PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tanışma

steppenwolf
09.Nisan.2007, 16:00
herkese selam ;

ben izmir'den arman .henüz bir regal'im yok ama iki aya kalmaz edinmeyi düşünüyorum .tavsiyeleriniz ve paylaşmak istediğiniz bilgileriniz dikkate alınır . iyi sürüşler...

carvalho
09.Nisan.2007, 16:13
Selam dostum...
Her konuda yardımcı oluruz. Geçmiş konu başlıkları ilk aşamada sana motorumuzla ilgili ışık tutacaktır. Merak ettiğin konu olacaksa da paylaşırsın bizimle...

Daha önce motorun var mıydı? Sürüş tecrüben ne alemdedir??? Tarz olarak cruiser mıdır tercihin???
Bu konularda detay verirsen daha çok yardımcı olabiliriz...

Sevgiler

steppenwolf
09.Nisan.2007, 16:51
Desteğin için teşekkürler Carvalho . Henüz hiç sürüş tecrübem yok fakat yaklaşık 1 senedir sessizce forumları takip ediyorum. Her zaman bir chopper almak istemişimdir , ideal motorum Honda Shadow fakat henüz ne onu alabilecek kadar param ne de tecrübem var . 6 aydır yaptığım araştırmalar sonucunda 5 milyara kadar alabileceğim ve benim gibi yeni başlayan biri için alınabilecek en iyi motorun Regal Raptor 250 olduğuna karar verdim . Şu anda ehliyet için kursa gidiyorum Nisan 21 de sınav var , Mayıs gibi de ehliyet elime geçer . Eh bende en geç Ağustosa kadar motoru almayı düşünüyorum .

okan
09.Nisan.2007, 16:53
hadi hayırlısı olsun şimdiden...inşallah motoruna kavuşursun en yakın zamanda...

lordskeldan
09.Nisan.2007, 19:29
aramıza hoşgeldin :cheesy:
booooooooorn to be wild :D

inci
09.Nisan.2007, 19:45
doğru kararlar :cheesy: hem ehliyet için , :D hem regal için :D ,hemde forumumuz için :D HOŞGELDİN :cheesy:

Tayfun
09.Nisan.2007, 20:02
Sen benim kim olduğumu biliyon mu bakem :evil:

okan
09.Nisan.2007, 22:16
Sen benim kim olduğumu biliyon mu bakem :evil: yavv bi sus be adam.. öörenmesin kaçacak hemencik..zatten zorulan adam buluyos siteye.. :lol: :lol:

Kolt
09.Nisan.2007, 22:27
Hoşgeldiniz

GOKHAN
09.Nisan.2007, 22:28
HOŞGELDİN KARDEŞİM ARAMIZA

deep-impact
09.Nisan.2007, 22:45
öncelikle aramıza hosgeldın

MaRaNtZz
09.Nisan.2007, 22:48
Hoşgeldin dostum...

Tayfun
10.Nisan.2007, 02:52
Sen benim kim olduğumu biliyon mu bakem :evil: yavv bi sus be adam.. öörenmesin kaçacak hemencik..zatten zorulan adam buluyos siteye.. :lol: :lol:

Haaaa öylemi oluyo tamam o zaman 8) efendim sitemize hoş geldiniz şerefler verdiniz, sizin gibi naif bir kişiliği aramızda görmekten çok büyük mutluluk duyacağız, tutuyorummmmmmmm, açiciğimmmmmmmmmm :mrgreen:

agresus
10.Nisan.2007, 04:23
deli zabit tayfun diye bilinirr camiada... güssel bi insandır... ama birazz kırıktır... sıyırıktır... öleedir bizim zabit.... bildiğin dli zabit....

alper_tim
10.Nisan.2007, 09:42
aileye hoşgeldin dostum

ÇeLeBi MuRaT
10.Nisan.2007, 09:55
Hoşgeldin bilader..

Engin
10.Nisan.2007, 10:04
Kardeş hoşgeldin aramıza.

steppenwolf
15.Nisan.2007, 18:48
hemen sorulara geçiyorum arkadaşlar;

izmir'den uygun fiyata bir regal raptor DD250 E - 9 nereden alınır ? fiyat nedir?

motorun yanında tam kapalı ve nazi tarzı kask , korumalı düz siyah bir mont ,eldiven ve yan deri çanta da almak istiyorum . bunlar hakkında ( adres,fiyat ) bilgisi olanlar tavsiyelerinizi bekliyorum .

son olarak bu aleti hırsızlardan korumak için siz neler yapıyorsunuz?

