PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 15 NİSAN PAZAR POYRAZKÖYE GİTMİYORUZ ***İPTAL**** (HERHALDE AY SONU NEDENİYLE TAMAMEN DUYGUSAL OLAY)

aslanburclu
09.Nisan.2007, 23:10
ARKADAŞLAR HERKESİN BU HAFTA SONU HEM AY SONU OLMASI VEYA ÇOK ÖZEL İŞERİ NEDENİYLE ÇOĞUNLUK SAĞLAYAMADIK inşallah başka bir hafta sonunu değerlendiririz

hepinize sayılar selamlar...

http://upload7.postimage.org/656349/Slayt1.jpg (http://upload7.postimage.org/656349/photo_hosting.html)

GOKHAN
10.Nisan.2007, 01:13
ben mtr ye teklifi yazdım komtanım

Tayfun
10.Nisan.2007, 02:13
Komtanım ben şimdiden oruç tutmaya başlıyım o zaman :D annadın sen onu annadın ;)

ÇeLeBi MuRaT
10.Nisan.2007, 10:06
Motorum yapılırsa o güne kadar bende ordayım.Gomtanım Baş çavuşum :D

okan
10.Nisan.2007, 10:33
gomtanım bizi çaarıyonda samsun dan geleces kroki çismemişin. :mrgreen: .. kino baba mersinden gelecek evden çıktımı yolu kaybedecek.. onada kroki çismemişin.. :P nası geleces bis şimdi ... :mrgreen: :mrgreen:

Tayfun
10.Nisan.2007, 10:45
gomtanım bizi çaarıyonda samsun dan geleces kroki çismemişin. :mrgreen: .. kino baba mersinden gelecek evden çıktımı yolu kaybedecek.. onada kroki çismemişin.. :P nası geleces bis şimdi ... :mrgreen: :mrgreen:

Hasssssssss :D harbiden bu iyiydi ya, senin işi inci hocam çözer ancak, akbille samsundan buraya kadar getirir bi şekilde :D olmazsa gps cihazi göndeririz ama ince ayarlı olanından biras :evil:

infinitedreams
10.Nisan.2007, 11:27
15 nisan'da -pazar'a gelmesine rağmen- işyerinde olacağım (11.00 - 16.30 arası)
:(

inci
10.Nisan.2007, 11:37
motoruma güvenmiyorum

azelia
10.Nisan.2007, 11:59
Ppoyrazköy cok sirin bi köy...biz 1 ay önce bir gezi sırasında orayada ugramıstık...manzara muhtesem...fotograf makinalarınız unutmayın :!:
bizim egitim oldugu icin katılamıyoruz...sizlere iyi eglenceler dilerim :cheesy:

Kino
10.Nisan.2007, 12:16
ÇOK ÖNEMLİ KİŞİSEL DUYURUM

OKANIM laytım .... KİNOM sakallım sizde gelin be alın yengeleri benim misafirim olun benim 4 tekeri size 2 şerli tarafından pay ederim takılırsınız bize

yaşar abicim allah razı olsun walla beni ne kadar duygulandırdın bilemezsin :happy: ah ahh şu uçak fobim olmasa
bundan 5-6 sene önce her ay istanbula takılırdım ucakla adana/istanbul/adana hem iş hem tatil

OKAN
gomtanım bizi çaarıyonda samsun dan geleces kroki çismemişin. .. kino baba mersinden gelecek evden çıktımı yolu kaybedecek.. onada kroki çismemişin.. nası geleces bis şimdi ...

okanım yaşar abim zaten koordinatları vermiş google map tan 41.12.18 N 29.07.56 E ahanda köy orada gerçi bir vadinin denize acılan ağzı gibi

http://upload7.postimage.org/634341/poyraz.jpg (http://upload7.postimage.org/634341/photo_hosting.html)

okan
10.Nisan.2007, 12:19
ne güssel manzara bu kino baba ... müthiş bi adamsın yaaa....nasılda bulursun hemencecik.....yoksam acanmısın he kino baba..... :| :shock: :) :lol: :mrgreen:

Kino
10.Nisan.2007, 13:28
aaa okan benim ihtisasım bu be abicim JEOLOJI MÜH esasında . :wink:

bak uyduyuda yatırdım biraz aşağıya vadileri görelim diye nasıl vadi güzel dimi sonucta poyraz köy de ucunda yani yaşar abim de biliyorki bize plan proje yapmamış . biz buluruz yolu nasıl olsa diye ama keşke bir gidebilsem istanbula :(

aidikurt
10.Nisan.2007, 14:45
baba biz haftasonu karamürsele gidicez ama ayarlıyabilirsem cumartesi gecesi yola cıkar istanbula geliriz pazar sabahıda buluşmaya katılırız.Ama saat geç değilmi biraz daha erkene alsakmı.Bide bulusma saatlerine uyulsun lütfen gec kalanlar beklenmesin sonra düzensizlikler oluyor.

