PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sırt dayama

TLGYLDZ
04.Mayıs.2008, 20:51
Arkadaslar sırd dayamam kırıldı bugun yolculuk yaparken artcı tarafından fazla bır sekılde gerıye dayanma oldu sanırım elınde fazla olan varsa satmayı dusunurmu yada fıyatları hakkında bır bılgı verırse sevınırım kaynak yaptırmak ıstemıyorum ızı kalır dıye bırde gerıde kalan parcasını nasıl sokebılırız bunun cıkması ıcın amortısorunde sokulmesı gerekıyormu yardımcı olursanız cok sevınırım...

RızaHoşgör
04.Mayıs.2008, 22:23
motohobi ye müracaat.gayet iyi bir sisybar ın olacaktır

trapezus
04.Mayıs.2008, 22:26
ewett arkadaslar aynı sorun benımde basıma gelecek galıba catlak tespıt ettım
acaba bu ayakların fıyatı nedır tabıı parca varsaaa

RızaHoşgör
04.Mayıs.2008, 22:31
ewett arkadaslar aynı sorun benımde basıma gelecek galıba catlak tespıt ettım
acaba bu ayakların fıyatı nedır tabıı parca varsaaa
100 ytl abicim

aslanburclu
04.Mayıs.2008, 22:32
makinası clas olanlara yardımcı olabilirim ama clasların kolay kolay kırılmaz sanırsam E9 undur kırılan

Tayfun
04.Mayıs.2008, 23:11
Kırılan parçanın tanesi 40-50 ytl falan ama benden sana tavsiye sakın yenisini alıp takma, aynı paraya kendin daha sağlam birşey yaptır. Benimde kırılmıştı ve 5 milimlik lamadan kendim yaptım şimdi araba bile çekerim o demirlerle. Geri kalanını sökmek için amortisörü sökmene gerek yok çantaları sökeceksin ve sadece amortisörün vidası kalacak, ondan sonra çıkarması kolay...

yeaks
04.Mayıs.2008, 23:47
motohobiden alıcaksan vidalarını değiştirt adam gibi vida taksınlar bende motohobiden aldım sisy barım gevşeyip duruyodu geçenlerde cıvatacıdan uygun vidalar taktım ve o sissy bara scooter bağlayıp çektim 8)

TLGYLDZ
05.Mayıs.2008, 15:26
arkadaslar verdığınız bılgıler ıcın tesekkur ederım yolunuz acık olsun