PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhaba

doğan
01.Nisan.2007, 23:01
herkese merhabalar. ben doğan. tıbbi cihaz ithalatı yapan şirkette satış müdürlüğü yapıyorum. şişli de yaşıyorum. tüm regalci arkadaşlarla tanışmaktan mutluluk duyarım. regalimin anlaşmasını bu gün fuarda yaptım. sanırım 2-3 gün içine teslim alıcam ve sizin tecrübelerinize ihtiyacım olacak. şimdiden herkese teşekkürler.

aidikurt
01.Nisan.2007, 23:03
kardeşim şimdiden hayırlı olsun, emin ol regalci olmak ayrıcalıktır.Bunu zamanla anlıycaksın bizden ayrılma yeter, burdaki dostluğu ve samimiyeti hiçbir forumda bulamazsın.

Kino
01.Nisan.2007, 23:05
doğan hoşgeldin aramıza dostum hayırlı ugurlu olsun ne renk aldın ve ne tip
250 cc mi class tipimi siyah mı kırmızımı ??

allah kaza bela vermesin tekerini yerden kesmesin bizim gibilerin arasına düştün allah muhafaza :mrgreen:
RR ciler bir acaip oluyor neyse tekrar hoşgeldin

aslanburclu
01.Nisan.2007, 23:06
kardeşim sitemize hoş geldin
en yakın zamanda tanışmak amacıyla
hangi firmadan aldın bazı firmalar yan çantalarını vermiyormuş mutlaka bastır al
inşallah b9 class seçmişindir canım benim güle güle kullan allah kaza bela vermesin

doğan
01.Nisan.2007, 23:06
foruma aktif bişekilde yazmasamda bugüne kadar motosiklet.net den ve buradan forum yazılıarınızı takip ediyorum ve aranızdaki dostluk ve samimmiyeti biliyorum. umarım bundan sonra gezilerde ve her türlü aktivitede bir arada oluruz.

GOKHAN
01.Nisan.2007, 23:09
doğan kardeş hoşgeldin aramıza ayrıca motorun hayırlı olsun tekerine taş deymesin

doğan
01.Nisan.2007, 23:10
aidikurt,aslanburçlu ve kino hoşbulduk. 250 E-9 modelini ve siyah renkli aldım.

Engin
01.Nisan.2007, 23:22
Doğan kardeşim aramıza hoşgeldin, bende daha gireli neredeyse 1 hafta oluyor bende yeni sayılırım ama 1 haftada gördüğüm samimiyet hiç bir yerde yok.

doğan
01.Nisan.2007, 23:26
hoşbulduk gökhan ve engin. buradaki dayanışma gerçekten çok güzel. inanın bu motoru almaya karar verirken bu site sayesinde yalnız olmadığımı bilmek ve bi sıkıntı yaşarsam eğer buradan ve sizlerden destek alacağımı bilmek çok etkili oldu. bu arada motorumu emre ltd den aldın. evet yan çantaları vermiyolarmış , gerçi sorun etmedim ben çünkü verselerde onları kullanmayı düşünmüyordum. fuardan deri çantaları aldım zaten.

okan
01.Nisan.2007, 23:28
doğan kardeş aramıza hoş geldin..agresustan ve tayfundan uzak dur adamı yerler... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inci
01.Nisan.2007, 23:29
hoşgeldin aramızda görmekten mutlu olacağız ,kalıcı olman dileği ile

aslanburclu
01.Nisan.2007, 23:31
doğan kardeş aramıza hoş geldin..agresustan ve tayfundan uzak dur adamı yerler... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yok kardeşim yok onlar pırlanta pırlantaaaaa ahanda onu yazan bence layt üye layt

doğan
01.Nisan.2007, 23:33
dur not alayım! agresus ve tayfun dan uzak durulacak adam yiyolarmışş..
tşk okan :mrgreen: hoşbulduk inci, aranızda olmaktan bende mutlu olacağım...

okan
01.Nisan.2007, 23:37
valla layt diilmişim gomtanım .. bizim hatun yanımda öölle dio .. o adam satmaz dio .. o yüzden döndü zatten dio.. canım karıcııımm yaaa(bu kelimenin laytlıkla ilgisi yoktur sanırım) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lordskeldan
02.Nisan.2007, 01:49
aramıza hoşgeldin :cheesy:

doğan
02.Nisan.2007, 11:14
hoşbulduk lordskeldan.

emrahss
02.Nisan.2007, 11:25
Hoş geldin Doğan. Motorun hayırlı olsun dostum.

Okan, yuh abicim ya, yakıştı mı delikanlı Samsun'a. Karıcım filan, bunlar ters ulu orta :D

infinitedreams
02.Nisan.2007, 11:26
Doğan; nihayet dostum.

Yakınız birbirimize... motorunla beraber çaya beklerim illa ki.

inci
02.Nisan.2007, 11:50
ne yani uzak olunca çay içilmiyormu ? :P :? anladık nihat anladık tamam çay falan istemiyoruz :evil: misafir de olmayız sana korkma :evil:

alper_tim
02.Nisan.2007, 11:53
aramıza hoşgeldin doğan kardeş
motorun hayırlı uğurlu olsun şimdiden
allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin

doğan
02.Nisan.2007, 11:56
hoşbulduk emrahss ve infinitydreams. Nihat alana kadar başını ağrıttım, aldıktan sonrada çay içerken ağrıtırım artık. tecrübene ihtiyacım olacak. yakın uzak demeden heryerde toplanırız inşallah.
Okan 4-5 gün önce samsundaydım. ilk defa geldim samsuna, güzel biyer. bir de balıkçı fevzi diye biyere götürdüler bizi :)bilinen biyermiş sanırım. önceden tanışsaydık ziyaret etmek isterdim..

okan
02.Nisan.2007, 11:57

Okan, yuh abicim ya, yakıştı mı delikanlı Samsun'a. Karıcım filan, bunlar ters ulu orta :Daşığım gomtanım sefiyom .. naapim.... :( :cry: :cry: :cry: 12 senelik evliyim .. halaa aşığım.... :oops:

doğan
02.Nisan.2007, 11:58
ben motorumu bir alayım. bana da beklerim çay kahve vs.. :) içmeye . hoşbulduk alper-tim...

carvalho
02.Nisan.2007, 12:21
Hoşgeldin dostum... Çok sıcak bir ortama geldin...
9 Haziran'da yepisyeni raptor'unla yakarsın artık Trilyeyi :)

doğan
02.Nisan.2007, 12:26
hoşbulduk carvalho. yalnız benim ilk motorum olacak . yani henüz hiç tecrübem yok. sanırım bunun için zaman ve pratik yapmak lazım. bu arada ehliyette yok. onun içinde bugün yarın bir kursa müracat etmem gerekecek. bide ben motorumu kuzenimle ortak aldım. sanırım ehliyet elime geçene kadar onda duracak. ama kısmet tabi. inşallah yanınızda olurum.

inci
02.Nisan.2007, 15:12

Okan, yuh abicim ya, yakıştı mı delikanlı Samsun'a. Karıcım filan, bunlar ters ulu orta :Daşığım gomtanım sefiyom .. naapim.... :( :cry: :cry: :cry: 12 senelik evliyim .. halaa aşığım.... :oops:

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

okan
02.Nisan.2007, 15:19
teşekkürler inci örtmenim... :cheesy:

agresus
02.Nisan.2007, 16:06
Doğan kardeşim hoşş geldinn aramıssaaaa.... inanma sen bu layt okanımın laflarına... hurafe bunnar ne benden ne de deli zabit Tayfundan zarar gelmesss... derdin olmasın.. rahat ol.. daha 9 hazirana çoook var... işşallah deneyim sahibi ederiss seni de... bi güssel beraber sürariss... rodaj önemli sadece... onu bi atlattık mı, yırtarısss... rahat rahat gideriss trilyeye de sansunada...

okan
02.Nisan.2007, 16:15
anaaaaaaaaa... layt mı olduk şimçik....ulaaa arkadaş hatrına layt da olurum.. satıcıda....faketmessssss..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

agresus
02.Nisan.2007, 16:18
cannıımmm benimm... delikanlı adamsın vesselam.... ammaa laytsın... oda yakışır... 12 sene sona hala aşığım diyebilmeekk... güssel adamsın vesselam... Allah muhabetinisi arttırsın... ama laytsınn ayrııııı..... :mrgreen:

okan
02.Nisan.2007, 16:21
iide ben kendim için layt olmadımki hiç agresusum imparatorum... ne geldiyse arkadaş hatırından... :mrgreen:
senide görecess inşallah ... bekara karı boşamak kolay derler....hihohhaho.... :lol:

agresus
02.Nisan.2007, 16:26
babacım ben döndüğün için laytsın demiyom kii.... o na amenna... dostunu satmadın... delikanlılığın şanı burda...fekat hanımın yanında ben layt mayt diilim deme istersen ... geçen gün iki kelam laf yasdıkta yediydin çimdiği... Allah muhafaza diyom.... :mrgreen:

okan
02.Nisan.2007, 16:38
ulaaaaaaaaa.sen adamı öldürürsün beaaaaa.......layt yaptın ya beni.....
senide görecess allah ömür versin....bizim oğlanın düğünüyle beraber senide evlendiriris heralde sanırsam bi ihtimal....hihohaha :mrgreen:

ToMCaT
03.Nisan.2007, 13:14
hayırlı olsun arkadaş kazasız sürüşler dilerim

agresus
03.Nisan.2007, 13:28
oğlan kaç yaşınada ki.... yani ona göre..... ben evlenemiyom diye evde kalmasın soonaaa... yazık... :mrgreen:

polat
03.Nisan.2007, 13:28
Merhaba arkadaşlar bende bu gün almaya gideceğim D100 üm ile katıldım aranıza
fuarda görünce dayanamadık aldık çok şirin ...:)

agresus
03.Nisan.2007, 13:31
aman polatım.. tikkat... rodaj önemli... 100 km zorlama makineyi ... yavaş yavaşş.. önce 40-50 bi 300km kadar.. sona 50-60'ı geçme 800 kmye kadar.. sona 80 falan yap 1000 km ye kadar.. sona bass gitsin... ammman tikkat...

polat
03.Nisan.2007, 13:37
teşekkürler bu yeni bir motor için önemli bir konu
1-Rodaj önemlii :)
yeni önerileri bekliyorum

okan
03.Nisan.2007, 13:48
oğlan kaç yaşınada ki.... yani ona göre..... ben evlenemiyom diye evde kalmasın soonaaa... yazık... :mrgreen: 11 yaşında ... 10 sene kadr beklersin sende zatti.. anca.. tohuma kaçmadan senide eflendiriris o aralarda.....zuhahaha.. puhahahah.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

agresus
03.Nisan.2007, 13:54
ne beaa.. 10 sene ass bana.. senin oğlan evlnsin çoluğa çocuğa karışşsın.. eğer ki erkek torun sahibi olursan onun sünnetiynen evleniim ben.. hatta kirvesi falan oliim.. damat kirve kimselere nasip olmasss..

okan
03.Nisan.2007, 15:37
ne beaa.. 10 sene ass bana.. senin oğlan evlnsin çoluğa çocuğa karışşsın.. eğer ki erkek torun sahibi olursan onun sünnetiynen evleniim ben.. hatta kirvesi falan oliim.. damat kirve kimselere nasip olmasss.. Dooru dion volkanım agresusum... ben biras erken hesaplamışım....sen benim 2, çocuu bekle onun düünüylen bereber yaparıss.... :mrgreen:

aslanburclu
03.Nisan.2007, 22:34
ya volkanıma kurbağa adamıma yakışacak kızı daha analar doğurmamış bilmiyomusunuz (biraz kaba oldu kusura bakmayın) ama samsunu bilmiyos tabii okan bi abilik yapsana anlarsın ya ondan sonrada biz sitece samsunu basıp bi babalık yapalım hadi bunuda tayfa anladı yawwww bizim oğlanda var arada olayı 2 kişilik ayarla

okan
04.Nisan.2007, 00:08
gomtanım siz şimçik ahan bu volkana bi gelin bulamıyonuzmu.....gelin ahan hepiciiniz buraya.. cukulatanızı neyin yaptırın .. bissürü var burda helal süt emmiş kardeşlerimizz....
komtanım adamın eflenmeye niyeti varmı önce onu bi öörenelim.... :shock:
35 kişi çalışıyo benim yanımda onların akrabaları.. onlarında akrabaları .. köylüleri ..din kardeşleri derkene sayıyı bi anda 100 e çıkardık bak...boş dönmessinis buralardan ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ToMCaT
04.Nisan.2007, 01:13
hoşgeldin doğan hayırlı olsun...

aidikurt
04.Nisan.2007, 14:57
doğan kardeşim sen ve regalinin resimlerini bekliyoruz.

Kino
04.Nisan.2007, 15:34

2-Agresus da çok önemli
3-Okan da önemli
4 aslanburclu önemli
5 Tayfunu kaale alma önemsiz :lol: o zabit
6- Müslüm babayı hiç ihmal etme en önemli :cheesy: :cheesy:

dogan hayırlı olsun 100cc almışsın o zaman en çok önemli rodaj da da önce inci öğretmenim EN ÇOK önemli aynısından var :cheesy:

inci
04.Nisan.2007, 17:00

2-Agresus da çok önemli
3-Okan da önemli
4 aslanburclu önemli
5 Tayfunu kaale alma önemsiz :lol: o zabit
6- Müslüm babayı hiç ihmal etme en önemli :cheesy: :cheesy:

dogan hayırlı olsun 100cc almışsın o zaman en çok önemli rodaj da da önce inci öğretmenim EN ÇOK önemli aynısından var :cheesy:

iki olduk hadi bakalım şimdi napacaksınız püsüklet diyebilecekmisiniz acaba :? valaa çağırırım polatı ona göre heeee :evil: :twisted:

skus
04.Nisan.2007, 17:50
DOGAN BEN SINAN DOGRUMU YAPIYOM BILMEM ACEMILIK ISTE NEDE OLSA SEN BAYA KULLANIYON BANDA ANLAT