PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Izmir Uyan Artik

deep-impact
17.Mayıs.2008, 22:23
Evet arkadaşlar son bir buçuk aydır sitenin izmir kanadında yine hareket yok ne oluyor anlam veremiyorum eğer diğer arkadaşlarımında canı benimki gibi gezmek istiyorlar ise önümüzdeki hafta sonu bir organizasyon yapalım derim güzargah son görüşmemizde aldığımız karar üzere menemen emiralem üzerinden manisa aradan turgutlu oradan kemalpaşa ve izmire dönüş diye hatırlıyorum güzergahı yanlışım yada eksiğim olabilir lütfen düzeltelim evet kimler benimle arkadaşlar elleri görelim 25/5/2008.pazar günü tarihli gezide.

TLGYLDZ
18.Mayıs.2008, 01:52
valla daha baska gezı planı yokmu ayvalık dıkılı bergama taraflarına doğru olan bır gezı bu soylemıs olduğunuz tarıhte ben ızmıre gelmeyı dusunuyordum karsıyaka alaybeye eğer gezı organızasyonunuz olmassa bulusalım derım en azından karsıyaka da cafenın bır tanesınde oturup bırseyler ıcer tur atar ve dağılırız eğer dedığım gıbı planda sorun olursa ozelden mesajlasabılırızde bılgılendırırsenız sevınırım...

komoster
18.Mayıs.2008, 18:44
Serdar ben varım ustaaaaaa
sen gidiyozde depoyu doldurana kadar zaman ver ordayım :):)

komoster
18.Mayıs.2008, 18:51
valla daha baska gezı planı yokmu ayvalık dıkılı bergama taraflarına doğru olan bır gezı bu soylemıs olduğunuz tarıhte ben ızmıre gelmeyı dusunuyordum karsıyaka alaybeye eğer gezı organızasyonunuz olmassa bulusalım derım en azından karsıyaka da cafenın bır tanesınde oturup bırseyler ıcer tur atar ve dağılırız eğer dedığım gıbı planda sorun olursa ozelden mesajlasabılırızde bılgılendırırsenız sevınırım...

TLGYLDZ
kardeşim ben alaybeyde oturuyom gelmeden önceki gün haberleşelim buluşuruz bişeyler içeriz SERDAR gezi startı vermesse tabi yok geziye çıkarsak sende sürersin ...

deep-impact
18.Mayıs.2008, 20:05
kadir baba inşallah diğer arkadaşlarımızda okeyi verir beraber yol yaparız yeterli çoğunluk sağlanmaz ise tolgayı misafir ederiz karşıyakada ne dersin.

schakal
19.Mayıs.2008, 00:28
arkadaşlar motorun satış ilanınıda verdim ama 24-05 2008 de a2 direksiyon sınavım var sonrasındaki haftalarda motor satılmazsa ehliyetide almış olacağım nereye isterseniz varım ama şimdilik size hayırlı sürüşler

schakal
19.Mayıs.2008, 00:38
arkadaşlar birde şunu sormak istiyorum RR izmir her hafta toplanıyormu toplanıyorsa nerede toplanıyorsunuz hangi günler ben her zaman giremiyorum siteye haberim olmuyo

hakkı
19.Mayıs.2008, 10:51
Evet arkadaşlar son bir buçuk aydır sitenin izmir kanadında yine hareket yok ne oluyor anlam veremiyorum eğer diğer arkadaşlarımında canı benimki gibi gezmek istiyorlar ise önümüzdeki hafta sonu bir organizasyon yapalım derim güzargah son görüşmemizde aldığımız karar üzere menemen emiralem üzerinden manisa aradan turgutlu oradan kemalpaşa ve izmire dönüş diye hatırlıyorum güzergahı yanlışım yada eksiğim olabilir lütfen düzeltelim evet kimler benimle arkadaşlar elleri görelim 25/5/2008.pazar günü tarihli gezide.
haklısın Serdar, iş-güç derken motorumuz olduğunu bile unuttuk, benim makine resmen ağlıyor. ben varım, üç motor bile olsak gidelim, yol yapalım.

