PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2.Sakarya Poyrazlar Motosiklet Festivali (31 Mayıs 1 Haziran 2008)

aidikurt
08.Mayıs.2008, 22:43
31 Mayıs 1 Haziran 2008 SAKARYA POYRAZLAR MOTOSİKLET FESTİVALİ

http://www.sakaryamotosiklet.com/sehzade/brosur.jpg
http://upload8.postimage.org/77966/01bv8.jpg (http://upload8.postimage.org/77966/photo_hosting.html)

http://img20.imageshack.us/img20/5116/haritadc4.jpg

POYRAZLAR GÖLÜ

Farklı bir doğa harikası; Poyrazlar Gölü
Toprağı bereketli, yamaçları çam ve meşe ağaçlarıyla kaplı, baharda kır çiçekleriyle daha da renklenen, kuğuların uğrak noktası, nilüferlerle kaplı Poyrazlar Gölü huzurlu bir doğa cenneti.Tertemiz havada yürüyüş, piknik yapıp kafa dinlemek isteyenlerin gözdesi..

Poyrazlar Gölü, aynı isimli köyü ile Adapazarı'nın yanı başında.

Poyrazlar Gölü'nün sadece bir kıyısına kurulu köyün haricinde, asfalt yolu takip edenler doğuya doğru yönelince tavuk kümeslerine kadar güllerle kaplı şirin yerleşimler görebiliyorlar. Gölün büyük bölümü ise doğayla yalnız kalmak isteyenlerin dinlenebileceği kuş yuvası misali gizemli köşelere sahip. Yıl boyu ziyaretçi ağırlayan Poyrazlar Gölü, yalnız ilkbaharda değil, sonbaharda sararıp kızaran yaprakları, kışın kar manzaralı ağaçlarıyla, kışkırtıcı mekanlar sergiliyor. Göl, yaz ve kış aylarında dibinden çıkan kaynak suyuyla besleniyor, su fazlası Sakarya Nehri'ne ulaşıyor. Sazlık bölümler karabatak, sakarmeke, ördek gibi kuşların da yuvalanmalarına olanak sağlıyor.

Poyrazlar Gölü'nde Milli Park alanı içinde büfe bazı ihtiyaçları karşılarken, motorize araçlarla pamuk helva, elma şekeri türü yiyecek satanlara rastlanıyor. Buna Pazar günü ızgara köfte yapan araçlar da ekleniyor. Göl girişinde sağa ayrılan yolda ise, Balık Lokantası göl kıyısında açık ve kapalı bölümleriyle hizmet veriyor. Adapazarı deyince ilk akla gelen ıslama köfte. Izgarada pişirilen köftelerin yanına en az köfteler kadar lezzetli olup tek başına bile yenebilecek ekmekler veriliyor

http://upload8.postimage.org/77995/06hn6.jpg (http://upload8.postimage.org/77995/photo_hosting.html)
Sürekli yeşil olan bölge ilkbaharda kır çiçeklerinin açmasıyla tam bir renk cümbüşüne dönerken, göl içindeki nilüferler baştan çıkartıcı güzelliğe bürünüyor. Özellikle hafta sonu doğa severlerin akınına uğrayan Poyrazlar Gölü'nde balık dahil her türlü avcılık yasak. Günübirlik kullanım alanı dahilinde 8 tane yağmur barınağı (Kamelya), bir tane büfe, çocuk oyun alanları, 3 tane bay-bayan WC, 14 tane halka açık çeşme ve 180 sabit masa bulunuyor.

Nasıl Gidilir.?

Özel araçla yola çıkanlar, Bolu veya istanbul yönünden otoban kolaylığı ile Adapazarı'ndan geçecekler. Karasu kavşağından ayrılınca Poyrazlar Gölü'ne ulaşıyorlar.
Kent içinden geçen ana yolu takip ederek , şehir içinde yön gösteren tabelalara dikkat! 9 kilometre sonra, Adapazarı'nın kuzeydoğusundaki Poyrazlar Köyü ve gölüne ulaşacaklar.
Aynı yolu belediye otobüsü ile gitmek isteyenler, Adapazarı Çeşme Meydanı'ndan saat başı kalkan seferleri kullanabilirler. Adapazarı'nın rafinerilere yakınlığı nedeniyle, aracınızını yakıt deposunu kentlere oranla daha ekonomik fiyatla full yapabilirsiniz.

Ne Yenir.?

Poyrazlar Gölü'ne giderken ya da dönerken, Adapazarı içinde tarihi köftecide yiyeceğiniz ekmekli özel köftelerin ve içeceğiniz şıranın tadına doyamayacaksınız.
Göl çevresi piknik alanı olarak düzenlenmiş. Bir ölçüde ihtiyaçları karşılayan tabii mevsiminde giderseniz! büfe bulunuyor. Ama piknikçiler yiyeceklerini beraberlerinde götürüyor.
Göle giderken tavuk gördüğünüz evlerden köy yumurtası sorabilirsiniz. Gölde balık tutmak yasak. Ancak izin verildiği zaman yakalanan kızılkanat balıklarıyla menünüzü çeşitlendirebilirsiniz.
Gün boyu tertemiz havada iştahınız iyice açıldıysa, açılmadıysa da farketmez. Mutlaka gidin! Adapazarı deyince ilk akla gelen ıslama köftenin tadına bakın.
Adapazarı depreminden önce şehir merkezinde, bir baska yerde hizmet veren Ünlü Kazım Paşa Köftecisi, Adapazarı çarşı merkezindeki yeni yerinde faaliyetine devam ediyor.
1912 yılından bu yana hizmet veren köftecide, yiyeceklerinizin tadını unutamayacaksınız. Bu köftelerin özelliği ne derseniz!
Izgarada pişirilen köftelerin tadına doyum olmuyor ama, en az köfteler kadar lezzetli olan ekmekler köfteye tadını veriyor.
Yanında turşu ve soğan veriyorlar. İçecekleriniz arasında bulunan şıra da, köfteyle birlikte bir başka lezzette.

İlginç Yerler.

Bolu Yedigöller, Gölcük, Abant, Sapanca kadar tanınmasa da, bu şirin göl ulaşım kolaylığı, sessiz, sakin, huzurlu ortamı ile ilgi görüyor.
Orman Genel Müdürlüğü'ne bağlı Poyrazlar Gölü'nün Milli Egemenlik Parkı, özellikle hafta sonları piknikçilerin, doğaseverlerin akınına uğruyor. Poyrazlar Köyü, 750 dönümlük alana kurulu ve 90 haneli. Adapazarı'nın bol yağış alan bereketli toprakları üzerine kurulu köyün halkı, sebzecilik, meyvecilik ile uğraşırken, senede üç mahsül aldıklarını belirtiyor. Mısırcılık başta olmak üzere, yöre halkı tipik köy evlerinin bahçelerinde ve tarlalarında tavukçuluk ve hayvancılıkla da uğraşıyor.

Poyrazlar Gölü'nün sadece bir kıyısında kurulu olan köy, göl çevresini turlamak isteyenlerin yolu üzerinde bulunuyor. Yapılaşmaya karşı bilinçli olarak mücadele eden köy halkı, doğayı da korumak için çaba sarfediyor. Gölün büyük bölümü ise, doğa ile yalnız kalmak isteyenlerin hoşlanacağı, dinleneceği yerlere sahip.
İlkbaharda kır çiçekleriyle renklenen göl çevresi, sonbaharda sararıp kızaran yapraklarla kışkırtıcı bir güzelliğe bürünüyor.
Poyrazlar Gölü'ne gelenler girişte, Milli Parklar'a belli bir ücret ödüyor. Araç için de ekstra ücret alınıyor. Araçla girmek istemeyenler girişte araçlarını park edebiliyorlar. Piknik masaları, ocaklar, çocuk oyun aletleri, kameriyeler, iskeleler, piknikçi doğa severler için hazırlanmış. Asfaltlanmış yolları kullanarak istediğiniz yere aracınızla gidebiliyorsunuz.
Göl yaz ve kış alarında dibinden çıkan kaynak su ile besleniyor. Suyun fazlası Sakarya nehrine ulaşırken, değişken suya sahip gölü, karabatak, sakarmeke, ördek, kuğu gibi kuşlar da ziyaret ediyor. Kurbağa seslerinin sıkça duyulduğu göl çevresinde otlayan koyun, kuzu, inek ve kaplumbağalar diğer görebileceklerinizden.
Bazı bölümlerinde nilüferler açan, bazı kıyıları sazlarla kaplı Poyrazlar Gölü'nün derinliği, 12 metre. Dibi bataklık olan ve yüzme yasağı bulunan göl suları da yüzmeye elverişli değil.
Adapazarı'nda gideceğiniz yerler arasında Atatürk'ün kaldığı ev de gezilebilir. Binanın birinci katında Atatürk'ün özel eşyaları ve sofra takımları görülebilir. Müzenin bahçesinde arkeolojik parçalar, mezar stelleri sergilenmekte.
Bazı bölümlerinde nilüferler açan, bazı kıyıları sazlarla kaplı Poyrazlar Gölü'nün derinliği, 12 metre.
Dibi bataklık olan ve yüzme yasağı bulunan göl suları da yüzmeye elverişli değil.
Adapazarı'nda gideceğiniz yerler arasında Atatürk'ün kaldığı ev de gezilebilir.
Binanın birinci katında Atatürk'ün özel eşyaları ve sofra takımları görülebilir.
Müzenin bahçesinde arkeolojik parçalar, mezar stelleri sergilenmekte

http://upload8.postimage.org/78017/dsc00802am3gz4.jpg (http://upload8.postimage.org/78017/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/78030/dsc00805gs6zj3.jpg (http://upload8.postimage.org/78030/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/78040/dsc00813iu0bj0.jpg (http://upload8.postimage.org/78040/photo_hosting.html)

İSTANBUL EKİBİ

Buluşma Yeri:Kozyatağı Carrefour Önü
Buluşma Zamanı:31 Mayıs 2008 Saat 10:00
Konaklama:Çadır

Katılım Listesi

İSTANBUL

1-aidikurt + fisrtlady + babylady
2-ilkerkoparal
3-doğan
4-yenikoylu_ua(+1)
5-BULL
6-carvalho
7-crazyhorse
8-kıvılcım (+1)
9-tayfun (+2)
10-polo
11-gencer (+1)
12-RızaHoşgör+kızı

Ankara

1- Aksu abi
2- mali
3- lunatic
4- kostak06
5- cihat abi
6- Levent
7- Hilmi
8- MKEpez

KOCAELİ

1-tatar

AFYONKARAHİSAR

1-KAYNARCA

EDİRNE

1-hando

kaanka
08.Mayıs.2008, 22:45
İSTANBUL

2-kaanka + 1

doğan
08.Mayıs.2008, 22:49
Raptor Riders ile ilk tanıştığım gezidir. İnşallah bu sene çok daha kalabalık olucaz.
İSTANBUL

2-kaanka + 1
3-doğan
4-
5-
6-

aidikurt
08.Mayıs.2008, 22:56
doğan kardeşim sedayı getırmıyonmu :)

valla ilk gezimizdi senle birlikte cok eglenmitik cok.
o zamanlar comezlik zamanlarımızdı raptorriders olusumu daha yenı yenı baslıyordu bu sene orda shov yapıcaz shov :) Herkes RaptorRiders Shov izliyecekl:)

Hele birde katılım yüksek olursa o zaman değmeyin keyfimize.

yenikoylu_ua
08.Mayıs.2008, 22:58
Gelicez herhalde

Katılım Listesi

2-kaanka + 1
3-doğan
4-yenikoylu_ua(+1)
5-
6-

doğan
08.Mayıs.2008, 22:58
Başlığı görünce hemen kendimi yazdım. o nun gelip gelmeyeceği konusunda şu an için bi fikrim yok. Gçen sene 7-8 kişilik bir ekiptik. hepizim çömezdik. diğer motor grupları şov yaparken biz kenarda izliyoduk. Bu sene herkes Reptorriders i konuşacak...:cheesy:

aidikurt
08.Mayıs.2008, 23:00
Gelicez herhalde

Katılım Listesi

2-kaanka + 1
3-doğan
4-yenikoylu_ua(+1)
5-
6-

kardeşim zaten sensiz olmaz sen ismini yazdırmasan bile biz yazarız sen bu sitenin baştacısın
Bu arada sakın yeşilkapak (metin abi) abimizi getirmeyi unutma onsuz hiç ama hiç olmaz .Bunda sonra kampingmiş mangalmış deyince yeşilkapak (metin abi) üstüne tanımam.

doğan
08.Mayıs.2008, 23:04
kardeşim zaten sensiz olmaz sen ismini yazdırmasan bile biz yazarız sen bu sitenin baştacısın
Bu arada sakın yeşilkapak (metin abi) abimizi getirmeyi unutma onsuz hiç ama hiç olmaz .Bunda sonra kampingmiş mangalmış deyince yeşilkapak (metin abi) üstüne tanımam.
bundan sonra kamp ve yeme içme konusunda Metin abinin yanından ayrılmam. Ben böyle keyif adamı görmedim 8)

aidikurt
08.Mayıs.2008, 23:39
hadi kardeşler yazdırın isimlerinizi topik şenlensin biraz

BULL
08.Mayıs.2008, 23:58
olm bugün gittim şişme yatağın çift kişiliğinden aldım
abantta tek kişilikte asker gibi hazırolda yatmıştım...
Poyrazlarda çadırımda yayıla yayıla yatıcam

yiiiiiihaaaaa :cheesy::cheesy::cheesy:

Katılım Listesi

2-kaanka + 1
3-doğan
4-yenikoylu_ua(+1)
5-BULL
6-

Kaynarca
09.Mayıs.2008, 08:26
AFYONKARAHİSAR

1- KAYNARCA

Vay be bu günleride mi görecektim :)
Ehliyet o tarihe yetişecektir...

carvalho
09.Mayıs.2008, 08:28
KArdeşimmmm, geliyorum tabiiii....

kaanka
09.Mayıs.2008, 08:42
Güncel liste ozaman selçuk kardeşimle birlikte

Katılım Listesi

2-kaanka + 1
3-doğan
4-yenikoylu_ua(+1)
5-BULL
6-carvalho
7-
hadi arkadaşlar elleri görelim...

dağcı
09.Mayıs.2008, 09:10
hani Ankara'da kimsenin ismi yazmıyo... aaa... olmazki...
ben geliyorum beni yazın da geri kalan ne olur bilmiyorum...

ANKARA
1- dağcı

yenikoylu_ua
09.Mayıs.2008, 10:09
Katılım Listesi

İSTANBUL

2-kaanka + 1
3-doğan
4-yenikoylu_ua(+1)
5-BULL
6-carvalho
7-
8-

ANKARA

1-dağcı
2-
3-
4-
5-

AFYONKARAHİSAR

1-KAYNARCA

Samsun İzmir Bursa Mersin herilden bi temsilci muhakkak özellikle haziranda işi olanlar düğün dernek filan

delibeygir
09.Mayıs.2008, 10:18
bende varım :cheesy:

İSTANBUL

2-kaanka + 1
3-doğan
4-yenikoylu_ua(+1)
5-BULL
6-carvalho
7-crazyhorse
8-

ANKARA

1-dağcı
2-
3-
4-
5-

AFYONKARAHİSAR

1-KAYNARCA

aidikurt
09.Mayıs.2008, 10:28
ohhh be zafer kardeşim bende ne zaman adını yazdırıcan diye merak ediyordum bu gezileri sakın kacırma valla sezon cok cabuk bıtıyor sonra ınsan kafasını duvarlara vuruyor.

delibeygir
09.Mayıs.2008, 10:41
biliyorum yaw zaten abanta gelemedim acayip üzülmüştüm ama bi yandanda iii oldu komple bakıma girdi motor cumartesi günü arka teker rulmanı dağılmış iyikide gelmedim açıkçası yoksa yolda çok kötü sonuçları olabilirdi neyse bunu hayatta kaçıramazdım ayvalığa daha çok var zaten.

kıvılcım
09.Mayıs.2008, 12:45
arkadaşlar yazaın bakalım +1 olarak

malikocas
09.Mayıs.2008, 17:19
ANKARA
1- dağcı[/quote]
2- malikocas

Listeyi kim açtı? kim tutuyor tam kestiremiyorum ama bende ekliyorum adımı...

düzenmeke size ait artık...

Tayfun
09.Mayıs.2008, 19:23
Yazın benide

Tayfun +2

polo
10.Mayıs.2008, 00:43
benide yazın gelmeye çalışacagım geçen sene motor yoktu o yüzden araba ile gittik inşallah hava iyi olur

alex
10.Mayıs.2008, 02:33
şiişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşt:(

haluka28
10.Mayıs.2008, 08:15
Katılım Listesi

İSTANBUL

2-kaanka + 1
3-doğan
4-yenikoylu_ua(+1)
5-BULL
6-carvalho
7-
8-

ANKARA

1-dağcı
2-
3-
4-
5-

AFYONKARAHİSAR

1-KAYNARCA

Samsun İzmir Bursa Mersin herilden bi temsilci muhakkak özellikle haziranda işi olanlar düğün dernek filan

ya gelmeyi çok isterdik ama yol az buz değilki en az 800 km yol ve bu kadar kısa sürede zor yani

chopell
10.Mayıs.2008, 15:55
olm bugün gittim şişme yatağın çift kişiliğinden aldım
abantta tek kişilikte asker gibi hazırolda yatmıştım...
Poyrazlarda çadırımda yayıla yayıla yatıcam

yiiiiiihaaaaa :cheesy::cheesy::cheesy:

Katılım Listesi

2-kaanka + 1
3-doğan
4-yenikoylu_ua(+1)
5-BULL
6-

kutunun üstündekini yine vermediler anlaşılan.. :):p:p

lunatic
10.Mayıs.2008, 19:27
1- Aksu abi
2- dağcı
3- mali
4-lunatic
5-rommel (icapçı olmazsa)
6- kostak06
7- cihat abi

istemeyen ismini çıkarabilir.

Kaynarca
10.Mayıs.2008, 20:53
Ankara ekibinin güzergâhı nasıl olacak acaba? Afyon üzeri mi gidecekler??

lunatic
10.Mayıs.2008, 21:08
Ankara ekibinin güzergâhı nasıl olacak acaba? Afyon üzeri mi gidecekler??:cheesy:
Başkan nasıl güzergah çizerse öyle gideriz. Büyük ihtimalle otobandan...

dağcı
11.Mayıs.2008, 12:15
Ben +1 geliyorum arkadaşlar...

tatar
11.Mayıs.2008, 20:32
Adapazrının dıbınde olacam ve ben gelmeyecem. benıde ekleyın lısteye kardeslerım.

tatar ( merter)
izmit / kocaeli

Aksu
11.Mayıs.2008, 22:35
Ankara ekibinin güzergâhı nasıl olacak acaba? Afyon üzeri mi gidecekler??

Burak ben gitmek için karar vermiş değilim.

Burak sen gitmek istersen güzergahın belli, Afyon-Kütahya-Bozüyük-Bilecik-Adapazarı.

Ankara nı güzergahı da otobandan direk Adapazarı.

BULL
12.Mayıs.2008, 08:22
kutunun üstündekini yine vermediler anlaşılan.. :):p:p
bu sefer kutunun üzerinde 2 kişinin resmi varıdı...

ben özellikle istemedim :p:p:p

malikocas
12.Mayıs.2008, 11:13
benide yazın gelmeye çalışacagım geçen sene motor yoktu o yüzden araba ile gittik inşallah hava iyi olur

sevgili öz abicim sensiz olurmu lütfen zaten sen yoksan bende yokum inan...

görüşmek üzere..

aidikurt
12.Mayıs.2008, 11:31
Güncel Katılım Listesi

İSTANBUL

2-kaanka + 1
3-doğan
4-yenikoylu_ua(+1)
5-BULL
6-carvalho
7-crazyhorse
8-kıvılcım (+1)
9-tayfun (+2)
10-polo

ANKARA

1- Aksu abi
2- dağcı (+1)
3- mali
4-lunatic
5-rommel (icapçı olmazsa)
6- kostak06
7- cihat abi

KOCAELİ

1-tatar

AFYONKARAHİSAR

1-KAYNARCA

daha ne bekliyorsunuz haydi isminizi yazdırın.

carvalho
12.Mayıs.2008, 11:34
Sayımız 19 şimdilik. En az 30 oluruz bence. Havalar da mükemmel gidiyor, hoş bizim için farketmez, Abant ayazını iliklerimize kadar çeken çılgın motorcularız ne de olsa :)

infinitedreams
12.Mayıs.2008, 11:41
Zamanlama harikası bir organizasyon. Bayıldım.
O tarihlerde işimle ilgili önemli bir programım var. Gerçi iptali sözkonusu ama... daha görünen bir şey yok, bakalım.
Ayvalık öncesi iyi bir ısınma turu olurdu aslında.

(Not: Hala enter alt satıra geçtiğim yerler mesajda birleşik görünüyor. Kafam allak bullak)
(Not2: Halloldu sanki. En azından öyle görünüyor)

Kaynarca
12.Mayıs.2008, 11:46
Ben Afyon'dan bikaç motorcu arkadaşı getirebilirim aslında ama uyumlu bir ekip olabilirmiyiz şüpheliyim.. Bence RaptorRiders olarak en az 50 motor bu etkinlikte yer alır.8)

BULL
12.Mayıs.2008, 22:38
Ben Afyon'dan bikaç motorcu arkadaşı getirebilirim aslında ama uyumlu bir ekip olabilirmiyiz şüpheliyim...
neden? senin motorcular çokmu serseri???
biz biraz efendi takımı sayılırız, gelipte bizide bozmasınlar :p

Aksu
12.Mayıs.2008, 23:02
neden? senin motorcular çokmu serseri???
biz biraz efendi takımı sayılırız, gelipte bizide bozmasınlar :p

:cheesy::cheesy::cheesy:

Burak tam tersini düşünüyo :cheesy::cheesy::cheesy:

Alper de benim adımı peşin peşin yazmış, ben kararımı vermedim daha, zaten bugüne kadar nereye adımı yazdırdıysam muhakkak gitmişimdir, o açıdan karar vermediğim bir geziye adımın yazılması, gelmediğim zaman kayış attı durumuna düşer, şimdiden gerekçemi yazayım da, gelirsem ne ala,

Tayfun
12.Mayıs.2008, 23:32
Dümen kırma aksu babaaaaaaaaaaa :p

BULL
12.Mayıs.2008, 23:44
bu arada 31/05/08 - 01/06/08 AÖF sınavları varmışşş

yaw bu öğrencilik öldürecek beniii :?::(:shock::duvar:[smilie=redcolorz3_::hırr:

carvalho
13.Mayıs.2008, 08:48

yaw bu öğrencilik öldürecek beniii :?::(:shock::duvar:[smilie=redcolorz3_::hırr:

Bu kötü haber işte :(

Sağlık olsun kardeşim, bir sonraki hafta KArtalkaya yaparız, HMK olayı8)

Tilkide kuyruk inmez, RR'de gezi bitmez :mrgreen:

aidikurt
13.Mayıs.2008, 09:02
sınavı bıtırır bıtırmez atlar motora gelirsin kardeim 2 saatlık yol.ordada kafanı dagıtmıs olursun ıyı olur

BULL
13.Mayıs.2008, 12:58
sınavı bıtırır bıtırmez atlar motora gelirsin kardeim 2 saatlık yol.ordada kafanı dagıtmıs olursun ıyı olur
nasıl geleyim loo
hem sabah hemde öğleden sonra sınav var
hem cumartesi hem pazar...

ama demokraside çareler tükenmez...
gün doğmadan neler yenir neler :p:p:p

kaanka
13.Mayıs.2008, 17:24

arkadaşlar aynı dert bizde de var bizide silin listeden...:cry: eşimle birlikte gelmeyi çok istiyorduk ama napalım bidaki geziye katılırız artık...:x

aidikurt
13.Mayıs.2008, 18:05
alper kardeşim senın ne sınavın var yahu ???? silmiyorum olum listeden ölmek var donmek yok :x

BULL
13.Mayıs.2008, 19:20
arkadaşlar konuyu sizlere danışmak istedim :lol:

şimdi ara sınav sonuçları:

gen.mat: 42
muh.uyg: 37
kamu mal: 17
istatistik: 35
iktisat teo:31

bu sonuçlara göre finallere girip hafta sonumu rezilmi edeyim? :hırr:
yoksa Poyrazlara gidip keyfimemi bakayım? :mrgreen:

Tayfun
13.Mayıs.2008, 19:27

Etleri sucukları düşün kankaaaa, kızarmış ekmekleriiiiiii, salatalarııııııııı, dersler bunlardan kıymetlimiiiiiiiii :x

BULL
13.Mayıs.2008, 19:29
Etleri sucukları düşün kankaaaa, kızarmış ekmekleriiiiiii, salatalarııııııııı, dersler bunlardan kıymetlimiiiiiiiii :x
olm onlar zaten hiç aklımdan çıkmıyokiiii :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

kaanka
13.Mayıs.2008, 19:46
alper kardeşim senın ne sınavın var yahu ???? silmiyorum olum listeden ölmek var donmek yok :x

valla hanım acayip çalıştı kursa felanda gitti mecbur kalıyoruz :cry:
dediğim gibi başka gezilere inşallah, yaz yeni başlıyor bol bol gezeriz diyip krendimi avutucam artık....:(

kaanka
13.Mayıs.2008, 19:50

olum bilo sen bu notlarla zaten büte kalırsın bari geziyi kaçırma...:p

aidikurt
13.Mayıs.2008, 20:22
bırak kardeşim o zaman hatunu kendin gel kardeşim :mrgreen:

aidikurt
13.Mayıs.2008, 20:23
bülent kardeşim bak sen beni dinle sen o notlarla bi .....ok yapamazsın bari haftasonunu mahvetme gel bizle :)

doğan
13.Mayıs.2008, 20:48
Şimdi sınava gireceksin, sonuçları bekliceksin, bakmışsın gçememişsin moralin bozulacak. Sen girme sınava geziye gel hiç değilse iyi zaman geçirmiş oolursun. Sonuç aynı:mrgreen:

Ben denemiştim sınava girmeyince kaldığına da üzülmüyor insan hehee...

foreman
13.Mayıs.2008, 21:13

egitim şart...
arkadaslarımız senı aralarında gormek ıcın ole soluyo...
sen sınavı kazandıgındakı kıdem maas farkını dusun...
o farkla yenı bı motor,duzenlı bı alıle ve gezılecek yollar var...
hayydiiiii hayırlı tıraşlarrrr....:mrgreen::mrgreen:

BULL
13.Mayıs.2008, 22:08
Şimdi sınava gireceksin, sonuçları bekliceksin, bakmışsın gçememişsin moralin bozulacak. Sen girme sınava geziye gel hiç değilse iyi zaman geçirmiş oolursun. Sonuç aynı:mrgreen:
Ben denemiştim sınava girmeyince kaldığına da üzülmüyor insan hehee...

bende öyle düşünmüştüm :p :p :p

egitim şart...
arkadaslarımız senı aralarında gormek ıcın ole soluyo...
sen sınavı kazandıgındakı kıdem maas farkını dusun...
o farkla yenı bı motor,duzenlı bı alıle ve gezılecek yollar var...
hayydiiiii hayırlı tıraşlarrrr....:mrgreen::mrgreen:

Fatih abim hastayım senin yorumlarına :cheesy:
daha 2.sınıftayım bu sene geçsemde maaşta "tık" olmaz :mrgreen:
nasıl olsa bütte var şansımı oradada denerim :?

aidikurt
13.Mayıs.2008, 22:09
bülent kardeşim sen beni dinle bosver sınavı :x

BULL
13.Mayıs.2008, 22:11
bülent kardeşim sen beni dinle bosver sınavı :x
Atmiiin artık maaş farkını senden karşılarız orada 8)8)8)
Antrikot falan ısmarlarsın bana :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

foreman
13.Mayıs.2008, 22:23
Atmiiin artık maaş farkını senden karşılarız orada 8)8)8)
Antrikot falan ısmarlarsın bana :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

geleceeeni bı antrıkota satıyon...
hic olmazsa 5 tane ıste...:mrgreen:
atmın antrıkotun ne oldugunu orenmısmı...
ogrendıysenız bana da anlatın yawww:p:p
ısı gucu asmaya deger bısımı...

bu arada cıddı cıddı gelmeyı dusunuyordum ama o gun ıs yerınden 4 personelım sınava gıdecek...
eee hafta sonu gezmenın planlarını yapan arac sahıplerını kım dusunecek...FOREMAN:mrgreen:

aidikurt
13.Mayıs.2008, 22:26
ben sana antrıkotun kıralını getırırım kardesım sen yeterkı gel

kaanka
13.Mayıs.2008, 22:33

http://img141.imageshack.us/img141/2985/07fq9.jpg (http://imageshack.us)

Antrekot
Hayvanın kol kısmından elde edilir. Birinci kalite biftektir. Mangal türü tüketime uygundur. Bahçe ya da balkonlarda barbekü yapmayı seven tüketiciler tercih eder.

bumudur? sanırım budur :p

aidikurt
13.Mayıs.2008, 22:38
kaanka kardeşim paylaşım için teşekkürler

kaanka
13.Mayıs.2008, 22:42
teşekkürü bırak kardeşim malları görelim ilk gezide bekliyoruz antrekotları....:mrgreen:

BULL
13.Mayıs.2008, 22:50
Antrekot Hayvanın kol kısmından elde edilir. Birinci kalite biftektir.
haaahahaha Atmin ne demişti orada?
Antrekot hayvanın böğründen alınırmışşşş
:p:p:p

Tayfun
13.Mayıs.2008, 22:57
Ulen ya aklıma geldi başladım gülmeye gene, bunu canlandırma yapıp kaydetmek lazım ya :p

kaleci
13.Mayıs.2008, 23:09
Arkadaşlart dayanamdım kusura bakmayım.
Antrekot
Hayvanın kol kısmından elde edilir. Birinci kalite biftektir. Mangal türü tüketime uygundur. Bahçe ya da balkonlarda barbekü yapmayı seven tüketiciler tercih eder.

Dana Pirzola
Antrikot (Entrecotes) bölümünden hazırlanan ettir. Tüketiciye kemikle birlikte satılır.
"Bon filet" karın içinde, bel kemiğinin iki yanından aşağıya doğru uzanan bölüm. Blok olarak çıkarılıyor, dilimleniyor ve dövülüyor. Eğer biz bu bonfile parçasını parmak biçiminde dilimlersek işte parmak şinitzeli ya da jülyen doğranmış bonfile etini elde etmiş oluruz. Ahh öğrenmek, ne güzel değil mi? Antrikot neresi, bonfile neresi, nuar nerede? Bu terimler genelde Fransızca kökenli olduğu için, yanlış yazıldığı da çoktur. Ama yerleri doğrudur.

gençer
13.Mayıs.2008, 23:24
Allah Allah.. rakı balık bitti şimdi dana, büftek, antrikot başladı.. yerim antrikotunuzu bak lak lak yapmayın yazın bizide...:evil:

gencer +1

antrikot mantrikot bilmem ..şöyle yağlı kuzu pirzolayı tek geçerim..kuzuda körpe olacak yanında yoğurt olacak üfff...

dağcı
14.Mayıs.2008, 09:11
aaaaaah nerden çıktı bu sınav yaaa...
bizim hatun da girecek.
arıza çıkarmazsa ben tek kaçmayı deniyecem ama pek ihtimal vermiyorum...
Tamam, itiraf ediyorum ben bir KELEBIK ım:(:(:(:(

Aksu
14.Mayıs.2008, 13:52
Ankara olarak 17 Mayıs cumartesi günü toplanacağız ve gezi üzerinde karar verip toplu olarak gidip dönmek için plan yapacağız. Bende plan hazır da hoşnutsuz değil gönül rızasıyla olsun istiyorum. Mesela 31 Mayıs cumartesi sabah erkenden yola düşüp, Pazar öğlen de Karasu-Akçakoca-Düzce den dolaşarak Ankara ya geri dönüş planı gibi.

RızaHoşgör
14.Mayıs.2008, 18:57
bu antrikot hepimiz için geçerlimi?

aidikurt
14.Mayıs.2008, 19:28
valla rıza abı gecerlı dıyıcem sonra ısın ıcınden cıkamıcam gıbı geldı sakat bır soru sordun :)

yenikoylu_ua
14.Mayıs.2008, 20:41
Admin diilmisin gecerli olcak tabi ne tırsıyon

Tayfun
14.Mayıs.2008, 21:00
Ya buna güvenilirmi kubi abi, antrikot diye kimbilir ne getirir bu bize, bilse getircekte bilmiyo işte :D

RızaHoşgör
14.Mayıs.2008, 23:26
valla rıza abı gecerlı dıyıcem sonra ısın ıcınden cıkamıcam gıbı geldı sakat bır soru sordun :)
antrikot olursa ben gelirim bu geziye abicim.antrikotsuz çıkmam abi.
len ben taaa kasım ayında sucuk dedim az maz yedirdim bişiler.
anlamam admin değilmisin isterim antrikot u

BULL
14.Mayıs.2008, 23:50
antrikot olursa ben gelirim bu geziye abicim.antrikotsuz çıkmam abi.
len ben taaa kasım ayında sucuk dedim az maz yedirdim bişiler.
anlamam admin değilmisin isterim antrikot u
isterizzz isteriiizzz :cheesy:

yenikoylu_ua
15.Mayıs.2008, 00:14
yemekten başka bişi düşünmezmisin be BULL

BULL
15.Mayıs.2008, 08:34
düşünmezmiyim??? TATLI :cheesy:

RızaHoşgör
15.Mayıs.2008, 11:31
düşünmezmiyim??? TATLI :cheesy:
yakışırrrrrrrrrr

delibeygir
15.Mayıs.2008, 11:53
heheheh normaldir bülo bu sonuçta aklı fikri gıdada allahtan gıda sektöründe çalışmıyo market falan işletme batardı a.sını satayım bülodan müşterilere bişey kalmazdı :cheesy:

apex
15.Mayıs.2008, 18:55
Merhaba arkadaşlar.Ben Sakarya Motosiklet Spor Kulübü Yönetiminden Kemal.
Festival ile ilgili açıklayacı bilgileri eklemek istiyorum.
Bu arada hepiniz festivale bekleriz.
Görüşmek ve tanışmak dileği ile.
Saygılarımla.

FESTİVAL PROGRAMI ve AÇIKLAMALAR.

Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü tarafından,geçen sene 1.si düzenlenen Poyrazlar Motosiklet Festivalinin bu yıl 2.sini 30-31-Mayıs / 1-Haziran-2008 tarihleri arasında yine Poyrazlar gölü mesire alanında,Sakarya Büyükşehir Belediyesinin suponsorluğunda yapılacaktır.

3 gün sürecek etkinliklerde Motosiklet tutkunlarının kamp yapma imkanı bulacak.Milli park olan Poyrazlar gölüne girişler cuma günü başlayacak,aynı günü akşamı yakılacak kamp ateşiyle şenlikler başlayacak.

--Motosiklet gurupları doğa ile baş başa kalacak,çadırlarının yanlarına motorlarını park,istekleri halinde ferdi ateş yakma olanağı olacaktır.

--Çeşitli eğlence aktiviteleri düzenlenecektir.
--Müzik dj eşliğinde olacak,halk oyunları gurubu aktivitelere katılacaktır.
--Motosiklet ve sürücü aksesuarları için firmalar stand açacaklardır.
--Sabah kahvaltısı ve gün boyu ızgara mamülleri çok uygun fiyatla sunulacaktır.
--Alkollü ve alkolsüz içecekler piyasa fiyatında mini markette bulunacaktır.
--Poyrazlar Gölü içinde yunus tekneler kiralık olarak mevcuttur.
--Festival alanı içersinde kiralık ATV ler olacaktır.
--Festival alanı içersinde Motocros parkuru mevcuttur.
--Festival alanı içerisinde büfeler,wc ve çeşmeler mevcuttur.
(büfe sahipleri ile o güne özel indirimli fiyatlar konusunda görüşülmüştür.)
--kamp güvenliği mevcut özel güvenlik şirketinin yanı sıra İl jandarma komutanlığından
gelecek ekiplerle sağlanacak.
--Şenlikler süresince park içerisinde 1 ambulans ve sağlık görevlileri hazır bulunacaktır.
--Poyrazlar Festival alanına giriş ücret kişi başı 3 gün boyunca 10 ,-YTL dir.
Ödenecek bu ücret,Poyrazlar Gölünü işleticisi tarafından kapı girişinde tahsil edilecek ve bileklik verilmesi sureti ile giriş sağlanacaktır.
Festivalimizin yapıldığı alana gelindiğinde,kulübümüzün görevlileri tarafından karşılanıp,giriş kayıtları yapılıp, hediyeleri verildikten sonra,kendilerine ayrılan yerlere kamp kurmaları sağlanacaktır.

POYRAZLAR GÖLÜ
Farklı bir doğa harikası; Poyrazlar Gölü
Toprağı bereketli, yamaçları çam ve meşe ağaçlarıyla kaplı, baharda kır çiçekleriyle daha da renklenen, kuğuların uğrak noktası, nilüferlerle kaplı Poyrazlar Gölü huzurlu bir doğa cenneti.Tertemiz havada yürüyüş, piknik yapıp kafa dinlemek isteyenlerin gözdesi..

Gölün büyük bölümü ise doğayla yalnız kalmak isteyenlerin dinlenebileceği kuş yuvası misali gizemli köşelere sahip. Yıl boyu ziyaretçi ağırlayan Poyrazlar Gölü, yalnız ilkbaharda değil, sonbaharda sararıp kızaran yaprakları, kışın kar manzaralı ağaçlarıyla, kışkırtıcı mekanlar sergiliyor. Göl, yaz ve kış aylarında dibinden çıkan kaynak suyuyla besleniyor, su fazlası Sakarya Nehri'ne ulaşıyor
http://img363.imageshack.us/img363/3073/31975819mn6.jpg

NASIL GİDİLİR..?
Özel araçla yola çıkanlar, Bolu veya istanbul yönünden otoban kolaylığı ile Adapazarı'ndan geçecekler. Karasu kavşağından ayrılınca Poyrazlar Gölü'ne ulaşıyorlar.
Kent içinden geçen ana yolu takip ederek , şehir içinde yön gösteren tabelalara dikkat! 9 kilometre sonra, Adapazarı'nın kuzeydoğusundaki Poyrazlar Köyü ve gölüne ulaşacaklar. KAMP alanına kadar yol asfalttır.
http://img382.imageshack.us/img382/1130/yolmm8.jpg

KONAKLAMA

Çadırda kalamayacaklar için,
(Fiyatlar misafirler için özeldir.)

---GÜN Otel
Ankara Caddesi No:37/B
Telefonlar:0-264-278 81 76 (Cihat Bey)
Oda Fiyatları (Tv-Banyo-Kahvaltı)
1 kişilik oda…..25,-YTL

---GÜN Pansiyon
Yenigün Mh.Ömer Sk.No:13 Yenicami
İnci Göz Hastanesi Yani
Telefonlar:0-264-278 92 87 (Cihat Bey)
Oda Fiyatları (Ortak Banyo)
1 kişilik oda…..15,-YTL

---GRAND Hotel (3 Yıldız)
www.sakaryagrandhotel.com
Adnan Menderes Cad.No:128
Telefonlar:0-264-276 45 40 – 276 45 41
1 kişilik oda…..80,-YTL
2 kişilik oda…120,-YTL
3 kişilik oda…150,-YTL

---OBA Otel (2 Yıldız)
Ankara Caddesi No:84
Telefonlar:0-264-274 99 27 – 274 99 28
1 kişilik oda…..50,-YTL
2 kişilik oda…..80,-YTL
3 kişilik oda…100,-YTL

YOL YARDIM EKİBİ
ALO YARDIM
0-532-637 26 26
Reşat ESER
Motosiklet Ustası
Motosiklet Taşıma Romorku ile 7/24 hizmetinizde.

Her Türlü Sorularınız için
Festival Sorumlusu
Hakkı AKOVA
0-542-341 14 33

Tayfun
15.Mayıs.2008, 18:59
Zaman azalıyor yollar bizi beklerrrrr, kemal beyede paylaşımları için teşekkür ederiz...

carvalho
15.Mayıs.2008, 19:06
Sevgili Kemal, hoşgeldin öncelikle aramıza... Sitemizde seni ağırlamaktan mutlu olduk...

Detaylar için teşekkürler, kalabalık bir ekip olarak oradayız bir terslik olmazsa...

Aksu
16.Mayıs.2008, 16:33
Arkadaşlar Poyrazlar gezisi ile ilgili yeni bilgiler edindim sizlerle paylaşmak istedim.

--Çeşitli eğlence aktiviteleri düzenlenecektir.
--Müzik dj eşliğinde olacak,halk oyunları gurubu aktivitelere katılacaktır.
--Motosiklet ve sürücü aksesuarları için firmalar stand açacaklardır.
--Sabah kahvaltısı ve gün boyu ızgara mamülleri çok uygun fiyatla sunulacaktır.
--Alkollü ve alkolsüz içecekler piyasa fiyatında mini markette bulunacaktır.
--Poyrazlar Gölü içinde yunus tekneler kiralık olarak mevcuttur.
--Festival alanı içersinde kiralık ATV ler olacaktır.
--Festival alanı içersinde Motocros parkuru mevcuttur.
--Festival alanı içerisinde büfeler,wc ve çeşmeler mevcuttur.
(büfe sahipleri ile o güne özel indirimli fiyatlar konusunda görüşülmüştür.)
--kamp güvenliği mevcut özel güvenlik şirketinin yanı sıra İl jandarma komutanlığından
gelecek ekiplerle sağlanacak.
--Şenlikler süresince park içerisinde 1 ambulans ve sağlık görevlileri hazır bulunacaktır.
--Poyrazlar Festival alanına giriş ücret kişi başı 3 gün boyunca 10 ,-YTL dir.
Ödenecek bu ücret,Poyrazlar Gölünü işleticisi tarafından kapı girişinde tahsil edilecek ve bileklik verilmesi sureti ile giriş sağlanacaktır.
Festivalimizin yapıldığı alana gelindiğinde,kulübümüzün görevlileri tarafından karşılanıp,giriş kayıtları yapılıp, hediyeleri verildikten sonra,kendilerine ayrılan yerlere kamp kurmaları sağlanacaktır.

KONAKLAMA

Çadırda kalamayacaklar için,
(Fiyatlar misafirler için özeldir.)

---GÜN Otel
Ankara Caddesi No:37/B
Telefonlar:0-264-278 81 76 (Cihat Bey)
1 kişilik oda…..25,-YTL

---GÜN Pansiyon
Yenigün Mh.Ömer Sk.No:13 Yenicami
İnci Göz Hastanesi Yani
Telefonlar:0-264-278 92 87 (Cihat Bey)
Oda Fiyatları (Ortak Banyo)
1 kişilik oda…..15,-YTL

---GRAND Hotel (3 Yıldız)
www.sakaryagrandhotel.com (http://www.sakaryagrandhotel.com/)
Adnan Menderes Cad.No:128
Telefonlar:0-264-276 45 40 – 276 45 41
1 kişilik oda…..80,-YTL
2 kişilik oda…120,-YTL
3 kişilik oda…150,-YTL

---OBA Otel (2 Yıldız)
Ankara Caddesi No:84
Telefonlar:0-264-274 99 27 – 274 99 28
1 kişilik oda…..50,-YTL
2 kişilik oda…..80,-YTL
3 kişilik oda…100,-YTL

YOL YARDIM EKİBİ
ALO YARDIM
0-532-637 26 26
Reşat ESER
Motosiklet Ustası
Motosiklet Taşıma Romorku ile 7/24 hizmetinizde.

Her Türlü Sorularınız için
Festival Sorumlusu
Hakkı AKOVA
0-542-341 14 33

carvalho
16.Mayıs.2008, 16:56
Arkadaşlar Poyrazlar gezisi ile ilgili yeni bilgiler edindim sizlerle paylaşmak istedim.

hehe abi nereden edindin bu bilgileri :)
21 saat önce ben de edindim de bu topikten :mrgreen:

Aksu
16.Mayıs.2008, 17:43
hehe abi nereden edindin bu bilgileri :)
21 saat önce ben de edindim de bu topikten :mrgreen:

Gaye vatandaşa hizmet olsun du ama geç kaldık.

Siz İstanbul olarak bizden önce orada olacaksınız, çadır yeri ayarlayacaksınız ya bize de sizle aynı alandan en iyi yeri ayarlayın. Ben sizden önce Kapıdağ a geldim di taaaaaaaaaa Angara dan size çadır yeri bilem ayarladım dı.

Sakarya size yakın siz ev sahibi sayılırsınız, zaten dedelerin alayı Angara da.

He dede deyince dün Yaşar la konuştum bizim evin oraya gelmiş arabayla lafladık biraz, inşaat işiyle uğraşıyo, boya vs. motorunu özlemiş, en kısa zamanda Ankara ya getirecem motoru diyo.

carvalho
16.Mayıs.2008, 17:47
Gaye vatandaşa hizmet olsun du ama geç kaldık.

Siz İstanbul olarak bizden önce orada olacaksınız, çadır yeri ayarlayacaksınız ya bize de sizle aynı alandan en iyi yeri ayarlayın. Ben sizden önce Kapıdağ a geldim di taaaaaaaaaa Angara dan size çadır yeri bilem ayarladım dı.

Sakarya size yakın siz ev sahibi sayılırsınız, zaten dedelerin alayı Angara da.

He dede deyince dün Yaşar la konuştum bizim evin oraya gelmiş arabayla lafladık biraz, inşaat işiyle uğraşıyo, boya vs. motorunu özlemiş, en kısa zamanda Ankara ya getirecem motoru diyo.

Evet abicim, biz erken gider kamp alanı ayarlarız... Dedelerim gelecek onları ağırlamaz mıyız hiççç... Yaşar baba gelmeyecek mi, kelebek melebek gelsin bi şekilde yav, özledk komutanımızı da...

Aksu
16.Mayıs.2008, 17:53
Evet abicim, biz erken gider kamp alanı ayarlarız... Dedelerim gelecek onları ağırlamaz mıyız hiççç... Yaşar baba gelmeyecek mi, kelebek melebek gelsin bi şekilde yav, özledk komutanımızı da...

Yaşar ın işi zor ÖSS ye kadar İstanbul da, motoru burda olur nasıl olur bilmem de bizim Ayvalık zamanı da eşyayı yeni taşımış veya taşıyor olur, o zamanda işler karışık, bakalım son dakika kararı olacak onun işler haziran sonuna kadar.

Ankara dan Sakarya 300 km. dönüşü de Karasu-Akçakoca-Düzce ve Ankara olarak yaparız diye düşünüyom da gelecek Ankara ekibini razı edebilirsem. Hatta Sakarya ya gelişi Ankara-Baypazarı-Nallıhan-Mudurnu-Akyazı-Adapazarı olarak düşünüyorum.

Bizim Ankara ekibi bugüne kadar ben ne dediysem itiraz etmedi uyumludurlar sağolsunlar.

Nasıl plan ama, kıskanın İstanbul.:cheesy::cheesy:

carvalho
16.Mayıs.2008, 18:10
Yaşar ın işi zor ÖSS ye kadar İstanbul da, motoru burda olur nasıl olur bilmem de bizim Ayvalık zamanı da eşyayı yeni taşımış veya taşıyor olur, o zamanda işler karışık, bakalım son dakika kararı olacak onun işler haziran sonuna kadar.

Ankara dan Sakarya 300 km. dönüşü de Karasu-Akçakoca-Düzce ve Ankara olarak yaparız diye düşünüyom da gelecek Ankara ekibini razı edebilirsem. Hatta Sakarya ya gelişi Ankara-Baypazarı-Nallıhan-Mudurnu-Akyazı-Adapazarı olarak düşünüyorum.

Bizim Ankara ekibi bugüne kadar ben ne dediysem itiraz etmedi uyumludurlar sağolsunlar.

Nasıl plan ama, kıskanın İstanbul.:cheesy::cheesy:

İstanbul bu yaz tırt gidiyor. Ben de Angara ekibine katılacam :|

Tayfun
16.Mayıs.2008, 18:43
BENDEMİ GELEM ANGARAYAAAAA :p

Kaynarca
16.Mayıs.2008, 20:44
Aksu başkan,

Ankara ekibinden Sakarya'ya kesin katılacaklar listesi belli mi? Bir de sizden fikir almak istiyorum, ben burdan direkt Adapazarı'mı yapayım yoksa Ankara'ya gelip sizinle mi gideyim??

Aksu
16.Mayıs.2008, 23:22
Ankara ekibinden kimlerin geleceği daha belli değil, yarın konuşacağız ak ile kara belli olacak. Sonra ben listeyi tutarım.

İstanbul dan Ankara ya transferler başladı zaten, büyük önderimiz de kurtuluşu Ankara dan başlatmıştı, bizde Ankara dan başlatacağız sitemizin daha ilerilere gitmesi mücadelesini, peh peh ne ebiyat parçaladım yaw, Atatürk ün tırnağı bile olmaya razıyız .

İstanbul birliği bozmayın cuma toplantılarına katılımı yükseltin, gezilere katılımı yükseltin, İstanbul un Aidikurt tan Carvalho dan, Bull da, Tayfun dan ve diğer birkaç arkadaşdan ibaret olmadığını ıspat edin, birlikten kuvvet doğar.

aidikurt
17.Mayıs.2008, 16:34
istanbul ekibi senlenmeye baslıcak aksu abi yaza iyi giriş yapamadık ama merak etme istanbula yakısanı yapıcaz.

ilkerkoparal
18.Mayıs.2008, 14:38
nasib olursa bende gelirim dostlar

aidikurt
19.Mayıs.2008, 21:24
gel tabi ilker kardeşim özlettin kendini

RızaHoşgör
19.Mayıs.2008, 23:04
İSTANBUL

2-kaanka + 1
3-doğan
4-yenikoylu_ua(+1)
5-BULL
6-carvalho
7-crazyhorse
8-kıvılcım (+1)
9-tayfun (+2)
10-polo
11-gencer (+1)
12-RızaHoşgör+kızı

dostlar Allah nasip ederse ben ve kızım bu geziye katılacagız.31 mayıs için sabah halletmem gereken bir iş var.eger birgün önceden halledebilirsem sabah sizinle geleceğim aksi durumda akşam şenliği için saat 17 de yanınızdayız.artık bize bir çadırlık yer hazır edersiniz dimi?

aidikurt
19.Mayıs.2008, 23:07
obaaaa işte beklenen adam rıza abi ne zaman adını yazdırıcan diye beklıyorudum guzel istanbul ekibi şenlenmeye başladı çok eglenicez cok

RızaHoşgör
19.Mayıs.2008, 23:11
obaaaa işte beklenen adam rıza abi ne zaman adını yazdırıcan diye beklıyorudum guzel istanbul ekibi şenlenmeye başladı çok eglenicez cok
listeye ilker kardeşimizde katılacak,etti 13 motor.ben sakarya ya 20 motor gitmezsek bize yakışmaz derim

Tayfun
20.Mayıs.2008, 01:21
listeye ilker kardeşimizde katılacak,etti 13 motor.ben sakarya ya 20 motor gitmezsek bize yakışmaz derim

20 bile az sayı, 30 olmalı, yüzlerce kişiyiz ama çıkan sayı 2 bile değil daha :shock:

delibeygir
20.Mayıs.2008, 02:01
daha ankara yok burda yaf onlarda gelsin süper olcak :cheesy:

Aksu
20.Mayıs.2008, 08:33
daha ankara yok burda yaf onlarda gelsin süper olcak :cheesy:

Birinci sayfaya bakarsan listeyi görürsün.

Ankara listesindeki isimlerden sadece Aksu, Lunatic, Rommel kesin gideceğim dedi, diğer isimlerden ve listede olmayan isimlerden ses yok. Ankara daki arkadaşlar gitmeyi düşünenler yazsınlar isimlerini.

Çıkış zamanı 31 Mayıs Cumartesi sabah saat 06 da Batıkent M.Aksu nun evinin önünden hareket. Herkes deposunu doldurmuş vaziyette saat 06 da hazır olsun.

Gidiş güzergah ise Ankara-Beypazarı-Nallıhan-Mudurnu-Akyazı-Adapazarı-Poyrazlar.
Beypazarında kahvaltı yapılacaktır.

Dönüş güzergahı ise Poyrazlar-Karasu-Akçakoca-Düzce-Otobandan Ankara.

Tüm Ankara da ki arkadaşları bu ve bundan sonraki gezilere bekliyorum.

(Afyon dan Burak Kaynarca da Ankara ya gelecek ve bizle devam edecek.)

delibeygir
20.Mayıs.2008, 10:19
biliyorum aksu abi ankara kesin liste belli olsun illaki daha kalabalık olacağız demek istemiştim :mrgreen:

kıvılcım
20.Mayıs.2008, 15:02
arkadaşlar şu çocuklar ve hamileler için bir çözüm bulalım benim kız ben gelmezsem sizi yolamam diyor annesiyle resmen birbirine girdiler arada ben kaldım istanbuldan arabayla çıkıcak arkadaşlar şu çocuk ve hamile bayanlar için bir yer açsalar diyorum nacizane fikrim

Kaynarca
20.Mayıs.2008, 19:34
(Afyon dan Burak Kaynarca da Ankara ya gelecek ve bizle devam edecek.)

Baskanım HMK, Bolu gezisine sizlerle Ankara üzerinden gideceğim inş. Ancak Sakarya'ya belki direkt buradan da geçebilirim. Kesinleştirir sizi ararım. Saygılar..

RızaHoşgör
21.Mayıs.2008, 15:01
arkadaşlar şu çocuklar ve hamileler için bir çözüm bulalım benim kız ben gelmezsem sizi yolamam diyor annesiyle resmen birbirine girdiler arada ben kaldım istanbuldan arabayla çıkıcak arkadaşlar şu çocuk ve hamile bayanlar için bir yer açsalar diyorum nacizane fikrim
kıvılcım sen kızı al.bak ben böyle yaptım :)

siyahus
21.Mayıs.2008, 15:36
Bi aksilik çıkmazsa bende geliyorum , zaten pürenliyede motorsuz gittim içimde kaldı. Ağladım resmen.

gençer
21.Mayıs.2008, 19:53

abi biliyorsunki hanım hamile ve son anda yan yatıp çamura batmassa arabayla gelicem(mecburen) arabama misafir olmak için şimdilik kimseyle görüşmedim. yani şu anda iki kişiyiz hanım ve ben.. senin kızında bizimle gelebilir, yer var. yalnız hanım son anda gelmekten vazgeçerse ben busefer evde oturmam oyüzden gelmemesi durumunda b planı devreye girecek oda şu motorla gelicem artçımda kayıncom olacak.. iş b planına kalırsa naparız bilmiyorum ama hanım huysuzluk yapmazda gelirse arabada yer var ..

kıvılcım
22.Mayıs.2008, 15:39
abi biliyorsunki hanım hamile ve son anda yan yatıp çamura batmassa arabayla gelicem(mecburen) arabama misafir olmak için şimdilik kimseyle görüşmedim. yani şu anda iki kişiyiz hanım ve ben.. senin kızında bizimle gelebilir, yer var. yalnız hanım son anda gelmekten vazgeçerse ben busefer evde oturmam oyüzden gelmemesi durumunda b planı devreye girecek oda şu motorla gelicem artçımda kayıncom olacak.. iş b planına kalırsa naparız bilmiyorum ama hanım huysuzluk yapmazda gelirse arabada yer var ..

kardeş allah razı olsun valla birde sınavlar çıktı inşallah bir şekilde kaytarabilirsem mutlaka gelmek istyorum düşüdügün için çok teşekkür ederim

aidikurt
23.Mayıs.2008, 09:12
evet kaldı bir hafta daha kalabalık olmayız haydin isimlerinizi ekletin.

RızaHoşgör
23.Mayıs.2008, 11:56
ıstanbul uyuma festivali kaçırma

gençer
23.Mayıs.2008, 12:01
ıstanbul uyuma festivali kaçırma

Rıza abi diyorsa bişey biliyordur arkadaşlar dinleyin rıza abinizi... admin alınmasın adminde gelin demiş adminide dinleyin tabii::):)):):)

mojo
23.Mayıs.2008, 22:52
arkadaşlar ben ve artçım da katılmak istiyoruz. Eklerseniz seviniriz.

aidikurt
24.Mayıs.2008, 13:45
Katılım Listesi

İSTANBUL

2-kaanka + 1
3-doğan
4-yenikoylu_ua(+1)
5-BULL
6-carvalho
7-crazyhorse
8-kıvılcım (+1)
9-tayfun (+2)
10-polo
11-gencer (+1)
12-RızaHoşgör+kızı
13-ilkerkoparal
14-siyahus
15-mojo01 (+1)

ANKARA

1- Aksu abi
2- mali
3-lunatic
4- kostak06
5- cihat abi

KOCAELİ

1-tatar

AFYONKARAHİSAR

1-KAYNARCA

Aksu
24.Mayıs.2008, 17:36
Alper listeyi güncellemişsin ama orada Rommel imtihana girecek gelemiyo, Dağcı Barış ın da eşi imtihana gireceği için Barış da gelemiyo, MçAli yi zorlayacaz işi olmazsa gelecek.
Hilmi gelirim dedi,
Drag64 Emin gelirim dedi
Başka da gelecek olanlar olur diye tahmin ediyorum.

Çıkış zamanı 31 Mayıs Cumartesi sabah saat 06 da Batıkent M.Aksu nun evinin önünden saat 06,15 de hareket. Herkes deposunu doldurmuş vaziyette saat 06 da hazır olsun.

Gidiş güzergah ise Ankara-Beypazarı-Nallıhan-Mudurnu-Akyazı-Adapazarı-Poyrazlar.
Beypazarında tam teşekküllü tereyağlı bazlamalı bir paşa kahvaltısı yapılacaktır.

Dönüş güzergahı ise Poyrazlar-Karasu-Akçakoca-Düzce-Otobandan Ankara. (Poyrazlarda tekrar konuşuruz)

Tüm Ankara da ki arkadaşları bu ve bundan sonraki gezilere bekliyorum.

aidikurt
24.Mayıs.2008, 23:19
rommel kardeşim bırak imtahanı sonra girersin :)
dağcı kardeşim bırak yengeyi sende tek gel :)

NOT: LÜTFEN SAKARYAYA GELİRKEN HERKES PATCH TAKILI HALDE GELSİN.

Kaynarca
25.Mayıs.2008, 10:28
Arkadaşlar bilindiği üzre festival tarihi 30-31 Maysı ve 1 Haziran'ı kapsıyor. (3 gün)

30 Mayıs Cuma akşamı Sakarya'da olmayı planlayan var mı?

RızaHoşgör
25.Mayıs.2008, 11:11
ne bu yaw.ankara ve istanbul a sesleniyorum.konuşunca mangalda kül kalmıyor ama bakıyorum ankara istanbul toplamı 30 motor olamadık halen :(

Aksu
25.Mayıs.2008, 18:42
ne bu yaw.ankara ve istanbul a sesleniyorum.konuşunca mangalda kül kalmıyor ama bakıyorum ankara istanbul toplamı 30 motor olamadık halen :(

Rıza dediğin doğru da genel de üyelerimiz çoğu yani haftalık toplantılara gelen veya sitede yazıları olanlarda dahil yüzde 70 i yeni ve acemi. Kim alınırsa kızarsa gerçek bu.

Dolayısıyla uzun yol gezi vs dendi mi adamlar tırsıyo, gözünde büyüyo, onların açısından haklılar yani.

Şimdi il başkanları veya istanbuldaki modlar olsun bu tür gezilerde riske girmek istemiyor, bu iş bir zevk işi olduğundan gelmekte tereddüt eden ve acemi olan yeni arkadaşlara gelin diye zorlama yapmak istemiyoruz, olaki bir kötü durumda biz kendimizi suçlu hissederiz. Bakın Hitit motosiklet sitesinde her gezi öncesi topikte duyuru altına şu satırlar eklenir, herkes kendinden sorumludur diye.

Bu vesile ile kimseye telkinde bulunmak istenmediğinden katılım belli bir düzeyde oluyor. Ama böyle iyi bence. Kendine güvenen yeterli gören yeni arkadaşları da yalnız bırakacak değiliz elbet grup arasında kontrol altına alır ve sürüşünü sağlamaya çalışırız.

Geçmiş zamanda arkadaşın birine akıl verdik suçlu olduk, arabasının hava filitresini hiç değişmemiş bende hemen değiş dedim adam söktü açtı ki bırak pisliği içini örümcek bağlamış, neyse ben gittim bu vatandaş yeni filitre almış takarken filitre kapağının civatasını içeri düşürmüş ve manifold da kalmış, sonra ustaya götürmüş manifoldu söktürüp almış civatayı, sonra beni suçladı sen hava filtresini değiş demeseydin bu iş başıma gelmeyecekti ustaya şu kadar para verdim ver benim paramı cart curt tabii bende hastır dedim geçtim.

Ben burada kimseye telkinde bulunamam ve bulunmam da gelen gelir kimseye ayrıcalıklı davranmıyorum, her arkadaşa aynı mesafedeyim.

Rıza dediğin gibi katılım 30 kişi olursa olsun ama temiz olsun sorunsuz olsun kazasız olsun.

doğan
25.Mayıs.2008, 21:12
Arkadaşlar İstanbul tayfasının buluşma saati 10:00 olarak yayınlanmış, genelde buluşmalarda sohbet muhabbet ve gecikmeler derken belirlenen saatin 30-45 dk sonrasında hareket oluyor, bu da poyrazlara varışımızı geciktiriyor. Daha erken toplanılması hakkında Admin ve Modlar ne düşünür yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

aidikurt
25.Mayıs.2008, 22:14
Doğan kardeşim saat 09:00 -09:30 gibi en geç orda olucaz saat 10:00 hareket saatidir tam 10:00 da hareket edilecek geç kalanlar artık yolda yetişirler.Yolda uzun olmadığı için plan bu şekilde yapıldı.

aidikurt
26.Mayıs.2008, 15:10
evet arkadaşlar geri sayım başladı bu hafta raptorriders olarak sakrya poyrazlardayız hadi bakalım hayırlısı katılımı biraz daha yükseltelim.

Aksu
26.Mayıs.2008, 15:54
Alper Ankara listesini ilk sayfada güncellermisin.

ANKARA

1- Aksu abi
2- mali
3- lunatic
4- kostak06
5- cihat abi
6- Levent
7- Hilmi
8- Mkepez

lunatic
26.Mayıs.2008, 18:45
Rıza dediğin doğru da genel de üyelerimiz çoğu yani haftalık toplantılara gelen veya sitede yazıları olanlarda dahil yüzde 70 i yeni ve acemi. Kim alınırsa kızarsa gerçek bu.

Dolayısıyla uzun yol gezi vs dendi mi adamlar tırsıyo, gözünde büyüyo, onların açısından haklılar yani.

Şimdi il başkanları veya istanbuldaki modlar olsun bu tür gezilerde riske girmek istemiyor, bu iş bir zevk işi olduğundan gelmekte tereddüt eden ve acemi olan yeni arkadaşlara gelin diye zorlama yapmak istemiyoruz, olaki bir kötü durumda biz kendimizi suçlu hissederiz. Bakın Hitit motosiklet sitesinde her gezi öncesi topikte duyuru altına şu satırlar eklenir, herkes kendinden sorumludur diye.

..............................

Ben burada kimseye telkinde bulunamam ve bulunmam da gelen gelir kimseye ayrıcalıklı davranmıyorum, her arkadaşa aynı mesafedeyim.

Rıza dediğin gibi katılım 30 kişi olursa olsun ama temiz olsun sorunsuz olsun kazasız olsun. Aynen Katılıyorum. Zorlamayla olmaz. İşine gelen gelir gelmeyene de gönül koymak, zorlamak olmaz. (Abantı kurtardım mı abi :) )

Kaynarca
26.Mayıs.2008, 18:46
Arkadaşlar bilindiği üzre festival tarihi 30-31 Maysı ve 1 Haziran'ı kapsıyor. (3 gün)

30 Mayıs Cuma akşamı Sakarya'da olmayı planlayan var mı?

Sorumu yineliyorum.

Aksu
26.Mayıs.2008, 21:56
Aynen Katılıyorum. Zorlamayla olmaz. İşine gelen gelir gelmeyene de gönül koymak, zorlamak olmaz. (Abantı kurtardım mı abi :) )

Sakarya seyehatindeki performansına bağlı, Abant a gelmemeyi kurtarma olayı,

polo
26.Mayıs.2008, 22:33
sakarya gerçekten güzel yer ir gün olsun bizim olsun her şeye deger

yenikoylu_ua
26.Mayıs.2008, 23:57
Zaman kısaldı hazırmıyız arkadaşlar eğlenmeye ben çok sabırsızlanıyorum

Tayfun
27.Mayıs.2008, 00:04
Valla biz top atacaz gibi bu gidişle, bize ayvalık gezisi baya masraflı çıktı çünki...

yenikoylu_ua
27.Mayıs.2008, 00:12
Canınız sağolsun dicem ama sizsiz içimiz burkulur inşallah cumartesine kadar fikir değiştirirsiniz

gençer
27.Mayıs.2008, 00:19
Valla biz top atacaz gibi bu gidişle, bize ayvalık gezisi baya masraflı çıktı çünki...

böyle bişey yapamazssınız...:evil: inanmıyorum.. bu bi tür şaka olmalı..

Tayfun
27.Mayıs.2008, 00:25
Valla gencer bizde yapmak istemiyoruz ama gerçekten çok parçalandık maddi yönden, hesaplar tahminimizi 2-3 kat aştı ve artık masraf var bide şimdi motorlar için, nasıl yapıcaz bizde bilmiyoruz valla..

