.Nisan.2008, 11:31
Arkadaşlar orada hava soğuk olurda çadırda vs. yatmayı gözüne kestiremeyenler olursa otelde kalmak isteyen arkadaşlar topluca oradaki oetellerin birinden pazarlık yapılarak indirimli O.K. kalınabilir.

Belki imkanları da varsa çadırları da otel alanı içerisine veya yanına, olmazsa Orman ın kendi ayarladığı etrafı tel çitle çevrili içinde suyu WC si olan kamping alanına kurarız çadırlarımızı. Geçen yıl çadır başı 7,50 Y.krş. idi.

Toplam 35 kişi var listede şimdi koca Raptorrıders da Abant a gelen 35 kişi mi, bu ayın sonuna doğru havalar da düzelecek, güneş çıkacak, ortalık yeşillenip çiçeklenecek, hatta gündüzleri güneş sıkıcı hale gelecek ve eklenmeler olacak en az bir 35 kişi daha.

Batis
06.Nisan.2008, 13:06
Ben, ne yazık ki , bu geziye katılamayacağım , listeden ismimi çıkarmnızı istiyorum.
Teşekkür ederim.

Aksu
06.Nisan.2008, 13:11
Ben, ne yazık ki , bu geziye katılamayacağım , listeden ismimi çıkarmnızı istiyorum.
Teşekkür ederim.

Bakın ilk fireyi verdik. Canın sağolsun Batis kardeşim, kararını değiştirirsen bildir tekrar yazayım listeye.

Arkadaşlar bu gezi sahibinin benim özel olmadığımı, sahibinin tüm Regal sitesinin ve camiasının olduğunu ve Aksu olarak sadece organizasyona yardımcı olduğumu da bildirmek isterim.

inci
06.Nisan.2008, 21:49
mehmet abi yaaa sahiden kurt ayı falan varmı ?

aidikurt
06.Nisan.2008, 21:53
Teşekkür ederim.
ne oldu be kardeşim olmaz cıkaramayım listeden gelıcem dedım bır kere :cheesy:

müslüm baba
06.Nisan.2008, 21:57
Biz orada kaldık gece ama iki ayaklılarda başka bişey görmedik ama inanın kıçımız dondu nerdeyse bütün ormanı yaktık ısınmak için.

aslanburclu
06.Nisan.2008, 22:10
ya baba diyorum beni tiye alıyorlar anlamıyor bunlar ya 4-5 mayıs valla bolu abant - yazar ama bakalım görcez...:cheesy::cheesy::?::?::cheesy::cheesy:

müslüm baba
06.Nisan.2008, 22:35
ya baba diyorum beni tiye alıyorlar anlamıyor bunlar ya 4-5 mayıs valla bolu abant - yazar ama bakalım görcez...:cheesy::cheesy::?::?::cheesy::cheesy:

Komutan şimdi bu genç takımı soğuk moğuk deyince gelmekten vaz geçer,ben diyorum ki arkadaşlar doğa ve orman her zaman soğuktur yani en azından geceleri soğuk olur,işte hazırlıklı gelirsen üşümez buranın tadını çıkartırsın ama nasıl olsa yaz diye hazırlıksız gelirsen sabaha kadar sarılacak birini ararsın ama bulamazsın.

lunatic
07.Nisan.2008, 00:04
Dedeler siz romatizma ilaçlarınızı, su tulumlarınızı getirin yeter, gençleri kendi haline bırakın biz işimizi hallederiz. Ha halledemeyen olursa, hazırlıksız gelirlerse onlar da doğal seçimden ("natural selection") sonucu donarlar. Kalan sağlar ise daha akıllı ve güçlü bir nesil üretir. Kısacası takmayın Kafanıza. NAsihatten anlayan da yok. Çıkmayın dedikçe ehliyetsiz millet çıkıyor. Bir de hazırlıksız gelip donsunlar...

malikocas
07.Nisan.2008, 01:09
Aksu baba çok güzel bir organizasyon hazırlığı gerçekleştirmişsin, tebrikler. Fotoğraflarla da giyice özendirdin bizi ve unuttuğumuz o yeşillikleri hatırlatıp çeldin aklımızı, eh bu kadar adamı yönlendirmek kolay diğil ve sizi bunu iyi beceriyorsunuz aksu babacım. Bu arada senini kızl boğada çok canlaıcı duruyor, maşallah.. Ben tün tek başıma bu havada yağmur altında gezdikden sonra bu haber eve dönünce çok hoş geldi. Mutlaka geliceğim diyemiyorum ama elimden geleni yapıcağıma emin ola bilirsin. E malum benim iş sıkıntılarım ve durumumdan dolayı ben öğle üzeri çıkarım ve size akşam katılırım. O nedenle yalnız gelmem sanırım bir arkadaşımıda artçı olarak bilirim. Başdan dediğim gibi iş nedeiyle bi akslik çıkmazsa ki dün şahit oldunuz, gelmek için elimden geleni yapıcağım zaten fuarı kaçırdım bunu kaçırmak istemem.

Aksu
07.Nisan.2008, 12:41
Anket sonucu 29 sabah 3 de öğlen yola çıkılması için kullanılmıştır. İşi müsait olmayanlar öğleden sonra gelebilir tabii ki hatta isteyen ertesi gün pazar sabahı da gelebilir, sonuçta beraber olmak hoş vakit geçirmek.

Oranın soğuğu oksijen fazlalığının vermiş olduğu serinliktir, gerekli önlemler alındıktan sonra gündüz tişört ile gece de kazak ile kalınır.

aslanburclu
07.Nisan.2008, 14:31
çukulata ve kanyak bu takviyeleri unutmuşun reis:?:?:p:p 2 duble kanyak 2 parça çukulata aaaa bi bakmışın hava 40 derece :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Aksu
07.Nisan.2008, 14:46
çukulata ve kanyak bu takviyeleri unutmuşun reis:?:?:p:p 2 duble kanyak 2 parça çukulata aaaa bi bakmışın hava 40 derece :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

O işlere bakanlar ayrı, ama bize de uyar :cheesy::cheesy::cheesy:

dağcı
07.Nisan.2008, 18:25

ama 2 saat sonra -40 oluyo.
bi keresinde çaya eklemiştik, toplamda 1-2 yudum anca içmişimdir.
2 saat sonra bir titreme aldı. çadırın içinde -4 lük uyku tulumu bana mısın demedi...
damarları daralttığı için dolaşım hızlanıyo ve sıcaklık hissi veriyo ama 2 saat sonra asıl soğuk ortaya çıkıyo çünkü daralan damarlar yüzeysel ısınmayı sağlayamıyo.

malikocas
07.Nisan.2008, 21:16
barış bizde rakı içeriz ya ozaman ne donan olur ne kalan, üşüyen bana takılır olmazsa...

ben cumartesi 13:30 da öıkıyorum isteyen takılsın...

dağcı
08.Nisan.2008, 10:43
barış bizde rakı içeriz ya ozaman ne donan olur ne kalan, üşüyen bana takılır olmazsa...

ben cumartesi 13:30 da öıkıyorum isteyen takılsın...

rakı bişii yapmazzz:?

o ne ya 13:30 da dönülür mü?
git - yat - kalk - dön

Aksu
11.Nisan.2008, 15:01
Anket için her gün bir iki oylama yaplıyor ama bende geleceğim diye yazan yok.

Listede ismi olmayan arkadaşlar son günlere doğru yazdıracaklar eminim biliyorum, bende onları bekletecem son güne kadar yazmayacam listeye :cheesy::cheesy::cheesy:

alex
11.Nisan.2008, 19:38
listeye benide eklerin arkadaslar
1- Aidikurt + 1
2- Carvalho
3- Yeniköylüua + 1
4- Tayfun
5- Müslüm Baba + 1
6- Bull
7- Kaanka + 1
8- Aslanburçlu + 1
9-Gençer + 1 Araba ile
10-İNCİ
11-Yeşilkapak
12-Kaldera + 1
13-Doğan
14-Batis (Başkan ın emriyle gelecek)
15_alex + 1

Batis
12.Nisan.2008, 00:51
listeye benide eklerin arkadaslar
1- Aidikurt + 1
2- Carvalho
3- Yeniköylüua + 1
4- Tayfun
5- Müslüm Baba + 1
6- Bull
7- Kaanka + 1
8- Aslanburçlu + 1
9-Gençer + 1 Araba ile
10-İNCİ
11-Yeşilkapak
12-Kaldera + 1
13-Doğan
14-Batis (Başkan ın emriyle gelecek)
15_alex + 1

Abicim ''14-Batis (Başkan ın emriyle gelecek)'' nedir yahu????:p

Aksu
12.Nisan.2008, 10:25
Admin Aidikurt var ya başkan o işte.

Aksu
12.Nisan.2008, 23:08
Ankete 41 oy verilmiş ama Abant a geziye gidecek olanlar sadece 26 kişi, peki o zaman listeye ismini yazdırmayan ve gitmeyeceği için kendini ilgilendirmeyen bu oylamada oy kullanan 15 kişi kim.

Admin ve modlar bu oylamaya oylarını verenleri isim olarak burada yayınlarmısınız.

malikocas
12.Nisan.2008, 23:49
rakı bişii yapmazzz:?

o ne ya 13:30 da dönülür mü?
git - yat - kalk - dön

barışım maksat yol yapmak dostlarla geris çok de öenmli diğil

rakı kısmı hariç tabiii....

görüşmel üzere

Batis
12.Nisan.2008, 23:56
Admin Aidikurt var ya başkan o işte.

Aksu abi , başkanı biliyorum , ancak emir olayını anlamadım ben.

yenikoylu_ua
13.Nisan.2008, 00:04
ne oldu be kardeşim olmaz cıkaramayım listeden gelıcem dedım bır kere :cheesy:

Aksu Dedem bu yazıyı kastetmiş başkan silmem demiş gelcen artık emir büyük yerden:p:p:p:p

Aksu
13.Nisan.2008, 00:07

Geriye doğru mesajlara bakarsan başkan Alper Aidikurt sana hatırı geçtiği için geleceksin demiş,

Benim aklım ermez, listeye yazarım gelmek isteyenleri ama gerçekten gelemem diyorsan silerim dostum sıkma canını ama ısrarla bana soruyorsun başkan ın emriyle gelecek cümlesindeki anlamı. Bu kadar espriyi hatırı gönülü kaldıramıyorsan benden sana tavsiye, sanal ortamlara hiç girme.

Sildim ismini Batis tamam mı, bu mesele de burada kapandı.

Batis
13.Nisan.2008, 00:19
Geriye doğru mesajlara bakarsan başkan Alper Aidikurt sana hatırı geçtiği için geleceksin demiş,

Benim aklım ermez, listeye yazarım gelmek isteyenleri ama gerçekten gelemem diyorsan silerim dostum sıkma canını ama ısrarla bana soruyorsun başkan ın emriyle gelecek cümlesindeki anlamı. Bu kadar espriyi hatırı gönülü kaldıramıyorsan benden sana tavsiye, sanal ortamlara hiç girme.

