PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MOTOGP 2007

ilkerkoparal
05.Nisan.2007, 13:02
http://img152.imageshack.us/img152/8973/motogpistanbultrime3.jpg
Dünyanın en heyecanlı ve önemli motorsporları organizasyonlarından MotoGP 2007 Türkiye 22 Nisan da İstanbul Park'ta ve RR üyeleri olarak MT üyeleriyle hep birlikte gidiyoruz.

Arkadaşlar bu yıl türkiyede sezonun 3. yarışı olacak olan MOTO GP yarışı 22 Nisan Pazar günü yapılacak. Ülkemizdeki motosiklet kullanıcılarına ve motosiklet ürünlerine yapılan duyarsız davranışlar MOTO GP yarışınada sergilenmektedir. Şu ana kadar ne bir tanıtım yapılmış ne de biletler piyasaya sürülmüş durumda. MOTO GP komisyonunun kararı üzerine bu senede seyircilerin az katılımı, organizasyonun ilgisizliği devam ettiği takdirde bundan sonraki senelerde Türkiye yarış takviminden çıkartılacak. En azından biz motorsiklet tutkunları 22 Nisan pazar günü yapılacak olan MOTO GP yarışına topluca gidebilir ve ülkemizin tanıtımında büyük katkıda bulunan bu tarz organizasyonların devamını sağlayabiliriz.

Yarışları Tribün2 den izleyeceğiz. Tribün biletlerini Motorbike , Motor-On ve 2Teker dergilerinden temin edebilirsiniz. Tüm dergiler 2 kişilik bilet veriyorlar. Dergi ücretleri 5-6 ytl dir. TMF yetkililerin verdiği bilgiye göre bu sene açık alanlarda yarış izlenmeyecektir.

Avrupa Yakası Buluşma NoktasıTarih: 22 Nisan 2007 Pazar
Saat: 9:30 (hareket) - 10:00 Sirkeci arabalı vapur hareket
Buluşma Noktası: Dolmabahçe Sahil Girişi - Caminin Önü
Yol Güzargahı: Eminönü Arabalı (motosikletli) Vapur İskelesi - Harem - Sahil Yolu - Bostancı Buluşma Noktası
http://img329.imageshack.us/img329/1372/dolmabahceharitaxw5.jpg

Anadolu Yakası Buluşma NoktasıTarih: 22 Nisan 2007 Pazar
Saat: 11:00 (hareket)
Buluşma Noktası: Sahil Yolu Bostancı Vapur İskelesi ile Suadiye Princess Otelin arasında kalan otopark alanı.
Yol Güzargahı: Bostancı Buluşma Noktası - Sahil Yolu - Sahil Yolu Tuzla Çıkışı (sahil yolu trafikten kaynaklanabilecek kopmalardan dolayı 15dk mola) - İstanbul Park
http://img329.imageshack.us/img329/436/bostanciharitapc6.jpg

Yarışı izleyeceğimiz tribün2

http://img380.imageshack.us/img380/4466/motogptiribunuunky8of7.jpg

Tribün2 den pist görünüşü

http://img152.imageshack.us/img152/600/yarisacisiufakoz2.jpg

Yarış Programı

http://img19.imageshack.us/img19/9453/takvimcd5.gif

KATILIMCI LİSTESİ

1. ilkerkopaparal + kayhan
2. inifnitedreams
3. alper_tim
4. kawa500
5. agresus
6. aidikurt + yenge
7. emrahkucukgirgin
8. emrahkucukgirgin' in bacanağı (shadow)
9. arslanburclu
10. carvalho
11. inci
12. selçuk
13. ÇeLeBi MuRaT
14.El_Mariachi
15.gecee
16.MOTOSİKLET.NET (+60)

infinitedreams
05.Nisan.2007, 13:08
Geçen sene 30 kadar GOLD Tribün davetiyesini yeterli talep olmadığı için üzülerek çöpe attım.
Bu sene elime o kadar davetiye geçer mi bilmiyorum ama geçerse ilk duyuruyu burada yapıp sizlerle paylaşacağım.
(En erken bir hafta kala belli olur)

alper_tim
05.Nisan.2007, 13:13
bende gelirim büyük ihtimal ile
saat 09,30 incirli boyner mağazası önü buluşma noktası olsun :cheesy:
soraki buluşma yeri levent bp 10,15 de 8)
soraki yerde anadolu yakasında bi yer olsun onuda anadolu yakasında oturan arkadaşlar sölesin 8)
saatler değişebilir tabi bu saatler örnek :lol:

kawa500
05.Nisan.2007, 13:35
daha önce yapılan 2 yarışı da kaçırmadım ve bunu da kaçırmayacağım....
ama bu duyarsızlığı anlamanın mantığı yok....
bu yarışcıları bu teknolojiyi bir daha nerde göreceğiz........
millet yunanistandan italya dan macaristan dan geliyor biz burnumuzun dibindeki bu olaya seyirci kalıyoruz....

agresus
05.Nisan.2007, 13:42
moto gp... gidilir.. gidilmeli.. gidileeee... haydi millet elleri görelim... gomtanım, inci örtmenim, gökhan abeyyy.... deli zabit ..nirdesinissss....

aidikurt
05.Nisan.2007, 13:42
valla bende geliirim nihat kardeş sen biletleri ayarla yeter kardeşim motogde gecen sene birliteydik bu senede rr camiyası olarak toplu gidelim herkes gelir umarım cok keyifli oluyor motogp

emrahkucukgirgin
05.Nisan.2007, 14:26
Beni de yazın, Kabul ederseniz bacanak da gelir. Shadowcu ama alabliriz aramıza, iyi adamdır :-)

agresus
05.Nisan.2007, 18:58
yaww emrahım ciğerim, karizmatiğim... bu site sadece regalci olmaktan çıktı zati... ismi, ruhu regal... bak artıkın bi intrudırımısss bi kawasakimiss, hondamıss, scooterlarımıss falan derken pek güssel bi hal aldık... gelsin, şeref duyarısss... biss de ayrı gayrı olmasss...

aslanburclu
05.Nisan.2007, 19:15
benide yazın yawww

hatta yarışada yazın yarışcı olarak aynen 1 nci olurum (tabii kestirmelerden gelerek)

carvalho
05.Nisan.2007, 19:23
Ben de geliyorum

FORZA ROSSİ :!: :!: :!:

inci
05.Nisan.2007, 19:29
ben de geliyorum mevlam ömür veririse yazarmısınız beni de listeye

ilkerkoparal
05.Nisan.2007, 23:29
yokmu başka katılımcı haydddiiiiiiiii

aidikurt
06.Nisan.2007, 14:09
+1 (Yenge) yazmayı unutma :)

alper_tim
06.Nisan.2007, 14:57
arkadaşlar öğrendiğim kadarıyla 2 teker dergisi silver tribün bilet veriyormuş
bence hepimiz biletlerimizi silver tribün almış olalım
bu arada motosiklet.net sitesi de bir etkinlik hazırlıyor o gün için
bence isteyen arkadaşlar olursa onlarla buluşup büyük bir konvoy halinde gidelim daha zevkli olur
ben orda topiği açıcam sizlerede bilgi veririm

Engin
06.Nisan.2007, 15:47
Arkadaşlar size yakın olup etkinliklere katılmak vardı. Bizim sadece yüreğimiz sizinle, Denizli den kalkıp gelmek çok zor.

Bu arada bilet fiyetlarından bilgi vereyim biraz.

Zaman Gazetesinden;
MotoGP İstanbul'un biletleri satışa sunuldu
Dünyanın en çok izlenen organizasyonlarından MotoGP'nin 20-21-22 Nisan tarihlerinde
İstanbul Park'ta koşulacak etabının biletleri satışa çıktı.
Sadece Gold ve Silver tribün biletleri satışa sunulurken bilet fiyatları da oldukça düşük tutuldu.
Gold tribün biletleri 45 YTL, Silver tribün biletleri ise 22 YTL'den satışa sunuldu.

selcuk
06.Nisan.2007, 15:52
Merhabalar;
Oncelikle bu siteye yeni katilan bir regalci olarak herkese selamlar.Gecen senede motosiklet.net vasitasiyla RR cılarla birkac organizasyona katilmistim.Arayi bayagi soguttum ama bu yil daha fazla bulusuruz umarim.22 nisan motogp ye bende gelecegim,beni de ekleyebilirsiniz.
Gorusmek uzere.

müslüm baba
06.Nisan.2007, 17:29
selçuk sen geçen gün yolda kalıpta beni arayan selçukmusun.

carvalho
06.Nisan.2007, 17:31
Yok abi, ben buyum...
Adım Selçuk ama...

O gün için de ayrıca sağol. Arayıp teşekkür edemedim, hayırsızlık yaptım, kusura bakma...

müslüm baba
06.Nisan.2007, 17:35
yaw merak ettim ne oldu ne yaptın,insan bi arar haber verir, kimseden teşekkür beklemem ben ama merak ettim doğrusu.

Neyse sonra konuşuruz GP topiğini meşkul etmeyelim

ilkerkoparal
06.Nisan.2007, 18:51
müslüm baba yoksa gelmiyormusun????????????????

alper_tim
06.Nisan.2007, 19:51
arkadaşlar motosiklet.net ile buluşma ayarlıcam haberlerimi bekleyin heee
ordaki regalcileride aramıza alıcaz süper bi gün olucak
2teker dergisinin içinde bilet çıkıyomuş
bu akşam alıp bakıcam ben yarın haber veririm

aidikurt
06.Nisan.2007, 22:46
evet motogp katılım cok olmalı hatta regalraptor en buyuk katılımı bunda gerçekleştirmesi lazım

ilkerkoparal
07.Nisan.2007, 00:32
OOOO ARKADAŞLAR NERDESİNİZ YAWWW LİSTE HALA ÇOOOOOOOOK KISA...

aslanburclu
07.Nisan.2007, 10:24
arkadaşlar şu fedarasyonu şöyle bi bağlasınızda

o piste şöyle bi geçiş yapsak yarış misali değil gösteri misali bütün dünya istanbullu ( tabii olupta gelebilirlerse bütün türkiyedeki) regalcilerin birbirlerine bağlılığını kardeşliğini ve hani türkiyenin tabiri ile motorculuğun serserilik olmadığını gösterebilsek derim
valla ne bileyim sabah sabah içimden geldiiiiiii.içimden geçeni bi paylaşayım dedim

( bunu gören imalatcıları ithalatcıları servisleri daha bi özenli davranırlar her şeylerine)

alper_tim
07.Nisan.2007, 11:03
yaw arkadaşlar şu an ittibariyle dergiyi bulamadım :shock:
sanırım p.tesi haber vericem sizlere üzgünüm :(

kayhan
08.Nisan.2007, 05:55
dostum ilker ile beraber kısmetse geliceğim

inci
11.Nisan.2007, 01:39
en son neye karar verdik ?,- az önce serhatla konuştum bir dergi 2 kişilik bilet veriyormuş ve derginin fiyatı 5 ytl imiş
adminim hadi bir toparla kaçırmayalım

carvalho
11.Nisan.2007, 08:25
İnci, hangi dergi bu???

ilkerkoparal
13.Nisan.2007, 15:35
evet arkadaşlar 1 hafta kaldı yarışa. eller eller

infinitedreams
13.Nisan.2007, 16:01
evet arkadaşlar 1 hafta kaldı yarışa. eller ellerBenim biletlerden ses çıkmadı daha hocam. Ama elimde tek bir davetiye olsun, o da senin söz.
Ben mi?..
Geleceğim inşallah.

GOKHAN
13.Nisan.2007, 16:40
arkadaşlar şu fedarasyonu şöyle bi bağlasınızda

o piste şöyle bi geçiş yapsak yarış misali değil gösteri misali bütün dünya istanbullu ( tabii olupta gelebilirlerse bütün türkiyedeki) regalcilerin birbirlerine bağlılığını kardeşliğini ve hani türkiyenin tabiri ile motorculuğun serserilik olmadığını gösterebilsek derim
valla ne bileyim sabah sabah içimden geldiiiiiii.içimden geçeni bi paylaşayım dedim

( bunu gören imalatcıları ithalatcıları servisleri daha bi özenli davranırlar her şeylerine)
helal komtanım sana katılıyorum gözleri yaşarır izleyenlerin

ilkerkoparal
16.Nisan.2007, 10:32
gökhan abim geliyorsun dimi bak hala okey alamadığımdan listede adın yok...

ÇeLeBi MuRaT
16.Nisan.2007, 10:58
İlker motor tamirden çıkarsa benide yaz bende gelicem ok...

ilkerkoparal
16.Nisan.2007, 11:33
MURATIM AYNI DERTTEN BENDE MUZDARİBİM AMA İNŞALLAH BU HAFTA ALICAM MOTORUMU TAM 1 AYDIR SERVİSTE YATIYOR. AMA İLLEDE EKLİYORUM SENİ HABERİN OLSUN

El_Mariachi
16.Nisan.2007, 12:02
kardeşim yaz beni de, bi aksilik olmazsa ben de varım.. 8)

aidikurt
16.Nisan.2007, 12:26
Arkadaşlar Motogp olarak tam takım olarak butun regal tayfasının katılımlarını bekliyoruz daha ne duruyonuz yazdırın listeye adınızı

alper_tim
16.Nisan.2007, 13:53
evt arkadaşlar regalciler olarak motosiklet.net ile beraber birleştik ve hep beraber gövde gösterisi şeklinde gidicez
bilgilerinize sunarım evt elleri, görelim katılım listesi için

ilkerkoparal
16.Nisan.2007, 14:13
benim tavsiyem başka bir gruba karışmadan regal camiası olarak gidelim. toplu giden regaller yolda daha bir havalı oluyor bence

aidikurt
16.Nisan.2007, 14:16
merak etme regalciler olarak grup halinde gidicez görselliği bozmayacagız.

ilkerkoparal
16.Nisan.2007, 14:21
aidim avrupa yakası buluşma noktasını değiştirebiliriz. belki içimizde kgs veya ogs si bulunmayan olabilir ve bu yüzden boğaz köprüsünden geçemeyebiliriz.

aidikurt
16.Nisan.2007, 15:02
aidim avrupa yakası buluşma noktasını değiştirebiliriz. belki içimizde kgs veya ogs si bulunmayan olabilir ve bu yüzden boğaz köprüsünden geçemeyebiliriz.
kardeşim zaten avrupa yakasındakiler anadolu yakasına Eminönünden Arabalı (motosikletli) Vapur İskelesinden gelicek koprüyü kullanmayacaklarki yanlış okudun herhalde :)

alper_tim
17.Nisan.2007, 10:08

adminim söylemiş gerçi ama
arkadaşlar lütfen buluşma yerlerini ve hareket saatlerini düzgün okuyalım pazar günü sorun yaşamayalım
bu arada diğer merak edilen soruya ise şöyle cevap vereyim motosiklet.net deki regalci arkadaşlarla beraber sadece regalraptorcular olarak sürüş yapacağız bilginize
bu organizasyonu buluşma noktasında ayarlayacağız merak etmeyin

aidikurt
17.Nisan.2007, 11:39
Arkadaşlar yarışa az kaldı çok keyifli bir gün geçiricez katılım ne kadar fazla olursa o kadarda keyifli olur

aidikurt
17.Nisan.2007, 17:24
alooo koskaca regalraptor.net 15 kişimi gelecek cok ayıp

kawa500
17.Nisan.2007, 17:29
ben motorsuz geldiğim için sizi orada bulacağım.....adminim telefonun bende ben sizi arayacağım....tanışmak için güzel fırsat olacak......

aidikurt
17.Nisan.2007, 17:47
eyvvllaha kawa500 baba tanısmak cok istiyordum pazar günü motogp kismetmiş

carvalho
17.Nisan.2007, 22:50
Yav aslında program sabahın 8:30'unda başlıyor. Isınma turları (warm-up) var. Ben sabahın köründe gitmeyi planlıyorum. Isınmaları da seyredecem...

Bu arada kulak tıkacı götürmemiz gerekecek mi? Formula1'i seyrederken mecburen takmışlar, moto GP'de bu kadar gürültü olacak mı? Hani gürültüye hastayız, severiz eyvallah da yine de tedbirli olmak lazım...

aidikurt
18.Nisan.2007, 00:08
valla gold tribünde kesinlikle sart kalkısta kulaklar nerde sagır olucak gibi oluyor ama silver tribünde o kadar ses gelmiyor

aidikurt
18.Nisan.2007, 19:35
hava pazar çok güzel millet hadi yav neredesiniz 15 kişimi topu topu
http://icons-aa.wunderground.com/graphics/conds/sunny.GIF Pazar
Açık. Yüksek: 75° F. / 24° C. Rüzgar Kuzey 11 mil. / 18 KM/S.

carvalho
18.Nisan.2007, 19:46
Isınma turlarına gidecek var mı????

Yoksa lamba gibi bir tek ben mi olacağım pistte :P

ToMCaT
18.Nisan.2007, 20:33
bizde mi gelsek yaaa.... olmuyo böyle. :?

aidikurt
18.Nisan.2007, 21:01
valla TOMCAT baba istanbulda olupta pazar günü gelmeyenleeri anlamak mümkün değil millet nerelerden geliyor keşke istanbulda olsak diyorlar geliyorlar bizimde burnumuzun dibinde bence kaçmaz zaten bu senede katılı az olursa bşda 5 sene zor görürüz yarışları

aidikurt
18.Nisan.2007, 21:02
Isınma turlarına gidecek var mı????

Yoksa lamba gibi bir tek ben mi olacağım pistte :P
ya kardeşim sende bizle gel ısınma falan cok keyifsiz önemli olan yarışlar asıl heyecan orda

aidikurt
18.Nisan.2007, 21:38
arkadaşlar ben bugun motor-on dergisi aldım 2 adet bilet hediyesi var sakın ha unutmayın biletlerinizi almayı 6 ytl dergi fiyatı 2 bilet veiliyor son ana bırakmayın

GOKHAN
18.Nisan.2007, 22:16
arkadaşlar işimden dolayı gelemiyorum hberiniz olsun c.tesi de saat 4.30 gibi fırsat bulursam rıza nın guruba katılacam

emrac
19.Nisan.2007, 11:58
bnde glıyorum arkdslar +1de war ama motosıklet.net yazdırdım adımı haberınız olsun

inci
19.Nisan.2007, 12:34
arkadaşlar ben bugun motor-on dergisi aldım 2 adet bilet hediyesi var sakın ha unutmayın biletlerinizi almayı 6 ytl dergi fiyatı 2 bilet veiliyor son ana bırakmayın

ben 5 ytl ye aldım :evil:

inci
19.Nisan.2007, 12:38
Bir türlü sponsor bulamayan Moto GP son kez İstanbul'da
Motosiklet sporlarının Formula 1'i kabul edilen dünyanın en önemli organizasyonlarından Moto GP, finanse edilemediği için Türkiye ayağına veda ediyor.

Bugüne kadar İstanbul Belediyesi'nin destekleri sayesinde 3 kez gerçekleştirilen organizasyon geçen sürede sponsor sorununu aşamadı. 6 yıllık anlaşması olmasına rağmen Türkiye'nin kendi isteği ile Moto GP takviminden çıkması ile ilgili yazılı müracaat hafta sonundaki yarışmaların ardından Uluslararası Motosiklet Federasyonu'na iletilecek. Sporvizyon'a konuşan Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, gelecek yıllarda bu yarışa ev sahibi olmak istenilmesi halinde en az 5 yıl bekleneceğine dikkat çekerek, "Şu anda 'Moto GP takviminden birileri çıksın da biz girelim' diye düşünen 8 ülke var." diyor.

:x :x :x :x
:( :( :(

carvalho
19.Nisan.2007, 12:55
Hayret ya!!!!

Bu işler tanıtım, moda deyimiyle PR olayı.
Dünyanın seyrettiği organizasyona sponsor nasıl bulunamaz ki???

Düdükten bir futbol maçına (ben de dahil olmak üzere) her hafta 25 bin ortalama seyirci geliyor. Stat sayısıyla çarp, İstanbul'da her hafta sonu ortalama 40-50 bin kişi futbol seyretmeye gidiyor, yılda 1 kez yapılan, dünya çapındaki spor organizasyonuna katılım içler acısı...

Tanıtım yok tanıtım!!!

İşin en kolay kısmı vazgeçmek, bizim yetkililer de böyle yapıyor. İşi sadece kaz-zarar, ticaret olarak gören zihniyetin sergileyeceği tutum. PR'ı kuvvetlendirip, olayın Türkiye'nin tanıtımı boyutunu da dikkate alıp, motosiklet sektörünün gelişimi için bir fırsat olduğunu da düşünseler keşke!!!!!

gecee
19.Nisan.2007, 13:24
şşş hani ben hani ... tencerem kafamda geliyorum...
olurda kaybederseniz tanıması kolay..
kafasında tencere ile gezen başka RR ci yok :D
arkadaşlar birlikte grup sürüşü ile gidildikten sonra ayrılacakmıyız orda...
çünkü derginin verdiği bilet ile garantiden verilen davetiye trübünü ayrı ...

ÇeLeBi MuRaT
19.Nisan.2007, 13:26
İnci hocam sende gelecekmisin? Alperim imparatorum saat kaç gibi İstanbul parkta olursunuz ben yarışları izleyemiyeceğim ama inci öğretmenin dizliklerini getircem olurmu tam olarak kaçta orda olacağınız yazarsanız sevinirim...

ilkerkoparal
19.Nisan.2007, 13:46
arkadaşlar motor bike dergisi 2 kişilik 3 günlük kombine silver davetiye veriyor dergi 5 ytl

iakyurek
19.Nisan.2007, 15:04
henüz motorum olmadığı için yayan olarak geliyorum dostlar :(
yarış esnasında sizlerle tanışmayı çok isterim. nasıl irtibatlaşabiliriz ??!?

carvalho
19.Nisan.2007, 15:06
Dostum, fan club'da telefon numeroları mevcut. Oradan alabilirsin...
Umarım görüşürüz, yeni dostlarla tanışmak isteriz...

kawa500
19.Nisan.2007, 17:02
http://www.garanti.com.tr/ana_sayfa/garantiyi_taniyin/garantiden_haberler/kampanyalar/h_87.html

gold tribüne bedava bilet veriyor ben aldım 2000 kişi ile sınırlı isteyen alsın.......
elinizi çabuk tutun 500 ü gitti bile......

aidikurt
19.Nisan.2007, 17:25
valla allah razı olsun kawa500 dostum bende hemen hem kendime hemde eşime aldım super oldu herkes alsın valla gold izleme keyfide bir başka :)

carvalho
19.Nisan.2007, 17:27
Ben de aldım en goldundan...

Alper, kulak tıkacı getiriyoruz dii mi :)

aidikurt
19.Nisan.2007, 17:29
yanlız bende aldım ama referans numarası 2600 lerde ne iş anlamadım gitti 2000 geçmiş

kawa500
19.Nisan.2007, 17:30
2000-4000 arası o yüzden......

aidikurt
19.Nisan.2007, 17:35
hımmm okey

aidikurt
19.Nisan.2007, 17:37
ya millet su an 15 kişiyiz herkes alsın golda gidelim

kawa500
19.Nisan.2007, 17:41
bir arkadaşım garanti de duruyor biraz sonra daha net bilgi vereceğim....2000-4000 arası doğrudur inşallah..

aslanburclu
19.Nisan.2007, 19:16
evet banada 2800 referans geldi neiş bu ya yoksa banka oyunu olmasın orda ayak üstü şu kadar hesap açın veta size kart vercez gerekli bilgileri verinde size bilet verelim gibisinden beyler banka olayına gelmiyelim bunlar bankacı valla ne olur ne olmaz iş çıkarmıyalım başımıza

aidikurt
19.Nisan.2007, 19:21
bence yamuk yapmazlar sonucta bende garantiliyim :)

aslanburclu
19.Nisan.2007, 19:27
bence yamuk yapmazlar sonucta bende garantiliyim :)

tamam kurdum sana güveniyorum bak ama bankacı olarak deeellllllllllllllll RR ci olarak heh heh heeeee

kawa500
19.Nisan.2007, 19:36
ben merak edip müşteri temsilcilerini aradım.....bana dedikleri referans numarası olan herkese bilet var.....inşallah bir aksilik olmaz.....

