PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 8 Nisan Ağva...

carvalho
03.Nisan.2007, 12:08
Arkadaşlar, ne dersiniz? Rotayı bilen biliyor zaten. Bir güzergah bu kadar mı keyif verir insana... Şile-Ağva arasını henüz motoruyla geçmeyen arkadaşlar için de fırsat olur...

Gün içinde kahvaltı-brunch yapacağımız mekanı netleştiririz. Bu arada mekan tavsiyesi olan varsa alalım... Yoksa buluruz. Yeşilçay kıyısında neffiz doğa manzaralı birsürü butik tesis var...

Hafta sonu hava çok güzel olacakmış meteorolojiye göre...

Haydi, eller havaya!!!!

Birkaç Ağva linki...

http://www.bigglook.com/biggistanbul/gezi/agva_yeme.asp
http://arsiv.sabah.com.tr/2006/05/04/gny/gny164-20060504-200.html
http://www.agvanet.com/
http://www.agvarehberi.com/

agresus
03.Nisan.2007, 12:15
selçuğum yiğidim.. yapmayın etmeyin... bi hafta sonuna iki piknik sığdıramayısss. bu hafta gökhan abeye uyalım haftayada ağva falan yaparıssss.... baba sizden önce bi teklif açtı.. ayıp etmeyelim abimiseee....120 kg.. tek eliynen 60kg kaldırıyo falan.. bildiğin gibin diil.. bu hafta onun teklifine uyalım... :mrgreen:

Kino
03.Nisan.2007, 12:16
OKannnnnnn

şu selcuk gıcığıma gidiyor abicim ya alalım aşağıya
bu ne ya adama bak nerden buluyon böyle yerleri işi gücü yokmu abicim bu adamın
hafta sonu planına bak okan sana havale ediyom selcuk'u

ulen bu hafta sonu da bende tek başıma açılacam Mersin de söyle bir gidip balık yiyeyim hanımla beraber..

bakkkkk gökhan üstad ın teklifi varmış

Gökhan üstad ne zaman geliyorsun hatay a iskenderuna bu tarafa haydi abicim havalarda düzeldi.

carvalho
03.Nisan.2007, 12:17
Eyvallah Volkan baba... Öyle diyorsanız öyle olsun tabii...
Ayıp etmek ne haddimize... Bizimki alternatif olur ancak...

Yanlış anlaşılma olmasın...

agresus
03.Nisan.2007, 12:19
yok beaaa.. seni mi yannış annıycamm yiğidim... bu arada kaçta buluşuyossss... boynerden alıcam seni de kaçta aliimmm...

carvalho
03.Nisan.2007, 12:22
Amman Kino baba, sizin gibi güneşi 11 ay yaşayamayan biz faniler için bizim mekanlar ancak çölde vaha olur... Valla gün boyu 4 saat trafik keşmekeşi, eve kendimizi zor atarken hafta sonu iki gün kaçış planı yapacağız hepi topu :lol:

Siz köprülere de para vermiyorsunuz bir de :( :(

Volkanım, akşam erken çıkmaya çalışacağım... 19-19:30 gibi kapanıyormuş katrancı. 17:30'da Boyner'de olacağım inşallah....

agresus
03.Nisan.2007, 12:26
oohhfff oohhhfff... ne güssel dedin selçuğum beaa.. vaha bile çok bise.. ança ölde ki serap bizim yerler....

eyfallah çıkarkene çaldırrr...

okan
03.Nisan.2007, 12:39
kino baba bis ağvaya diil de ağlaya ağlaya gideris ancak....
ben şimdi burda bi gurup oluşturuyorum.. hepsi cici abilerden can arkadaşlardan .. havalar düzelsin resimlerim bol bol sizleri....accukda bis çatlatalım arrrkidişşlerimizziii. :mrgreen: :mrgreen:

emrahss
03.Nisan.2007, 17:39
Ben de 8 Nisan, Çamur Şevket'e topiği açayım bari, Okan, Kino Baba, beklerim :D

alper_tim
03.Nisan.2007, 17:47
walla bende para denkleştirirsem bi tekirdağ yaparım tek başıma
motorumun açılması lazımmışda :cry:

okan
03.Nisan.2007, 18:48
emrah komtanım bu çamur şevket ne olaki....bi yer ismi gibi bişimi aceba.... :cry:
alperim timim özel harekatım... tekirdağ derkene daha aaazım sulandı.. ama sen esas tekirdağ dion .. ben rakı anlıyom.... noolçak bisim halimis beaaaaaaa........ :P

aslanburclu
03.Nisan.2007, 19:36
şiiiişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşttttttttttt.

artık bazı arkadaşlara vize uygulaması başlamış

anlıyanlar anladı galiba sanırsammmmmmm.....

carvalhoooo

sende otur oturduğun yerde çaprazlaştırma ortalığı bu hafta belgrad ormanlarında yayılacağız eh bidaki haftayada ağvaya gideriz bide çarşı pazar çıkarıp hanımları başımıza sarmaaaa çarşı pazar yooooook demi yokkkkk

(yawww yine çok sertmi olduk ne eh işte ask. damarımız tutuyor ama geçti hepinizi sevgiyle öpüyorum.

okan
03.Nisan.2007, 19:59
vize bana deel dimi gomtanım.. ben alınmiim demi üstüme.. hee ölle dimi... :( :mrgreen:

aslanburclu
03.Nisan.2007, 20:05
yokkkkkk canımmmmmmmm

sözüm meclisten dışarı

yanında kepekli taşıyanlaraaaaa

carvalho
04.Nisan.2007, 09:00
Yaşar baba, sen ne diyorsan o
Haftaya yaparız artıkın alternatif geziyi...

Belgrad olayı, ciğerlerimiz bayram edecek... 6 km kros yapacak var mı bakeem????

Darkness
04.Nisan.2007, 10:54
valla arkadaslar bu hafta ben katilmıyacagım aranıza sozum var motora atlayıp asker ziyaretine gidiyorum edirneye
o tarafa yolu olanlar katılabilirler c.tesi sabah 8 gibiyin cikarim yola :)

Tayfun
04.Nisan.2007, 11:03
Baba ağva nire edirne nire yaw :o

aidikurt
04.Nisan.2007, 15:02
Arkadaşlar bu geziyi haftaya planlarız güzel olur valla o yüzden başlık kilitlenmiştir.Bilginize.
BAŞLIK KİLİTLİ.