PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR İstanbul- Haftalık Cuma Buluşması

Sayfa : [1] 2

carvalho
07.Nisan.2008, 13:17
Arkadaşlar, cuma buluşmalarımızı farklı mekanlarda ypsak da tk bir başlık altında takip edecğiz artık.

Bu Cuma (11 Nisan) TAksim Nevizade'deki MEST'teyiz. HAndo kardeşim geldiğinde kendisini burada ağırlamıştık ve mekanı çok beğenmiştik. Taksim'in göbeğinde olduğu için toplantı öncesi sonrası seçenekler sınırsız...

Sayımız fazla olursa mekanın alt katını komple kapatabiliriz bile, değil mi Zafer kardeşim???

Sesine güvenenler üst katta karaoke yapabilirler :)

Bu arada gelen arkadaşlara Patch'leri dağıtılacaktır. Patch'ler dağıtılırken, RR birlikteliğine emek vermiş arkadaşlar öncelikli olacaklardır.

Patch maliyeti, il adı ve arma ile birlikte 20 YTL'dir.

11 Nisan Cuma akşamı görüşmek üzere 8)

Güncel Liste:

1-Carvalho
2-Aidikurt
3-Bull
4-Crazyhorse
5-Yeniköylü_UA+1
6-Tayfun
7-Aslanburçlu
8-Kaanka+1
9-Kisstanbul
10-İnci
11-Gençer

foreman
07.Nisan.2008, 13:31
bana cok ters...
uzun zamandır esımı bakırkoy den alıp cafenın onunden gecıyorum...
bızımkılerın olmadıgını gorunce transıt devam...
sımdı bakırkoye gıt hanımı al sonra taksıme.bıraz zor gıbı.
ama su Patch lerden almaya gelebılırım...
olmazsa muslum baba dan alırım...
sız ona bı kac tane bırakırsız.uyarsa tabı....

aslanburclu
07.Nisan.2008, 14:01
Güncel Liste:

1-Carvalho
2-Aidikurt
3-Bull
4-Crazyhorse
5-Yeniköylü_UA
6-Tayfun
7- aslanburclu (2 adet)

arkadaşlar bu yeni yeri tam nokta bi yazın lütfen

carvalho
07.Nisan.2008, 14:14
YAşar abi, İstiklal caddesinde NEvizade'yi biliyor musun? Galatasaray'a gelmeden, BAlık pazarı'na (şampiyon kokoreç vsvs olduğu ara) giriyorsun. 100 metre kadar sonra sağ sokak nevizade (kalabalıktan anlaşılır zaten, ya da sorarsın birilerine). NEvizade'ye girdikten sonra ilk sol, yolun sonunda soldaki bar.

İngiliz Konsolosluğu tarafından geleceksen, Pano Şarapevi'nden balık pazarına doğru yürüyorsun, 150 metre ileride sağda.

Yer çok kolay. Yine bulamazsan İstiklal caddesinde telefon aç bize, seni alalım...

delibeygir
07.Nisan.2008, 14:19
tabiki kardeşim nedemek 8)

delibeygir
07.Nisan.2008, 14:21
abi yine bir karton falan ayarlarım ben üzerine yazarım RAPTOR RİDERS diye 8)

alper_tim
07.Nisan.2008, 14:24
arkadaşlar eski buluşma mekanımız bodrum cafe kapanmış satıyormuş cüneyt orayı bilginize
açıktır diye gitmeyin haberiniz olsun

bilgihan
07.Nisan.2008, 14:48
satt kaçtan kaça takılıyorsunuz arkadaşlar?

carvalho
07.Nisan.2008, 14:55
satt kaçtan kaça takılıyorsunuz arkadaşlar?

Akşam 8:00-11:00 arası gibi...

bilgihan
07.Nisan.2008, 15:00
listeye koymayın ama gelmeye çalışacağım..sonlara doğru..

9:30 da dersim bitiyor Ümraniye de..

şimdiden iyi eğlenceler

yenikoylu_ua
07.Nisan.2008, 15:13
komtanım Türkbayraklarımı unutma

Arkadaşlar bu arada katılımı çoğaltalım ağaç dikmeye giderken bir örnek olmalıyız kimse ya pazar görüşücez nasıl olsa demesin de hadi elleri görelim

delibeygir
07.Nisan.2008, 16:03
http://img216.imageshack.us/img216/5797/mestkrokiik7.png (http://imageshack.us)

arkadaşlar ingiliz konsolosluğu ile trt'nin arasından girip sola dönün yolun sonundan sola dönüp ilk sağa giriyorsunuz sağdan 2. sokağın başında camında RAPTOR RİDERS diye yazıyo olacak

Kisstanbul
07.Nisan.2008, 16:40
Yuppii plakam hallolursa mutlaka oradayım.. :mrgreen:

yenikoylu_ua
07.Nisan.2008, 16:42
Kimmiş o plakayı çıkartamayan hemen haber ver cuma bekliyoruz

foreman
07.Nisan.2008, 16:57
patch ın altında ıstanbul dıye yazıyormu...
yoksa sızın kullandıklarınızdan mı...?
daha cuma ya cok var.katılım artacaktır....

yenikoylu_ua
07.Nisan.2008, 18:40
Yazıyo derken ayrı bir parça olarak var avatardakine bak bire bir o

kaanka
07.Nisan.2008, 18:58
abi benide ekleyin listeye cuma ordayım allah izin verirse...

kaanka + 1

beykozlu
07.Nisan.2008, 19:05
yahu arkadaşlar şu buluşmaları bir hafta Avrupa yakası bir hafta asya yapsak çok güzel olur bence

carvalho
07.Nisan.2008, 19:28
yahu arkadaşlar şu buluşmaları bir hafta Avrupa yakası bir hafta asya yapsak çok güzel olur bence

Önerebileceğin mekn varsa değerlendirelim Ali kardeşim.
HAvalar biraz daha ısınınca Anadoluhisarı'ndki mekanımıza da geçeceğiz zaten...

Tayfun
07.Nisan.2008, 19:53
Benim patchimde RAPTORRİDERS TÜRKİYE ALTINDA İSTANBUL ONUN ALDINDA FATİH ONUN ALTINDA MÜFTÜ ALİ ONUN ALTINDA ÇIRAKÇI ÇEŞME YAZSIN, EN ALTTADA TELEFONUM YAZSIN :p

yenikoylu_ua
07.Nisan.2008, 20:12
Benim patchimde RAPTORRİDERS TÜRKİYE ALTINDA İSTANBUL ONUN ALDINDA FATİH ONUN ALTINDA MÜFTÜ ALİ ONUN ALTINDA ÇIRAKÇI ÇEŞME YAZSIN, EN ALTTADA TELEFONUM YAZSIN :p

Tabiki kardeşim yazdırdım ben dediklerini sen gel hihihihii

inci
07.Nisan.2008, 20:23
Bakırköy tarafından gelecek olan varmı ki acaba????? ben orayı bulamam[smilie=greencolorz:
Selçuk"çuğum yada ben bulsam o sokağı arasam birinizi gelip alabilirmisiniz ?

aslanburclu
07.Nisan.2008, 20:30
Tabiki kardeşim yazdırdım ben dediklerini sen gel hihihihii

alooooo köylü ben 2 adet ANKARA istiyommmmmm şimdidende söylüyom eğer yaptırmazsan sen bilirsin o kadarrrrrrrr:lol::lol::lol::lol::D:D:cheesy::chees y:

carvalho
07.Nisan.2008, 21:17
Bakırköy tarafından gelecek olan varmı ki acaba????? ben orayı bulamam[smilie=greencolorz:

Tabii ki alırız İncicim 8)

kaanka
07.Nisan.2008, 21:23
selçuk kardeşim daha bilindik biryerde bizide bekleseniz buluşup kafeye beraber gitsek...

Tayfun
07.Nisan.2008, 21:34

Hocam taksime galatasaray lisesinin oraya kadar çıkıp arayın birilerini alırlar sizi hemen çok yakın çünki...

inci
07.Nisan.2008, 21:53
teşekkür ederim

doğan
07.Nisan.2008, 22:01
Güncel Liste:

1-Carvalho
2-Aidikurt
3-Bull
4-Crazyhorse
5-Yeniköylü_UA
6-Tayfun
7- aslanburclu (2 adet)
8- doğan

doğan
07.Nisan.2008, 22:37
Bu mekanın önünde motor koyacak yer var mı ?

Kisstanbul
07.Nisan.2008, 23:27

Bende Bahçelievlerden geliceğim ama size yetişemeyebilirim hocam...

BULL
08.Nisan.2008, 00:21
Bu mekanın önünde motor koyacak yer var mı ?
olmamı Doğanım üstü açık otoparkı var hemen camın önünde :p

bende yeni yaptığım BULLPAVYON'umla geleceğim

bana şöyle afilli bi yer ayarlayın :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

kaanka
08.Nisan.2008, 00:36
olmamı Doğanım üstü açık otoparkı var hemen camın önünde :p

bende yeni yaptığım BULLPAVYON'umla geleceğim

bana şöyle afilli bi yer ayarlayın :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

bülent ışıkları taktırdın anlaşılan. bende merak ettim şimdi:)

yenikoylu_ua
08.Nisan.2008, 00:40
evet bull haklı pavyon gibi

yenikoylu_ua
08.Nisan.2008, 00:42
alooooo köylü ben 2 adet ANKARA istiyommmmmm şimdidende söylüyom eğer yaptırmazsan sen bilirsin o kadarrrrrrrr:lol::lol::lol::lol::D:D:cheesy::chees y:

Ne ankarası komtanım ya İstanbul yaptık size taşındıktan sona değiştiririz daha burdayken Ankara taktırırmıyım size zannediyonuz

aslanburclu
08.Nisan.2008, 00:46
ya burda ankara orda istanbul takacağım zevk benim değilmi alla allaaaa

hem ist.u orda takıp aksuyla yarış yapcaz otabanda rakı balığına istanbula gelip

valla hiç anlamam ankaralar da hazır olsun

yenikoylu_ua
08.Nisan.2008, 00:48
Ankara siparişlerini gönderdim ikinci partiye ayarlarız sende benim siparişleri unutma ama

aslanburclu
08.Nisan.2008, 00:58
nasıl bayrak istiyodun

yenikoylu_ua
08.Nisan.2008, 00:59
senin kolundakinden göğüse dikmekiçin

BULL
08.Nisan.2008, 01:06
bülent ışıkları taktırdın anlaşılan. bende merak ettim şimdi:)
hehehehe artık her gittiğim yerde benim moturumu parnaklan gösterecekler :p:p:p:p

aaaa bu ötekinlerden taa güselmişşş dicekler

ama sizde üzülmeyin, çalışın sizinde olur :cheesy::cheesy::cheesy:

kaanka
08.Nisan.2008, 01:10
cuma görücez ne hale getirdiğini motoru:cheesy:

BULL
08.Nisan.2008, 01:14
cuma görücez ne hale getirdiğini motoru:cheesy:
tütütüüü maşallah de nazar değmesin :p:p:p

Batis
08.Nisan.2008, 01:40
Motosikletleri nereye koyacaksınız?

yenikoylu_ua
08.Nisan.2008, 01:48
karşı kaldırım boş
orasıda olmadı içerisokarız

beykozlu
08.Nisan.2008, 10:17
Beykoz merkezde,Çamaltı kafe var,yüksek bir yer ve boğazı tam görüyor,
2.yer beykoz korusu içinde havuzlu dilruba kafe var.Ağaçlıklar içinde güzel bir yer,
bir arkadaş gelirse beraber keşif yaparız.

Önerebileceğin mekn varsa değerlendirelim Ali kardeşim.
HAvalar biraz daha ısınınca Anadoluhisarı'ndki mekanımıza da geçeceğiz zaten...

yenikoylu_ua
08.Nisan.2008, 10:27
Ali Beykozun dışına çıkmayı düşünmüyosun galiba hihihi şaka bi yana bakarız tabi oralarada

carvalho
08.Nisan.2008, 10:36
Haftalık rutin buluşmaları Beykoz'da yapamayız, genele çok uzak, daha orta bir yer olursa olabilir.

Hafta sonu çay içmeye gideriz tabii ki...

beykozlu
08.Nisan.2008, 11:46
Kanlıca var deniz kıyısı mesala,ben illa beykoz demiyorum.Sakinlik ve temizlik açısından beykozdan dedim.Beykozdaki yerler 2.köprüden kavacık istikametine girildiğinde en fazla 15 dk.sonra mekandayız.ayrıca kavacıkta meşhur otağtepe kafe var.boğazı tepeden gören mükemmel bir mekan

beykozlu
08.Nisan.2008, 11:49
Ali Beykozun dışına çıkmayı düşünmüyosun galiba hihihi şaka bi yana bakarız tabi oralarada

Abi bu sen deme bari :evil:yeniköyden yolcu motoruna binsen tam 7 dakka sonra Beykozdasın:cheesy:

carvalho
08.Nisan.2008, 11:54
Otağtepe de olur Kanlıca da olur... Otağtepe'ye ben hiç çıkmadım, bi araştıralım, fiyatlar, mekan, rahatlık, otopark uygun mu? Lokasyon herkese uyar sanırım; ikinci köprünün çıkışı...

Konuşur karara bağlarız bunu...

beykozlu
08.Nisan.2008, 11:59
Otağ kafede,kapalı ve açık alan imkanı var.pahalı değil hatta otantik kısmı var nargile tavla gibi imkanlar var.(bu arada avatarım nasıl amaaaaaa :cheesy:

Otağtepe de olur Kanlıca da olur... Otağtepe'ye ben hiç çıkmadım, bi araştıralım, fiyatlar, mekan, rahatlık, otopark uygun mu? Lokasyon herkese uyar sanırım; ikinci köprünün çıkışı...

Konuşur karara bağlarız bunu...

aidikurt
08.Nisan.2008, 12:14
arkadaşlar konuyu dagıtmayın lütfen eger haftalık bulusmalarla ılgılı mekan onerılerınız varsa ozelden bana yada moderatorlere donun boylece konu dagılmamıs olur.

beykozlu
08.Nisan.2008, 12:19
arkadaşlar konuyu dagıtmayın lütfen eger haftalık bulusmalarla ılgılı mekan onerılerınız varsa ozelden bana yada moderatorlere donun boylece konu dagılmamıs olur.

Adminim Alperim,

2 satır yazı yazdık kızdın hemen yaa?:(

aidikurt
08.Nisan.2008, 12:21
ya ne kızması canım benım hosumuza gıdıyor boyle onerıler ama bunu bızle ozelden oaylasınkı konu dagılması dedım yav sende amma alıngansı :x

beykozlu
08.Nisan.2008, 12:25
Alperim,

Ne alınması yahuu?ben açıkça bilinsin diye yazdım topic'e.Sen bilirsin bu mekanları diye zaten ö.m atmadım.Ama nedense buluşma yerleri hep avrupa yakasında.Bakırköy bana çok uzak,taksim neyse bu yüzden fazla gelemiyorum buluşmalara

infinitedreams
08.Nisan.2008, 17:14
Cuma günüm arma'm hazır olmazsa mekanda huzursuzluk çıkartabilirim. Sonra biz uyarılmadık falan demeyin sakın (:

carvalho
08.Nisan.2008, 17:42
Hazır tabii ki kardeşim. Yeter ki Cumaya sen hazır ol :)

gençer
08.Nisan.2008, 17:46
cuma için benide yazın.. hemide motörümlen..bu yaz alperle bizi motörlen görmek pek bi zor olacağından konunun ehemmiyetine dikkatinizi çekerim.
alperim modum valla bu hatunlar bizi motorumuza hasret bırakacak::((
motörnen geliyorum:::)))) ağaç dikmeye ve abanta arabayla geleceğim için cuma toplantısına motorla gelmeye ikna edebildim::)) hem orası sigara dumanı olur şimdi dimi ama::)))

kaanka
08.Nisan.2008, 21:07
ya bizim listeye benim kankiyide yazın. motoru aldık işlemler yarın biter büyük ihtimal. nekadar gezi organizasyon varsa yazın gelir...8)

deniz +1

aslanburclu
08.Nisan.2008, 22:34
cuma için benide yazın.. hemide motörümlen..bu yaz alperle bizi motörlen görmek pek bi zor olacağından konunun ehemmiyetine dikkatinizi çekerim.
alperim modum valla bu hatunlar bizi motorumuza hasret bırakacak::((
motörnen geliyorum:::)))) ağaç dikmeye ve abanta arabayla geleceğim için cuma toplantısına motorla gelmeye ikna edebildim::)) hem orası sigara dumanı olur şimdi dimi ama::)))

ya gencerim atalarımızın bir sözü var ama siz bunun 1 tanesini yapabiliyorsunuz gördüğüm kadarı ile la ne korkuyonuz hanımlardan haaaaaa rahatmı etmek istiyorsun ne demiş eyyyy yüce atalarımız avradın sırtından sopayı içinden sıpayı eksiketmeyin demiş bak 2 ciyide deneyin sonra kostak kostak gezin leynnnnnnn:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy: şiiiiiiiişşşşşşşşşşş şaka la şaka ciddiye almayın aman ha böyle bi :lol:lık sakın yapmayın

yenikoylu_ua
09.Nisan.2008, 01:32
yengem okumuyo dimi komtanım nasıl olsa görüşürüz bi toplantıda

okan
09.Nisan.2008, 01:51
Bol keseden atıyon haa dede..:p yengem okumuyomu bunları.....biz hatırlatalımda arasıra baksın sitedeki atıp tutmalarına...:D

BULL
10.Nisan.2008, 01:34
sayın modlarım paçh işi tamamda

şu 40lık yeleklerden nasıl edinicez

fuardan sonra bedenleri gelicek olucak falan denmişti

nasıl olacakta olacak bilen warmı???

Tayfun
10.Nisan.2008, 01:54
senin bedenin nedir bülo :p

BULL
10.Nisan.2008, 10:24
L yada XL olması lazım

kaanka
10.Nisan.2008, 10:28
L mı???? yapma bülo gözünü sevim göbeği nereye sokucaksın yoksa yeleğin önü açıkmı geziceksin:p:p

aidikurt
10.Nisan.2008, 10:28
bull kardeşim herkes yelegı kendi imkanıyla alıcak gibi gozukuyor sırkecıde falan heryerde yelek var ıstersen oradan alabılırsın yada baska onerısı olan varsa yazsın sızler nerelerden aldınız yeleklerı ben hudsondan aldım cok kalıtelı ve fıyat 139 ytl ama daha ucuz yerlerde tabıkı kalıtesıde ona gore herkes kendı butcesıne gore ayarlar kardesım

okan
10.Nisan.2008, 10:30
Bülo ,yelek L beden olsada önündeki zincirleri uzun tutacak heralde...:p

Kisstanbul
10.Nisan.2008, 11:05
Bugün perşembe ve halen benim ruhsatım,plakam yok umarım bugün çıkarda yarın bende sizlerle tanışma aynı ortamın havasını soluma imkanı yakalarım..

kaanka
10.Nisan.2008, 11:22
Bugün perşembe ve halen benim ruhsatım,plakam yok umarım bugün çıkarda yarın bende sizlerle tanışma aynı ortamın havasını soluma imkanı yakalarım..
Eyyy muammeleci hakan ticaret bugün bakalım nasıl bir bahaneyle geliceksin çok merak ediyorum. En sonunda abi karakol havaya uçtu diceksin diyede bekliyorum haberin olsun.. Çünkü geriye başka bahane kalmadı yaaa.. 3 Haftada hergün nasıl bu kadar bahane uyduruyorsunuz helal valla yaaa..

valla dostum sende de neşans varmış. biz geçen hafta cumartesi benim kankiye motor beğendik. dün herşey bitmiş hazır bekliyordu işimiz çıktı gidemedik bugün nasipse alıp gelicez... sen senin bayiyi bugün ara güzelbir fırçala bence...:x

kaanka
10.Nisan.2008, 13:06
valla helal olsun, adam muameleci değil resmen bahaneci yaww. söylede mesleği değiştirsin daha çok para kazanır...8)

carvalho
10.Nisan.2008, 13:13
Orkun bence sen kendin hallet bu işi. Bİr günde btirirsin, muameleciye vereceğin para cebinde kalır. Nasıl muameleci bu yav, amma lakayt...

bilgihan
10.Nisan.2008, 13:20
Muameleciye para verdin mi? verdiysen harcamıştır..parası da yoktur..işlemi geciktiriyordur..senaryo çoğaltılabilir bu kadar gecikmeye

sen para vermediysen al evrakları kendin hallet bence de..bu ne yaa

çoktan kalayı basmıştım ben olsam..bana daral geldi yaa..

10 gün önce motor oldım bende..2 günde halloldu..

delibeygir
10.Nisan.2008, 13:21
walla kardeşim ben araya bayram girmesine rağmen kendim 1 haftada hallettim,söyle o dallama muameleciye evrakları ver ben kendim yapıcam de en iyisi.

carvalho
10.Nisan.2008, 13:21
Abi herşey dahil aldık motoru bilseydim zaten en başından kendim hallederdim çevremde insanlar bana ne o yaa plakan yok kapkaçcımısın sen diyorlar ..
Eee haklılarda yani 3 saatlik iş 3 hafta sürerse kapkaçcı konumunada düşerim,keklenme konumunada düşerim...
Muammeleci suçu satana satan sucu emniyete atıyor. Emniyetse kutlamada zaten bişeyden haberi yok... :?

Valla bu durumdan Aziz Nesin'lik bir öykü çıkar :?

aslanburclu
10.Nisan.2008, 13:31
arkadaşlar eğer işlemler ümraniye trafik şb.sinde oluyorlarsa belgeleri alıyorlar sonra en az 15 gün ileri tarih veriyorlar o da iyi ağlarsan yani sonra ruhsat işlemini sonlandırıyorlar:cry::cry: çünkü ben arabanın ruhsat değişimi için 20 gün bekledim o şubeden

Kisstanbul
10.Nisan.2008, 13:37
Yok benimki esenler şubeymiş onlarda sürekli kutlamada herhalde şube değil eğlence mekanı sanki :lol:

Zaten ben otobüsle Taksim'e gelmeyi çok seviyorum. Acaba cuma akşamı esenlerler şubedeki arkadaşları Taksimde görebilirmiyim. Evraklarıda bu hafta halledemezlerse motojunior'dan geri istiycez bakalım onu ne kadar zamanda alıcaz bu seferde evraklar içerden 15 günde geri alınır...

BULL
11.Nisan.2008, 00:07
Yok benimki esenler şubeymiş onlarda sürekli kutlamada herhalde şube değil eğlence mekanı sanki :lol:

Zaten ben otobüsle Taksim'e gelmeyi çok seviyorum. Acaba cuma akşamı esenlerler şubedeki arkadaşları Taksimde görebilirmiyim. Evraklarıda bu hafta halledemezlerse motojunior'dan geri istiycez bakalım onu ne kadar zamanda alıcaz bu seferde evraklar içerden 15 günde geri alınır...
gel dostum gel, nasıl olursa olsun yine gel...

delibeygir
11.Nisan.2008, 13:16
Arkadaşlar şuan itibariyle 15 kişilik yer hazır duruma göre artış yapılabilir akşam görüşmek üzere.

Kisstanbul
11.Nisan.2008, 15:19
Evet arkadaşlar az önce motojunior'dan plakamı ve ruhsatımı aldım en sonunda akşama otobüsle gelmeme gerek kalmadı.:|
Akşama görüşebilmek ümidiyle :D

bilgihan
11.Nisan.2008, 15:21
Hadi hayırlısı...Geçmiş olsun...

kazasız belasız ...

kaanka
11.Nisan.2008, 15:31
hayırlı olsun sonunda motoruna kavuştun demek, allah kaza bela vermesin...

alex
11.Nisan.2008, 19:06
8) Slm arkadaşlar... 1 aydır yoktum neler oldu neler yaptınız meraktayıom..bu akşam ne buluşması var

carvalho
12.Nisan.2008, 14:52
Dünkü buluşmaya katılan arkadaşlara teşekkür ederim... Çok şamata geçti. Arkadaşlara armaları dağıtıldı. Yeni arkadaşlar Ali ve Orkun'la tanışıldı, memnun olundu... Sohbet muhabbet gece 22:30 gibi dağılındı... Resimleri arkadaşlar paylaşır...

Katılımcılar, Carvalho Selçuk, Yeniköylü_UA Kubi, Şemsi Yenge, Admin Alper, Deli Zabit Tayfun, Infintedreams Nihat, DeliBeygir Zafer, Rıza Hoşgör Rıza, Bull Bülo, Kaanka Alper ve eşi, Yeşilkapak Metin, Aslanburçlu Yaşar Komutan, Tim Tim Alpertim, Gençer, Kisstanbul Orkun, Ali Kardeşimiz, Foreman Fatih... unuttuğum varsa kusura bakmasın aradaşlar, sanırım bu kadardık...

Şu Cuma buluşmaları haftanın yorgunluğuna ilaç gibi geliyor. Havalar iyice ısındı, artık açık alanlarda yapabiliriz buluşmalarımızı. Sizleri görmek çok iyi geliyor dostlarım yav. Eve yüzüm gülerek gidiyorum, yeminle... Buluşmaları daha sık aralıklarla yapalım...

Hem ne demişler; tilkide kuyruk inmez, RR'de gezi-buluşma bitmez :mrgreen::mrgreen:

Kalın sağlıcakla....

aslanburclu
12.Nisan.2008, 17:16
:evil: ya arkadaş çok kalabalıktı çok hele bide gürültü ihtiyarlık işte hala kafam ağrıyor ya ya hiç normal konuşan yoktu herkes bağırıyordu hele en komiği arada birde bizim bağırmayın leynnnn diye bağırmamızdı

arkadaşlar artık havalar ısındı bundan sonra açık mekan hattaaa araziyede kabulum..

her neyse dün akşama dönelim deli zabitle bizim görüntü alanlarımız süperdi yawwww:cheesy::cheesy:

kıvılcım
12.Nisan.2008, 18:43
samatya sahilinde sucuk partili buluşma tam süper olmazmı

gençer
12.Nisan.2008, 20:17
arkadaşlar güzel bir toplantı oldu.carvalhom modum söylediklerine katılmamak elde değil. akşam eve gittiğimde öyle neşeli girdimki kapıdan, sibel; 'sen hep böyle geleceksen ben hep seni gönderirim' dedi:::))) bende olmaz artık bizi birlikte görmek istiyorlar, beni hiç özlememişler herkes seni sordu dedim.. yarın ağaç dikmeye o da gelecek. sonraki toplantıların daha ferah ve açık mekanlarda olması konusundada haklısın.sanırım zamanı geliyor... herkese teşekkürler.
Eeee fotolar nerde?..

aslanburclu
12.Nisan.2008, 21:28
foto moto yok kardeşim millet daha kendine gelememiş anladınya durumu

doğan
12.Nisan.2008, 22:51
mest cafe buluşmasından resimler... güzel bir akşamdı. bahar geldi artık her hafta sonu planlayalım.
http://img501.imageshack.us/img501/8945/s6002518ih8.jpg (http://imageshack.us)
http://img501.imageshack.us/img501/8945/s6002518ih8
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/2311/s6002520gg4.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=501&i=s6002518ih8.jpg)
http://img501.imageshack.us/img501/2311/s6002520gg4.a2334c393a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=501&i=s6002520gg4.jpg)
http://img88.imageshack.us/img88/5165/s6002512ie5.jpg (http://imageshack.us)
http://img88.imageshack.us/img88/7149/s6002513st1.jpg (http://imageshack.us)
http://img88.imageshack.us/img88/2900/s6002521pp4.jpg (http://imageshack.us)
http://img88.imageshack.us/img88/3373/s6002529ts6.jpg (http://imageshack.us)
http://img88.imageshack.us/img88/9576/s6002531oq6.jpg (http://imageshack.us)
http://img88.imageshack.us/img88/2796/s6002526si0.jpg (http://imageshack.us)

Batis
12.Nisan.2008, 23:11
Motosiklet veya araba kullanacak arkadaşlar içmedi değil mi o biraları?:)

Aksu
12.Nisan.2008, 23:22
İstanbul maşallah nazar değmesin, tam kadro ordasınız. Yaşar ın dediği doğru artık açık mekanlara çıkma zamanı geldi, Kıvılcım ın dediği gibi samatya sahile kurun tezgahı çekin motorları yakın mangalı oh keyifler yerinde.

Kubi bana yolladığın Ankara yazısı hem ters olmuş yani kavis ters açı olmuş hemde 1 tane eksik çıktı, Yaşar sen mi yürüttün yoksa Ankara yazısının tekini.

yenikoylu_ua
12.Nisan.2008, 23:40
arkadaşlar güzel bir toplantı oldu.carvalhom modum söylediklerine katılmamak elde değil. akşam eve gittiğimde öyle neşeli girdimki kapıdan, sibel; 'sen hep böyle geleceksen ben hep seni gönderirim' dedi:::))) bende olmaz artık bizi birlikte görmek istiyorlar, beni hiç özlememişler herkes seni sordu dedim.. yarın ağaç dikmeye o da gelecek. sonraki toplantıların daha ferah ve açık mekanlarda olması konusundada haklısın.sanırım zamanı geliyor... herkese teşekkürler.
Eeee fotolar nerde?..

Tabi Sibelin yan maasadakilerden haberi yok galiba yoksa izin verirmi öle tek başına gelmene

RızaHoşgör
13.Nisan.2008, 00:22
Motosiklet veya araba kullanacak arkadaşlar içmedi değil mi o biraları?:)

aksini düşünmen yanlış olur zaten kardeşim :)

RızaHoşgör
13.Nisan.2008, 00:23

kesinlikle katılıyorum :alkis:

RızaHoşgör
13.Nisan.2008, 01:37
ortalıkta 3 fotograf makinası vardı.sayfaya atılan foto sayısı 5. nerde fotolar?

BULL
13.Nisan.2008, 02:36
olmazzz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tayfun
13.Nisan.2008, 03:04
olmazzz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Suçuk partisi ve sen olmaz diyosun, dağlara çıkıp ölü kurtları toplamak lazım hemen :p

BULL
13.Nisan.2008, 03:06
Suçuk partisi ve sen olmaz diyosun, dağlara çıkıp ölü kurtları toplamak lazım hemen :p
ters psikoloji yapıyom olm.
ben olmaz diyimki tez zamanda yapılsın 8)8)8)

Kisstanbul
13.Nisan.2008, 11:55
Arkadaşlar sizlerle tanıştığıma vallaha billaha çok memnun oldum. İnşallah en kısa zamanda sucuk ekmek,mangal,piknik,açık mekan,fal baktırma :?gibi organizasyonlarda yapılırda tekrar biraraya geliriz.

chopell
13.Nisan.2008, 17:29
çoook öslediiim hepiniziiii.... :)
aklım sizdeydi walla.. :) telefonla katıldım ben de.. :) :)

alper_tim
14.Nisan.2008, 10:47
çok güzel bi buluşmaydı
tüm dostlara teşekkürler8)
mekandan ayrıldıktan sonra doğan ben ve tayfun biraz yol yapıcaktık ama doğan ortadan kayboldu bulamadık:cry:
bide tayfunla beraber sahil yolundan rümeli hisarına kadar gittik ordan yukarı boğaziçi üniversitesinin oraya çıktı etiler yaptık ordan e-5 e girdik ordan eve kadar sürdük çok keyif aldım gene yapalım dostum çok iyi geldi8)
dün polatın açılışına gittim 14,15 gibi ordaydım ama kimse kalmamış bizden
açılışı erken saate almışsınız :D
bull bülentiminde maceralarını dinledim tabi tepsiyi önüne mi almış ne:p:p

delibeygir
14.Nisan.2008, 11:12
Arkdaşlar orada olan herkese çok teşekkür ederim.benim için çok güzel bir geceydi sevgili rr ailesi sizleri seviyorum

BULL
14.Nisan.2008, 11:33
YALAAANNNN :x:x:x

2 parça börek yedik gözleri kaldı yaww :?:?:?

Tayfun
14.Nisan.2008, 12:31
çoook öslediiim hepiniziiii.... :)
aklım sizdeydi walla.. :) telefonla katıldım ben de.. :) :)

Yok ya bizim niye haberimiz yok gurban :x

emrahkucukgirgin
14.Nisan.2008, 14:55
Pazar günü Sarıyer Garanti'nin önünde 2 regal gördüm. Başkalarını bekliyorlardı. Çok acelem olduğu için konuşamadım ama bizdenmiydiler merak ettim...

kaanka
15.Nisan.2008, 09:34
evet arkadaşlar bendeki resimleride hemen atim...

http://img138.imageshack.us/img138/3251/dsc04931qj6.jpg (http://imageshack.us)

http://img224.imageshack.us/img224/8308/dsc04932jc1.jpg (http://imageshack.us)

http://img88.imageshack.us/img88/9996/dsc04933iv5.jpg (http://imageshack.us)

http://img149.imageshack.us/img149/3554/dsc04934zd0.jpg (http://imageshack.us)

http://img144.imageshack.us/img144/5229/dsc04935qv5.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
15.Nisan.2008, 09:52
http://img211.imageshack.us/img211/290/dsc04936df3.jpg (http://imageshack.us)

http://img136.imageshack.us/img136/6546/dsc04937kc0.jpg (http://imageshack.us)

http://img201.imageshack.us/img201/549/dsc04939pr2.jpg (http://imageshack.us)

http://img262.imageshack.us/img262/502/dsc04941du0.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
15.Nisan.2008, 10:22
http://img292.imageshack.us/img292/6846/dsc04942ah0.jpg (http://imageshack.us)

http://img229.imageshack.us/img229/6864/dsc04943aw7.jpg (http://imageshack.us)

http://img88.imageshack.us/img88/3005/dsc04944hz4.jpg (http://imageshack.us)

http://img88.imageshack.us/img88/3005/dsc04944hz4.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
15.Nisan.2008, 10:46
http://img253.imageshack.us/img253/5946/dsc04946om7.jpg (http://imageshack.us)

http://img253.imageshack.us/img253/1914/dsc04947th6.jpg (http://imageshack.us)

http://img246.imageshack.us/img246/5214/dsc04948pg3.jpg (http://imageshack.us)

http://img211.imageshack.us/img211/8997/dsc04949kl3.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
15.Nisan.2008, 11:04
http://img215.imageshack.us/img215/9509/dsc04950uw1.jpg (http://imageshack.us)

http://img120.imageshack.us/img120/6113/dsc04951xr7.jpg (http://imageshack.us)

http://img224.imageshack.us/img224/3379/dsc04952zd7.jpg (http://imageshack.us)

http://img132.imageshack.us/img132/9689/dsc04953yb5.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
15.Nisan.2008, 11:33
http://img293.imageshack.us/img293/802/dsc04954em6.jpg (http://imageshack.us)

http://img139.imageshack.us/img139/9264/dsc04955ic2.jpg (http://imageshack.us)

http://img144.imageshack.us/img144/2507/dsc04956ow9.jpg (http://imageshack.us)

http://img73.imageshack.us/img73/1912/dsc04957dd0.jpg (http://imageshack.us)

http://img294.imageshack.us/img294/1737/dsc04958mj3.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
15.Nisan.2008, 12:03
http://img292.imageshack.us/img292/8185/dsc04959un3.jpg (http://imageshack.us)

http://img404.imageshack.us/img404/6269/dsc04960pg4.jpg (http://imageshack.us)

http://img218.imageshack.us/img218/3348/dsc04961wr5.jpg (http://imageshack.us)

http://img402.imageshack.us/img402/1396/dsc04962de7.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
15.Nisan.2008, 12:43
http://img440.imageshack.us/img440/3874/dsc04963jn6.jpg (http://imageshack.us)

http://img73.imageshack.us/img73/1028/dsc04964ku6.jpg (http://imageshack.us)

http://img88.imageshack.us/img88/8328/dsc04965jq9.jpg (http://imageshack.us)

http://img186.imageshack.us/img186/4651/dsc04966ar7.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
15.Nisan.2008, 13:06
http://img236.imageshack.us/img236/7083/dsc04967ww4.jpg (http://imageshack.us)

http://img178.imageshack.us/img178/1384/dsc04968bx2.jpg (http://imageshack.us)

http://img294.imageshack.us/img294/8876/dsc04969fl8.jpg (http://imageshack.us)

http://img255.imageshack.us/img255/4435/dsc04970fj9.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
15.Nisan.2008, 13:08
evettt benden bukadar başkada resim kalmadı.:?:
ne zahmetli işmiş bu resim yüklemek yoruldum yawwww:D