şimdiden teşekkürler ...

emrahss
15.Nisan.2007, 19:31
Öncelikle hoşgeldin dostum. İzmir'de motosiklet malzemeleri ticareti yapan birini tanıyorum. Sanırım yurtdışından seri sonu malzemeleri toplayıp uygun fiyatlara satıyor. Bi deposu var galiba. İsmi Adem. Telefonu 0537 7323292. Ben de kaskımı ve montumu ondan almıştım, hem de hiç görmeden. Bir bakmanı tavsiye ederim, fiyatlar uygun.

madasret
15.Nisan.2007, 21:40
hoşgeldin
herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa izmirdeyim ben de.
motoru sıfır mı alıcaksın ikinci el mi?
diğer aksesuarlar için kahramanlardaki motorcuları dolaşmanı tavsiye ederim.

emrahss
16.Nisan.2007, 11:04
Öncelikle hoşgeldin dostum. İzmir'de motosiklet malzemeleri ticareti yapan birini tanıyorum. Sanırım yurtdışından seri sonu malzemeleri toplayıp uygun fiyatlara satıyor. Bi deposu var galiba. İsmi Adem. Telefonu 0537 7323292. Ben de kaskımı ve montumu ondan almıştım, hem de hiç görmeden. Bir bakmanı tavsiye ederim, fiyatlar uygun.

Evet evet yazmışım, aynı mesaj iki ayrı yerde yazılmış, dejavu değilmiş çok şükür :cheesy:

Kino
16.Nisan.2007, 15:45
hoşgeldin stepne kurt buyur birtane aidikurt vardı birde stepne kurt oldu hayırlı olsunn :lol:

dostum hoşgeldin sitemize :cheesy:

sen %90 halletmişsin geriye %10luk bir kısım kalmış RR falan almak oo kolay işş :+1:

ehliyette tamam gibi 21 nisan kısmetse ooffff haydi izmirlilerr bir RR daha geliyor aranıza...

aidikurt
16.Nisan.2007, 16:48
Kardeşim aramıza hoşgeldin burayı takip et emin ol 1 hafta içinde sende regalini alır resimlerini koyarsın siteye :)

ToMCaT
16.Nisan.2007, 18:24
hoşgeldin arkadaşş hayırlı olsun.

aslanburclu
16.Nisan.2007, 18:29
kardeş siteye hoş geldinde sen bu kadar tecrübesissen hic choper tipi düşünme ufak bi sikuturla başla derim

steppenwolf
16.Nisan.2007, 20:25
konuksever ve yardımsever arkadaşlara teşşekkür..

aslanburçlu arkadaş aslını sorarsan bir choperdan ziyade tecrübe kazanana kadar küçük bir scooter almayı epey düşündüm .fakat scooterların hiçbiri debriyajlı değil ve şahsi fikrimi sorarsan debriyajı olmayan otomatik vitesli küçük bir motorla edinebileceğim tecrübeyi zaten kullanmasını bildiğim bisikletle edindiğimi düşündüm bu yüzden alıyorum rr 'yi.

bu arada hırsızlara karşı aldığınız önlemler hakkında bir yorum ya da öneri görmedim ?!

aslanburclu
16.Nisan.2007, 20:37
abicim sen önce bir rüzgara göğüs germesini yan yatmasını tabi çamura batmadan trafik akışını falan bi öğrenmeden yinede chopere çıkma derim allah muhafaza kazanın ne zaman nerden nasıl geleceği belli olmuyo fazla değil şöyle 2 veya 3 ay bi piş kendine güvenin bi gelsin hatta ist.daysan takıl bize bak o zaman ama illede RR diyorsan bizim rr lerinde skuturu var merak etme vites işi kolay önce gaz ve frenlerde bi piş

bak göreceksin motorlarda fren yapmak durmak bile bir sanattır önce bi sanatkar ol derim kusura bakma dost acı söyler ne söylerse iyi söyler derler

Tayfun
16.Nisan.2007, 21:00
Komtanım adam motor kullanmaktan vazgeçcek valla :D

steppenwolf
17.Nisan.2007, 20:54
arkadaşlar izmir'de regal raptor nereden alınır ? yok mu bilen ?

Kino
17.Nisan.2007, 21:07
0 km mi alacaksın RR yi yoksa 2 el mi

izmirde RR ci olan dostumuz çok . sana cevap verirler dostum

ToMCaT
17.Nisan.2007, 21:16
hadi bakalım şimdiden hayırlı olsun... RR düşünüyorsan doğru yerdesin bu site zaten düşünmene fırsat bırakmaz seni bir RR sahibi yapar. RR kullanmıyorum ama yakın arkadaşım Emrah'ın RR ını biliyorum. Gerçekten sınıfında tercih edilecek bir motor.

emrahss
18.Nisan.2007, 10:59
Yaw kaç kere kaçırdın ya motoru abicim, nassı kullanmıyon :evil: