PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : siyah regal satılık

toothbrush
03.Nisan.2007, 19:24
arkadaşlar 2006 siyah regal 250 satıyorum.2007 ocakta emre ltd bayisinden aldım şu an 200 km de.4-5 kere bindim.ilgilenen varsa msg atınız.
not: harley tipi ön cam.(kino gibi)ve armode sosis çantası var.ilk aldıımda takılmıştı.
herkese saygılar

aslanburclu
03.Nisan.2007, 19:55
yav güzel kardeşim niye aldın niye satıyon

yoksa olay tamamen duygusalmı eğer öyleyse bişeyler yapalım at bi köşeye bi banka numarası damlata damlata göl yapalım

yoksa bizim RR. leri veya bizleri beğenmiyormusun :twisted: :? :twisted: :oops:

toothbrush
04.Nisan.2007, 19:05
satma sebebim: gv650 alıcam

aidikurt
09.Mayıs.2007, 17:02
resim falan eklesen daha iyi olur

trex_2001
15.Mayıs.2007, 13:24
ben ilgileniyorum da, ulaşılabilecek bir adres madres lazım dimi.... Tlf vs... Cuma günü Türkiye'deyim telefonumu veriyorum mesaj atarsan geldiğimde seni ariim. Bide fiyat ve fotoğraf koysaydındüşünme payımız olurdu....00 90 0532 303 33 91

chopell
15.Mayıs.2007, 13:49
trex 2001 e kessinlikle katılıyorum.. neymiş ne kadarmış.. hiç belli değil.. talipler çoğaldı.. :roll:

toothbrush
15.Mayıs.2007, 18:53
arkadaşlar adresim tooth1971@hotmail.com ilgilenenler baglantı kurabilir.fotgraf da koyucam.Ama bayiden çıktıgı gibi.sadece biras toz oldu o kadar.silerseniz çıkar:)

aslanburclu
15.Mayıs.2007, 19:01
güzel kardeşim 45 gündür sadece MSN.adresinimi verdin yaz tlf.nunu ver adresini tabii gerçek satıcıysan

emrahkucukgirgin
15.Mayıs.2007, 19:04
Herhalde deşifre olmak istemeyen br abimiz :-)

toothbrush
15.Mayıs.2007, 19:08
arkadaşlar gizli bişey yok.Adım Kemal .Afyon da diş hekimiyim.Motoru aldım pek kullanamadım ondan satıyorum

trex_2001
15.Mayıs.2007, 19:09
yohhhhkkk ben vazgeçecem zatennnn ....... ( Dişfırçası kardeşim bu arada MSN'im bu ülkeden çalışmıyor herhalde wireless da bişeyler var o nedenle yahoo yada SKYPE alayımmm..)

toothbrush
15.Mayıs.2007, 19:10
yenisi kaç paraysa şimdi uygun bi fiyata satarım.faturası falan kesilmedi daha

trex_2001
15.Mayıs.2007, 19:12
Afyondaysan gerçekten vazgeçelim, oraya gelmek motoru almak falan çok çok zahmetli....
Arkadaşlar beni duyup Siyah Raptorumu satacam diyen olursa bi iletirseniz sevinirim. CUMA Türkiye'deyim, uygun olduğu takdirde cuma, olmadı haftasonu görebilirim....

toothbrush
15.Mayıs.2007, 19:15
uzaktan geleceksen haklısın kardeşim.zahmetli olur.Ama belki yakın illerden talip olan olabilir.İsterim ki meraklısına gitsin

aslanburclu
15.Mayıs.2007, 19:20
Afyondaysan gerçekten vazgeçelim, oraya gelmek motoru almak falan çok çok zahmetli....
Arkadaşlar beni duyup Siyah Raptorumu satacam diyen olursa bi iletirseniz sevinirim. CUMA Türkiye'deyim, uygun olduğu takdirde cuma, olmadı haftasonu görebilirim....

iyi ozaman gel istanbuldaysan benim motoru vereyim sana yanlız 7500 ytl. işine gelirse benim makine kişiye özel habide üzerine bi oturacan yakışırsan veririm :P :P tabii nede olsa class model önce şekil sonra para işi hadi bakalım türkiyeye hoş gelesin yolun açık olsun :tr:

trex_2001
15.Mayıs.2007, 19:23
O paraya iki tane ikinci el alırım ama hadi kırmayayım seniii...... N' apalım! Doğrudur yapmışındır aslanlar gibi zaten eski bi mesajını okudum; orada ( 500'lük bi Dragstar mı yoksa başka bişeymiydi hatırlamıyorum ama Anladın Sen... ) Regal'ın üstüne tanımam diyordun... Ehhh satıcı tok ne palım, bizde köşeden kenardan bi RAPTORumuz olsun diye didiniyoruz işte....:p

