PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ayvalık - ön gezi

carvalho
19.Mayıs.2008, 11:26
23 MAyıs Cuma akşamı Ayvalık'a ön gezi planladık. Ben-Bull-Tayfun-Crazyhorse-Alex şimdilik gelecek olan arkadaşlar. Tatar kardeşim de gelebilecğini belirtmişti. İsteyen, programına uyan arkadaşlar bize katılabilir. Rota, kesin olmamakla beraber Cuma akşamı yenikapı'dan bandırma'ya feribot, sonrası motor, dönüş Pazar günü geze geze geliş...

29 Haziran Ayvalık buluşmamızı netleştireceğiz.

İzmir tayfasıyla da tanışmak isteriz bu münasebetle...

Aksu
19.Mayıs.2008, 11:57
Yolunuz açık olsun, başarılar ve sıkı pazarlıklar dilerim.

alex
19.Mayıs.2008, 13:30
Evet cuma cıkış keyifli olacak...gerekli izlenim ve ön hazırlıklar yapılacak...Bu arada cadırları alıyoruz dimi...?

carvalho
19.Mayıs.2008, 13:36
Evet cuma cıkış keyifli olacak...gerekli izlenim ve ön hazırlıklar yapılacak...Bu arada cadırları alıyoruz dimi...?

Tabii ki topraam, kamp yapacağız iki gece... Süper olacak...

alex
19.Mayıs.2008, 13:48
BEN BÜLENTLE YANYANA KURUCAM AMA CADIRIMI TAMAMMI:)))

carvalho
19.Mayıs.2008, 13:51
Tamam, dondurmaları ben alıcam :)

carvalho
19.Mayıs.2008, 14:47
Arkadaşlar, gezi formatı netleşti, Cuma akşamı 20:30 da Yenikapı'dan kalkan Feribota binip Bandırma'ya geçiyoruz, sonrası motorlarla. Gece yarısı Ayvalık'a varış ve kamp... İki gece kamp yapacağız... Pazar günü dönüşü İstanbul'a değin motorlarla yapacağız eğer fikrimizi değiştirmezsek...

Yarın Bandırma biletlerimizi alacağımız için geziye katılacak arkadaşlar olacaksa bana telefonla dönsün ya da topikte belirtsin ki ona göre bilet alalım...

Bilet fiyatı: 35 YTL (Yenikapı-Bandırma)

BULL
19.Mayıs.2008, 21:05
yuuhh ben öğrenciyim olm 35 kaat vermem pilata

en fazla 25 çalışır benden :x:x:x

Alex çadırları çember şeklinde kurarız

herkes herkesin yanında olur :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

hakkı
19.Mayıs.2008, 21:42
kamp yeri belli mi? ben cumartesi günü size katılmak isiyorum.

BULL
19.Mayıs.2008, 22:10
kamp yeri belli mi? ben cumartesi günü size katılmak isiyorum.
carvi biliyormu bilmiyorum ama biz bilmiyoruz :p
biz cuma gece orada olacağız tel.den haberleşiriz
koordinat veririz, oraya ışınlanırsınız 8)

hakkı
19.Mayıs.2008, 22:15
carvi biliyormu bilmiyorum ama biz bilmiyoruz :p
biz cuma gece orada olacağız tel.den haberleşiriz
koordinat veririz, oraya ışınlanırsınız 8)
özelden bana güncel bir cep numarası verebilirseniz yola çıkmadan önce sizi ararım.

BULL
19.Mayıs.2008, 22:18
dostum istediğin kişinin avatarına tıkla

aradığını orada bulacaksın... :cheesy:

hakkı
19.Mayıs.2008, 22:40
dostum istediğin kişinin avatarına tıkla

aradığını orada bulacaksın... :cheesy:
bunu biiyorum dostum, hatta şifreli kısımdan da baka bilirdim. explorer açmıyor, sorunun ne olduğunu bilmiyorum, ikisinede ulaşamadım.

BULL
19.Mayıs.2008, 23:01
gönderdim dostum

RızaHoşgör
19.Mayıs.2008, 23:15
değerli dostlar,
bülentin dediği gibi içimizde ögrenciler var ,daha nicesi var v.s.bulacagınız mekanın bize fiyat avantajı sağlaması ve çadır alanı olması hedefimiz olsun.iyi yolculuklar

BULL
19.Mayıs.2008, 23:25
değerli dostlar,
bülentin dediği gibi içimizde ögrenciler var ,daha nicesi var v.s.bulacagınız mekanın bize fiyat avantajı sağlaması ve çadır alanı olması hedefimiz olsun.iyi yolculuklar
konuşma ordan Keltoşşş
biz bilmiyozmu neye bakacaamızı???
çok biliyosan sende gelirsin yardımcı olursun :x:x:x

Kisstanbul
19.Mayıs.2008, 23:31
yaa abiler cuma akşamı son feribot 18:30'da ve araçsız sezon açılmadı diye çünkü 2 hafta önce gittim cumartesi sabah 7'de yola çıktım... akşamları feribot yok diye az öncede ido'nun sitesinden baktım halen yok ... :shock:

Kisstanbul
19.Mayıs.2008, 23:33
eee birde 35 değil 45 olması lazım motosikletlerin :(

BULL
19.Mayıs.2008, 23:37
hepsi bize özel dostum... seferde fiyatta... :x

bi güzergah planı benden...

uyarsa burdan gidelim 224 km miş.

http://img229.imageshack.us/img229/2188/balayviq6.jpg (http://imageshack.us)
http://img229.imageshack.us/img229/2188/balayviq6.03f3d23dad.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=229&i=balayviq6.jpg)

deep-impact
19.Mayıs.2008, 23:41
bu arada pazar bir kaç arkadaşımı alıp bizde geliyoz ayvalık ön geziye nasipse bakalım.

foreman
19.Mayıs.2008, 23:55
sıze hayırlı yolculuklar...
rota konusunda bu lınkten fydalabılırsınız...
yolunuz ve bahtınız acık olsun...
http://www.raptorriders.net/forums/showthread.php?t=2841

delibeygir
20.Mayıs.2008, 01:57
ben gündüz yenikapıdan sordum cuma akşamları 20:30 feribot var dediler 35 ytl motorlara alıyorlar yolcu salonuna çıkmak için ayrıca 5 ytl ödememiz gerekiyor.

tatar
20.Mayıs.2008, 08:50
evet bende gelecem . benıde ekleyın

tatar ( merter)
izmit / kocaeli

aidikurt
20.Mayıs.2008, 09:08
izmir ekibi istanbuldan ön gezi yapacak olan ekibimizi yanlız bırakmayın lütfen.

carvalho
20.Mayıs.2008, 09:26
MErter bizimle Yenikapıdan mı geleceksin, ona göre bilet alacağız...

aidikurt
20.Mayıs.2008, 09:37
allah kaza bela vermesin yolunuz şimdiden acık olsun.

carvalho
20.Mayıs.2008, 10:11
allah kaza bela vermesin yolunuz şimdiden acık olsun.

Sağolasın kardeşim, senin için en güzel antrikotları bulacağım Ayvalık'ta :D

delibeygir
20.Mayıs.2008, 10:14
artık yenikapıya gelip arkamızdan bi su dökersiniz artık :mrgreen:

aidikurt
20.Mayıs.2008, 10:14
olum motorcuya su dokmek yakısmaz benzin dokerim arkanızdan

delibeygir
20.Mayıs.2008, 10:16
yakışır adminime be 8)

RızaHoşgör
20.Mayıs.2008, 10:26
konuşma ordan Keltoşşş
biz bilmiyozmu neye bakacaamızı???
çok biliyosan sende gelirsin yardımcı olursun :x:x:x

pazar günü polonezköy e giderken bana haber verdinizmi len.şimdi yardım istiyon .dua et 27 haziranda geldigime :)

matemmatik
20.Mayıs.2008, 10:43
Gazanız mübarek ola yiğitlerim...
Tez zamanda gidile, kazasız belasız dönüle inşallah...
En ucuzundan hatta mümkünse beleşinden bir çadır kampı buluna...
Bu vatanın motor ve motorcuları sizlere minnettar...
Rabb'im motorunuza güç, benzininize bereket vere inşallah... :cheesy::cheesy::cheesy:

drali
20.Mayıs.2008, 10:58
uygun olursa pazar günü günübirlik ben de gelmek isterim,tanışırız konuşuruz bölgedeniz yardımcı oluruz

carvalho
20.Mayıs.2008, 11:00
uygun olursa pazar günü günübirlik ben de gelmek isterim,tanışırız konuşuruz bölgedeniz yardımcı oluruz

Çok memnun oluruz...

0533 242 74 32 benim cep tel.

drali
20.Mayıs.2008, 11:07
Bandırma-Gönen-Balya-Havran-Edremit-Ayvalık yolunu öneririm.Hem kısa,hem trafik az hemde dağyolu çok güzel öneririm Google Eart dan bakabilirsiniz

BULL
20.Mayıs.2008, 12:26
OOO öncü gezi bayaa şenlikli olacağa benzer :cheesy::cheesy::cheesy:

aidikurt
20.Mayıs.2008, 12:35
ya olum oyle deme içim gidiyor bak aglıcam:cry:

alex
20.Mayıs.2008, 12:48
heyyy..telefonlara neden bakmıyoruz ön gezi ekibi....gitmekten vazgectiniz sanırım

aidikurt
20.Mayıs.2008, 12:54
raptorriders kafaya birsey koydunmu yapar alex kardeşim vazgeçmez.

alex
20.Mayıs.2008, 13:00
hehe..walla ben bohcamı hazırladım...cuma akşamı gidiyorum...gerekli rezerve org..halledip gelicem:))2 günde hem güneşlenip hem bol oksijen alıcam...ben bugün biletimi almaya gidiyorum alperim:)))

tatar
20.Mayıs.2008, 17:36
selcuk abı ben sızınle bandırmada bulusacam . ozelden sızı tekrar ararım.

tatar
(merter )
izmit / kocaeli

kaanka
20.Mayıs.2008, 18:29
hadi arkadaşlar şimdiden iyi eylenceler bol bol resim çekin...8)

Tayfun
20.Mayıs.2008, 20:03
Evet gankalar kaldı 2 gün sonrasında yol bizi bekler :p AZIRMIYIZ BEAAAAA

delibeygir
21.Mayıs.2008, 00:06
azırız beya delim zabıtım öngezi gurubundaki arkadaşlar yarın carvalho ve benim için bilet almaya gidiyorum bana telden ulaşırsanız sizede alabilirim.

BULL
21.Mayıs.2008, 01:05
azırız beya delim zabıtım öngezi gurubundaki arkadaşlar yarın carvalho ve benim için bilet almaya gidiyorum bana telden ulaşırsanız sizede alabilirim.
huleyn banada alaceksin tabiiki zabaha telleşelim 8)

orkun
21.Mayıs.2008, 20:22
http://www.sahibinden.com/temiz_ve_masrafsizWQQaXQQ8313837WQQpXQQdisplayitem

arkadaşlar İstanbul da bu motora bakıp değerlendirecek eğer motorun bir problemi yoksa benim adıma pazarlık yapabilecek kimse var mı?

eğer motorun bir problemi yoksa ben de cumadan izmir e gelip sonra sizinle dönerim

alex
22.Mayıs.2008, 00:43
http://www.sahibinden.com/temiz_ve_masrafsizWQQaXQQ8313837WQQpXQQdisplayitem

arkadaşlar İstanbul da bu motora bakıp değerlendirecek eğer motorun bir problemi yoksa benim adıma pazarlık yapabilecek kimse var mı?

eğer motorun bir problemi yoksa ben de cumadan izmir e gelip sonra sizinle dönerim
Abicim cağlayanbana yakın..yarın işler yetişirse senin adına bir bakarım ama motoun km 58000..ciğeri umarım sağlamdır..son pazarlık payını konuşur est sürüşü yapar haberleşiriz..

0535 242 44 128)

alex
22.Mayıs.2008, 00:53
Ön gezi ekibi arkadaşlarım...Son durum..!ben cuma sabah erkenden izmiti gidiyorum orda tatar kardeşimle bulusup bursadaki işlerimizi halledip vapurla gelicek ekiple buluşacağız sanırım kesinleşen mudanyaya geliyorsunuz dimiii....

tatar
22.Mayıs.2008, 08:24
Evet biz Alex kardeşimle buluşup Mudanya iskeleden İstanbul ekibini karşılayacağız. Sanırım 20,30 da kı vapur Mudanya ' ya 21,30 gibi varması lazım .

Şimdiden sabırsızlanıyorum yaaawwwww. :)

tatar ( merter )
izmit / kocaeli

carvalho
22.Mayıs.2008, 09:25
Evet, arkadaşlarımın dediği gibi yarın 20:30 Mudnya gemisi kalkar, Mudanya'dan Merter ve Alex'i aldıktan sonra ver elini Ayvalık...

Susurluk üzerinden gideceğiz eğer planda bir değişiklik öngörmezsek...

İzmirli dostlarımızla bir an önce tanışmak istiyorum.

BULL
22.Mayıs.2008, 09:44
Bursa'ya uğrayıp Seda'dan bi iskender yemiyecekmiyiz :mrgreen:

carvalho
22.Mayıs.2008, 09:51
Uğrayacaz tabi de, gecenin bi yarısı açık iskenderci nasıl bulacaz? İskender yerine işkembe'ye döner menü, ben sööliim...

matemmatik
22.Mayıs.2008, 09:53
Hey maşallah arkadaşlar... Buna öngezi denmez yaw. Siz resmen ''Geleneksel Raptorriders buluşması 1.5'' yapıyorsunuz :p Kıskandım walla.... Neyse hadi kazasız belasız gidip gelin inşallah :mrgreen:

delibeygir
22.Mayıs.2008, 10:49
açılın açılın RAPTOR RIDERS geliyooooooooooooo slogan neydi heh biri bizi durdursun yawwwwwwwwww ????? yok vazgeçtim durdurmasın yollar bizi bekler süre kısaldıkça ellerim ayaklarım kaşınmaya başladı hatta motorumun tekerlekleri bile kaşınıyor yaw :mrgreen:

delibeygir
22.Mayıs.2008, 10:51
Uğrayacaz tabi de, gecenin bi yarısı açık iskenderci nasıl bulacaz? İskender yerine işkembe'ye döner menü, ben sööliim...

oda iyi giderbe selçuğum şöyle bol sarımsaklı sirkeli of of of :?

BULL
22.Mayıs.2008, 11:29
kardeşim Bursa iskender diyarı elbet vardır zebaha kadar hizmet veren bi mekan 8)

hakkı
22.Mayıs.2008, 11:32
Abicim cağlayanbana yakın..yarın işler yetişirse senin adına bir bakarım ama motoun km 58000..ciğeri umarım sağlamdır..son pazarlık payını konuşur est sürüşü yapar haberleşiriz..

0535 242 44 128)

alex ben Orkun'la görüştüm, numaranı ilettim. şu anda yolda ve internete giremiyor. O'nun yerine ben yazım. ilgilendiğin için teşekkür ederiz.

Orkun:
"dostum motorun sahibi ile tekrar görüştük, ancak ruhsat ile ilgili problemler varmış, bunuda ilanda bahsetmemiş. motordan vazgeçtik, bir gelişme olursa yine dönerim. ilgilendiğin için teşekkür ederim."

gençer
22.Mayıs.2008, 11:34
raptor gurume riders işbaşında :)

hatta site üyelerinde mod, süper mod , özel üye, vip....vs.. şeyler yazıyorya.. ben bülentinkinde raptor gurume rider yazmasını tavsiye edebilirim.. bu konularla o ilgilensin.. zaten ilgileniyor ya biz ismini koymuş olalım:)

matemmatik
22.Mayıs.2008, 12:10
Walla bülent hocam ben gelince senin şanın elinden gidecek üzgünüm.... :p:p:p

Hatta bir ara senle yemek yeme yarışmasıda yaparız 8) Maksat ortalık şenlensin. Nasıl olsa kazanan Raptorriders olacak :cheesy:

BULL
22.Mayıs.2008, 12:37
yaw kardeşim benim bişey yediğim yok
herkes ne yiyosa bende onu yiyorum
ama bunnarın gözü hep benim yediklerimde olduğu için
benim adımı çıkardılar işte :p

ne demişler adın çıkacağına canın çıksın...

yenikoylu_ua
22.Mayıs.2008, 13:18
Durmadan geziyonuz bu seferde bahane ön gezi temmuzdada iştima alanı temizliği yapalım dersiniz Ayvalıkta bişimi var bizim bilmediğimiz

Kino
22.Mayıs.2008, 13:25
bak sen ön inceleme turu bile TUR olacak nitelikte Hakkı ile izmirden bir kaç kişi daha gelir istanbuldan da vay bee

inşallah hava güzel olur iyi eğlenirsiniz.

kaanka
22.Mayıs.2008, 15:12
Bahaneler de olmasa gezi mezi yapılacağı yok. Haziran ayı ve Temmuz başı gezi var sonrası yok. Sonrası için düşünün bahaneleri de bizde çöplenelim.

Aksu abi şu geziler bir bitsin izinleri denk getirebilirsek bu yaz İstanbul'dan şimdilik bir kaç kişinin kafasına yattı bir haftalık bir Marmaris gezisi yapmayı düşünüyoruz, Ankara gurubunuda bekleriz tabiki...8)

matemmatik
22.Mayıs.2008, 15:21
Ben düşündüm... Urfa gezisi :cheesy:8):cheesy:8):cheesy:

carvalho
22.Mayıs.2008, 15:38
Ben düşündüm... Urfa gezisi :cheesy:8):cheesy:8):cheesy:

Geliriz be Aytaç kardeşim, Urfa'ya da geliriz. Mersin'e yardıra yardıra geldik mi, sonrası Adana, Hatay, Urfa...

Var ya kandırabilirsem birkaç motorşör seve seve gelirim. Bir kere gelmiştim Urfa'ya, 1989'da. Tarihi dokusu, insanları harikaydı. Yine geliriz, neden olmasın...

carvalho
23.Mayıs.2008, 09:48
Ön gezi ekibi, hazır mıyız 8)

Aç mı gelelim Yenikapı'ya orada yemek mekanı var mıdır??? Ben 7-8 arası her saatte orada olabilirim iş çıkış saatime göre...

delibeygir
23.Mayıs.2008, 09:51
hazırız hazırız bende 19:30 gibi orada olmayı düşünüyorum zaten gelenlerde olur yolcu etmeye erken gidip onlarla 2 muhabbet ederiz bari

aidikurt
23.Mayıs.2008, 09:52
hazırız :cheesy:

carvalho
23.Mayıs.2008, 10:02
hazırız :cheesy:

Hadi leyyyyynnnnnnn ben harbi motorculara sordum kelebeklere diil :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

aidikurt
23.Mayıs.2008, 10:20
Hadi leyyyyynnnnnnn ben harbi motorculara sordum kelebeklere diil :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
olum hemen bozmasan olmuyor kendimi avutayım dedim sanki bende sizlerle geliyormus gibi bir havaya girmeye calsıyordum :cry:

carvalho
23.Mayıs.2008, 10:34
olum hemen bozmasan olmuyor kendimi avutayım dedim sanki bende sizlerle geliyormus gibi bir havaya girmeye calsıyordum :cry:

Unut olm BABAlara geldin sen bu yaz :x:x
Neyse acısını Sakarya'da çıkartırsın artık8)

BULL
23.Mayıs.2008, 12:58
hemen bi kontrol çekelim:

çadır :tck:
uyku tulumu :tck:
şişme yatak :tck:
pompa :tck:
yedek kıyafet :tck:
şort :tck:
havlu :tck:
güneş yağı :tck:
regal reptör :tck:
gezmeye hevesli BULL :tck::tck::tck:

tüm sistemler çalışıyor
güç kondansatörü tam kapasite
deposu dolu
tüm kalkanları indirin
uçuşa hazırız... :cheesy:

delibeygir
23.Mayıs.2008, 13:07

regal reptör :tck:
Delibeygir :tck:

kalkışa hazır :tck::tck::tck::tck:

tüm sistemler çalışıyor
deposu dolu
tüm kalkanları indirin

delibeygir
23.Mayıs.2008, 13:14
bülocum kopya oldu ama idare edicen artık :mrgreen:

