PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Etkilenmemek elde değil

Kaynarca
15.Nisan.2008, 12:31
1 ay önce motosiklet merakı başladı. 15 gün önce ilk motorum olan RR Class'ı aldım ve bu siteye rastladım. Ne motosiklet kültürüyle ne RR'la ne de bu siteyle bir ilgim vardı. Ancak bu kısa süre zarfında sorduğumuz tüm sorulara sanki kendi sorunlarıymış gibi cevap veren üyelerin olması ve bizzat eksiklerimizin giderilmesi için çaba gösterilmesi beni gerçekten etkilemiştir. Nihayetinde 3-4 bin YTL'lik bir makine. Plazma TV fiyatına alabiliniyor. Ama hiç plazma alanların bu kadar yakın sohbetler kurduğunu göremeyiz. Demek ki bu başka bir kültür, bu (öngörülenin aksine) serserilikten çok uzak bir kültür. Bu anlamda bu sitenin tüm değerli üyelerine teşekkür etmek isterim. Sizler sayesinde ben de bu kültürün bir parçası olmaya adayım. İsim yazmak istemiyorum hemen hemen tüm üyeler yardımcı oldular ancak mont alırkenki sabrı ve yönlendirmeleri için Ferhat abiye, teknik konulardaki birebir bilgilendirmeleri için bilgehan,müslüm baba ve tabii ki aksu başkana, genel tavsiyeleri ve çok beğenerek kullandığım kaskımı almama vesile olan (hatta "gerekirse kendim alıp kargolarım" deme nezaketinde bile bulunan) selçuk beye ve hiç şüphesiz ki ne sorarsam sorayım (ki çoğu sorularımız cevaplayanlar için basit sorulardır dolayısıyla "aman canııımmm" deyip geçiştirilebilecekken) sabırla cevaplayarak yardımlarını esirgemeyen tüm üyelere teşekkürü bir borç bilirim..
Saygılarımla..

Not: Bu mesaj içten gelen bir dışavurumdur, cevaplanmasa da olur hatta admin isterse direkt konuyu kilitleyebilir. Sadece düşüncelerimin bilinmesini istedim bu topicle mesşguliyeti arttırmak değil niyetim..

müslüm baba
15.Nisan.2008, 12:38
Tamam Virüs Bulaşti Artik Kolay Kolay Kurtulamazsin. Arkadaşlar Başardik Bi Serseri MotorCu Daha Aramizda.

carvalho
15.Nisan.2008, 12:43
İki yıllık bir oluşum için bu içten övgülerle dolu yazıdan daha güzel bir armağan olamazdı.

Biz sana teşekkür ederiz Burak kardeşim...

okan
15.Nisan.2008, 16:28
Burak 'a da kaymış... zokayı yutmuşun kardeşim sen....cebinde para olmasada borç bulup pinersin o merete artıkın...hadi geçmiş olsun...:D

haluka28
16.Nisan.2008, 00:47
Bende bu işe 4 ay falan oldu bulaşalı. Aynen Burak arkadaşımın hissettikleri gibi hissediyorum ve şunu eklemek istiyorum. buradaki samimiyeti oluşturan en temel öğe seviyeden kaynaklanmakta. herkes seviyeli bir smimiyet içerisinde ve sanırım insanları etkileyende budur. Diğer sitelerden biliyorum. motosiklet forumu ama msn muhabbetlerine dönmüş. okuyanın hiç bir şey anlamadığı garip iletişim şekilleri. ama burada ise paylaşım var. bir başkası benden önce bana gelen seviyesiz eleştiriye dur diyebiliyor. bu sebeple RAPTOR BAHANE DOSTLUK ŞAHANE.