PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ARKADAŞLAR KÜHEYLANIMA KAVUŞTUM !!!

El_Mariachi
03.Nisan.2007, 15:01
aylardan sonra bugun motosikletimi teslim aldım. :lol: üzerine şöyle bir oturdum..
iyice özümsedim. 8) hani böyle gurbete gidersin de sevgiline annene babana kavuşursun yaa.
aynen öyle bişey. bir de ktrancıda müslüm abi ile denk geldik. tanıştık
sağolsun motor ile ilgili tüyolar verdi. dünya tatlısı bir insan. :+1:
müslüm abiye sesleniyorum.. abicim seninle tanıştığıma çok sevindim.
hele motorumu ilk alırken seninle denk gelmek beni acayip sevindirdi. :idea:
arkadaşlar şu acemiliğimi üstümden atıp hemen gezilerde aranızda olacağım.
herkese müjdeler olsun, bayramım olsun.. :cry: cok mutluyum yaaa

oleeeeeeeeeeyyyyyyy :mrgreen:

herkese kazasız belasız süper ötesi sürüşler..

alper_tim
03.Nisan.2007, 15:03
hayırlı uğurlu olsun kardeşim
kendim almış kadar sevindim walla
o heyecanı çok iyi bilirim için kıpır kıpır olur
süperr yaaa
allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin
full korumalı bin motoruna başka bişi istemez

emrahkucukgirgin
03.Nisan.2007, 15:10
Güle güle kullan hocam...

Acemiiği hemen atacağım diye kasma. yavaş yavaş, emin adımlarla ilerle. risk alma, kimseyi üzme.

Hayırlı olsun

okan
03.Nisan.2007, 15:41
güle güle pin motürüne kardeşim.... allah kaza bela vermesin..... :)

carvalho
03.Nisan.2007, 15:50
Güle güle kullan kardeşim...

Bizim motorlar tam korumamız olmaksızın ateşleme yapmıyormuş biliyor muydun bunu??? Böyle de bir huyu var. İlla kask, eldiven, dizlik, bel koruma, mont, bot giymek gerekiyormuş marş basması için 8)

Dostum heyecanını paylaşıyorum, çok mutlu oldum ben de... Aman dikkatli ol, dikkatli olalım...

Keyifli sürüşler....

lordskeldan
03.Nisan.2007, 16:01
hayırlı uğurlu olsun
kazasız belasız nice km'lere :cheesy:

emrahss
03.Nisan.2007, 16:09
Hayırlı olsun kardeş. Güle güle kullan.

UMITTO
03.Nisan.2007, 16:35
Hayırlı uğurlu olsun arkadasım güle güle kazasız belasız kullan.Hoşgeldin aramıza :)

Kino
03.Nisan.2007, 17:09
haydi hayırlı ugurlu olsun dostum güle güle sür allah kaza bela vermesin benim ilk aldığım günü aklıma getirdin

servis ilk muayenesini yapacaktı bana öğlene gel al motoru abi dediler ben 2 gün sonra gidip aldıp korkudan
trafiğe nasıl cıkacam ben bu motorla diye kendimi kasmışım adamları aradım ya kusura bakmayın dün öğlen gelemedim bugün de mersin de değilim yarın gelip alsam bir sorun olurmu diye yooo ne demek abi dediler

2 gün sonra kendimi motive edip gittim aldım .

kawa500
03.Nisan.2007, 17:41
hayırlı olsun.............Allah tekerinizi düz bastırsın...........

müslüm baba
03.Nisan.2007, 18:20
aylardan sonra bugun motosikletimi teslim aldım. :lol: üzerine şöyle bir oturdum..
iyice özümsedim. 8) hani böyle gurbete gidersin de sevgiline annene babana kavuşursun yaa.
aynen öyle bişey. bir de ktrancıda müslüm abi ile denk geldik. tanıştık
sağolsun motor ile ilgili tüyolar verdi. dünya tatlısı bir insan. :+1:
müslüm abiye sesleniyorum.. abicim seninle tanıştığıma çok sevindim.
hele motorumu ilk alırken seninle denk gelmek beni acayip sevindirdi. :idea:
arkadaşlar şu acemiliğimi üstümden atıp hemen gezilerde aranızda olacağım.
herkese müjdeler olsun, bayramım olsun.. :cry: cok mutluyum yaaa

oleeeeeeeeeeyyyyyyy :mrgreen:

herkese kazasız belasız süper ötesi sürüşler..

Volkan senle tanıştığıma bende çok sevindim, yaw bu motorun huyundanmıdır suyundanmıdır nedendir bilmiyorum, bütün regal sahipleri seçkin insanlar, volkanda öyle hiç aramızda yamuk adam yok, Volkan kardeşim motorunu güle güle kullan allah kaza bela vermesin, şu an tehlikeli durumda değilsin ama kendine güvenmeye başladığın anda tehlike başlar, o zaman dikkatli ol,ama daha vakit var, seni de aramızda görmek beni sevindirdi, korumasız sakın binme 100metre bile kasksız gitme.

Birde ilk muayene süresini merak ettim bakarmısın ruhsata.

inci
03.Nisan.2007, 18:34
güle güle kullan TEKERİNE DAŞŞ DEĞMESİN :)

turlabo
03.Nisan.2007, 19:14
hayırlı uğurlu olsun.çeteye hoş geldin

aslanburclu
03.Nisan.2007, 19:21
hayırlı uğurlu olsun güle güle bin allah kaza bela vermesin
yoların açık ve temiz rüzgarın ılık olsun

gecee
03.Nisan.2007, 19:22
aileni, sevdiklerine acı yaşatmadan sürmen dileğiyle hayırlı olsun kardeşim...

El_Mariachi
03.Nisan.2007, 22:29
arkadaşlar hepinize tek tek iyi dileklerinz için teşekkür ederim. bugün baya bi gezdim. müslüm abi ruhsatta herşey dğru ve muayeneyi 3 yıl yazmışlar. serdar beye hatırlatmam iyi olmuş, o da muameleciye söylemiş ona göre yapmışlar. bugün hemen gidip kilit aldım kendime. her gören hayran hayran bakıyor ve galiba birkaç regalci daha katılacak bu sayede aramıza :roll:
gören bayılıyor. güvenlik önlemlerimi almadan çalışmıyor gerçekten benim motor da :wink: kaskımı takmadan asla yola çıkmam.
havalar güzel arkadaşlar hemen organizasyonlara aşlayalım yaa. hepinizle tanışmak yol almak için kanım kaynıyor.
:+1: size bu arada bir şey danışayım. göstergede iki tane km göstergesi mevcut. üsttekinde 16 alttakinde 14 yazıyor. acaba birisi mile cinsinden midir? :? arkadaşlar şuan bilgisayar başında oturuyorum ama aklım dışarıda ehehehehe.. eve giresim yok valla.

arkadaşlar yine ilk deneyimlerimi sizlerle paylaşıp sizlerden tüyolar almak isterim. hepinizi seviyorum..
tüm regalcileri seviyorum, yaşasın "RR kardeşliği" :lol:

herkese kazasız sürüşler..

okan
04.Nisan.2007, 00:03
ayakların yere değsin beaaaa.. uçuyon kardeşim sen....az yavaşşş .. relax ol ... sal kendini.. hah şölleee.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

El_Mariachi
04.Nisan.2007, 12:19
valla öyle yaa uçuyorum ehehehehe :oops:

carvalho
04.Nisan.2007, 12:24
Dostum, üstteki toplam km, alttaki de istediğin zaman sıfırlayabileceğin, her benzin alışında sıfırlamanı tavsiye edeceğim mesafe göstergesidir... İkisi de kilometredir :)

Bu Pazar Belgrad Ormanı'na gelsene dostum, görelim kara panteri biz de :) Seninle de bu sayede tanışmış oluruz...

aidikurt
04.Nisan.2007, 14:47
kardeşim pazar belgrad ormana gelde tanışalım senlede. birazda foto koyda görelim seni ve küheylanın nasıl uyum içindemi

El_Mariachi
16.Nisan.2007, 11:58
arkadaşlar uzun suredir int.e giremiyorum. yeni eve taşındım ve nakil işleri ile uğraşıorum. haftasonunda çanakkalye gititm geldim küheylanımla. bu makina bi canavar yaa.. süper bi alet. şimdi 1070 km oldu. inş bi sonraki geziye katılayım. pazar gunu zaten canakkaledeydim. henüz resim cekemedim :( en kısa zamanda cekip siteye koyacağım. yalnız bi konudan şikayetçiyim motor ile ilgili..

ya motoru park ediyorum, bi geliyorum etrafı kalabalık 8)
kaça aldın, markası ne, harley mi, kaç yapıo, ne kadar yakıo vs vs:?:P
millet böyle etrafında hayran hayran bakarken ben böyle gelip üstüne biniyorum yaa,
oooffff of :lol: süper bi olay..

sevgilim dio ki,
biliyorum sen motorunu daha çok seviyorsun..
motoru kıskanıyor yaa :mrgreen:

geçen gece m.köy'de gezerken bi regal gordum ve hemen yetişip durdurdum.
tanıştık, siteden haberdar ettim. baya sohbet ettik.:)
ertesi gun de motoru etrafına toplanan( her zamanki gibi) insanlarla tanışınca,
tesadüftür ki o arkadaş da akşam tanıştığım arkadaşa motoru satan kişi sattı. artçım dio,
olm bu ne yaa, herkes birbirini tanıyor, aile gibisiniz :lol: ehehehe

yakında hepinizle görüşmek ve tanışmak dileğiyle..

herkese kazasız belasız sürüşler, farınız ve yolunuz açık olsun..

Aksu
16.Nisan.2007, 12:22
Motorun hayırlı olsun Allah kazasız belasız sağlıkla sürüşler nasip etsin, aynı anda cümlemize de. Bende senin gibi, ilk tanıştığım arkadaş Müslüm baba olmuştu. Ya motorunu al toplanma yerimize gel yoksa ben geleyim beraber gidelim peş peşe demişti. Selamlar Müslüm Baba ya yarın ordayım Müslüm görüşürüz.

El_Mariachi
16.Nisan.2007, 12:31
abi bu toplanma yeri neresi, haftalık toplantılar mı oluyor?? benim niyue haberim yok yaa :(
müslüm abiye selamlar, bujileri değiştirdim müslüm abi.. :)