PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DD300 SPYDER Türkiye'de var mı?

CAKABEY
30.Nisan.2008, 00:23
slm arkadaşlar daha öncede dediğim gibi markayı tanımaya çalışıyorum. DD300 Spyder modelini de yeni gördüm. Bu makina Türkiye'de var mı? veya gelecek mi? bilgisi olan var mı?

kaanka
30.Nisan.2008, 00:29
bu konu daha öncede konuşuldu, tartışıldı siteyi biraz incelersen bulabilirsin.
bu motor Türkiyede yok ve gelmez....

foreman
30.Nisan.2008, 01:09
boyle bır makına turkıye de yok...gelmezde.
ama bu spıderı cok begendı ısen alırsın bı class.uzerınde bır ıkı oynama al sana sıpıder...

müslüm baba
30.Nisan.2008, 15:17
Galiba en sonunda beni Çine göndereceksiniz alıp geleceğim o motoru hemde karadan.

gençer
30.Nisan.2008, 16:27
Galiba en sonunda beni Çine göndereceksiniz alıp geleceğim o motoru hemde karadan.

valla liste yapsak en az 5-6 kişi sipariş verir(sadece siteden).görüntü açısından çok güzel motor. 5-6 motorda karadan tek başına sürerek getirilmez, hem sonra gitmişken ucuz yoldan yedek parçada alırız..iyisimi biz burdan 5-6 motor ikişer kişiden 10-12 kişi atlayıp gidelim, biraz yol yapmış oluruz::) spyder 300 leride alıp 12 motor olarak geri döneriz. acaba çinde cadır kuracak yer varmıdır.. abanttan sonra çine gezi düzenleyelim. hem gezi hem ziyaret hem ticaret::)):)

müslüm baba senden korkulur valla ..sen yaparsın beli olmaz.

Aksu
30.Nisan.2008, 17:05

İhtiyar ne zaman gidiyoz Çin e motor getirmeye, gelirken de Jamaika dan dolaşır geliriz.

gençer
30.Nisan.2008, 18:07
İhtiyar ne zaman gidiyoz Çin e motor getirmeye, gelirken de Jamaika dan dolaşır geliriz.

Müslüm baba biara sitede bi jamaika muhabbeti dönmüştü umarım sen o muhabbeti kaçırmamışsındır..çok tehlikeli çoookk.:)

Diagnosticfrog
01.Mayıs.2008, 00:31
müslüm baba ben gelirim çine şaka da yapmıyorum :D

yenikoylu_ua
01.Mayıs.2008, 01:08
müslüm baba ben gelirim çine şaka da yapmıyorum :D

Sen gidersinde kardeşim dedelerim izin alabilirlermi bi sor bakalım:cheesy:

Diagnosticfrog
01.Mayıs.2008, 01:10
hanımköylü diildir dedelerim yahu :D

okan
01.Mayıs.2008, 01:14
Müslüm dedem jamaika işini duydumu kesin gider Çin e...:mrgreen:

Tayfun
01.Mayıs.2008, 02:35
Ne spydermış bu be, demekki türkiyede 1 tane olsa millet birbirini öldürecek artık...

MotoJunior
01.Mayıs.2008, 09:33
topik açın gezi düzenliyelim jameika iyidir. daha öncede dedim bi kardeşim orda yasıyo yabancılık çekmeyiz.

Aksu
01.Mayıs.2008, 09:54
topik açın gezi düzenliyelim jameika iyidir. daha öncede dedim bi kardeşim orda yasıyo yabancılık çekmeyiz.

Mehmet bak bu iyi işte kardeş kardeşin nesidir kardeşidir, o zaman hemen gidelim bize kardeşlik yapar değilmi. Müslüm ün niyeti yok baksana sesi çıkmıyo.

MotoJunior
01.Mayıs.2008, 10:01
geçen sever acılan topikte bayanların hışmına uğadık abi bu seferde öyle olmazsa gidelim neden olmasın

Aksu
01.Mayıs.2008, 10:04
geçen sever acılan topikte bayanların hışmına uğadık abi bu seferde öyle olmazsa gidelim neden olmasın

O zaman resimliydi, hışıma uğramak hakkımızdı tabii, şimdi resimsiz oluşu güzel, bende tasvip etmemiştim o resimleri.

Biz bir yere gidemeyiz değilmi, gezelim TC sınırları dahilisini keyfimize bakalım. :cheesy: