PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : regal satan var mı

oguzof
15.Nisan.2008, 10:25
siyah dd250e-9 modeli arıyorum.ankaradayım.satmak isteyen varsa ararsanız görüşelim.oguz:506 3509895-535 3026558

enginbcn
15.Nisan.2008, 10:55
slm izmirdeyim kırmızı var elimde ekım ayında sıfır olarak aldım garantılı bakımları yapıldı su an 1500 km de dusunursen 3700 ıstıyorum

Aksu
15.Nisan.2008, 11:47
Oğuz kardeşim öncelikle hoşgeldin.

Bu ilanı yazarken de biraz da kendini tanıtıcı notlar düşseydin daha iyi olacaktı. Yani motoru alırsam sizin siteden birinden, işimde bitmiş olur bir daha uğramam buralara gibi olmuş ilk mesajın, ama karar senin eh ne yapalım.

Şimdi gelelim motor isteğine, bakarsan sahibinden.com Ankara iline, orada var satılık motorlar ve birde benim motor var ilanda. Kolay gelsin şimdiden.

yenikoylu_ua
15.Nisan.2008, 11:53
Hayırlı olsun Aksu dede sendemi satıyon buldun yeni bişiler galiba.

Oğuz kardeşim Aksu dede haklı tanışma bölümünde açılmış topiğin var orda kendini tanıtırsan seviniriz iyi sohbetler

http://www.raptorriders.net/forums/showthread.php?t=2873 linki tıkla

müslüm baba
15.Nisan.2008, 12:50
Oğuz kardeşim öncelikle hoşgeldin.

Bu ilanı yazarken de biraz da kendini tanıtıcı notlar düşseydin daha iyi olacaktı. Yani motoru alırsam sizin siteden birinden, işimde bitmiş olur bir daha uğramam buralara gibi olmuş ilk mesajın, ama karar senin eh ne yapalım.

Şimdi gelelim motor isteğine, bakarsan sahibinden.com Ankara iline, orada var satılık motorlar ve birde benim motor var ilanda. Kolay gelsin şimdiden.

iHTİYAR MOTORU SATIYORSUNDA NİYE BİZİM HABERİMİZ YOK.

kaanka
15.Nisan.2008, 12:53
almak istedikten sonra motor çok sen paradan heber ver. nekadarlık bir bütce ayırdı bu işe??? kask kılık kıyafet korumalıklar felan bunlarıda mutlaka alman gerekecek...

RoS
15.Nisan.2008, 13:15
ya noluo böyle satanlar cok regalleri alanlarda var oh maşallah güsel valla :)

malikocas
15.Nisan.2008, 13:25
Merhabalar, hoş eldiniz diyelim Aksu baba çok önemli bazı konulara değinmiş yüzeysel olarak, kendisine katılıyorum fakat bir konun altını da ben çizeyim istedim.

Almak da satmak da bazı usluplar çevresinde gerçekleşecek olaylar ve danışmanın da elbette bi üslübu olmalı, ben motor alıcam diye her kez bi anda sefer ber olacak diye bişiy yok bakıp araştırmak gerekiyor. Yok öyle armut piş ağzıma düş durumları paylaşımların da bir yıpratılmaması açısından bu tür durumlara dikkat edilmesinden yanayım. Bence Ankarada şu an çok güzel makinalar var renk model olarak kıyaslaıp bu makinalrın hakkıda yenmemeli kanatindeyim, ki asıl önemli olanı makinanın durumu çalışır aksanıdır zaten bu tür sipariş eder tavırla şurası şöyle burası böyle diye motor alınmamalı, kullanılmalı, bakılmalı, bilgi edinilmeli ve bilenlere üslübuyla danışılıp araştırılmalı, diyerek kısa bi not düşmüş olayım.
Umarım aradığınız gibi bir motosiklet bulursunuz..
Sadece internette aman şurasına bakın, burasına bakın, şöyle yapın, böyle yapın denilen forumlardan keza ne kadar çok makinaya baka ilirseniz o kadar sağlıklı fikir edinmiş olursunuz en azından ben bu düşüncemin faydalarını yaşıyorum tavsiye ederim şiddetle...:)

Yardımcı olacak kişi elbette bu konuda da her konuda olduğu gibi aksu baba dır.

Alanlara da satanlarsa da kolaygelsin...

aslanburclu
15.Nisan.2008, 20:00
siyah dd250e-9 modeli arıyorum.ankaradayım.satmak isteyen varsa ararsanız görüşelim.oguz:506 3509895-535 3026558

ya kardeşim burnunun dibinde aksu var ne zamandır satacam diyo arasanıza onu...

ha beğenmedin benimkini vereyim kullanmasını gözün keserse:cheesy::cheesy::cheesy: heh heh heee allah kahretmesin biraz erkekler için özeldir benim makina baştan söyleyimde

RızaHoşgör
15.Nisan.2008, 20:41
benim regal 4500 ytl.

foreman
15.Nisan.2008, 21:04
benim regal 4500 ytl.

:cheesy::cheesy::cheesy: benımkıde buna yakın bişiii:p
satılıklar kosesınde ılanım var...
ılgılenırsen angara ya ben getırırım...:mrgreen:

Aksu
15.Nisan.2008, 23:08
Oğuz kardeşim 2.500 YTL 3.000 YTL dersen şimdiden hiç kusura bakma o kadar çapsız değil bizim motorlarımız. Markalı motorlarla boy ölçüşecek derecede kalitelidir Regal ler. Şimdiden iyi düşün, kendin bul bir makina beni ara sana yardımcı olurum, tel: 0536 299 07 03 Ankara 2. el regal gümrüğü.

BULL
15.Nisan.2008, 23:17
:cheesy::cheesy::cheesy: benımkıde buna yakın bişiii:p
satılıklar kosesınde ılanım var...
ılgılenırsen angara ya ben getırırım...:mrgreen:
hehehe ben 4.000 e veririm ama Ankara'ya getirmem :p:p:p

müslüm baba
16.Nisan.2008, 10:11
Artık bu topiğe bir şey yazmayın adam bir kere siteye girdi tek mesaj yazdı sonra kayboldu biz hala yorum yapıyoruz, belkide almıştır motor şu ana kadar.

Mr.Quanta
16.Nisan.2008, 14:27
arkadaşlar ben kendisiyle görüştüm, fiyatta anlaşamadık. en fazla 3.150 verebilirim dedi kendisi!

dinyeper
16.Nisan.2008, 14:28
nası yani kampanya falan mı başlatacan burak anlamadım ben bu işi

Tayfun
16.Nisan.2008, 14:51
Valla bende satarsam 4000 isterim, nede olsa türkiyenin yarısını gördü ve yolları öğrendi, kültürlü bir motor çünki :p

getto
17.Nisan.2008, 11:02
bende satıyorum sahibinden.com da ilanım
http://www.sahibinden.com/1000_km_de_garajda_duran_2007_model_harley_davidso n_tarzi_ozel_gidona_sahip_cok_temiz_sorunsuz_regaW QQaXQQ7669103WQQpXQQdisplayitem

emresahin
17.Nisan.2008, 11:34
arkadaş anket yaptı galiba....sonuçlar yakında açıklanır...:)