aslanburclu
15.Mayıs.2007, 19:32
yok öyle yok kıyıdan köşeden kaç tane alırsan al anlamam benimkine önce yakışacan sonra ben bakacam hoşuma gidersen 7500 ü basacan alacan gidecen yakışmassan hayatta hiç bir liraya vermem :P :P bende öyle hem benim makina gezmiş görmüş ehillenmiş heh heh heeeeee

okan
15.Mayıs.2007, 19:39
ben 7500 verdim gomtanım ... ihale bana kalmadımı hala.....aaaaa... olmuyo ama....... :scared: :scared: :scared:

inci
15.Mayıs.2007, 20:41
ben 7500 verdim gomtanım ... ihale bana kalmadımı hala.....aaaaa... olmuyo ama....... :scared: :scared: :scared:
sen komtanımın makinaya ufak kalıyon okan...biraz büyümen lazım ... bunun içinde bir fırın ekmek ve 100 tane uykuluk yemen lazım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

trex_2001
15.Mayıs.2007, 21:06
ortamı boş bulan anında atlamış RAPTORuma.... Olmuyo böle arkadaşlar, dost bildik geldik gördük, Türk Raptorcuları dedik yok gomtanım, yok abi vs... ayaklarıyla motoruma konuyosunz olmuo böle.... Vallahi veririm 7600ytl'yi binerim motora ( ııhhmm pardon Aslan Beyimizin Dehasına, harikasına, dünyada eşi olmayan tek ulu yüce ..... ) bide yakışırımm varya ondan sonra sormayın gitsin...
Hişşşt millet bu arada benim motoru kaynatmayın, bak Raptorcu olacım geyik yapıyosunz heeee, bende görüldüğü üzere hiç sevmem geyik meyik ( gaybolmuşak vardı hatırlayan varsa.... )!
Evet Siyah Raptor bekliyorummm... :idea:

okan
15.Mayıs.2007, 23:22
sen komtanımın makinaya ufak kalıyon okan...biraz büyümen lazım ... bunun içinde bir fırın ekmek ve 100 tane uykuluk yemen lazım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:anaa...... :cry: :cry: :cry: şimçik ben ben beennnn.. alamııcammı o motörüüü..... :cry: :cry: :cry: acılarrııııınn çocuuuğuuyuummmmmm.... :cry: :cry: :cry:

yavv yaşar baba ... ne dio inci örtmenimmmm... olurmu bölle yaa.. ben aldım o motörü.. 7500 verdiydim.. benim o benim.... :cry: :cry: :P :P :P :P

aslanburclu
16.Mayıs.2007, 00:22
hayatta vermem sana okan yazık mötürüme senin başın kel balkonun var yok kardeşim yok senin açıkcası tipin bozuk ( fotolardan gördüğüm kadarıyla) sana mötür falan yok kardeşim dua et allah versin sana yok yokkkkkkk hele laytlara hiç yookkkkkkkkk

şşşşşşşşşş okan haziranda gelirsen es es e bir tur veririm binersin başka bi halt yok sana ( saç ektirisen küpe takarsan balkonuda yıkarsan belki bi kıyak geçerim :P :P :evil: :evil:

okan
16.Mayıs.2007, 00:24
ii o zaman bende aprilla kapanorth'u vermem...bi tur diil yanına bilem yanaştırmam... :hayir:

aslanburclu
16.Mayıs.2007, 00:26
ii o zaman bende aprilla kapanorth'u vermem...bi tur diil yanına bilem yanaştırmam... :hayir:

okanıma :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

okan
16.Mayıs.2007, 00:28
hehehhe.. size feda olsun yaşar baba yaaa.. motor nedirki... bi yığın civata.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aslanburclu
16.Mayıs.2007, 00:30
yaw valla sana canım feda ama mötürümü vermem sana benim mötür kötü kaka eeeee pissss :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P

okan
16.Mayıs.2007, 00:31
iyi iyi bende kullanmam zaten.. öskürtüyo beni.... :P :lol: :mrgreen:

inci
16.Mayıs.2007, 01:24
kedi- ciğer :evil: :mrgreen:

agresus
16.Mayıs.2007, 04:14
şşşşşşşşşş okan haziranda gelirsen es es e bir tur veririm binersin başka bi halt yok sana ( saç ektirisen küpe takarsan balkonuda yıkarsan belki bi kıyak geçerim :P :P :evil: :evil:

annadığım kadarıynan bu mötüürrr bana dooruu gelmekteee.....saç desen gani.. küpe 3adet... balkonda yok denecek kadar azz... taam oldu bu işş gomtanım.. geriye bi tek 7500 tamamlamak kalıyo... eee napalım.. bakıcass bi çaresineeee.... :mrgreen:

aslanburclu
16.Mayıs.2007, 08:24
saçlar biraz daha uzamalı hafif meçli olmalı şöyle rüzgarda aslan yelesi gibi dalgalanmalı ozaman bakarız yakışırsan verirrim ama pazarlık payı yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk tık 7500 ytl. işine gelirse bende kurtulurum bu makinadannnnn

okan
16.Mayıs.2007, 10:12
ulaaaa.... bu nası pazarlık annayamadım gitti yaa...7500 ü bulcass.....saç ektirecess....küpe takacass...öliimm ben daha iyi.....motör dolaylı olarak 15000 ytl yi buluyo.... ama değer ...komtanımızın el emeği gös nuru...... :+1:

trex_2001
16.Mayıs.2007, 11:16
İlk önce dünya yuvarlak idi, sonra soğudu, karşımıza ilk insansı homo....... O arada Okan Bay ve Aslan Bay olamaz bi motor muhabbeti vardı ne yapacaktık yaaa.... Olm satacakmıydık, alacakmıydık, imal mi edeceklerdik diye düşünmeye başladılar... Aslan Bay muhabbeti geyik-i hiç sevmez, çekirge Okan Bay da Aslan Bay'dan gördüğünü uygulardı. Bir gün karşılarına bir dinozor çıkıverdi ( zamanın en azılı yaratığı ... ) Trex isimli dinozor aslında ormana avlanmaya gelmiş idi, fakat bu Aslan Bay ve çekirge Okan Bay Trex idi aldılar geyik-i muhabbete.... Trex geçti kendinden unuttu niye geldiğini ormana... Karnı açtı ama Aslan ve Okan Bay'ların muhabbeti büyü etkisi yapıyordu ( Plaentolojik çağ n'palım, büyü müyü voodooo zart zurt var o zaman ), o da unuttu aç mı tok mu diye attı kendini geyik-i muhabbetin içine.... :?
Siyah REGAL RAPTOR istiyorum kardeşim bennnnnn... Ulennn parasıyla diilmi bak kafamı bozmayın HARLEY DAVIDSON alırım heeee..... Ya yine unuttum ben niye gelmiştim buraya ...... Bi dakka heeee, sonra Aslan ve Okan Bay başladılar yine sarmaya Trex'i..... Trex yine habersiz ne olduğunu anlamadın karnı aç buldu kendini ormanda..... Halbuki inanmıştır Trex, Aslan Bay ve çekirge Okan Bay'ın kendisine yardım edeceğine..... :cry:

okan
16.Mayıs.2007, 12:30
ulaaa.. iyi hikaye uydurmuşun haa... valla elimizden gelen yardımı yaparıs kardeşim...ama bi handikap var işte ben samsundayım..az bişi uzak kalıyom dertlere kederlere....

trex_2001
16.Mayıs.2007, 12:48
bekliorm istanbuldan haberleri.... Okan Bay, sizden efenim ist te arkadaş varsa temas yapmanızı istiraham edermmm. Ulu yüce Aslan BAY geldimi ( dur ayak seslerini duyuyorum ) HAZIRRRR OLLLLL

okan
16.Mayıs.2007, 12:53
:x

trex_2001
16.Mayıs.2007, 15:45
OkanB öle sefdim ettim yohhh, gel bakiim ver elini şimdi KIZILELMAnın yazısını okumaya ışınlanıyoruz. Söndür çocuğum sigaranı ( ulannn bu çocuğumm lafına okuldayken ne uyuz olurdum heee..... ) Hadi 3, 2, 1 ....

inci
16.Mayıs.2007, 15:49
ben o zaman "çocuğum "demiyeyim çocuklara :? :D :lol:

trex_2001
16.Mayıs.2007, 15:54
Inci ( derslerinde bir inci ) hanımefendi öğretmenler galiba... Hocam ( pardon örtmenim ) bi hatamız olduysa affola... Lütfen 2. el bi satılık Siyah RR bulabilirsek... Bu orada örtmenim KIZILELMANIN yazısını okuyalm lütfen... EmrahKG canafar bi yazı yazıp başlangıcı yapmış....

toothbrush
03.Haziran.2007, 19:12
http://upload8.postimage.org/651333/PIC_0046.jpg (http://upload8.postimage.org/651333/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/651346/PIC_0049.jpg (http://upload8.postimage.org/651346/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/651369/PIC_0054.jpg (http://upload8.postimage.org/651369/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/651382/PIC_0047.jpg (http://upload8.postimage.org/651382/photo_hosting.html)

Arkadaşlar işte fotolar...motor afyonkarahisardadır..şuan 480 km. dedir.satılıktır.bana tooth1971@hotmail.com adresinden hafta içi saat 16 30 dan sonra ulaşabilirsiniz...hayırlı olsun.

toothbrush
04.Haziran.2007, 14:21
fotolar