PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DD-125 Koruma Demiri

Kisstanbul
14.Mayıs.2008, 17:25
Arkadaşlar bende daha önce regal pasion maxi scooter vardı. Geçen gün paramın yettiği kadar vitesli isteğim tuttu motojuniordan Regal Raptor DD-125 E aldım yalnız burhan ustam bunun koruma demiri yok dedi.
Ben şimdi buna nereden bulurum yada kime yaptırırım. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. [smilie=greencolorz:

Diagnosticfrog
14.Mayıs.2008, 17:30
hayırlı olsun bi tur atarız artık :D

kaanka
14.Mayıs.2008, 17:34
hayırlı olsun...:cheesy: bu motorun aynısından sitedeki bir arkadaş almıştı ve kendisi özel olarak koruma demiri yaptırıcaktı, eski topikleri kurcalarsan bulursun büyük bir ihtimalle...

kıvılcım
14.Mayıs.2008, 17:42
arkadaşım bunu bulma ihtimalin çok zor 2 italatçısıda bunu getirmiyor koruma demirini bizim bir arkadaş yaptırdıydı çok lazımsa pm at ona sorayım

Tayfun
14.Mayıs.2008, 18:40
Dostum kanuninin bazı modellerinde bulunan koruma demirlerini kullanabilirsin, biraz araştır...

GOKHAN
14.Mayıs.2008, 18:51
emre yedek parçaya bi bak onlar 250 lik regal için yaptırdı yerli baya iyi oldu onlardan alıp senın kıne de uyarlıya bılırsın fiyatıda uygun olur zannediyorum.Buarada hayırlı olsun yenı makınen kardeşim kazasız belasız bın

Mr.Quanta
14.Mayıs.2008, 19:59
abi emre ltd'de yok koruma demiri. ben baya bi arastirdim. sarikayalar'da da yok. ben dun motojunior'dan siparis verdim, bugun kargolamislar. 130 ytl. onlarda var yani. ha ama 250lik icin. seninkine uyar mi bilmiyorum. hayirlisi olsun, gule gule bin

Kisstanbul
14.Mayıs.2008, 21:25
hayırlı olsun bi tur atarız artık :D

Atarız tabii yaa neredesin Emre göremiyorum seni..

hayırlı olsun...:cheesy: bu motorun aynısından sitedeki bir arkadaş almıştı ve kendisi özel olarak koruma demiri yaptırıcaktı, eski topikleri kurcalarsan bulursun büyük bir ihtimalle...

Blgehan abi almıştı o kendisi özel yaptırmıştı işi oydu galiba hatırladığım kadarıyla belli bende özel yaptırcam.. Bari yaptırmışken afilli bişi yaptırcaz.. :|

Dostum kanuninin bazı modellerinde bulunan koruma demirlerini kullanabilirsin, biraz araştır...

Bunuda araştırma listesine yazalım...

abi emre ltd'de yok koruma demiri. ben baya bi arastirdim. sarikayalar'da da yok. ben dun motojunior'dan siparis verdim, bugun kargolamislar. 130 ytl. onlarda var yani. ha ama 250lik icin. seninkine uyar mi bilmiyorum. hayirlisi olsun, gule gule bin

Onlardan aldım motoru burhan usta bunlara göre yok dedi.. :(

Allahım şimdi beni kim koruyacak :cry:

schumacher__
02.Haziran.2008, 22:38
Evet arkadaşlar,ben de yeni bir dd125e aldım.Bu motora göre koruma demiri nerelerden bulabilir veya yaptırabilirim? Sakaryadayım şu an,istanbula gelebilirim, yardımlarınızı bekliyorum

vatansever
02.Haziran.2008, 22:52
hemen sana şurada yaptırabilirsin diyemiyorum.ancak bende araştırıyorum.arkadaşım arıyor. dün bir yerle görüştüm.paslanmaz demirden yapacağını söyledi.bakalım benim istediğim gibi olacak mı?olmazsa yaptırmayacağım zaten.iyi birşey olursa sanada tavsiye edeceğim.haberin ola. o zamana kadar ALLAH seni korusun :)

Tayfun
03.Haziran.2008, 09:47
hemen sana şurada yaptırabilirsin diyemiyorum.ancak bende araştırıyorum.arkadaşım arıyor. dün bir yerle görüştüm.paslanmaz demirden yapacağını söyledi.bakalım benim istediğim gibi olacak mı?olmazsa yaptırmayacağım zaten.iyi birşey olursa sanada tavsiye edeceğim.haberin ola. o zamana kadar ALLAH seni korusun :)

Paslanmaz demir mat krom rengindemi olacak yoksa nikelajlımı dostum ?

vatansever
03.Haziran.2008, 10:34
Paslanmaz demir mat krom rengindemi olacak yoksa nikelajlımı dostum ?

bana konuştuğumuz şahıs nikelaj olacak dedi ama açıkçası kullanacağı malzemeyi göstermedi.bunuda bir netliğe kavuşturayım ben iyi olacak.müsait bir zaman da konuşayım şu ustayla bakalım ne diyecek.

bu arada benden bizim koruma demirlerinin ölçülerini istemişti bilen varsa söyleyebilir mi?

benim motorda sadece ön koruma demirleri var. derçi onlarda dd125 e uymuyor.arka koruma demirlerinin ölçüleri bende yok. nasıl ölçü vereceğim ben bu ustaya yaw..

Tayfun
03.Haziran.2008, 10:56
Ölçü işiyle bilgi vermen zor, düz demir olmadıkları için tam ölçüyü çıkartamazsın, bunun için bir motoru referans olarak götür kendi baksın ölçsün biçsin daha iyi olacaktır. Peki sana ne fiyat verdi yada verdimi koruma demiri için...

vatansever
03.Haziran.2008, 11:07
her şeyiyle hazır bir motoru dediğin gibi referans götürmeliyim.fiyatla ilgili konuşmadık.ancak usta babamın tanıdığı birisi.babamın aracılığı ile yapacak zaten.bakalım bir öğreneyim herşeyi siteye damlarım.

Tayfun
03.Haziran.2008, 11:09
her şeyiyle hazır bir motoru dediğin gibi referans götürmeliyim.fiyatla ilgili konuşmadık.ancak usta babamın tanıdığı birisi.babamın aracılığı ile yapacak zaten.bakalım bir öğreneyim herşeyi siteye damlarım.

Valla dostum dost kazığı her zaman daha büyük olur benden söylemesi, eğer çok samimilerse iyi fiyat çıkar ama cingöz biriyse dudağını uçuklatır :mrgreen:

vatansever
03.Haziran.2008, 11:53
kazıklamaya kalkarsa burhan ustadan orjinalini alsın artık. ne diyeyim di mi ama

schumacher__
03.Haziran.2008, 19:15
ok arkadaşlar, gelişmeler dört gözle bekliyorum