Aksu
27.Mayıs.2008, 09:14
İstanbul deyince akla gelen ilk isimler belli, şimdi o isimlerden havlu atanlar olursa hele ki İstanbul a iki adım mesafedeki Sakarya Poyrazlar gezisi ne havlu atarlarsa buna oyun bozanlık denir.

Biz Ankara dan basıp gelecez, Sakaryalılarla mı sohbet edecez, maddi yönden belli zamanlarda herkesin parçalandığı oluyor, alış biraz parçalı yaşamaya, bak bugün benzine yine zam geldi. Seneye motorları satarız 50 cc. motor alırız az yaksın diye,

Kaynarca
27.Mayıs.2008, 11:58
Normalde dün ehliyet için sertifikamı almam gerekiyordu. İlk kez rastlanan bir durum oluşmuş ve M.E.B. müfettişleri Afyon'da bulunduğundan sertifikayı İl M.E.müdürünün haftaya imzalayacağı söyleniyormuş. Sürücü kursu böyle bilgi verdi. Artık ne dicemi bilemiyorum:( Ehliyetim olmazsa gelemem. Ama Perş. günü yine soracakmışım kursa, inş. imzadan çıkar... Bilgilerinize...

aidikurt
27.Mayıs.2008, 12:26
tayfun kardeşim bunu duymamazlıktan gelıyoruz.Kabul edilemez.

mojo
27.Mayıs.2008, 22:42
arkadaşlar sormak istediğim bir soru var kasklarınızı ve yanınızda taşıyamayacağınız eşyalarınızı festival süresince nasıl korumayı yada saklamayı düşünüyorsunuz. daha önce bu festivale katılanlar bilgi verebilir mi?
çadıra kilit dışında başka öneri varsa tabi :O))

yenikoylu_ua
27.Mayıs.2008, 23:00
Valla ne kilit ne başka bişi kullanmıyoruz.Genelde festival alanlarına motorcuların dışında gelenler alınmıyo bu güne kadar hiç aksi birşey yaşamadık inşallah bundan sonrada olmaz allaha emanet çadırlar ve eşyalar anlıcan

BULL
27.Mayıs.2008, 23:43
Valla gencer bizde yapmak istemiyoruz ama gerçekten çok parçalandık maddi yönden, hesaplar tahminimizi 2-3 kat aştı ve artı masraf var bide şimdi motorlar için, nasıl yapıcaz bizde bilmiyoruz valla..
Ayvalık ön-gezi mağdurları için fon açılsın :lol:

itina ile sponsor kabul edilir... :love:

DEVLET BİZE YARDIM ETSİN!!! :x

chopell
28.Mayıs.2008, 00:19
Ayvalık ön-gezi mağdurları için fon açılsın :lol:

itina ile sponsor kabul edilir... :love:

DEVLET BİZE YARDIM ETSİN!!! :x

:cheesy::mrgreen:8):cheesy::mrgreen::p

aidikurt
28.Mayıs.2008, 10:32
arkadaşlar sormak istediğim bir soru var kasklarınızı ve yanınızda taşıyamayacağınız eşyalarınızı festival süresince nasıl korumayı yada saklamayı düşünüyorsunuz. daha önce bu festivale katılanlar bilgi verebilir mi?
çadıra kilit dışında başka öneri varsa tabi :O))

Kardeşim sen kafan takma baya bir festivale gittik daha bişeyimiz calınmadı çalındıgınıda duymadık.

RızaHoşgör
28.Mayıs.2008, 12:02
ıstanbul tayfası,
cumartesi sabah yola çıkacaklar dışında ögle saatlerinde(14,00) yola çıkmayı planlayan varmı?benim sabah işim oldugundan öğle sonrası yola çıkmak zorundayım.

gençer
28.Mayıs.2008, 12:47
ıstanbul tayfası,
cumartesi sabah yola çıkacaklar dışında ögle saatlerinde(14,00) yola çıkmayı planlayan varmı?benim sabah işim oldugundan öğle sonrası yola çıkmak zorundayım.
+
bende bişey sorayım: c.tesi sabah madem 10 da kozyatağı karfur dan hereket edilecekmiş. saat 9 da İnönü (Beşiktaş) satadının karşısında(yada başka yerde) buluşup benimle kozyatağı karfura gidecek varmı?

(kozyatağı karfurda arkadaşlarla bir kere buluştum,anadolu yakasını pek bilmiyorum yolu tutturamayabilirim.yılan hikayesine dönmesin!)

RızaHoşgör
28.Mayıs.2008, 12:53
gençerin sen bana takıl saat 12 de sirkeciden feribotla harem e geçelim saat 14 e kadar altunizade de işimi bitireyim.ordan yola çıkalım :)

aidikurt
28.Mayıs.2008, 14:58
+
bende bişey sorayım: c.tesi sabah madem 10 da kozyatağı karfur dan hereket edilecekmiş. saat 9 da İnönü (Beşiktaş) satadının karşısında(yada başka yerde) buluşup benimle kozyatağı karfura gidecek varmı?

(kozyatağı karfurda arkadaşlarla bir kere buluştum,anadolu yakasını pek bilmiyorum yolu tutturamayabilirim.yılan hikayesine dönmesin!)

gencer kardeşim sen kafanı takma ben senı simdi seni cepten arar yolu tarif ederim.Yada kubilay falan gelicek karşıdan onu ara onla birlikte gel.karşıdan gelicek başka kişilerde var dert ettiğin seye bak kardeşim. :cheesy:

carvalho
28.Mayıs.2008, 15:12
Karşıdan gelecekler için cafferfour tarifi:

2. köprüden gelecekler K. Bakkalköy-İçerenköy sapağından sapıp ışıklardan sola sapacaklar. İlk sağdan kıvrıldıktan sonra hiçbiryere sapmadan ilerlerlerse carrefour'un önüne çıkarlar...

1. köprüden gelecekler Ankara çıkışı'ndan e-5'e bağlandıktan sonra hal-gümrük tabelasından sağa sapacaklar. E-5'in üzerinden geçip ikinci sağdan sapacak, ilk sol ilk sağ aynı prosedür ve carrefour...

Harem'den gelecekler e'5'e bağlandıktan sonra kırmızılı güzergah

Bulamamak neredeyse imkansız...

carvalho
28.Mayıs.2008, 18:28
Edirne'den Hando kardeşim de geliyor. Özlemiştik kardeşimizi 8)

aidikurt
28.Mayıs.2008, 20:02
işte bu super bir haber hando kardeşim cok ozlemitik valla iyi ettin

aidikurt
28.Mayıs.2008, 20:03
Katılım Listesi

İSTANBUL

2-kaanka + 1
3-doğan
4-yenikoylu_ua
5-BULL
6-carvalho
7-crazyhorse
8-kıvılcım (+1)
9-tayfun (+2)
10-polo
11-gencer (+1)
12-RızaHoşgör+kızı
13-ilkerkoparal

Ankara

1- Aksu abi
2- mali
3- lunatic
4- kostak06
5- cihat abi
6- Levent
7- Hilmi
8- MKEpez

KOCAELİ

1-tatar

AFYONKARAHİSAR

1-KAYNARCA

EDİRNE

1-hando

BULL
28.Mayıs.2008, 22:13
arkadaşlar hafta sonu AÖF sınavına gitmekle Poyrazlar arasındayım...

ama benim motor haşat... yaptıracak vaktimde nakdimde yok...

fazla arabası olan bi arkadaş bize kelebeklik fırsatı yaratırsa ne ala!!!

yoksa Poyrazlar'a benden pass!!! :(

Aksu
28.Mayıs.2008, 23:24
arkadaşlar hafta sonu AÖF sınavına gitmekle Poyrazlar arasındayım...

ama benim motor haşat... yaptıracak vaktimde nakdimde yok...

fazla arabası olan bi arkadaş bize kelebeklik fırsatı yaratırsa ne ala!!!

yoksa Poyrazlar'a benden pass!!! :(

Bülent kardeşim sana abi nasihatı,
Evde otur açıköğretim derslere çalış ve motorla hiç ilgilenme, hafta sonu da paşa paşa imtihanlara gir ve pazartesiden sonra motor bakım onarım işleri ile ilgilen ve 7 Haziran cumartesi sabahdan bas gel Bolu Sarıalan yaylasına.

Bu tavsiye tüm imtihana gireceklere, sıfır puan çekmek demek otomatikman bir yıl uzattınız demektir, sonra okul uzadıkça canınız sıkılır, daha çok harç paranız gider, gelin geri dönüşü olmayan yola girmeyin doğru neyse onu yapın, gezmek eğlenmek kadar iş, okul, ve diğer önemli hayati özel konularda gezmek eğlenmekten ve hatta tartışılır ama arkadaştan daha öndedir.

evet poyrazları pas geç derim.
Ben geliyorum Poyrazlara onu da belirteyim.

Tayfun
29.Mayıs.2008, 11:06
Benim hala sağ bileğim ağırıyo ne yapıcam bende bilmiyorum huf ya :(

chopell
29.Mayıs.2008, 11:16
Benim hala sağ bileğim ağırıyo ne yapıcam bende bilmiyorum huf ya :(

ya hiç zorlamayın o zaman kendinizi..:? sağlık çok daha önemli.. bir daha kimseye hiçbirşey olsun istemeyiz..
aksu abiye de katılıyorum.. sınavlara girmemek maddi manevi kayıp getirecek..

geziler oluyor nasılsa hep.. evet gönül hiçbirini kaçırmak istemiyor ama.. :cry:

BULL
29.Mayıs.2008, 12:18
neyse Poyrazlar gezisi zaten güzel olmayacak :?

yağmur yağacak soğuk olacak çamur falan filan :p

ben en iyisi kendimi Dikili'ye hazırlayayım... :cheesy:

aidikurt
29.Mayıs.2008, 13:18
hadi len ne demişler kedi ulaşamadı ete pis dermiş.
için gidiyor gelemiyeceksin diye bide poookkk atıyorsun :)

BULL
29.Mayıs.2008, 15:46
PİSSS PİİİSSS PİİİİSSSS :p:p:p

Tayfun
29.Mayıs.2008, 16:04
Büloo caydın heralde tam olarak artık :p

aidikurt
29.Mayıs.2008, 16:18
Bülo gelir bakmayın boyle yaptıgına naz yapıyor

Tayfun
29.Mayıs.2008, 16:20
Bülo gelir bakmayın boyle yaptıgına naz yapıyor

Valla pek sanmıyorum be alper, 5 iskender ısmarlarsan ancak kanar bence :p

yenikoylu_ua
29.Mayıs.2008, 17:49
Orda iskender değil ıslama köfte meşhur dadından yenmez şimdi

BULL
29.Mayıs.2008, 17:59
ben soğudum bu motor olayından arkadaşlar... :x

bakım yaptır, vergisini öde, ledleri taktır, cam yaptır, sis taktır

düş-kalk, façayı çizdir, hadi bakalım baştan başla... :evil:

aidikurt
29.Mayıs.2008, 18:14
eeee hayat boyle kardeşim cocukluktan baslıyor duse kalka geldık bugunlere ama bu yasa kadar asla pes etmedik bundan sonrada etmeyiz.

carvalho
29.Mayıs.2008, 18:20
Dün halı sahada ayak bileğime aldığım darbe nedeniyle yere basamıyorum şu anda. Ayak bandajda ve crtesiye kadar geçmez. Ben de bu durumda yokum Poyrazlar gezisinde :(

Parçalı kırık var, zamanla kemiğe kaynayacak parça, tuhaf işler... Motordan düşmekten beter olduk, omuz, bilek, burun, kırılmadık bi kafamız kaldı... Hafta sonuna da motiveydim o kadar :(

aidikurt
29.Mayıs.2008, 18:23
ahanda fireler başladı allah sonumuzu hayır etsin :) başka bişey diyemicem.

bu arada geçmiş olsun selçuk kardeşim.Belki biraz iyi olursun istersen ben seni götürürüm kardeşim atlarız motora gideriz.Ben kullanırım sen artçı olursun bizde çare tükenmez.

kaanka
29.Mayıs.2008, 18:34
Dün halı sahada ayak bileğime aldığım darbe nedeniyle yere basamıyorum şu anda. Ayak bandajda ve crtesiye kadar geçmez. Ben de bu durumda yokum Poyrazlar gezisinde :(

Parçalı kırık var, zamanla kemiğe kaynayacak parça, tuhaf işler... Motordan düşmekten beter olduk, omuz, bilek, burun, kırılmadık bi kafamız kaldı... Hafta sonuna da motiveydim o kadar :(

Selçuk kardeşim çok geçmişolsun...:?: Bune kardeşim her maçta birtarafını sakatlıyorsun, yaz dolayısıyla araver artık bu işlere yoksa gezilerden olucaksın....:p

kıvılcım
29.Mayıs.2008, 18:39

kardeşim çok çok geçmiş olsun yahu bu arada maçamı çıkıyorsunuz yoksa istanbullu yendenmi fet ediyorsunuz amerikan futbolu oynasanız olmaz böyle allahtan acil şifalar dilerim

handojoe
29.Mayıs.2008, 20:52
hadi bakalım millet yavaş yavaş gideceğiz zaten... yine aynı kadro yahu...

yenikoylu_ua
29.Mayıs.2008, 21:21

Kardeşim geçmiş olsun ama kızıyorumda sana ikinci bir emre kadar futbol oynamanı yasaklıyoz Hakan Şükürümü örnek alıyon jübile için direniyon yaş yolun yarısını geçince bırakcan bu işleri hehehehhe

BULL
29.Mayıs.2008, 21:47
Carvi geçmiş olsun kardeşim
Kubiye katılmamak elde değil
bi saatten sonra bazı zevklerden mahrum kalmaya mecburuz
bence seninde futbola seyirci olarak katılma zamanın gelmiş...
geçmiş olsun tekrar...

biz en iyisi gözümüzü Dikili'ye dikelim
bu kaçırdığımız fırsatların telafisini
orada eğlenceden koparak yaparız...

güneş, deniz, kum, müzik, eğlence, yeme-içme, Raptorridersler

daha ne olsun be kardeşim???

bundan iyisi süper lotoda 12.000.000 ytl nin bana çıkması :p

Tayfun
29.Mayıs.2008, 21:53
Ya motorculuk ya futbolculuk seç birini artık selçukkk :p

Kaynarca
29.Mayıs.2008, 23:13
Öncelikle Selçuk beye acil şifalar dilerim.. Bir sorum olacaktı; direksiyon saınav sonuçları açıklanmasına rağmen milli eğitim il müdür yrd. sertifikaları masasının üstünde bekletiyor keyfinin yerine gelmesini bekliyormuş, daha sonra imzalıcakmış. Eger keyfi yarın gelirse (cuma) ve imzalarsa aynı gün ehliyeti alma şansım olmaz. Peki sertifikayla yola çıksam ve yolda polis uygulamasına takılsam ceza yer miyim? Burada gittiğim sürücü kursundaki yetkili "sertifikanın bir ehemmiyeti yok, polis yazar cezayı" dedi.. Tecrübesi olan arkadaşlar cevaplandırırlarsa sevinirim.

Not: Aksi halde Sakarya'ya gelemeyeceğimi bilmenizi isterim. Bolu gezisine kadar ehliyeti alırsam ona gelicem. Yok yine alamazsam Dikili'ye, o da olmazsa motoru satarım, satamazsam da yakarım motoru bu sevda biter.. Şiştim artık sokak aralarında dolaşmaktan!

Tayfun
29.Mayıs.2008, 23:23
Sertifika bir işe yaramıyor, ehliyet şart, yakalanırsan cezayı yersin hemen ....

BULL
29.Mayıs.2008, 23:53
eğer kafanda kaskında varsa;
sertifikan sadece "ceza makbuzunun" "çorba parasına" dönüşmesini sağlar... 8)

foreman
30.Mayıs.2008, 00:22
eğer kafanda kaskında varsa;
sertifikan sadece "ceza makbuzunun" "çorba parasına" dönüşmesini sağlar... 8)

ceza nekadar coksa corbada okadar buyuk kasede içililir...:mrgreen:
ehlıyetsız motor kullanmanın gayrı resmı masrafı bı kazan,galon,tanker corba...
ona gore yanı....

Aksu
30.Mayıs.2008, 09:06
Selçuk geçmiş olsun, akadaşım kararını ver topçumusun motorcumusun, top oynarken ayağımı incittim diye motorcuları ekiyon, motor tamir işim var diye de topçuları ekiyorsundur. Gelirsen görüşürüz, gelemezsen haftaya Kartalkaya Sarıalan da sonrası da Dikili de görüşürüz inşallah.

Burak kaynarca, kıvranmana gerek yok, git o milli eğitim müdürü olacak adama durumu anlat, sertifikanı imzalat ve hafta içi ehliyetini al, Cuma akşamdan istersen Hitit in Sarıalan yaylası motofest ine gideriz beraber. Ehliyetsiz çıksam veya şöyle olsa diye de boşa fikir üretme, çorba sevmeyen birine denk gelirsin, bir tosun parasından olursun.

Açıköğretim sınavlarını asıp da Sakarya Poyrazlara gelecek arkadaş olursa orada benle konuşmasın, son kararım.

Ankara tayfası heryerde yarın Sakarya da haftaya Sarıalan yaylasında, 27 Haziran sabahı da Dikili de, 5 Temmuz öğlen saatleri EMOK Pazaryeri nde...
Görüşmek üzere.

carvalho
30.Mayıs.2008, 10:25
Geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler, Sakarya geziginlerine de iyi eğlenceler...

Uzak bi ihtimal de olsa Bolu'ya yetişebilirim umarım...Ayak geçer bir şekilde de yol yapmamak koyuyo adama...

Ne ön geziymiş yav, firavun Tutankamon'un laneti gibi...

BULL
30.Mayıs.2008, 10:35
Açıköğretim sınavlarını asıp da Sakarya Poyrazlara gelecek arkadaş olursa orada benle konuşmasın, son kararım.

EHEMMM SAYGILAR HÖRMETLER ABİMMM :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

aidikurt
30.Mayıs.2008, 10:41
Geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler, Sakarya geziginlerine de iyi eğlenceler...

Uzak bi ihtimal de olsa Bolu'ya yetişebilirim umarım...Ayak geçer bir şekilde de yol yapmamak koyuyo adama...

Ne ön geziymiş yav, firavun Tutankamon'un laneti gibi...

valla selcuk dogru diyon önce firavun tutankamon tayfun BULL ve crazyhorse alaşağı etti.Seni motorun hızlı diye yakalayamadı bişey yapamadı ama arkadan takip etti istanbulda buldu senide alaşağı etti.Başka kimler katılmıştı o geziye dikkat etsin valla şimdi sıradakinin peşine düşmüştür :)

carvalho
30.Mayıs.2008, 13:32
valla selcuk dogru diyon önce firavun tutankamon tayfun BULL ve crazyhorse alaşağı etti.Seni motorun hızlı diye yakalayamadı bişey yapamadı ama arkadan takip etti istanbulda buldu senide alaşağı etti.Başka kimler katılmıştı o geziye dikkat etsin valla şimdi sıradakinin peşine düşmüştür :)

O firavunu bi yakalarsam kurbaa dan beter yapıcam. ya da sana bırakacam, anladın sen onu:p

aidikurt
30.Mayıs.2008, 13:37
selcuk kardeşim önce ayağın geçsin sonra yaklarsın :x

Tayfun
30.Mayıs.2008, 13:46

Sus lem ağzından yel alsın, daha 3 kişi var bizden hariç olmasın kimseye birşey...

doğan
30.Mayıs.2008, 16:27
Bundan sonra geziye 1 hafta kala sokağa çıkma yasağı olsun. Geziye günler kala bişiler oluyor herkese...

chopell
30.Mayıs.2008, 19:01
selçuk, çok geçmiş olsun.. anladığım kadarıyla sende rutine bindi maçta sakatlanma olayı.. :p bir an önce iyileşmen dileğiyle.. :)

aksu abim göstermiş yine büyüklüğünü.. tebrikler.. sınavı ekip gelen yaklaşmasın kendisine.. :)
hem ne işi var canım sınavı olanların.. inşallah sayıları çoktur.. :P :) :p
ben de katılamayacağım poyrazlara.. :( eminim çok eğleneceksiniz..

herkes kendine çok dikkat etsin.. güzel haberlerinizi bekliyoruz.. :) :cheesy:

handojoe
30.Mayıs.2008, 20:40
arkadaşlar çok üzülerek gelemeyeceğimi bildirmek istiyorum bugün edirne ye KGS köprü geçiş kartı almaya gittim debreyajımda bir sorun vardı onu göstermeye ustaya uğradığımda granktada bir sorun çıktı canım çok sıkkın o yüzden giden arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim... inşallah başka bir zaman

Kaynarca
30.Mayıs.2008, 23:04
Sertifikayı bugün aldım. Ehliyet Salı gününeymiş. Sakarya'da olamayacağım
umarım Bolu'da birlikte olabiliriz...

aidikurt
02.Haziran.2008, 09:16
Evet arkadaşlar RaptorRiders ailesi olarak güzel bir festivali daha kazasız belasız geride bırakmış olduk.Katılan herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.Arkadaşlar daha kendine gelmemiş olacakki geziden sonraki ilk mesajı ben atıyorum 8)

Geziyle ilgili resimleri burdan paylaşıcaz bizden ayrılmayın.

yenikoylu_ua
02.Haziran.2008, 10:23
Anca yazıyoruz işte eve gittik bayıldık resmen iyi bir yolculuktu hele dönüş çok zevkliydi yorulduk ama değdi doğrusu inşallah birdahaki gezilerde daha kalabalık olmayı diliyorum katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum

aidikurt
02.Haziran.2008, 10:36
dönüş yolunu kandıra , ağva şile üzerinden gelmemiz çok daha keyifli oldu.

aargh
02.Haziran.2008, 10:43
Gezi çok güzeldi. Festivalde de çok iyi vakit geçirdik. Dönüş yolu benim için muhteşemdi. Şehrin kalabalığından kopup, salına salına yeşilliklerin arasında yol almak çok güzel.

Etkinlik boyunca bana yardımcı olan, arkadaşlığını eksik etmeyen Raptor Riders üyelerine çok teşekkür ederim.

doğan
02.Haziran.2008, 14:30
Poyrazlardaki organizasyn zayıf olsa da bizim için pek önemli değildi. o kamp ateşinde yaktığımız 1 ton kadar kütük ve sohbetimiz harikaydı. Katılan herkese teşekkürler. Gelemeyen arkadaşlar da olsalardı daha bi keyifli olurdu . İnşallah acısı Dikilide çıkacak.

MKEPEZ
02.Haziran.2008, 15:20
bendeki bazı fotolar...

http://img105.imageshack.us/img105/9425/1007425qq6.jpg (http://imageshack.us)

http://img106.imageshack.us/img106/7470/1007432wt2.jpg (http://imageshack.us)
bu hamağı, iki motor arasına kurup yolda da uyuyabiliriz...

http://img210.imageshack.us/img210/2631/1007433ml0.jpg (http://imageshack.us)
çadır kurma-kuramama telaşı...

http://img211.imageshack.us/img211/478/1007440wx1.jpg (http://imageshack.us)
sohbet...

http://img377.imageshack.us/img377/4126/1007441vp7.jpg (http://imageshack.us)
sohbet... kansu abinin yanındaki kişi(adını hatırlaamadım özür) mobiletle türkiyeyi dolaşan abimizmiş.

http://img164.imageshack.us/img164/8804/1007449ap6.jpg (http://imageshack.us)
işte buluşma budur.

http://img137.imageshack.us/img137/4128/1007452ad9.jpg (http://imageshack.us)
foto çekmede acemi olduğumun ispatı bu fotodur.

http://img131.imageshack.us/img131/7569/1007455xa3.jpg (http://imageshack.us)
ben de bu işi bilene çektirdim :)

http://img522.imageshack.us/img522/3467/1007456bv1.jpg (http://imageshack.us)

http://img131.imageshack.us/img131/8720/1007457zo1.jpg (http://imageshack.us)
anılarımız arasında...

http://img164.imageshack.us/img164/3854/1007461gy6.jpg (http://imageshack.us)
sanırım patetesler artık pişmiştir he?

http://img49.imageshack.us/img49/1598/1007464pg2.jpg (http://imageshack.us)
ankara ekibinin dönüş molasından...

http://img206.imageshack.us/img206/7877/1007466yz9.jpg (http://imageshack.us)
dövüş değil Ahmet, dönüş...

http://img205.imageshack.us/img205/2900/1007471be5.jpg (http://imageshack.us)

http://img104.imageshack.us/img104/9190/1007473of5.jpg (http://imageshack.us)

http://img205.imageshack.us/img205/8071/1007478zx5.jpg (http://imageshack.us)

http://img504.imageshack.us/img504/3865/1007479js2.jpg (http://imageshack.us)

http://img209.imageshack.us/img209/3087/1007489vc9.jpg (http://imageshack.us)
akçakocaya gelmediniz ha!

Aksu
02.Haziran.2008, 15:34
Resimler çok güzel, gezi çok güzel hepiniz çok güzel herşey çok güzel, katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Bendeki resimleri yarın akşam atarım, bu sıralar işler yoğun.

rakursi
02.Haziran.2008, 16:50
hepinizi tanımaltan son derece mutluyum. bugün pazartesi ve gerçekten ağzım kulaklarımda. dönüş yolculuğu inanılmaz keyifliydi. bir dahaki geziyi iple çekiyorum.

rakursi
02.Haziran.2008, 17:08
Bendekil FOTOLAR da Geliyor yolda

aidikurt
02.Haziran.2008, 17:37
ya valla facebooka koydugun resimlere baktım hepsi superler ellerine saglık

BULL
02.Haziran.2008, 17:53
nepçin gezi olmuş ıyyy :x

ben geziye gezi demem, ben gezide olmayınca :evil:

hele o son resimdeki balık demeti iğreeennnççç ıyyyygggghhhh :ban:
içim kalktı :):):)

aidikurt
02.Haziran.2008, 17:55
vallla ya BULL iyiki gelmemişssiniz çünkü çok eğlendikkkkkkkkk :p

BULL
02.Haziran.2008, 18:01
newar? ben AÖF sınavında sizden daha çok eğlendim :x:x:x

leventse
02.Haziran.2008, 18:07
http://img49.imageshack.us/img49/1264/dsc00034bt6.jpg

of bu sayfaya koyamadım tek resım mesajı kaplıyor dıger resımlerı koyamıyorum

neyse bendekı resımlerı ıcın

bkz: http://www.raptorriders.net/forums/showthread.php?t=2767&page=64

ekselans
03.Haziran.2008, 00:28
bu kadar regali hiç bir arada görmemiştim resimler harika .bende gelmek isterdim ama ne yapalım çoluk çocuk gelinmiyo işte.sağlık olsun paylaşım için teşekkürler.

GÜRZ
03.Haziran.2008, 01:05
vay be! resimlere baktımda ne geziyi kaçırmışım çok üzüldüm işimde müsaitti (grevdeyiz) henüz yeni üye olduğum için bilgim yoktu gece ateşi ve balıklar üf üf neyse tekrarını kaçırmam inşallah.

chopell
03.Haziran.2008, 01:47
ya çılgınsınız walla ya.. içim gitti.. :) lakin bülente katılıyorum.. en güzel foto hamsi demetii :)8) dikili ye sakladık kendimizi biz.. :P :)

haluka28
03.Haziran.2008, 02:56
valla nefis olmuş ya harbiden bende hiç bu kadar regali birarada görmemiştim. hepinizin eline yüreğine sağlık. Kazasız belasız yollar dilerim hepinize...

Tayfun
03.Haziran.2008, 10:12

200 km yol yaptınız çok eğlendik diyon bide, bizim gibi 500 gidecen 500 dönecen birde kaza yapacanki eğlenesin kelebek motorcu seniiii :x

aidikurt
03.Haziran.2008, 10:34
200 km yol yaptınız çok eğlendik diyon bide, bizim gibi 500 gidecen 500 dönecen birde kaza yapacanki eğlenesin kelebek motorcu seniiii :x

hadi len motor kullanmayı bile ben öğrettim sana çömez:x

Tayfun
03.Haziran.2008, 10:37
hadi len motor kullanmayı bile ben öğrettim sana çömez:x

Hehehe acaba motoru hangimiz daha önce aldık bakalım :x

aidikurt
03.Haziran.2008, 10:41
http://img49.imageshack.us/img49/1264/dsc00034bt6.jpg

Ateş terbiyecısı lunatic

http://img377.imageshack.us/img377/3753/dsc00060sf8.jpg

ateş terbıye edıldı gokyuzune kadar cıktı :x metallerı bıle erıtıyordu

http://img49.imageshack.us/img49/4933/dsc00047ok4.jpg

http://img377.imageshack.us/img377/2277/dsc00035rv7.jpg

http://img237.imageshack.us/img237/2900/dsc00036rz1.jpg

ateş senı cagırıyor :x

http://img377.imageshack.us/img377/2840/dsc00037gc8.jpg

http://img377.imageshack.us/img377/9818/dsc00038qa6.jpg

http://img377.imageshack.us/img377/3763/dsc00048sp9.jpg

kozde patatesler hazırlanıyor

http://img377.imageshack.us/img377/8366/dsc00042cw7.jpg

http://img49.imageshack.us/img49/8953/dsc00049kc2.jpg

http://img237.imageshack.us/img237/1142/dsc00050eg5.jpg

http://img237.imageshack.us/img237/8839/dsc00051le3.jpg

kameraman cevat kelle :x

http://img377.imageshack.us/img377/6325/dsc00053qz9.jpg

Barış abi sıcaktan mayışmıs :D

http://img49.imageshack.us/img49/7752/dsc00054ib2.jpg

http://img377.imageshack.us/img377/5984/dsc00066uv3.jpg

tam tekmil Ahmet abi nin çeşmesını goruyorsunuz :x

http://img377.imageshack.us/img377/4712/dsc00067du1.jpg

http://img49.imageshack.us/img49/2306/dsc00068hb2.jpg

yol hazırlıkları( .aksu abı harıta kulanmak ıyıdır derken Admın Alper ben harıtayı ıcımde hıssederım harıtayla ısım olmaz dıyor :x
http://img49.imageshack.us/img49/3342/dsc00069zj2.jpg

bılın bakalım bu kım ?

http://img49.imageshack.us/img49/623/dsc00070fq9.jpg

carvalho
03.Haziran.2008, 10:45
Gönlünüze sağlık, harika gezi. seleleri hizalayarak toplu raptor fotosu çeken arkadaşın da yaratcılığını ayrıca tebrik ederim...

Hız kesmeden Kartalkaya ave Dikili'ye...

Tayfun
03.Haziran.2008, 10:48
Ulen alper çektiğin resimlerde sana benziyo, 20 tane resim var 3 tanesi net, gerisini hep kıyak kafayla çektin heralde :p titremiş ellerin alkoldan hep hehehehe :p

skus
03.Haziran.2008, 11:21
Arkadaslar Ben De Bu Geziden Cok Keyif Aldim Ins.bundan Sonraki Gezilerde De Gorusuruzzz.

RızaHoşgör
03.Haziran.2008, 12:32
aloooo.yaw onca çekilen fotolar nerede.fotoları koyunki siteye gelmeyenler çatlasın :)

aidikurt
03.Haziran.2008, 12:42
valla bendede reesimler var ama daha koyamadım biraz daha catlasınlar

Aksu
03.Haziran.2008, 13:32
Ankara olarak sabah saat 07 de Lunatik le beraber çıktık yola, Ayaş Beypazarı güzergından varacaktık Sakarya ya. Ayaş ı geçince Mkepez Murat da katıldı bize, vardık Beypazarına. Ahmet orada bekletti bizi bir saat yine de öldürememiş yeğeninin bilgisayardaki virüsü.
Devam ettik yolumuza geçtik Çayırhan termik santralını ve Nallıhan kuş cennetinde alttaki resimleri çektik

http://img125.imageshack.us/img125/4025/resim005zs4.jpg (http://imageshack.us)
http://img125.imageshack.us/img125/4025/resim005zs4.e937c9d0e5.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=125&i=resim005zs4.jpg)
http://img239.imageshack.us/img239/5720/resim006ew0.jpg (http://imageshack.us)
http://img239.imageshack.us/img239/5720/resim006ew0.8128242fa9.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=239&i=resim006ew0.jpg)
Mudurnuyu geçtikten sonraki mola yeri
http://img218.imageshack.us/img218/7551/resim010fi7.jpg (http://imageshack.us)
http://img218.imageshack.us/img218/7551/resim010fi7.e8d8ba4609.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=218&i=resim010fi7.jpg)
Bundan sonraki rsimler malum, Sakarya Poyrazlar resimleri genelde hepsi birbirinin devamı ve benzeri pozlar. Cumartesi günü akşama doğru Atraks Rasim ile Levent geldiler ve Ankara ekibi beş kişi olduk. Çok güzel bir akşam oldu sohbet güzeldi, İsmail bey in anlatımı daha da güzeldi. Sabah kahvaltısı ise ayrı bir zevk. Kahvaltı da ateş de bahaneydi aslında.
Pazar günü İstanbul grubuyla ayrıldıktan sonra Karasu ve devamında Akçakoca ya vardık.
http://img239.imageshack.us/img239/5748/resim019dt5.jpg (http://imageshack.us)
http://img239.imageshack.us/img239/5748/resim019dt5.801eaedb3c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=239&i=resim019dt5.jpg)
Millet Akçakoca da denize giriyordu, zaman olacak kuracan çadırları girecen denize kalacan orda da bir gün,
http://img181.imageshack.us/img181/9484/resim020rj8.jpg (http://imageshack.us)
http://img181.imageshack.us/img181/9484/resim020rj8.aa6dae0656.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=181&i=resim020rj8.jpg)
http://img206.imageshack.us/img206/6461/resim025ng0.jpg (http://imageshack.us)
http://img206.imageshack.us/img206/6461/resim025ng0.44f07667e9.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=206&i=resim025ng0.jpg)

doğan
03.Haziran.2008, 18:39
Bendede var resimler ama fırsat olmadı. En kısa zamanda geliyor devamı ...

lunatic
03.Haziran.2008, 19:58
Timer ı ayarlayıp yerimi alacağım diye mkepez az koşturmadı yollarda. Kendisine ve artistik kamp ateşi resimleri için Cevat Kellese ye teşekkürler...

polo
03.Haziran.2008, 23:09
bu sefer gelemedim işle alakalı başka sefere görüşürüz herkese selam aksu abi resmin güzel cıkmış.............

yanar17
03.Haziran.2008, 23:36
Güzel birliktelik imrenmemek elde değil.
Paylaşım için teşekkürler. Bir gün mutlka ben de böyle gezilere katılacağım.
İnşallah. Herkese sevgi ve saygılar.

X_FREERIDER_X
04.Haziran.2008, 09:03
Katılan herkesin tekerine sağlık. Geçen sene ben de katılmıştım poyrazlara. Bu sene de geçen sene ki gibi fazla kalabalık olmamış yazık...
Bu arada Aksu Başkan'ın rotası ve yol keyfi çok daha güzel olmuşş ! Tebrikler...:cheesy::cheesy::cheesy:

aidikurt
04.Haziran.2008, 09:21
http://img151.imageshack.us/img151/2293/11jn5.jpg (http://imageshack.us)

http://img527.imageshack.us/img527/6403/12kq8.jpg

http://img151.imageshack.us/img151/3643/13lp2.jpg

aidikurt
04.Haziran.2008, 09:29
http://img151.imageshack.us/img151/2395/19kf6.jpg

http://img91.imageshack.us/img91/6676/110ec2.jpg

http://img91.imageshack.us/img91/5263/111jy9.jpg

http://img151.imageshack.us/img151/1637/112di7.jpg

aidikurt
04.Haziran.2008, 09:35
http://img527.imageshack.us/img527/9270/117yb0.jpg

http://img527.imageshack.us/img527/9422/118fn7.jpg

http://img151.imageshack.us/img151/9788/119eo4.jpg

aidikurt
04.Haziran.2008, 09:38
o kadar resim koyduk biraz teşekkür edin yoksa başka resim falan koymam:x

carvalho
04.Haziran.2008, 09:43
NE teşekkür edicem :dil:, ağzımın suyu aktı ortamı görünce, kıskandım sizi...:cry:

aidikurt
04.Haziran.2008, 09:46
http://img91.imageshack.us/img91/8697/120wh0.jpg

http://img151.imageshack.us/img151/3224/121ft5.jpg

http://img91.imageshack.us/img91/3494/122am7.jpg

aidikurt
04.Haziran.2008, 10:49
http://img363.imageshack.us/img363/8144/123mo8.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/9850/124ic5.jpg

http://img363.imageshack.us/img363/8274/125ac3.jpg

aidikurt
04.Haziran.2008, 10:53
http://img228.imageshack.us/img228/5974/126hi0.jpg

http://img363.imageshack.us/img363/2192/127jr4.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/9223/128gn8.jpg

Tayfun
04.Haziran.2008, 11:19
Havanı yesinler yavrum senin :p

carvalho
04.Haziran.2008, 11:22
Hep kendi artiz fotolarını koymuş zaten

Tayfun
04.Haziran.2008, 11:25
Piyasa yapıyo arkadaş ama heç takmıyom valla, junior doğdumu hayatı kayacak arkamızdan bakıp ağlayacak hep hehehe işte o zaman bizde artiz resimlerimizi buraya çakıp hava atcaz hehehehehe :p

aidikurt
04.Haziran.2008, 11:43
arkadaşlar iltifatlarınız için saolun artis gibi oldugumu zaten biliyorum :x

leventse
04.Haziran.2008, 11:47
Ulen alper çektiğin resimlerde sana benziyo, 20 tane resim var 3 tanesi net, gerisini hep kıyak kafayla çektin heralde :p titremiş ellerin alkoldan hep hehehehe :p

onlar benım cekımlerım :cheesy: gece gece telefon bu kadar cekıyor :p

valla bendede reesimler var ama daha koyamadım biraz daha catlasınlar

Admınım sagol resımlerı tasıdıgın ıcın ben oradan buraya tasıyamayı beceremedım:|

Tayfun
04.Haziran.2008, 12:04
arkadaşlar iltifatlarınız için saolun artis gibi oldugumu zaten biliyorum :x

Uleeeee bu cümleni sakın unutma, yüz yüze geldiğimizde sana çok güzel bir ata sözü söyliycem ben hahahahahaha :p:p:p:p:p:p

çakır
04.Haziran.2008, 17:27
selam arkadaşlar resimleri gördüm hepsi harika. Motoru olmayan üye arkadaşlar yani benim gibi olanlar nasıl katılacak bu tür festivallere .sizler deneyimli olarak festivaller ve buluşmalar hakkında yeni üyelere bilgiler verseniz diyorum.

carvalho
04.Haziran.2008, 17:35
selam arkadaşlar resimleri gördüm hepsi harika. Motoru olmayan üye arkadaşlar yani benim gibi olanlar nasıl katılacak bu tür festivallere .sizler deneyimli olarak festivaller ve buluşmalar hakkında yeni üyelere bilgiler verseniz diyorum.

Buluşma yerine kendi araçlarınızla gelirseniz grupla gidebilirsiniz.

çakır
04.Haziran.2008, 17:39
festival lerin yapılacağı yerlerde otel veya pansiyon lar bulunuyormu çünki çadır resimlei var

doğan
04.Haziran.2008, 17:49
festival alanında genelde çadır harici yatacak yer yok ama 10-15 km yakınlarda mutlaka bi şehir merk. var ve oralarda kalınabiliyor.