Kisstanbul
15.Nisan.2008, 13:42
Valla bende bakarken yoruldum. eline koluna klavyene mousene sağlık.
Teşekkürler resimler için 8)

doğan
15.Nisan.2008, 13:54
çok güzel bi buluşmaydı
tüm dostlara teşekkürler8)
mekandan ayrıldıktan sonra doğan ben ve tayfun biraz yol yapıcaktık ama doğan ortadan kayboldu bulamadık:cry:
bide tayfunla beraber sahil yolundan rümeli hisarına kadar gittik ordan yukarı boğaziçi üniversitesinin oraya çıktı etiler yaptık ordan e-5 e girdik ordan eve kadar sürdük çok keyif aldım gene yapalım dostum çok iyi geldi8)
dün polatın açılışına gittim 14,15 gibi ordaydım ama kimse kalmamış bizden
açılışı erken saate almışsınız :D
Alperim valla organize olamadık. Yeniköylü çok trafik vardır bu saatte dedi, benimde acayip başım ağrıdı valla o gece orada. En iyisi eve kaçıyım dedim. Telafi ederiz ama.

alper_tim
15.Nisan.2008, 14:50
Alperim valla organize olamadık. Yeniköylü çok trafik vardır bu saatte dedi, benimde acayip başım ağrıdı valla o gece orada. En iyisi eve kaçıyım dedim. Telafi ederiz ama.

tamam dostum sorun diil8)

chopell
15.Nisan.2008, 21:57
yaa çok özlemişim.. :( fotolar için teşekkürler.. ne ii oldu gördüm hepinizi.. :mrgreen:

BULL
15.Nisan.2008, 22:42
hehehe 110 numaranın son resmine bittim yaaw

Kaanka, TİM sana ne gösterdiki bu kadar şaşırdın baba :p:p:p

kaanka
16.Nisan.2008, 09:13
hehehe 110 numaranın son resmine bittim yaaw

Kaanka, TİM sana ne gösterdiki bu kadar şaşırdın baba :p:p:p

valla ne iş bende anlamadım. sürekli resimleri ben çekiyorumya biriside benim resmi mi çekince şaşırdım heralde...:p

DERKMEN
18.Nisan.2008, 01:12
valla ne iş bende anlamadım. sürekli resimleri ben çekiyorumya biriside benim resmi mi çekince şaşırdım heralde...:p
Keske Bende katilabilseydim beyaaaaa....

Beyaa dan anlasilmistir heralde nereli oldugum ondan icim gitti yaa off offfffff :(

alexandros
18.Nisan.2008, 15:06
bu cuma nerede toplanılıyor ?????

carvalho
18.Nisan.2008, 15:20
Bu Cuma genel bir toplantı yok...

alexandros
18.Nisan.2008, 15:21
Üzüldüm :( sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyorum ...

RızaHoşgör
18.Nisan.2008, 15:22
Üzüldüm :( sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyorum ...
denizliye protestoya gel.orda tanışırız

alexandros
18.Nisan.2008, 15:25
protestoyu kesinlikle destekliyorum o zamana kadar iyice motor kullanmayı öğrenirsem sizinle yola çıkmak çok büyük keyif olur benim içinde

Tayfun
18.Nisan.2008, 15:39
4 kişimi olduk şimdi protestocu...

alexandros
21.Nisan.2008, 22:37
bu hafta buluşma olacak mı? yada hafta sonu organizasyonu falan ???

Tayfun
21.Nisan.2008, 22:44
Bakalım ahali ne diyecek, cuma akşamı cayır çimen muhabbeti yapmak lazım aslında...

alexandros
21.Nisan.2008, 22:48
haftasonu olsa :S cuma akşamı çalışmak gibi bir dert var başımda :(

alexandros
21.Nisan.2008, 22:49
geçen pazar boğaz yolunda bir sürü motorcu geçti önümden bi regalci göremedim içim gitti :(

alex
21.Nisan.2008, 23:14
yaa çok özlemişim.. :( fotolar için teşekkürler.. ne ii oldu gördüm hepinizi.. :mrgreen:
chopell hep özlemekle yetiniyon zaten:evil:gel artık yol yap sende...!

chopell
21.Nisan.2008, 23:21
abanta saklıyorum kendimi.. herkes orda olacak ve ben hepinizi göreceğim..
çok hevesliyim.. umarım bi aksilik çıkmaz.. :(

Tayfun
21.Nisan.2008, 23:23
Fotoğraf makineni unutrusan sakın gelme bak baştan söyliyim :mrgreen:

chopell
21.Nisan.2008, 23:27
yarın yeni film alıcam sevgili makinama.. hazır olsun şimdiden.. o filmler içinde eskimezse güzel çıkmıyo fotolar.. :) :) :cheesy:

Tayfun
21.Nisan.2008, 23:55
SULTAN 2. ABDÜLHAMİT mi hediye etmişti o makineyi sana :p

chopell
22.Nisan.2008, 00:04
hayır tabi ki..:? inanmayacaksınız ama.. 2005 te abanta giderken boludan almıştım.. :) o an idare etsin diyeydi.. abantın güzelliğini kaçırmamak için..
ama görün sizinle bile tanıştı.. o muhteşem sesini duyurdu yedi cihana.. :P 8)

Tayfun
22.Nisan.2008, 01:26
Seski ne ses valla :p sen bursada resim çekince biz burdan ŞIRRAKKKKKK sesini çok net duyuyoruz valla :p

BULL
22.Nisan.2008, 02:11
havalar açıldı hadi bizde açılalımmı artık???

mangal yapalımmı cuma akşamı???

mangal migrostan, sucuklar pınardan... (illaakiii)

kaanka
22.Nisan.2008, 08:57

illaki:cheesy:

carvalho
22.Nisan.2008, 11:01
Ben yarın çalışıyorum. Yarın tatil olan arkadaşların yerinde olsam güzel bir gezi planlardım... Hava mis gibi, tam gezmelik...

Haydi yapın planınızı yazın özelime ben de gezi topiği olarak açayım...

Hareket, bereket....

Cuma için ise ben yokum omuz sakatlığından dolayı, siz organize olursunuz...

kaanka
22.Nisan.2008, 11:05
selçuk kardeşim ben arabayla gelirim senide alırız. omuzun bizi durduramaz:x

bilgihan
22.Nisan.2008, 11:14
Ben yarın çalışıyorum. Yarın tatil olan arkadaşların yerinde olsam güzel bir gezi planlardım... Hava mis gibi, tam gezmelik...

Haydi yapın planınızı yazın özelime ben de gezi topiği olarak açayım...

Hareket, bereket....

Cuma için ise ben yokum omuz sakatlığından dolayı, siz organize olursunuz...

Hava mis dedinde Selçuk..gezi yapacak arkadaşlara faydası olur diye meteoroloji nin web sitesi linki :

http://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin/tahmin-iller.aspx

carvalho
22.Nisan.2008, 11:28
Hava mis dedinde Selçuk..gezi yapacak arkadaşlara faydası olur diye meteoroloji nin web sitesi linki :

http://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin/tahmin-iller.aspx

Meteoroloji de benimle aynı kanaatte yani Bilgihan. 21 derece açık ve mis gibi az bulutlu yarın...

Alper kardeşim teşekkürler 8) Zaten iki haftaya kalmaz motorizeyim ben de...

alper_tim
22.Nisan.2008, 13:18

sen gemide birini görünce aklına geldi sanki bu fikir:p

carvalho
22.Nisan.2008, 14:57
sen gemide birini görünce aklına geldi sanki bu fikir:p

Adamın zikri neyse fikri de o :p

BULL
22.Nisan.2008, 16:02
harbiden yaaw yarın 23 nisan neşe doluyor insan :p

çalışmayanlar kendini bi göstersin hele

bayramımızı layıkıyla kutlayalım

şöyle etle, sucukla, köfteyle :cheesy::cheesy::cheesy:

havada mis... ist.içi olursa Maltepe sahil, ist.dışı olursa şöyle fazla yormadan bi Çatalca yapabiliriz bence...

temiz hava, bol gıda hee??? SİZCE???

gençer
22.Nisan.2008, 18:24
harbiden yaaw yarın 23 nisan neşe doluyor insan :p

çalışmayanlar kendini bi göstersin hele

bayramımızı layıkıyla kutlayalım

şöyle etle, sucukla, köfteyle :cheesy::cheesy::cheesy:

havada mis... ist.içi olursa Maltepe sahil, ist.dışı olursa şöyle fazla yormadan bi Çatalca yapabiliriz bence...

temiz hava, bol gıda hee??? SİZCE???

üzgünüm 23 nisanda ben çalışıyorum. ama cuma akşamı bişeyler olursa gelebilirim.

geçen pazar boğaz yolunda bir sürü motorcu geçti önümden bi regalci göremedim içim gitti :(

evet bu pazar boğazdan geçen motorcuları birinden daha duydum.baya kalabalıklarmış. birisi sizmiydiniz diye sordu ama şu anda kim olduğunu çıkaramadım.. yok dedim biz değildik.. önemli değil bizde bi toplantımıza boğazdan start veririz bizim grubuda görür millet::)))

carvalho
22.Nisan.2008, 18:37
evet bu pazar boğazdan geçen motorcuları birinden daha duydum.baya kalabalıklarmış. birisi sizmiydiniz diye sordu ama şu anda kim olduğunu çıkaramadım.. yok dedim biz değildik.. önemli değil bizde bi toplantımıza boğazdan start veririz bizim grubuda görür millet::)))

Muhtemelen süpereva'cılar. Geçtiğimiz hafta sonu 55 motor İznik'e gitmişler. Feribotu kapatmışlar.

Abant'tan sonraki ilk gezimiz olacak İznik. Demedi demeyin :)

kıvılcım
22.Nisan.2008, 19:05
samatya sahili diyorum sucuk ekmek diyorum süper olur diyorum

Tayfun
22.Nisan.2008, 19:06
Başka biyerde olabiler selçükçüm :mrgreen:

carvalho
22.Nisan.2008, 19:16
Başka biyerde olabiler selçükçüm :mrgreen:

ehühe tabii de ben genel gezi demiştim. farka tikkat:p

Tayfun
22.Nisan.2008, 19:17
ehühe tabii de ben genel gezi demiştim. farka tikkat:p

:p DİŞT ENTERESİNE MİŞT NİŞT :p

BULL
22.Nisan.2008, 22:58
hadi beyler yokmu yarın sucuk yemek isteyen???

olmazsa ben kendimde giderim farketmez

hem o zaman bana daha çok sucuk gelir :p:p:p

doğan
22.Nisan.2008, 23:18
Yarın ben de çalışmıyorum. Ya balığa gidicem yada gezecek arkadaş varsa gezelim. boş geçirmeyelim.

BULL
23.Nisan.2008, 02:06
Doğanım yarın sabah telleşelim

Gencerde gelecek 3'lü bir plan yapar gazlarız

gerçi şimdi geldim dışardan sanki yağmur yapacak gibi ama

bakalım sabah ola hayrola...

http://img223.imageshack.us/img223/8919/sucuksm1.jpg (http://imageshack.us)

foreman
23.Nisan.2008, 13:47
tuzunuz kuru tabi.sucukta yersınız balıkta tutarsınız....
memleketın tum yuku omuzlarımızda.
bız calısıyoruz...:mrgreen:
sıze afıyet olsun...
bı arkadas vardı uzakta gelmese de gormese de o arkadas bızımdır deyıp
bızım sucuk ıstıkakını da tüketebılırsınız...

BULL
23.Nisan.2008, 13:50
yeriz tabii yemezmiyiz sen iste yeterki :p

birazdan çıkıyoruz senin oraya geliyoruz (foreman)

çayları hazırla 1.30 gibi sendeyiz... ( gercer + müslüm baba + doğan + bull )

Kisstanbul
23.Nisan.2008, 15:15
Abi sizin orda bize iş yokmu böyle zamanlarda bizde çalışmasak..

foreman
23.Nisan.2008, 15:21
23 nisan kutlu olsun
sevinin küçükler, övünün büyükler
23 nisan kutlu olsun :p:p:p

kaanka
24.Nisan.2008, 18:40
yarın buluşma olucakmı ???

Tayfun
24.Nisan.2008, 18:44
Kimseden ses yok, geçen geçen buluşmada hava sıcaktı herkes çayır çimen yapalım dedi, bu hafta soğuk olacak belli, olurmu olmazmı bilmiyorum ama olursa gene mest olur heralde...

kaanka
24.Nisan.2008, 18:52
olursa bencede mest olsun. gidelim mest olalım yawww...:D

DERKMEN
24.Nisan.2008, 19:55
Bizede yer olurmu buluşmada MEST felan anlamam ama TEKİRDAĞ ı severim :mrgreen::cheesy:

kaanka
24.Nisan.2008, 20:07
olma mı ????....:cheesy::cheesy:

Tayfun
24.Nisan.2008, 20:20
Bu tekirdağ pek bir manidar duruyor mesajda :p

kaanka
24.Nisan.2008, 20:26
yokmu buluşma kardeşim???
yapalım bir liste gelen gelir yawww gelemeyen resimlere bakar...:x

kaanka + 2

Tayfun
24.Nisan.2008, 22:48
Kesin birşey demiyorum ama gelebilirim gibi ...

BULL
24.Nisan.2008, 23:43
yokmu buluşma kardeşim???
yapalım bir liste gelen gelir yawww gelemeyen resimlere bakar...:x

kaanka + 2
BULL

ama Zafer bu sefer bize sakin bi kat ayarla kardeşim
geçen sefer baar çaar bi muhabbet edemedik
şöyle sakin sakin 2 sohbet edelim olmamı?

kaanka
25.Nisan.2008, 00:42
kaanka + 2
BULL

ama Zafer bu sefer bize sakin bi kat ayarla kardeşim
geçen sefer baar çaar bi muhabbet edemedik
şöyle sakin sakin 2 sohbet edelim olmamı?

ozaman güncel liste:

1 - kaanka + 2
2 - BULL
3 - DERKMEN + 1
4 - tayfun

DERKMEN
25.Nisan.2008, 00:49
ozaman güncel liste:

1 - kaanka + 2
2 - BULL
3 - DERKMEN + 1
4 - tayfun

Abi +2 ne ben yanlis anlarim simdi

YOKSA YOKSA ???????

kaanka
25.Nisan.2008, 00:51
ablam geldi olum memleketten... heytttt ne yanlış anlaması....:x

carvalho
25.Nisan.2008, 09:06
Benim bir işim var bu akşam ama ayarlayabilirsem uğrarım dost yüzü görmeye :)

BULL
25.Nisan.2008, 09:37
Benim bir işim var bu akşam ama ayarlayabilirsem uğrarım dost yüzü görmeye :)
yeterki gel banaaa senede bir güünnn :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

carvalho
25.Nisan.2008, 10:03
MEst'te miyiz şimdi ağalar???

kaanka
25.Nisan.2008, 10:08
Selçuk kardeşim başka fikriniz varsa orada olur, maksat sohbet muhabbet mekan okadar önemli değil.

1 - kaanka + 2
2 - BULL
3 - DERKMEN + 1
4 - tayfun
5 - carvalho

carvalho
25.Nisan.2008, 10:12
Dediğim gibi işimi halledebilirsem erkenden, uğrayabileceğim. Siz bana göre plan yapmayın.

Mest gayet iyi yav...

kaanka
25.Nisan.2008, 10:15
evet evet mest'e gidelim mekan güzel bulması kolay...

promote
25.Nisan.2008, 11:39
kaçta buluşcaksınız , nerde bu mest?

kaanka
25.Nisan.2008, 12:02
saat 19.00'dan sonra yavaş yavaş toplanırız. Taksim Nevizade'de mest cafe...

kaanka
25.Nisan.2008, 13:55
1 - kaanka + 2
2 - BULL
3 - DERKMEN + 1
4 - tayfun
5 - carvalho
6 - promote

delibeygir
25.Nisan.2008, 14:02
Arkadaşlar ben büyük ihtimal aranızda olamıyacağım ama sizin için yer ayıttım 10 kişilik yeriniz hazır gerekirse dahada kalabalık için ortam ayarlanabilir 8)

kaanka
25.Nisan.2008, 14:07
Arkadaşlar ben büyük ihtimal aranızda olamıyacağım ama sizin için yer ayıttım 10 kişilik yeriniz hazır gerekirse dahada kalabalık için ortam ayarlanabilir 8)

sağol dostum...8)

delibeygir
25.Nisan.2008, 16:10
arkadaşlar mekana gittiğinizde girişteki bara benim adımı yada sitenin adını verirseniz size istediğiniz yerde masa ayarlıyacaklar haberiniz olsun isterseniz girişte isterseniz teras yada diğer katlarda sizin keyfinize kalmış en kısa zamanda görüşmek üzere RÜZGAR YÜZÜNÜZDEN HİÇ EKSİK OLMASIN.

Tayfun
25.Nisan.2008, 19:12
Kambersiz düğün olarmı beya :?

DERKMEN
25.Nisan.2008, 19:31
Selam Arkadaşlar,
Departmanlar arası halı saha maçı olduğu için ben aranıza ancak 10 gibi katılabileceğim.
Herkese şimdiden iyi eğlenceler.
Görüşmek üzre.

kaanka
06.Mayıs.2008, 21:53
Bu resimleri de siteye atmayı unutmuşum 25/04/2008 Cuma günkü toplantıya gelen ekip baya kalabalıktı yawwww....:x
http://img522.imageshack.us/img522/7756/dsc05048rp9.jpg (http://imageshack.us)

http://img522.imageshack.us/img522/7945/dsc05049ib0.jpg (http://imageshack.us)

http://img376.imageshack.us/img376/8291/dsc05052no3.jpg (http://imageshack.us)

http://img394.imageshack.us/img394/629/dsc05057ly1.jpg (http://imageshack.us)

http://img171.imageshack.us/img171/4866/dsc05058rt5.jpg (http://imageshack.us)

http://img143.imageshack.us/img143/7380/dsc05064zo0.jpg (http://imageshack.us)
bu resimleride attım oh vebali üzerimde kalmasın dimi yawww:p

gençer
07.Mayıs.2008, 00:08
resimler topiği hatırlattı bize unutmuştuk valla..ee bu cuma nerdeyiz?

carvalho
07.Mayıs.2008, 10:55
Ben yokum bu cuma, aha size topik, dükkan sizin, dilediğiniz yerde buluşun kelebekler siziii :)

gençer
07.Mayıs.2008, 15:41
meteorolojinin işi pek belli olmasada cuma yağmurlu gözüküyor .. c.tesi, pazar ise parçalı bulutlu, yağmursuz ve 20 derece civarı gözüküyor. yani hafta sonu hava güzel. yine bi kapalı mekana tıkılıp kalacağımıza; toplantımızı bu haftalık pazara mı kaydırsak? yada her ikisinide yapalım.. pazar hava güzel boş geçirilmesin diye söylüyorum..

Ben yokum bu cuma, aha size topik, dükkan sizin, dilediğiniz yerde buluşun kelebekler siziii

yok öyle topu bize atıp ortadan kaybolmak.. hem sonra kişilerin özel gezileri olur siteye yazar katılmak isteyen katılır katılmak istemeyen katılmaz. ama bildiğim kadarıyla kişiler haftalık buluşma organize edemez.(yanılıyor olabilirim ama topu selçuk moduma geri atmaya çalışıyorum oyüzden bu çabam) :) :) siz organize edin biz gideriz::):)): tabii bu işin espirisi en azından fikir beyan edin modlarım, arkadaşlar h.sonumu, cumamı, ikisidemi? hafta sonuysa nereye gidilsin? sonrada bi ortayol bulalım valla pazarları evde canım sıkılıyor bişeyler yapalım..birisi el atsın böyle olmuycak..

carvalho
07.Mayıs.2008, 16:08
Anadolu Hisarı öğretmenevi'nde buluşun diye topu atabilirim ama İbrahim Üzülmez ortası gibi olur, top dağa taşa gider.

Hafta sonu genel bi gezi yok; cuma buluşması için de beniim önerim açık alan ve herkesin daha önce gittiği ve bildiği, çok da sevdiğimiz Anadolu Hisarı Öğretmen evi olur...

Belki ben de fırsat yaratır katılırım...

Kisstanbul
07.Mayıs.2008, 16:35
Abicim sizin bu duruma göre ben hafta sonu nereye gideyim .. :?

:mrgreen:

kaanka
07.Mayıs.2008, 16:40
yapalım bu cuma bişiler yawww....
evdemi oturucaz :?:

carvalho
07.Mayıs.2008, 16:41
Abicim sizin bu duruma göre ben hafta sonu nereye gideyim .. :?

:mrgreen:

Gidonunun götürdüğü yere git kardeşim

beykozlu
07.Mayıs.2008, 17:03
:cheesy:evet öğretmenler evine gidelim bana yakın:x:p:p:p

carvalho
07.Mayıs.2008, 17:38
:cheesy:evet öğretmenler evine gidelim bana yakın:x:p:p:p

Uzak mekanlardaki buluşmalara da bekleriz Ali kardeşim:|

beykozlu
07.Mayıs.2008, 17:47
Uzak mekanlardaki buluşmalara da bekleriz Ali kardeşim:|

benim senin gibi inturıdırrrrrrrrım yok.Regal al gene her yere gelcem:x

carvalho
07.Mayıs.2008, 17:58
benim senin gibi inturıdırrrrrrrrım yok.Regal al gene her yere gelcem:x

Millet regalle dünyayı dolaşıyo, sen 15 km nin hesabını soruyon be ya:mrgreen:

kaanka
07.Mayıs.2008, 21:56
yapalım bu cuma bişiler yawww....
evdemi oturucaz :?:

hadiya yokmu kimse.....:x

BULL
07.Mayıs.2008, 22:39
gençlik ben bu hafta yokum... cuma-pazar şilede seminerde olucam...
hazır ben yokkene toplaşın, yiyin, için, gezin, eğlenin...
haftaya benden size bişey kalmaz gene...
ağlaşmayın sonra Bull geldi aç kaldık diye...
Doğan sana diyom yegenim kaçırma bu fırsatı :p:p:p

kaanka
07.Mayıs.2008, 22:44
haftaya da ben yokum gördünmü adamlar iki hafta rahat rahat yiyip içebilecekler....8)

carvalho
08.Mayıs.2008, 10:33
Anadolu Hisarı fikri pek tutmadı galiba...
Eğer buluşacaksanız yarın motorla geleyim işe, fena mı olur, birbirimizi görürüz

beykozlu
08.Mayıs.2008, 15:08
ben varım hisara
1-beykozlu +1

Tayfun
08.Mayıs.2008, 16:57
Hava şimdilik güzel arkadaşlar, ne etcez, hisarmı nevizademi yoksam sahil taraflarımı ?

doğan
08.Mayıs.2008, 23:27
gençlik ben bu hafta yokum... cuma-pazar şilede seminerde olucam...
hazır ben yokkene toplaşın, yiyin, için, gezin, eğlenin...
haftaya benden size bişey kalmaz gene...
ağlaşmayın sonra Bull geldi aç kaldık diye...
Doğan sana diyom yegenim kaçırma bu fırsatı :p:p:p
Sen gelmeyince yediğimiz önümüzde yemediğimiz arkamızda olur , o zaman da tadı çıkmaz. Sen gel gene alıştık valla :)

delibeygir
09.Mayıs.2008, 10:21
arkadaşlar ne etcez ona göre hareket edelim yaf yeri belirleyin ben heryere gelirim

beykozlu
09.Mayıs.2008, 14:32
alooooo kimse yokmu modlarım nerde yaww.Hadi hisar öğretmenler evine 1,2 1,2,

alexandros
10.Mayıs.2008, 18:45
pazar günü bir organizasyon yapılıyormu ?

Tayfun
11.Mayıs.2008, 02:03
Geçen hafta abant olayı olunca kimseden ses çıkmıyor, bide anneler günü olduğu için çekimser herkes heralde.

delibeygir
15.Mayıs.2008, 10:46
EEEEEEEEEEEEEEE millet geçen hafta toplanamadık bu hafta ne yapıyoruz ?

beykozlu
15.Mayıs.2008, 11:20
evettt modları görelim.Anadolu yakası lütfennnn

alexandros
15.Mayıs.2008, 11:35
:(cuma gecesi çalışacaklar için haftasonu bir telafi organizasyonu yapsak bir türlü tanışamadık

carvalho
15.Mayıs.2008, 13:00
Bu hafta Cuma (16 Mayıs, yarın akşam) Anadoluhisarı öğretmenevinde buluşuyoruz....

MEkanın açık bölümündeyiz. Fiyatlar inanılmaz uygun. Aç olanlar için fastfood ar, her türlü içecek uygun fiyata mevcut.

Ortamdan ayrılınca Admin bizi Bylerbeyindeki kokoreççiye de götürür. Siz hiç güveçte kokoreç yediniz mi bakiim... YEmediyseniz kaçırmayın....

Tarif, 2. köprü çıkışından Anadoluhisarı'na sapıyor ve sahile iniyorsunuz, sağa dönüp 500 mt kadar ileride solda. Kolay bir yerde.

Ben 21:00 gibi gelebileceğim...

BEykozlu kardeşim evsahibi sayılacağı için mekana erken gelip yer durumunu ayarlar.

Gideceğimiz mekan boğaza sıfırdır ve manzarası müthiştir. Demedi demeyin...

HAydi, elleri görelimmmmm....

1-Carvalho
2-Beykozlu
3-
4-
5-
6-
7
8-
9-
10-
.
.
.
.

BULL
15.Mayıs.2008, 13:21
1-Carvalho
2-Beykozlu
3-BULL
4-

aidikurt
15.Mayıs.2008, 18:01
ya selcuk kardeşim cok gelmek isterdim ama bız cumadan karamursele dogru yolacıkıyoruz 3-4 gun orda kalıcaz kardeşim bidahaki haftaya söz ama

carvalho
15.Mayıs.2008, 18:07
ya selcuk kardeşim cok gelmek isterdim ama bız cumadan karamursele dogru yolacıkıyoruz 3-4 gun orda kalıcaz kardeşim bidahaki haftaya söz ama

Sorun değil Alperim, arkadaşları ben götürürüm kokoreççiye 8) Sana iyi yolculuklar kardeşim.....

