PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 25 Mayıs 2008 Ayvalık

drali
21.Mayıs.2008, 16:13
İstanbul'dan gelecek olan arkadaşlarla buluşmak tanışmak ve konuşmak için Ayvalık Gezisi düşünüyorum,katılacak olan arkadaşların yazılarını bekliyorum Buluşma Yeri:Bostanlı İskelesi Buluşma Saati:07.30 Hareket Saatı:07.45 Yolumuz uzun,arkadaşlarla daha fazla konuşabilmek için hareket saatını erken düşündüm.

TLGYLDZ
21.Mayıs.2008, 20:41
valla kımler gelmeyı dusunuyor bılmıyorum gene forumda bellı olur sanırım cumartesı gunune kadar
eğer bende ızmıre gıtmessem sızı sabah erken saatte bergama cıkısı dıkılı yolu uzerındekı opet benzınlığınde beklıyor olurum gene haberlesırız yolunuz acık olsun beyler....

hakkı
21.Mayıs.2008, 22:15
ben allah nasip ederse cumartesi günü sabah erkenden Ayvalık a geçeceğim. pazar günü gelecek arkadaşların fazla gecikmeden hareket edip gelmelerinde fayda var. çünkü Ayvalık İzmir arası yaklaşık 150 km, ortalama 2 saatlik bir yol var. İstanbul dan gelen dostlarımız öğleden sonra 3-4 gibi dönüş için yola koyulacaklarını dikkate alacak olursak, görüşecek kısıtlı bir vakit ancak konuşacak çok şey var.

alex
22.Mayıs.2008, 01:28
Teşekkürler izmir:))yarın yani bugün akşam ön gezi ekibi rut programı tam olarak netlik lkazanacaktır...sanırım bandırmaya bilet bulunamamış bursadan gelinecek saatlerde olan aksaklıklar betleşip topik da paylaşılacaktır...Sizlerlede tanışmak keyifli olacak...

drali
22.Mayıs.2008, 21:36
Arkadaşlar çok üzgünüm,pazar günü il dışından misafirlerim gelecek ,programı ben önerdim ama ben gelemiyeceğim, giderseniz iyi yolculuklar.