apron83
19.Mayıs.2008, 15:50
ben önumuzde ki 1 ay boyunca istanbul da olacağım için gezilere katılamayacağım. herkese emniyetli sürüşler. fotolardan takip ederim artık 8)

hakkı
19.Mayıs.2008, 21:53
arkadaşlar istanbuldan arkadaşlarımız kamp yeri tayini için ayvalığa geliyorlarmış. ben derim ki onlarla buluşalım.ben cumartesi günü ayvalığa gitmeyi düşünüyorum.uygun olan varsa birlikte gidebiliriz. cumartesi uygun olmayanlar pazar günü bize katılabilir. birlikte izmire döneriz.

trapezus
19.Mayıs.2008, 22:23
cumartesi degıl ama
kısmetse ayvalık gezısıne 27 sınde varımm
ogrencılık ıste sınav ve proje zamanı herkese selam olsunn

deep-impact
19.Mayıs.2008, 23:37
pazar günü gelebilrim.kadir ve tolgada gelir benimle bu arada orkun ne alemde ve diğer arkadaşlar emre mesela laz uşağım sanada selam olsun allah zihin açıklığı versin:)

Tayfun
20.Mayıs.2008, 01:17
Arkadaşlar cumartesi sabahtan yükleyin çadırlarınızı gelin, minik ön gezimizi 2 gurup birleşerek devleştirelim süoer olsun...

aidikurt
21.Mayıs.2008, 13:09
valla bence izmir ekibi ufak bir supriz yapacak gibime geliyor :)

komoster
21.Mayıs.2008, 13:38
kadir baba inşallah diğer arkadaşlarımızda okeyi verir beraber yol yaparız yeterli çoğunluk sağlanmaz ise tolgayı misafir ederiz karşıyakada ne dersin.

valla süper olur bakalım ayvalık var gerçi benim haftasonu bi işim var aliağada çorba meselesi c.tesi bitirirsem pazar aliağadan size katılırım devam ederiz..

drali
22.Mayıs.2008, 13:37
Arkadaşlar 25 Mayıs Ayvalık Gezisi diye başlık açtım gelecekler oraya yazarsa programı netleştiririz

Aksu
22.Mayıs.2008, 13:51
İzmir ekibine bahane hazır işte biri ön gezi diğeri asıl gezi, fırsatları değerlendirin, sonra kış günü cafe de otururken bu günlere yanarsınız.

hakkı
23.Mayıs.2008, 00:21
İzmir ekibine bahane hazır işte biri ön gezi diğeri asıl gezi, fırsatları değerlendirin, sonra kış günü cafe de otururken bu günlere yanarsınız.
abi allaha şükür kışın 3 ayda 4.500 km yol yaptım, sadece hafta sonları. fazer'imi alalı tam 1 ay oldu, dün baktım yaklaşık 2.000 km geride kalmış.
burası İzmir, bana durmak yok.

foreman
23.Mayıs.2008, 10:59
fazer'imi alalı tam 1 ay oldu.

hakkı cım yenı makınan hayırlı olsun...
bununla ılgılı bı topık actında ben mı kacırdım bılemıyorum ama allah guzel gunlerde bınmeyı nasıp etsın...

hakkı
23.Mayıs.2008, 13:24
hakkı cım yenı makınan hayırlı olsun...
bununla ılgılı bı topık actında ben mı kacırdım bılemıyorum ama allah guzel gunlerde bınmeyı nasıp etsın...
teşekkür ederim dostum, evet haklısın. bununla ilgili bir başlık açmadım. şimdilik açmayıda düşünmüyorum. çünkü hala deneme süresinde.
şimdilik şunlar var....
http://img404.imageshack.us/img404/934/1002147pd2.jpg
http://img501.imageshack.us/img501/4228/1002146jk0.jpg

aidikurt
23.Mayıs.2008, 14:21
tuhhhh tuhhh tuuuuhh masalallah allah nazardan saklasın allah kaza bela vermesin.

TLGYLDZ
23.Mayıs.2008, 19:17
sevgılı buyuğum kadır abı ve serdar arkadsım ınsallah bır aksılık cıkmassa nıyetım gelmek seve seve sızlerle tanısmak bır oratmada bulunmak benım ıcın buyuk zevk yolunuz acık olsun