alper_tim
19.Nisan.2007, 19:41
bende aldım arkadaşlar pazar günü start düzlüğündeyizz alllaaaaaa

aslanburclu
19.Nisan.2007, 19:50
arkadaşlar park yerleri garantilimi sonra görmiyelim bizim motorları saha dışında uçarlarken heh heh heeeeeee (son geleni nöbetçi dikeriz dimiiii)

kawa500
19.Nisan.2007, 22:03
alan arkadaşlarımız çok şanslı.....ben biraz önce arkadaş için girdim... kampanyayı bitirmişler....isteyen olursa bende bir veya iki tane fazla bilet olabilir....ihtiyacı olan arkadaşa verebilirim....numaralarınızı iyi saklayın.....moto gp de görüşmek üzere......

aslanburclu
19.Nisan.2007, 23:47
alan arkadaşlarımız çok şanslı.....ben biraz önce arkadaş için girdim... kampanyayı bitirmişler....isteyen olursa bende bir veya iki tane fazla bilet olabilir....ihtiyacı olan arkadaşa verebilirim....numaralarınızı iyi saklayın.....moto gp de görüşmek üzere......

kawwam 500 üm benim bir misafir ve yeni üyemiz olacak bilet temin edemedik golttan bir adette veya bir yerden rica ediyorum mümkünse buluşunca alırız

agresus
20.Nisan.2007, 03:45
şincik ayrı yerlerde mi takılıcassss... nası temin ediliyo bu biletler.. bi dergi veriyo felan diyodunusss.... uleee 5 gün ayrı kaldık camiadan bi allahın kuluda düşünmemişş bu kardeşinisiii...

aslanburclu
20.Nisan.2007, 07:27
şincik ayrı yerlerde mi takılıcassss... nası temin ediliyo bu biletler.. bi dergi veriyo felan diyodunusss.... uleee 5 gün ayrı kaldık camiadan bi allahın kuluda düşünmemişş bu kardeşinisiii...

burdan bi ayar veririz merak etmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

MOTO GP DUYURU

Bu haftasonu (22/04/2007 Pazar) İstanbul Park'ta yapilacak MotoGp icin Gold Davetiyelerimiz temin edilmistir.

Istanbul Park’a; asagida detaylari bulunan bulusma noktalarinda bulusarak toplu halde gidecegiz.

Biletler Istanbul Park girisinde uyelerimize teslim edilecektir.

Otomobille katilabilirsiniz ve misafir davet edebilirsiniz.

Bulusma Noktasi

Bagdat Caddesi – Boyner Alısveris Merkezi Onü
Bulusma Saati : 10:15
Hareket Saati : 10:30

Anadolu Otobanı girisi

Bulusma Saati : 11:00
Hareket Saati : 11:20

Lutfen hareket saatine yetismeye ozen gosterelim…

Sezai Pekcan

Başkan

kawa500
20.Nisan.2007, 09:49

kawwam 500 üm benim bir misafir ve yeni üyemiz olacak bilet temin edemedik golttan bir adette veya bir yerden rica ediyorum mümkünse buluşunca alırız

bende kesin bir fazla var.....gelecek arkadaşlardada var bildiğim kadarıyla.....agresus a da bileti ayarlıyabilirim.....mühim olan biletleri versinler bize....

aidikurt
20.Nisan.2007, 10:49
yaşar abi 2 üstteki mesajın ne kimlerin bulusması o

inci
20.Nisan.2007, 10:52
ben aldım sana Volkan ben de biletin merak etme

alper_tim
20.Nisan.2007, 11:20
Ewt arkadaşlar herkeslere günaydın
bu pazar günkü buluşma işi ilk sayfada detay olarak verilmiştir
motosiklet.net ile beraber buluşup gideceğiz
son hareket ve buluşma yeri olan bostancıda regalciler olarak ayrılacağız ve sadece regalcilerin grup sürüşü olacaktır
ayrıntıları buluşma noktalarında anlatacağım ve dediğim gibi bostancıdan çıkışda sadece regalciler olarak istanbul parka gideceğiz
lütfen başka organizasyonlara kayma olmasın önemle rica ediyorum katılımcılar içi,n bi liste oluşturmamız gerekiyor kaç kişi olduğumuzu görme açısından
ilgileriinize şimdiden teşekkürler

aidikurt
20.Nisan.2007, 11:28
sürüden kaçanı kurtlar kapar alper-tim kimseden boyle bir hareket beklemiyorum regalciler tek yumruk başka yere kayma olmaz

ilkerkoparal
20.Nisan.2007, 11:29
alperim ilk sayfada liste var zaten

kawa500
20.Nisan.2007, 11:32
Arkadaşlar benim listede ismim var ama ben sizinle kapıda görüşe bilirim.....birde şöyle bir durum oluştu bizde.... c.tesi aksamı çorluya gidip oradan motorlarla gelme ihtimalimiz var.....motorla gelmek istiyorum aslında bakalım nasıl olacak......

alper_tim
20.Nisan.2007, 11:32
yaw sayımıs az kalmış gibi
gözüme ufak göründü demek:P
diğer tarafta organizasyonu yaptığım için katılım çok büyük hayırlısıyla kazasız belasız atlatacağız o günü inş.

ayrıca buluşma noktalarına gelmeden depolarınız dolu olursa benzin için yolda durmamız gerekmez
depoların dolu olmasını önemle rica ederiz

aidikurt
20.Nisan.2007, 11:57
http://www.garanti.com.tr/ana_sayfa/garantiyi_taniyin/garantiden_haberler/kampanyalar/h_87.html

Yukardaki linke girin, bugün yine bilet dağıtmaya başladılar. Dün bitmişti. Çabuk olun...

saldırın saldırın saldırın''''''''''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

infinitedreams
20.Nisan.2007, 16:22
Arkadaşlar... bir çoğunuz muhtemelen bilet almışsınızdır ama elinde anatribün bileti olmayıp da start anındaki o müthiş gürültüyü duymak isteyenleriniz olabilir diyerek duyurumu yapmak istedim.

Elimde -şimdilik- 35 adet Ana Tribün bileti (davetiye) var. "Yemişim grubu, alayını satar, ana tribünde izlerim ben" diyen ilk 35 kişiye bilet verebilirim. Bunun için bu başlığa bilet istediğinizi belirten herhangibir şey yazmanız yeterlidir.

*Her bilet için bir post yollamanız gerekmektedir. Maksat site hit alsın :)

1-infinitedreams
2-agresus
3-inci
4-swort
5-swort
6-swort
7-azelia
8-azelia
9-azelia
10-azelia
11-aslanburçlu
12-aslanburçlu
13-barnak71
14-gyazici
15-alpertim
16-alpertim
17-ilkerkoparal
18-turlabo
19-turlabo
20-turlabo
21-turlabo
22-gecee
23-gecee
24-agresus
25-agresus
26-agresus
27-agresus
28-gökhan
29-gökhan

Swort
20.Nisan.2007, 16:41
bu ana tribun nerede oluyo acaba ? 3 kişilik bilet alabilirmiyiz? yoksa 3 tane mesajmı yazayım? ...

infinitedreams
20.Nisan.2007, 16:53
Start Finish düzlüğünün önündeki tribün. VIP'ten sonraki en fiyakalı yer diyelim :)

Biletleri buluşma noktalarında verebilirim.

Swort
20.Nisan.2007, 17:15
ok buluşma noktasında biletlerimizi alırızda buluşma noktamız neresi olucak sanırım motosiklet.netle birlikte katılım olucak yoksa sadece rr olarakmı buluşacaksınız?

iakyurek
20.Nisan.2007, 17:15
Üstad 2 tane alabilirim senin için sıkıntı olmayacaksa.

infinitedreams
20.Nisan.2007, 17:33
Konuya uzak kalmıştım, güncelleyeyim istedim.
İlk sayfada plan hala geçerli mi? MT'yle beraber mi gidiyoruz. 9:30'da Dolmabahçe, 10'da sirkeci arabalı vapur değil mi?

carvalho
20.Nisan.2007, 17:47
Nihat, ben garanti.com.tr'den referans numarası aldım, biletleri girişte alacağım. Aynı yerden mi bahsediyoruz???

infinitedreams
20.Nisan.2007, 17:50
Nihat, ben garanti.com.tr'den referans numarası aldım, biletleri girişte alacağım. Aynı yerden mi bahsediyoruz???Aynı yerden mi derken kastettiğin nedir abi?
Biletleri alacağın yerse eğer, benim biletlerim elimde şu an.
Tribünse kastettiğin, krokiye göre start finish düzlüğünde... başka da bir şey bilmiyorum.

carvalho
20.Nisan.2007, 17:52
Ben o kadar kötü ifade ettim ki, yine güzel yanıt gelmiş :)

Demek istediğim şu: garanti.com.tr'den alacağımız gold biletlerle sendeki biletler aynı tribün mü? Yani birlikte mi seyredeceğiz? Bunu sormak istemiştim Türkçeyi ve grameri katlederek...

Swort
20.Nisan.2007, 17:52
biletleri bize nerede verecen infinitedreams ?

infinitedreams
20.Nisan.2007, 17:59
biletleri bize nerede verecen infinitedreams ?Hocam, üstte de dediğim gibi buluşma noktalarında verebilirim.

9.30 Dolmabahçe
10.00 Sirkeci Arabalı Vapur
11.00 Bostancı

Bostancı'nın neresinde toplanıyoruz bilmiyorum. MotoGP başlığında ayrıntısı var ama. İstersen, yerin yakınsa Harem'de karşılayabilirsin bizi.

Swort
20.Nisan.2007, 18:02
sanırım bostancıdan katılcam ben guruba bi aksilik olmazsa ok.

inci
20.Nisan.2007, 18:06
cahilliğimi bağışlarsanız bir soru sorucam ... :oops:
şimdi ;biletleri herkes kendi temin etti yaa , oraya gittiğimizde herkes dağılıp farklı yerklerden mi izlicek yarışları :? :?

azelia
20.Nisan.2007, 18:29
alanda görüsmek üzere arkadaslar....kendi motorumla gelicem insallahh :mrgreen: :cheesy:

azelia
20.Nisan.2007, 18:29
öhööö öhöhhh :roll:

infinitedreams
20.Nisan.2007, 18:36
öhööö öhöhhh :roll:1 mi, +1 mi? :)

azelia
20.Nisan.2007, 18:39
+5 :oops: belkim gelen olur :evil:

infinitedreams
20.Nisan.2007, 18:43
+5 :oops: belkim gelen olur :evil:+3 yeter sana :)
Muhtemelen yarın aşağı yukarı 25-30 tane daha bilet geçecek elime, o zaman sayı problem olmaz ama kesin olmadığı için bir şey diyemiyorum.
Artanını veririm zaten sana. Şimdilik 4 tanen bende... kesin.

inci
20.Nisan.2007, 19:16
ya ,bir soru sordum cevap istiyorummmmm

infinitedreams
20.Nisan.2007, 19:21
ya ,bir soru sordum cevap istiyorummmmmHocam, anladığım kadarıyla Garanti'den ve benden temin edenler aynı tribünde olacak. Emin değilim ama..

Volkanla konuşmuştum bugün. Ona artçı olacağını söyledi... bize iki tane ayırır mısın dedi. Senin ismin o yüzden listede.

alper_tim
20.Nisan.2007, 19:51
İlk sayfada plan hala geçerli mi? MT'yle beraber mi gidiyoruz. 9:30'da Dolmabahçe, 10'da sirkeci arabalı vapur değil mi?

evt dostum MT ile birlikte gidicez
ancak bostancıda regaller ayrılcak sadece regalciler olarak gidicez İstanbul Parka

inci
20.Nisan.2007, 19:54
teşekkür ederim... :cheesy:
ben dergi almıştım ama birlikte olamayacaksak almış olmam anlamsız oldu galiba :?

aslanburclu
20.Nisan.2007, 22:30
nihatcım bana ve barnak71 'e 1 rer adet ayırabilirmisin motogp de alırız

agresus
20.Nisan.2007, 22:50
Örtmenim.. iidir.. bulunsun fazladan bilet.. baktık beğenmedik hemmen geçerisss çim piste... pikniktadında takılırısss...

agresus
20.Nisan.2007, 22:53
yaw ben direk istanbul parka gelebilecem... orda arasam sizi olmass mı?...

aslanburclu
20.Nisan.2007, 22:58
yaw ben direk istanbul parka gelebilecem... orda arasam sizi olmass mı?...

sen istanbul parkı biliyomusun bak dikkatli ol karıştırma rönö park olmasın yanlış yazma

agresus
20.Nisan.2007, 23:01
annadım... olmadı bi parka giderim... baktım ki yarış başlamadı yannış yerdeyim... yok hızlı giden bi sürü makine var.. ahanda dooru yerdeyimm...

GOKHAN
20.Nisan.2007, 23:05
alemsin volki :cheesy:

agresus
21.Nisan.2007, 01:28
nihatım infiniymm... ben eğer mümkünse 2 adet daha talep etmekteyim.. abimlerde gelmek istiyolar da... mümkünmüdürrrr yiğidim....

inci
21.Nisan.2007, 01:32
Örtmenim.. iidir.. bulunsun fazladan bilet.. baktık beğenmedik hemmen geçerisss çim piste... pikniktadında takılırısss...

elbette sorun değil benim için, maksat beraber olalım ,

ilkerkoparal
21.Nisan.2007, 11:03
sen gelmiycen anlaşıldı volkanım. gene satış kokuyor ortam

alper_tim
21.Nisan.2007, 11:25
evt bencede satışa benzio
şimdiden yolunu yapıo volkan

emrac
21.Nisan.2007, 11:54
alper_tim sımdı bulusma noktamız bostancı ssahıldekı otopark alanı(ispark a aıt olan) kesın degılmı cnkı boyner fln okudum saat 10 da kafam karıstı ıster ıstemez...bıde banaa goldan 2kısılık bılet bulma sansımız var mı acaba?:(bnde sılver var ayrı olucaz cnkı :?

aidikurt
21.Nisan.2007, 12:26
dogrudur emrac bostancı sahilde bulusucaz ilk sayfaya bakarsan ayrıntılı bilgiyi bulabilirsin
http://img152.imageshack.us/img152/8973/motogpistanbultrime3.jpg
Dünyanın en heyecanlı ve önemli motorsporları organizasyonlarından MotoGP 2007 Türkiye 22 Nisan da İstanbul Park'ta ve RR üyeleri olarak MT üyeleriyle hep birlikte gidiyoruz.

Arkadaşlar bu yıl türkiyede sezonun 3. yarışı olacak olan MOTO GP yarışı 22 Nisan Pazar günü yapılacak. Ülkemizdeki motosiklet kullanıcılarına ve motosiklet ürünlerine yapılan duyarsız davranışlar MOTO GP yarışınada sergilenmektedir. Şu ana kadar ne bir tanıtım yapılmış ne de biletler piyasaya sürülmüş durumda. MOTO GP komisyonunun kararı üzerine bu senede seyircilerin az katılımı, organizasyonun ilgisizliği devam ettiği takdirde bundan sonraki senelerde Türkiye yarış takviminden çıkartılacak. En azından biz motorsiklet tutkunları 22 Nisan pazar günü yapılacak olan MOTO GP yarışına topluca gidebilir ve ülkemizin tanıtımında büyük katkıda bulunan bu tarz organizasyonların devamını sağlayabiliriz.

Yarışları Tribün2 den izleyeceğiz. Tribün biletlerini Motorbike , Motor-On ve 2Teker dergilerinden temin edebilirsiniz. Tüm dergiler 2 kişilik bilet veriyorlar. Dergi ücretleri 5-6 ytl dir. TMF yetkililerin verdiği bilgiye göre bu sene açık alanlarda yarış izlenmeyecektir.

Avrupa Yakası Buluşma NoktasıTarih: 22 Nisan 2007 Pazar
Saat: 9:30 (hareket) - 10:00 Sirkeci arabalı vapur hareket
Buluşma Noktası: Dolmabahçe Sahil Girişi - Caminin Önü
Yol Güzargahı: Eminönü Arabalı (motosikletli) Vapur İskelesi - Harem - Sahil Yolu - Bostancı Buluşma Noktası
http://img329.imageshack.us/img329/1372/dolmabahceharitaxw5.th.jpg

Anadolu Yakası Buluşma NoktasıTarih: 22 Nisan 2007 Pazar
Saat: 11:00 (hareket)
Buluşma Noktası: Sahil Yolu Bostancı Vapur İskelesi ile Suadiye Princess Otelin arasında kalan otopark alanı.
Yol Güzargahı: Bostancı Buluşma Noktası - Sahil Yolu - Sahil Yolu Tuzla Çıkışı (sahil yolu trafikten kaynaklanabilecek kopmalardan dolayı 15dk mola) - İstanbul Park
http://img329.imageshack.us/img329/436/bostanciharitapc6.th.jpg

Yarışı izleyeceğimiz tribün2

http://img380.imageshack.us/img380/4466/motogptiribunuunky8of7.jpg

Tribün2 den pist görünüşü

http://img152.imageshack.us/img152/600/yarisacisiufakoz2.jpg

Yarış Programı

http://img19.imageshack.us/img19/9453/takvimcd5.gif

KATILIMCI LİSTESİ

1. ilkerkopaparal + kayhan
2. inifnitedreams
3. alper_tim
4. kawa500
5. agresus
6. aidikurt + yenge
7. emrahkucukgirgin
8. emrahkucukgirgin' in bacanağı (shadow)
9. arslanburclu
10. carvalho
11. inci
12. selçuk
13. ÇeLeBi MuRaT
14.El_Mariachi
15.gecee
16.MOTOSİKLET.NET (+60)

aidikurt
21.Nisan.2007, 12:59
nihat kardeşim biletleri sadece o gun bizle gelenlere dagat kardeşim öncelikte regalcilere ver bu arada istesende kimseyi satamazsın cunku butun regalciler gold tribunde olucak herkes bilet aldı artislik yapma :P

aidikurt
21.Nisan.2007, 13:02
nihat olum bu senede yanyana senle gold tribunde motogpyi izlicez kardeşim benim darısı bidahaki senelere regalcilerin dostlugu hıcbır zaman bitmesin yanlız bu sene aytek abi ve gökhan kardeşim ve mcgywer dostum yok içim cızlıyor ulasabilrsen ulassana onlarada gelsinler ozledim valla

infinitedreams
21.Nisan.2007, 13:18
Alper; Aytek Abi'yi aradım, hafta sonu programı varmış. Katılamayacak bize.
Gökhan uyuyordu, ne dediğimi anladığından emin değilim ama gelebilirim dedi, siteye bakıp yazacak uyandığında.

(Biletleri satmak mı? Taş düşer kafana admin)

aslanburclu
21.Nisan.2007, 13:21
nihat benim bilet 3 oldu bak ayır bi köşeye yoksa topuklarına anlarsın ya

aidikurt
21.Nisan.2007, 13:31
ne biletleri satması nihat kardeşim aklımdan bile geçmedi ben sadece öncelik regalcilerde olsun dedim allah allah yav

infinitedreams
21.Nisan.2007, 13:34
ne biletleri satması nihat kardeşim aklımdan bile geçmedi ben sadece öncelik regalcilerde olsun dedim allah allah yavKimseyi satamazsın yazmışsın, kimseye satamazsın diye okumuşum :)
Yok yok, kimseyi satacağım yok. İsmini ilk mesaja yazdıklarıma bilet ayırıyorum.

Komutanım; biletlerin üç oldu, sorun yok. Topuk mopuk deyip de korkutma adamı yahu. Ben daha gencecik adamım, yazık walla :)

aslanburclu
21.Nisan.2007, 13:39
vallahi devletime milletime canım feda (bana topuklar için özel makina taşıma yetkisi verdiği için heh heh heeeeeeee)

ilkerkoparal
21.Nisan.2007, 13:44
babacan benide eklersen sevinirim sıraya

emrac
21.Nisan.2007, 14:03
tes.edrım aıdıkurt bakmıstım sayfaya ama bı abımız de suadıye boyner dıyınce bolunuruz dıye tedırgın oldum yrn gorusmek uzere...

alper_tim
21.Nisan.2007, 14:12
bölünme yok dostum
ilk sayfa geçerli
araya yanlışlıkla yazılmış diğer bilgi
o bilginin bizimle alakası yok

turlabo
21.Nisan.2007, 14:13
+2 beni de ekle

infinitedreams
21.Nisan.2007, 15:09
+2 beni de ekleTamamdır hocam, biletlerin bende.

turlabo
21.Nisan.2007, 16:33
yarınki buluşmada anadolu yakasında biletimi alırım o zamaz.şimdiden teşekkürler
hocam benim biletleri 4 adet yapma imkanın varmı.bacanaklarda geliyorda
:cheesy: :D

gecee
21.Nisan.2007, 21:04
infinitedreams elinde bilet kaldıysa gecee+1

infinitedreams
21.Nisan.2007, 21:41
Gecee ve turlabo... istediğiniz sayıda bilet ayrıldı, merak etmeyin.

28/35... kaldı son 7 bilet!

gecee
21.Nisan.2007, 21:47
Gecee ve turlabo... istediğiniz sayıda bilet ayrıldı, merak etmeyin.

28/35... kaldı son 7 bilet!

eywallah infinitedreams yarın kısmetsede tanışırız arkadaşım..

aidikurt
21.Nisan.2007, 22:59
kardeşiim ilk sayadaki plan gecerli 9:30 dolmabahce 10 arabalı vapur ordan bir RR ailesi olarak ayrı bir grup olarak gidicez

aidikurt
21.Nisan.2007, 23:24
nihat kardeşim 2 tanede GOKHAN baba ve eşine saklamayı unutma onlarda gelicek dostum

doğan
22.Nisan.2007, 00:04
arkadaşlar dergi den alınan biletlerle ana tribüne girilebiliyormu acaba ?

aidikurt
22.Nisan.2007, 00:14
dergide verilen biletler silvur trıbun ıcın ana trıbun ıcın degil

aidikurt
22.Nisan.2007, 00:47
arkadaslar bide bişey için uyarayım motogp orda su kola falan yıyıcekler bıraz pahalı yanınızda yiycek icicek bişeyler getirirseniz paranız cebinizde kalmış olur.

infinitedreams
22.Nisan.2007, 01:09
Alper, Gökhan Abi'nin biletleri de tamam.

Gecee... eğer sen sandiğim geceysen tanışmıştık biz. Beşiktaş'ta iskelede çay içmeye giderken görmüştüm seni. Hatta davet de etmiştim. Belki hatırlarsın.

turlabo
22.Nisan.2007, 01:16
infinitedreams ben istanbulda yabancı olduğum için toplantı yerine gelmek yerine direk istanbulparka gideceğim.o yüzden bana tel. ulaşma şansın varmı. 0 533 591 60 23 veya 0 505 803 31 68
Aidikurt senin tel bulamıyorum. beni ara. yarış alanında saat kaç gibi olursunuz

infinitedreams
22.Nisan.2007, 01:24
infinitedreams ben istanbulda yabancı olduğum için toplantı yerine gelmek yerine direk istanbulparka gideceğim.o yüzden bana tel. ulaşma şansın varmı. 0 533 591 60 23 veya 0 505 803 31 68
Aidikurt senin tel bulamıyorum. beni ara. yarış alanında saat kaç gibi olursunuzNumaralarını aldım turlabo. Yarın kaç gibi pistte olabiliriz kestiremiyorum ama unutmazsam Bostancı'dan çıkarken, en kötü ihtimal piste geldiğimizde ararım. Gerekirse (544) 276-7302 'den 7/24 bana ulaşabilirsin.
Görüşmek üzere...

UnicornKnight
22.Nisan.2007, 01:36
aslında gelmeyi düşünmüyordum son ana dek,fakat bugün değerli yönetim kurulu başkanım tayfun bey 03 nolu premium paddock'u "hakettin bunu oğlum" diyip elime sıkıştırıverince birden gelesim geldi çok feci...eğer sabah erken kalkabilirsem saat 09:30'da dolmabahçede sizlerleyim... :cheesy:

agresus
22.Nisan.2007, 02:41
aslında gelmeyi düşünmüyordum son ana dek,fakat bugün değerli yönetim kurulu başkanım tayfuın bey 03 nolu premium paddock'u "hakettin bunu oğlum" diyip elime sıkıştırıverince birden gelesim geldi çok feci...eğer sabah erken kalkabilirsem saat 09:30'da dolmabahçede sizlerleyim... :cheesy:

havanı yerim senin... kardeşime bak beaa.... du du sen... büyükçekmeceye gelip çıkarmak lasım bunun acısını... aidiii... bunu da premium üye mi yapsak neaa.. :cheesy:

tanzimo
22.Nisan.2007, 02:55
:evil: geliyorum. bilet var mı?

UnicornKnight
22.Nisan.2007, 03:04
motogp yollarında dostlarla beraber gaz açmak,mp3 playlistimden kulaklarıma ulaşan heavy metal...oh bebekkk,bir pazar günü nasıl daha iyi geçirilebilir ki... :evil:

aslanburclu
22.Nisan.2007, 08:44
motogp yollarında dostlarla beraber gaz açmak,mp3 playlistimden kulaklarıma ulaşan heavy metal...oh bebekkk,bir pazar günü nasıl daha iyi geçirilebilir ki...

beraber gaz açmaya eyvallahta metal sesi davan yanlış şimdilik mp3 ünü kapa motorunun metal sesini dinle koçum makinanla bir tümlen sonra açarsın mp3.ünü (tabii bizimkisi tavsiye sen yine canın ne istiyosa onu yap makinanı güle güle kullan)

UnicornKnight
22.Nisan.2007, 09:09
motogp yollarında dostlarla beraber gaz açmak,mp3 playlistimden kulaklarıma ulaşan heavy metal...oh bebekkk,bir pazar günü nasıl daha iyi geçirilebilir ki...

beraber gaz açmaya eyvallahta metal sesi davan yanlış şimdilik mp3 ünü kapa motorunun metal sesini dinle koçum makinanla bir tümlen sonra açarsın mp3.ünü (tabii bizimkisi tavsiye sen yine canın ne istiyosa onu yap makinanı güle güle kullan)eee komutanım bir yanlış anlaşılma var sanırım,ben mayıs 2006'dan beri gri bir rr class sahibiyim,motoru aldığımız arkadaş senin özel mesaj atıp ali'deki satılık motoru haber verdiğin fuat kankamdır...taze değilim yani ben... :mrgreen:

aslanburclu
23.Nisan.2007, 00:23
İŞTE MOTOGP TÜRKİYEDEN BAZI KARELER

star hazırlıkları

http://upload7.postimage.org/791385/DSCF0104.jpg (http://upload7.postimage.org/791385/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/791411/DSCF0106.jpg (http://upload7.postimage.org/791411/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/791411/DSCF0106.jpg (http://upload7.postimage.org/791411/photo_hosting.html)
http://upload7.postimage.org/791469/DSCF0108.jpg (http://upload7.postimage.org/791469/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/791498/DSCF0109.jpg (http://upload7.postimage.org/791498/photo_hosting.html)

START VERİLİYOR

http://upload7.postimage.org/791518/DSCF0110.jpg (http://upload7.postimage.org/791518/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/791632/start1.jpg (http://upload7.postimage.org/791632/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/791766/start2.jpg (http://upload7.postimage.org/791766/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/792095/start3.jpg (http://upload7.postimage.org/792095/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/792132/start4.jpg (http://upload7.postimage.org/792132/photo_hosting.html)

finişh ve TÜRKİYE'NİN 2NCİ VE SON MOTOGP'sinden AYRILIŞ

http://upload7.postimage.org/792211/start5.jpg (http://upload7.postimage.org/792211/photo_hosting.html)

aidikurt
23.Nisan.2007, 00:39
ya yaşar baba nerelerdeydiniz bugun sattınız valla gözgöregöre bizi

aslanburclu
23.Nisan.2007, 00:54
gördüğün gibi aynen ordaydık siz nerelerdeydiniz (vapurdan sonra benim motorun arka sinyal gergi demiri problem çıkardı sonra volkan ve ahmetle uğraşırken gurup koptu ama sonra arızayı halledip geldik ama bizden kimseyi göremedik ve gold türübün de gördüğün yerdende çekim yaptım

aidikurt
23.Nisan.2007, 00:57
ana bende dedim bak gelmediler gelseler aralardı diye kim kim geldiniz yasar baba kimler vardı yanınızda

aslanburclu
23.Nisan.2007, 01:46
vapur çıkışı biz kopunca yarış alanı girindeki sağdaki benzinlikte gökanlar biletler onlarda olduğu için bizi beklediler (gökhan.inci,delikurt,,vecdi,bülent,)

DELI KURT
23.Nisan.2007, 01:52
komutanım eger ahmet yarısı bırakmasaydı kesın kupayı alırdı :)

aslanburclu
23.Nisan.2007, 01:57
komutanım eger ahmet yarısı bırakmasaydı kesın kupayı alırdı :)

babam sen ne dersin ya çocuk aşırı rüzgardan bi üşümüş bi üşümüz görmedinmi yarış bittiği halde ısınayım diye kaskını bile çıkarmadı (astronot ahmet 'te diyebiliriz artık HEH HEH HEEEEEE) ordaki rüzgar bozdu onu rüzgar

DELI KURT
23.Nisan.2007, 01:59
onun adini ben gaz kesmez yol vermez koyucam abi neydi o sollamalar aradan sıyrılmalar bence super bı harekettı son yaptıgı kımseye farkettırmeden surucu degıstırıp yanımızda bıttı yaw adam valla anlamadım nasıl yaptı

ÇeLeBi MuRaT
23.Nisan.2007, 10:20
İki adım yere gelemdim nasıldı güzel geçtimi kalabalıkmıydı...

okan
23.Nisan.2007, 10:27
ulan şansa bah yaaa... yok yok olmuyo bölle .... adaletmi yaa ... yaamurdan gözümüzü açamıyos .... :P

alper_tim
23.Nisan.2007, 10:29
arkadaşlar dünkü yüksek katılımınız için herkese teşekkür ederim :cheesy:
dün biraaz organizasyon bozukluğu yaşadık :oops:
heryere herkese yetişmeye çalıştım ama olmadı :oops:
yolda grup sürüşümüz biraz enteresan oldu özellikle dolmabahçeden sirkeciye giderken allahtan kaza bela yaşamadık
bostancı buluşmasından sora regalciler olarak yola çıkmamız ve yol boyunca gidişimiz güzeldi :cheesy:
ancak İstanbul parka geldiğimiz sırada diğer motorlarında etkisiyle hepimiz değişik yerlere ayrıldık
zaten bundan sorada bi daha belimizi doğrultamadık :oops:
tribünlere geçtikten sora irtibatımız tamamen koptu çıkışı söylemeye gerek yok herkes kendi kafasına göre takılcaktı zaten öylede oldu
iyi kötü ben çok keyif aldım herkese katılımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim :cheesy:
inşallah başka bir organizasyonda daha güzel etkinlikler düzenleriz
hepiniz sevgiyle kalın
hatalarım olduysa sizleri üzdüysem de affola :oops:

