PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Izmir Geleneksel Cuma Toplantilari

deep-impact
05.Nisan.2008, 18:20
Evet arkadaşlar malum baharında gelmesi ile beraber bizlerde cuma toplantılarımıza yeniden start verelim düşüncesindeyim gezi ve toplantı planlarımızı artık orada yapar ve anında karar veririz ve eğlenceli sohbetler ederiz umarım sizlerde benimle aynı fikirdesinizdir eğer öyle ise 11/04/08 tarihinde ilk toplantımızı yapıyoruz ne dersiniz toplantı yerimizi hemen yazmıyorum çünkü değişik fikirler çıkabilir arkadaşlardan herkes düşüncesini yazsın ve önümüzdeki çarşamba neresi olduğunu burada yazalım orada toplanalım cumaya görüşmek üzere arkadaşlar yanlız bi şart var bu toplantıya herkes gelcek.:D8)

deep-impact
06.Nisan.2008, 11:53
Herhalde kimse hazır değil daha hiçfikri olan yokmu.

emresahin
06.Nisan.2008, 13:46
Olur tabiki serdarcim,hatayda susuzdede parkinin icinde manzarasi super ,park derdi olmayan bi kafe var...ozellikle hava guzel olur ve disardada oturursak eminim cok keyifli olacak,cam agaclari altinda korfez manzarasi esliginde sakin bi mekanda sohbet edebiliriz bol bol...
Ama banada uyar heryer.

orkun
06.Nisan.2008, 21:52
cuma kise gelmezse cumartesi geleneksel hakkının dükkanını işgal etme toplantısı yaparız

deep-impact
07.Nisan.2008, 01:17
muhahaha vallaha haklısın orkun orası hoşuma gidiyor benim vallaha.

emresahin
07.Nisan.2008, 01:19
:)
Hakki abimiz ,baskanimiz dukkanini isgal ederiz cumartesi,
Geleneksel cumartesi toplantisi gibi oldu valla.

hakkı
07.Nisan.2008, 11:01
Serdar dayanamamış, topiği benden önce açmış :cheesy:
arkadaşlar bu cuma herkezi toplantıya bekliyoruz. susuzdede parkının nerde olduğunu bilmiyorum Emre'cim. bir kroki koyarsan sevinirim. toplantı saati bence 20:30 iyi olur herhalde.
bu arada toplantı olsun olmasın cumartesi yada bir başka gün farketmez, ne zaman isterseniz dükkanıma gelebilirsiniz. başımın üstünde yeriniz var.

getto
07.Nisan.2008, 11:20
ordayım susuz dede de mi karar kıldık şimdi

deep-impact
07.Nisan.2008, 21:17
Bence daha görünür bir yerde olalım arkadaşlar herkezler raptor rıdersları görsün bence ne dersiniz.

emresahin
07.Nisan.2008, 21:42
Olur serdarim ,gorunur yer olsun...
Bana uyar...neresi derseniz,...
Ozledim arkadaslarim sizi,
Bu arada getto cum cumartesi kordon sefasindamiydin sen.
Gerci sora cok yagmur yadi,aklim sende kaldi,..

Tayfun
07.Nisan.2008, 21:51
Görünür bi yer istiyosanız konak meydanındaki saat kulesini çevreleyin :p yada incir altına gidin, omadı alsancaktaki mekanlara takılın, özledim izmiri ya...

deep-impact
07.Nisan.2008, 21:59
Tayfunum sende az değilsin ha izmirde bilmediğin yer yok bu arada sende izmiri fazlasıyla özlemiş havası alıyorum ne dersin gerçi yazmışsın ama senin izmire gelme zamanın gelmiş.

orkun
07.Nisan.2008, 22:24
serdarım avatar resmin çok güzel olmuş

deep-impact
07.Nisan.2008, 23:09
Benimde çok hoşuma gitti hakkı abinin kamerasından.

hakkı
07.Nisan.2008, 23:25
kıbrıs şehitleri ndeki dufiesta olabilir, daha merkezi. kısmen park yeri de var.

deep-impact
08.Nisan.2008, 00:12
bana uyar bence güzel.

apron83
08.Nisan.2008, 00:27
alsancak tarafları daha guzel olur bence de . gercı benım motor servıste 15 gün fln surecekmiş yapımı. olmadı bisikletle gelirim toplantıya.:p o da iki teker ne de olsa :)

deep-impact
08.Nisan.2008, 00:44
Artçıda alırız seni okay eğer istersen benim cep 0533 9549097 eger olur dersen ararsın.

müslüm baba
08.Nisan.2008, 10:19
alsancak tarafları daha guzel olur bence de . gercı benım motor servıste 15 gün fln surecekmiş yapımı. olmadı bisikletle gelirim toplantıya.:p o da iki teker ne de olsa :)

Yaw 15 günde ne yapacaklar bunlar motoruna, 6 silindir motormu takacaklar,motoru komple yeniden yapsan 1 haftada çıkar.

getto
08.Nisan.2008, 10:54
Olur serdarim ,gorunur yer olsun...
Bana uyar...neresi derseniz,...
Ozledim arkadaslarim sizi,
Bu arada getto cum cumartesi kordon sefasindamiydin sen.
Gerci sora cok yagmur yadi,aklim sende kaldi,..

ehheeh aynen öle kordon sefasındaydım akşam nasıl döndüm birde bana sor..nasıl gidona dikkat ettin mi değişik geldi mi

getto
08.Nisan.2008, 10:55
alsancak uyar bencede güzel olur

emresahin
08.Nisan.2008, 12:48
ehheeh aynen öle kordon sefasındaydım akşam nasıl döndüm birde bana sor..nasıl gidona dikkat ettin mi değişik geldi mi

baktım baktım gidona...
güzel olmuş gerçektende...
yakışmış...
benim hiç zamanım yoktu ve arabadaydım yoksa durdurup sohbet edecektim,artık bu cuma görüşürüz.hemde motoruna bi yakından bakarım.

emresahin
08.Nisan.2008, 12:49

problem neymiş merak ettim...süre uzun geldi banada...
yazarsan sorunu ve maliyetini bilgi sahibi oluruz.
tekrar geçmiş olsun okay cım.cuma görüşelim.

komoster
08.Nisan.2008, 16:40
arkadaşlar bugün iş olayından trabzona uçuyorum bende gelmek isterim bakalım yetişebilirsem gelicem..

apron83
08.Nisan.2008, 18:22
Yaw 15 günde ne yapacaklar bunlar motoruna, 6 silindir motormu takacaklar,motoru komple yeniden yapsan 1 haftada çıkar.

problem neymiş merak ettim...süre uzun geldi banada...
yazarsan sorunu ve maliyetini bilgi sahibi oluruz.
tekrar geçmiş olsun okay cım.cuma görüşelim.

muslum baba aynen oyle motoru nerdeyse bastan yapicaklar. motor yagini degistirirken actigimiz somunun yolda dusmesnden dolayi. tum yag yolda bosaldi. motor suan kitlemis durumda. kompresorde yapmiyor. bugun servise gittim. motorun yrn acilcagini soyledi persembe ayrintili olark sorunu yazarim. parcalar snrm denizliden istenecegi icin. sure biraz uzun olcak.

apron83
08.Nisan.2008, 18:25
Artçıda alırız seni okay eğer istersen benim cep 0533 9549097 eger olur dersen ararsın.

tesekkurler serdar abi. ben yine bisikletle gelirim bulusma yerine. eger ordan sonra biseyler yapmayi planlarsak artci olurum.

orkun
08.Nisan.2008, 20:00
muslum baba aynen oyle motoru nerdeyse bastan yapicaklar. motor yagini degistirirken actigimiz somunun yolda dusmesnden dolayi. tum yag yolda bosaldi. motor suan kitlemis durumda. kompresorde yapmiyor. bugun servise gittim. motorun yrn acilcagini soyledi persembe ayrintili olark sorunu yazarim. parcalar snrm denizliden istenecegi icin. sure biraz uzun olcak.

okay çok geçmiş olsun...

TLGYLDZ
08.Nisan.2008, 21:43
Evet Arkadaslar Cumartesi Olursa Ve Isim Cikmassa Izmire Gelmeyi Dusunuyorum Babamla Birlikte Yeriniz Belli Olursa Gelmek Ve Sizlerle Yakindan Tanismak Isterim Deep-impact Msn Adresim Var Sende Bildirirsen Sevinirim En Azindan Geldiğimde Bu Sefer Olmasa Bile Imkanim Olduğunda Uğramak Isterim...

deep-impact
08.Nisan.2008, 22:18
Tabiiki okaycım dediğin gşbş bişeyler yaparsak olurve tlg toplantı cuma günü eger c.tesi bişey yaparsak muhakkak haber ederim.

hakkı
08.Nisan.2008, 23:01
arkadaşlar bu toplantıda size süprizlerim var. bence muhakkak katılın. benim cuma akşamı çok önemli bir işim vardı, ama onu ertelemeye çalışıyorum. erteleyemesemde ekicem:p
cumaya görüşürüz.

deep-impact
08.Nisan.2008, 23:08
abi ne iş şimdiden çok merak ettim bi ucundan çıtlatsan diyorum.

hakkı
08.Nisan.2008, 23:34
abi ne iş şimdiden çok merak ettim bi ucundan çıtlatsan diyorum.
yolun düşerse bana uğra ;)

emresahin
09.Nisan.2008, 00:10
Motormu aldin hakki abi yoksa...
???

deep-impact
09.Nisan.2008, 00:14
Motormu aldin hakki abi yoksa...
???

emre abi herhalde öyle yaptı bizi merkatan çatlatıyo şimdi.:mrgreen:

emresahin
09.Nisan.2008, 00:33
Bence fazer almadi,supriz dedigine gore bence 1100 cc dragstar felan aldi...
!!!
Hakki abi oylemi?

deep-impact
09.Nisan.2008, 01:04
harbiden olabilir hakkı abi bu yağ herşeyi yapar o.

getto
09.Nisan.2008, 10:40
Abi Harley Deme Valla Bayilirim Düşüp :)

hakkı
09.Nisan.2008, 10:46
yok canım royal star aldım :p:p:p
cumaya görüşürüz :mrgreen:

getto
09.Nisan.2008, 12:15
hehehe ok...bidaaha alsancakta gören tanıyan olursa durdursun yanlız darılırım, şunun şurasında kaç regalciyiz

orkun
09.Nisan.2008, 21:25
arkadaşlar cuma ya hava yağışlı olacak gibi eyer öylre olursa arabayla alsancağa gelmek park yeri filan problem olabilir buluşma yerini ulaşımın daha kolay olduğu bir alışveriş merkezine filan alsak mı

bornova form, balçova kipa, agora, vs...

emresahin
09.Nisan.2008, 23:22
Hava acik gibi bu hafta pazar dahil...ama poseidon ne derse o...bugun yagmur bekleniyodu ben gozumu kararttim ciktim yola,bi kac damla ciseledi,o kadar...
Iyi ki cikmisim motorla...
Orkun um motor almazsan allsancakta park yeri zor bulursun...:)

orkun
09.Nisan.2008, 23:40
bugün gpz 500 lerden birine baktım çok keyifli değildi hafta sonuda diğerine bakıcam bakalım
hem çok param yok hemde otobana çıkınca 160-170 göreyim istiyorum yani çok şey istiyorum
Honda NX4 Falcon öneren bir iki arkadaş oldu ama o motorlarında otoban performansı çok iyi değilmi bakıcaz bakalım

deep-impact
10.Nisan.2008, 00:16
arkadaşlar cuma dufiestadayız değilmi değişiklik yok.

orkun
10.Nisan.2008, 00:43
işte kesinleştirmediyseniz forum bornovaya filan alaım diyorum her yerden gelmesi kolay

getto
10.Nisan.2008, 10:35
dufiesta neresi arkadaşlar ve kaçta buluşucaz

emresahin
10.Nisan.2008, 15:17
evet neresi orası???

yakuza35
10.Nisan.2008, 16:16
arkadaşlar bir İzmirli olararak sizin her türlü faaliyetinizi takip ediyorum. ama maalesef sizin aranızda olamıyorum çünkü Kıbrıs'da çalışıyorum. Eğlenin gezin tozun. İzmirin kıymetini bilin.

Kazasız belasız sürüşler.....

hakkı
10.Nisan.2008, 16:37
arkadaşlar dufiesta, kıbrıs şehitleri caddesinin sonuna yani bir tansaş açıldı. tansaşa gelmeden önceki köşeden sola sapıyoruz, sokağın sonunda. saat 20:30 dan itibaren eşimle birlikte orada olacağım. erken giden olursa yer ayarlasın. dedimya cumaya çok önemli bir işim var, halledip gelicem.

dinyeper
10.Nisan.2008, 17:22
Hadi bakalım İzmir ekibine şimdiden iyi eğlenceler hoş sohbetler.Eğer bi aksilik çıkmazsa aynı saatlerdde bizde Ankara da Samsundan misafir ağırlama planlarımız var !!!
Toplantı resimlerinizi bekliyoruz.
Sevgiyle kalın

emresahin
10.Nisan.2008, 17:26
arkadaşlar bir İzmirli olararak sizin her türlü faaliyetinizi takip ediyorum. ama maalesef sizin aranızda olamıyorum çünkü Kıbrıs'da çalışıyorum. Eğlenin gezin tozun. İzmirin kıymetini bilin.

Kazasız belasız sürüşler.....

denizcimisin ?
izmirde uzunada da yada sahil güvenlikte görev yaptınmı?
benim babam da emekli denizci astsubay..

merak etme senin içinde izmirin tadını çıkarırız...hatta kordon dan cuma akşamı manzaraları gönderip iyicede imrendirebiliriz..

deep-impact
10.Nisan.2008, 20:28
Yahu iyice sabırsızlanıyorum hem hakkı abinin sürprizi hemde sezonun ilk toplantısı hayırlısı bakalım.

emresahin
10.Nisan.2008, 21:20
Serdar valla ben bugun 15 dk agzindan almaya calistim suprizi,motorun markasini ama nafile,bide sadece oda diyil baska suprizlerde var dedi,iyce meraklandirdi?!!!
Yarini bende iple cekiyorum,bugun ki gibi nefis bi hava olcak ve disarda rahat rahat oturucaz...
Ben bugun gecerken baktim mekana motorlari koymak biraz zor olcak yer yok gibi ama mekanin onunde,artik sorun olursa bulusunca bakariz bi caresine...

deep-impact
10.Nisan.2008, 22:03
Eski site üyelerimizden turlabo rıders ile görüştüm yarın akşam yanımızda olucak.

orkun
10.Nisan.2008, 22:07
karaburun a da 10 kişi gidiyoduk :) :) :)

deep-impact
10.Nisan.2008, 22:53
İnşallah yazmayı unutmuşum orkuncum doğru söylüyorsun.Az olsun bizim olsun8)

hakkı
10.Nisan.2008, 23:41
Serdar valla ben bugun 15 dk agzindan almaya calistim suprizi,motorun markasini ama nafile,bide sadece oda diyil baska suprizlerde var dedi,iyce meraklandirdi?!!!
Yarini bende iple cekiyorum,bugun ki gibi nefis bi hava olcak ve disarda rahat rahat oturucaz...
Ben bugun gecerken baktim mekana motorlari koymak biraz zor olcak yer yok gibi ama mekanin onunde,artik sorun olursa bulusunca bakariz bi caresine...
herzaman sokağın sonunda motorları koymak için yer oluyordu, umarım yarın akşamda olur. eğer bir sorun oluşursa dediğin gibi toplanıp bir yere gideriz. bu arada büyük süprizi bugün hanım gördü ve çok beğendi :p
şimdi olmuş dedi. yarın toplantıdan sonraki kararlaştıracağımız ilk geziyi sabırsızlıkla bekliyorum.

orkun
11.Nisan.2008, 00:05
haydaaa bu iş çok gizemli olmaya başladı :) :) :)

schakal
11.Nisan.2008, 00:17
slm arkadaşlar ben de bu toplantıya gelmek ve sizlerle tanışmak isterdim ama işm nedeni ile gelemiyorum hem de işi halletsem ehliyete yazıldım (a2) en az 2 ay motorla şehir dışına çıkamam ben torbalıda oturuyorum ama bu yazın güzel olacağını düşünüyorum hepinize iyi eğlenceler

getto
11.Nisan.2008, 10:47
arkadaşlar 8 gibi orda olucam yanlız bişey sorucam başlık olarakta açıcam zaten konuyu bu benim vites pedalı 2 ye atıyorum daha sora tam geçmeyip boşa geçio giderken..ve pedal çok yüksekte onu nasıl aşağı indirebilirim, akşam yardım edebilirmisiniz yahu

hakkı
11.Nisan.2008, 11:22
slm arkadaşlar ben de bu toplantıya gelmek ve sizlerle tanışmak isterdim ama işm nedeni ile gelemiyorum hem de işi halletsem ehliyete yazıldım (a2) en az 2 ay motorla şehir dışına çıkamam ben torbalıda oturuyorum ama bu yazın güzel olacağını düşünüyorum hepinize iyi eğlenceler
tabiki önce iş, sağlık olsun diyelim. ehliteysiz olarak mümkünse mahalle arasında dahi motor kullanmamak lazım. toplantılar için motorlu katılma zorunluluğu yok. herhengi bir ulaşım aracı ile gelebilirsin. böylece daha erken tanışmış oluruz.

arkadaşlar 8 gibi orda olucam yanlız bişey sorucam başlık olarakta açıcam zaten konuyu bu benim vites pedalı 2 ye atıyorum daha sora tam geçmeyip boşa geçio giderken..ve pedal çok yüksekte onu nasıl aşağı indirebilirim, akşam yardım edebilirmisiniz yahu

iki dakikalık işivar, hemen hallolur.

getto
11.Nisan.2008, 11:52
ok abi sağolasın

getto
11.Nisan.2008, 17:37
serdarcım beraber gidelim mi 0555 386 79 20 ara istersen beni

hakkı
13.Nisan.2008, 01:51
çok keyifli bir geceydi. Orkun, Onur, Serdar ve Hamit Hocam tek, Namık Abi, Beşir Abi, Emreve ben eşlerimizle birlikte katıldık. çok keyifli bir sohbet oldu. gecenin ilerleyen saatlerinde mekanın yeğeninden canlı canlı müzik dinleme fırsatımız oldu, çok harika parçalar çaldı. Hamit Hocam bize Regali ile yaptığı İtalya gezisini anlattı. yakın zamanda fotoları burada yayınlayacağız.
işte gecenin fotoğrafları, gecikme için özür dilerim.

http://img101.imageshack.us/img101/3899/1002106bk2.jpg
http://img297.imageshack.us/img297/3655/1002107hh1.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/61/1002109dm9.jpg
http://img380.imageshack.us/img380/3319/1002111xp5.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/7606/1002117ii0.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/8405/1002114yf2.jpg
http://img101.imageshack.us/img101/4233/1002116vv6.jpg
http://img297.imageshack.us/img297/1629/1002119ai4.jpg
http://img386.imageshack.us/img386/2811/1002120jg8.jpg
http://img184.imageshack.us/img184/5057/1002121qo9.jpg
http://img259.imageshack.us/img259/1313/1002123pg2.jpg
http://img184.imageshack.us/img184/7140/1002125lm7.jpg
http://img297.imageshack.us/img297/7158/1002122wy4.jpg
http://img184.imageshack.us/img184/3844/1002124tw8.jpg

apron83
13.Nisan.2008, 03:41
motorun kayırlı olsun hakkı abi. tekerine taş değmesin.

toplantıya maalesef gelemedim. motorum serviste olduğu halde gelmeyi planlıyodum. ancak işim çıktı. umarım en kısa surede motoruma kavuşup gezilere dewam ederiz.

Aksu
17.Nisan.2008, 12:41
İzmirli arkadaşlar merhaba,

Haftalık toplantılarınız maşallah güzel geçiyo resimler falan keyifler yerinde.

3-4 Mayıs da Abant için gelmeyi düşünen arkadaşlar varsa çok seviniriz.

27-29 Haziran Ayvalık içinde en yakın il sizsiniz, katılımın yüksek olması lazım İzmir den. Mazereti olan arkadaşlar da en azından Pazar sabahı çıkar yola, Ayvalık da görüşürüz, yakınen tanışırız ve öğleden sonra genel dağılma olacağı için geri dönerler İzmir e. Hem yol yapmış olurlar, hemde RR fotoğraf karesine girmiş olurlar.

Haydi İzmir kırmayın bizleri, zorlayın imkanları. Hakkı başkanın çok emek sarfettiğini biliyoruz, yollarda başkanı yalnız bırakmayın.

müslüm baba
17.Nisan.2008, 12:53
Tanışamadık İzmir grubuyla bi türlü,Aksunun dediği gibi büyük buluşmaların birine gelin artık.

hakkı
17.Nisan.2008, 15:11
İzmirli arkadaşlar merhaba,

Haftalık toplantılarınız maşallah güzel geçiyo resimler falan keyifler yerinde.

3-4 Mayıs da Abant için gelmeyi düşünen arkadaşlar varsa çok seviniriz.

27-29 Haziran Ayvalık içinde en yakın il sizsiniz, katılımın yüksek olması lazım İzmir den. Mazereti olan arkadaşlar da en azından Pazar sabahı çıkar yola, Ayvalık da görüşürüz, yakınen tanışırız ve öğleden sonra genel dağılma olacağı için geri dönerler İzmir e. Hem yol yapmış olurlar, hemde RR fotoğraf karesine girmiş olurlar.

Haydi İzmir kırmayın bizleri, zorlayın imkanları. Hakkı başkanın çok emek sarfettiğini biliyoruz, yollarda başkanı yalnız bırakmayın.

aslında ben aynı tarihlerdeki marmok a katılmayı planlıyordum. ama tarihlerin çakışması nedeniyle iptal ettim, şimdi gözler ayvalık buluşmasında. böyle bir buluşma kesinlikle kaçmaz diye düşünüyorum. çok güzel ve eylenceli bir kamp olacağına inanıyorum.

drali ila birlikte abant kampına katılmayı düşünüyoruz. trenle eskişehir e geçip kalan yolu motormalırımızla yapacağız. dönüşte yine aynı yolu izliyeceğiz. şimdilik herşey hazır gibi, yeterki o tarihlerde açil bir iş gelmesin. umarım ayvalık tan önce abant ta görüşebiliriz.

Aksu
17.Nisan.2008, 15:17
Hakkı sevindirdin bizi gerçekten ben o zaman Abant listesine ekleme yapayım şimdiden seni ve dr. Ali yi.

Eskişehir e kadar trenle gelmek çok güzel bir düşünce fazla da yorulmamış olursunuz, ondan sonrası da tam macera ve orman yolu. Şimdiden hayırlı yolculuklar.

emresahin
18.Nisan.2008, 11:56
Ayvalık için en kötü ihtimalde pazar günü ben de eşimle beraber geleceğim....o fotoğraf karesinde olup tüm Türkiye den gelen arkadaşlarla tanışmak istiyorum.

deep-impact
18.Nisan.2008, 20:57
Bende aynı düşüncedeyim emre abi şimdiden eşimle pazarlığa başladık bile bakalım kim kazanacak.