PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye Motodrag 1. Ayak Yarışı 3-4 MAYIS 2008 AKHİSAR - MANİSA

polat
03.Mayıs.2008, 12:09
http://img229.imageshack.us/img229/9431/emkakhisardf4.gif
Türkiye Drag Şampiyonası 1. Ayak Akhisar Yarışı
2007 yılında Akhisar Belediyesi'nin Dünya standartlarında kullanımımıza sunduğu Drag pistinde bu yıl da heyecanlı yarışlar bizi bekliyor. İlk yarışımız 4 Mayıs 2008 Pazar günü. Bu ilk yarışta büyük heyecanlar ve ilkler bizi bekliyor.

İlklerden izleyeceğiniz Special motosikletlerin yarışı olacaktır. Çok ozel modifikasyonlarla 500 hp.li motosikletlerin egzostlarından ateş çıkartarak 400 m. Lik yarışlarını inanılmaz heyecanla izleyeceğiz. Yunan Federasyonu'un oldukça ilgisini çeken pistimizde Yunan'lı yarışçıları da izleme fırsatımız olacak.

Uzun süredir ara verdiğimiz ve estetiğiyle bizlere hem göz zevki hem yarış heyecanı katacak olan Chooper motosikletlerin de yarışları bu şampiyona içinde yer alacak.

Bu adrenalin dolu günde yerlerini almak amacı ile Türkiyenin dört bir yanından gelecek Drag yarışçıları 2008 sezonu Türkiye Şampiyonasının birinci ayağı için Akhisar'da buluşacaklar.

Şimdiye kadar gerçekleştirilen her organizasyonda değişik aktivitelerle sürprizler yaşayan motosiklet (http://www.motosiklet.net/forum/autolink.php?id=8&script=showthread&forumid=47) sevdalıları yaz sezonunun başladığı tarihlerde Akhisar'a akın edecekler.

Yarış alanında göreceğiniz stantlar sizlere fuar havasını yaşatacaklar.

Her yarışta Türkiye'nin farklı bölgelerinden Akhisar'a gelen seyirci ve yarışçı topluluğu 2008 yarışında da Akhisar'da havuzun ve temiz havanın da keyfini yaşama fırsatı elde etmiş olacak.

Şimdiye kadar yapılan yarışlarda geçen yılın rekoru 11.000 seyirci yi de aşarak artan seyirci kitlesi ile yine Mayıs ayının bu ılık günlerinde Akhisar Drag pistinde gerçek adrenalini damarlarında hissedecek.

http://www.akhisarhaber.net/2008/duyuru/motodrag34mayis.jpg

bozkurt
07.Mayıs.2008, 10:56
Allah nasip etti 10Riders (Balıkesir motosiklet klübü) ile gittik.Hava güzel,ortam güzel,seyirciler heyecanlı,yarışmacılar hevesli amaaaaaa,organizasyon zayıftı.Bi kere oturacak yer yoktu.Ayakta durmaktan belim ağrıdı.Kalabalık, itiş kakış,başıbozukluk vardı.Stant dediğimizde 3 adet motosiklet kıyafetleri satışı yapan araç vardı.2 adet yiyecek satan açık seyyar köfteci vardı.Ama niyet iyi olunca bunlar göze batmıyor.Umarım ileriki senelerde daha iyi olur.Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

carvalho
07.Mayıs.2008, 11:01
Chopper yarışında birinci nasıl bir motordu? Resmi var mı acaba?

Aksu
07.Mayıs.2008, 11:38

Suzuki İntruder 800 lük. :cheesy::cheesy:

polat
07.Mayıs.2008, 11:44

baya bir siteye baktım ama bulamadım :|:|:(

carvalho
07.Mayıs.2008, 12:09
Suzuki İntruder 800 lük. :cheesy::cheesy:

eheheh yok be abi, Abant'a gelirken Ferrarinin biri makas attı bana, ulan sen misin dedim bastım 170, adam bi ara gazı verdi, muhtemelen dikiz aynasında bile görmemiştir beni :mrgreen:

TLGYLDZ
08.Mayıs.2008, 19:07
ayağımın dıbınde bır yarıs oldu ama ben baska bır yerde baska bır mekanda gezıntı yapıyordum ınsallha bır dahakı sefere kacırmam...

Tayfun
08.Mayıs.2008, 19:56
eheheh yok be abi, Abant'a gelirken Ferrarinin biri makas attı bana, ulan sen misin dedim bastım 170, adam bi ara gazı verdi, muhtemelen dikiz aynasında bile görmemiştir beni :mrgreen:

Şaka bi yana secde edecektin koca yolda, bi yakalasaydınız ya ne cümbüş olacaktı valla :x

doğan
08.Mayıs.2008, 23:07
Drag yarışlarından resim yokmu hiç yaa...

carvalho
09.Mayıs.2008, 08:41
Şaka bi yana secde edecektin koca yolda, bi yakalasaydınız ya ne cümbüş olacaktı valla :x

Yok o dönüş yolunda oldu. Terbiyesiz adam başına gelecekleri bildiğinden uzadı gitti. Yer kuru olsaydı takipten vazgeçmezdim, bir şekilde yakalardım şerefsizi...

Ferrari ise İstanbul çıkışında gişelere girerken yanımızdan uzadı:mrgreen: