PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhaba ben ordu'dan günay

Anonymous
06.Nisan.2007, 19:15
herkese selam ben ordudan günay aydın,
ben 6 cı ayda t gidon regali aldığımda bana bu siteden çok bahsettiler kalitesini anlattılar motorumdan oldukça memnun olmama karşın ordudaki servisin bana yaşattığı sorunlar verilemeyen parçalarım garanti belgemin teslim edilememesi motorumun bakıma bıraktığımda üzerindeki orjinal somunlar vidalar cıvataların çalınması parçaların eskilerle değiştirilmesi ve benim fabrikaya yüzlerce arayıp dert yanmama rağmen bana sahip çıkılmaması birkez olsun aramamaları aldığım günden beri servis ve fabrikanın yaşattığı sorunlardan dolayı motorumdan nefret etmiş olmam bu siteye şu ana kadar dahil olmama sebebimdir,sonra bizim motorumuzla hiç alakası olmayan atlılar motor firmasından olan dostum osman yondemir sayesinde dolaylı yollardan buradaki servisten garanti belgemi yani paçamı kurtardım ve osman yondemir beni sevgili mehmet kıroğlu ile tanıştırdı bir süre sonra sağolsun mehmet abinin ilgilenmesi ile motoru samsuna götürme kararı aldım bundan sonraki dönem rahatlama dönemimdir fakat ben 5 aydan beri satma kararı aldığım motorı sıfırından çok daha mükemmel olsa bile kesinlikle kararımdan dönmeyi düşünümyordum taki sevgili dostum OKAN'la tanışana kadar motorun üzerinde çok emeği var ve bundan sonrada olacağına eminim bana bu motoru ilk aldığım günki kadar yeniden sevdiren insan odur kendisine çok çok teşekkürlerimi sunarım zahmetimi çekti ve çekiyor motoru satmama inanın ondan başkada kimse engelleyemezdi çok uzun görüşmeler yapmadık kendisiyle ama kısa zamanda benim için çok uğraştı inşallah dostluğumuz onunla ve buradaki herkesle baki olur, evet arkadaşlar bu sebeplerden dolayı bundan sonra inşallah bende buradayım herkesle zaman içinde güzel dostluklar kurmak dileğiyle tekrar herkese selam.

spydx
06.Nisan.2007, 19:20
aramıza hoşgeldin günay kardeş.... motru satmama kararın iyi çünkü her marka motorda belli sorunlar olabilir çözümsüz sorun yoktur.

okan
06.Nisan.2007, 19:21
Günay kardeşim bu site sayesinde motorunu daha da çok seveceksin...buna emin olabilirsin...buradaki arkadaşlık son derece seviyeli ve tatlıdır...artıkın karadenizdede bi durağımız oldu.. hadi hayırlısı.... :cheesy:

aslanburclu
06.Nisan.2007, 19:30
günay kardeş siteye ve aramıza hoş geldin

ya moralini bozma motorunuda satmaya kalkma çünkü bunlar bizce en iyi çinliymiş

hem orda okan var ( gerçi bugünlerde birazcıkın layt olduda neyse yavaş yavaş unutacağız artık) onun arkasındada komple bizim site var eğer sakalımız yok diye dinlenmezsek agresus ve kino baba var sen merak etme motoruna içten ve uzaktan severek bin

inci
06.Nisan.2007, 19:35
hoşgeldin sitemize ve aramıza, :D

alper_tim
06.Nisan.2007, 19:48
öncelikle okan abime teşekkür ediyorum bir regalciyi kaybetmek üzereyken geri kazandırdığı için
günay dostum sende sitemize hoşgeldin
motoru satmaktan vazgeçmene sevindim hayırlı olsun
burada kalıcı olacağına eminim burda çoğunluk istanbullulardan oluşuyor ancak zaman içinde türkiyenin dört bir yanından dostlarımızda olucak
aramıza ailemize hoşgeldin

Anonymous
06.Nisan.2007, 20:06
arkadaşlar herkese çok teşekkür ediyorum gerçekten çok sıcak bir karşılama yani çok anlattılar ama bu kadarına ihtimal vermemiştim açıkçası fakat artık hiçbir kuşkum kalmadı bu güzel diyaloglar muhakkakki beni ve bizleri regale daha bağlı kılacaktır ayrıca böylesine güzel bir organizasyonu başlatan regalcilerin önderliğini üstlenmiş olan aidikurt'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum inşallah önümüzdeki günlerde sitede daha aktif olmayı istiyorum şimdilik ancak bu kadar becerebildim sevgili okan kardeşimi çok yordum zaten herkese iyi akşamlar ordudan sevgiler selamlar...

okan
06.Nisan.2007, 20:09
pazartesi yanındayım... çayı koy anca demlenir....fotolarıda çekiniris bi güsel.... atarıs siteye baksın istanbullular. :evil: .. beni çatlata çatlata bi hal oldular zattiii... :x :mrgreen: :mrgreen:

Kino
07.Nisan.2007, 00:25
oooo okan bir komşu dost buldun kendine darısı bana

günay dostum hoşgeldin aramıza motorunu sevmeye başlamana çok çok sevindim bizim bu siteye giren abicim motorunuda satamıyor zaten.

caser komutanım satacaktı satırmadık.. büyük motor isityordu
ethanol satıyordu satdırmadık .. japon motor istiyordu
tabii şimdilikkkkk

işte böyle eğlenip gidiyoruz sende hazırlan 9 haziranda okana takıl gel zeytinbağlarına mudanya

ya amma vicdansız servismiş beyau oradakiler iyi yırtmış kurtulmuşsun ellerinden senin motor sarıkayamı ; emre mi

ToMCaT
07.Nisan.2007, 00:29
hoşgeldin günay kardeş. üyeliğin hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim...

aslanburclu
07.Nisan.2007, 00:31
pazartesi yanındayım... çayı koy anca demlenir....fotolarıda çekiniris bi güsel.... atarıs siteye baksın istanbullular. :evil: .. beni çatlata çatlata bi hal oldular zattiii... :x :mrgreen: :mrgreen:

okannnnnnnnnnnnnnnnnn

vize ve müsade işlemlerini unutmayalımmmmm gözüm üzerinde bak.... bu dünyada herşey olabiliyor

ilkerkoparal
07.Nisan.2007, 00:39
GÜNAY DOSTUM HOŞ GELDİN ARAMIZA. ORDUDADA BİR DOSTUMUZUN OLDUĞUNU GÖRMEK ÇOK GÜZEL. BURDA HEPİMİZİN MOTORUMUZLA İLGİLİ SIKINTILARI OLDU. BEN BİLE NELER YAŞADIM 3 HAFTAYI GEÇEN SÜREDİR MOTORUM YOK. BUNCA SIKINTIYA BUNCA DERDE RAĞMEN BU MOTOR BİR BAĞIMLILIK VE İNANILMAZ BİR DOSTLUK BAĞI OLUŞTURUYOR. BU MOTORUN SİHİRLİ BİR YANI VAR. BENCE BU REGAL SEVDALILARI GRUBUNA KAYNADIKÇA DAHADA BİR VAZGEÇİLMEZ OLACAK SENİN İÇİNDE. TEKRAR TEKRAR HOŞ GELDİN ARAMIZA. ALLAH KAZASIZ BELASIZ KEYİFLİ SÜRÜŞLER NASİB ETSİN...

GÜNAY DOSTUM SENDEN RİCAM VAR. ORDUYA BİRKEZ GELMİŞTİM VE AŞIKLAR TEPESİNE ÇIKMIŞTIM VE ORDUNUN MUHTEŞEM MANZARASINA HAYRAN KALMIŞTIM. DOSTUM HAYDİ BİZE BU TEPEDEN MOTORUNLA BİR POZ VER....

aidikurt
07.Nisan.2007, 01:24
aramıza hoşgeldin dostum buradaki sıcaklığı paylaşımlarınla dahada katlaman dileğiyle.
unutmayın regalciler bir çığ gibi büyüyor

okan
07.Nisan.2007, 02:17

okannnnnnnnnnnnnnnnnn

vize ve müsade işlemlerini unutmayalımmmmm gözüm üzerinde bak.... bu dünyada herşey olabiliyoryav gomtanım burdada yaptın yapacaanı ... :cry: pazartesi giresunda bi işim var .. günayda uuramadan geçemessin dedi...ama motorlamı gidecem arabaylamı o belli diil.. yaamurlu bu aralar karadeniz...bi karadenizli olarak bütün istanbul tayfasına laf yetiştiriyom.. gidecem günayıda fitliicem ... az yükü alsın omuzlarımdan... :lol: bu ne beaaa...yoruldum valla.... :scared:

lordskeldan
07.Nisan.2007, 02:47
hoşgeldinizzzzzzzzzz :cheesy:

agresus
07.Nisan.2007, 03:48
Günay gardaşş hoş geldinn... yaww ahanda Okanı tanıdıysanzati işte böölee bisim site aynı Okan gibin.. sıcak.... ama layt diil.. hoş geldin fallaaa.. bu rada pire için yorgan yakmaya değmezz... servis olarak bul motordan annayan birilerini.. olmadı yağını felan sen değiştir... ne diim .. gitme ama ööleee güvenilmess sözüm ona yetkli servisleree.. saygılar orduya...

aslanburclu
07.Nisan.2007, 09:12
şşıııışşşştttt agresusum bak yukarda muğladan ses geldi irtibatı koparmaaaa canımmmmmmmm şöför mahalli deell arka yan koltuk 2 kişilik.

okan
07.Nisan.2007, 09:26
Günay gardaşş hoş geldinn... yaww ahanda Okanı tanıdıysanzati işte böölee bisim site aynı Okan gibin.. sıcak.... ama layt diil.. hoş geldin fallaaa.. bu rada pire için yorgan yakmaya değmezz... servis olarak bul motordan annayan birilerini.. olmadı yağını felan sen değiştir... ne diim .. gitme ama ööleee güvenilmess sözüm ona yetkli servisleree.. saygılar orduya...anaaaaaaaa... yine layt .... ulaaaaaa....nereyi açsam aynı dert...... :( :| :shock: :) :lol: :mrgreen:

aslanburclu
07.Nisan.2007, 09:36
okannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnn

sayın vib üyelikten adaşım sen bilin bugün ailece kerar alındı kot cinsinden mont ve pantolon alınacakmış istanbulda üreticiden tüketiciye şöööööle çok hesaplı tarfından nerden alabiliriz bir iki adresss versene hani uçakla gelip gidiyon ya ( bak şimcik herkes gülecek ta ist.lular dururken sansun dan yardım istiyo diye ama senin branşına giriyo ya )

okan
07.Nisan.2007, 09:38
kotmu....hiç satmadım ama gomtanım.. yeşildirekte kotçular var zeytinburnu akşemsettinde var.. merterde var...ama toptan verirler .. tek satarlarmı bilimiom falla.....

aslanburclu
07.Nisan.2007, 09:49
satarlar satarlar öyle bi satarlarki bunların hepiciği yamyam gibi açtır yaparız bi numara ankaradan geldik hesabı (hani plaka 06 ya) alırız bir iki üç takım numune vaziyetinde tabii yerlerse yerler yerlerrrrrr l o tarafa bi uzanayım hatta agresusumun da bi beleş çayını içerim istikametler için sağol ya

ya kardeşim sabahın köründe açmışın tükanı oturmuşun pc.nin başına kalkta bi ortalığı falan temizle düzenle yawww yoksam kazak erkek misali yengeyi çalıştırıp sen orda ensemi yapıyon

okan
07.Nisan.2007, 09:54
Valla gomtanım aynen senin dediğin gibi kıslar temislik yapıyolar... okan abi senin başka işin yokmu diyolar sabah sabah... bağımlılık yaptı burası bize valla... :)

carvalho
07.Nisan.2007, 10:52
Dostum hoşgeldin...

okan
07.Nisan.2007, 11:06
yav birini buluyos birini kaybediyos... tayfun nerde yaauuff... gören duyan bilem yokmu....TAYFUUUUUUUUUUUUUNNNNN....... :scared: :scared: :scared: :scared:

GOKHAN
07.Nisan.2007, 12:12
hoşgeldin kardeşim aramıza

okan
07.Nisan.2007, 12:59
hoşgeldin kardeşim aramıza gökhan baba adam bu gün meşgul bayaaaa... tayyip bu gün orduda ortalık perperişan olmuşşş. az evvel msnden görüştük ... ordu boydan boya 5 km anca vardır.... 1,5 saatde gelmiş işyerine günay kerdeşimiz... tabii trafiğede alışkın diiliz biz bu taraflarda.... bide karadenizli 30 derecede kaynar :lol: ... bu gün dedi çok gerginim.. hehehe....
şşşşşşş .... günayyyyyyy... nerdesin olm yaaaa... bi göründün sevindik ... şimdide yoksun ortalıktaa.....
bırak tayyip açsın bolaman yolunu ... sen işine bak.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymous
12.Nisan.2007, 20:01
merhaba dostlar,çok kısa bir zaman olmasına rağmen bugün beni bu siteye teşvik eden sevgili dostum OKAN'la orduda benim işyerimde karşıkarşıya geldik zaman kısıtlıydı çok fazla kalamadı ama tekrarlarını yapacağız ve inşallah sitedeki herkesle zaman içerisinde biraraya geleceğiz ORDU'ya yolu düşen ve gelmek isteyen herkesi misafir etmekten sevinç duyarım,herkese iyi akşamlar ve teşekkürler.

okan
12.Nisan.2007, 20:14
arkadaşlar yurttaşlar ...günayın mekan varya tam motörcüler için biçilmiş kaftan .. istanbulda olsa kıyamet kopardı falla billa.. hemen ordunun girişinde şehir trafiğine girmeden ....dııırrrttt...önündesinizz..
mekan süper ...

http://upload7.postimage.org/672541/G_NAYD_KKAN_N_NDE.jpg (http://upload7.postimage.org/672541/photo_hosting.html)

bu da içerisi... müşteriler rahatsısı olmasın diye fasla foto çekemedim .. içerler dahada güssell...at arabası tekerleee bilem var... ama telli diil... telli olsa kino babaya gönderecektim :| :shock: :) :roll: :lol: :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P
http://upload7.postimage.org/672585/G_NAYD_KKAN.jpg (http://upload7.postimage.org/672585/photo_hosting.html)

bi de kapıda bi enteresan motoru daha var regalin haricinde ... 250 lik... vites yok.. mp3 çaları bilem var ... şaftlı DORADO..
http://upload7.postimage.org/672638/G_NAYMOTOR.jpg (http://upload7.postimage.org/672638/photo_hosting.html)
ahan da bu artizzde ben oluyom....EL-DORADO OKAN..... :P :P :mrgreen: :mrgreen:
http://upload7.postimage.org/672680/G_NAYMOTOROKAN.jpg (http://upload7.postimage.org/672680/photo_hosting.html)
Bu günlük bu kadarrr.. hava ii olunca motürlerimisle gidecesss.... o zaman ordunun tüm güselliklerini yayınlarıs inşallah maaşallah...

Tayfun
12.Nisan.2007, 20:21
Burdayım okannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ;) İsim soyad ne kadar kafiyeli yaf arkadaşımızın, hızlı oku günaydın olsun :P valla enteresan ve sefdim falla, bende fenasi dermişim ortamı gerermişim :D :D :D aramıza hoşgeldin, okan v3 çok yakışmış he çaça durmuşsun üstünde valla kıskandım şimdi ;)

okan
12.Nisan.2007, 20:24
SEN NERDESİN BEAA TAYFUNUM...bu aralar kaçak döfüşüyon heeeiiii...bis gesiyos adam topluyos siteye....sen naapıyon .. eksoz koklamaya devammı....nihahahahaha...... :P :P :P

MaRaNtZz
12.Nisan.2007, 20:58
Hoşgeldin dostum.Bencede moralini bozma bu motor mükemmel bişey yaww...

Anonymous
12.Nisan.2007, 21:17
arkadaşlar mekanımız yazın çok daha güzel oluyor yaz mevsiminde ordu inanın bana motorcular için biçilmiş kaftan çok keyifli geziler yapıyoruz tabiat mükemmel hele boztepe sormayın gitsin,şöyle 25-30 motorun boztepeye kafile halinde gidişini düşünüyorumda süper bir manzara ve daha birçok yeri var ordunun görmeye değer hep beraber bir ordu şöleni neden olmasın arkadaşlar sizi biraz gıdıkliim dedim gaza gelen yokmuuuuuuu...
http://upload7.postimage.org/673430/DSCI0125.jpg (http://upload7.postimage.org/673430/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/673487/Resim021.jpg (http://upload7.postimage.org/673487/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/673518/Resim023.jpg (http://upload7.postimage.org/673518/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/673583/DSCI0133.jpg (http://upload7.postimage.org/673583/photo_hosting.html)

Tayfun
12.Nisan.2007, 21:25
Keşke daha önce tanışabilseydik şefim ya, yazın orduya gelmiştim, bir çayını içmek nasip olurdu belki, ama bol bol baş vaktimiz olursa orduda yaparız sorun değil, nasıl olsa küllen deliyiz biz ;)

okan
12.Nisan.2007, 22:32
Keşke daha önce tanışabilseydik şefim ya, yazın orduya gelmiştim, bir çayını içmek nasip olurdu belki, ama bol bol baş vaktimiz olursa orduda yaparız sorun değil, nasıl olsa küllen deliyiz biz ;)kendi adına gonuşş beyim.. bis senin kadar deli diilis belkimde... nerden biliyon bakem hıı... :P :P :P sen samsuna gel beni bul beraaber gideris günayın yanına...seni şimçik tek salmıyalım karadenise dooru.. noolmas noolmass.... :P ordan rusyaya kayıveriirsin.. hani şu fuarda gördüün kıs vardıya .. onun peşine felan gitmessin dimi... :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tayfun
12.Nisan.2007, 22:39
Baba sorma ya, resmine bakıp bakıp efkarlanıyom evde :( ya benim uzun boy zaafım vardır hatunun boyda maşşallahtı yani e bide güzel, ben yanmıyımda kimler yansın ya :( :( :(

okan
12.Nisan.2007, 22:43
Baba sorma ya, resmine bakıp bakıp efkarlanıyom evde :( ya benim uzun boy zaafım vardır hatunun boyda maşşallahtı yani e bide güzel, ben yanmıyımda kimler yansın ya :( :( :(şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş... aile varr.....det.. :P :P

Tayfun
12.Nisan.2007, 22:46
Aile varsa bulun o kızı isteyin bana nebiçim ailesiniz siz yaf, efladınızı derbeder ediyonuz burda :(

okan
12.Nisan.2007, 22:50
sana kim kıs verir olm... ne iş yapıyo diicekler .. atv kullanıyo diicesss..ali kırcanın bişisi oluyomu demeslermi bise soora...nihahaha.. :P

Tayfun
12.Nisan.2007, 22:58
Hımmmmm, sizde oluyo diyiverin ne olcek, hatta yeni sezonda şof tiviye geçcek dersiniz iyi paraya, değil kızı babası bile evlenir benle o zaman :D

okan
12.Nisan.2007, 23:00
Hımmmmm, sizde oluyo diyiverin ne olcek, hatta yeni sezonda şof tiviye geçcek dersiniz iyi paraya, değil kızı babası bile evlenir benle o zaman :Dhuhahahahahaha.....babasımı .....nihahahahahha....bu iyiydi beee.... :cheesy:

Tayfun
12.Nisan.2007, 23:04
Bide jojuğumuz olur(nasıl olcak bende bilmiyom valla :P ) adınıda okan koyarım artık ;)

Anonymous
13.Nisan.2007, 11:15
herkese selam ben ordudan günay aydın,
ben 6 cı ayda t gidon regali aldığımda bana bu siteden çok bahsettiler kalitesini anlattılar motorumdan oldukça memnun olmama karşın ordudaki servisin bana yaşattığı sorunlar verilemeyen parçalarım garanti belgemin teslim edilememesi motorumun bakıma bıraktığımda üzerindeki orjinal somunlar vidalar cıvataların çalınması parçaların eskilerle değiştirilmesi ve benim fabrikaya yüzlerce arayıp dert yanmama rağmen bana sahip çıkılmaması birkez olsun aramamaları aldığım günden beri servis ve fabrikanın yaşattığı sorunlardan dolayı motorumdan nefret etmiş olmam bu siteye şu ana kadar dahil olmama sebebimdir,sonra bizim motorumuzla hiç alakası olmayan atlılar motor firmasından olan dostum osman yondemir sayesinde dolaylı yollardan buradaki servisten garanti belgemi yani paçamı kurtardım ve osman yondemir beni sevgili mehmet kıroğlu ile tanıştırdı bir süre sonra sağolsun mehmet abinin ilgilenmesi ile motoru samsuna götürme kararı aldım bundan sonraki dönem rahatlama dönemimdir fakat ben 5 aydan beri satma kararı aldığım motorı sıfırından çok daha mükemmel olsa bile kesinlikle kararımdan dönmeyi düşünümyordum taki sevgili dostum OKAN'la tanışana kadar motorun üzerinde çok emeği var ve bundan sonrada olacağına eminim bana bu motoru ilk aldığım günki kadar yeniden sevdiren insan odur kendisine çok çok teşekkürlerimi sunarım zahmetimi çekti ve çekiyor motoru satmama inanın ondan başkada kimse engelleyemezdi çok uzun görüşmeler yapmadık kendisiyle ama kısa zamanda benim için çok uğraştı inşallah dostluğumuz onunla ve buradaki herkesle baki olur, evet arkadaşlar bu sebeplerden dolayı bundan sonra inşallah bende buradayım herkesle zaman içinde güzel dostluklar kurmak dileğiyle tekrar herkese selam.
http://upload7.postimage.org/681690/Resim082.jpg (http://upload7.postimage.org/681690/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/681703/Resim079.jpg (http://upload7.postimage.org/681703/photo_hosting.html)

carvalho
13.Nisan.2007, 12:02
Günay kardeşim, şöyle bir memleket havası koklattın bize, sağolasın.
Ben de yabancı sayılmam, doğum yeri Terme, doğma büyüme Samsun, 1990'dan beri İstanbul

Ne güzeldir oralar şimdi

Boztepe'de Ordu'lu gençler yamaç paraşütü yapıyordu. Kıvıl kıvıl süzülüyorlardı valla, bravo...

inci
13.Nisan.2007, 12:39
Hımmmmm, sizde oluyo diyiverin ne olcek, hatta yeni sezonda şof tiviye geçcek dersiniz iyi paraya, değil kızı babası bile evlenir benle o zaman :D
Tercihlere saygı duyarız :evil: ne diyelim ,kendin gibi tercihlerinde DELİİ :evil:

emrahss
13.Nisan.2007, 13:10
Ordu'dan Günay, hoşgeldin kardeşim.
Ya arkadaşlar, forum ne kadar hızlı ilerliyor. Bir kaç gün ilgilenemedik, üç sayfa forum olmuş, biz anca hoşgeldin dedik. Yaz geldi benim işler açıldı, işyeri ana baba günü gibi. Bu arada Kino Baba ve Okan kardeşim, sizin işlerde bi değişiklik yok her hal, habire yazıyorsunuz :D

Kino
13.Nisan.2007, 13:21
emrahh yok walla iş güç yok işte öylesine eğleniyoruz , belki bu aydan sonra

ama günay kardeşimde sırf karizmaymış yaa bir de RR yi satacak karizmayı bozacaktı okan iyi yaptında sattırmadın :wink:

okan
13.Nisan.2007, 15:21
Ordu'dan Günay, hoşgeldin kardeşim.
Ya arkadaşlar, forum ne kadar hızlı ilerliyor. Bir kaç gün ilgilenemedik, üç sayfa forum olmuş, biz anca hoşgeldin dedik. Yaz geldi benim işler açıldı, işyeri ana baba günü gibi. Bu arada Kino Baba ve Okan kardeşim, sizin işlerde bi değişiklik yok her hal, habire yazıyorsunuz :D Valla gomtanım her fırsatta yazmaya çalışıyorum... bı aralar benim işlerdede bi hareket başladı...ama yinede siteyi yanlız bırakmamaya özen gösteriyorum...

Tayfun
13.Nisan.2007, 20:25
İş yap önce iş, yoksa geziye gelcek benzin parası bulamıycan :D

Anonymous
13.Nisan.2007, 23:08
teşekkür ederim kino baba valla siteye üye olmadan namını duyduk aslında karizmanın alası sende zaten motorunu gördüm hasta oldum süper olmuş valla adamını bulsakta yaptırsak öle bişi okan söledi kendisi yaptı diye süpersin baba satmak ne kelime motoru artık bi değiştiriyorum motoru sormayın samsun dönüşü resimleri koycam ama o artcı koltuğunu araştırıp yaptırcam inşallah kaç gündür araştırıyorum fikirlerinize başvuracağım zaten motoru bi getirimde.
şu karadeniz turu için ne düşünürsün kino baba bide bizi ziyaret edin sonra doğu turu falan okanla bazı planlar kuruyoruz ama baklalım iştiraklerinizi bekliyoruz.

Tayfun
14.Nisan.2007, 02:24
Tek sorun zaman of of :(

inci
14.Nisan.2007, 12:20
Tek sorun zaman of of :(

demek senin zamanın yok :? asena seniii :evil:

Kino
14.Nisan.2007, 13:50
günay dostum teşekkür ederim iltifat kabul ediyorum yazdıklarını saolasın
okanda bilir elimden gelen bir şey warsa hemen yapmaya hazırım

inşallah bir karadeniz turu yaparım da gelirim sizin taraflara
işte bu konularda benim çok eksiğim var maalesef
1.si uçak fobim var uçağa binemiyorum :scared:
2.si araba sürmesini de hiç mi hiç sevmiyorum özellikle uzun yol :(
3. karadeniz de hiç bir yeri görmedim maalesef bugüne kadar. :?

okan
14.Nisan.2007, 14:48
kino baba burayaaa yumruk havayaaa..... sen bi karadeniz havası çeksen ciğerlerine varya baba.....bi daha dönmessin o sanayii şehrine....

Anonymous
18.Nisan.2007, 01:39
okan sen de bişiler söle kandıralım şu adamı getirelim bu taraflara iyi bir alışkanlık daha edinsin karadeniz bağımlılık yapar bilmez o bir geldimi devamıda gelir çağırmasakta gelir artık...

okan
18.Nisan.2007, 13:35
kino baba özel davet var sana... hadi be abiii...atla arabana gel.... :lol:

Kino
18.Nisan.2007, 14:49
aaahhh ahhh

şu okullar var be abicim okul servisi yaparım kızlara bir yere ayrılamam ki
ama dur bakalım aklımda yer etti okullar kapandıktan sonra bir turalıyacam zaten kısmet diyelim bekleyelim diyorum

teklifleriniz içinde teşekkür ediyorum tabii :roll: