PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hudson Leather uğradım

bilgihan
07.Nisan.2008, 10:57
Arkadaşlar Dün (Pazar) Ortaköy de sitemizde ki reklamı olan Hudson Leather a uğradım..

Web sitemizde ki reklamdan onlara ulaştığımı söylemem iyi oldu :) memnun oldular..

Sıcak kanlı karşılandım...Yerleri biraz küçük olsa da çeşitleri bol...fiyat aralıkları geniş..Her keseye uygun ürünleri var..yolunuz düşerse bence bir göz atın..

RızaHoşgör
07.Nisan.2008, 12:05
eyvallah arkadaş

emrahkucukgirgin
07.Nisan.2008, 16:45
Benim ve eşimin bütün kıyafetlerimz Hudson'dan, çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. Özellikle işe giderken motor kullanan ve takım elbise giyenler altlarına Chap alabilirler. Yandan fermuarlı giyip çıkarması çok pratik, pantolonu kırıştırmıyor. Geçen sene dizlerimde hafif ağrı olurdu, bu sene Chap sayesinde hiç olmadı. Kar da bile kullanmama rağmen...

Kaynarca
07.Nisan.2008, 17:15
Chap hakkında biraz daha açıklayıcı bilgi verebilir misiniz? Çünkü motoru yeni aldıgım için giyecek hicbir şeyim yok. Tam takım (kask dahil) almam gerekiyor. Ve anlattıgına gore chap işime gidip gelirken de uygun olacak gibi.. Korumaları iyi midir? Fiyatı nedir? Ayrıca hazırda fotografı filan varsa cok memnun olurum. İstanbul'da yaşamadıgım için magazaya gidip bakabilme sansım yok..
Tesekkurler.

bilgihan
07.Nisan.2008, 17:24
Chap hakkında biraz daha açıklayıcı bilgi verebilir misiniz? Çünkü motoru yeni aldıgım için giyecek hicbir şeyim yok. Tam takım (kask dahil) almam gerekiyor. Ve anlattıgına gore chap işime gidip gelirken de uygun olacak gibi.. Korumaları iyi midir? Fiyatı nedir? Ayrıca hazırda fotografı filan varsa cok memnun olurum. İstanbul'da yaşamadıgım için magazaya gidip bakabilme sansım yok..
Tesekkurler.

Arkadaş..yalan yok ben hiç kullanmadım ama bildiğim kadarıyle sadece rüzgara karşı koruması var..

şu linke bir göz at istersen..diğer arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır

http://www.hudsonderi.com/catinfo.asp?cid=8

carvalho
07.Nisan.2008, 17:36
Chap'in diz koruması yok, üstüne dizlik takılması gerekir ...

Deriler sürtünmeye karşı cordura'lardan daha dayanıklıdırlar.

aidikurt
07.Nisan.2008, 18:07
valla bende ilk fırsatta chap alıcam cok guzel ve pratık

Kaynarca
07.Nisan.2008, 18:08
Ama koruması yokmuş

dağcı
07.Nisan.2008, 18:15
ben de birkaç gündür sitelerini inceliyorum. beğendigim şeyler var ama fotoğraftan çok fazla belli olmuyo, görmek lazım... korumalı deri mont ve pantolon düşünüyorum. tarza uygun olur sanırım.

emrahkucukgirgin
07.Nisan.2008, 18:47
Evet koruması yok. Kıçı da açık olduğu için etrafta dalga geçenler çıkablir :-) Şempanze diye...

ancak rüzgara karşı mükemmel ve çok pratik kullanımı var.
Kar da bile yetti bana... BAcakların rüzgar almadığı zaman ısı kaybı pek olmuyor.

Bilgihan'ın koyduğu linkteki chaplerden biri benimki, kalın derili olan.

aidikurt
07.Nisan.2008, 18:55
Ama koruması yokmuş
evet yok kardeşim
Altında derı pantolan ustunde derı yelek elinde deri eldviven gozunde gunes gozlugu kafada nazi kask iste bu apayrı bir kültürdür.Cruiser ve chopper dogasında vardır.Yaşamak lazım.

Kaynarca
07.Nisan.2008, 21:33
Doğru YAŞAMAK lazım :)

Tayfun
07.Nisan.2008, 21:43
valla bende ilk fırsatta chap alıcam cok guzel ve pratık

Fuarda az daha racing pantolonu aldırıyodun lo bize, zor frenledim valla seni, şimdi sana ceza ikimize birden chap alacan...:x