PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RaptorRiders Haydi Ağaç dikmeye!!! (13 Nisan 2008 Pazar Günü)

Sayfa : [1] 2

aidikurt
02.Nisan.2008, 13:49
13.Nisan.2008 PAZAR Günü
Saat 11:00 Dolmabahçe Önünde buluşucaz.Ordan yolumuzun üstünde polat kardeşimize yeni bir motosiklet mağazası açıyor ona hayırlı olsuna uğrayıp ordan direkt ağaç dikmeye gidicez.
Tüm RaptorRiders Camiyasına duyurulur.

RAPTOR RİDERS AĞAÇ DİKİYOR !!! HADİ ELLERİ GÖRELİM..

18.11.2007 tarihinde açılan ' TEMA ' nın imza kampanyası' başlığıyla başlayan ağaç dikme sevdamız meyvelerini verdi..

Görüşmeler sonucu Terkos Orman İşletme Şefliği yardımlarını esirgemedi. Üstelikte fidan dikme gönüllüsü olan bizlere, dikilecek olan fidanların temini; bu işe gönül vermiş insanların görev yaptığı Terkos Orman İşletme Şefliği tarafından bedelsiz olarak yapılacaktır. Orman işletmesi içerisinde fidan dikeceğimiz müsait yeride gösterecek olan Terkos Orman işletme Şefliği'ne bizlere gösterdikleri yardımlardan dolayı teşekkür ederim..

Arkadaşalar bizlere gidip fidanlarımızı dikip, önlerinde fotoğraf çekilmek kalıyor.

Yer: daha önce Karaburun gezisinde gidip balık yediğimiz Terkos belediyesidir.(dikim sonrası güzelce karnımızı doyurup güzel hatıralarla gönebiliriz)

bu hafta sonu yağmurlu gözüktüğünden site yönetimi tarafından 13.04.2008 pazar günü bu organizasyonun gerçekleşmesi planlanmaktadır.(13.04.2008 pazar günü için şeflikten onay alındığında kesin gün , hareket saati , buluşma noktası v.s. buradan bildirilecektir.)

Fideleri dikeceğimiz alan Orman İşletmelerine ait olduğundan tabela koyamıyacağız. Orada bir tabelamızın olmasını bende çok isterdim ancak maalesef mümkün olamıyor.
Ama önemli olanın tabela değil fideleri dikmek olduğunu düşünüyorum. Umarım aynı etkinliği seneyede yaparız ve geleneksel bir hal alır.
Katılımın mümkün olduğunca çok olmasını bekliyorum.

Çevreye olan duyarlılığınızdan dolayı tüm Raptor Riders ailesine teşekkür ederim.

8)8)8)ORGANİZASYONU HAZIRLAYAN VE DÜZENLEYEN GENÇER KARDEŞİMİZE TEŞEKKÜRLER. 8)8)8)

delibeygir
02.Nisan.2008, 14:01
SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM :)

müslüm baba
02.Nisan.2008, 16:09
İşte bu ya yıllardır hayal ettiğimiz bir etkinlik,onlar tabela koydurtmasınlar biz tabelamızı yinede dikeriz,

kaanka
02.Nisan.2008, 16:21
benide yazın...

kaanka + eşi

Aksu
02.Nisan.2008, 16:25
bu konu Kasım ayın da da işlenmişti, kısmet bu zaman olacakmış hatta tam mevsimi yani. Benim o konu için yazdığım yazı aşağıda. Ankara RR olarak arkadaşlar isterseniz biz de ağaç dikelim, ben dikecek yer bulurum.
Rıza sitem etme ya artık anlayan anladı, hehe.
Bak istanbul da bir çok arkadaşsınız, mesela 30 Mart da ağaç dikmeye gidiyoruz diye bir başlık açılsın ve herkes bir fidan alsın, ama motorun arkasına bir şekilde bağlasın ama aranızda yapacağınız organizasyonla araba bagajına veya tutacağınız bir kamyonet kasasına yüklediğiniz fideleri ağaç dikim alanlarına veya birinizin bağına bahçesine dikersiniz. Önemli olan ağaç dikmek şu dünya üzerine, ha şile olmuş ha sarıyer veya çatalca ne farkeder.
Tanış birinin arazisine dikerseniz, orada mangal yapma bahanenizde olur, yüzünüzde hehehe.
Benim ki öneri ama ben Ankara da böyle bir organizasyon düşünüyorum ama 10 ağaç olur ama 20 ağaç olsun

bilgihan
02.Nisan.2008, 16:26
Çok memnun edici etkinlik..

Gelmeye çalışacağım ama Pazar akşamları 6-9 dersim var Ümraniye de.Kesin saat belli olunca gelip gelemeyeceğim ortaya çıkacak.(Bu arada sabah motorumu aldım dostlar Güneşli-Dudullu rahat geldim.)

Harika etkinlik için tebrik ediyorum..

carvalho
02.Nisan.2008, 16:38
Organizasyonu gerçekleştiren Gençer kardeşim, çok teşekkürler...
Kürekler elimizde uzun ip belimizde biz gideriz Terkoza hey terkosaaaa...

carvalho
02.Nisan.2008, 17:37
Tabela olayı şöyle: Belli metrekare hatıra ormanı oluşturup tabela dikecek kişiler yahut kurumlar belli bir bedel ödemek durumundalar. Aslında finansman açısından doğru bir uyglama. Bu durumda bizim bila bedel tabela dikmemiz söz konusu olamayacaktır. Ancak bez afişimizle fotoğraf çekip anı ölümsüzleştirebiliriz. Hatta basın bülteni bile hazırlatabiliriz. Dur ben bu konuda girişimlerde bulunayım. Pazar eklerinde orada burada antin kuntin haberlerle sayfa dolduran boyalı basın bu duyarlılığımızı boş geçmez belki...

RızaHoşgör
02.Nisan.2008, 17:44
bu konu ilk sineksavar kardeşimiz tarafından kasım ayında açıldıgında TEMA ile ilgili çekincelerim oldugunu ama konu ağaç dikmekse herzaman hazır olacagımı yazmıştım.üzerinden uzun zaman geçti.geçtiğimiz ay konuyu yine canlandırmak istemiştim ama ses soluk çıkmamıştı.sağolsun gençer kardeşimiz o kadar ciddi ugraş verdiki ağaçları bile ücretsiz temin etti.sağolsun varolsun.alkışlarım sineksavar ve gencer e :alkis:

haluka28
02.Nisan.2008, 17:50
Ankara'ya mı taşınsak ne yapsak olmuyo ama böyle çok uzağız yaw.

Tayfun
02.Nisan.2008, 20:36
Organizasyonu gerçekleştiren Gençer kardeşim, çok teşekkürler...
Kürekler elimizde uzun ip belimizde biz gideriz Terkoza hey terkosaaaa...

Dunganga dunganga :p

inci
02.Nisan.2008, 23:22
ben de gelicem eğer liste yazılıyorsa + 2 lütfen :)

snakesawar
03.Nisan.2008, 00:43
bu konu ilk sineksavar kardeşimiz tarafından kasım ayında açıldıgında TEMA ile ilgili çekincelerim oldugunu ama konu ağaç dikmekse herzaman hazır olacagımı yazmıştım.üzerinden uzun zaman geçti.geçtiğimiz ay konuyu yine canlandırmak istemiştim ama ses soluk çıkmamıştı.sağolsun gençer kardeşimiz o kadar ciddi ugraş verdiki ağaçları bile ücretsiz temin etti.sağolsun varolsun.alkışlarım sineksavar ve gencer e :alkis:

estagfirullah abicim çok güzel sözler bunlar teşekkürler ben sadece belki de zaten akıllarda olan seyi canlandırdım. pek de nete giremedigimden(o kadar cok yogunum ki) ne burdaki agac dikim olayı nede okulumda gerceklesen birsuru agac dikim olayına katılamadım(motoru alırsam işte bak gidebilme sansım olacak hepsine bak:D:D ) neyse, aklıma bir hikaye geldi onu anlatayım "elin oglu"yla ilgili.

lisedeki milli güvenlik hocamız anlatmıştı;
hocamızın okuldan arkadaşı. kriminoloji vs. üzerine amerika'ya yüksek öğrenim görmeye gitmiş, son derece görgülü kibar biri vs. bir gün yolda yürürken yolun kenarındaki çalıdan bir yaprak koparmış. bunu gören teyzemizin teki sormuş: burdan günde kaç insan geçiyor? diye, arkadaş şaşırmış tabi nooluyor diye ve bilmiyorum demiş. sonra kadın sallamış bir rakam ve şöyle demiş: sen birtane yaprak kopardın belki önemli degil senin için ama burdan gecen herkes gunde bir yaprak kopartırsa ne olur buranın hali??

gençer
03.Nisan.2008, 11:05
Tabela olayı şöyle: Belli metrekare hatıra ormanı oluşturup tabela dikecek kişiler yahut kurumlar belli bir bedel ödemek durumundalar. Aslında finansman açısından doğru bir uyglama. Bu durumda bizim bila bedel tabela dikmemiz söz konusu olamayacaktır. Ancak bez afişimizle fotoğraf çekip anı ölümsüzleştirebiliriz. Hatta basın bülteni bile hazırlatabiliriz. Dur ben bu konuda girişimlerde bulunayım. Pazar eklerinde orada burada antin kuntin haberlerle sayfa dolduran boyalı basın bu duyarlılığımızı boş geçmez belki...

bez afiş yaptırabilirsek gerçekten güzel olur..

Ayşe Şule Bilgiç gibi motorsiklet ve kullanıcıları hakkında köşe yazıları yazan bir iki kişiye mail atsak ilgilenirlermi acaba. selçuk modum güzel haberlerini bekliyoruz..

gezi 13 nisanda olduğundan nerdesiniz kimse gelmiyormu, bukadarmıyız demiyorum çünkü bir hafta daha var ve hala katılımın yüksek olacağını umuyorum.

RızaHoşgör
03.Nisan.2008, 11:11
arkadaşlar bu organizasyona mutlaka katılmak istiyorum lakin saat 13,30 oyunum bitiyor.sizden ricam bu etkinlige katılacaklar gelin pazar sabahı çoçuk olalım beraber oynadıgım çoçuk oyununu izleyin.sonra çoçuklar gibi şen olarak ağaçlarımızı dikelim

carvalho
03.Nisan.2008, 11:15
Bana uyar, adresi biliyoruz zaten. Yalnız kasklı montlu sevimsizler çocukları korkutmasın :)

kaanka
03.Nisan.2008, 11:19
arkadaşlar bu organizasyona mutlaka katılmak istiyorum lakin saat 13,30 oyunum bitiyor.sizden ricam bu etkinlige katılacaklar gelin pazar sabahı çoçuk olalım beraber oynadıgım çoçuk oyununu izleyin.sonra çoçuklar gibi şen olarak ağaçlarımızı dikelim

rıza abi tam saatini yazsana???
selçuk dostum bende gelirim, birlikte gideriz sen buluşma noktasını söyle yeter.8)

RızaHoşgör
03.Nisan.2008, 11:24
Bana uyar, adresi biliyoruz zaten. Yalnız kasklı montlu sevimsizler çocukları korkutmasın :)
ne korkutması yaw.sizleride çoçuk yapıp oyunun parçası yaparım merak etme :)

RızaHoşgör
03.Nisan.2008, 11:26
rıza abi tam saatini yazsana???
selçuk dostum bende gelirim, birlikte gideriz sen buluşma noktasını söyle yeter.8)
oyun başlama saatı 12,00dır
zübeyde hanım sahnesi .oguzhan cad.no 19 fındıkzade

kaanka
03.Nisan.2008, 11:30
rıza abi busefer bi aksilik çıkmazsa ordayım.

aidikurt
03.Nisan.2008, 12:24
saat 1:30 oyun biterse 2 de yola cıkarsak saat kacta orda oluruz yol tahmınen kac km arkadaslar ve ne kadar zaman alır bılen varmı

kaanka
03.Nisan.2008, 13:47
bence bir saat sürer gençer daha iyi bilir gerçi.

RızaHoşgör
03.Nisan.2008, 14:19
saat 1:30 oyun biterse 2 de yola cıkarsak saat kacta orda oluruz yol tahmınen kac km arkadaslar ve ne kadar zaman alır bılen varmı?
alperim adminim 13,30 da kontak açmış oluruz.oyun 13,10 bitiyor.makyaj silme .giyinme için 20 dak yeterli :)

delibeygir
03.Nisan.2008, 14:38
arkadaşlar bu güzel etkinliğimizi medya aracılığı ile duyurmayı düşünüyoruzya bence 2teker dergisini ve rüzgarın kızı ayşe şuleyi davet edelim böylece etkinliğimizi motor camiasınada bir motor dergisi aracılığı ile duyurabiliriz.nedersiniz.

carvalho
03.Nisan.2008, 14:49
arkadaşlar bu güzel etkinliğimizi medya aracılığı ile duyurmayı düşünüyoruzya bence 2teker dergisini ve rüzgarın kızı ayşe şuleyi davet edelim böylece etkinliğimizi motor camiasınada bir motor dergisi aracılığı ile duyurabiliriz.nedersiniz.

Görev isteğin üzerine sana verildi Zafer kardeşim :mrgreen:8)
Haberleri bekliyoruz...