Sildim ismini Batis tamam mı, bu mesele de burada kapandı.

Sen de ne alıngan çıktın be abi! Kusura bakma ama yanlış anladın.Alper'in yazdığını görmemiştim ben , mesaj senin olduğu için , liste senin mesajında olduğu için sana sordum.Hangi ortama gireceğim sadece beni ilgilendirir , bir daha da sana bir şey sormam zaten , olur biter.

Aksu
13.Nisan.2008, 00:29
Sen de ne alıngan çıktın be abi! Kusura bakma ama yanlış anladın.Alper'in yazdığını görmemiştim ben , mesaj senin olduğu için , liste senin mesajında olduğu için sana sordum.Hangi ortama gireceğim sadece beni ilgilendirir , bir daha da sana bir şey sormam zaten , olur biter.

Sende o kadar üsteledin ki yani, madem çok önemsedin bari ilk sayfadan konuyu okusaydın da polemik yaratmamış olurdun. Bana sorarken de direk adımı yazıp da sorsaydın ben soruyu üzerime alırdım. Yazıdaki ifade soruyu ortaya sorduğun anlamını taşıyor. Saygı sınırlarını da zorlamamanı tavsiye edeceğim bu kez de.

carvalho
13.Nisan.2008, 00:32

Batis, tanımlayamadığın birinin sana emrettiğini düşünerek alınganlığı sen yapmışsın. İki satır espriyi kaldıramayıp sonra da saygısızca mesaj atıyorsun. Konuyu alakasız yerlere çekiyorsun...

Hitap ettiğin kişinin yaşını, forumdaki saygınlığını gözden geçirip tarzını bir daha gözden geçir istersen...

Batis
13.Nisan.2008, 00:32
Aksu abi , biz senle anlaşamayacağız.Ne söylesem ters anlamak için uğraşıyorsun.Bir kere bile karşılaşmadık seninle , ön yargılı davranıyorusun.Gel kapatalım bu konuyu, gece gece ne senin canın sıkılsın daha fazla ne de benim.Anlaşamayacağımız ortada.

BULL
13.Nisan.2008, 02:42
NO haşhaş, NO gerilim, YES vitamin...

Rommel
13.Nisan.2008, 03:41
mehmet abi !!!! ya sabır deeeeeeeeeeee.....

ayrıca da gezi için oy kullanmadım.. herhangi bir iş çıkmazsa listedeki yerim belli zaten :lol:

Mr.Quanta
13.Nisan.2008, 14:21
ben de oylamistim galiba simdi hatirladim. ama malum dersler sinavlar derken cok dar bi vakte denk gelmis gezi. gelmem cok zor gozukuyo. ama tabi duruma bakariz yine de. okuldan arkadaslar baska bi gezi icin cadir almaya gitceklerdi bugunlerde. ben de onlara takilir, takimlarimi tamamlarim

lunatic
13.Nisan.2008, 17:42
NO haşhaş, NO gerilim, YES vitamin...
Ne geniş adamsın be Bull. Bunun sırrı nedir diyeceğim ama herkes biliyor zaten hehehe

dinyeper
13.Nisan.2008, 22:45
Oylayın arkadaşlar bu ülkede oy kullanmayanlar bence vatan hainidir!hehe

BULL
13.Nisan.2008, 22:56
Ne geniş adamsın be Bull. Bunun sırrı nedir diyeceğim ama herkes biliyor zaten hehehe
hiç bunları kendine dert etmeye değermi? şu kısacık ömürler yetermiiii?
hoşgör sen affet gitsin aldırma. büyüklük sende kalsın sonunda
sen sarıl o sana sarılmazsa. sen unut unutmazsaaa

:p:p:p:p:p

aslanburclu
14.Nisan.2008, 00:27
şlşşşşşşşşş neler oluyor daaaaa

kaldera
17.Nisan.2008, 15:01
anadolu yakasından kimse yokmudur abanta gidecek olan..?

gezgincilerden çadır dışında konaklamayı düşünen varmı.?

Aksu
17.Nisan.2008, 15:19
Abant listesine İzmir den Hakkı ve Dr. Ali eklenmiştir.

Kaldera soruyor otelde kalmak isteyen varmı diye belki ona göre toplu pazarlık yapmayı planlıyo.

kaldera
17.Nisan.2008, 15:23
abanta inerken üç beş km kala dereceörenmi derinceören mi öyle bi köy vardı..burada kalınabilecek güzel yerler oldunu hatırlıyorum.göl kenarındada var oteller ama fiyatları yüksek olabilir.
çadır dışında kalmayı düşünenler varsa aksu babanın dediği gibi uygun fiyat alınabilir belki..göl kenarından değilde diğerleri olabilir..
bildiğim kadarı ile hafta sonu için fiyatlarda indirim yapmıyorlar.

heh buldum burasıydı işte gördüğüm yerlerden biri
alternatif konaklama için burası http://www.abantpansiyon.com/ uygun olabilir

carvalho
17.Nisan.2008, 15:27
anadolu yakasından kimse yokmudur abanta gidecek olan..?

gezgincilerden çadır dışında konaklamayı düşünen varmı.?

Ben Küçükyalı'dayım. Çadırda konaklayacağım...

kaldera
17.Nisan.2008, 15:38
Ben Küçükyalı'dayım. Çadırda konaklayacağım...
istanbul avrupa grubu ile nerde ve saat kaçta buluşmayı planlıyorsunuz.
ben geri dönmeyeceğim,düzceden ayrılıp amasraya kadar gidecem..en azından giderken birlikte gaz açalımdı diye düşündüydüm..

carvalho
17.Nisan.2008, 15:43
istanbul avrupa grubu ile nerde ve saat kaçta buluşmayı planlıyorsunuz

Saat 8'de Carrefour İçerenköy (Boyner tarafında) buluşup 8:30'da hareket ediyoruz. Birlikte gaz açmaktan keyif duyarız 8)

müslüm baba
17.Nisan.2008, 15:46
Vay kelebekler vay, otel motel bizi bozar, çadırda kalıp börtü böcek sabahlarız biz.

kaldera
17.Nisan.2008, 16:00
Vay kelebekler vay, otel motel bizi bozar, çadırda kalıp börtü böcek sabahlarız biz.
baba doğru diyosun:cheesy: bir kaç kez çadır alacak oldum ancak çok küçüklerdi..
şöyle çadır değilde otağ gibi yada kzılderili çadırı olsa..
ama onuda nası taşıyacaz:|

müslüm baba
17.Nisan.2008, 16:06
baba doğru diyosun:cheesy: bir kaç kez çadır alacak oldum ancak çok küçüklerdi..
şöyle çadır değilde otağ gibi yada kzılderili çadırı olsa..
ama onuda nası taşıyacaz:|

Sen merak etme katlayınca küçücük oluyor,adminin var.

gençer
17.Nisan.2008, 16:16
arkadaşlar ; bu anlatacağım durum 3 gün önce belli oldu ve ben üç gündür içim içimi yer vaziyette durumu size yazmamak için kendimle mücadele ediyorum..bir mucize olur diye umup geçiktiriyorum sürekli ama sanırım olmayacak::::(((((

dersane zamanlarından tanıştığım bir kız arkadaşımla üniversitede karşılaştık(K.T.Ü.). aynı üniversitede farklı bölümleri kazanmış olduğumuzu öğrendik. ve görüşmemiz gerektiğini söyleyerek ayrıldık.. taaa ki bir sene sonra tesadüfen tekrar karşılaşana dek birbirimizle görüşmediğimizin farkına bile varamadık. bu ikinci karşılaşmamızdı ve yanında dünyalar güzeli bir hatun duruyordu.atıl kurt pozisyonu alan gencer bundan sonra o eski arkadaşla ve ev arkadaşı olduğunu öğrendiğim dünyalar güzeliyle sık sık görüşmeye başladı. o eski dersane arkadaşımın ev arkadaşı olan güzel eşim Sibel oluyor.. kurt atıldı ve avını evine getirdi::))) bu arkadaş eşimle benim tanışmama vesile olmakla beraber düğünüme ,kına gecesine ve önemli bilumum aile toplantılarına katılmıştır. veee şimdi sıra ona gelmiş.... evleniyor.. tarihimi??? 3 mayıs kına gecesi 4 mayıs düğün varmış.. kahroluyorum arkadaşlar gelemeyecek olmama dayanamıyorum. evet haince bir hareket biliyorum ama itiraf etmeliyim ki düğüne gitmemenin yollarınıda düşündüm. ama bunu ona yapamam saygısızlığın daniskası olur.. orada(gezide) olmayı nekadar çok istediğimi anlatmak güç. ama tahmin edebileceğinizi umuyorum.. üzülerek söylüyorum ki biz gelemiyeceğiz malesef.3 gündür bu konuyu düşünüyorum bir mucize olmazsa durum bundan ibaret. üzgünüm..

evet problem değil takma kafana demesi kolay nasılsa daha çok gezi olacak değilmi? bilmiyorum .. bence hiçte öyle değil..neyse bu gezi için bana yazdıklarınızı okumak düşecek..

carvalho
17.Nisan.2008, 16:21
Gençer, eski bir zulu atasözü der ki: "her işte bir hayır vardır"

Gelmemen hayırlısıymış...

Daha güzel gezilerde buluşuruz...

alex
17.Nisan.2008, 18:29
Arkadaşlar beni cadır konusunda aydınlatın pls...nerede ucuz kaliteli kullanışlı bulabilirim...?:D

yenikoylu_ua
17.Nisan.2008, 18:30
Arkadaşlar beni cadır konusunda aydınlatın pls...nerede ucuz kaliteli kullanışlı bulabilirim...?:D

hepsiburadadan alabilirsin ama dikkat et iki kişilik istiyorsan 4 kişilik alacaksın

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=362945&productid=spormono4

carvalho
17.Nisan.2008, 18:36
hepsiburadadan alabilirsin ama dikkat et iki kişilik istiyorsan 4 kişilik alacaksın

Katılıyorum. Ben 2 kişilik almıştım, botlarım dışarıda uyudum neredeyse :)

foreman
17.Nisan.2008, 18:46

kamp malzemelerı adlı baslıgı okursan orada bu malzemeler ıcın yapmıs oldugum arastırmanın sonucları var...

kampta kullanılabılecek temel malzemelerın lınklerı ve resımlerı o topıkte mevcut...

alex
17.Nisan.2008, 18:57
teşekkurlerrr8)8)8)

Tayfun
17.Nisan.2008, 21:11
Katılıyorum. Ben 2 kişilik almıştım, botlarım dışarıda uyudum neredeyse :)

Demekki 2 kişi yatsan pek bi samimi olmak durumunda kalacan çadır içinde :p

kaanka
17.Nisan.2008, 21:33
ben otel ayarlamaya çalışıyorum çadır madır donarız valla...

Tayfun
17.Nisan.2008, 21:45

Niye be alper, uyku tulumunuz yokmu, birde ince battaniyeniz olsa gani gani fazla gelir valla.

doğan
17.Nisan.2008, 21:48
bence de o kadar soğuk olmaz gibi geliyor. insanın nefesi bile ısıtıyor çadırı. eskişehir gezisinde gece serindi ama sabah kalktığımda kanter içindeydim. sıkı giyinmek lazım tabi.

Tayfun
17.Nisan.2008, 21:53
bence de o kadar soğuk olmaz gibi geliyor. insanın nefesi bile ısıtıyor çadırı. eskişehir gezisinde gece serindi ama sabah kalktığımda kanter içindeydim. sıkı giyinmek lazım tabi.

O sabahki kanter olayı sabah çadıra vuran güneş sayesinde oluyor, tam güneş doğduğunda peştemal ve takunyaları giymek lazım çadırın içinde :p

doğan
17.Nisan.2008, 21:57
Zaten uyuyacağımız kaç saat ki. gırgır muhabbet derken saat 2-3 ü buluyor. sabahta 8 gibi herkes kalkıyor.

kaanka
17.Nisan.2008, 21:58
valla ben askerliğimi bolu komando tugayında yaptım, oraların soğunu çok iyi bilirim... bolunun neredeyse bütün dağlarında, ormanlarında çadırda kaldım. siz tedbirinizi iyi alın bence.....

Tayfun
17.Nisan.2008, 22:07
valla ben askerliğimi bolu komando tugayında yaptım, oraların soğunu çok iyi bilirim... bolunun neredeyse bütün dağlarında, ormanlarında çadırda kaldım. siz tedbirinizi iyi alın bence.....

Aboooo, goratex mi giyinsek naapsak peki :?

kaanka
17.Nisan.2008, 22:09
tayfun kardeşim en güzeli sabaha kadar ateşin başında muhabbet etmek.....:p

Tayfun
17.Nisan.2008, 22:14
tayfun kardeşim en güzeli sabaha kadar ateşin başında muhabbet etmek.....:p

Abi doğru diyosunda bide yorgunluk vurmasa güzel olacak işte, günün ve yolun yorgunluğu çabuk bitiriyor pili, bol bol kahve alalım yanımıza, ayık tutsun bizi bölünmesin muhabbetler 8)

kaanka
17.Nisan.2008, 22:26
tayfun kardeşim sen kahveleri ben biraları bol bol alalım. malum gece uzun muhabbet tatlı olur....

Tayfun
17.Nisan.2008, 23:24
Tabi bide bol bol odun lazım, yoksa kalıplaşmış bedenlerimize sabah güneşiyle beraber kuşlar konup pislemeye başlarlar sonra :p

malikocas
17.Nisan.2008, 23:49
Valla kıskandım siz kurmuşsunuz çilingiri ama davetsiz misafirlere hazır olun bence...

kaanka
17.Nisan.2008, 23:51
gel kardeşim gel ne olursan ol gel.....:cheesy:

DERKMEN
18.Nisan.2008, 01:08
Geliyorum Beni de yazin lutfen eniste ile baldiz gidecek ben kalicam olmaz.
Deniz +1 lutfen.
Otel olayina yarin bende bakacagim abi.
Iyi geceler...

kaldera
18.Nisan.2008, 15:24
otel konaklamayı kaç kişi tercih edecek belli olsaydı, uygun fiyat alabilirdik belki seçenekler arasından

müslüm baba
18.Nisan.2008, 15:58
Uğur zaten otellerde yer olmaz baksana Tayyip ikide birde kaçıyor Abanata baksana,biz oradaykende gelirse yandık,bizi sokmazlar oraya,adamlar baksana Osmanlı gibi saltanat sürüyorlar.

kaldera
18.Nisan.2008, 18:25
olmadı müslüm baba anasını satayım mudurnuya giderim 18 km arası var..
orayada gelmezler umarım..

kaanka
18.Nisan.2008, 19:09
biz 4 kişiyiz ben öğretmen evini ayarlamaya çalışıyorum.
bi grup gelicekmiş eğer onlar rezarvasyonu iptal ederse otelde boş yer olucakmış olay pazartesi belli olucak...

DERKMEN
19.Nisan.2008, 00:12
Uğur zaten otellerde yer olmaz baksana Tayyip ikide birde kaçıyor Abanata baksana,biz oradaykende gelirse yandık,bizi sokmazlar oraya,adamlar baksana Osmanlı gibi saltanat sürüyorlar.
Muslum Baba sen daha iyi bilirsin ama her saltanatin sonu fena olmus.
En azindan tarih boyle yaziyor.
Darisi basimiza insallah deriz gezeriz yollarda.

Aksu
19.Nisan.2008, 00:34
Muslum Baba sen daha iyi bilirsin ama her saltanatin sonu fena olmus.
En azindan tarih boyle yaziyor.
Darisi basimiza insallah deriz gezeriz yollarda.

Evet yakında Müslüm Babanın da saltanatını bitireceğim, kendisini Abant gölüne atacağım. Zaten sizi yanlış bilgilerle yönlendiriyo bu bir anarşiye teşvik ediyo Denizliye gidelim eylem yapalım bu 2. daha çok anlatmakla bitmez, en temizi Abant gölüne atayımda herkes kurtulsun.

müslüm baba
19.Nisan.2008, 00:42
Evet yakında Müslüm Babanın da saltanatını bitireceğim, kendisini Abant gölüne atacağım. Zaten sizi yanlış bilgilerle yönlendiriyo bu bir anarşiye teşvik ediyo Denizliye gidelim eylem yapalım bu 2. daha çok anlatmakla bitmez, en temizi Abant gölüne atayımda herkes kurtulsun.

Anlaşıldı Abantta senle çayır güreşi yapacağız kim yenerse yenileni göle atacak,ve bidahada bu sitede yazmayacak çünkü saltanatı bitecek:p

DERKMEN
19.Nisan.2008, 00:50
Anlaşıldı Abantta senle çayır güreşi yapacağız kim yenerse yenileni göle atacak,ve bidahada bu sitede yazmayacak çünkü saltanatı bitecek:p
Evet bahisler acildi ozaman....
Herkese iyi seyirler.
Cok keyifli olacak sanirim Abant.
bekliyoruzzzzz...

Aksu
19.Nisan.2008, 00:52

Tamam kabul ihtiyar, sonra ben ihtiyarım falan demek yok. Gelirken kıspetini de al gel. Hakem de Kaldera Uğur olur, cazgır da Tayfun olur.

kaanka
19.Nisan.2008, 00:55
hay maşallah hay dedeler coştu valla....:x

lunatic
19.Nisan.2008, 01:01
Ben paramı en çok saçı olana koyacam muhahaha

BULL
19.Nisan.2008, 01:28
Ben paramı en çok saçı olana koyacam muhahaha
o halde "kafadan" kaybettin be abi :p:p:p

arnova
19.Nisan.2008, 01:36

Kaanka Kardeş ,
Bende otel yada pansion da yer ayarlayabilirsem eşimle bilikte gelmek istiyorum..Sanırım birkaç arkadaş daha böyle düşünüyor..Gurup olayı yaparsak daha keyifli olur sanırım.Haberleşelim lütfen.

promote
19.Nisan.2008, 01:37
ben çok istiyorum ama otoyoldan fılan korkuyorum belkı trenle gelirim :))

Aksu
19.Nisan.2008, 09:49
ben çok istiyorum ama otoyoldan fılan korkuyorum belkı trenle gelirim :))

Türkiye nin neresinden geleceksin, trene nerden binecen nerde ineceksin, biraz açıklama yaparmısın.

kaldera
19.Nisan.2008, 10:00
Tamam kabul ihtiyar, sonra ben ihtiyarım falan demek yok. Gelirken kıspetini de al gel. Hakem de Kaldera Uğur olur, cazgır da Tayfun olur.
abant çeto başkanları müsabakası :cheesy::cheesy: :dil::dil:
çok güleceğiz demekki

hando da gelseydi ayaklarına taş bağlayıp göle atardım.
ulu manitusuna kestirmeden taburcu olurdu..

promote
19.Nisan.2008, 10:40
istanbuldayım , motorda var regal ama otoyoldan korkuyorum :)

Aksu
19.Nisan.2008, 10:45

Hocam neden korkuyorsun ki, İstanbul da grupla hiç geziye gitmedinizmi. Sanırım İstanbul Bolu arası tren yok. Korkacak iseniz İstanbul şehiriçi trafiğinden korkun, şehirdışı tam özgürlük ve sürüş kolaylığıdır.

Motosiklet tecrübenize mi güvenmiyorsunuz, tabii kendi tercihiniz, ama gelmenizi isteriz.

kaldera
19.Nisan.2008, 11:20

enteresan..
aksu babanın dediği gibi şehir içi özellikle istanbul daha tehlikeli..
ama bu korkuyla yaşanmaz..bunu aşmalısınız..grup sürüşü bunun için idealdir..

promote
19.Nisan.2008, 13:07
valla enteresan diil daha önce temde 50 metre yerleri öptüm , hayvani tırların otobüslerin rüzgarı yetiyor motoru yoldan çıkarmaya bende otoyol olayını iptal ettim motoru bir karıştırmak 2 boğazda dolanmak için kullanıyorum , şimdilik böyle valla

kawancha
19.Nisan.2008, 20:58
3 mayıs ve 4 mayısta vizem var. fakat gelmeyi nasıl istiyorum anlatamam :/

aslanburclu
19.Nisan.2008, 22:11
arkadaşlar dün ank.dan gelirken abanttan geçtik aracın dış hava ısı göstergesi saat 13 surlarında 3 derece gösteriyordu (18 nisan 2008 saat 13,00) bilgilerini
ze acaba gece kaç olur

GOKHAN
19.Nisan.2008, 23:02
[quote=aslanburclu;61254]arkadaşlar dün ank.dan gelirken abanttan geçtik aracın dış hava ısı göstergesi saat 13 surlarında 3 derece gösteriyordu (18 nisan 2008 saat 13,00) bilgilerini
ze acaba gece kaç olur[/quote
müslüm babaya sor biz gitiğimizde çok soğuktu hele gece :cry:

Aksu
19.Nisan.2008, 23:22
Yaşar, cuma günü gerçekten çok soğuktu, akşam evde kombiyi yaktım ama bugün de gayet sıcaktı. Pişmiş aşa su katmaya çalışma bak senide Müslüm le beraber Abant gölünün derin ve soğuk sularına atarım. Hatta Gökhan da yardım eder.

Yaşar Baba şimdi sen Regal ile mi gelecen yoksa F650 GS ile mi.

aslanburclu
19.Nisan.2008, 23:34
ya aksum kafam karmakarışık valla senle tlf.la görüştüğümden belli beynim uyuştu abi 1 makinama kıyamıyom 2 bu makinayla benim makina arasında max.25 km.hız farkı olacak buda değermi diyorum 3 yakıt 2 kattan fazla artacak 4- benim makinanın en aşağı 3 kat fazla vibrasyonu olacak .. 5-BMW nin fuul kazık servis durumları falanda filan

ha bide diyomki al arabayı tak remorku at motoru üstüne motorlu kelebek gel diyo şeytan hadi geldik işte işin en faslı festivali hehe hehe kuyruğu titretmek allahın bolu dağlarında ...

la ben bolu beyimiyim neyim ya ya ben emekliyim da yani anlayacağın dolap beygiri gibi dolanıyom

ne yapayım ben yaa :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::D:D:):):?:?:?

Aksu
19.Nisan.2008, 23:39
Bence alma yani ben olsam almam, tek silindirli motorları sevmiyorum. Dediğin doğru, çok az fark için değmez. Yaşar sen herşeyi rolantiye al, Haziran da Ankara ya eşyanı taşı sonra da maddi manevi hesabını yap, geriye nasıl hareket edeceğin şekillenir, o zamana kadar da ANkara da motor mevsimi biter, sende motoru satmak istersen satarsın yeni motor almak istersen de alırsın.

Boşver sıkma canını, emekli olduysan hayattan da emekli olmadın ya, sırada Abant var gel ama nasıl gelirsen gel. Tek geleceksen de bin motoruna gel.

aidikurt
20.Nisan.2008, 12:56
[quote=aslanburclu;61254]arkadaşlar dün ank.dan gelirken abanttan geçtik aracın dış hava ısı göstergesi saat 13 surlarında 3 derece gösteriyordu (18 nisan 2008 saat 13,00) bilgilerini
ze acaba gece kaç olur[/quote
müslüm babaya sor biz gitiğimizde çok soğuktu hele gece :cry:

gökhan kardeşim geliyon dimi?

RızaHoşgör
20.Nisan.2008, 19:41
1- Aidikurt + 1
2- Carvalho
3- Yeniköylüua + 1
4- Tayfun
5- Müslüm Baba + 1
6- Bull
7- Kaanka + 1
8- Aslanburçlu + 1
9- İnci
10-Yeşilkapak
11-Kaldera + 1
12-Doğan
13-Alex + 1
14-Derkmen + 1
15-RızaHoşgör+1

Aksu
20.Nisan.2008, 22:24
Rıza seni artı bir ve Gökhanı da artı Rose ile beraber yazdım listeye, görüşmek üzere.

leventse
20.Nisan.2008, 22:31
Aksu abi uzulerek soyluyorum kı gelemıyorum

bu hafta motoru getırıyordum sonra babam dedı kı motosıkletın mtv vergısı oluyormuydu

ben de evet dedım bu ıslerle babam ılgılenmıstı ben bılıp yaptıgını sanıyordum meger yapılmamıs

dogal olarak getıremedım haftaya da sınavım var gıdemıyecem eve o nedenle benım gelme durumum yatar :(

of bı getıremedım motorumu ya bı seyı ne kadar ıstersem o kadar sorun cıkıyor anlamadım ben bu ısı

Aksu
20.Nisan.2008, 22:33
Tamam Levent canın sağolsun, başka geziye gideriz, dersler daha önemli.

leventse
20.Nisan.2008, 22:36
ya aku de ölmus bı sene de nasıl oluyor abi yuasa aku bı sene de kullanılmaz duruma gelır mı sarj olmuyor

serkan
21.Nisan.2008, 00:07
Arkadaşlar ben gelmek istiyorum ama yol tecrübem hiç yok eğer idare ederiz dersiniz aranıza katılmaktan onur duyarım.

Aksu
21.Nisan.2008, 00:36
Arkadaşlar ben gelmek istiyorum ama yol tecrübem hiç yok eğer idare ederiz dersiniz aranıza katılmaktan onur duyarım.

Serkan kardeşim hoşgeldin.

Öncelikle kendini tanıtıcı bilgiler yazarsan daha iyi olur, en azından sanal ortamda seni tanımış oluruz sonra da İstanbul daki arkadaşlar her cuma akşamı toplanıyorlar, oraya da misafir olur yakınen de tanışma firsatı sağlarsan senin açından gelmek için kafandaki soruları çözer ve arkadaşların yardımı ile Abant a gelmek için listeye eklerim ismini.

Şimdi hemen yazarsam derler ki ya arkadaşın daha soyadını nerde oturduğunu motorunun markasını medeni durumunu bile bilmiyoruz haydi biri siteyi icra ya verdi de o da işlemleri yapmaya mı geldi derler.:cheesy::cheesy:

foreman
21.Nisan.2008, 01:10

serkan hos geldın...
mehmet abıyı dınle.hemen kendını tanıt.
sonrası zaten kolay...
abı ben serkan ıle tanıstım...
ıyı bı arkadas ama tecrubesı yok...
onuda buradan sızlerın destegı ıle edınecek...

serkan
21.Nisan.2008, 01:32
Aksu hocam teşekkür ederim sizler gibi değerli arkadaşları görünce cidden hoşbuldum.sitenin profilini tam olarak çözemediğim için kendimi tanıtacak bir topik yazamadım ama burası bir vesile olur umarım.motorsikletimi almamın nedeni şirkecide karşılaştığım murat adında bir arkadaştır nedenine gelince motora olan ilgim evveliyatlıydı ama gelip geçiciydi.şirkecide motorsiklerinde önünde duran siyah renkli R&R'un sahibini sordum ve tanımakla başladı kendisine hayırlı olsun güzel motor demek isterken kendisinin motoru yeni 10 dakka önce aldığını öğrenmemle ve samimi bir sohbetin ardından dostum mutlka regal al demesinin ardından akşamında internetten gördüğüm kızılımla tanışmam ertesi günü sahibi olmam kaçınılmaz oldu ve böylece benimde relag ailesine katılmam kaçınılmaz oldu :)motorum yellow rock DD 250E-9 kırmızı renkli ikinci sahibiyim satın aldığım arkadaş şehreminde oturuyordu ama motor güngörende bir apartmanın kapalı otoparkında bulundurmuş ve bana göre inanılmaz bir motordu her gördüğümde ilk günkü gibi bayılıyorum.hocam bana gelince ben avukatlık bürosunda takip işlerine bakıyorum fatihte vatan caddesinde otuyorum ama otopark proplemim olduğu için motoumu topkapı tim2'nin otoparkına bırakıyorum.müslüm baba,foreman,yunusla yüzyüze tanışmak gibi bir şansada sahip oldum.müslüm baba mühteşem bir insan sohbetini tatmayan varsa cok şey kaçırmış diyebilirim gerçek bir duayen olduğunu itiraf etmeliyim.foreman kardeşime gelince ona sonsuz teşekkürlerimi buradan söylemek isterim sonsuz teşekkürler fatih herşey için cok sağol insanlığın (duyarlılığın)unutulmaz emin ol.ksu hocam çenem düştü motor konusunda yeni olduğumdan çenem düştü umarım başınızı ağrıtmamısımdır burda kesiyorum ama en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

Aksu
21.Nisan.2008, 09:35
Serkan sen siteyle tanışmışsın, bende zannettim ki kimseyi tanımıyorsun, kimse de seni tanımıyor.

Şimdi seni Abant listesine yazayım sorun değil de sürüş olarak kendine güveniyormusun, Allah korusun sana gelecek zarar bizleri de çok üzer ve vicdanen sorumlu hissederiz.

O açıdan seni tanıyan arkadaşlar sürüş konusunda kendine yetecek kadar tekniğe sahip olduğuna (A2 dahil) ve sende kendine güveniyorsan listeye seve seve yazarım ve Abant da tanışma fırsatımız da olur.

kaldera
21.Nisan.2008, 09:59
arkadaşlar abant gezisi konaklaması için bir konak buldum. mudurnuda
http://img262.imageshack.us/img262/8928/hacsn6.jpg (http://imageshack.us)
Bu konağın tarihi 1800 lü yıllara dayanıyor.Mudurnu Çarşı merkezinde faaliyet gösteren konak Mudurnu Belediye mevkiindedir.

yetkilileri ile görüştüm.oda kahvaltı çift kişilik fiyatı 80 ytl. ancak 3 mayıs cumartesi gününe 3 boş odaları olduğu söylendi.
sanırım çadır tercih edecekler çoğunlukta..bu bakımdan 3 oda bize yeterli olabilir.. kalacak diğer arkadaşlar içinde uygunsa bu üç odayı satın alabililriz..böyle eski tarz ahşap yapılarda kalmayı beş yıldızlıya tercih ederim.
burası abanta 17 km mesafede oldukça yakın..
bence uygun diyebilirim..

ya aku de ölmus bı sene de nasıl oluyor abi yuasa aku bı sene de kullanılmaz duruma gelır mı sarj olmuyor

elektrik elektronik mağazalarında 15-20 ytl ye satılan kuru ,şarj olabilen 12 W 7 AH 12 W 9 AH
aküler var. ben regalde 1,5 yıl kulandım..motoru sattığım arkadaşta halen kullanıyor sanırım.
tavsiye ederim.hem ucuz , hem kuru, hemde çokdaha uzun ömürlü..akü sorununa köklü çözüm

kaanka
21.Nisan.2008, 11:04
Kaanka Kardeş ,
Bende otel yada pansion da yer ayarlayabilirsem eşimle bilikte gelmek istiyorum..Sanırım birkaç arkadaş daha böyle düşünüyor..Gurup olayı yaparsak daha keyifli olur sanırım.Haberleşelim lütfen.

Abi telefonum: 0535 363 76 93 biara müsait olduğunda görüşelim. Bende eşimle gelicem biz dört kişiyiz ben bu akşam öğretmen evini tekrar aricam eğer yer olurasa sanada iki kişilik yer ayırtırım. olmazsa başka alternatifler bakarız vaktimiz var nasılsa.

kaldera
21.Nisan.2008, 16:08
aksu ,arnova ve ben olmak üzere 3 oda
buradaki (http://www.mudurnukonaklari.com/)konaktan rezerv ettik.. burada konaklamayı düşünenler arayıp detaylar için görüşebilirler...

leventse
21.Nisan.2008, 16:11
arkadaşlar abant gezisi konaklaması için bir konak buldum. mudurnuda
gününe 3 boş odaları olduğu söylendi.
sanırım çadır tercih edecekler çoğunlukta..bu bakımdan 3 oda bize yeterli olabilir.. kalacak diğer arkadaşlar içinde uygunsa bu üç odayı satın alabililriz..böyle eski tarz ahşap yapılarda kalmayı beş yıldızlıya tercih ederim.
burası abanta 17 km mesafede oldukça yakın..
bence uygun diyebilirim..

elektrik elektronik mağazalarında 15-20 ytl ye satılan kuru ,şarj olabilen 12 W 7 AH 12 W 9 AH
aküler var. ben regalde 1,5 yıl kulandım..motoru sattığım arkadaşta halen kullanıyor sanırım.
tavsiye ederim.hem ucuz , hem kuru, hemde çokdaha uzun ömürlü..akü sorununa köklü çözüm

dedıgın akuden buldum bı benımkıne benzeyen vardı sulu bırde dedıgın kuru akuden vardı ben de emın olamadım kuru olanı alıyım barı o zaman

kaldera
21.Nisan.2008, 16:16
12 W 7 AH ve 12 W 9 AH işini gereği gibi görecektir. regalin aküsü 9 AH.
ama 7 AH olanda olur.sadece bunların bağlantısını yapmak düşüyor sana.. akünün üzeri fişli düzenek. kabloların orijinal halini bozmadan ucuna fiş ekleyerek yapabilirsin.. akünün yeri ile akü arasında boşluk oluşacaktır. boş arayı yumuşak bir şeylerle beslersin....çok basit.. tek marş kibrit..

müslüm baba
21.Nisan.2008, 17:05
Üzgünüm gelemiyorum,size iyi eğlenceler.

Aksu
21.Nisan.2008, 17:09

Ne oldu ya havlu attın, yine aklına ne geldi, yoksa şaka mı yapıyon.

müslüm baba
21.Nisan.2008, 17:39
Ne oldu ya havlu attın, yine aklına ne geldi, yoksa şaka mı yapıyon.

Yok ya şaka değil, Ormanlı endru yarışları var,izin vermediler,dün çok tartıştık ama benim yerime adam yetiştiremedik o yüzden gitmem gerekiyor,yarış uluslar arası.

Aksu
21.Nisan.2008, 18:21
Son güne kadar anlattığın gibi şansını dene ismin duruyor listede, sen gelmezsen tadı mı olur ne baharın ne yazın, ha o şarkıydı değilmi hehe.

kıvılcım
21.Nisan.2008, 19:03
Aksu hocam teşekkür ederim sizler gibi değerli arkadaşları görünce cidden hoşbuldum.sitenin profilini tam olarak çözemediğim için kendimi tanıtacak bir topik yazamadım ama burası bir vesile olur umarım.motorsikletimi almamın nedeni şirkecide karşılaştığım murat adında bir arkadaştır nedenine gelince motora olan ilgim evveliyatlıydı ama gelip geçiciydi.şirkecide motorsiklerinde önünde duran siyah renkli R&R'un sahibini sordum ve tanımakla başladı kendisine hayırlı olsun güzel motor demek isterken kendisinin motoru yeni 10 dakka önce aldığını öğrenmemle ve samimi bir sohbetin ardından dostum mutlka regal al demesinin ardından akşamında internetten gördüğüm kızılımla tanışmam ertesi günü sahibi olmam kaçınılmaz oldu ve böylece benimde relag ailesine katılmam kaçınılmaz oldu :)motorum yellow rock DD 250E-9 kırmızı renkli ikinci sahibiyim satın aldığım arkadaş şehreminde oturuyordu ama motor güngörende bir apartmanın kapalı otoparkında bulundurmuş ve bana göre inanılmaz bir motordu her gördüğümde ilk günkü gibi bayılıyorum.hocam bana gelince ben avukatlık bürosunda takip işlerine bakıyorum fatihte vatan caddesinde otuyorum ama otopark proplemim olduğu için motoumu topkapı tim2'nin otoparkına bırakıyorum.müslüm baba,foreman,yunusla yüzyüze tanışmak gibi bir şansada sahip oldum.müslüm baba mühteşem bir insan sohbetini tatmayan varsa cok şey kaçırmış diyebilirim gerçek bir duayen olduğunu itiraf etmeliyim.foreman kardeşime gelince ona sonsuz teşekkürlerimi buradan söylemek isterim sonsuz teşekkürler fatih herşey için cok sağol insanlığın (duyarlılığın)unutulmaz emin ol.ksu hocam çenem düştü motor konusunda yeni olduğumdan çenem düştü umarım başınızı ağrıtmamısımdır burda kesiyorum ama en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

serkan tim 2 kırmızı seninmi sanırım tanışmıştık

Tayfun
21.Nisan.2008, 19:09

Üzüldüm müslüm baba ya :( yokmu bunun olur bir tarafı hiç, elimizden ne geliyorsa yapalım...

aidikurt
21.Nisan.2008, 19:38
Yok ya şaka değil, Ormanlı endru yarışları var,izin vermediler,dün çok tartıştık ama benim yerime adam yetiştiremedik o yüzden gitmem gerekiyor,yarış uluslar arası.
ya muslum baba bıralk şu hakemliği istifa et hep yarış hep yarış nereye kadar hayataının en güzel günlerinde gezıcegıne gidip yarıslarda hakemlık yapıyon aklım almıyor valla

BULL
22.Nisan.2008, 02:32
ya muslum baba bıralk şu hakemliği istifa et hep yarış hep yarış nereye kadar hayataının en güzel günlerinde gezıcegıne gidip yarıslarda hakemlık yapıyon aklım almıyor valla
evet baba yaaw gençliğini çürütüyorsun bu hakemlikle falan

sen daha gençsin, şimdi gezme tozma zamanın

hakemlik ununu elemiş, eleğini duvara asmış dedeler içindir :p:p:p

boşver bunları hayatını yaşa :cheesy::cheesy::cheesy:

aslanburclu
22.Nisan.2008, 07:39
hemen telefonla ihbarda bulunun..:lol::lol:

yarış alanlarına bomba konmuş cinsinden yarışlar iptal edilsin:cheesy::cheesy::cheesy:

Aksu
22.Nisan.2008, 09:23
hemen telefonla ihbarda bulunun..:lol::lol:

yarış alanlarına bomba konmuş cinsinden yarışlar iptal edilsin:cheesy::cheesy::cheesy:

Bombayı koyan kel kafalı bir hakem var odur diye de ihbarda bulunsak aynı anda ondan da kurtulsak olmazmı. :cheesy:

carvalho
22.Nisan.2008, 10:34
Bence yarışın formatı değiştirilsin. İstanbul-Abant yol yarışı olsun :)

Aksu
22.Nisan.2008, 10:58
Bu arada tel ile sordum çadır, karavan vs. için gecelik konaklama ücreti 7 YTL. dediler, giriş ücreti kişi başı 2 YTL. ancak kamp alanında geceleyecek olanlardan sadece 7 YTL alınıyor, ayrıca giriş ücreti alınmıyor. Detaylı bilgi için Abant Orman şefliği: 0374 215 36 13

kaanka
22.Nisan.2008, 11:13
arkadaşlar bolu öğretmen evinde ben yerbuldum 2 oda ayırttım.
2kişilik kahvaltı dahil fiyatı 60YTL. bilginiz olsun.
Abant'a 35km. biraz mesafe varmış ama napalım gezmiş oluruz...
(Bolu Öğretmen evi tel: 0374 217 53 93 aramak isteyen olursa.)

OturanBull
22.Nisan.2008, 11:24
Mehmet Abey...

Çok Gençsin, Ne Zaman Senin KAdar Gençleşicez..

Aksu
22.Nisan.2008, 12:28
Mehmet Abey...

Çok Gençsin, Ne Zaman Senin KAdar Gençleşicez..

Hehehehe Ömer sağol ya valla benden genç var Cihat abi sen tanışmamıştın ama gelirsen tüm arkadaşlarla da tanışırsın, hatta Abant a gelirsen memnun oluruz.

OturanBull
22.Nisan.2008, 12:32
Olurmu Abi cihat Abi Senin Gelmediğin Bu Ofise Geldi Birlikte Oturduk Çay İçtik.. Tanımaz Olurmuyum Hiç.. Abi Abant Zor Olabilir Geçen Hafta Amasradaydım.. 2 Hafta Üst Üste Şehir Dışı Zor.. Ama Ankara Bölümünede Yazdım İlk Şehir İçi Buluşmanıza Ben de Geliyorum..

kostak06
22.Nisan.2008, 14:16
,
ASLANBURÇLU YATTI BAHİS MÜSLÜM BABA HAVLU ATTI BİZDE TANIŞACAZ DİYE SEVİNMİŞTİK NE YAPALIM SAĞLIK OLSUN BİR DAHAKİ SEFERE

BİZİM BAŞKAN YİNE RAKİPSİZ KALDI

EN BÜYÜÜK BAAAŞKAAN BİZİM BAAAŞKAAN

ANKARA HÜKMEN GALİİİİPPP

YAA BAŞKAN HERKESE MEYDAN OKUYUP DURMA YOKSA GEZİLERE YALNIZ BAŞIMIZA GİDECEZ

Aksu
22.Nisan.2008, 14:31
Müslüm ün işi belli olmaz son dakika tek tabanca yengeyi de atar motorun terkisine basar gelir, hemde yolda mola vermeden.

Bakalım son günü bizim listeden kimler havlu atacak kimler son dakika eklenecek listeye.

aslanburclu
22.Nisan.2008, 15:43
Müslüm ün işi belli olmaz son dakika tek tabanca yengeyi de atar motorun terkisine basar gelir, hemde yolda mola vermeden.

Bakalım son günü bizim listeden kimler havlu atacak kimler son dakika eklenecek listeye.

evet doğru diyor olabilirsin müslüm baba fazla kalabalık olan gezide konvoyu bırakabilir sonra tek çıkar yola herkesden öncede gelebilir ..

ama anlattığına göre geçen sene soğuktan bi yerleri uyuşmuş bu sene onun korkusuna yan çizebilir.:cheesy::cheesy::cheesy: benim de yapacağım gibi:mrgreen::mrgreen::mrgreen:mesela

kaldera
22.Nisan.2008, 16:22
müslüm dede kayış attı.:dil::dil:

aksu baba müslüm dedeyi göle dökemeyeceksin galiba.:yesil:

Aksu
22.Nisan.2008, 17:10
Gelir gelir, tamam gelsin söz göle dökmeyecem onu.

Bu seferde Yaşar kayış atmak için bahane arıyo yok soğuk olurmuş da falan filan. Sen dağa bayıra alışkın adamsın yazma böyle şeyler, gideceğiz gezeceğiz keyfimize bakacağız.

Aksu
22.Nisan.2008, 17:21
Gelir gelir, tamam gelsin söz göle dökmeyecem onu.

