PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Gidemediğimiz Yer Bizim Değildir"

haluka28
09.Nisan.2008, 14:15
Evet arkadaşlar Müslüm Baba söylemişti bu sözü, katılmamak elde değil. Aşağıda verdiğim linkde bir arkadşımızın Çanakkale'den çıkıp Van'da biten bir yolculuğu var. Ayvalık'da Ankara'da Marmaris'de buluşma düzenlemek elbette çok keyifli ama bize ait olduğunu her fırsatta dile getirdiğimiz ama bir türlü nedense gitmeye fırsat bulamadığımız yerlerede geziler düzenlemeli, oralarda buluşmalar ayarlamalıyız. Gidip görmeliyiz, oralarında bizim bir parçamız olduğunu her fırsatta göstermeliyiz. Hatta işi azıcık şova döküp bunu basının haberi olarak yapmalıyız. Ve belki bu gezilere bir misyon yükleyerek bu işi yapmalıyız, eğitim yardımı gibi. Mesela hafta sonunda gidip bir okulu boyamak, eminim çok da eğlenceli

olurdu.http://www.motosiklet.net/forum/gezi-yazilari/17904-2700-km-canakkale-van-yolculugum-ve-fotograflar.html

bilgihan
09.Nisan.2008, 14:40
Evet arkadaşlar Müslüm Baba söylemişti bu sözü, katılmamak elde değil. Aşağıda verdiğim linkde bir arkadşımızın Çanakkale'den çıkıp Van'da biten bir yolculuğu var. Ayvalık'da Ankara'da Marmaris'de buluşma düzenlemek elbette çok keyifli ama bize ait olduğunu her fırsatta dile getirdiğimiz ama bir türlü nedense gitmeye fırsat bulamadığımız yerlerede geziler düzenlemeli, oralarda buluşmalar ayarlamalıyız. Gidip görmeliyiz, oralarında bizim bir parçamız olduğunu her fırsatta göstermeliyiz. Hatta işi azıcık şova döküp bunu basının haberi olarak yapmalıyız. Ve belki bu gezilere bir misyon yükleyerek bu işi yapmalıyız, eğitim yardımı gibi. Mesela hafta sonunda gidip bir okulu boyamak, eminim çok da eğlenceli

olurdu.http://www.motosiklet.net/forum/gezi-yazilari/17904-2700-km-canakkale-van-yolculugum-ve-fotograflar.html

elimden geldiğince tüm düzenlenecek faaliyetlere katılırım..

arkadaşın gezi resimleri harika...güzel bir gezi olmuş...nasip olursa bende hazırlanıyorum bu yaza..

müslüm baba
09.Nisan.2008, 17:22
Bu tarz geziler kişilerin zamanı ve maddi yetersizliği yüzünden yapılması zor geziler, en başta ben isterim doğuya gezi düzenlemeyi oraları gidip görmeyi,göstermeyi şu an büyük şehirlerde oturanlar oraları pek bilmiyorlar inanın daha elektrik görmeyen köyler var,devlet büyükleri oturdukları yerden ahkam kesiyorlar, işte bu devlet görevlilerini görevlerini yapmaya ancak buralara yapılan geziler yani buralara gösterilen ilgi harekete geçirebiliyor, bir çarıkla mutlu olan insanlar bunlar, lütfen ilgi gösterelim.

Dedebey
09.Nisan.2008, 17:32
Merhaba arkadaşlar.
önerilecek veya düzenlenecek her türlü organizasyona elimden geldiğince katılmaya veya bir şekilde katkıda bulunmaya hazırım. Bu tür yapıcı çalışmalar hem toplumda motoru hemde motorcuyu daha etkin bir kimliğe sokacaktır. Hele basın desteği de olursa ilgi hem yapana hemde yaptırana fazlası ile fayda getirir.

müslüm baba
09.Nisan.2008, 17:54
Merhaba arkadaşlar.
önerilecek veya düzenlenecek her türlü organizasyona elimden geldiğince katılmaya veya bir şekilde katkıda bulunmaya hazırım. Bu tür yapıcı çalışmalar hem toplumda motoru hemde motorcuyu daha etkin bir kimliğe sokacaktır. Hele basın desteği de olursa ilgi hem yapana hemde yaptırana fazlası ile fayda getirir.

Basın desteği ancak aramıza bir çıplak manken alırsak olur başka türlü mümkün değil.

haluka28
09.Nisan.2008, 18:52
öyle değil be müslüm baba çıplağın teki olmadanda mutlaka ses getirecektir bence.

Tayfun
09.Nisan.2008, 19:33
Hehehe haluk abi sen yeni olduğun için benim macerayı görmedin heralde daha, bide bu linke bak bakalım neler çıkacak, bilgisayarın biraz felç olacak ona göre :p

http://www.raptorriders.net/forums/showthread.php?t=2165

haluka28
09.Nisan.2008, 20:11
Nasıl görmedim. hem gördüm hem hasta oldum. çok imrendim valla.

dhnsyd
09.Nisan.2008, 20:56
adam ne gezmiş be....

bilgihan
10.Nisan.2008, 10:58
Maşallah maşallah....

harika bir gezi olmuş..Tüm resimleri açamadık malum ama gördüğümüz bize yetti..

Kısakandık...:) nasipse bu yaz 7-8 gün bende yapacağım bir gezi..

paylaşıma teşekkürler