RızaHoşgör
03.Nisan.2008, 15:05
Görev isteğin üzerine sana verildi Zafer kardeşim :mrgreen:8)
Haberleri bekliyoruz...
zafer kardeşimizede bu yakışır

delibeygir
03.Nisan.2008, 17:36
arkadaşlar az önce rüzgarın kızı ayşe şuleye bir mail yolladım bu maili yazarken affınıza sığınarak bir program çıkardım program ve mail içeriği aşağıdaki gibidir bilgilerinize.

raptor riders ağaç dikme günü hakkında
Kimden: huseyın zafer yukselen (h_zafer_y@hotmail.com (http://by122w.bay122.mail.live.com/mail/ApplicationMain_12.4.0080.0327.aspx?culture=tr-TR&hash=1791172895#))
Gönderme tarihi:
03 Nisan 2008 Perşembe 16:29:46

Kime:
ruzgarinkizi@hurriyet.com.tr

.ExternalClass .EC_hmmessage P{padding:0px;}.ExternalClass body.EC_hmmessage{font-size:10pt;font-family:Tahoma;} SAYIN AYŞE ŞULE BİLGİÇ NAMI DİĞER SEVGİLİ RÜZGARIN KIZI BİZ RAPTOR RİDERS ADINDA BİR MOTOSİKLET GURUBUYUZ.WWW.RAPTOR RİDERS.NET ADINDA BİR İNTERNET SİTEMİZ VAR BU SİTEDE 600 AŞKIN ÜYEMİZ BULUNMAKTA.BİZ RAPTOR RİDERS OLARAK KENDİ ARAMIZDA 13 NİSAN 2008 GÜNÜ TERKOS ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİNDE DİKİLİ BİR AĞACINIZ VARMI ? SLOGANI İLE AĞAÇ DİKME GÜNÜ ORGANİZE ETTİK EĞER MÜSAYİT OLURSANIZ SİZ VE 2TEKER DERGİSİNDEKİ ARKADAŞLARI ARAMIZDA GÖRMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYACAĞIZ.

PROGRAMIMIZ:

SAAT: 11:00 - 11:30 DOLMABAHÇEDE BULUŞMA VE TİYATROYA GİDİŞ

12:00 RIZA HOŞGÖR ARKADAŞIMIZIN ROL ALDIĞI OYUNU İZLEYECEĞİZ (ÇOCUK OYUNUYMUŞ) :)
(ZÜBEYDE HANIM SAHNESİ-OĞUZHAN CAD.NO:19 FINDIKZADE-AKSARAY )

13:30 TERKOSA HAREKET

15:00 ORMAN İŞLETME SEFLİĞİNE VARIŞ

15:20 FİDAN DİKME

16:00 TERKOSTA YEMEK

17:30 - 18:00 DÖNÜŞ

SİZLERİ ARAMIZDA GÖRMEK DİLEĞİ İLE SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA

RAPTOR RİDERS.NET ADINA

HÜSEYİN ZAFER YÜKSELEN

programdaki değişiklikleri admin ve modlarla konuşarak yeniden belirleyeyip yeniden mail yoluyla bildirebiliriz

carvalho
03.Nisan.2008, 18:04
Zafer teşekkürler, eline sağlık,

Fİdan dikme faslı en az 2 saat sürüyor. Programı ona göre revize ederiz.
O gün başka programlar da olabilir belki öğleden önce.

Pazartesi tekrar üzerinden geçeriz...

gençer
03.Nisan.2008, 18:20
siteye üye arkadaşımız polat s&t kanuni ve özen motorun bayiliğini almış aynı gün açılışı varmış onun açılışında da bulunmak istiyoruz. sanırım tiyatro çıkışı arkadaşımızın açılışına gaz açıcağız 15:00 da oradan ayrılıp fidan dikmeye gideceğiz.yani dolu dolu bir gün geçecek çok eğleneceğimize eminim. söylediğim saatlerde şaşma olabilir hareket saati v.s. admin buraya yazacaktır. Zafer mailine çok sevindim, umarım cevap verir yada katılımda bulunurlar katılımda bulunmasalar bile pankartımızla çekildiğimiz fotoğrafı maillerine yollarız belki yayınlamaya karar verirler ve bu vesileyle özendirici oluruz..zafer yönetimle görüşüp mailde düzeltme yapıp tekrar göndersen iyi olucak sanırım..

yönetim, program hakkındaki detayları bekliyoruz ,şimdiden heyecanlanmaya başladım..

nacizane tavsiyem avcılardan çıkınca firuzköy yada beylikdüzü istikametinden hadımköye, sonra sırasıyla dursunköy(tosunköy),baklalıköyü , sonrasında gideceğimiz yer olan durusu yada terkos a varmış oluruz.en kestirme yol bu oluyor ve köylerin içinden geze geze gitmiş oluyoruz.

düzeltme: selçuğum modum benden önce yazmış sanırım programın en net hali pazartesi belli olacakmış..haberlerinizi bekliyoruz..

delibeygir
03.Nisan.2008, 18:26
Zafer teşekkürler, eline sağlık,

Fİdan dikme faslı en az 2 saat sürüyor. Programı ona göre revize ederiz.
O gün başka programlar da olabilir belki öğleden önce.

Pazartesi tekrar üzerinden geçeriz...

tamam o zaman kadarda bir cevap gelmiş olur herhalde ona göre revize edip tekrar yollayabiliriz8)

müslüm baba
03.Nisan.2008, 20:38
Bu ağaç dikme etkinliğine neden ilgi yok anlamadım,millet kendinize gelin,ağaç dikmek kadar önemli bir olay olamaz, siz bilirmisiniz Yalovada ATATÜRK AĞACI KESMEMEK İÇİN BİNAYI KENARA ÇEKMİŞTİR.

RızaHoşgör
03.Nisan.2008, 20:46
Bu ağaç dikme etkinliğine neden ilgi yok anlamadım,millet kendinize gelin,ağaç dikmek kadar önemli bir olay olamaz, siz bilirmisiniz Yalovada ATATÜRK AĞACI KESMEMEK İÇİN BİNAYI KENARA ÇEKMİŞTİR.
aynen öyle Müslüm abi :(,
şuana kadar 233 kişi konuya bakmış 33 kişi ( bunların yarısı benimdir )yorum yapmış.demekki önemli bir konu üzerinde değiliz.

matemmatik
05.Nisan.2008, 01:58
Arkadaşlar ne büyük sevap işleyeceksiniz bir bilseniz regallere nos takardınız. Resulullah(S.A.V.) kendisi hayatı boyunca bir sürü fidan ekmiş ve hadislerinde fidan ekmeyi öğütlemiştir. Katılan arkadaşların sevabını Allah şimdiden kabul etsin...

gitarist murat
05.Nisan.2008, 02:28
ilk defa olacak ..umarım katılabiliriz sağlık vs..)bir aksilik olmazsa... hadi hayırlısı sayın büyüklerim eşimle benide yazarmısınız... tüm arkadaşlara selamlarımızla...

gençer
05.Nisan.2008, 12:21

çok haklısın müslüm baba..toplantılarımızın en anlamlılarından biri olacaktır. program şu saatte, şurda buluşulacak, şu saatte hareket edip şu saatte dönülecek şeklinde belli olduğunda sanırım daha çok kişi bende geliyorum diyecektir.hem ozaman topiği baştan sona bi gözden geçirip listeyide toparlarız.. umutluyum katılım artacaktır..

kıvılcım
05.Nisan.2008, 14:22
arkadaşlar kimler gidiyor nerde kaçta buluşuyoruz ilk mesaja bunları geçerseniz konu tam anlaşılmış olur hemde toplanmış olur

gezgin murat
05.Nisan.2008, 21:48
BİZDE HER EKSOZA BİR FİDAN KAMPANYASI YAPMIŞTIK ama nedense bende 2 eksoz vardı faizinle 15 fidan diktim babam derdi senin bir dikili agcın bile yok diye BABA ama şimdi 15 tane dikili agacım var duy sesimi :):):) walla bizim agaçlar büyüdü bile mersin motor hatıra ormanı ama yinede bir rr hatıra ormanı olmalı bizim mevsimle sizin mevsim bir olmadıgı için biz erken diktik agaçları boyum kadar olmuşturlar belki gitmedim nezamandır belki yarın kaçar giderim ormanımıza :):):)

aidikurt
06.Nisan.2008, 12:22
13.Nisan.2008 PAZAR Günü
Saat 11:00 Dolmabahçe Önünde buluşucaz.Ordan yolumuzun üstünde polat kardeşimize yeni bir motosiklet mağazası açıyor ona hayırlı olsuna uğrayıp ordan direkt ağaç dikmeye gidicez.
Tüm RaptorRiders Camiasına duyurulur.

carvalho
07.Nisan.2008, 10:11
Sevgili dostlar, Sn.Ayşe Şule Bilgiç'ten bugün e-posta'ma gelen yanıt aşağıdaki gibidir. Kendisini ağaç dikme aktivitesine çağırmıştım ancak işlerinin yoğunluğu dolayısıyla katılamayacağını belirtti. Yine de aşağıdaki metinde göreceğiniz gibi bizi yürekten destekliyor ve elinden gelkeni yapacak. Tabii kendisine gerek yazılı gerek fotoğraflarla görsel dişe dokunur malzemeler vermek de bizim görevimiz.

Aktivitemizden sonra güzel bir basın bülteni hazırlarız, ben sorumluluğu alıyorum. Deklanşörü kuvvetli arkadaşlardan da güzel fotoğraflar çekmelerini bekliyoruz....

Sn. Bİlgiç'e çok teşekkür ederim kendi adıma, gösterdiği bu duyarlılık adına...

"Selçuk merhaba...

Aktivitenizi yürekten destekliyorum. Programımın yoğunluğu sebebi ile katılamayacağım ancak güzel fotoğraflar ve kısa bir yazı ile(haber metni) beni bilgilendirirseniz, dergide ya da gazetede uygun olursa kullanabilirim...

Sevgilerimle...

Yolunuz açık olsun!"

RızaHoşgör
07.Nisan.2008, 12:14
Sevgili dostlar, Sn.Ayşe Şule Bilgiç'ten bugün e-posta'ma gelen yanıt aşağıdaki gibidir. Kendisini ağaç dikme aktivitesine çağırmıştım ancak işlerinin yoğunluğu dolayısıyla katılamayacağını belirtti. Yine de aşağıdaki metinde göreceğiniz gibi bizi yürekten destekliyor ve elinden gelkeni yapacak. Tabii kendisine gerek yazılı gerek fotoğraflarla görsel dişe dokunur malzemeler vermek de bizim görevimiz.

Aktivitemizden sonra güzel bir basın bülteni hazırlarız, ben sorumluluğu alıyorum. Deklanşörü kuvvetli arkadaşlardan da güzel fotoğraflar çekmelerini bekliyoruz....

Sn. Bİlgiç'e çok teşekkür ederim kendi adıma, gösterdiği bu duyarlılık adına...

"Selçuk merhaba...

Aktivitenizi yürekten destekliyorum. Programımın yoğunluğu sebebi ile katılamayacağım ancak güzel fotoğraflar ve kısa bir yazı ile(haber metni) beni bilgilendirirseniz, dergide ya da gazetede uygun olursa kullanabilirim...

Sevgilerimle...

Yolunuz açık olsun!"
sağolasın Selçuk,
artık listeyi oluşturma zamanıda geldi geçiyor bile.
1-RızaHoşgör+2

carvalho
07.Nisan.2008, 12:29
1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho

delibeygir
07.Nisan.2008, 12:37
1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA

polat
07.Nisan.2008, 15:08
1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA
8- polat (sizi açılışında bekliyor olucakk )

aidikurt
07.Nisan.2008, 15:39
haydi millet listeye adınızı yazdırın boyle bir organzisayonda olmak buyuk bır onur katılan herkese sımdıden cok tesekkurler.

müslüm baba
07.Nisan.2008, 15:59
Bu fidan dikme işinde tabiki bende varım.

aidikurt
07.Nisan.2008, 16:03
muslum baba sensız olmaz bu arada konuyu toplamaya calsııyoruz dagıtmaya degıl o yüzden konu dagıtıcı yazılar otomatıkman moderatoler ve admın tarafından duzeltılıyor. Anladın sen :)

aidikurt
07.Nisan.2008, 16:03
1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA
8-müslüm baba
9-inci

müslüm baba
07.Nisan.2008, 16:06
muslum baba sensız olmaz bu arada konuyu toplamaya calsııyoruz dagıtmaya degıl o yüzden konu dagıtıcı yazılar otomatıkman moderatoler ve admın tarafından duzeltılıyor. Anladın sen :)

Hı hıııı:(:(

Aksu
07.Nisan.2008, 18:38
Haydi İstanbul gösterin kendinizi, hava da cam gibi olacak.

Bizde Ankara da başlattık Cumartesi için haydi hayırlısı,

kaanka
07.Nisan.2008, 19:21
benide yazın...

kaanka + eşi

topik açıldığı gün beni ekleyin demiştim ama sanırım o gün ortada bir liste yoktu. şimdi de arkadaşlar gözden kaçırmış sanırım, beni ve eşimi eklerseniz sevinirim.

kaanka + 1

carvalho
07.Nisan.2008, 19:23
Güncel

1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA
8-müslüm baba
9-inci
10- KAanka +eşi

tatar
07.Nisan.2008, 22:25
benıde ekleyın . enazından bır dıkılı agacım olsun dıyebılırım artık su dunyada . :cheesy:

tatar ( merter )
izmit / kocaeli

doğan
07.Nisan.2008, 22:34
Güncel

1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA
8-müslüm baba
9-inci
10- KAanka +eşi
11- tatar
12- doğan

BULL
08.Nisan.2008, 01:00
Güncel

1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA
8-müslüm baba
9-inci
10- KAanka +eşi
11- tatar
12- doğan

Başkanım televizyonada çıkacakmıyız??? :p:p:p

carvalho
08.Nisan.2008, 09:34
Başkanım televizyonada çıkacakmıyız??? :p:p:p

Bülooowwww yavrıııımmmm lilililiiililiiililili :mrgreen:

aidikurt
08.Nisan.2008, 10:05
merak etme bullcum gerekırse televızyonada cıkarız hepınızı meshur edecem :)

carvalho
08.Nisan.2008, 10:42
Arkadaşlar oraya 12 motor gitmeyeceğiz değil mi???

BAkın basın bülteni hazırlayacağız, fotolar çekeceğiz, motorcunu serseri değil sosyal sorumluluk bilinci yüksek bireyler olduğunu cümle aleme göstereceğiz.

Ama bu iş 12 motorla olmaz

yenikoylu_ua
08.Nisan.2008, 11:00
Listedekei herkezde gelmez muhakkak bi aksilik çıkar zaten

delibeygir
08.Nisan.2008, 11:15
arkadaşlar benim iki arkadaşım dahabir motorla gelecek onlarıda raptor riders yapma aşamasındayım :mrgreen:

Aksu
08.Nisan.2008, 11:18
Ankara da 60 üye var, biz toplanırız en az 12 kişi, koca istanbul da en az 300 üye var 12 kişi mi gelecek, ayıp ya, arkadaşlar bu mu sizin motor sevdanız, aranızdaki hatır gönül bu kadar mı.

Admin ve modlar çalışıyor çabalıyo işlerini yeri geldiğinde ikinci plana atıyorlar bir aktivite olsun, etkinlik olsun, kaynaşalım, o bahane ile yol yapalım gezi yapalım diyorlar ama listede daha 12 isim var.

delibeygir
08.Nisan.2008, 11:34
admin ve modlardan bir isteğim var nasıl geleneksel gezi yapıyorsak bu ağaç dikme gününüde gelenekselleştirelim ve her yılın aynı ayının aynı haftasonu yapalım.Bu konuda ankette yapılabilir.

carvalho
08.Nisan.2008, 11:38
Yapalım ama 12 kişilik katılım bana bu heyecanı vermiyor Zafer kardeşim...

Gerçekten üzülüyorum, 2 senedir 12 kişiyi aşamadık mı diye. Üstelik sezonu açarken...

delibeygir
08.Nisan.2008, 11:50
O ayrı bir handikap tabiki umuyorumki arkadaşlarımız bunu bir angarya olarak görmüyorlardır.Burada amaç hem beraber olmak ve dahada kaynaşmak,beraber yol yapmak hemde geleceğimiz için cılızda olsa bir adım atmak,Çölleşmiş bir ülkede yaşamak istemediğimizi duyarsız bir topluluk olmadığımı olmadığımızı göstermek için yapılacak bir etkinlik olduğu için ilk günden beri yapılması için sabırsızlanıyorum. Bunu bukadar istememin sebebi ailem olarak gördüğüm sizlerle zaman geçirmek sizlerle yol yapmak bir şeyleri paylaşmak vede dünyanın nefes alabilmesi için küçükte olsa kendi adıma bir adım atmış olmanın hazzını yaşamak.

ARKADAŞLAR UNUTMAYALIMKİ DÜNYA BİZİM ANNEMİZ BU GÜNE KADAR ONUN İÇİN NEREDEYSE HİÇ BİR ŞEY YAPMADIK VE ONU SONUNA KADAR SÖMÜRDÜK AMA ARTIK ANNEMİZ BİZDEN YARDIM BEKLİYOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

foreman
08.Nisan.2008, 11:53
Yapalım ama 12 kişilik katılım bana bu heyecanı vermiyor Zafer kardeşim...

Gerçekten üzülüyorum, 2 senedir 12 kişiyi aşamadık mı diye. Üstelik sezonu açarken...

selcuk bu kadar kasmamalısın...
daha hafta sonuna cok var...
emınım katılım artacaktır...
ben cumayı beklıyorum.eger ıslerım rast gıderse ben kendımı lısteye eklıycem.
senınde kendını bukadar yıpratmana gerek yok.
bekle gor,hafta sonu motorcu sayısı ıstedıgın rakamlara ulasılacak...8)

aidikurt
08.Nisan.2008, 12:09
selcuk kardesım hemen karamsarlıga kapılma :) ne tezcanlısın daha 6 gun var hep boyle oluyor hatırlasana gecen senede bulusmslara 5-6 kısı ısım yazdırıyordu bır bakıyon 30 kısı gelıyordu bence katılı gayet saglam olucak uzme tatlı canını :)

Kino
08.Nisan.2008, 12:14
arkadaşlar biliyorum belki saçma gelecek ama bende sizlerin dikeceği fidanların arasında

ben eşim ve 2 kızım adına 4 fidan sahibi olmak istiyorum. tamam ücretsiz olduğunuda gördüm

- ama yolum düşerde terkos'tan geçerken , mevzusu olurda terkostan bahsederken sizlerin sayesinde çocuklarıma işte burada 4 fidan ekilmişti bizler adına diyebilmek

- RAPTORRIDERsların etkinliğinde bizi de unutmamanız uğruna
- yanınızda olmasam bile yanınızda olduğumu hissedebilmem uğruna sizlerden rica ediyorum..

çokmu edebi oldu yaaa.
yoksa daha dün 3 narenciye ağacı ektim ben bahçeme haftaya 3-5 tane daha ekerim bir yerlere

Haberlerinizi bekliyorum.

carvalho
08.Nisan.2008, 12:17
arkadaşlar biliyorum belki saçma gelecek ama bende sizlerin dikeceği fidanların arasında

ben eşim ve 2 kızım adına 4 fidan sahibi olmak istiyorum. tamam ücretsiz olduğunuda gördüm

- ama yolum düşerde terkos'tan geçerken , mevzusu olurda terkostan bahsederken sizlerin sayesinde çocuklarıma işte burada 4 fidan ekilmişti bizler adına diyebilmek

- RAPTORRIDERsların etkinliğinde bizi de unutmamanız uğruna
- yanınızda olmasam bile yanınızda olduğumu hissedebilmem uğruna sizlerden rica ediyorum..

çokmu edebi oldu yaaa.
yoksa daha dün 3 narenciye ağacı ektim ben bahçeme haftaya 3-5 tane daha ekerim bir yerlere

Haberlerinizi bekliyorum.

Görev telakki ediyor ve üzerime alıyorum Kino baba 8)

Kino
08.Nisan.2008, 12:24
Selcuk estafurullah sadece rica ediyorum, ama sen bilirsin :+1: :smile:
görevini takip edecem o zaman . ona göre ...

sayende 4 fidan da Terkos'ta olacak. Teşekürler Carvalho..

RızaHoşgör
08.Nisan.2008, 12:28
selcuk kardesım hemen karamsarlıga kapılma :) ne tezcanlısın daha 6 gun var hep boyle oluyor hatırlasana gecen senede bulusmslara 5-6 kısı ısım yazdırıyordu bır bakıyon 30 kısı gelıyordu bence katılı gayet saglam olucak uzme tatlı canını :)

adminim Alper im daha 6gün var diyorsun ama katılım düşük bu gerçek.olayı 6 günle sınırlama ,istek meselesi bu.bak daha 70gün var ayvalık buluşması için insanlar isimlerini yazdırmak için yarışıyor.şu gerçeği ya kabul edelim biz motorcular çevreci mevreci değiliz :( (kasım dan bu yana başta sineksavar gencer ve benim israrlı tutumum olmasaydı bu organizasyon için kimse heyecanlı değildi.heyecanı olan arkadaşlarımında sesleri yeterince çıkmıyordu.) yada benim bilmediğim başka gerçekler var

gençer
08.Nisan.2008, 16:14
Güncel

1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA
8-müslüm baba
9-inci
10- KAanka +eşi
11- tatar
12- doğan
13-gitarist murat

bütün sayfaları baştan sona tekrar inceledim sanırım gitarist murat kardeşimizi atlamışız bende ekledim..

ayrıca bir motorcu arkadaş var işyerinde oda gelmek istiyor. biliyorum bir sakınca görmeyeceksiniz ama yinede sorayım dedim.

carvalho
08.Nisan.2008, 16:54
Güncel

1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA
8-müslüm baba
9-inci
10- KAanka +eşi
11- tatar
12- doğan
13-gitarist murat

bütün sayfaları baştan sona tekrar inceledim sanırım gitarist murat kardeşimizi atlamışız bende ekledim..

ayrıca bir motorcu arkadaş var işyerinde oda gelmek istiyor. biliyorum bir sakınca görmeyeceksiniz ama yinede sorayım dedim.

Tabii ki gelebilir Gençerciğim...

RızaHoşgör
08.Nisan.2008, 19:28
yaw gezi gezi diyordunuz ne oldu size?

ÇeLeBi MuRaT
08.Nisan.2008, 22:14
bu hafta sonu yağmurlu gözüktüğünden site yönetimi tarafından 13.03.2008 pazar günü bu organizasyonun gerçekleşmesi planlanmaktadır.(13.03.2008 pazar günü için şeflikten onay alındığında kesin gün , hareket saati , buluşma noktası v.s. buradan bildirilecektir.)

Adminim 13.04.2008 değilmi yanlışın var galiba :? bende tatarla gelirim benide ekleyin..

gitarist murat
09.Nisan.2008, 03:29
Güncel

1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA
8-müslüm baba
9-inci
10- KAanka +eşi
11- tatar
12- doğan
13-gitarist murat

ben 1 haftadır regalciyim ve motorumla birlikte burada sizlerle olmayı seviyorum.. ilk defa bir organizasyonda birlikte olmak istedim ama gençer kardeşim olmasa kimse önemsememişti.. cidden kırılmıştım.. sağol gençer... eksik olma .. herkese kazasız keyifli sürüşler..

kaanka
09.Nisan.2008, 10:47
ben 1 haftadır regalciyim ve motorumla birlikte burada sizlerle olmayı seviyorum.. ilk defa bir organizasyonda birlikte olmak istedim ama gençer kardeşim olmasa kimse önemsememişti.. cidden kırılmıştım.. sağol gençer... eksik olma .. herkese kazasız keyifli sürüşler..

üzülüp kırılmaya gerekyok çoğu listede oluyor öyle şeyler, gözden kaçmalar. valla ben yanılmıyorsam bolu abant gezisi listesinde ilk sıralardaydım arkadaşın biri kendini eklerken beni listeden silmiş eh onun silmesi veya birilerinin unutmasıyla geziyi kaçırıcak değiliz heralde...8)
önemli olan buluşma noktası ve saatini bilip kendini ayarlamak burdaki liste çoğu zaman buluşma anını tutmuyor zaten birçok gelmek isteyip işi çıkanda gelemiyor...
sen gezilere organizasyonlara gel gerisini boşver.....:cheesy::cheesy:

carvalho
09.Nisan.2008, 10:56
Son güncel

1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA
8-müslüm baba
9- Kaanka +eşi
10- tatar
11- doğan
12-gitarist murat
13-ÇelebiMurat

Arkadaşlar liste için kırılmak burulmak da neyin nesi yav. Unutulmuştur, uyarırsınız olur biter...

Son güncel liste yukarıdaki gibidir. Unuttuklarım yahut eklenmek isteyen varsa bildirsin lütfen...

aidikurt
09.Nisan.2008, 11:34
1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA
8-müslüm baba
9- Kaanka +eşi
10- tatar
11- doğan
12-gitarist murat
13-ÇelebiMurat
14-infinitedreams (+1)

yenikoylu_ua
09.Nisan.2008, 12:25
YAşar komtanım Agresus Uğurcuk Tayfun Yasin Emrah Onur ağaç dikmiyomu acep.....Huuuuu komtanım nerdesin ya millet alooo ismini hatırlayamadıklarım de hadiiiiiiii

gençer
09.Nisan.2008, 19:27
YAşar komtanım Agresus Uğurcuk Tayfun Yasin Emrah Onur ağaç dikmiyomu acep.....Huuuuu komtanım nerdesin ya millet alooo ismini hatırlayamadıklarım de hadiiiiiiii

agressusum volkanımın telefonu kayıtlıydı telefonumda son günlerde sitede mesajlarını göremeyince aradım hafta sonu şehir dışında olacağından katılamayacakmış.böyle bir etkinlik yaptığımız için çok sevindi ama katılamayacağı için üzüldü.. diğer yazılan kişilerin telefonu bende kayıtlı değil. şu anda siteden bulmaya vaktim yok. kısmetse yarın onlarında telefonlarını bulup arıyacağım habersiz olup sonrada üzüleceklerini tahmin ediyorum .. sonra bir sene daha beklerler.. yarın onlarıda arayınca bildiririm yine..

tayfunum zabitimde geliyormuş birazdan kendini ekler..

tabii kubilay abimin ilk etapta aklına gelmeyen ancak severek geleceğini, gelmekten mutluluk duyacağını düşündüğünüz arkadaşlarımızın lütfen ismini zikredin arayalım..aslında siteyi seyrek ziyaret etmek gibi bir kabahatleri var ama olsun::))

Tayfun
09.Nisan.2008, 19:37
Yaw beni şimdiye kadar yazmamanız ayıp zati, illa yoklamamı yapmak lazım yaw, yazın benide hemen, ben 2 ağaç birden dikicem :p

He bide şunu diycem yağmurmu yağacakmış pazar günü, bizi durdurabilirmi acep, hıh aynen devam abicim...

BULL
09.Nisan.2008, 20:18
abi ben motoru yıkatıyom yağmur yağıyo

yıkatmıyom yağmıyo bu seferde milletin dilinden kurtulamıyoz

nassı olacak bu iş annamadım

yağmur yağarsa ben gelmem abi :x:x:x

Tayfun
09.Nisan.2008, 20:46
Nası bi cinssin sen yaw bülo, boğa kelebeği seni :p

foreman
09.Nisan.2008, 23:48
arkadaslar bu agac dıkmeye aracı ıle gıdecek olan varmı?
bazı planlarım var.aracı ıle gıdecek olan arkadasa benım paşa'yı yuklemeyı dusunuyorum...
onunda bı dıkılı agacı olsun...
ama arac yoksa bu ıs yaş...

gençer
10.Nisan.2008, 00:08
ne yağmuru yauw ağzınızdan yel alsın .. yok öyle bişey pazar günü yurt genelinde yağmur YOK..meteoroloji öyle diyor.. parçalı bulutlu.. yağmıycak..tabii çarşambadan nekadar belli olur bilmem ama günler yaklaşınca yanılma payı azalır cuma-cumartesi son kontrolleri yaparız.. şimdiden yağmur lafı etmeyin ben çok heveslendim..

carvalho
10.Nisan.2008, 12:04
Pazar sabahı 9:30'da Sütlüce'de (Miniaturk yanı) şirketlerarası futbol ligi maçımız var. İlk maç, Ricardo Carvalho olarak takımımın liberosu ve kaptanı olarak takımımın başında sahaya çıkıcam. Geçen sene çeyrek finalde son dakika golüyle bizi eleyen DHL'e sahayı dar edicez !!!