Bu seferde Yaşar kayış atmak için bahane arıyo yok soğuk olurmuş da falan filan. Sen dağa bayıra alışkın adamsın yazma böyle şeyler, gideceğiz gezeceğiz keyfimize bakacağız.

müslüm baba
22.Nisan.2008, 17:25
Ya arkadaşlar gerçekten çok üzgünüm, beni bilirsiniz en çok ben isterim börtü böcek kamp yapmayı ayrıca soğuktan falan korkmadığımı herkes bilir ama bu hakemlik olayı gerçekten hem zevkle yaptığım hemde bana ihtiyaçları olan bir yarış, endru çok önemli bir yarış dalı ve oldukçada tehlikeli o yüzden bu camiayı yüz üstü bırakamam bırakırsam zaten hakemlik lisansımı alırlar.

gençer
22.Nisan.2008, 17:53
Ya arkadaşlar gerçekten çok üzgünüm, beni bilirsiniz en çok ben isterim börtü böcek kamp yapmayı ayrıca soğuktan falan korkmadığımı herkes bilir ama bu hakemlik olayı gerçekten hem zevkle yaptığım hemde bana ihtiyaçları olan bir yarış, endru çok önemli bir yarış dalı ve oldukçada tehlikeli o yüzden bu camiayı yüz üstü bırakamam bırakırsam zaten hakemlik lisansımı alırlar.

canın sağolsun müslüm baba.. öyle diyorsan öyledir(nasılsa abanta bende gelemiyorumya, teselli, avuntu.. v.s.). :) :) :) bu yazın ilk gezisi bakalım daha nerelere gidicez.. zaten abantta güzel değilmiş yahuu:::))))

pek inandırıcı olmadı biliyorum. bu mevsimde abant şahanedir ama züğürt tesellisi işte. kendimi kandırmaya çalışıyorum:::)):):)

Aksu
22.Nisan.2008, 17:58
İstanbul dan da gelecez diyolar sonra da yarıya yakını kayış atıyo, Angara nın gözünü seveyim, zaten buralarda hava yeni ısındı başlarız gezilere, olmadı biz gezelim resimleyelim sizde bakın,

Haydi bastır Ankaragücü

Kaynarca
22.Nisan.2008, 18:02
Aksu başkanım, yarın geliyosunuz dimi Afyon'a ? Programda bi degisiklik yoktur umarım. Burda kızınız ve damadınız oldugundan ben çok araya girmek istemiyorum tabi ama inşallah bana da biraz vakit ayırabilirsiniz. Ben sizi rahatsız etmemek adına sizden telefon bekleyeceğim. Saygılar..

Aksu
22.Nisan.2008, 18:05
Aksu başkanım, yarın geliyosunuz dimi Afyon'a ? Programda bi degisiklik yoktur umarım. Burda kızınız ve damadınız oldugundan ben çok araya girmek istemiyorum tabi ama inşallah bana da biraz vakit ayırabilirsiniz. Ben sizi rahatsız etmemek adına sizden telefon bekleyeceğim. Saygılar..

İnşallah yarın öğlene ordayım sen bakım için gerekli malzemeyi tamam et yeter.

aslanburclu
22.Nisan.2008, 18:06
:x:x kem küm falan filan lan emekli sandığı senin varya neyse ulen aksu bu laflarına karşılık yorgan döşek gelecem ule ama dönebilirtmiyiz bilmem :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Kaynarca
22.Nisan.2008, 18:16
Başkanım bakım mühim değil. Zaten ben dün ustanın birine tüm vidalarını sıktırıp zincirini yağlattım. Yağını zaten değiştirmiştim. Bakım bahane yeterki birlikte olmuş olalım. BEn sizden haber beklerim ayrıca akşam için planınız yoksa evde de misafir etmek isteriz sizi..

Aksu
22.Nisan.2008, 18:29
:x:x kem küm falan filan lan emekli sandığı senin varya neyse ulen aksu bu laflarına karşılık yorgan döşek gelecem ule ama dönebilirtmiyiz bilmem :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Amma çürük adamsın, korkma ya her yere ateş yakılır yine de gece soğuğu kırılır, zaten çadır içi ne olacak iki solukda ısıtırsın sen orayı, bakın size kıyak yapacam tüp çaydanlık getirecem işte sıcak çayı içen yatar sabahda biri kalkar hayrına demler taze çay.

Gel de işte emekli işlemleri stresini atmış olursun, belki rüyana girer emekli ikramiyesi, kamyona eşya yüklerken ki sahneler, Ankara da eşyayı boşaltırken ki sahneler.

Ya bu kadar yazsam kitap bastırsam bir sürü para kazanırım, kıymetinizi bilin sizin için beleş yazıyom.

Tayfun
22.Nisan.2008, 19:14
Komtanımdaki bu ankara aşkını bi türlü anlayamadım ben hala :?

DERKMEN
23.Nisan.2008, 00:40
Buyuk bir aksilik ile karsilasmazsak bizde geliyoruz.
Derkmen+1

aslanburclu
23.Nisan.2008, 12:00
Komtanımdaki bu ankara aşkını bi türlü anlayamadım ben hala :?

ankara ankara güzel ankara seni görmek ister her bahtı kara ...................diye boşunamı yazmış şair alla allaaaaaaa:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

lunatic
23.Nisan.2008, 12:33
ankara ankara güzel ankara seni görmek ister her bahtı kara ...................diye boşunamı yazmış şair alla allaaaaaaa:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Zaten bahtı kara (ya da bahtsız (bedevi)) olduğu için Ankarayı görecem diye tutturuyor ya. Bahtı açık olan adam Ankaranın yakınından geçerse ne olayım.8)

arnova
23.Nisan.2008, 13:02
Olurmu Abi cihat Abi Senin Gelmediğin Bu Ofise Geldi Birlikte Oturduk Çay İçtik.. Tanımaz Olurmuyum Hiç.. Abi Abant Zor Olabilir Geçen Hafta Amasradaydım.. 2 Hafta Üst Üste Şehir Dışı Zor.. Ama Ankara Bölümünede Yazdım İlk Şehir İçi Buluşmanıza Ben de Geliyorum..

Ömer'im bi türlü uğrayamadım sana yaa,ne var ne yok ? Sağlığın,keyfin,işlerin umarım iyidir.Görüşmek dileğiyle.

kaldera
23.Nisan.2008, 13:23
abanta gelecek olanların güncel listesi ne durumda acaba bilen varmı..?

aslanburclu
23.Nisan.2008, 16:51
:lol:abant gezisinin başını aksu çekiyo ... zannedersem klavuzda o olacak listeyide o belirliyor bakalım ne olacak .:cry:.. aynı zamanda havada çok soğuk olacak ..[smilie=greencolorz::cheesy:. millet donacak ondan sonra herkes sırayla aksuya sarılacak:cheesy::cheesy: tabiki ısınmak için:cheesy::cheesy::cheesy:

Aksu
23.Nisan.2008, 23:27
millete boşa artçılı gelin demiyoruz, soğuk olursa işte...

Kaldera nın dediği son liste de kastı otelde veya pansiyonda kalacakları kastetti.

Kaynarca
24.Nisan.2008, 18:56
Bugün Afyon çevre yolunda seyrederken bir Honda Shadow yanımdan geçti. Artçılıydı. Ben de hızlandım ve İkbal tesislerinde mola için durdular, tanıştık. Yeni almışlar motoru Ankara'dan geliyorlarmış. Motorun sahibi Utku adında eczacı bir arkadaş.. Abant gezisinden haberi olduğunu ve gidebileceğini söyledi. Sitemizi de ziyaret edecektir. Bilgilerinize.

Not: Shadow'u kullandım.. Keşke hiç sürmeseydim.. Çok moralim bozuldu çookkk...

kaanka
25.Nisan.2008, 10:25
son bir hafta kaldı... hadi gelen gelmeyen, duyduk duymayan elleri görelim yawww...:D:D:D

Aksu
25.Nisan.2008, 10:26
Yiyecek konusu için orada mevcut lokantalardan da faydalanacağı gibi her katılımcı kendi yiyeceğini, içeceğini, kahvaltılığını, çatal kaşık bardak vs. getirirse sorun olmayacak ve orada yakılacak mangal ateşinden de faydalanılacaktır.
Abant a varış olarak saat 12,00 de E5 üzeri Abant ayrımında tüm katılımcılar bulışacak ve Abant a beraberce süreceğiz. Abant da dileyen kendi çadırında dileyen de oradaki beğendiği veya anlaştığı bir otelde kalabilir.

İSTANBUL ÇIKIŞLI HAREKET
03 Mayıs Cumartesi günü saat 08,30 da yola çıkılacak şekilde İçerenköy Carrefoursa önünde - Boyner tarafında saat 08,00 de toplanılacaktır. Otobandan Bolu tüneli geçildikten sonra Abant turnikelerinden çıkılarak saat 12,00 de E5 Abant ayrımında olacak şekilde diğer katılımcı arkadaşlarla buluşulacaktır.
1- Aidikurt + 1
2- Carvalho
3- Yeniköylüua + 1
4- Tayfun
5- Müslüm Baba + 1 (kayış attı, gelmezse bende onun kayışı göle atacam)
6- Bull
7- Kaanka + 1
8- Aslanburçlu + 1
9- İnci
10-Yeşilkapak
11-Kaldera + 1
12-Doğan
13-Alex + 1
14-Derkmen + 1
15- Rızahoşgör + 1
16- Gökhan + Rose
17- Polo
18-

ANKARA ÇIKIŞLI HAREKET:
03 Mayıs Cumartesi günü saat 08,00 de İstanbul yolu Ostim kavşağını geçtikten sonra Batıkent Jandarma kavşağına gelmeden sağda SHELL benzin istasyonunda toplanacağız ve saat 08,30 da hareket edeceğiz. Yolda bir kez Cankurtaran mevkii benzinlikde 20 dk. mola verilecektir. Saat 12 de Abant E5 ayrımında olacak şekilde yolumuza devam edeceğiz. Katılımcı arkadaşlar, tam teçhizat koruma ve motorlarının bakımı ile depoları fullenmiş olarak otobandan yola çıkılacağı için KGS kartları da temin etmeleri gerekmektedir. Toplam gidiş 235 km. dir. (Geç kalan olursa Mehmet Aksu ya tel ile 0536 299 07 03 bilgi vererek gruba yetişmeye çalışsın.)

ANKARA ÇIKIŞLI KATILIMCILAR:
1- Aksu + 2 Araba ile
2- Lunatic
3- Rommel
4- Hilmi + 1
5- Arnova + 1
6- Kostak06
7- Ongun
8- Dağcı
9- Koray61 + 1
10-Malikoçaş
11-MRQuanto
12-

İZMİR ÇIKIŞLI KATILIMCILAR:
1- Hakkı + 1
2- Dr. Ali
3-

Arkadaşlar son liste böyle. Arabayla gelecek olanlar var ise muhakkak mangal tüp ve çaydanlık getirsin ki oradaki ihtiyacı karşılayalım. Ben getireceğim de bir takım yetmez. Yiyecek olarak da herkes kendi yiyeceğini getirirse çeşit bol ve zengin olur. Uyku tulumu harici ekstradan bir battaniye de getirirseniz daha garanti olur.

kaanka
25.Nisan.2008, 10:30
abi istanbul listesinde derkmen ikikere yazılmış liste sonunda 17 numara fazla olmuş zaten 14 numarada ismivarmış...

Aksu
25.Nisan.2008, 10:30
Bugün Afyon çevre yolunda seyrederken bir Honda Shadow yanımdan geçti. Artçılıydı. Ben de hızlandım ve İkbal tesislerinde mola için durdular, tanıştık. Yeni almışlar motoru Ankara'dan geliyorlarmış. Motorun sahibi Utku adında eczacı bir arkadaş.. Abant gezisinden haberi olduğunu ve gidebileceğini söyledi. Sitemizi de ziyaret edecektir. Bilgilerinize.

Not: Shadow'u kullandım.. Keşke hiç sürmeseydim.. Çok moralim bozuldu çookkk...

Burak sen hemen motoru satılığa çıkar. Ben neden binmiyom başka motorlara, tecrübe işte.:cheesy::cheesy: Shadow alırsan sakın ha Suzuki DL 650 ye binme.

kaldera
25.Nisan.2008, 11:30
müslüm baba kayış atık değilmi yahuu..
bence adının yanına KAYIŞ ATTI takabilirse gelecek ibaresi düşün..:dil::dil:

birde önceki sayfalarda otobanda yol almaktan çekinenler vardı sanırım.bir alternatif yolda akyazı dan ayrılarak ŞEREFİYE -KUZULUK-DOKURCUN -MUDURNU yolunu izleyerek abanta varış olabilir..
bu güzergahın özelliği çok harika manzaralı ve gezdik gördük keyif aldık demek şeklinde olabilir.
ben ilk önce mudurnu ya gitmek istediğim için çok kesin olmasada AKYAZI dan ayrılabilirim..

yolu merak edenler için keyifli virajları bol.akyazı yol ayrımından sonra yaklaşık 75-85 km arasında mesafesi var abantın.yani bir haylıde yolu kısaltıyor..sürekli doğanın ormanın içinde 500 yılık bir yol.
http://img67.imageshack.us/img67/3148/mudurnuhn7.png (http://imageshack.us)

polo
26.Nisan.2008, 00:20
8)arkadaşlar vedegerli kankalar sizleri selamlarım benide ekleyin çorbada tuzumuz olsun

carvalho
26.Nisan.2008, 10:58
müslüm baba kayış atık değilmi yahuu..
bence adının yanına KAYIŞ ATTI takabilirse gelecek ibaresi düşün..:dil::dil:

birde önceki sayfalarda otobanda yol almaktan çekinenler vardı sanırım.bir alternatif yolda akyazı dan ayrılarak ŞEREFİYE -KUZULUK-DOKURCUN -MUDURNU yolunu izleyerek abanta varış olabilir..
bu güzergahın özelliği çok harika manzaralı ve gezdik gördük keyif aldık demek şeklinde olabilir.
ben ilk önce mudurnu ya gitmek istediğim için çok kesin olmasada AKYAZI dan ayrılabilirim..

yolu merak edenler için keyifli virajları bol.akyazı yol ayrımından sonra yaklaşık 75-85 km arasında mesafesi var abantın.yani bir haylıde yolu kısaltıyor..sürekli doğanın ormanın içinde 500 yılık bir yol.

Otobanın sıkıcılığına bu yolu tercih ederim ben şahsen. Sürüş günü gruplara ayrılabiliriz, isteyen istediği güzergahtan gider...

Aksu
26.Nisan.2008, 22:21
Otobanın sıkıcılığına bu yolu tercih ederim ben şahsen. Sürüş günü gruplara ayrılabiliriz, isteyen istediği güzergahtan gider...

Cumartesi günü ayrılın, Akyazı ve Otobandan direk devam edenler olarak, her grubun öncüsünü artçısını belirleyin çıkın yola.

Akyazıdan dolaşacak olanlar Mudurnu üzerinden Güneyden Abant gölüne giriş yapacaklardır.

Otobandan direk devam ederek gelen grup ise Boluya gelmeden sağa Abant sapağından Kuzeyden Abant gölüne giriş yapacaklardır.

Buluşma yeri son nokta Abant gölü kamp alanı olsun. Biz de Ankara olarak direk aynı yere gelelim, yani E 5 Abant sapağında beklemeyelim. Madem öyle işte böyle.

serkan
26.Nisan.2008, 22:47
sizlere kazasız belasız iyi yolculuklar.

Aksu
26.Nisan.2008, 22:55
sizlere kazasız belasız iyi yolculuklar.

Serkan teşekkürler, sağol, seni de görmek isterdik aramızda.

Abant olmazsa Ayvalık olur, selamlar.

( 3-4 Mayıs da hava durumu yağış gösteriyor ama, bakalım değişir belki o güne kadar. )

serkan
26.Nisan.2008, 23:18
Abant olmazsa Ayvalık olur, selamlar.

( 3-4 Mayıs da hava durumu yağış gösteriyor ama, bakalım değişir belki o güne kadar. )[/quote]

inşallah abi hem o zamana kadar bende eksiklerimi tamamlamış olurum.

Tayfun
26.Nisan.2008, 23:33
Bu abant işi bu hafta yatacak bence arkadaşlar...

Aksu
26.Nisan.2008, 23:39
Bu abant işi bu hafta yatacak bence arkadaşlar...

Hemen karamsarlığa kapılmayın, hava durumu şimdilik böyle ama bekleyelim çarşamba yı perşembe yi belki hava durumunda değişiklik olur.

Olmadı ne yapalım ertelemek için yine de bir anket açarız, ertelensin mi diye sorarken de hangi haftaya alalım da deriz. Karar hepimizin.

aidikurt
26.Nisan.2008, 23:43
ya tayfun sende osuruktan nem kapanlardansın oyle yada boyle gıdıcez haftaya yagmur olup omadıgını bu gunden bılemezsınız sımdıden boyle negatıf konusmayın

Tayfun
26.Nisan.2008, 23:47
Valla hava böyle giderse kelebeğe bağlayan çok olacak aksu baba, görünen köy klavuz istemez :mrgreen:

Tayfun
26.Nisan.2008, 23:50
ya tayfun sende osuruktan nem kapanlardansın oyle yada boyle gıdıcez haftaya yagmur olup omadıgını bu gunden bılemezsınız sımdıden boyle negatıf konusmayın

Valla benim için hava hoş, yoldan korkayıp gideceğimide herkes bilsin, hemde yağmur yağsa bile, ama arabayla gelenlerin lastiklerini gümletirim baştan söyliyim... :x

Aksu
27.Nisan.2008, 00:01
Valla hava böyle giderse kelebeğe bağlayan çok olacak aksu baba, görünen köy klavuz istemez :mrgreen:

Kelebekler sinekler yumurta kapıya dayanınca belli olur. Hehehe

Sonuç mevcutlarla yetinmek, eldekilerle işin keyfini çıkarmak.

malikocas
27.Nisan.2008, 01:41
Hayrına bir arkadaşımız kamp listesi yapsa da -kendi adıma demiyorum emin olun - :) gelecekler bi defada ordan kontrol etse malzemelerini nasıl olur mesela barış bey....

ikinci olarak da ben bu hafta sonu çalışmıyorum, bu gezi yatarsa çok üzüleceğim bütün dularım bundan yana...

BULL
27.Nisan.2008, 02:20
hafta içi, hatta sonuna doğru daha iyi belli olur ama
yağmur yağarsa işin keyfi kaçar bencede
gidip orda yağmurda çamurda rezillik yaşamayada gerek yok
1-2 hafta erteler daha uygun bir zamanda daha keyifli bir hafta sonu geçirebiliriz

kostak06
27.Nisan.2008, 11:57
hafta içi, hatta sonuna doğru daha iyi belli olur ama
yağmur yağarsa işin keyfi kaçar bencede
gidip orda yağmurda çamurda rezillik yaşamayada gerek yok
1-2 hafta erteler daha uygun bir zamanda daha keyifli bir hafta sonu geçirebiliriz

Kesinlikle katılıyorum kendimizi çok şartladık ve çok arzu ediyoruz ancak yağış olursa kamp işi rezalete dönüşür .Sadece gezi olmuş olması değil hatıralarda yer tutacak güzel bir gezi olması amaçlanmalı.Daha şimdiden yağmur olursa gelemem diyenler var eksik kadroyla gitmekte hoş olmaz diye düşünüyorum zorlamaya gerek yok

Tayfun
27.Nisan.2008, 11:59
Acelemiz yok daha 5 günümüz var karar için, hafta içi havaların gidişatına göre ve bir karar verilir ve cuma günü olay belli olur artık..

lunatic
27.Nisan.2008, 12:04
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/TUXX0032?from=36hr_topnav_business
YAğmur çamur okadar da kötü değil arkadaşlar. Aslında işin keyfi oarda. Geri dönüşte eviniz biraz daha derli toplu ve temiz yorucu işiniz daha bi kolay geliyor. 5 yıldızlı oteldeki tatilden geri dönüş nekadar kötü ise rezillikten dönüş okadar da güzel oluyor. Motivasyonu artırıyor. Tuzlu su motorcuları için tabii boluya feribot yok. hehehe

kostak06
27.Nisan.2008, 12:10
:lol:abant gezisinin başını aksu çekiyo ... zannedersem klavuzda o olacak listeyide o belirliyor bakalım ne olacak .:cry:.. aynı zamanda havada çok soğuk olacak ..[smilie=greencolorz::cheesy:. millet donacak ondan sonra herkes sırayla aksuya sarılacak:cheesy::cheesy: tabiki ısınmak için:cheesy::cheesy::cheesy:

O zaman bunada bir liste sen yap aslanburçlu benide ilk sıraya yaz:x:x:x

YAğmur çamur okadar da kötü değil arkadaşlar. Aslında işin keyfi oarda. Geri dönüşte eviniz biraz daha derli toplu ve temiz yorucu işiniz daha bi kolay geliyor. 5 yıldızlı oteldeki tatilden geri dönüş nekadar kötü ise rezillikten dönüş okadar da güzel oluyor. Motivasyonu artırıyor. Tuzlu su motorcuları için tabii boluya
feribot yok. hehehe

Vaz geçtim ben lunatic e sarılacam

RızaHoşgör
27.Nisan.2008, 12:55
arkadaşlar biraz gerçekçi gözle değerlendirme yapmak istedim.
1.biz bu geziyi istiyoruz.
2.motorlarımız yagışlı hvaya uygun değil(hele artçımız varsa)
3.çadırlarımız yazlık çadırlardır
4.uyku tulumlarımız min +8 C ısıda randımanlıdır.
5.yagış olursa pazartesi günü iş kaybı yaşıyacagımız kesin

tüm bunları değerlendirirsek yağış halinde Abant a gitmek biraz çılgınlık gibi geliyor bana.en azından burdan kendim için konuşayım.yağış olursa ben gelemem arkadaşlar.
Mehmet abi bu organizasyon a verdiğin emeğin farkındayım ve saygı duyuyorum.lakin yağış olsada katılırız diyenleri tesbit etmenin zamanıdır.sonrası hüsran olmasın diye.arz ettim
saygılarımla

carvalho
27.Nisan.2008, 13:33
Perşembe günü gezinin akıbeti için karar veririz. Yağmurda gitmenin manası yok bence de. Yağıp yağmayacağı da Perşembe günü belli olur.

En fazla 1 hafta rötarla yaparız yine aslanlar gibi gezimizi...

kaldera
27.Nisan.2008, 13:40
Kelebekler sinekler yumurta kapıya dayanınca belli olur. Hehehe

Sonuç mevcutlarla yetinmek, eldekilerle işin keyfini çıkarmak.
benim programımda bir değişiklik yok..
kararlaştırılan tarihte ben yola çıkacağım.
zaten hava durumunun ne olacağını hiç yazıp çizmedik, düşünmedikte..günlük güneşlik olursada iyi olur tabii..
ama yağışlı olma durumunda çekimser kalanlarada hak vermek gerekir..otobanda yol alacak tecrübeyi kazanmadığını düşünenleri yağışta düşünmek daha zor.

alex
27.Nisan.2008, 13:43
Perşembe günü gezinin akıbeti için karar veririz. Yağmurda gitmenin manası yok bence de. Yağıp yağmayacağı da Perşembe günü belli olur.

En fazla 1 hafta rötarla yaparız yine aslanlar gibi gezimizi...

Arkadaşlar suan konusmak erken bencede..:lol:ama haftaya havanın iyi olacagını bir karadenizli olarak söyleyebilirm8)8)aslında benim en buyuk sorunum halen cadırı alamamış olmak..:?bu konuda tecrübeli arkadaşlar bana cadır önerisi yaparsa sevinirim...önümüzdeki hafta abanttayızzzzzz...:cheesy:

dağcı
27.Nisan.2008, 13:48
http://www.accuweather.com/world-forecast2.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=MEA|TR|TU019|BOLU&metric=1

genelde dağcıların güvendiği bir sitedir.

yağış yok, en düşük sıcaklık 6-7 derece, en hızlı rüzgar saatte 11 kilometre.

Ha süpriz olamaz mı? tabiiki olur. Ama süpriz ihtimali her zaman vardır ve hepsini düşünemeyiz. Herşey tam ve eksiksiz olsun dersek evden dışarı çıkamayız. Nacizane düşüncem...

dağcı
27.Nisan.2008, 13:56
Arkadaşlar suan konusmak erken bencede..:lol:ama haftaya havanın iyi olacagını bir karadenizli olarak söyleyebilirm8)8)aslında benim en buyuk sorunum halen cadırı alamamış olmak..:?bu konuda tecrübeli arkadaşlar bana cadır önerisi yaparsa sevinirim...önümüzdeki hafta abanttayızzzzzz...:cheesy:

Teknik bir çadır isterseniz bu çadırı uzun yıllar bu maksatla kullanabilirsiniz:
http://www.adrenalin.com.tr/productdetails.asp?ProductTypeID=926

ama pahalı derseniz daha ucuza 50-60YTL ye büyük alışveriş merkezlerinde iş görecek çadırlar var. onları da tavsiye edebilirim.
dikkat edeceğiniz en önemli özellik daha önce de söylediğim gibi çift tente olmasıdır.

foreman
27.Nisan.2008, 13:59

yapmıs oldugum cadır arastırmalarında su ana kadar en ekonomık ve ıslevsel olarak buldugum cadır KOÇTAŞ ta buldugum cadırdır..
soldakı 69 ytlortadakı 39 ytl...sagdalı de 29 ytl
http://img229.imageshack.us/img229/3774/20042008598nx3.jpg (http://imageshack.us)
bu dort kısılık ve hakıkaten de dort kısı cok rahat kalabılır...
http://img229.imageshack.us/img229/5716/20042008599cx2.jpg (http://imageshack.us)
bu ıkı kısılık.ama kucuk.bır kısı cok rahat yatabılır...
http://img229.imageshack.us/img229/7944/20042008600wo6.jpg (http://imageshack.us)

cadırlar stantta yer kaplamasın dıye tam olarak kurulmamıs ama soldakı mavı olan buyuk ve kalıyelı...ama benım tercıhım ortada olan...son resım ıcın kusura bakmayın
(((magazanın ıcınde kacak cekınce bole oluyor)))

alex
27.Nisan.2008, 14:21
Teknik bir çadır isterseniz bu çadırı uzun yıllar bu maksatla kullanabilirsiniz:
http://www.adrenalin.comsındca fa.tr/productdetails.asp?ProductTypeID=926

ama pahalı derseniz daha ucuza 50-60YTL ye büyük alışveriş merkezlerinde iş görecek çadırlar var. onları da tavsiye edebilirim.
dikkat edeceğiniz en önemli özellik daha önce de söylediğim gibi çift tente olmasıdır.
eyvallah ilginiz teşekkurler...cift tente konusunda haklısın...gönderdiğin cadırın aynı mama daha farklı markasıda dikkatimi cekti..sanırım biraz pahalı ama kullanışlı olmasında fayda var:cheesy:

moonchild
27.Nisan.2008, 15:32
işte budur ya!! raptor riders havaları da fırsat bilerek aynı bıraktığım gibi tam gaz yola devam ediyor!! umarım herkesin keyfi yerindedir!! uzun zaman oldu yazamayalı, malum askerlik... ama o arada boş durmadım şafağı 19 yaptım :) 16 Mayıs günü İstanbul il sınırları içindeyim inşallah... tabi bu arada abant gezisini, fuarı falan kaçırdık ama yapacak bişey yok. eksikleri tez zamanda gidereceğiz!!

motorumun güzel bi bakıma ihtiyacı olacağını tahmin ediyorum. hatta ona kavuşmak için o kadar sabırsızım ki ben dönmeden bir hafta önce motoru bi şekilde servise ulaştırıp zımba gibi olmasını sağlamayı planlıyorum. umarım başarabilirim.

ister istemez kendimi unutturdum ama hasret bitiyor... yeniden beraber yol yapacağız, çadırlarımızı kurup keyfimize bakacağız... koskoca bir yaz bizi bekliyor. herkese keyifli sürüşler!!

not: tam olarak abant gezisiyle ilgili bi yazı olmadı ama herkese yeniden merhaba diyebilmek için yeni bir başlık açmıyım dedim!! görüşmek üzere!!! :)

carvalho
27.Nisan.2008, 18:15
işte budur ya!! raptor riders havaları da fırsat bilerek aynı bıraktığım gibi tam gaz yola devam ediyor!! umarım herkesin keyfi yerindedir!! uzun zaman oldu yazamayalı, malum askerlik... ama o arada boş durmadım şafağı 19 yaptım :) 16 Mayıs günü İstanbul il sınırları içindeyim inşallah... tabi bu arada abant gezisini, fuarı falan kaçırdık ama yapacak bişey yok. eksikleri tez zamanda gidereceğiz!!

motorumun güzel bi bakıma ihtiyacı olacağını tahmin ediyorum. hatta ona kavuşmak için o kadar sabırsızım ki ben dönmeden bir hafta önce motoru bi şekilde servise ulaştırıp zımba gibi olmasını sağlamayı planlıyorum. umarım başarabilirim.

ister istemez kendimi unutturdum ama hasret bitiyor... yeniden beraber yol yapacağız, çadırlarımızı kurup keyfimize bakacağız... koskoca bir yaz bizi bekliyor. herkese keyifli sürüşler!!

not: tam olarak abant gezisiyle ilgili bi yazı olmadı ama herkese yeniden merhaba diyebilmek için yeni bir başlık açmıyım dedim!! görüşmek üzere!!! :)

Serhatım!!! KArdeşim sesini duymak ne güzel... Telefonda karşılaşamadık bir türlü... Abant'ı kaçırıyorsun ama daha Ayvalık var İznik var var da var.

KArdeşim şafağın mı kalmış, bitmiş askerlik. HEy gidi koçum bee.....

RızaHoşgör
27.Nisan.2008, 19:47

metro magazalarında bu hafta çadır ve uyku tulumu satışı oldukça uygun bilgine

RızaHoşgör
27.Nisan.2008, 19:50
yapmıs oldugum cadır arastırmalarında su ana kadar en ekonomık ve ıslevsel olarak buldugum cadır KOÇTAŞ ta buldugum cadırdır..
soldakı 69 ytlortadakı 39 ytl...sagdalı de 29 ytl
http://img229.imageshack.us/img229/3774/20042008598nx3.jpg (http://imageshack.us)
bu dort kısılık ve hakıkaten de dort kısı cok rahat kalabılır...
http://img229.imageshack.us/img229/5716/20042008599cx2.jpg (http://imageshack.us)
bu ıkı kısılık.ama kucuk.bır kısı cok rahat yatabılır...
http://img229.imageshack.us/img229/7944/20042008600wo6.jpg (http://imageshack.us)

cadırlar stantta yer kaplamasın dıye tam olarak kurulmamıs ama soldakı mavı olan buyuk ve kalıyelı...ama benım tercıhım ortada olan...son resım ıcın kusura bakmayın
(((magazanın ıcınde kacak cekınce bole oluyor)))
abiler kardeşler metro da aynı ürünler önümüzdeki hafta için daha ucuz.bilginize

Burhanustanın Cırağı
27.Nisan.2008, 23:47
güzeller ama içinde en fazla 2 bilemedin 3 kişi yatabilir:|

malikocas
28.Nisan.2008, 00:01
http://www.accuweather.com/world-forecast2.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=MEA|TR|TU019|BOLU&metric=1

genelde dağcıların güvendiği bir sitedir.

yağış yok, en düşük sıcaklık 6-7 derece, en hızlı rüzgar saatte 11 kilometre.

Ha süpriz olamaz mı? tabiiki olur. Ama süpriz ihtimali her zaman vardır ve hepsini düşünemeyiz. Herşey tam ve eksiksiz olsun dersek evden dışarı çıkamayız. Nacizane düşüncem...

İşte bu barışım.....

Gidelim olmadı haftaya bi daha gideriz, zaten gelicem dşiyen kaç kişi gelicek bakalım....

Tabi ailecek gelecek kişilerin zor durumda klamasınıda elbette itemeyiz...

dağcı
28.Nisan.2008, 10:12
güzeller ama içinde en fazla 2 bilemedin 3 kişi yatabilir:|

sen kaç kişi yatmayı planlıyosun ki???

doğan
28.Nisan.2008, 11:07

Serhatım naber yaa. Ne çabuk bitti senin askerlik. hiç anlamadık valla :) şimdi eminim sen gel bide bana sor diyosundur içinden. Hayırlısıyla gelirsin inşallah. Daha çok gezi var...