PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doğu Karadeniz

carvalho
06.Nisan.2007, 10:42
Yav arkadaşlar böyle bir topik vardı galiba ama ben bulamadım... Motorunuzu basınçlı suyla (yıkamacıda) yıkatıyor musunuz??? Ben hiç yıkatmadım, ıslak bezle siliyordum ama şimdi çamur içinde.. Bez falan fayda etmeyecek. Yağmurda yolda kaldıktan sonra fena tırstım, yıkatmak problem yaratır mı diye...

Bi yol gösteren var mıdır acep???

okan
06.Nisan.2007, 10:47
valla selçuk kardeş bende hiç yıkatmadım.... hatta bu zamana kadar hiçbir motorumu yıkatmadım....düzenli olarak temizlik yaptığım için gerek kalmadı doorusu...süngerle bol suyla yıkıyorum...amam tazzikli suyunda zarar vereceğini zannetmiyorum... kasıtlı olarak elektrik tesisatına felan tutlmadığı müddetçe yıkat derim ben...

Kino
06.Nisan.2007, 10:53
carvalho abicim burada var

ee tabii ben actım ya o topiği hemen atlarım bu gibi konulara ( sazan )
yok aslında burada millet epeyce şey yazmış onun için derim :roll:

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=122&theme=4

carvalho
06.Nisan.2007, 10:53
Eyvallah Okan baba, sanırım yıkatacağım ben de...

Bu arada gazetelerde karadeniz sahil yolu'nu görünce hem içim acıdı doğa katliamından ötürü hem de yapılacak güzel bir doğu karadeniz turu için içim gıpraştı...

Muhtemelen Mayıs sonu gibi 1 haftalık böyle bir doğu karadeniz turu yapacağız galiba bir arkadaşla... Belki Trilyeden önce... Tüm katılacak arkadaşları bekleriz tabii ki...

okan
06.Nisan.2007, 10:55
anaaaaaaaaaaaammmmmm.... ne dion sen selçuğum .... valla çok iyi olur beklerim datlım kıymatlım......çok da iyi olur.... :cheesy: :cheesy:

carvalho
06.Nisan.2007, 10:59
Kino baba, aradım bulamadım valla topiği :)
Dur şimdi mevzu başka mecraya kaydı zaten, ben başlığı değiştireyim hemen :)))

Doğu Karadeniz'i henüz görmeyen arkadaşlar... Sahil yolumuz açıldı sayılır. Gezi takviminize ekleyin derim...
Yoldan Okan toprağımı da toplarız sonrası vur yeşilliğin gözüne...

Tabii şu anda 9 Haziran Trilye'ye odaklıyız. Trilye heyecanını ve momentumu bozmamak gerek tabii ama aklınızın bir kenarında bulunsun derim...

okan
06.Nisan.2007, 11:01
hem gelince burda motürünüde yıkatırız.....konuyu toparliim dedim..... :mrgreen: :mrgreen:

carvalho
06.Nisan.2007, 11:09
Süper toparlamışsın Okan toprağım...

Ben şimdi bir gayret 23 Nisan Programını yapıyorum. 24-25 Nisan'ı da alabilirsem 20-26 Nisan için Samsun gezisi yapıcam Allah kısmet ederse...

Umarım bozulmaz planlar...

Haydi hayırlısı...

agresus
06.Nisan.2007, 12:28
hem gelince burda motürünüde yıkatırız.....konuyu toparliim dedim..... :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Allah uzun ömürler versin emi...

okan
06.Nisan.2007, 12:34
Saol volkanım agresusum ... allah tüm kardeşlerime uzun ömürler versin...

carvalho
06.Nisan.2007, 12:37
Okan kardesim, sana mujde, Agresus'da geliyor; 20 Nisan'da topukluyoruz buradan...
Volkan kardeşim durum kesin değil dedi ama ben yazarak psikolojik baskı yapmaya başlayayım...

okan
06.Nisan.2007, 12:40
harbimi diyonus yaaa.... valla çok ekşın olur beaaa....du ben karayollarına gidimm...az bi asfalt çalışmaları vardı onları bitirttiriimm.... adamlarım gelio diimm. çabuk olun diim... :mrgreen:
ula gelin haaa heveslendiripte bırakmayın bisi buralarda.... :cry:

agresus
06.Nisan.2007, 12:41
aferim... yap sen.. allam sen büyüksün... olm aramısda kalsaydı.. ya ayarlıyamassam işi... ya gidemessem... du okanım du... işşşallah kısmetse istiyorum ammaa.... bi i var kovaladığım... o zamanlarda belki istanbulda bile olamayabilirim... zati iş bi kesinleşsin msn den konuşurussss....

carvalho
06.Nisan.2007, 12:44
hehehehe

baskı işe yarayacak galiba

agresus
06.Nisan.2007, 13:03
bjk kartın hala bende.. yarın işim felan çıkar mazallah.. tüh lastiğim patlarr.. üstüne de telefon şarjım biter... di mi?.. olasılık bunlar... hesaplamak gerek.... :mrgreen:

okan
06.Nisan.2007, 13:10
Gisli gisli tehditler sezinliyooomm.....selçuk bu adama tihkat et.... :mrgreen:
eline fasla koz verme .. hatta alabilirsen motorunun ruhsatını al çaktırmadan.... :lol: :lol:

infinitedreams
06.Nisan.2007, 16:57
Karadeniz!...

Gözümde tütüyor be memleketim. Gitmeyeli çok oldu. Var niyette bir Rize ama... 20 Nisan imkansız.
Hem Samsun'a kadar gitsem, Rize'ye gitmeden dönemem ki...

carvalho
06.Nisan.2007, 17:26
Gisli gisli tehditler sezinliyooomm.....selçuk bu adama tihkat et.... :mrgreen:
eline fasla koz verme .. hatta alabilirsen motorunun ruhsatını al çaktırmadan.... :lol: :lol:

Efet, tehdit kokuları oraya kadar gitmiş...
Volkanım frog man'im aman unutmayalım yarın kartları, amman diyeyim.. aman...

Tamam tamam, Samsun'a gitmeye söz vermedin. Ben uydurdum bunları :shock: Okan kardeşimi görmek istemiyor olabilirsin, Evropalıyım deyip Anadolu'nun kıyı süsü karadeniz güzelliklerine burun kıvırabilirsin... Ne denebilir ki...

Psikolocik baskıya devamm :evil: :evil: :evil:

hehehe

Karadeniz!...

Gözümde tütüyor be memleketim. Gitmeyeli çok oldu. Var niyette bir Rize ama... 20 Nisan imkansız.
Hem Samsun'a kadar gitsem, Rize'ye gitmeden dönemem ki...

Daha geniş bir zamanda uygun bir takvimle doğu karadeniz de yaparız be Nihat'ım...

Yav ben niye uçuyorum bu aralar??? Bana kalsa iki haftada devr-i alem yapıcam. Biri bana dur desin :oops:

Siz de bu ikiteker virüsünü aldığınızın ilk zamanları böyle miydiniz????