(not: regalini ikinci el alan 13.000 km de olan bi arkadaş vardı egsozunun sesine hasta oldum on numara olmuş Allah kaza bela vermesin)
Not2: 34 JRT 73 sanırım doğru yazdım km si sanırım 200 olmuştur bizim evin karşısında kaldırıma park etmiş dün bu yeni arkadaşımız burda ise beni bi bulsun aynı apartmanda oturuyo olabiliriz motoru sordum kimse bilmiyor sahibini)

okan
23.Nisan.2007, 10:33
34 JRT 73 benim olm...tanıymadınmı..... :| :shock: :) :lol: :D :mrgreen:

alper_tim
23.Nisan.2007, 10:50
aaa fark etmemişim :P
demek yeni motorun o :lol:
hayırlı olsun :cheesy:

aslanburclu
23.Nisan.2007, 10:51
(arkadaşlar ekleme yapmayın sadece izleyin fotoları kopyalayabilirsiniz site şişmesin fotosu olanlar paylaşmak için eklesin. İŞTE MOTOGP TÜRKİYEDEN BAZI KARELER

start hazırlıkları

http://upload7.postimage.org/796798/DSCF0103.jpg (http://upload7.postimage.org/796798/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/796838/DSCF0104.jpg (http://upload7.postimage.org/796838/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/796853/DSCF0105.jpg (http://upload7.postimage.org/796853/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/796877/DSCF0108.jpg (http://upload7.postimage.org/796877/photo_hosting.html)

START HAZIRLIK İŞARETİ
http://upload7.postimage.org/796897/DSCF0109.jpg (http://upload7.postimage.org/796897/photo_hosting.html)

VE START (allahım ne ses ne gürültü muhteşem bir an)

http://upload7.postimage.org/796935/DSCF0110.jpg (http://upload7.postimage.org/796935/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/796949/DSCF0111.jpg (http://upload7.postimage.org/796949/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/796975/DSCF0118.jpg (http://upload7.postimage.org/796975/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/797054/DSCF0112.jpg (http://upload7.postimage.org/797054/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/797074/DSCF0113.jpg (http://upload7.postimage.org/797074/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/797107/start1.jpg (http://upload7.postimage.org/797107/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/797127/start2.jpg (http://upload7.postimage.org/797127/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/797167/start3.jpg (http://upload7.postimage.org/797167/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/797185/start4.jpg (http://upload7.postimage.org/797185/photo_hosting.html)

VE FİNİSH

http://upload7.postimage.org/797229/DSCF0194.jpg (http://upload7.postimage.org/797229/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/797244/start5.jpg (http://upload7.postimage.org/797244/photo_hosting.html)

evet bida türkiyede motogp yokmuş gerekli ilgi görmediği için (ben öyle duydum)

okan
23.Nisan.2007, 10:52
plakayıda ösel yaptırdım.... JRT .... jiletçi regal tayfası.....nihahahahahaa...

okan
23.Nisan.2007, 10:53
ulaaaa.. bi tane ragal yok yarışta yaa....ben istanbulda olacaktım ki..... :lol: :P :P :P :P

UnicornKnight
23.Nisan.2007, 14:06
http://img99.imageshack.us/img99/4303/81360597rs1se3.jpg
http://img176.imageshack.us/img176/2665/99731819ga3xc1.jpg
http://img176.imageshack.us/img176/3792/36382956mr0ne9.jpg
http://img225.imageshack.us/img225/580/62643972qh7am8.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/2826/55523906iv4al5.jpg
http://img225.imageshack.us/img225/1030/70462175dh4if2.jpg
:evil:
250cc start ve motogp start/finish videoları da var,onları da youtube hesabım üzerine ekleyip link atarım buraya... :cheesy:

carvalho
23.Nisan.2007, 18:03
Vay vay vay vay

vay diyorum unicorn, başka da birşey demiyorum

Yarışı, garajları yakından göreyim diye getirdiğim dürbünün odak noktalarını değiştiren hurilerle pek yakışmışsın doğrusu... :mrgreen:

Kıskandım valla :P :P :cheesy: :cheesy:

aidikurt
23.Nisan.2007, 18:19
unicorn kardeşi 2 dakka boş bırakmaya gelmiyorsun bende bu adam ne oldu yok oldu birden dedim belli nereye kayboldugun :)

aslanburclu
23.Nisan.2007, 18:44
yawww arkadaş şu güzelim motogp formununda altına karı kız mevzunu koydunuz ya helal olsun ya bu meydan motora ve kendine güvenenlerin er meydanı sizi gidi zampikler sizi işte verdiğiniz ilgi ve alaka bu keratalar sizin gibi başka şeylere ilgi gösterenler yüzünden bida motogp yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

UnicornKnight
23.Nisan.2007, 19:18
Vay vay vay vay

vay diyorum unicorn, başka da birşey demiyorum

Yarışı, garajları yakından göreyim diye getirdiğim dürbünün odak noktalarını değiştiren hurilerle pek yakışmışsın doğrusu... :mrgreen:

Kıskandım valla :P :P :cheesy: :cheesy:
abi özellikle kawasaki kızlarını sweatshirtleri yerine askılı bodyleri ile salınırken görmeliydin,aklım çıkacak sandım bir ara... :D

unicorn kardeşi 2 dakka boş bırakmaya gelmiyorsun bende bu adam ne oldu yok oldu birden dedim belli nereye kayboldugun :)
adminim,almadılar tribüne beni paddock kartım var diye,sen buralarda pilotlarla,takımlarla,kızlarla falan takıl,arada çık terasa start finish düzlüğünden seyret yarışı,seramoni de dahil bol bol video çek dediler bana... :roll:

yawww arkadaş şu güzelim motogp formununda altına karı kız mevzunu koydunuz ya helal olsun ya bu meydan motora ve kendine güvenenlerin er meydanı sizi gidi zampikler sizi işte verdiğiniz ilgi ve alaka bu keratalar sizin gibi başka şeylere ilgi gösterenler yüzünden bida motogp yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
yaşar astsubayım,biz de arkadaşlarla "ne olacak bu motogp'nin hali" konusu üzerine fikir alışverişinde bulunup beyin cimnastiği yapıyorduk zaten,yoksa aralarından birinin telefon numarasını almışmışım falan,bunlar gereksiz ayrıntılar... :evil:

gecee
24.Nisan.2007, 10:52
günaydın arkadaşlar...
hafta sonu cok süperdi..katılan emeği gecen herkese cok teşekkürler..
Ozellikle bize Ana tribünde bilet ayarlayan Nihata cok teşkkür ediyorum ...

http://img265.imageshack.us/img265/2196/cimg1842yq2.jpg

http://img265.imageshack.us/img265/9707/cimg1845bv6.jpg

http://img412.imageshack.us/img412/1681/cimg1849ii3.jpg

http://img478.imageshack.us/img478/8089/cimg1855in6.jpg

http://img412.imageshack.us/img412/6885/cimg1857pl2.jpg

http://img100.imageshack.us/img100/9549/cimg1847ym7.jpg

turlabo
24.Nisan.2007, 10:55
nihat kardeş ilgin ve alakana bir kez daha teşekkürler.harika birgündü

inci
24.Nisan.2007, 11:00
Nihat teşekkür ederiz

Kino
24.Nisan.2007, 14:47
yaşar komutanım bravo , tebrik ve teşekkür ederim. sizden başka kimse fotoğraflamamış herhalde
nasıl gittilerse TV den seyretmediler herhalde :lol: :lol:

gecee
24.Nisan.2007, 15:48
yok cekmeye cektik kino baba ama üç tane topic acılmış...

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=474&postdays=0&postorder=asc&start=30

günaydın arkadaşlar...
hafta sonu cok süperdi..katılan emeği gecen herkese cok teşekkürler..
Ozellikle bize Ana tribünde bilet ayarlayan Nihata cok teşkkür ediyorum ...

http://img265.imageshack.us/img265/2196/cimg1842yq2.jpg

http://img265.imageshack.us/img265/9707/cimg1845bv6.jpg

http://img412.imageshack.us/img412/1681/cimg1849ii3.jpg

http://img478.imageshack.us/img478/8089/cimg1855in6.jpg

http://img412.imageshack.us/img412/6885/cimg1857pl2.jpg

http://img100.imageshack.us/img100/9549/cimg1847ym7.jpg