PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorsiklet Anfisi

mfatih1980
17.Nisan.2008, 13:42
Aslında bu kadar kişi akü probleminden bahsettikten sonra ne kadar tutulur bilemem ama kromdan yapılma bir kutunun içine ufak bir tesisat ile müzik keyfiniz hazır .Genede bir bakın .
http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=9362915

Saygılar.

foreman
17.Nisan.2008, 14:05
sırf bunun rehavetıne kapılarak motoru yurutmek ısterler...
en guzelı cebe sıgabılen kucuk bı mp4...
sessız bı eksoz...
tertemız ve dumduz bı asfalt yol...
ve kalasık muzık...

gençer
17.Nisan.2008, 15:06
sırf bunun rehavetıne kapılarak motoru yurutmek ısterler...
en guzelı cebe sıgabılen kucuk bı mp4...
sessız bı eksoz...

ve kalasık muzık...
+1..... katılmamak mümkün değil.::))) tabii şehir trafiğinde olmamak şartıyle...

hakkı
17.Nisan.2008, 15:37
Aslında bu kadar kişi akü probleminden bahsettikten sonra ne kadar tutulur bilemem ama kromdan yapılma bir kutunun içine ufak bir tesisat ile müzik keyfiniz hazır .Genede bir bakın .
http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=9362915

Saygılar.
teşekkür ederim dostum, uzun zamandır arıyordum. motorsiklet için olanını bulamamıştım, hemen iki tane siperiş verdim. tekrar teşekkür ederim.
montajdan sonra deneyimleri paylaşırım.

matemmatik
17.Nisan.2008, 15:52
Ben şahsen motor kullanırken müzik dinlemeye karşıyım. Araba gibi değil sonuçta. Ufak bir ilgi dağınıklığı nelere yol açar? Düşünsenize dertli bir parça çalarken ah uleyn diye bir nağara atıp, gidona sağlam bir yumru koyduğumuzu :D :D :D Allah muhafaza...

Kisstanbul
17.Nisan.2008, 18:04
Ben şahsen motor kullanırken müzik dinlemeye karşıyım. Araba gibi değil sonuçta. Ufak bir ilgi dağınıklığı nelere yol açar? Düşünsenize dertli bir parça çalarken ah uleyn diye bir nağara atıp, gidona sağlam bir yumru koyduğumuzu :D :D :D Allah muhafaza...

Hocam sana kesinlikle katılıyorum ama müzik dinlemedende yapamıyorum...
Sırf bu yüzden Dorado corvus yada poseidon filan almayı bile düşünmüştüm. Ama tuzlu gelmişti :D

matemmatik
17.Nisan.2008, 19:05
Hocam sana kesinlikle katılıyorum ama müzik dinlemedende yapamıyorum...
Sırf bu yüzden Dorado corvus yada poseidon filan almayı bile düşünmüştüm. Ama tuzlu gelmişti :D
Ne gereği var hocam bir mp3 çalar ve iki bilgisayar hoparlörü ile sen de kendi motosikletine güzel bir ses düzeneği yapabilirsin. Ama yolda değilde molalarda dinlemeni tavsiye ederim... Zira ben de böle bir düzenek yapmayı düşünüyorum kampta falan lazım eder...

Tayfun
17.Nisan.2008, 20:44
Hoş birşey gerçekten, bence iyi bir tesisat yapılır bunla...

doğan
17.Nisan.2008, 21:32
Bence Bull un yürüyen pavyonuna yakışır. Işık tesisatı tamam, bi müzik sistemi eksikti , onuda yaptırırsa olay tamamdır :)

Diagnosticfrog
17.Nisan.2008, 21:42
benımde böyle bişeye ihtiyacım vardı süpermiş valla ama bilmediimden soruyorum bu giriş gücü 12v der regallerin aküsü de 12v 9 ah acaba akü problemi yaşanırmı nasıl olur

saymex
23.Eylül.2008, 22:20
limk nerde usta

kıvılcım
23.Eylül.2008, 22:25
yakışır kardeşlerime

tatar
23.Eylül.2008, 22:37
bence ruzgarın ugultusu muzık altakı motorun sesı baterı gorevını goruyor zaten . :)

tatar ( merter )
İZMİT / KOCAELİ RR

Airbrush
23.Eylül.2008, 22:55
kimse alınmasın ama bana motosıklette muzık dınlemek kıroluk gıbı gelıyor.tek kulaklıkla fln dınlersın ama ne bılıyım ses sistemı fln tuhaf,burda ümraniye de cok var:p

kaanka
23.Eylül.2008, 23:02
kimse alınmasın ama bana motosıklette muzık dınlemek kıroluk gıbı gelıyor.tek kulaklıkla fln dınlersın ama ne bılıyım ses sistemı fln tuhaf,burda ümraniye de cok var:p
Aynen katılıyorum:alkis::alkis::alkis: Arabamı bu kardeşim, bende çok gıcık oluyorum...:twisted: İllaki müzik dinliceksen tak kulaklığı kendin dinle ne millete de duyuruyorsun...:x

aslanburclu
23.Eylül.2008, 23:36
linkte böyle bi alete ulasılamıyor diye yazıyor ama

carvalho
24.Eylül.2008, 10:41
Aynen katılıyorum:alkis::alkis::alkis: Arabamı bu kardeşim, bende çok gıcık oluyorum...:twisted: İllaki müzik dinliceksen tak kulaklığı kendin dinle ne millete de duyuruyorsun...:x

+ carvalho :alkis:

Tayfun
24.Eylül.2008, 18:03
Hortlatılmış bir link daha :p