PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : işte motorum ve ben...

emresahin
25.Nisan.2008, 11:59
motorumun resimlerini sonunda paylaşıyorum bende sizlerle.
hakkı başkanın emekleri ile bizim yaptığımız ön cam-sosis çantanın yanlarına yaptığımız nikelej çalışmaları-sinyal üstüne nikelej çalışması ve bu fotolarda görünmesede far çanağı içine yerleştirdiğimiz güneş amblemi ile geceleri güneş şeklinde yanan bir farım var.
şu gün itibari ile motorum 1.yılını ve 10.000km yi, doldurdu...

http://img205.imageshack.us/my.php?image=goruntu1157bk1.jpg

http://img205.imageshack.us/my.php?image=goruntu1158eo9.jpg

resim için sadece link koyabildim..:(
acemilik işte.

foreman
25.Nisan.2008, 12:02
allah kaza bela vermesın...
on cam manyak otesı super olmus..
sanırım el yapımı...
guzel günlerde kullanman dılegı ıle...

emresahin
25.Nisan.2008, 12:06
teşekkür ederim..beğenmeniz sevindirdi beni.
ön cam jınlun du galiba..o marka motorun kelebek şeklindeki ön camından benim hayalim ile hakkı abinin imkanları ve el emeği ile şekillendi.sonrasındada krom bantlarla görüntü güzelleştirildi...
toplam maliyeti...13 ytl(işçilik hakkı abi den bana armağandır.)

kaanka
25.Nisan.2008, 12:08
hayırlı olsun... eline emeğine sağlık gerçekten hoş olmuş...8)

bilgihan
25.Nisan.2008, 12:25
çok güzel kardeşim maşallah...kazasız belasız sürüşler..

matemmatik
25.Nisan.2008, 14:34
Çooook güzel olmuş... Bence aksesuar işini en optimum seviyede bırakmışşın. Keyifli kazasız sürüşler...

X__utku__X
25.Nisan.2008, 14:39
motorun çok güzel.kazasız belasız sürüşler

polat
25.Nisan.2008, 14:44
kazasız belasız sürüşler
güzel olmuş ön cam değişik ve güzell

emresahin
25.Nisan.2008, 14:58
Çooook güzel olmuş... Bence aksesuar işini en optimum seviyede bırakmışşın. Keyifli kazasız sürüşler...

teşekkür ederim...
bu arada ön cam için sana daha önce senin açtığın başlıktada yazmıştım,bence sende buna benzer bi şeyler yapsan yada fara iyice oturtsan camı tam süper olucak...senin motoruna yaptığın değişikliklerde bitek cam göze batıyordu.
zaten gelen mesajlardan çıkan ortak sonuç bu yönde sanırım.
hepimize kazasız keyifli günler.

dinyeper
25.Nisan.2008, 15:19
çok güzel olmuş özellikle camı hocam.güle güle bin...İşte bu meretin en güzel yanı..dilediğince özgür olmak...

matemmatik
25.Nisan.2008, 16:36
teşekkür ederim...
bu arada ön cam için sana daha önce senin açtığın başlıktada yazmıştım,bence sende buna benzer bi şeyler yapsan yada fara iyice oturtsan camı tam süper olucak...senin motoruna yaptığın değişikliklerde bitek cam göze batıyordu.
zaten gelen mesajlardan çıkan ortak sonuç bu yönde sanırım.
hepimize kazasız keyifli günler.
Cam konusu içime dert oldu gitti... Samsunda bir üyemiz 15 ytl ye tam ben istediğim camdan imal etmiş fakat şimdi Samsun nireee Urfa nireee. Dur bakalım olmazsa camı komple sökecem, kışın takarım... :?:shock::cry::(

yanar17
25.Nisan.2008, 20:39
:mrgreen:Sen ve motorun çok uyumlu gözüküyorsunuz. Güle güle kullan kazasız belasız günlerde. Yaşasın iki tekerlekli özgürlük.8)

hakkı
25.Nisan.2008, 23:16
Emre'cim allah içine sindirsin. umarım göze olduğu kadar "gönüllerede" hitap etmiştir. allah kaza bela vermesin, motorunla birlikte daha nice sorunsuz kilometre ve seneler geçirirsin inşallah.

orkun
25.Nisan.2008, 23:37
başlık motorun 10.000.km si şerefine galiba
allah daha nice 10.000km ler nasip etsin

deep-impact
26.Nisan.2008, 00:39
Daha nice sorunsuz yaptığımız 10000 lere diyelim emrecim allahım nazrdan saklasın.