PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motosaya teşekkürler

beykozlu
30.Nisan.2008, 11:13
Herkese Selam,

Dün Motosaya artçı koltuğu yaptırmak için uğradım.Sağolsun Selim usta 45 dk.koltuğu halletti.Yeni model çantaları 10 numara görmeye değer.Gerçekten hem ucuz hemde nazik insanlar Selim ve Yılmaz beyler.
1 ad sosis çanta aldım 20 ytl
Artçı koltuğu genişletilmesi:30 ytl.
Anahtarlık:hediye
Ayakkabı vites korumalığı:hediye
fren ve debriyaj kılıf:hediye

Ne olursa olsun,yerli malı yurdum malı.

müslüm baba
30.Nisan.2008, 11:34
Motosay esnafdır,çok yardımcı olurlar.

Ayakkabı vites korumalığı:hediye
fren ve debriyaj kılıf:hediye

Bunları anlamadım nedir.

foreman
30.Nisan.2008, 11:48
alı yaptırdıgın ve aldıgın urunlerı gule gule kullan...
velakın artcı koltugu ıle ılgılı bıraz bılgı verırmısın...
en azından bır ıkı foto...

matemmatik
30.Nisan.2008, 11:50
Hakikaten esnaf adamlar. Bana da bir sürü hediyeler yollamıştı. Ben de burdan kendilerine teşekkür ediyorum...

beykozlu
30.Nisan.2008, 12:32
Fatih abi,

az kaldı motorda bir iki değişiklik yapıcam sonrasında koyucam resmimleri

kısaca:orjinal koltuğu söküyor,süngerleri kesip,yanlara ve arkaya extra sünger konuluyor.Daha sonrasında en üstte süngerle dolduruluyor.yeni der kılıf yapıldıktan sonra yerine monte ediliyor.Burada önemli olan bizim artçı koltuğunun altlığı kullanılıyor.Yani extra profil veya ayak gerekmiyor.

yasinsubay
30.Nisan.2008, 18:41
gecenlerde ben de ugradım soyle baya bi donattık motoru malzeme iyi işçilik iyi adamlardan harbi iyi dah ane olsun

gençer
30.Nisan.2008, 19:18
Fatih abi,

az kaldı motorda bir iki değişiklik yapıcam sonrasında koyucam resmimleri

kısaca:orjinal koltuğu söküyor,süngerleri kesip,yanlara ve arkaya extra sünger konuluyor.Daha sonrasında en üstte süngerle dolduruluyor.yeni der kılıf yapıldıktan sonra yerine monte ediliyor.Burada önemli olan bizim artçı koltuğunun altlığı kullanılıyor.Yani extra profil veya ayak gerekmiyor.

özellikle artçı koltuğunun yakından çekilmiş fotoğraflarını merakla bekliyorum..

doğan
30.Nisan.2008, 21:25
artçı koltuğuna sadece sünger takviyesi mi yapıldı yoksa oturulan zemin de genişletildimi acaba. Resimleri merak ettim bende.

beykozlu
30.Nisan.2008, 23:09
Arkadaşlar,

sünger takviyesi yapıldı ve koltuk genişledi.

aslanburclu
30.Nisan.2008, 23:31
Arkadaşlar,

sünger takviyesi yapıldı ve koltuk genişledi.
:evil: alt zemin genişlemeden ve aparatlı olmadan sünger takviyesi bence geçici bir çözüm artcının alt omurgası yine zarar görür .... artçı koltuğuna normal sandelye minderi koyakla bi farkı yok bence hatta orl.e minder koymak daha sağlıklı bence8)

aslanburclu
30.Nisan.2008, 23:32
[quote=aslanburclu;62917]:evil: alt zemin genişlemeden ve aparatlı olmadan sünger takviyesi bence geçici bir çözüm artcının alt omurgası yine zarar görür .... artçı koltuğuna normal sandelye minderi koymakla bi farkı yok bence hatta orl.e minder koymak daha sağlıklı bence8)[/quote

yeaks
01.Mayıs.2008, 10:12
Ayakkabı vites korumalığı: hediye
abi bu ne eğer düşündüğüm şey ise ben hemen gidip aliyim bütün sol ayağımdaki tüm ayakkabılarımın üstü aşınıyo daha yeni ayakkabı aldım kendime zaten

müslüm baba
01.Mayıs.2008, 10:24
:evil: alt zemin genişlemeden ve aparatlı olmadan sünger takviyesi bence geçici bir çözüm artcının alt omurgası yine zarar görür .... artçı koltuğuna normal sandelye minderi koyakla bi farkı yok bence hatta orl.e minder koymak daha sağlıklı bence8)

Komutan ben bu işlemi geçen sene yaptırmıştım, biliyorsunuz gitmediğimiz yer kalmadı ama her hangi bir sıkıntımız olmadı.

MEHMETONUR
01.Mayıs.2008, 11:27
ali abi fotoları ben de merakla bekliyorum.
Bir de Motosa nın yeri nerede? İnternet sitesine erişemiyorum da.

gençer
01.Mayıs.2008, 12:01
ali abi fotoları ben de merakla bekliyorum.
Bir de Motosa nın yeri nerede? İnternet sitesine erişemiyorum da.

Terazidere Mah. Zümrüt Sk. No: 26

Bayrampaşa - İstanbul / Türkiye

Yılmaz Karaman
Tel: (+90 212) 613 32 87 (pbx)
Cep: 0 532 574 05 77
yilmazk@motosay.com (yilmazk@motosay.com)
yilmazkaraman@yahoo.com (yilmazkaraman@yahoo.com)

otogara 250 mt mesafede..otogara yerlerde sorarsan esnaf tarif edecektir.

kaanka
01.Mayıs.2008, 12:25
otogara gelmeden, shell benzin istasyonunun arka caddesine çıkıyorsun orda sorarsan tarif ederler ara sokakta...

yeaks
03.Mayıs.2008, 22:34
ya bana kimse cevap vermedi ?

X__utku__X
03.Mayıs.2008, 22:37
herkez abant da.site bonboş.biraz daha beklicen galiba.

ugurcuk
04.Mayıs.2008, 02:35
düşündüğün şey yunuscum ayakabıın ustune bant gibi geçio :d

yeaks
04.Mayıs.2008, 23:44
peki ben bu korumayı motosaydan başka nerde bulabilirim ümraniyede oturuyorum ben motosay bana çok uzak

beykozlu
05.Mayıs.2008, 09:27
Yunus Kardeş,

motorun var altında ne demek uzak bana,atla git 1 .kopruden 20 dk sonra ordasın.Çok yakın.