PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mekani Cennet Olsun !

X_FREERIDER_X
12.Mayıs.2008, 08:10
Sinan Sofuoğlu, yaşamını yitirdi
İZMİT (A.A)

Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki yarış pistinde antrenman sırasında motosikletten düşerek ağır yaralanan Sinan Sofuoğlu, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Alınan bilgiye göre, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde, akciğerindeki kanamanın durdurulması için yapılan ameliyatın ardından yoğun bakıma alınan Sofuoğlu’nun, bir süre sonra kalbi durdu. Sofuoğlu, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.
Körfez Pisti’nde Motosiklet Federasyonu ve Marmara Motosiklet Kulübü’nün ortaklaşa düzenleyeceği Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası’na hazırlandığı sırada motosikletten düşerek ağır yaralanan Sofuoğlu’nun, boynu kırılmış, kafa tasında travma ve akciğerinde de kanama meydana gelmişti.
2007 Dünya Super Sport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu’nun ağabeyi olan Sofuoğlu’nun, pist şampiyonalarında türlü dereceleri bulunuyordu.

kaanka
12.Mayıs.2008, 08:14
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Ailesine de allah sabırlar versin.

yenikoylu_ua
12.Mayıs.2008, 09:40
Allahrahmet eylesin sevenlerine ve ailesine sabır versin

RoS
12.Mayıs.2008, 11:24
Allah rahmet eylesin :(....

raptiye
12.Mayıs.2008, 11:38
Acı kayıp. Allah rahmet eylesin.

vatansever
12.Mayıs.2008, 17:07
ALLAH rahmet eylesin ve bütün motor kullananları korusun.Amin...

haluka28
12.Mayıs.2008, 19:18
başımız sağolsun. böyle haberleri duyunca çok kötü hissediyorum. ama vazgeçmek demümkün değil. arkamda kalabilecekleri düşünüyorum, ne biliyim yaaa.

Tayfun
12.Mayıs.2008, 19:31
Burası sözün bittiği yerdir :(

orkun
12.Mayıs.2008, 23:02
Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin

matemmatik
13.Mayıs.2008, 00:50
Bizim buralarda(hemen hemen tüm Türkiye'de) insan bir yakını vefat ettiğinde 3gün boyunca az yer az konuşur ve birçok günlük zevklerden mahrum bırakır kendini. Ben de bir kez bile görmediğim fakat motorcu olduğu için, insan olduğu için sevdiğim, yaşıtım Sinan kardeşim için 3gün motora binmedim, saçıma sakalıma bakmadım...... Diyeceksiniz ki bunun kime ne faydası oldu? Belki kimseye faydası olmadı fakat içimden gelen bu.

Yollarda ölüm haberlerine çok alıştık fakat pistte bir profesyonelin full koruma içinde ölümü beni çok yıprattı...

X_FREERIDER_X
13.Mayıs.2008, 07:55
Tek tesellim sevdiği işi yaparken başına gelen kaza sonrası vefat etmesi.
Ama ya geride kalanlar, ailesi???
2002 yılında üst üste şampiyonlukları bulunan , Sinan'ı ve Kenan'ı bu başarıları kazanma yolunda destek veren Bahattin Abi'nin vefatından sonra , Sinan'ın vefatı , geçtiğimiz pazar olan Anneler Günü'nde , bu pırlantaların anasının yüreğinde nası bir yara açmıştır?

RR ailesi olarak , birlik beraberlik gibi konuları gündemde tutarken, ay sonu gidilmesi planlanan Poyrazlar Motosiklet Festivali'nin ev sahibinin , Sinan'ın Kulübü olan Sakarya Motosiklet Kulübü olduğunu düşünerek hareket etmekte fayda var diye düşünüyorum.

carvalho
13.Mayıs.2008, 09:15
RR ailesi olarak , birlik beraberlik gibi konuları gündemde tutarken, ay sonu gidilmesi planlanan Poyrazlar Motosiklet Festivali'nin ev sahibinin , Sinan'ın Kulübü olan Sakarya Motosiklet Kulübü olduğunu düşünerek hareket etmekte fayda var diye düşünüyorum.

Çok haklısın. Zaten aksi bir tutumda olmayacaktır RR ailesi.

aidikurt
13.Mayıs.2008, 09:16
Allah rahmet eylesin
Mekanı cennet olsun
Ailesinede allah sabırlar versin.