PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni eklemeler.

emrahss
03.Nisan.2007, 17:08
Arkadaşlar, sis farlarını taktırdım. Arka koltuk sıfırdan imal edildi. Top case ve onun için yeni aparat takıldı. Sizlerin görüşüne sunuyorum.

Derken sunmaktan vazgeçtim. Tepkiler sanırım moralimi bozacak. Eleştiriye pek açık değilim anlaşılan. Yalnız harcanan çok ciddi bir emek var arkadaşlar, üç ayrı yerde, ustalar bunlarla hiç uğraşmadığı halde hatır için saatlerini harcadılar, biraz daha insaflı eleştiriler beklerdim, örnek Suzuki otomobil servisi, ofis mobilyaları imalatçısı, Arçelik yan sanayi parçacısı gibi arkadaşlar uğraştılar.
Para konusuna gelince, deri çanta konusu para ile ilgili değil, sadece top case 120 YTL. Deri çantayı emniyetli görmediğim, temizliğinin zorluğu ve de bir süre kullandıktan sonra şeklinin bozulduğunu düşündüğüm için almadım. Yine de teşekkürler.

alper_tim
03.Nisan.2007, 17:46
ama öle hakkaten pizzacı gibi olmuşşşş :lol:
walla arkadaşım arka koltuk fena olmamış o güzel :cheesy:
ama aynı şeyi topcase için söyliyemicem umarım darılmazsın :cry:

emrahkucukgirgin
03.Nisan.2007, 18:31
Ben de aynı düşüncedeyim.

Arka koltuğu nerde yaptırdın abi... ayaklarını nasıl tutturdular. Sadece artçı kaça maloldu?

inci
03.Nisan.2007, 18:36
TPOCASE den nefret ederim hele chopper de :-1:

okan
03.Nisan.2007, 18:57
gomtanım hemen o çantaları deri kombinasyonla deiştir ... bi kaç gece fazla mesaiye kal maaşını artır ama o çantaları deiş.... seni çok yanlız bıraktık bis anlaşıldı ahan geliom eskişehire.... :P :P :P

MaRaNtZz
03.Nisan.2007, 19:19
Bence farkli bir görünümü olmuş...

aslanburclu
03.Nisan.2007, 19:25
yaww resimler nerde

okan
03.Nisan.2007, 19:55
EMRAH KOMTANIM KISMIŞŞ GALİBA..... yaşar komtanım siz resimlere yetişemediniz.... :(

Kino
03.Nisan.2007, 20:23
emrahım komutanım dostum
topcase leri deri kaplıyorlar deri ise deri olsun kaplama yaparsında bana kalırsa da yapma
ama şu resimlere de bir bakalım dediğin gibi o kadar çalışma yapılmıştır ben kendimden biliyorum arka sisbarı 15 cm yükseltip artcı koltuk dayanagını büyütüp arka çantayı koyduğum seleyide biraz yukarı kaldıracam 1 haftada ancak sisbarı 15 cm yükseltme işini yaptım (dahası nikelajlama olayıda var o ayrı ) kolay mı uğraşmak

gökhan üstadın da arka çantası topcase midir nedir tam bilmiyorum topcase mi hardcase deniyor
gayet de güzel yani

ona bakacak olursan goldwinglerde o denilen caselerden yani ..

sonuçta zevkle binecek olan sensin yaa sen sevdikten sonra resimleri sunarsın :cheesy:

aslanburclu
03.Nisan.2007, 20:30
ya türkcesi mika çanta diyelim valla gökhanda goldfingibim duruyo benim çok hoşuma gitti süper ya bende aldım aparatınıda yaptım hele mangal taşıma olayın da süper olacak gökhanımı binerken bi görün arkadan ışıkları falan aynen regal goldfin neyse yapılan her iş iyidir iyi saten insanlar iyi şeylere layıktır...

yaww ben resimleri hala göremedim hani bi görsek gayet iyi olacak.

matemmatik
03.Mart.2008, 04:25
Topcase konusunda herkese hak veriyorum ben kendimde arkadaşımızın dediği gibi güvenlik amaçlı yaptırmama rağmen kendim bile beğenmedim. Fakat şu arka koltuğu merak ettim bir resmini görebilirmiyim...

Tayfun
03.Mart.2008, 13:34
Emrah komutan daha siteye girmiyo sen o resimleri unut matemmatik. Başka bişe verelim :P