Konuyla alakaya gelince, ağaç dikimi öncesi Avcılar'a Polat kardeşimin açılıına Sütlüce'den direkt gideceğim ben; ya da konuşuruz, saatler uyarsa yolda biryerlerde karşılaşırız.

kaanka
11.Nisan.2008, 11:31
arkadaşlar hava sıcaklığı hafta sonu baya yüksek olucakmış.
sanırım süper bir gün geçiricez...:cheesy::cheesy::cheesy:

bilgihan
11.Nisan.2008, 11:42
ben maalesef gelemiyorum ama sizlerle tanışmak için 11 de Dolmabahçeye gelmeye çalışacağım.

aidikurt
11.Nisan.2008, 14:06
ahanda bilgihan satış yaptı cok ayıp :x

bilgihan
11.Nisan.2008, 14:25
istersen kısa bir özet geçeyim yoğunluğumla ilgili..

İthalat yapan şirkette 8:30 -6 C.tesi 1 e kadar
dershanede ders salı -pşb hariç hafta içi 7:15-9:30 h.conu 6:30-9:30(tpl 5 gün)

salı perş. özel ders 7:30-8:30
c.tesi saat 2-3 arası özel ders

şimdi yeni bir öğrenci başlayacak sabah 7-8:30 :(

bu kadar parayı ne yapacaksın diyeceksiniz....250 lik RR alacağım :)

aidikurt
11.Nisan.2008, 14:32
baba valla ne dıyeyım allah kolaylık versın bu yogunlukta ne zaman gezmek ıcın zaman bulucan

bilgihan
11.Nisan.2008, 14:35
Sağol adminim.
özel dersler devamlı olmuyor..en fazla 3-4 ay da bırakıyorlar..
hazır bulmuşken devam ediyorum...Dershane de haziran sonu biter..

sonra gezmeler başlar :) keşke ağaç dikmeye gelebilseydim :(

kaanka
11.Nisan.2008, 15:34
olsun abi canını sıkma biz senin yerinede bir ağaç dikeriz olur biter...:D

bilgihan
11.Nisan.2008, 15:39
olsun abi canını sıkma biz senin yerinede bir ağaç dikeriz olur biter...:D

8) sağol Kaanka kankam..

şeyi merak ettim şimdi...kimin hangi fidanı diktiğine dair bir etiketleme falan yapılıyor mu acaba? tabela yok da, isimlendirme de mi yok ?

RızaHoşgör
11.Nisan.2008, 19:07
1167 inceleme,101 konuya katılım,20 kişiyi geçmez ağaç diken.
sanırım biz RR aillesinin doğa sevgisinin yansıması bu :(

Pazar günü şile ye gezi yapsaydık zaten bu sayıya yakın bir sayı yakalardık.Demekki doğa yı bu kadar sevebilmişiz :(

ness
11.Nisan.2008, 19:08
ya bir hafta ertelesenizde bizde fidan dikmeye polatla gelsek :(

alex
11.Nisan.2008, 19:11
HEYY... NERDE VE NE ZAMAN DİKECEZ BU FİDANLLARI:?:

müslüm baba
11.Nisan.2008, 19:18
HEYY... NERDE VE NE ZAMAN DİKECEZ BU FİDANLLARI:?:

Konunun ilk sayfasını oku.

Tayfun
11.Nisan.2008, 19:23
az kaldı gardaşlar, haydin gari yokmu gelen daha, len para vermeyeceksiniz 2 kazma vurup kürek atmak mı zor geliyo nedir bu duyarsızlığının anlamadım gitti, yağmurdan mı korkuyorsunuz, soruyorum o zaman, NEDEN MOTORCUSUNUZ ???????????

BULL
11.Nisan.2008, 19:25
1167 inceleme,101 konuya katılım,20 kişiyi geçmez ağaç diken.
sanırım biz RR aillesinin doğa sevgisinin yansıması bu :(

Pazar günü şile ye gezi yapsaydık zaten bu sayıya yakın bir sayı yakalardık.Demekki doğa yı bu kadar sevebilmişiz :(
HAAAAA şimdi aklıma gelen bi habere göre:
Bu ağaç dikme topikleri ilk fırlamaya başladığı zamanlarda Rıza kardeşimizden bi vaad olmuştu.
"Ağaç dikmeye gelenlere sucuk partisi benden" diye...
bırak şimdi 1167 inceleyenide, sen bu konuya bi açıklık getir RIZA kardeşim...

:x:x:x:x:x

ÇeLeBi MuRaT
11.Nisan.2008, 20:48
Haydi O Zaman Sucuk Yemeye :)

chopell
12.Nisan.2008, 11:34
gönlüm sizinle.. aklım zaten orda.. :)
benim için de bi fidan dikilirse rr ailesi içerisinde, ne mutlu bana.. :)

chopell
12.Nisan.2008, 11:40

alex
12.Nisan.2008, 11:48
Arkadaşlar mıgroslarda satılan hazır mangallar var 4.5 ytl...Hazır sucuk demişken cok pratık ve kolay olur...ben gelirken b ir tane hazır mangal getiriyorum...:lol:yoruma acık kişi sayımıza göre temin edebiliriz...SUCUK YİYECEK Ler eklensin eklensin:?

1-Alex + 1

gitarist murat
12.Nisan.2008, 12:19
arkadaşlar eşimle sizin aranızda ilk seyahatimiz olacaktı biliyorsunuz .. ama eşim geçen hafta ameliyat oldu ve biraz sorun yaşıyoruz.. çok istememize rağmen sağlık olunca elimiz kolumuz bağlandı ..çok ama çok üzülerek yarın fidan dikmeye biz gelemiyoruz.. bu seferlik bizi mazur görün... hepinize hayırlı yolculuklar...

carvalho
12.Nisan.2008, 12:39
arkadaşlar eşimle sizin aranızda ilk seyahatimiz olacaktı biliyorsunuz .. ama eşim geçen hafta ameliyat oldu ve biraz sorun yaşıyoruz.. çok istememize rağmen sağlık olunca elimiz kolumuz bağlandı ..çok ama çok üzülerek yarın fidan dikmeye biz gelemiyoruz.. bu seferlik bizi mazur görün... hepinize hayırlı yolculuklar...

Murat çok geçmiş olsun; eşiniz umarım en kısa sürde sağlığına kavuşur... Başka gezilerde buluşuruz, sorun değil...

müslüm baba
12.Nisan.2008, 12:46

Umarım ameliyat zor bir ameliyat değildir, geçmiş olsun, aslında ilk motosiklet gezisi olacaksa yalnız gelsen daha iyi olur, motoru ve toplu sürüş kurallarını öğrenmiş olurdun.

Tayfun
12.Nisan.2008, 13:10
Yada aracınız varsa aracınızla gelin...

kıvılcım
12.Nisan.2008, 16:36
arkadaşlar işlerin yogunlugu nedeniyle bu gün full çalışmaktayım inşallah bugün işlerimi bitirmiş olup agaç dikme olayında aranızda olabilirim. bu arada güncel listeyi oluştururken eklerseniz sevinirim

gençer
12.Nisan.2008, 22:43
13.Nisan.2008 PAZAR Günü
Saat 11:00 Dolmabahçe Önünde buluşucaz.Ordan yolumuzun üstünde polat kardeşimize yeni bir motosiklet mağazası açıyor ona hayırlı olsuna uğrayıp ordan direkt ağaç dikmeye gidicez. (adminden alıntı)

1-RızaHoşgör+2
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA
8-müslüm baba
9- Kaanka +eşi
10- tatar
11- doğan
12-ÇelebiMurat
13-infinitedreams (+1)
14-tayfun
15-alex
16-kıvılcım
17-motorcu mesai arkadaşım (mümin)
18-İsmail bey

İsmail bey eski patronum olup, fidanlık sahibidir.aynı zamanda motorcu.BMW R1200 gs kullanıyor.böyle bir etkinlikte bulunduğumuza çok sevindi. hem fidancı hem motorcu olunca etkinliğimize katılmak, bizlerle tanışmak istedi. memnuniyet duyacağımızı söyledim.ailesiyle gelirse arabasıyla yalnız gelirse motoruyla geleceğini söyledi. daha yakın olduğu için direkt terkosta katılacak. sizlerle tanıştığında diğer gezilerimizede katılmak isteyeceğinden eminim.raptor riders ailesine yarın bir kişi daha eklenecek diye düşünüyorum..

gitarist murat .. kardeş geçmiş olsun ama üzülecek bir durum yok tanışmak için çok fırsatımız çok gezilerimiz olacak şu anda mühim olan eşinizin bir an önce iyileşmesi.. tekrardan geçmiş olsun.

doğan
12.Nisan.2008, 22:58
Senin için de bir fidan dikip resmini yollarım :)

ÇeLeBi MuRaT
12.Nisan.2008, 23:04
Sadece 18 kişimiyiz Yasin subay agresus volkan abi uğurcuk nerdesiniz ses geliyormu????

RızaHoşgör
13.Nisan.2008, 00:16
1-RızaHoşgör+5
2. Carvalho
3- crazyhorse
4-Gençer
5-Aidikurt
6-Bull
7-Yeniköylü_UA
8-müslüm baba
9- Kaanka +eşi
10- tatar
11- doğan
12-ÇelebiMurat
13-infinitedreams (+1)
14-tayfun
15-alex
16-kıvılcım
17-motorcu mesai arkadaşım (mümin)
18-İsmail bey
gitarist Murat geçmiş olsun :(.
Öküz kardeşim.Ben 5 kangal sucuk getiriyorum.Ama biz zaten 6 kişiyiz.Burdan sana ne kalır bilmem :)
Sineksavar kardeşim.kasım ayında ortaya attıgın konunun buralara kadar taşınıp bizleri dikili bir agaca sahip edeceğin için teşekkürler.
Gencer kardeşim.ugraşların için teşekkürler.
gelecek kardeşlerim şimdiden ayağınıza saglık.teşekkürler
gelemeyen kardeşlerim.en azından bu konuya olumsuz tepkiler koymadınız için sizede teşekkürler.
modlarım adminim.bu sitede emeğiniz yadsınamaz.sizin vesilenizle bu insanlar bir araya toplanıyor.ve ağaç dikecek.teşekkürler

kıvılcım
13.Nisan.2008, 00:22
arkadaşlar yol krokisi nasıl olacak toplam kaç km yapıcaz

RızaHoşgör
13.Nisan.2008, 00:25
arkadaşlar yol krokisi nasıl olacak toplam kaç km yapıcaz
kıvılcım kardeş.150 km fazla 200 km den az yol yapılacaktır.detayları gencer kardeşim yazarsa iyi olur

kıvılcım
13.Nisan.2008, 00:27
valla gelmeyi çok istiyorum onun için bu saatte çalışıyorum dua edinde biterebiliyim

yenikoylu_ua
13.Nisan.2008, 20:48
Evet güzel bir gün daha bitti.Çok yorulduk ama değdi.Önce Polat kardeşin açılışına katıldık sonra fidanlarımızı diktik ve enson Bullun en sevdiği şeyi yani yemek yedik ve dağıldık.Birdahaki organizasyonda buluşmak dileğiyle

X__utku__X
13.Nisan.2008, 21:16
eminim güzel bi gün geçirmişsinizdir ama resim yokmu.resimkeri paylaşırsanız çok güzel olur kanımca

doğan
13.Nisan.2008, 21:53
harika bir gündü. polatın açılışına gittik, ağaç diktik, yemek yedik ve yaklaşık 200 km yol yaptık. Gelemeyen arkadaşlar harika bir gezi kaçırdı. ne diyelim bidahaki sefere daha kalabalık oluruz inşallah.

BULL
13.Nisan.2008, 21:58
Evet güzel bir gün daha bitti.Çok yorulduk ama değdi.Önce Polat kardeşin açılışına katıldık sonra fidanlarımızı diktik ve enson Bullun en sevdiği şeyi yani yemek yedik ve dağıldık.Birdahaki organizasyonda buluşmak dileğiyle
dağıldık ama o nasıl dağılma öyle :p çil yavrusu gibi :mrgreen:
yaw o kadar farklı yol vardı da gelirken neden görmedik???
ama kılavuzu karga pardon!!! admin olmayan arkadaşları kutluyorum
ne kadar şanslı olduğunuzu bilemezsiniz arkadaşlar :x
arkadaş o kadar kötü yollara soktuki bizi yediğim içtiğim herşey boşa gitti :(
yolda sarsıntıdan döküldü gitti hepiciğiiii
eve gelir gelmez kaybettiğim enerjiyi telafi etsin diye hemen kocca bir bardak ballı-muzlu süt hazırladım şimdi onu indiriyom mideye :mrgreen:

gün yorucu ve zorlu oldu ama olsun, balıkla salata iyiydi genede... :p:p:p
veee bunuda ben diktiiimmm BULL HATIRA ORMANI...
http://img360.imageshack.us/img360/7605/dsc01611io0.jpg (http://imageshack.us)

alex
13.Nisan.2008, 22:05
Evet güzel birgündü....yol yaptııkkkkk........:cheesy:ağaç - doga sever arkadaşlara tesekkurler...Rıza abinin sucukları saolsun hehe...:x

alex
13.Nisan.2008, 22:08
BULL beni o kargayla bizi yanlız bırakmadığın için teşekkurler...tayfunun hakkını ödeyemeyiz tabiii...[smilie=greencolorz:o neydi nasıl bir yoldu...........8)

alex
13.Nisan.2008, 22:09
köpeklere kurlara yem olacaktık valla... bide onca aldığımız oksijen
tozlar sayesinde reaksiyona uğradı...:mrgreen:

BULL
13.Nisan.2008, 22:18
BULL beni o kargayla bizi yanlız bırakmadığın için teşekkurler...tayfunun hakkını ödeyemeyiz tabiii...[smilie=greencolorz:o neydi nasıl bir yoldu...........8)
ne demek kardeşim kimseyi yolda bırakmayız evelallah 8)8)8)

yenikoylu_ua
13.Nisan.2008, 22:51
Günün amacı ağaç dikme işlemi

yenikoylu_ua
13.Nisan.2008, 22:53
fidelere devam

yenikoylu_ua
13.Nisan.2008, 22:55
hala dikiyoruz

yenikoylu_ua
13.Nisan.2008, 22:57
Devaammmmmmm

yenikoylu_ua
13.Nisan.2008, 23:00
Nefidanmış be dik dik bitmedi

yenikoylu_ua
13.Nisan.2008, 23:02
Ohbe nihayet şimdide Rıza Hoşgörün ödülü sucukkkkkkkkkkk

yenikoylu_ua
13.Nisan.2008, 23:05
Ve final yardımlarından dolayı durusu orman şefliği ve bize eşlik eden itfaiye aracına teşekkürler

RızaHoşgör
13.Nisan.2008, 23:22
herşey harikaydı.
Kino baba Selçuk dikeceğim demişti ama ben senin için dogum günü hediyesi olarak bir tane daha diktim.
ilk diktiğim ağaç değildi ama en önemlisiydi.TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR.SİZLERİ SEVİYORUM

gitarist murat
13.Nisan.2008, 23:37
yatarak tedavi oluyor eve çıkardım ve benden başka başında duracak kimsemiz yoktu ..yoksa çok isterdim .. üzgünüm... şimdi resimlere bakıyorum çok keyifli ve verimli geçmiş..gönlüm sizinleydi ..aklım kaldı...

GOKHAN
14.Nisan.2008, 00:06
arkadaşlar hepinizi ebrik ediyorum çok hayırlı bi iş yaptınız hepınizden allah razı olsun

ARZUM
14.Nisan.2008, 00:32
elinize kolunuza sağlık ... çok güzel olmuş...

BULL
14.Nisan.2008, 10:15
YUH BEA!!! dün amma yorulmuşum akşam yatağa düştüm resmen

uzun zaman sonra ilk defa 10,30 da yattım :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

bilgihan
14.Nisan.2008, 10:15
hepinizi tebrik ederim...hem hayırlı bir iş hem güzel bir gezi..

carvalho
14.Nisan.2008, 10:30
Gezi benim için ızdırap verse de harikaydı. Gezi öncesi yaptığım maçta sakatlanmıştım omzumdan.

Dün geziden sonra hastaneye gittim. Sağ omuz bağlarımın bir kısmı kopmuş. Kol askıya alındı, 3 hafta askıda kalacakmış.

En az üç hafta motor da yok yani :(

yenikoylu_ua
14.Nisan.2008, 10:36
Gezi benim için ızdırap verse de harikaydı. Gezi öncesi yaptığım maçta sakatlanmıştım omzumdan.

Dün geziden sonra hastaneye gittim. Sağ omuz bağlarımın bir kısmı kopmuş. Kol askıya alındı, 3 hafta askıda kalacakmış.

Geçmiş olsun kardeim ya ama sen onu iki haftaya düşürürsün bence unutma abantı

bilgihan
14.Nisan.2008, 10:38

geçmiş olsun..

BULL
14.Nisan.2008, 10:39

yapma yaaw geçmiş olsun dostum :(:(:(

ama 3 hafta motora pinmezsen motor paslanır, yürüyen aksam kireç tutar, kulunç olur. ama kardeşin yanında merak etme sen :p ben her hafta gelir motorunu alır gezdiririm kardeşim. kardeşler bugünler içindir değilmi ama...

(çok vefalı gördüm kendimi... 8)))

RızaHoşgör
14.Nisan.2008, 10:50
geçmiş olsun Selçuk :( Bak vefalı arkadaşın Öküz motorunuda kulunç olmaktan kurtaracakmış :)
hadi gene iyisin :)

alex
14.Nisan.2008, 10:52

Canım kardeşim ve hemserim cok gecmiş olsun..:?:kısa zamanda toparlarsın sen...insallah abantta beraber olucaz...:)daha beraber samsuna gidecez kardeşim:cheesy:

alper_tim
14.Nisan.2008, 10:55
çok geçmiş olsun selçuğum
yaw sen bırak artık yeşil sahaları aramızda takıl

carvalho
14.Nisan.2008, 10:59
Çok sağolun arkadaşlar... Abant'a yetiştireceğiz kolu omzu...
Bülom, gözlerimi yaşarttın cefakar dostum benim :)

delibeygir
14.Nisan.2008, 11:02

Carvalho'm modum çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede iyileşirsin

Tayfun
14.Nisan.2008, 12:34
Seşçukum samsunlum bundan sonra seni yeşil dahalar değil asfalt ve düşülesi toprak yollar paklar artıkın :p tez zamanda jübileni yapıyoruz hemen haberin ola ;)

müslüm baba
14.Nisan.2008, 12:36
Artik Dikili Ağacimiz Var

Tayfun
14.Nisan.2008, 12:37
Artik Dikili Ağacimiz Var

Valla müslüm baba seninle kombine çalıştık 8 dikili ağacımız var valla :p

RızaHoşgör
14.Nisan.2008, 16:54
uleyynnn nerde resimler?

Aksu
14.Nisan.2008, 17:23
Selçuk geçmiş olsun, karar ver topçu mu olacan yoksa motorcumu.

Ağaçlarınız da hayırlı olsun köklü olsun yeşil olsun, doğaya faydalı bir ağaç olsun.

(daha ne denir yaw işte anlayın, Allah analı babalı büyütsün diyecem de )

kaanka
14.Nisan.2008, 18:46

Selçuk kardeşim çok geçmişolsun...
valla o omuzla iyi yolyapmışsın, biz sağlam halde haşat olduk yaww....

Kino
14.Nisan.2008, 18:52
http://www.raptorriders.net/forums/attachment.php?attachmentid=36&d=1208113174

bu ne yaaa kırk haramiler gibi... mezar kazıcılar gibi.. (resmi alıntı yapamadım ne yapayım kusura bakmayın)

hepinize teşekürler bende aranızda olmak isterdim ama kısmet işte aramıza yollar giriyor ama sedece yollar yoksa kalpler bir.

sucuklarda güzelmiş galibaaaa gerçi herkese bir parça düşmüş ama sevgili BULL ne yaptı acaba..

kaanka
14.Nisan.2008, 21:40
evet arkadaşlar bendeki resimleride sizlerle paylaşim....

beşiktaşta dolamabahçe'nin önünde buluştuk

http://img355.imageshack.us/img355/2969/dsc04971og0.jpg (http://imageshack.us)

http://img376.imageshack.us/img376/2599/dsc04974nj2.jpg (http://imageshack.us)

http://img362.imageshack.us/img362/2931/dsc04975ix4.jpg (http://imageshack.us)

http://img135.imageshack.us/img135/9397/dsc04976ix1.jpg (http://imageshack.us)

http://img389.imageshack.us/img389/3981/dsc04977ea1.jpg (http://imageshack.us)

http://img356.imageshack.us/img356/6889/dsc04978in4.jpg (http://imageshack.us)

http://img252.imageshack.us/img252/6606/dsc04979ji1.jpg (http://imageshack.us)

http://img393.imageshack.us/img393/7593/dsc04982uv8.jpg (http://imageshack.us)

http://img296.imageshack.us/img296/4960/dsc04983xo3.jpg (http://imageshack.us)

http://img166.imageshack.us/img166/1183/dsc04984mo3.jpg (http://imageshack.us)

http://img144.imageshack.us/img144/6769/dsc04985lr4.jpg (http://imageshack.us)

evet arkadaşlar dolmabahçe önü bukadar...

yenikoylu_ua
14.Nisan.2008, 21:50
eeee hani devamı

kaanka
14.Nisan.2008, 21:55
geliyor abicim yavaş yavaş.
bu resimleri yüklemek baya uzun sürüyor yawwww

kaanka
14.Nisan.2008, 21:56
Şimdi de Avcılarda arkadaşımızın açılışından görüntüler.

Not: Bülent gene açılış maçılış bahane puaçalar, börekler şahane hesabı içeri girer girmez ilk uğradığı yer...

http://img72.imageshack.us/img72/8114/dsc04987pw4.jpg (http://imageshack.us)

http://img56.imageshack.us/img56/6964/dsc04988gl2.jpg (http://imageshack.us)

http://img501.imageshack.us/img501/4464/dsc04989el2.jpg (http://imageshack.us)

doğan
14.Nisan.2008, 22:12
Biz metin abi, yeniköylü ve ben 3 motor grupdan erken ayrılmıştık. o berbat yollara girince acaba buralarda kurda kuşa yem olurmuyuz diye düşünmeye başlamıştım. Ulen öbür grupla paşa paşa asfalttan mı gitseydim diye düşünmedim değil ama sanırım sizde baya bi toz yutmuşsunuz. Hayırlısıyla herkes evine döndü herhalde. herşeyiyle güzel bir gündü.

Tayfun
14.Nisan.2008, 22:17
Toz yutmak ne kelime doğanım, sağlı sollu alpere saya saya gittik, klavuzu alper olanın tekeri boktan çıkmaz valla :p itlerle köpeklerle boğuştuk yollarda bide canavar kamyonlarla, gittiğimiz asfalt yol toplamda 2 km bile değildir :p ama efdeyiz işteeee :p

RızaHoşgör
14.Nisan.2008, 22:20
ulennn alper kaanka sı bu kadar resimlemi bizi kandıracan?
bu arada ben resimleri yükleyemiyorum.bir akıl verin yaw

doğan
14.Nisan.2008, 22:22
Ve bendeki resimler...
http://img84.imageshack.us/img84/6899/s6002542is9.jpg (http://imageshack.us)
http://img260.imageshack.us/img260/8610/s6002548py9.jpg (http://imageshack.us)
http://img260.imageshack.us/img260/2653/s6002555qf4.jpg (http://imageshack.us)
http://img260.imageshack.us/img260/5043/s6002556jx7.jpg (http://imageshack.us)
http://img260.imageshack.us/img260/6595/s6002563dk4.jpg (http://imageshack.us)
http://img260.imageshack.us/img260/7844/s6002566fx9.jpg (http://imageshack.us)

doğan
14.Nisan.2008, 22:25
Toz yutmak ne kelime doğanım, sağlı sollu alpere saya saya gittik, klavuzu alper olanın tekeri boktan çıkmaz valla :p itlerle köpeklerle boğuştuk yollarda bide canavar kamyonlarla, gittiğimiz asfalt yol toplamda 2 km bile değildir :p ama efdeyiz işteeee :p
biz de aynıydı valla. O bölgenin köpeklerinin hepsi aynı demekki bizi de kovaladılar çünkü :) kamyonları hiç saymıyorum bile...

RızaHoşgör
14.Nisan.2008, 22:26
doğan ım dikim sırasındaki resimler nire?

kaanka
14.Nisan.2008, 22:28
bizim çifte kumruların resimlere devam:mrgreen:

http://img150.imageshack.us/img150/8093/dsc04990ug7.jpg (http://imageshack.us)

http://img292.imageshack.us/img292/1773/dsc04991qe0.jpg (http://imageshack.us)

http://img56.imageshack.us/img56/6343/dsc04992lw3.jpg (http://imageshack.us)

http://img507.imageshack.us/img507/6576/dsc04994xl9.jpg (http://imageshack.us)

http://img84.imageshack.us/img84/9085/dsc04995gg5.jpg (http://imageshack.us)

doğan
14.Nisan.2008, 22:33
resimlere devam..
http://img524.imageshack.us/img524/3628/s6002561wc5.jpg (http://imageshack.us)
http://img524.imageshack.us/img524/3628/s6002561wc5.7ee231dd91.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=524&i=s6002561wc5.jpg)
http://img524.imageshack.us/img524/9122/s6002574dx5.jpg (http://imageshack.us)

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6289/s6002579rv0.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=524&i=s6002574dx5.jpg)

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/4231/s6002580hv2.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=524&i=s6002579rv0.jpg)
[url=http://g.imageshack.us/g.php?h=524&i=s6002580hv2.jpg]http://img524.imageshack.us/img524/4231/s6002580hv2.f902b4e3a2.jpg[/

doğan
14.Nisan.2008, 22:36
doğan ım dikim sırasındaki resimler nire?
geliyor rıza abi. yavaş yavaş. ne zor bu resimleri yüklemekte . uzun sürüyor valla.

RızaHoşgör
14.Nisan.2008, 22:41
geliyor rıza abi. yavaş yavaş. ne zor bu resimleri yüklemekte . uzun sürüyor valla.
anlamam zor mor.bana dedinizmi abi bu kampçı tüpüyle 30 kişiye nasıl sucuk yetiştirdin?halen dizlerim ağırıyor yaw :(
istiyorum resimleri :)

doğan
14.Nisan.2008, 22:44
http://img93.imageshack.us/img93/273/s6002582lm6.jpg (http://imageshack.us)
http://img93.imageshack.us/img93/3357/s6002585rk8.jpg (http://imageshack.us)
http://img93.imageshack.us/img93/4153/s6002588ah2.jpg (http://imageshack.us)
http://img93.imageshack.us/img93/9912/s6002589ar3.jpg (http://imageshack.us)
http://img93.imageshack.us/img93/7442/s6002593um4.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
14.Nisan.2008, 22:58
evet sonunda ağaç dikiceğimiz alana geldik. buyurun sıra geldi raptorriders ailesi olarak yaptığımız en güzel ve faydalı gezi resimlerine...

http://img262.imageshack.us/img262/1894/dsc04996xy7.jpg (http://imageshack.us)

http://img90.imageshack.us/img90/7757/dsc04997so0.jpg (http://imageshack.us)

http://img253.imageshack.us/img253/6661/dsc04998kq6.jpg (http://imageshack.us)

http://img296.imageshack.us/img296/4140/dsc05000uw7.jpg (http://imageshack.us)

http://img81.imageshack.us/img81/2893/dsc05001ph6.jpg (http://imageshack.us)

http://img145.imageshack.us/img145/1757/dsc05002om4.jpg (http://imageshack.us)

http://img149.imageshack.us/img149/2002/dsc05003aa5.jpg (http://imageshack.us)

BULL
14.Nisan.2008, 22:58
Biz metin abi, yeniköylü ve ben 3 motor grupdan erken ayrılmıştık. o berbat yollara girince acaba buralarda kurda kuşa yem olurmuyuz diye düşünmeye başlamıştım. Ulen öbür grupla paşa paşa asfalttan mı gitseydim diye düşünmedim değil ama sanırım sizde baya bi toz yutmuşsunuz. Hayırlısıyla herkes evine döndü herhalde. herşeyiyle güzel bir gündü.
doğan bizim gönlümüzü almak için demiyosun dimi kardeşim?
bizim yol harbi berbattı yaa, aklımızda sizde kalmıştı
acaba sizinle gelseydik dahamı iyi olurdu diye???
caanım ledlerim sönecek diye ödüm patladı wallaa
neyseki zahiyat yok 8)8)8)

kaanka
14.Nisan.2008, 23:01
bülocum hangi led sönecek allaşkına sön sön bitmez olum o ledler.
motorun hertarafı yanıyorrrrrrr......

doğan
14.Nisan.2008, 23:05
Bülo valla gönlünüzü almak için değil, harbiden tırstım bi ara yollarda 100 lerce ağır yük kamyonu, yola yol demeye şahit lazım zaten. motordan indiğimde tüm organlarım hala titriyordu sarsıntıdan.

yenikoylu_ua
14.Nisan.2008, 23:05

Vay bull kaçırdın kardeşim orman yolunda arkadaşlara rastladık oturduk mangaldan yeni çıkan etlerden birer porsyon ekmek arası yaptılar karnımızı biraz daha doyurduktan sonra aklımıza sen geldin ama iş işten geçmişti kısmet birdahaki sefere

doğan
14.Nisan.2008, 23:08
Vay bull kaçırdın kardeşim orman yolunda arkadaşlara rastladık oturduk mangaldan yeni çıkan etlerden birer porsyon ekmek arası yaptılar karnımızı biraz daha doyurduktan sonra aklımıza sen geldin ama iş işten geçmişti kısmet birdahaki sefere
üstüne yediğimiz tatlıya ne demeli oy oy oyyy :)

BULL
14.Nisan.2008, 23:14
Abi o orman yolunda hangi arkadaşlara rastladınız???
O yolda olsa olsa kurtlar ayılar olur...
onlarda insana pek ikramda bulunmazlar...
ama du bi dakka yoksa size... aman Allahım ne yaptılar size???
hayvanlaaaarrrrr ayulaaaarrrrr yapılırmı leeyn bizim cemaatin insanınaaaa

Tayfun
14.Nisan.2008, 23:15
İyiki bülent bizle gelmiş, acıkınca yoldaki vahşi köpekleri piliç zannedip motorla kovalamaya başladı, itlerde ne olduğunu şaşırıp kaçmaya başladılar, bi öküz tarafından kovalanmak hoş birşey olmasa gerek :p

BULL
14.Nisan.2008, 23:15
üstüne yediğimiz tatlıya ne demeli oy oy oyyy :)
üstüne yediğiniz tatlı değildi Doğanım ooooyyyy oyyy ooyyyyy

:p:p:p:p:p

polat
14.Nisan.2008, 23:17
:cheesy::cheesy::cheesy: AÇILIŞIMA GELLDİĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM:cheesy::cheesy::cheesy:

FİDAN RESİMLERİDE GÜZELL SANIRIM DOLU DOLU BİR GÜN GEÇİRDİNİZ BİR DAHA KİNE BERABER OLURUZ İNŞALLAHH TEKRAR HER KESE TEŞEKKÜRLER :):)

İNTERNETİM BAĞLANSIN BENDEKİ RESİMLERİDE GÖNDERİCEM EN YAKIN ZAMANDAAA

BULL
14.Nisan.2008, 23:17
bülocum hangi led sönecek allaşkına sön sön bitmez olum o ledler.
motorun hertarafı yanıyorrrrrrr......
dostum en yakın zamanda resimlerini çekip bu konuyu ayrı bir topikte değerlendireceğim kardeşim merak etme sen
BULLPAVYON'umun GÜL'ünü herkese tanıtacağım 8)8)8)

kaanka
14.Nisan.2008, 23:20
tapiği dağıtmayalım resimlere devam...:p

http://img80.imageshack.us/img80/1972/dsc05006cw2.jpg (http://imageshack.us)

http://img167.imageshack.us/img167/9540/dsc05007xy2.jpg (http://imageshack.us)

http://img187.imageshack.us/img187/9421/dsc05009om3.jpg (http://imageshack.us)

yenikoylu_ua
14.Nisan.2008, 23:20
Abi o orman yolunda hangi arkadaşlara rastladınız???
O yolda olsa olsa kurtlar ayılar olur...
onlarda insana pek ikramda bulunmazlar...
ama du bi dakka yoksa size... aman Allahım ne yaptılar size???
hayvanlaaaarrrrr ayulaaaarrrrr yapılırmı leeyn bizim cemaatin insanınaaaa

Ne ayısı kardeşim adamlar güzel güzel mangal yapıyodu sen kıvırıcana kıvran biraz nasıl kaçırdım diye

Aksu
14.Nisan.2008, 23:26
Resimler gelmeye başladıkça topik şenlendi, elinize emeğinize sağlık arkadaşlar.

BULL
14.Nisan.2008, 23:30
Ne ayısı kardeşim adamlar güzel güzel mangal yapıyodu sen kıvırıcana kıvran biraz nasıl kaçırdım diye
ne kıvrancam baba yemişim sucuğumu, balığımı, sumaklı salatamı

eve karnım tok, sırtım pek gittim
gider gitmezde devrildim yattım :p

ama şimdi anlatınca karnım acıktı

du gidip bişeyler atıştırayım :mrgreen:

siz resimleri eklemeye devam edin... geliyom şimdi...

kaanka
14.Nisan.2008, 23:48
http://img518.imageshack.us/img518/1338/dsc05010dt8.jpg (http://imageshack.us)

http://img395.imageshack.us/img395/1483/dsc05012pk4.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/653/dsc05013sp9.jpg (http://imageshack.us)

http://img357.imageshack.us/img357/8834/dsc05014cu8.jpg (http://imageshack.us)

yenikoylu_ua
14.Nisan.2008, 23:49
ne kıvrancam baba yemişim sucuğumu, balığımı, sumaklı salatamı

eve karnım tok, sırtım pek gittim
gider gitmezde devrildim yattım :p

ama şimdi anlatınca karnım acıktı

du gidip bişeyler atıştırayım :mrgreen:

siz resimleri eklemeye devam edin... geliyom şimdi...

Sen diilmiydin yediklerim yollarda eridi eve geldim muzlu süt yaptım içiyom diye

RızaHoşgör
14.Nisan.2008, 23:56
Sen diilmiydin yediklerim yollarda eridi eve geldim muzlu süt yaptım içiyom diye
işte mod dediğin böyle olur.öküz ün yalanını yakalar.acıktın oglum kabul et :)
ve biz sensiz götürdük afiyetle :)

RızaHoşgör
15.Nisan.2008, 00:05
SelçUk modum bu güzel karelerin uygun olanlarından bi ortaya karışık yapıp A.Ş.Bilgiç e gönderecez dimi?

kaanka
15.Nisan.2008, 00:08
http://img398.imageshack.us/img398/852/dsc05016bp0.jpg (http://imageshack.us)

http://img81.imageshack.us/img81/1356/dsc05017qu6.jpg (http://imageshack.us)

http://img155.imageshack.us/img155/8917/dsc05019wp7.jpg (http://imageshack.us)

http://img141.imageshack.us/img141/2372/dsc05020ju2.jpg (http://imageshack.us)

BULL
15.Nisan.2008, 00:09
evet ama o muzlu/ballı süt içmek için uydurulmuş bir bahaneydi sadece :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

kaanka
15.Nisan.2008, 00:15
ARKADAŞLAR ŞU GÜZELLİĞE BAKARMISINIZ

http://img90.imageshack.us/img90/5599/dsc05022ry6.jpg (http://imageshack.us)

BULL
15.Nisan.2008, 00:21
hüleeyn bu benim yavruya benziyor :cheesy::cheesy::cheesy:

aidikurt
15.Nisan.2008, 00:24
arkadaslar mukemmel bır gundu gelen herkese cok tesekkurler
selcuk karddesım sana ayrıca tesekuurler :)
Donuste cok guzel tam bır orman havasını cıgerlerimize alarak geldık cok guzeldı cooook :)
bundan sonra hep yol kaptanı benim :)

aidikurt
15.Nisan.2008, 00:25
ya unutmadan ben daha yenı eve geldım yarın bendekı butun resımlerı sıteye atıcam bızden ayrılmayın

Tayfun
15.Nisan.2008, 00:26
Bülo ağacı maydanoz sanıp sakın yeme ha :p

Tayfun
15.Nisan.2008, 00:28
arkadaslar mukemmel bır gundu gelen herkese cok tesekkurler
selcuk karddesım sana ayrıca tesekuurler :)
Donuste cok guzel tam bır orman havasını cıgerlerimize alarak geldık cok guzeldı cooook :)
bundan sonra hep yol kaptanı benim :)

HEYAYYYYYYYYYYYYYYYYYTTTTTTTTTTTTTT BAŞLARIM SENİN KAPTANLIĞINA, BEYNİM MIÇIMA İNDİ, BÖBREKLERİMİ OMUZUMDAN AŞAĞIYA İNDİRDİM, MİDEM İSE SIRTIMDAYDI :evil:

kaanka
15.Nisan.2008, 00:39
http://img294.imageshack.us/img294/6334/dsc05024my7.jpg (http://imageshack.us)

http://img501.imageshack.us/img501/8946/dsc05025yf3.jpg (http://imageshack.us)

http://img167.imageshack.us/img167/9923/dsc05027fw4.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/7673/dsc05029vt5.jpg (http://imageshack.us)

http://img507.imageshack.us/img507/2672/dsc05030lv5.jpg (http://imageshack.us)

http://img89.imageshack.us/img89/558/dsc05031vi5.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
15.Nisan.2008, 00:53
evet arkadaşlar burası da dönüşte balık yediğimiz yer. bu mekana daha önce karaburun gezisinde gelmiştik. sağolsun gençer kardeşimiz getirmişti bizi. bence mekan olarakta, yiyecek içecek yönünden de çok güzel ayrıca çok hesaplı biryer... :cheesy::cheesy::cheesy:

http://img508.imageshack.us/img508/9400/dsc05033jb4.jpg (http://imageshack.us)

http://img228.imageshack.us/img228/4113/dsc05034pj8.jpg (http://imageshack.us)

http://img182.imageshack.us/img182/1933/dsc05038mc2.jpg (http://imageshack.us)

http://img148.imageshack.us/img148/1406/dsc05044bq8.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
15.Nisan.2008, 00:55
evet arkadaşlar bendeki resimler bitti:cry:

yarın cuma akşamki taplantı resimlerini atarım artık...:x

okan
15.Nisan.2008, 01:00
Kubi ... bi daha bıyık bırakma ağam...
Rıza.... şapkana bayıldım hatta gülmekten yarıldım..
Müslüm dede .... senden bundan sonra saç uzatma ,yana tarayınca hiç güzel durmuyodu....:x

Bu arada fidanlar nerdeydi ... kazma kürekten başka bişi göremedim....:?:

BULL
15.Nisan.2008, 01:12
Kubi ... bi daha bıyık bırakma ağam...
Rıza.... şapkana bayıldım hatta gülmekten yarıldım..
Müslüm dede .... senden bundan sonra saç uzatma ,yana tarayınca hiç güzel durmuyodu....:x

Bu arada fidanlar nerdeydi ... kazma kürekten başka bişi göremedim....:?:
ahanda sana BULL hatıra ormanı :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

http://img236.imageshack.us/img236/7821/dsc01611vi1.jpg (http://imageshack.us)

gençer
15.Nisan.2008, 01:39
sanırım bu etkinliğimizi şahane ve unutulmaz kelimeleri tanımlıyor. herkese çok teşekkür ederim. MÜMKÜNSE HERSENE SEZON AÇILIŞINI FİDAN DİKMEYLE YAPALIM GELENEKSEL OLSUN(uygun görülürse). İzmitten fidan dikme etkinliğimize katılmak için gelip, İzmitteki yağışlı hava yüzünden erken ayrılmak zorunda kalan arkadaşlarımada çok teşekkür ediyorum..

gezimize katılamayan ve İstanbul dışındaki arkadaşlara bir açıklamada bulunmak isterim.. dönüşümüzde Kubilay abinin bulunduğu 3 kişilik gurup kısa yol sebebiyle bir tali yoldan ayrıldı. biz asfalt yoldan devam ederken admin gaz açıp kaptırdı(sanırım Admindi başkası olamaz). yetişmek isteyen grup sürücüleri teker teker gaz açıp hızlanınca(Bull, Carvalho,Tayfun... başka kim vardı bilmiyorum) biz iki araba ve üç motor geride kaldık ve toplu giden grup ikiye bölündü.. ileride yolu bilmeyen ve hızlı giden bu gurup dönmemiz gereken yol ağzını kaçırınca kubilay abilerin gittiği stabilize yola çıkan istikamette ilerlediler. korna çaldık ançak duyuramadık.. yani demek istediğim . birbirleriyle atışan bu iki grup varya hani 'bize köpekler saldırdı bizimkiler çok fenaydı kamyonlarda vardı diyenler. öbürleride bizim yolda da köpekler vardı, saldırdılar bizimkiler daha fenaydı bizdede kamyonlar vardı yol bozuktu diyen diğer gurupla aslında aynı yoldan gitmişlerdir:::::::)):)):):):) haaa biz planladığımız asfalt yoldan gittik çok mu iyi ettik derseniz? yolun yarısını rahat gittik ancak şehre yaklaşınca bizde de trafik tıkandı motorlu üç arkadaşımız sıyrılıp gittiler Rıza abiyle ben trafikte takıldık....::)))) bu daha komikti değilmi::::::)))

Ayşe Şule Bilgiç e gönderilecek resimler ile kim ilgileniyorsa... arkadaşlar resimlerin ekine yazacağımız kısa yazıda Terkos Orman İşletme Şefliğine teşekkür etmeyi unutmayalım... sağolsunlar saatlerce araçlarını hizmetimize tahsis ettiler ve ilgilendiler,fidan verdiler, yer gösterdiler ben burdan hepsine teşekkür ediyorum..resimlerin ekindeki yazıdada unutmayalım...

inanın parasının hesabını bilemeyecek kadar zengin,sözünün geçmiyeceği yer olmayan insanlar tanıdım..ama bizim yaptıklarımızı yapamıyorlardı ve mutsuzlardı....

