PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arka koltugu nasıl ve nerede büyütebilirim

çaylak rider
20.Nisan.2008, 11:01
aslında başlık anlatıo herseyi arka koltugu nasıl ve nerede büyütebilirim arkamda seyahat eden herkimse mızmızlanıo koltuktan kaynaklı bence de haklı çok konforlu değil arka koltukları büyütmüş bir abimizi görmüştüm ancak o zamanlar motorum olmadıgı için pek ona bu işlemi nerde yaptırdın die sormam pek mantıksız olacaktı
şimdi arka koltuıgumu nasıl büyütürüm bildiğiniz bir yer varmı?

barismert
20.Nisan.2008, 11:19
2tane vidasi var sök oto koltuk dösemecisine götür kafana göre yaptır yada servise git 150 cc lik raptorların koltugunu taktır

matemmatik
20.Nisan.2008, 11:26
www.motosay.com

RızaHoşgör
20.Nisan.2008, 19:43
Toplantılardan birine katıl.en az 4 farklı model döreceksin.begen kafana göre değiştir

kaanka
21.Nisan.2008, 12:05
ön koltuğun aynısından alıp motosay'a götürüyorsun ufakbir operasyonla yerine takılıyor, benim motorda öyle yaptık. Rıza abinin dediği gibi toplantılara gel farklı alternatifler bulucaksın...

Tayfun
21.Nisan.2008, 21:51
Hazır modellere yönel, kendin yapmaya kalkarsan çok uğraşırsın benden söylemesi...

emrahkucukgirgin
21.Nisan.2008, 22:03
Ben motosay'da yaptırdım çok memnunum. Ön arka ve sissy bar aynı anda yeniden kaplattım. Kaliteli ve sağlam bir malzeme kullandı. Orijinal döşeme aldığımın haftasında bir kedi tırnağı ile yırtılmıştı. 1 sene geçti döşeme yaptıralı taş gibi... Artçıyı yükseltip genişletti... Çok güzel oldu...

alexandros
21.Nisan.2008, 22:34
Ben motosay'da yaptırdım çok memnunum. Ön arka ve sissy bar aynı anda yeniden kaplattım. Kaliteli ve sağlam bir malzeme kullandı. Orijinal döşeme aldığımın haftasında bir kedi tırnağı ile yırtılmıştı. 1 sene geçti döşeme yaptıralı taş gibi... Artçıyı yükseltip genişletti... Çok güzel oldu...

ne kadara mal oldu ???

aslanburclu
21.Nisan.2008, 23:17
ne kadara mal oldu ???

dikkatlice incele servislerden bi koltuk al altına demircide çamurluğa tam oturacak bir aparat yaptır eski yerine montele sonra paşa paşa binsin artçıların ..........ha bide unutmadan yazayım arka stop lambayı alt tarafı tam oturacak şekilde çamurluğun arka ucuna gelebildiği kadar kaydır...

http://img395.imageshack.us/img395/5776/sahibindensahibindenfotwc3.th.jpg (http://img395.imageshack.us/my.php?image=sahibindensahibindenfotwc3.jpg)