PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Müslüm baba çok teşekkür ederim

Diagnosticfrog
07.Nisan.2008, 21:16
Sonunda motorumu aldım . müslüm baba allah senden razı olsun kanat gerdin sayende cok temiz bi motorum oldu engin bilgin , hoşgörün , sabrın için ayrıca teşekkür ederim ne zaman nerde dersen ordayım.ayrıca motoru satan bülent abimize de çok teşekkürler hepinizi saygıyla selamlarım

müslüm baba
07.Nisan.2008, 21:30
Rica ederim Emre benim için zevkti.

İşte size bir motosiklet satış ve alış hikayesi, Emre geçen hafta bei aradı sitemize yeni üye olmasına rağmen ilgilendim beraber gidip bülentin motoruna baktık gerçekten çok temiz bakmış bülent ben beğendim ama parası biraz fazla geldi,ama ben bu parayı ver bu motoru al dedim Emreye oda bugün kararını vermiş, beraber gidip aldık motoru yağmur çamur demeden getirip eve kilitledik,Emre hem biraz vitesli motora acemi hemde ehliyeti yok,ona biraz boş bir yerde viteslerini gösterdim ve baktım fazla yabancılık çekmedi.işte fotolar.
http://img406.imageshack.us/img406/1637/img0067agg8.jpg

http://img368.imageshack.us/img368/1124/img0068akn8.jpg

http://img441.imageshack.us/img441/8955/img0069atr0.jpg

http://img505.imageshack.us/img505/9322/img0070ama6.jpg

Sonunda el sıkıştılar hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler

kaanka
07.Nisan.2008, 21:34
alanada satanada hayırlı olsun... müslüm baba gene yapmışsın babalığını...:alkis::alkis::alkis:

Tayfun
07.Nisan.2008, 21:36
Müslüm babaya, hızır acil servis o, sitemizin züpper kahramanı :p

Diagnosticfrog
07.Nisan.2008, 21:49
muslum baba senden ayrıldıktan sonra buralarda baya bindim motora debriyajın nerde kavradıgını iyice anladım çok keyifli oldu ehliyet olmadıgı için evin çevresinde 2 saat dolaştım biran önce ehliyeti alıp dolaşmak istiyorum. tekrardan ne soylesem az aslında motoru aldıımdan cok muhtesem bi insanla tanıştıgıma sevindim vira !!

müslüm baba
07.Nisan.2008, 21:59
muslum baba senden ayrıldıktan sonra buralarda baya bindim motora debriyajın nerde kavradıgını iyice anladım çok keyifli oldu ehliyet olmadıgı için evin çevresinde 2 saat dolaştım biran önce ehliyeti alıp dolaşmak istiyorum. tekrardan ne soylesem az aslında motoru aldıımdan cok muhtesem bi insanla tanıştıgıma sevindim vira !!

Yaw çok büyütme ne yaptımki, bu arada şu benzin musluğunu göstermeyi unuttum şu an musluğun normal depoda benzin bittiğinde musluğu tam tersine çevirince 20 km kadar daha gider ve sonra benzin tamamen biter buna dikkat et.

doğan
07.Nisan.2008, 22:04
Alana da satana da hayırlı olsun. yalnız ehliyet için biran önce başvur. tam sezon başlıyor tabi ehliyetsiz motorcuları da keklik gibi avlamaya başlarlar.

Diagnosticfrog
07.Nisan.2008, 22:06
bu ayın 19unda sınava giricem onlar ayarlı :D da müslüm baba musluk assa dogru donukken mi yedek depoda? ben onu kurcaladım da:D

Aksu
07.Nisan.2008, 22:43
Musluğun ucu aşağıya bakarken depo normalde, yani benzin biterken tekleme yaparsa hemen musluğu yukarı çevir yedek depodan kullanmaya başlarsın o zaman ilk benzinlikten benzin al ve depo musluğunun ucunu yine aşağıya getir.

Gece tamir bakım servis ve danışmanlık işleri için beni arayacaksınız, Müslüm Baba gündüz servis yapıyo ben gece.

Motorun da hayırlı olsun güle güle bin Allah kaza bela vermesin.

lunatic
07.Nisan.2008, 22:55
Hemen araya gireyim. Musluğun ucu derken uzun kısmını kastediyorsan aslında orası arkası. Yanı ok gibi olan kısa kısmı ucudur ve yukarı bakınca ana depo, aşağı bakınca yedektir. Bir yanlışım varsa düzeltin. İkisinin ortası da kapalıdır. Depoyu sökmek istediğnde ortaya alıp kapatırsın. Ha bi de hayırlı olsun...

müslüm baba
07.Nisan.2008, 23:10
Hemen araya gireyim. Musluğun ucu derken uzun kısmını kastediyorsan aslında orası arkası. Yanı ok gibi olan kısa kısmı ucudur ve yukarı bakınca ana depo, aşağı bakınca yedektir. Bir yanlışım varsa düzeltin. İkisinin ortası da kapalıdır. Depoyu sökmek istediğnde ortaya alıp kapatırsın. Ha bi de hayırlı olsun...

İşte ben bu yüzden cevap yazmamıştım anlatınca yanlış anlaşılıyor ama şunu söleyeyim musluğun uzun kısmı aşağıya bakarken ana depoda oluyor musluk zaten dikkatlice bakarsanız musluğun üstünde işaretler var.

Jack_the_Ripper
07.Nisan.2008, 23:12
Gece tamir bakım servis ve danışmanlık işleri için beni arayacaksınız, Müslüm Baba gündüz servis yapıyo ben gece.
Vardiya usulü TaM DeSTeK FuLL HiZMeT:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Diagnosticfrog
07.Nisan.2008, 23:30
aksu abi saol insallah kazasız belasız bincez cümlemize saglık sıhhat kazasız yollar. depoyu da kavradım ii oldu :D

kıvılcım
07.Nisan.2008, 23:39
alanada satana hayırlı olsun arada emeği geçen müslüm babadanda allah razı olsun olursa bir sorunun elimizden geldigi kadar yardımcı oluruz rüzgarın bol olsun sakın fazla güven yapma caddelere fazla çıkma açık alanda kullanmaya çalış sokak araları normalden zordur en kısa zamanda ehliyet işinle ugraşmaya bak cezası baya tuzlu cezasınla 2 ehliyet alırsın