PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Hakemi Olmak Isteyenlere Duyuru

müslüm baba
10.Nisan.2008, 18:32
Arkadaşlar motosiklet hakemi olmak istiyorsanız baş vuru için son günler, size vereceğim başvuru formunu doldurup yine vereceğim email adreslerine göndereceksiniz, ve bu hafta sonu 12,04,2008 cumartesi günü saat 18 de Burhan Felek Spor salonunun arkasındaki seminer salonunda hazır olacaksınız eğitimi aldıktan sonra hakem olacaksınız.

İstenilen belgeler 3 resim, nüfus cüzdanı fotokopisi, ve öğrenim durumunu gösterir belge.

Başvuru formu için email adresiniz gereklidir.

Degerli hakemlerimiz

2008 yılı lisans yenileme, yukselme ve yeni hakem semineri 12 Nisan 2008 tarihinde Saat 18:00-22:00 arasında Burhan Felek Spor Tesisleri Toplantı Salonunda duzenlenecektir.

2007 yilinda gecerli hakem lisansi olan hakemlerimiz 2008 yilinda hakemliklerini devam ettirmek icin bu seminere katilmak zorundadirlar. Seminere katilamayacak olan hakemlerimizin www.tmfhakem.net (http://www.tmfhakem.net/) sitesindeki Online Dilekçe formunu gecerli mazeretlerini bildirerek gondermeleri gerekmektedir aksi halde hakem lisanslari iptal edilmektedir.

Seminer tarihinde Istanbul’ da bulunan diger bolge kurullarina bagli hakemler de (eger kendi illerindeki seminere katilamadilarsa) Istanbul seminerine katilabilir ve kendi illerinde hakemlige devam edebilirler.

Eski hakemlerimiz bu yil herhangi bir evrak getirmeyeceklerdir sadece size maille gonderilen veya tmfhakem.net sitesindeki Hakem Bilgi Sistemi Formunu doldurup tolgatolon@gmail.com adresine gondermeleri gerekmektedir.

Yeni hakem olmak isteyenler ise 2 fotograf ve nufus fotokopisi ile seminere gelmeleri gerekmektedir.

Yer: Burhan Felek Spor Tesisleri Toplantı Salonu - Uskudar
Saat : 18:00-22:00
Tarih 12 Nisan 2008 Cumartesi

(Kocaeli hakemi olup ta İstanbul’ da ikamet eden hakemlerimiz bu seminere katilabilirler)

TMF Merkez Hakem Kurulu

Tayfun
10.Nisan.2008, 19:26
Müslüm baba normal yurdum insanı gidip hakem olabiliyormu böyle hemen, ön koşulu falan yokmu hiç?

müslüm baba
10.Nisan.2008, 19:52
Herkes olabilir şart şurt yok,sadece faal olsun hakemler yeter.

matemmatik
10.Nisan.2008, 20:50
Baba geçen gün siteyi inceledim... Gerçekten çok kolay şartlar ve de çok zevkli bir meslek... Keşke... :(

aslanburclu
10.Nisan.2008, 21:41
evet sonra her veri
len göreve kayıtsız şartsız gitmekde var

hehe he bana uyar herhalde ben emekliyim

aslanburclu
10.Nisan.2008, 21:59
müslüm baba cumartesi ordayım valla bize bi torpil olursun artık valla fazla yardırmadan şöyle yakışıklı cinsinden bi TMF. hakem kokartı takalım 8)8)