BULL
15.Mayıs.2008, 18:12
bu ne laa kimse yokmu???

bu arada avatarın altına isimler gelmiş çokta güzel olmuş

takımlar ne zaman gelecek???

carvalho
15.Mayıs.2008, 18:19
bu ne laa kimse yokmu???

bu arada avatarın altına isimler gelmiş çokta güzel olmuş

takımlar ne zaman gelecek???

Hakkaten gelen yok... NEden diye sormadan edemeyeceğim... Açık hava, Boğaza sıfır mekan, sudan ucuz menü, hftalardır buluşmuyoruz, katılım yok...

Fark etmez Bülentim, belki mekandan sıkılınca bi pilardocu bulur rövanş yaparız... NE zamandır yapmıyoruz.

Ama güveçte koko olayına gireceğiz, şimdiden ağzım sulandı nım nım nımmm

BULL
15.Mayıs.2008, 18:37
Hakkaten gelen yok... NEden diye sormadan edemeyeceğim... Açık hava, Boğaza sıfır mekan, sudan ucuz menü, hftalardır buluşmuyoruz, katılım yok...

Fark etmez Bülentim, belki mekandan sıkılınca bi pilardocu bulur rövanş yaparız... NE zamandır yapmıyoruz.

Ama güveçte koko olayına gireceğiz, şimdiden ağzım sulandı nım nım nımmm
daha erken belki nete giremeyen vardır akşama görürler
pilarda işinide unutmuştuk harbiden yarın akşam yapalım bi hatırlatma
ama acımam şimdiden söyliim :mrgreen:

carvalho
15.Mayıs.2008, 18:52
Öyle diyorsun da Bülentcim, sitede şu an 27 kişi çevrimiçi, gün içinde bu sayı daha fazla. Bu da şu demek oluyor ki yarın maksimum 5 kişi oluruz.

Kimseyi de kolundan tutup getirecek halimiz yok tabii ama haftalık buluşma tertip ediliyor katılımcı 3, yazık, üzücü...

Tayfun
15.Mayıs.2008, 18:55
Naapsam gelsemmi yav :mrgreen:

yenikoylu_ua
15.Mayıs.2008, 18:58
Açık havadiye dil dökenler Bodrum kapalı bizi bozar diyip bütün kış buluşmalarından kıvıranlar kıvırmaya devam galiba açık hava denizkıyısı daha ne istiyonuz admin sende bisaat geç git hem trafik açılmış olur durkalk yapmamış olursun

carvalho
15.Mayıs.2008, 19:00
Açık havadiye dil dökenler Bodrum kapalı bizi bozar diyip bütün kış buluşmalarından kıvıranlar kıvırmaya devam galiba açık hava denizkıyısı daha ne istiyonuz admin sende bisaat geç git hem trafik açılmış olur durkalk yapmamış olursun

HElal be kubim. Geliyorsun dii mi???

carvalho
15.Mayıs.2008, 19:02
Naapsam gelsemmi yav :mrgreen:

Motorşöre yakıştı mı bu soru???

BULL
15.Mayıs.2008, 19:04
haftalık buluşma tertip ediliyor katılımcı 3, yazık, üzücü...
yazık, üzücü tabii ama gelmeyipte şamatayı kaçıranlar için :p

carvalho
15.Mayıs.2008, 19:07
yazık, üzücü tabii ama gelmeyipte şamatayı kaçıranlar için :p

Aynen kardeşimmm 8)

yenikoylu_ua
15.Mayıs.2008, 19:08
sorulurmu geliyorum tabi

carvalho
15.Mayıs.2008, 19:13
sorulurmu geliyorum tabi

Heyt be, işte bu 8)

BULL
15.Mayıs.2008, 19:18
ohh mis gibi boğaz havası ve manzarası, sohbet muhabbet şen kahkahalar, akabinde güveçte koko,

finalde Carvii Moda karşı alınmış bi pilarda zaferi daha
kaçarmı beaa :cheesy:

foreman
15.Mayıs.2008, 19:22
arkadaslar allah muhabbetımızı arttırsın...
sıze afıyet olsun...

alexandros
15.Mayıs.2008, 20:09
:cry:haftasonu buluşması taleb ediyorum yahu çalışanlarda var yazık değilmi bize:?

doğan
15.Mayıs.2008, 21:15
1-Carvalho
2-Beykozlu
3-BULL
4-yeniköylü_ua
5-Doğan
6-
7-
8-

BULL
15.Mayıs.2008, 23:53
:cry:haftasonu buluşması taleb ediyorum yahu çalışanlarda var yazık değilmi bize:?
bizde çalışıyoruz be kardeşim, biz aylakmıyız???
işi bitiricen, atlıycan motoruna gelicen :p

formül basit 8)

alexandros
16.Mayıs.2008, 00:39
yarın gece 23:30 gibi işten çıkıyorum (bağcılar ) nasıl yetişeyim nasıl geleyim :(
yapsak şöle bi cumartesi yada pazar günü kahvaltı keyfi fena mı olur :?:
atlasak motorlara sahil mi desem :?:
garipçe mi desem :?:
yada başka bi yer hııı ? :?:

BULL
16.Mayıs.2008, 00:51
hımm bana pazar uyar aslında
milletede uyarsa yapalım bi kahvaltı 8)

kaanka
16.Mayıs.2008, 08:34
memlekete kaçıcaktım bu akşam ama bazı nedenlerden gitmekten vazgeçtik.
yazın bizide bakalım...

1-Carvalho
2-Beykozlu
3-BULL
4-yeniköylü_ua
5-Doğan
6-kaanka + 1
7-
8-

carvalho
16.Mayıs.2008, 08:44
Buluşma bugün arkadaşlar. Pazar günü için genel bir program yok, haftaya da sakarya var zaten...

beykozlu
16.Mayıs.2008, 09:22
Sn Carvalho,

ben erkenden 19.30 gibi hisarda olup masa ayarlamaya çalışıcam.İnşallah deniz kıyısında yer buluruz.

Bu arada listede eksiklik var;
1-adminim alperim
2-tayfun
3-Aslanburçlu
4-Alper Tim.

evet arkadşlar yazdırım bakalım isimlerinizi

carvalho
16.Mayıs.2008, 09:30
Sn Carvalho,

ben erkenden 19.30 gibi hisarda olup masa ayarlamaya çalışıcam.İnşallah deniz kıyısında yer buluruz.

Bu arada listede eksiklik var;
1-adminim alperim
2-tayfun
3-Aslanburçlu
4-Alper Tim.

evet arkadşlar yazdırım bakalım isimlerinizi

Tamamdır Ali kardeşim, teşekkürler. 7:30 belki biraz erken olur, 8'den sonra dökülmeye başlanır zannediyorum. Dediğin gibi umarım deniz kıyısında masa kapatabiliriz, ama yer olur diye tahmin ediyorum...

aidikurt
16.Mayıs.2008, 09:38
ya arkadaşlar ben bugun isten cıkar cıkmaz karamürsele dogru yola cıkıyorum haftasonuda yokum bıdahakı hafta gorusmek dileğiyle.

kaanka
16.Mayıs.2008, 10:14
kubilay abi tek gelme sakın...

delibeygir
16.Mayıs.2008, 10:14
anaaaaaa beni yazmamışlar ne kadar ayıp nıç nıç nıç

1-Carvalho
2-Beykozlu
3-BULL
4-yeniköylü_ua
5-Doğan
6-kaanka + 1
7-crazyhorse

carvalho
16.Mayıs.2008, 10:20
anaaaaaa beni yazmamışlar ne kadar ayıp nıç nıç nıç

1-Carvalho
2-Beykozlu
3-BULL
4-yeniköylü_ua
5-Doğan
6-kaanka + 1
7-crazyhorse

Helal zafer kardeşim, Tayfun'u motorşörlükten alıp seni motorşör yapıyorum. Yeni portos sensin :)

kaanka
16.Mayıs.2008, 10:26
Tayfun nereler de yawww.:?: o kaçırmazdı böyle buluşmaları...:x

carvalho
16.Mayıs.2008, 10:28
Tayfun nereler de yawww.:?: o kaçırmazdı böyle buluşmaları...:x

Çakallık peşindedir :mrgreen:

HONEY
16.Mayıs.2008, 10:56
HONEY

Mecidieköy tarafından karşıya geçicek varsa beraber geçelim

yenikoylu_ua
16.Mayıs.2008, 12:27
Tayfun geliyorum dedi herhalde internete girecek vakti yok

carvalho
16.Mayıs.2008, 13:57
Ali ve Zafer kardeşim dışındakiler Abant ekibi :|
Özellikle yeni arkadaşlar, sizlerle tanışmak isteriz. Eğer motor yahut ehliyetiniz yoksa toplu taşımayla da kolaylıkla gelinebilecek yer burası...

1-Carvalho
2-Beykozlu
3-BULL
4-yeniköylü_ua
5-Doğan
6-kaanka + 1
7-crazyhorse
8-Tayfun

yenikoylu_ua
16.Mayıs.2008, 14:03
KATILIM LİSTESİ
1-Carvalho