PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : regalraptors devri bitiyormu!!!!!

PEREJA
13.Nisan.2008, 21:58
arkadaslar regal raptors satışları durdumu burada bir motor servisinden oyle bir bilgi aldım eger oyle ise motoruma biri yamaha virago takası teklif etti 98 model 40 binlerde kmsi ne dersınız takas edeyim mi mantıklı olurmu cevaplar ıcın sımdıden tesekkurler viragoya 1milyarda para verıcem

orkun
13.Nisan.2008, 22:18
viragonun motor durumu nasıl tanıdık bir ustaya baktırdın mı

promote
13.Nisan.2008, 22:40
98 model 40 bınlerde degıldır

orkun
13.Nisan.2008, 22:47
250cc mi 500 mü hazır motoru değiştiriken aynı anda büyütürsen daha iyi olur bence

aslanburclu
14.Nisan.2008, 00:31
bence başabaş uyar üste verirsen bana göre değmez çünkü virago 5.35 serisinin en problemli makinasıdır en başta Hv. soğutmalı olması tam bir sorun

Tayfun
14.Nisan.2008, 12:52
Regal devri türkiyede bir kaç yıl daha kapanmaz arkadaşlar, ama gönlünde motor büyütmek varsa düşünebilirsin...

okan
14.Nisan.2008, 15:12
çok yakar...
regalin yakıtını çok ararsın...
bide arka silindir soğutma yapmadığından ön silindire oranla daha önce deforme oluyor bu de km si yüksek makinelerde çalışma problemi yaratıyor...

promote
14.Nisan.2008, 17:44
regale tr de yatırım yapılmadığına ve çin dahil yaygınlaşamadıgına gore evet devrı bıtıyor

doğan
14.Nisan.2008, 22:48
300 cc spyder gelirse bitmez bence :)

aslanburclu
15.Nisan.2008, 00:10
300 cc spyder gelirse bitmez bence :)

gelmez be doğanım hayatta gelmez nedenmi 250cc üstü makianların ithaline kalktımı aynı suziki, honda ,yamaha.lar gibi birden vergileri vs.leri artar kimsa almak istemez

Tayfun
15.Nisan.2008, 00:30
Ancak 250 lik spider gelirse gelir :p

doğan
15.Nisan.2008, 14:24
Şu aralar 250 lik RR ın fiyatı 4800 dersek, 300 spyder 6500-7000 olur gibi geliyor. O parayı verecek olan az daha katar temiz bir shadow yada intruder alır.

PEREJA
26.Nisan.2008, 15:01
evet arkadaslar bende regalimi verip suzuki intruder aldım tam viragoyu alıyodum bi intruder gordum aşık oldum motora bındım 2 yıllık regal kullanıcısıyım regalınde vibrasyonu az derdim ama bunda vibrasyon resmen yok. guc ve kalıte farkı bekledıgımden fazla oldu bana fıkır veren herkese tesekkurler. bu arada regalı verırken de bıraz duygulandım ınsanın ılk goz agrısı ayrı oluyo baya kahrımı cekti.:)

Burhanustanın Cırağı
26.Nisan.2008, 23:59
yoooo bende regal kullanıcıları regalden vazgeçmez gerçi ben regal kullanmıyorum ama olsun ilker koparal ve bülent bull abilerim kullanıyo bu bana :cheesy:8)

deksuri
11.Mayıs.2008, 21:16
regal raptor harakiri yapıyor
bu sezon tr de regal raptoru müşterisini yolmak ve motorsikletten nefret eder duruma getirebilmek için elinden ne gelse yapan motomax satacak
bundan önceki disbirütör ün satış sonrası servis yeterliliği standartı ve ilgi alakası ne idi regal raptor kullanıcıları ne kadar memnun bilemem ama bundan sonra motomaxla kesin işleri var
ispatı tıklayın okuyun http://www.enkotumotor.20m.com

2rule
12.Mayıs.2008, 01:11
alacağım motor seçenekleri arasında motomax keeway'in modelleri de vardı. Allah'tan şu http://www.enkotumotor.20m.com (http://www.enkotumotor.20m.com/) adresindeki yazıyı okudum. tamamen çıkardım seçeneklerimden. Allah razı olsun deksuri

deep-impact
12.Mayıs.2008, 22:20
virago çok yakar sonra sen kızarsın viragoyu yakarsın yani bu alemin en çok yakıt harcayan makinası.

TLGYLDZ
12.Mayıs.2008, 22:27
valla satısların durduğu konusunda bır fıkrım yok ama parca sıkıntısının yasandığı konusunda bır soylentı duydum ama gercı ne kadar doğrudur bılmıyorum kulaktan dolma bılgılerle ıs yapmak hosuma gıtmez neyseee bırde motoru değiştıreceğını soylemıssın gercı dusunuyorsundur ama kalkıp yuksek modelden dusuk model bır makınaya bıneceksın bu bırrr ıkıncısı alacapğın makına gene aynı cc de ıse değmez gerek yok derım olabılır belkı kalıtelı bır aletın olacak ama sonuctaaa bır yol yapmıs bır makına alacaksınnn ama karar senın elındekı makına temız ve memnunsan gerek yok derım....

Mr.Quanta
12.Mayıs.2008, 23:39
valla satısların durduğu konusunda bır fıkrım yok ama parca sıkıntısının yasandığı konusunda bır soylentı duydum ama gercı ne kadar doğrudur bılmıyorum kulaktan dolma bılgılerle ıs yapmak hosuma gıtmez neyseee bırde motoru değiştıreceğını soylemıssın gercı dusunuyorsundur ama kalkıp yuksek modelden dusuk model bır makınaya bıneceksın bu bırrr ıkıncısı alacapğın makına gene aynı cc de ıse değmez gerek yok derım olabılır belkı kalıtelı bır aletın olacak ama sonuctaaa bır yol yapmıs bır makına alacaksınnn ama karar senın elındekı makına temız ve memnunsan gerek yok derım....

parca sikintisi kesinlikle yok, o konuda garanti verebilirim, yalniz yedek parcayi satanlarin insanliklarinda sikinti var, bu konuda da garanti veririm her turlu. bugun 5 lira dedikleri parcaya yarin 10 lira da diyebilirler, 15 lira da, iste bu konuda garanti veremem :D:D

hem mondial bu sene acayip ataga kalkti. televizyonda carsaf carsaf ilan veriyorlar. regal parcasi olmazsa mondial olur, o olmazsa jinlun olur, o da olmazsa kanuni olur. sonucta hepsi ayni b..un suyu...

aidikurt
13.Mayıs.2008, 09:11
regalraptor devri bitti raptorriders devri başladı. 8)