Raptor Riders'i seviyorum..

carvalho
15.Nisan.2008, 09:15
SelçUk modum bu güzel karelerin uygun olanlarından bi ortaya karışık yapıp A.Ş.Bilgiç e gönderecez dimi?

Gönderecem bugün Rıza kardeşim, bugün hallederim ben. Başka resimler varsa bekleyeyim ama yok gibi...

müslüm baba
15.Nisan.2008, 11:06
En sonunda bizimde bir ormanımız oldu yıllardır hep bunu organize etmeye çalıştık ama olmadı demekki Gencere nasipmiş, sağolasın GENCER çok emek verdin bu işe.

Yalnız anlamadığım biz bu fidanları ÇATALCA ORMAN İŞLETMESİNDEN aldık ama Gencer Terkos Orman İşletmesi diyor, bunun hangisi doğru.

İnanın çok güzel bir gün geçirdik ama yine eleştirmeden edemeyeceğim şeylerin başında grup sürüşü, yaw arkadaşlar dilimizde tüy bitti artık şu grup sürüşünü öğrenelim, Polatın yeni iş yerinin açılışına gideceğiz bizim grup İstanbulda yol bulma özürlü olduğundan yine iş bana düştü, düştüm en öne aynaya bakmaktan boynuma ağrılar girdi,herkes geliyormu kaybolan varmı diye geriye dönüp bakmaktan belim ağrıdı, bir bakıyorum bizim motorlar 3 şeridi kapamış geliyor,arkamızda bir sürü araba basıyor kalayı, o kadar anlatmamıza rağmen kimse dinlememiş, bi yerde durduğumuzda herkes en öne gelip yolu tıkıyorlar, durma şeklini bile bilmiyorsunuz, KÖRÜK GİBİ KAPANACAKSINIZ KİMSE KİMSEYİ GEÇMEYECEK zaten bi durum varsa arka sıradakilere bu iletilir, merak içinde herkes öne yığılınca trafik akışını kesiyoruz.

Başka bir hata da gidilecek yerin topikte bir adresi krokisi yok bunu kesinlikle yapmalıyız, gruptan ayrı gelecek olanlar gidilecek olan yeri asla bulamazlar, bundan sonraki buluşmalara bir kroki konursa daha iyi olacaktır.

Terkos ve civarında her zaman olduğu gibi kamyon trafiği yine çok fazlaydı,bunlara hiç olmazsa pazar günü çalışmayın diyen yok,ortalığı savaş alanına çevirmişlerdi ve allahtan kimsenin burnu kanamadan bitirdik bu geziyi.

Ben dönüşte asfalttan hiç çıkmadan istanbul tabelalarını takip ederek Arnavutköy, Altınşehir ikitelli ve Merter yaptım,gruptan ayrıldım çünkü biliyordum herkesin kafasına göre döneceğini ki nitekim öyle olmuş,ama nerden buldunuz o stabilize yolu anlamadım,herkes macera arıyor. Benim eve dönmem 45 dk sürmedi.

KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM MERAK ETMEYİN GELEMEYEN İSTANBUL DIŞINDAKİ ARKADAŞLAR İÇİNDE FİDAN DİKTİK.

kaanka
15.Nisan.2008, 11:18
müslüm baba çok haklısın bu grup sürüşü işine modların bir elatması şart. kimin nerden geçtiği, naptığı belli değildi valla. yolu bilmediğimizden dolayı sürekli yanlış gidip geri döndük, komikti yawww:p

carvalho
15.Nisan.2008, 11:34
Grup sürüşü için modlar gerekli topiği açarak el attı zaten. İşaretler, grup sürüş düzeni her bilgi var orada. Sürüşten önce de detaylar konuşuluyor zaten. İş sadece bu kurallara uymaya kalıyor ve bu durumda sorumluluk herkesin oluyor.

müslüm baba
15.Nisan.2008, 12:57
Grup sürüşü için modlar gerekli topiği açarak el attı zaten. İşaretler, grup sürüş düzeni her bilgi var orada. Sürüşten önce de detaylar konuşuluyor zaten. İş sadece bu kurallara uymaya kalıyor ve bu durumda sorumluluk herkesin oluyor.

Evet doğru haklısın kimse bu topiği okumuyor anlaşılan,bundan sonra gezilerde yola çıkmadan bir konuşma yapıp, uymayanlar hakkında işlem başlatalım en azından sitede teşhir edelim. Yada başka bir yaptırım uygulayalım, yoksa bi gün başımıza iş alacağız son pişmanlık fayda etmez.

kaanka
15.Nisan.2008, 13:04
enisi sürüşleri yaparkende fotoraflayalım, böylece müslüm babanın dediği gibi teşhir edecek malzeme olur elimizde...8)

bilgihan
15.Nisan.2008, 13:09
Hatta eğitim sürüşleri bile uygulanmalı bence..(biz grup sürüş deneyimi olmayanları idare ederiz demek yanlış geliyor bana..)..liderler de dikkat etmeleri gerekenler neyse antreman yapmalı... deneyimsizleri uygulamalı bilgilendirmeli....Buna ayrı zaman ayırmaya da gerek yok..organizasyon yapıldığında yarım saat erken buluşup,olması gerekenler anlatılır güzergah üzerinde de uygulanır..acizane fikrim...

saygılar

müslüm baba
15.Nisan.2008, 13:12
Hatta eğitim sürüşleri bile uygulanmalı bence..(biz grup sürüş deneyimi olmayanları idare ederiz demek yanlış geliyor bana..)..liderler de dikkat etmeleri gerekenler neyse antreman yapmalı... deneyimsizleri uygulamalı bilgilendirmeli....Buna ayrı zaman ayırmaya da gerek yok..organizasyon yapıldığında yarım saat erken buluşup,olması gerekenler anlatılır güzergah üzerinde de uygulanır..acizane fikrim...

saygılar

GALİBA UYGULAMALI EĞİTİM YAPMADAN OLMAYACAK ÇOK HAKLISIN.

bilgihan
15.Nisan.2008, 13:14
tabii ki Müslüm Baba...pratikte herşey farklı malum..Teorik bilmek ne kadar yeter ki?

aidikurt
15.Nisan.2008, 13:14
Gönderecem bugün Rıza kardeşim, bugün hallederim ben. Başka resimler varsa bekleyeyim ama yok gibi...

ya olmaz olurmu kardeşim bendede baya resım var ama ancak bu aksam atabılıcem yogunluktan fırsat bulamadım

carvalho
15.Nisan.2008, 18:43
Admin, telefonlara çıkmazsın, resimleri koymazsın, bize tozda toprakta off road yaptırırsın... Nasıl adamsın sen !!!

Yolla olm resimleri, bu işler gecikince gazı kaçar...

delibeygir
15.Nisan.2008, 20:15
biri ağaçlar nerde diye sormuştu ben bir kaçının resmini yolluyayım.

http://img443.imageshack.us/img443/7143/image820ay0.jpg (http://imageshack.us)

http://img443.imageshack.us/img443/8352/image821or9.jpg (http://imageshack.us)

http://img89.imageshack.us/img89/7250/image822ur2.jpg (http://imageshack.us)

http://img89.imageshack.us/img89/9761/image823kf6.jpg (http://imageshack.us)

delibeygir
15.Nisan.2008, 20:20
buda sevgili modumuz carvalho selçuktan bülent bull performansı :p o kadar acıkmışki ekmek arası sucuk ekmek yedi yaf :cheesy:

http://img443.imageshack.us/img443/5665/image824kr9.jpg (http://imageshack.us)

aidikurt
15.Nisan.2008, 21:54
Admin, telefonlara çıkmazsın, resimleri koymazsın, bize tozda toprakta off road yaptırırsın... Nasıl adamsın sen !!!

Yolla olm resimleri, bu işler gecikince gazı kaçar...

oha dıyorum bugun senın ıs yerını en az 5 kere aradım cep telınıde 3 kere aradım acmadın bide artıslık yapmıssın :x

DERKMEN
15.Nisan.2008, 22:20
Herkese Merhaba,
Asiri yogun is temposu nedeni ile ancak firsat bulup eve gelebildim ve anlatilmaz yasanir bu olayi benim acimdan ne kadar anlamli oldugunu tasvir etmeye calisarak yaziyorum.
11 Nisan cuma gunu aksam saat 21:00 da 0km SYM Joyride 200 makinemi teslim aldim.Ben Enjoyride adini taktim makineme ve daha cuma gunu 70km oldu.
Ayni aksam Kaanka dan 13 Nisan Pazar gunu bu inanilmaz yolculugun olacaini ogrendim ve tam rodajlik deyip cumartesi gunu kaankayi kandirip eminonune yolculuk icin alisverise goturdum. Sonrasimi
Dolmabahce stadinin onunde karsilastigim sicak ortam beni hayrete dusurdu.Herkes oyle icten oyle candan cok tesekkurler tekrar.
Orada o kadar motoru goren turistler eminim tum tanidiklarina omur boyu anlatacaklar o manzarayi. Saatt 11:10 da atesledik makineleri ve uzandik avcilar yoluna.Acilis harikaydi hele o regal seranati unutulamaz bir ani oldu bende fakat cok kiskandim gazi cektim firladi makina kafayi yedim inanin.
Acilis daha bir samimi ve sicakti ve asil yolculuk acilis sonrasi bu dunyada bir dikili agacim olacak yuppi diye haykiran icimdeki sesle basladi, tabii rodaj da :mrgreen:
Yolda ogrendigim grup yolculugunun gereklerini ve muhabbetini kazidim simdiden icimdeki agaca.
Ismini bilmedigim yerler ve diyarlardan gectik cross mu yapmadik fide mi tasimadik dogaya ilk defa faydami saglamadik dedim ya neler neler.
Bel kuregini kaptigim gibi basladim esmeye topragi 1 2 3 derken durduramadim kendimi ve 5 dikili agacim oldu bu dunyada.
Eee o kadar efor harcadik sagolsun Riza abimiz benim bilmedigim bir soz uzerine yapmis yapacagini ve acik havanin carptigi bunyeleri besledi kangallarla :D
Sonra ciktik yola Terkos a dogru kesmedi tabii kangallar o bunyeleri ve oturduk balik sofrasina.
Donus yolculugu olmasin istedim ama iste geldi sali gunu bitti ve biz yine donduk o sikici yogun ve stresli is dunyamiza.
Buradan tekrar beni aralarina kabul eden tum RAPTOR RIDERS uyelerine en icten tesekkurlerimi sunuyorum.
Birdahaki yolculukta bulusmak umidi ile...

DERKMEN
15.Nisan.2008, 22:22
Rodaj mi coktan bitmiste haberim yok.600 km oldu makinem 2 gunde...Saygilar.

müslüm baba
16.Nisan.2008, 10:40
Rodaj mi coktan bitmiste haberim yok.600 km oldu makinem 2 gunde...Saygilar.

Maşallah hiçde motoru yeni almış gibi değildin, dağ tepe dinlemedin beğendim kullanışını ve cesaretini. Bundan sonra her gezide bekleriz biliyorsun daha önümüzde uzun geziler var.

müslüm baba
16.Nisan.2008, 10:41
ya olmaz olurmu kardeşim bendede baya resım var ama ancak bu aksam atabılıcem yogunluktan fırsat bulamadım
Bu mesajın üstünden 3 gün geçti admin adminliğini bil,koy şu resimleri.

aidikurt
16.Nisan.2008, 10:57
baba bu aksam hepsinı koyucam dun aksam gene vakit bulamadım ama bu aksam söz admin sözü :x

Tayfun
16.Nisan.2008, 14:35
http://img507.imageshack.us/img507/6132/imag0016xu2.jpg (http://imageshack.us)
DOLMABAHÇEDE BULUŞMA NOKTAMIZ
http://img238.imageshack.us/img238/3254/imag0017wl2.jpg (http://imageshack.us)
http://img507.imageshack.us/img507/3744/imag0018ed6.jpg (http://imageshack.us)
http://img208.imageshack.us/img208/9903/imag0019tq3.jpg (http://imageshack.us)
http://img208.imageshack.us/img208/491/imag0021ki6.jpg (http://imageshack.us)
ARTIK YAVAŞTAN YOLA ÇIKMUŞ DURUMDAYIZ VE GENÇERİ BEKLİYORUZ BURDA
http://img208.imageshack.us/img208/2710/imag0022sc2.jpg (http://imageshack.us)
http://img208.imageshack.us/img208/9342/imag0023fb4.jpg (http://imageshack.us)
İSTİKBAL GÖKLERDEDİR :P
http://img507.imageshack.us/img507/204/imag0025if2.jpg (http://imageshack.us)
EVETTTT BURASI POLAT ARKADAŞIMIZIN MEKANI, AÇIK BÜFE KAHVALTI VARDI VE BÜLO KENDİNİ KAYBETTİ
HERKES PLASTİK TABAKLA YERKEN O TEPSİYLE TIKINMAYI TERCİH ETTİ :p
http://img507.imageshack.us/img507/159/imag0024ek5.jpg (http://imageshack.us)
http://img238.imageshack.us/img238/1179/imag0026pw7.jpg (http://imageshack.us)
İZMİTLİ TATARIMIZDAN ARTİSTİK BİR POZ :p
http://img507.imageshack.us/img507/8866/imag0027hg0.jpg (http://imageshack.us)
ARKADAŞIMIZIN MEKANININ RESİMLERİ
http://img208.imageshack.us/img208/8633/imag0028cv4.jpg (http://imageshack.us)
http://img238.imageshack.us/img238/4710/imag0030en7.jpg (http://imageshack.us)
http://img293.imageshack.us/img293/5179/imag0031bf1.jpg (http://imageshack.us)
http://img293.imageshack.us/img293/1643/imag0032pr5.jpg (http://imageshack.us)
http://img293.imageshack.us/img293/9453/imag0033xh1.jpg (http://imageshack.us)
KİM KİME DUMDUMA DURUMLARI :p
http://img293.imageshack.us/img293/2452/imag0034wc4.jpg (http://imageshack.us)
BENİM MOTORUDA SATILIĞA ÇIKARTTIK, ÇOK PARA VEREN OLDU AMA VERMEDİM :p
http://img411.imageshack.us/img411/7622/imag0035cz8.jpg (http://imageshack.us)
http://img293.imageshack.us/img293/4879/imag0036le1.jpg (http://imageshack.us)
EVETTT BİZİM BÜLO KIRMIZI ÖKÜZ ENERJİ İÇECEĞİNİN SPONSORLUĞUNU ALMIŞ VE MARKAYI ÖNE ÇIKARDI :p
http://img411.imageshack.us/img411/4852/imag0037yc7.jpg (http://imageshack.us)
BU HERİF SADECE YEMEK YEMEK VE ŞÇMEK İÇİN YARATILMIŞ, BAKSANIZA ADAM GİDERKEN BİLE YİYİP İÇİYOR DURMADAN :p
http://img225.imageshack.us/img225/1898/imag0038kw0.jpg (http://imageshack.us)
http://img293.imageshack.us/img293/2155/imag0039ge1.jpg (http://imageshack.us)
http://img225.imageshack.us/img225/1845/imag0040tr2.jpg (http://imageshack.us)
İŞTE BURDA BAŞKAN HUDUNİ SÜRÜŞÜ YAPIYOR, AZ DAHA ZORLASA UÇACAKTI AMA BÜYÜDEN SİHİRDEN DEĞİL ÖNÜNE ÇIKAN TÜMSEKTEN nihahahahaha :p
http://img293.imageshack.us/img293/7792/imag0041hd9.jpg (http://imageshack.us)
ADMİN ŞOVA DEVAM..
http://img411.imageshack.us/img411/8273/imag0042na9.jpg (http://imageshack.us)
http://img293.imageshack.us/img293/6728/imag0043qk4.jpg (http://imageshack.us)
http://img258.imageshack.us/img258/7112/imag0044xr2.jpg (http://imageshack.us)
FİDANLARI TESLİM ALDIĞIMIZ YER...
http://img225.imageshack.us/img225/6305/imag0047zc8.jpg (http://imageshack.us)
VE DİKTİĞİM İLK FİDANIM ARKADAŞLAR...
http://img408.imageshack.us/img408/4730/imag0049mt5.jpg (http://imageshack.us)

BENDEKİ RESİMLERDE BU KADAR, FAKATTTTTTTTT BOMBA 1-2 RESMİM VAR ONLARADA ÖZEL TOPİK AÇACAĞIM TAKİP EDİN :p

DERKMEN
16.Nisan.2008, 14:44
Maşallah hiçde motoru yeni almış gibi değildin, dağ tepe dinlemedin beğendim kullanışını ve cesaretini. Bundan sonra her gezide bekleriz biliyorsun daha önümüzde uzun geziler var.

Çok ama çok teşekkürler Müslüm Baba,

Elbette her geziye katılmaya çalışacağım ve kendimi daha da geliştireceğim.
Yolda işaret ettiğiniz farınız yanmıyoru heralde o zaman daha kolay anlarım diye düşünüyorum :D

Tüm gezilerde beraber olmak ümidi ile..

bilgihan
16.Nisan.2008, 14:47
Tayfun...paylaşım için teşekkürler..Fidan dikmeye gelemesemde Dolmabahçede sizlerle tanışmaktan mutluluk duydum..

Tayfun
16.Nisan.2008, 14:52
Tayfun...paylaşım için teşekkürler..Fidan dikmeye gelemesemde Dolmabahçede sizlerle tanışmaktan mutluluk duydum..

Valla üzüldük abi ya, derslerin olmasaydı güzel olacaktı gerçekten, neyse bir bahaneylede olsa tanışmış olduk, allah ömür versin biz hep gezeriz sorun değil...8)

DERKMEN
16.Nisan.2008, 15:19
Valla üzüldük abi ya, derslerin olmasaydı güzel olacaktı gerçekten, neyse bir bahaneylede olsa tanışmış olduk, allah ömür versin biz hep gezeriz sorun değil...8)
Resimler için emeğine sağlık TAYFUN,
Harika paylaşım olmuş valla hemen wllpaper çıktı aralarından :D

carvalho
16.Nisan.2008, 15:36
Disiplinsiz Adminin kulaanı çekecem ben o nasıl motor kullanmak öyle... Kötü örnek...

Zaferim, iyi yakalamışsın, açlıktan az daha eldivenimi yiyecektim, Allah razı olsun Rıza kardeşimden 8)

aidikurt
16.Nisan.2008, 16:05
yok be selcugum ayaklarım agrıdı bırazda arka tarafım kaba etim agrıdı jımlastık hareketlerı ve meditasyon yaparak yok ettım agrıları :cheesy:

Tayfun
16.Nisan.2008, 16:40
yok be selcugum ayaklarım agrıdı bırazda arka tarafım kaba etim agrıdı jımlastık hareketlerı ve meditasyon yaparak yok ettım agrıları :cheesy:

Daha bende motor üzerinde çıplak pozların var onları ni edecen bakim :x basına sızmasını istemiyosan pamuk elle cebe bakim 8)

okan
16.Nisan.2008, 17:31
ulan ne adamlarsınız beaaa..8)
red bull ...:cheesy:adamın ismine içecek çıkmış farkında dilliz valla..
admin sende dooru sür la motörü... düşecen kıracan bi yerini ... leaaa havleee...:evil:

müslüm baba
16.Nisan.2008, 18:27
Admini böyle olan sitenin üyeleri ne mok yesin, adam akrobatmı yoksa adminmi anlamadım,bide bu admin çok saygın bir bankanın saygın bir çalışanı, bu resimleri müdürün görse herhalde seni anında kapının önüne koyar,defol pis serseri motorcu der.

delibeygir
16.Nisan.2008, 18:49
tayfunum kardeşim resimler için teşekkürler 8) emeğine eline koluna sağlık.

Tayfun
16.Nisan.2008, 19:45
Admini böyle olan sitenin üyeleri ne mok yesin, adam akrobatmı yoksa adminmi anlamadım,bide bu admin çok saygın bir bankanın saygın bir çalışanı, bu resimleri müdürün görse herhalde seni anında kapının önüne koyar,defol pis serseri motorcu der.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aidikurt
16.Nisan.2008, 23:57
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
gülme len alırım moderatörlüğünü :x

aidikurt
16.Nisan.2008, 23:58
müslüm baba sen bu tur akrobasik hareketler yapamıyon dıye kıskanıyon herhalde :x

aidikurt
17.Nisan.2008, 00:08
evet admin söz verirse tutar işte resimler

ilk olarak buluşma yerimiz olan dolmabahçe sarayının orası

http://img257.imageshack.us/img257/8849/resim438im5.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/1659/resim439mh2.jpg

http://img397.imageshack.us/img397/5443/resim441qt6.jpg

aidikurt
17.Nisan.2008, 00:12
işte izmitten gelen kardeşlerimiz istanbulda olupta boyle bır etkiliğe katılamayanlara nispet olsun diye çektirdiler :p

http://img397.imageshack.us/img397/8940/resim440kf5.jpg

aidikurt
17.Nisan.2008, 00:14
http://img397.imageshack.us/img397/8123/resim442pp6.jpg

http://img397.imageshack.us/img397/9657/resim443rp6.jpg

http://img397.imageshack.us/img397/8819/resim444ca0.jpg

aidikurt
17.Nisan.2008, 00:22
sonra polat kardeşimizin yeni açtığı motosiklet mağasına ziyarete gittik

http://img257.imageshack.us/img257/61/resim446xu8.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/65/resim447el7.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/9193/resim448xd9.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/1193/resim449na1.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/8017/resim450rf6.jpg

aidikurt
17.Nisan.2008, 00:26
evet resimlere devam

http://img257.imageshack.us/img257/2996/resim451vd0.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/2382/resim452mi6.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/6410/resim454uz7.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/7118/resim457xz8.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/5620/resim458ke4.jpg

aidikurt
17.Nisan.2008, 00:31
ve sonunda fidanları alıcağımız
çatalca orman işletme müdürlüğü durusuya verdik

kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi tekrar sunuyoruz.

http://img257.imageshack.us/img257/2075/resim459fh3.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/9983/resim460sb2.jpg

aidikurt
17.Nisan.2008, 00:38
sonra fidanlarımızı seçmek için fidanlığa gittik

http://img230.imageshack.us/img230/4241/resim463mu5.jpg

http://img230.imageshack.us/img230/9184/resim465mi1.jpg

http://img230.imageshack.us/img230/1811/resim468he7.jpg

http://img230.imageshack.us/img230/9896/resim467wd2.jpg

http://img230.imageshack.us/img230/9093/resim470ft2.jpg

aidikurt
17.Nisan.2008, 00:42
ve sonra günün adamı geldi rıza höşgör

ve allah razı olsun hepimizi sucuk ekmekle doyurdu kesene bereket kadeşim.

http://img257.imageshack.us/img257/471/resim552bm1.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/8539/resim488yk7.jpg

aidikurt
17.Nisan.2008, 00:50
ve işte Geleceğin RaptorRiders Ormanını yapmak için uğraşlar

http://img257.imageshack.us/img257/4168/resim492cu7.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/3355/resim493wt5.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/9099/resim497cz0.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/9885/resim503kb5.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/1153/resim510vk3.jpg

aidikurt
17.Nisan.2008, 00:54
http://img257.imageshack.us/img257/5019/resim511iu3.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/2253/resim526tq5.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/7403/resim536up5.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/3203/resim544vf3.jpg

http://img257.imageshack.us/img257/6549/resim547ov0.jpg

aidikurt
17.Nisan.2008, 00:56
http://img397.imageshack.us/img397/2474/resim556mq2.jpg

http://img397.imageshack.us/img397/647/resim559rw9.jpg

aidikurt
17.Nisan.2008, 01:01
Evet arkadaşlar bendende bu kadar 60 yakın resim attım inşallah beğenmişssinizdir.

Öncelikle bu organizasyonun yapılması için çok üstün çaba sarfeden gençer kardeşimize herkes adına çok teşekkür ederim.

Rıza kardeşmizede bize sözünü tutup ac bırakmayıp karnımızı doyurdugu için cok teşekkür ederim.

Bize her türlü imkanı sağlıyan orman müdürlüğüne cok teşekkür ederim.

Ve son olarak böyle anlamlı bir organizasyona katılan ve bizler yanlız bırakmayan herkese cok ama cok teşekkür ederim.

Her zamanki gibi gelenek bizimle başlasın sonraki senelerde tekrar edilsin.

Hayırlısı seneye yapılacak olan 2.geleneksel RaptorRiders ağaç dikme etkinliğine.
Umarım seneye çok ama çok kalabalık oluruz.

Tayfun
17.Nisan.2008, 01:13
Bence bunu senden seneye yapmayalım, motorumuzun çantasına 2 şer fidan koysak bi yerleri yeşillendirebiliriz rahatça, unutmayınki kesilen ağaçlar ekilenlerden fazla !!!

okan
17.Nisan.2008, 10:31
tebrikler raptorriders......:alkis::alkis::alkis::alkis:

Bull olm sırt pach ini az yukarı diktirseydin yaa...8)

RızaHoşgör
17.Nisan.2008, 12:52
:alkis: :alkis: :alkis:

müslüm baba
17.Nisan.2008, 13:04
Admin en sonunda resimleri atabilmiş, eline koluna sağlık resimler gerçekten güzel,ve fidanları ektiğimizide ispatlıyor,artık herkes bilecekki bizimde dikili ağaçlarımız var.

gençer
17.Nisan.2008, 15:11
tebrikler raptorriders......:alkis::alkis::alkis::alkis:

Bull olm sırt pach ini az yukarı diktirseydin yaa...8)
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::p:p:p benimde dikkatimi çekti az daha aşağıda .. aman pardon yukarıda olması gerekirdi. çok aşağıda gözüküyor..bull değiştirmelisin bence.sırtı dönük toplu resime bakarsan hak vereceksin..