PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : revit eldivenler ve honda özen

alper_tim
07.Nisan.2008, 14:16
arkadaşlar cuma günü sirkecide Honda Özen motora gittim geçen yaz aldığım revit marka eldivenlerin parmak kısımları eridiği için
olay fuarda görüşmemle başladı bana dediler ki abi sirkeciye eldivenleri getir gereğini yaparız bende tamam dedim
cuma günü gittim eldivenler bunlar dedim orda ki yetkili arkadaşlardan biri
bu eldivenlere birşey yapamıyacaklarını söyledi
çünkü bu eldivenler 3-4 aylıkmış:silent: 3-4 ay kullandıktan sonra bu hale gelmesi normalmiş:silent: yarışlara giren motorcular bunları 2-3 yarış kullanıp atarlarmış:silent:
zaten eldiveni satmadan önce söylüyorlarmış ama bana bunu söylemeyen arkadaş işten ayrılmış:farao:
ben eldivenlerin resimlerini koyuyorum aşşaya
ve bence bundan sonra bu yazlık revit eldivenlerden almayın arkadaşlar 120 ytl veriyorsunuz ve 3 ay sonra atıyorsunuz :farao: paranıza yazık
ayrıca yetkili arkadaş bi sokak ilerde terzi var oraya götürün parça diksin önerisinde de bulundu:farao:
başka yapabilceğim birşey varmı ne yapmam gerek yorumlarınızı bekliyorum
http://img361.imageshack.us/img361/9783/1000946hl2.jpg
http://img256.imageshack.us/img256/7412/1000947tu3.jpg

carvalho
07.Nisan.2008, 14:22
Yapacağın pek birşey yok gibi. Eğer ilk kullanımda örselense değiştrebilirsin belki ama geçen yıl aldığın eldiveni değiştirmezler, nitekim değiştirmemişler. Tüketici hakkı falan feşmekan urada işe yaramaz. Sonuçta garantili bir ürün değil.

Yapacak tek şey bir daha Revit eldiven almamak.

müslüm baba
07.Nisan.2008, 15:14
Kıy parana kıy.

RızaHoşgör
07.Nisan.2008, 15:56
Alper kardeşim,
Held marka yazlık ürün olacaksın.onuda özen satıyor fiyatı 50 ytl.geçtiğimiz yaz boyu elimdeydi bu yaz sonuna kadarda kullanacağım.Ayrıca özen in terbiysizliğide bize küpe olsun

carvalho
07.Nisan.2008, 16:10
Debtiyajla frenle eldiven bu kadar yıpranmaz yavv... Bu kadar da dandik olamaz ki bi eldiven... Anlamadım bu işi ben.
Olm Tim, Şile dönüşü bu eldivenlerle düşmüş olmayasın, bi zorla hafızanı...

emrahkucukgirgin
07.Nisan.2008, 16:30
Beyler iki tane Revitt eldiven değiştirdim sakın Revitt almayın. Avrupa'da Revitt hikaye...

alper_tim
07.Nisan.2008, 17:46
Debtiyajla frenle eldiven bu kadar yıpranmaz yavv... Bu kadar da dandik olamaz ki bi eldiven... Anlamadım bu işi ben.
Olm Tim, Şile dönüşü bu eldivenlerle düşmüş olmayasın, bi zorla hafızanı...
yok be selçuğum öle olsa ben o şekil bi terbiyesizlik yaparmıyım :cry:

okan
07.Nisan.2008, 17:54
la Alper timsahı ne hale getirmişin olm eldivenlerini..:mrgreen:giderken yeremi sürtüyon neediyon ..:mrgreen: yoksa evin balkonuna odun kömürmü çektin bu eldevenlerle..
şaka bi yana revit çok dandik mal yapıyo .. haberiniz olsun...

alper_tim
07.Nisan.2008, 17:57
la Alper timsahı ne hale getirmişin olm eldivenlerini..:mrgreen:giderken yeremi sürtüyon neediyon ..:mrgreen: yoksa evin balkonuna odun kömürmü çektin bu eldevenlerle..
şaka bi yana revit çok dandik mal yapıyo .. haberiniz olsun...
artık haberimiz war kardeşim
dost sitemiz MT de de açtım topiği
sanırım bundan sonra kimse revit eldiven almaz sirkeci deki honda özenden

carvalho
07.Nisan.2008, 19:04
yok be selçuğum öle olsa ben o şekil bi terbiyesizlik yaparmıyım :cry:

KArakter yapma bakiim :p soru sorduk , düşmenin etkisiyle kafanı çarpmışsındır, geçici hafıza kaybı falan..

Tayfun
07.Nisan.2008, 20:11
Ula alper elinlemi fren yapıyon sen yere, balatalar bile o kadar çabuk yıpranmıyo sürte sürte, vamı bu işte bi iş :p

lunatic
07.Nisan.2008, 20:39
Kalitesinden eskimiştir belki. BAk bizim lastikler hiç eskiyor mu?. Neyse söylediğin iyi oldu ben de kışlığını alacaktım 90€ dan 72€ ya düşürmüşlerdi. Tuzlu geldi almadım. Sonra o eldivenlerin de üşüttüğünü birileri yazmıştı. İyi ki almamışım. Paylaşım iyidir. En fazla bir kişi zarar görür :p

ÇeLeBi MuRaT
07.Nisan.2008, 20:45
Cidden alper ellerinle fren yapmışsın sanki:p

Honda özen paraya doymuş galiba müşteri memnuniyeti diye birşey kalmamış galiba satar bu durumlardan sonra..3. eldivenin 1.birinci parmağını 120 ytl ye..

orkun
07.Nisan.2008, 22:32
revit kötü revit almayalım
herkez çeşitli motorsiklet sitelerinde böyle şeyler yazarsa adamlar değişir belki