alper_tim
10.Nisan.2007, 16:11
bu geziye motosiklet.net de gezi düzenlemesi yaptığım için katılamayacağım afedersiniz :oops:

aslanburclu
10.Nisan.2007, 19:22
motoruma güvenmiyorum

hocam yapma etme neden güvenmiyorsun senin o makinaya oraya gitmezse hiç birimizinki gitmez ne oldu mustafa bakacaktı ya alt tarafı bir karbiratör ayarı ve temizliği eğer gelmiyorlarsa ben ekibi toplayım gelelim bir ayar edelim onu (((((((baktın olmuyo altta iki vida üstte iki vida sök at bulaşık makinasına bak nasıl temizleniyor--- tabii bu işin şakası ))))))

hocam gökhanla mustafanın hemen gelip kulağını çekeyimmi

hocamın motoruna bakmayıp güvenini kaybettirdikleri için

Tayfun
10.Nisan.2007, 20:54
Ya hocam o motor gökhan abiyi gık demeden taşıdı, valla bence motor sana güvenmiyo kıvırma olayı hemen :hayir:

RızaHoşgör
10.Nisan.2007, 23:56
selam dostlar,
pazar günü sizinle olmayı çok isterdim ama gel görki sabah çoçuk oyunu akşam yetişkin oyunu olmak üzere tüm günüm baglı.olurda gezi dönüşü sizler oyunumuza gelirseniz bende sizlerin gün içinde yaşadıgı güzel anıları sahneden hissederim.tiyatro oyunumuza gelmeyi düşünürseniz daha detaylı bilgi verebilirim
sevgilerimle
rıza

agresus
11.Nisan.2007, 00:02
rıza kardeşim.. pazar günü ben de şehir dışında olucam... ama oyun tarih ve saatlerini yazarsan hafta içi gelmeyi çok isterim... ve sanırım böyle bi organizasyona katılacak bi kaç kişi daha olacaktır... şimdiden iyi oyunlarr...

inci
11.Nisan.2007, 00:53
komtanım çok kibarsınız teşekkür ederim ,yavaşlığım yüzünden kimseyi mağdur etmek istemem , (ki şu anda serviste motor ,bu akşam alacaktım ama alamadım belki yarın )

agresus
11.Nisan.2007, 01:00
şıışşştt... bisde gass kapatmıyoss... senin artçın ben ve ya tayfunusss.. bize göre de bi yavaşlığın yok.. hatta beylikdüzünde trafikte beni kaç kere ektiğini hatırlatırım... soldan sana yetişmek için az kapatmadım... sadece sorun bi şekilde karbüratörde... özellikle yokuşlarda kesiliyo makina.. bu da mekanik bi sorun... halledilirr...

inci
11.Nisan.2007, 01:03
evet biliyorum herkes benim üstüme titriyo bu çok güzel ,herkese ayrı ayrı teşekkür ederim ,aranızda olmaktan mutlu oluyorum .U marım bundan sonrada hep böle güzel gezilerde birlikte oluruz

Tayfun
11.Nisan.2007, 01:14
Sırtımısda taşıyos, arkayı koruyos, önümüze katıyos, daha napalım hocama bis, bir eli yağda bir eli regaldaaa vamı böle keyf ;)

inci
11.Nisan.2007, 01:18
EVET ,,,, :alkis:
çok doğru hele sen ford eskortum sun :cheesy: valla sahiden çok keyifli .. :cheesy: .bir de köpekler olmasa :oops: .... ama ...
size söz veriyorumm şu köpek işini halledicem :cry:

Tayfun
11.Nisan.2007, 01:23
Bize bıraksan bizde halledices ama yöntem farkı var işte :evil:

GOKHAN
11.Nisan.2007, 01:34
MTR DEN GELEN YOK ARKADAŞLAR BİLGİNİZE

Tayfun
11.Nisan.2007, 01:38
Yani kaldık biz bizeeee, mtr deki birkaç arkadaş kamikaze modeli gidiyorlar yolda, 2 scootercı arkadaş varki maşşallah altlarında hayabusha var zanıyolar, atos portos olarak onlar önden gidince bende birden aramisleşiyom peşlerinde etki tepki durumları heralde.

Kino
11.Nisan.2007, 11:05
inci öğretmenim senin tayına nazar değdi nazar :cry: bir kurşun döktürmek gerekli..
hatta karbüratörüne dökün kurşunu da bir daha motor çalışmasın :mrgreen:
inci öğretmenime iyi bakınız daha kahve içecez bu arada tayınız için geçmiş olsun öğretmenim :(

okan :!: :!: :!:
agresus da yok geziye gidemiyor pazar günü şehir dışındaymış :lol:
inci öğretmenim yavaşmış ,zaten tayını veterinere vermiş tedavi ettiriyor
bence bu gezi olmazzzzzz haahhayaatt bu hafta herkeş evinde otursunnnn yoruldunuz dinlenin biraz

okan biz gezelim bu hafta sonu sen samsunda ben mersin de şöyle bir acılalımmm :wink: 8)

okan
11.Nisan.2007, 11:10
vallaa kino baba .. giresunda bi icra işim var. hava yaamurlu gösteriyo.. eğer yağmassa ben motorla gidecem...gerçi annemle babam yaamur duasına çıkmışlardır çoktan... :lol:
gidince günay kardeşimizin de kafesi var orduda onada uuriicam.. fotoları atarım inşallah..yanlız kofboy okan ve karadenisli hemşerisi günay diye... :mrgreen: :mrgreen:
sende şölle manzaralı bi yerlere gitde biras resim görelim... :lol:

Kino
11.Nisan.2007, 13:55
inşallah dediğin gibi yağmur falan olmazsa bir uzanırım herhalde

aslında evde bahçede yapılacak çok iş çıkıyor bakalım kısmet diyelim

carvalho
11.Nisan.2007, 18:23
Süper bir rota ancak benim o gün 16:00'da aylardır hazırlığını yaptığımız şirketlerarası futbol turnuvası maçım var... Benim gibi futbolcu olma hayaliyle büyüyüp, kabiliyet yetersizliği nedeniyle olamayıp böyle cacıktan organizasyonlarla avunan ve takım kaptanlığını yürüten biri için önemli maalesef mevzu... Geçen sene 32 takım içinde finale kalmıştık, finali süper lig hakemi Hüseyin Göcek yönetmişti, hey gidi :)

http://www.spormax.com/spormax/spormaxFace/face1/SirketDetay.asp?kategoriID=16&bolumID=7&sirketID=141

Ayakta soldan dördüncü delikanlı benim :mrgreen:

Bir de 15 Nisan günü yağışlı olacakmış, bilgilerinize...

Gelin geziyi cumartesi yapalım. Hadi, n'olur :cry: :cry: :cry:
Islanmayasınız diye bak :? :? Pırıl pırıl olacakmış cumartesi günü hava... :+1:

GOKHAN
11.Nisan.2007, 18:39
bende yokum galiba arkadaşlar bu hafta iş çıktı

inci
11.Nisan.2007, 19:01
bende yokum galiba arkadaşlar bu hafta iş çıktı

NASIL YANİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ :x

Tayfun
11.Nisan.2007, 21:11
Gezinin iptal olmasına üzüldüm diyemiycem, vallaha tarumar olduk ya, şimdi bende bişe diycem herkes palavra zannedicek. Benim diğer mesai arkadaşım bu hafta pazar günü izin kullanmak istedi düğünleri varmış, bende mecburen cumartesi izin kullanıcam hafta sonu, of ya of :(

inci
11.Nisan.2007, 21:45
olsun biz de hafta içi bir akşam toplanalım bir kaç saatliğine olmas mı acaba ? :?

okan
11.Nisan.2007, 23:42
ben hepinizin yerine geziye çıkıyorum arkadaşlar.. sabahleyin allahtan bi zeval olmazsa .. 2 VN800 1 RAPTOR YOLLARDAYIZ.. karadenize doğru uzuyacas inşallah.....

Tayfun
12.Nisan.2007, 20:59
Uzun yol yapacaksınız okanım heleki rizeye kadar varacaksanız, kaleye çıkın benim için demli bir çay için memleket havası çeke çeke :(

okan
12.Nisan.2007, 22:36
Uzun yol yapacaksınız okanım heleki rizeye kadar varacaksanız, kaleye çıkın benim için demli bir çay için memleket havası çeke çeke :( gidemedikki olm .. motörcüler için çok tehlikeli bi sis vardı..hem göremiyon hemide ıslanıyon..o yüsden ben de arabayla giitim.. :?

Tayfun
12.Nisan.2007, 22:37
Anne baba gene duayı bol ettiler heralde okan :D

okan
12.Nisan.2007, 22:41
yanlış dua ettiler heralde.. yaamur duası diye sis duasımı ettiler ne.... :lol: :lol: :lol:

Tayfun
12.Nisan.2007, 22:43
Herhalde birinin fatihayı okurken dili sürçtü heralde, böyle oluncada yağmur sise döndü, dua et taş yağmadı kafana nihahahha :evil:

okan
12.Nisan.2007, 22:45
tayfun sen bolaman virajlarını biliyon dimi... işte o virajlar varya .. şimdi yok...ehehehehe...

Tayfun
12.Nisan.2007, 22:47
Bilmemmi o virajları, bu yaz son kez geçtik o firajlardan bidaa yok oh beeeee ;)