PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : (Macgyver) Yaşlı ama hala çıtır duruyor.

Macgyver
18.Ocak.2007, 22:49
http://upload5.postimage.org/272763/24062006039.jpg (http://upload5.postimage.org/272763/photo_hosting.html)

Buda benim kızım

aidikurt
19.Ocak.2007, 01:42
Allah bağışlasın kardeşim allah analı babaı büyütsün :)
Hala gıcır gıcır valla iyi bakıyon. :cheesy:

madasret
19.Ocak.2007, 14:44
hakkaten maaşallah bu arada aidikurt sözüm sana deri depo korumasının eksikliğini fena halde hissetmeye başladım yapalım artık bi organizasyon :)

aslanburclu
20.Ocak.2007, 03:01
kardeş kaldır o arka çanta demirlerini ve çantaların bağlantısını arka selenin altından geçir lütfen

yasinsubay
31.Ocak.2007, 00:16
Macgyver kardes nasılsın ya gorusmeyeli sen simdi hatırlamamıssındır da valla :cheesy: kızının masaallahı var valla allah nazardan saklasın

turlabo
26.Şubat.2007, 17:28
ilk gelen regallerden sanırım.iyi sürüşler

tan21
20.Nisan.2007, 00:52
çantalar emanet durmuş baba ya böle olmaz bu işler kimler verdi bu akılları anlamam yani göz ve nizam olaraktamı bakmadı takan yoksa senmi taktın çantayı ya bir bakiim nası regaler var diye hepsi aynı şekilde bir touring gibi çantalar yok önde ki sisi farları alakasız camlar yani bilmiyorum bukadarmı zevksiz regal camiysı yoksa ilk motorlar olduğu içinmi neyapıcağını şaşırıyo millet çözemedim ama bu çantaları sarkıtıp daha güzel durmasını sağlaya bilirsin sevgiler

GOKHAN
20.Nisan.2007, 00:56
GÜLE GÜLE KULLAN KARDEŞİM ÇOKGÜZEL MAKİNA

aslanburclu
20.Nisan.2007, 01:04
şiiiiişşşşttttt tan21 kendine gel bakim o ne öyle gegal camiyesi sevksiz falan aman ha duymamış olayım v alla önüme çıkma ezer geçerim yarın gelde göksu deresine gör zevkleri gökhanımın regalfingini hocamın tayını selçuğun efesini agresusun sıpasını volkanımın vahşi canavarını ayrıca benim klasiğimi ( çok kızdım ya valla ezer gerim hiç bakmam bak)

agresus
20.Nisan.2007, 03:35
sinirlenme sen gomtanımmm... gençlik hali... olur bööleeee.... bu arada ben yarın benim lacoyla gelcem... regal bi miktar serviste takılıcak... genel bi bakımda... örtmeniminde makinesi aynı yerde olcak.. artçım olcak örtmenim kısmetse... yani tan kardeş mahrum kalcak... ama tayfunumun kızılıyla, sen,n güsseller güsseliyle, gökhan abeyin reptorwingiynen zati zevki doruklarında görür kısmetse... ve ya göksu deresinin derinliğini canlı yayında öğrenirissss.... :evil:

aslanburclu
20.Nisan.2007, 07:31
heh heh heeeeee sevdim şu canlı yayın olayını hatta bütün kanallara dağıtalım (iskiyede söyle)

Engin
20.Nisan.2007, 10:39
Kardeş, motorum ilk aldığın günkü gibi duruyor. Allah kaza bela vermesin.

Macgyver
02.Haziran.2007, 23:51
Eleştirenlerede beğenenlerede çok teşekkür ederim.Buarada ben kızımı seven birisiyim onu hep kapalı yerde muhafaza etmemden ve bazı zamanlar kendimden çok onla ilgilenmemden dolayı böyle çıtır kalmıştır sanırım. Buarada siz onu çok severseniz oda sizi hiç üzmez benim kızım beni hiç yarı yolda bırakmadı 14000 km dile kolay deil 8)

agresus
03.Haziran.2007, 00:33
Allah kaza bela vermesin... Maşşallah.. 14000km... daha nice güssel günlere... maşşallah...

infinitedreams
03.Haziran.2007, 01:19
Vay be Ahmet, neredeyse beraber başlamıştık bu işe. Tatlı anılar bunlar. İlerleyen zamanlarda kimse senin yan çantalarını hatırlamayacak ama Kastro gezisi hep konuşulacak :)

Daha çok kilometrelere inşallah..

(sahibinden.com'dan mail gelmiş bana... motorumun satışıyla ilgili. Arkadaşım aklınca şaka yapmış bana :) Motorumu sattığım flan yok, merak etme. Allah'tan fiyatı yüksek yazmış da arayan soran olmadı :) )

Macgyver
05.Haziran.2007, 01:55
Vay be Ahmet, neredeyse beraber başlamıştık bu işe. Tatlı anılar bunlar. İlerleyen zamanlarda kimse senin yan çantalarını hatırlamayacak ama Kastro gezisi hep konuşulacak :)

Daha çok kilometrelere inşallah..

(sahibinden.com'dan mail gelmiş bana... motorumun satışıyla ilgili. Arkadaşım aklınca şaka yapmış bana :) Motorumu sattığım flan yok, merak etme. Allah'tan fiyatı yüksek yazmış da arayan soran olmadı :) )

Yaa aslında bende bir deiştirmek istedim ama sonra vaz caydım aslında regal satılırmı abii turşusunu kurucamda yeni bir makina aklımı çeldi ona para çıkarmaya çalışıyorum muhtemelen regalimde duracak kıymayacağım ona :cheesy:

KIZILELMA
25.Haziran.2007, 15:28
Maşşallah

ercan
10.Aralık.2007, 03:37
slm bn ercan sana bişi sorcam o sisleri nerden ne kadara aldın acaba ???

alper_tim
10.Aralık.2007, 11:34
o arkadaş sattı motorunu kardeş
bizim siteden biri almıştı ama kim almıştı hatırlamıyorum