BULL
23.Mayıs.2008, 13:23
4 (demir) atlı o gün çocuklar gibi şendik :cheesy:

4 (demir) atlı taa Ayvalık'a gittik geldik :p:p:p

carvalho
23.Mayıs.2008, 13:58

suzi :tck:
Carvi :tck:
fotoğraf makinesi:tck:

kalkışa hazır :tck::tck::tck::tck:

tüm sistemler çalışıyor
deposu dolu
tüm kalkanları indirin

aidikurt
23.Mayıs.2008, 14:18
arkadaslar biraz once tatarla konustum onlar yola cıkmıs bilem.su an tatarla alex bursa civarındaymıs sigara molası vermişler aradılar beni bilginize.

foreman
23.Mayıs.2008, 16:53
bu aksam sıte uyelerımızden olan serkan kardesımızı hem öncü ekiple tanıstırmak hemde ugurlamak ıcın yenıkapıya gıdıcez...
musaıt olan tum arkadasları beklerız...
sanırım 19/00 cıvarı orada oluruz...

dedıgımız gıbı o saatte oradaydık...
arkadaslarlarla sohpet edıp hasret gıderdık...
velakın zamanın akışına engel olunamıyor...
zaman dolunca hayır dularımızla ugurladık...
katılımcılar
bulent( honey)
serkan ( serkan)
fatih ( foreman)
orkun ( kisstanbul ve kız arkadası)

arkadaslarımızı ugurlamaya geldıklerı ıcın hepsıne tesekkur ederım...
tez zamanda guzel haberlerle donmelerı umıdi ıle...hayırlı yolculuklar....

moonchild
24.Mayıs.2008, 13:44
Vay be! Yani siz şimdi Ayvalık'ta mısınız? Ön gezi falan derken resmen bastınız gittiniz demek?? Biz tüfek omza yaparken millet bas gaza yapıyomuş!! Hadi bakalım... Kazasız belasız, bol muhabbetle gidin gelin de bi yüzünüzü görelim serseri motorcular :P Ondan sonra da Carrefour önünde buluşmaya, beraber gaz açmaya kaldığımız yerden devam ederiz inşallah! Döndüm, burdayım, özledim...

aidikurt
24.Mayıs.2008, 13:49
Vay be! Yani siz şimdi Ayvalık'ta mısınız? Ön gezi falan derken resmen bastınız gittiniz demek?? Biz tüfek omza yaparken millet bas gaza yapıyomuş!! Hadi bakalım... Kazasız belasız, bol muhabbetle gidin gelin de bi yüzünüzü görelim serseri motorcular :P Ondan sonra da Carrefour önünde buluşmaya, beraber gaz açmaya kaldığımız yerden devam ederiz inşallah! Döndüm, burdayım, özledim...

oooo serhatcım canım kardeşim napıyorsun dondun demek biz bıraktıgın gıbıyız vallla geızyoz bol bol artık haftaya sakaryaya gelırsın bılıyorsun sakaryanın senın ve bızım ıcın onemi var senle ilk gıttıgımız gezıydı kardeşim

doğan
24.Mayıs.2008, 13:50
serhatım bittimi askerlik izindemisin. poyrazlara geliyomusun.

moonchild
24.Mayıs.2008, 13:57
Evet alperim adminim biliyorum Poyrazların özel bi gezi olduğunu bizim için... Bu yüzden gelmeye çalışacağım! Kesin bişey söyleyemiyorum henüz ama kuvvetle muhtemelen geleceğim!

Askerlik bitti Doğanım!! Kısmetse en geç Poyrazlar gezisinde görüşeceğiz!! Motorumun durumu da etkili olacak katılıp katılamamam konusunda... Umarım herşey yolunda gider ve aranızda olurum!

aidikurt
24.Mayıs.2008, 13:59
serhatım motorunu bız hallederiz sen yeterki gel kardeşim cok ozledik olum ne yap ne et gelllllllllllllllllll

moonchild
24.Mayıs.2008, 14:08
serhatım motorunu bız hallederiz sen yeterki gel kardeşim cok ozledik olum ne yap ne et gelllllllllllllllllll

kardeşim motoru bu sabah verdim ali ustaya, adam edecek inşallah... yani 6 aydır ilgilenen eden olmayınca bi de ben giderken biraz ihmal ederek gidince motor bi kötü görünüyodu.. ama bi şekilde evden dikilitaşa attık çok şükür (ali ustaya teşekkür) inşallah salı günü derli toplu bi vaziyette teslim alırsam motorumu ve haftasonu için çok çok daha önemli bişey olmadıkça beraberiz sakaryada ;) kaçırmam biliyosunuz!!!

aidikurt
24.Mayıs.2008, 14:13
arkadaslar bu arada on gezi ekişbimizle telefonda konustuk hepsi kazasız belasız gitmiş keyifleri yerindeymiş.Bilginize.

hakkı
25.Mayıs.2008, 22:27
arkadaşlar süper bir hafta sonu oldu. cumartesi sabahı Selcuk ve diğer arkadaşlarla buluşup muhteşem bir "ön gezi" geçirdik.
pazar günü Balıkesir'den Ali Abi de bize katıldı.
ben bugün saat 16:00 civarı eve geldim. biraz kestirdim, anca kendime gelebildim. harika bir yer ayarladık, süper fotolar çektik, bir kısmı bende bir kısmı istanbul ekibinde.
ön gezi böyle olursa genel buluşmamız nasıl olur hayal bile edemiyorum.
fotoları eklemek için Selçuk'u bekleyeceğim, sanırım bununla ilgili bir başlık açacaktır, hepsi bir yerde olur.

carvalho
26.Mayıs.2008, 00:00
Arkadaşlar, yarım saat kadar önce eve ayak bastım. Enteresan bir dönüş yolculuğu oldu. Sağ salim geldik çok şükür.

Hakkı kardeşimin dediği gibi harika bir hafta sonuydu. Organizasyon büyük ölçüde hazır. Detaylar ile birlikte ayrı bir topik açacağım. Hafta sonu fotolarını ise bu topiğe yükleyebiliriz HAkkı kardeşim... benim makine şarjsız olduğundan ve yorgunluktan dolayı bu akşam resim ekleyemeyeceğim, yarın bombalarım ben de...

Ksa bir özet geçecek olursak; HAkkı kardeşim anlatmış gerçi, 20:30 Güzelyalı feribotuna bindik, 22:00 civarı indik. Bursa'da kısa bir oyalanmanın devamında orada bizi bekleyen Alex, Tatar ile birlikte Bull, Tayfun, delibeygir ve ben yola koyulduk. Mevsim yaz da olsa gece insanı üşütüyor; içliklerimizi, maskelerimizi yani kış teçhizatlarımızı donandık. Yorgunluk olacağından sık sık molalar verdik, bazı molalarımız bayağı uzun oldu. Sorunsuz bir yolculuktan sonra sabah 5 civarı Ayvalık'a indik.

Zafer PAnsiyon'a yerleştik. Öğleye kadar uyku istirahati (tabii Bülo'nun horultusundan tatar ve ben uyuyamadık). HAkkı İzmir'den gelmiş, bizi cafede bekliyordu, onunla buluştuk ve keşif gezilerini yaptık, etrafı turladık fotolar çektik.

PAzar günü yani bugün sabah Ali abimiz (Bozkurt) Balıkesir'den gelmiş sağolsun bizim için. Kendisiyle tanıştık, çok hoşsohbet abimiz sohbet su gibi aktı gitti. Ayvalık dönüşü İzmir sapağından Hakkı kardeşimle vedalaştık, Ali abimizle de dönüşte bir müddet yol yaptık ve sağ salim döndük...

Dediğim gibi fotoları yarın ekleyeceğim, kusura bakmayınız.

27-29 HAziran'da harika bir gezi bizi bekliyor...

Serhat kardeşim hoşgeldin bu arada. Askerliği yedin bitirdin, hayırlı uğurlu olsun. Cuma akşamı motorunla seni Anadoluhisarı öğretmenevine bekliyoruz.

Herkese iyi geceler...

bozkurt
26.Mayıs.2008, 00:16
SElçuk,sağsalim geldiğine sevindim.Sizlerle tanışmak benim içinde bir zevkti.Hepiniz pırlanta gibi arkadaşsınız.Sağolun varolun.Allahın izniyle büyük gezide görüşmek dileğiyle.
http://img115.imageshack.us/img115/3155/dsc03010nn9.th.jpg (http://img115.imageshack.us/my.php?image=dsc03010nn9.jpg)
http://img115.imageshack.us/img115/9517/dsc03011yz9.th.jpg (http://img115.imageshack.us/my.php?image=dsc03011yz9.jpg)
http://img115.imageshack.us/img115/61/dsc03013ql8.th.jpg (http://img115.imageshack.us/my.php?image=dsc03013ql8.jpg)
http://img115.imageshack.us/img115/9488/dsc03014rz9.th.jpg (http://img115.imageshack.us/my.php?image=dsc03014rz9.jpg)
birkaç kare benden.
kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın

tatar
26.Mayıs.2008, 09:40
Ayvalık ' ta en guzel an annemlerımı gormek oldu . Pardon baslıgın yazısı bu degıldı .

BEN UYUYAMADIM . SELCUK UYUYAMADI . AMA BULL UYUDU .HEMDE SULAR SELLER GIBI . SABAH SELCUKLA BENIM GOZLER KIPKIRMIZIYDI AMA BULL UN GOZLER TERTEMIZDI .

NOT :Yukarıdakı yazıyı buyuk yazmamdakı amacı umarım anlamıssınızdır dostlarım.

Sonuc olarak gezı guzeldı .Ben sabah 6 da izmitte donmek ıcın erkenden yola cıktım ve 6 saatte memlekete gırdım . Hersey ıcın tesekkurler . Arkadaslar Ayvalık geleneksel dahada guzel olacak hazıran sonunda emın olun .

tatar ( merter )
izmit / kocaeli

aidikurt
26.Mayıs.2008, 10:32
arkadaslar hosgeldeiniz haftasonunun guzel gecmesıne sevindim. Yer ayarlamalar ve organizasyon için ellerinize saglık.

hakkı
26.Mayıs.2008, 10:42
http://img355.imageshack.us/img355/9876/1002345mv8.jpg
http://img79.imageshack.us/img79/5076/1002346fv7.jpg
http://img524.imageshack.us/img524/8233/1002347fi6.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/1047/1002355co9.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/4900/1002356oc6.jpg
http://img365.imageshack.us/img365/8782/1002357wh3.jpg
http://img524.imageshack.us/img524/1636/1002358oh5.jpg
http://img58.imageshack.us/img58/5779/1002359og4.jpg
http://img79.imageshack.us/img79/1599/1002360bv0.jpg
http://img58.imageshack.us/img58/6594/1002361xz7.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/2594/1002362ij4.jpg
http://img58.imageshack.us/img58/5233/1002363bh9.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/9906/1002364co9.jpg
http://img58.imageshack.us/img58/2606/1002365sv8.jpg
http://img355.imageshack.us/img355/7635/1002366cw7.jpg
http://img58.imageshack.us/img58/5838/1002367wk7.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/2558/1002368gm4.jpg
http://img79.imageshack.us/img79/8651/1002369cj3.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/3209/1002370co6.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/8773/1002376jx5.jpg
http://img355.imageshack.us/img355/8825/1002377be5.jpg
http://img79.imageshack.us/img79/315/1002378vx9.jpg
http://img524.imageshack.us/img524/8624/1002380il9.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/8011/1002381yt3.jpg
http://img79.imageshack.us/img79/8158/1002382kw6.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/2930/1002387qn6.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/4388/1002388rw2.jpg
http://img524.imageshack.us/img524/2650/1002389lu1.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/6584/1002390ya2.jpg
http://img79.imageshack.us/img79/2095/1002391kw4.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/4260/1002392wf2.jpg
http://img79.imageshack.us/img79/7449/1002394bs5.jpg
http://img365.imageshack.us/img365/9538/1002395it2.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/3261/1002396si7.jpg

aidikurt
26.Mayıs.2008, 10:49
ya valla resimlere bakınca içim gitti imrenmemek elde değil offfffffffff offffffffffffff

aidikurt
26.Mayıs.2008, 11:17
bu arada dönüş yolunda bull , tayfun , crazyhorse bir kaza geçirmiştir.Herhangibir saglık sorunu olmayıp ufak tefek ciziklerle atlatmıslar bilginize.

TLGYLDZ
26.Mayıs.2008, 11:29
valla arkadaslar gezınızın guzel gecmesıne cok sevındım gercekten guzel olmus keske ımaknım olsaydı sızlerı karsılasaydım ama umarım bır gun denk gelırız tum regal aılesı bır arada oluruz yolunuz acık olsun

infinitedreams
26.Mayıs.2008, 12:19
Ali (Bozkurt) Abi'yi çıplak gözlerle olmasa da tekrar görmek heyecanlandırdı beni. Earlyriders'ın Cumalıkızık gezisinde görüşmüştük ilk kez... keyifli bir olaydı.
Umarım hatırlamışsındır beni abi...

Geziyi (aslında buluşma demek istiyorum buna) daha yakın hissetmeye başladım bu öncü grup sayesinde. Katılan herkese teşekkür ederim.

yenikoylu_ua
26.Mayıs.2008, 12:30
Hoş geldiniz arkadaşlar emeğinize sağlık aynı zamandada geçmiş olsun sevindim kazanın hafif atlatılmasına gönül isterki hiç olmasın ama olacaksada bundan ağır olmasın inşallah

carvalho
26.Mayıs.2008, 12:37
Kazayı arkdaşlar yazar ben ufaktan bilgi vereyim. Balıkesir'e doğru uzanırken arkadaşlarla mesafemiz biraz açıldı. Yolda bir vİraj çıkışı öndeki kamyondan boşalan yağ arkadaşlarımızın motorlarını altlarından fırlatıp atmış Önde Bülenti gidiyormuş, ilk düşen o olmuş. Ali abi arkadan kendini toprak yola çıkararak kurtulmuş, geriden gelen delibeygir ve Tayfun kardeşim de vıjj aynı yerde düşmüşler.

Tam koruma sayesinde çok ufak çiziklerle büyük bir kazayı neredyse hasarsız atlatmışlar. Motorlar da aynı şekilde minik ezik büzük dışında sapasağlammış.

Bu arada Zafer kardeşim sağlam kalan aynayı da benzincide ikinci kere düşerek kırmış. Adamla iki geziye çıktım, üç kere düştü. Adını hacıkalkmaz koymuşlar zaten...

Neyse, geçmiş olsun kardeşlerime...

bozkurt
26.Mayıs.2008, 12:55
Arkadaşlar merhaba.Evet ufak bi kaza atlattık ama maşallah hiçbirşey yok.Ayvalıktan sonra beraberce Balıkesir'e geldik,ben onlardan Bursa yol ayrımında ayrıldım.Hepsi DELİKANLI arkadaşlar.
Tertibim olay yola dökülen mazot yüzünden oldu.Tamamen bi şerefsizin yüzünden.Şükür iyiler.
Nihat kardeşim insan sevdiklerini unuturmu.Bizde ''Gözden uzak olan gönülden uzak olmuyor''canım kardeşim.Bende foton duruyor.
Hakkı süper fotolar için teşekkürler.Eline sağlık.Özellikle ayna fotosu çok güzel.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

gidikurt
26.Mayıs.2008, 13:02
çok geçmiş olsun arkadaşlar resimlere bakıp imrenmemek mümkün değil nasıl içim gidiyor bilseniz ama malesef kızımız için yola çıkma yasağı geldi doktor tarafından bundan sebep ben gelemiyorum artık alperim o tarihlerde kızını eline almazsa gelir çok hevesli aşkım ama kızı ona bir süpriz yapar diye düşünüyorum :):):):):)

bozkurt
26.Mayıs.2008, 13:05
Gidikurt,senin ve bebeğinin canı sağolsun.Allah ömür verdikçe beraber oluruz inşallah.Sağlığınıza dikkat edin.
Sağlıcakla kalın.

gidikurt
26.Mayıs.2008, 13:10
bozkurt abicim sağolun çok teşekkür ederim ilginize :)

hakkı
26.Mayıs.2008, 15:54
arkadaşlar, tüm ekip elimizden gelenleri yapmaya çalıştık. ben elimdeki fotoları ekledim, seçilen kamp alanına ait fotolar Selçuk'ta. eminim en kısa zamanda ekleyecektir.
dün gece 22:00~22:30 ciyarında Selçuk'tan kaza haberini alınca çok üzüldüm. arkadaşları aradım, ulaşamayınca deliye döndüm. neyseki 23:30 civarı Ali Abi ile görüşebildim. allaha şükür ki büyük bir kaza ufak tefek sıyrıklarla atlatılmış olduğunu öğrendim.

hepimize geçmiş olsun.

matemmatik
26.Mayıs.2008, 17:01
Geçmiş olsun arkadaşlar... Tam sevindik derken üzdünüz bizi ama Allah'tan kolay atlatmışsınız... Alllah cümlemizi daha beterinden saklasın...

police96
26.Mayıs.2008, 17:29
Hepinize geçmiş olsun. Lütfen kendinize çok dikkat edin. İki gündür aranızdayım ama Mehmet Abi'nin benim için yaptıklarıyla birbirinize ne kadar bağlı olduğunuzu çok iyi anladım. Ben de çok ısındım ve çok bağlandım sizlere. Hepiniz kendinize ve özellikle trafik canavarlarına çok dikkat edin LÜTFEN.

doğan
26.Mayıs.2008, 17:43
Arkadaşlar Geçmiş olsun. Haberi İlk duyunca bayağı telaşlandım ama yazılanlara bakılırsa herkes iyi. Allah beterinden saklasın.

okan
26.Mayıs.2008, 18:13
Arkadaşlar geçmiş olsun yaavv.. valla içim bi tuhaf oldu kaza haberini duyunca....önemli bi şey yok anladığım kadarıyla .. aman dikkat en çok kazalar yaz aylarında oluyor..

Kaynarca
26.Mayıs.2008, 18:48
Arkadaşlar geçmiş olsun. Çok şükür ki fazla bişey olmamış. Allah beterinden saklasın.

kaanka
26.Mayıs.2008, 19:09
hoş geldiniz arkadaşlar, ayrıca çok geçmişolsun....

Tayfun
26.Mayıs.2008, 21:51
Evet arkadaşlar raptorriders gerçekten heryerde.

Ayvalıkta, balıkesirde, bursada, mudanyada, asfaltta, mazotun içinde, otların arasında kısacası heryerde :p

Öyle bir kaza yaptıkki yaşamamız gerçekten mucize ama üzülmekten çok güldük ve hala gülüyoruz biz. Olayın gelişimini anlatıyım hemen :p

Önde süper mod selçukum süper motoruyla bir gazladı pir gazladı ve arayı açtı, peşinden bülent ve ali abi 2 motor olarak gidiyordu, bizde onların gerisinde zaferle beraber takip ediyorduk, kamyon traktör her ne haltsa artık azraille beraber ortak çalışma yaparak yola yağ dökmüşler ve yaymışlar güzelce tam bir virajın dönüşüne, yağa ilk bülent girmiş ve pat yere düşmüş motor karşı şeridin yanına tırmanmış resmen, ali abi kendini kenara atıp kurtarmış hemen, tabi bu hengamede bir kaç araba durmuş çeşme yakınındaki köylüler falan gelmiş toplam 30 kişi civarı, öyle bir dizilmişlerki sanki tribunden maç izliyolar, tabi bu arada sıra bize geliyor ve virajı ilk zafer dönüyor peşinden ben, ali abinin yavaşlayın diye el işaretini görünce önümden zafer yok oldu birden, bende noluyoooooo uleyn demeye kalmadan pat diye bende sol tarafa düştüm, düşer düşmez geriye döndüm bi baktım 10 metre arkamda kırmızı bir peugeot 307 bana doğru geliyo, adamla gözgöze geldik ve hemen sola attı kendini tabi o arada bende cüneyt arkın modeli bir dönüşle kendimi yol kenarına attım, ben ayağa kalkınca yanıma 3 kişi geldi ve abi iyimisin diye sordular, bende motor nerde diye sordum :p , bi baktım benim motor bitane toyotanın altında duruyo tabi bizim düşüşlere seyirciler hemen puanlama yaptılar, serbest ve senkronize düşüşte puan tablolarını kaldırdılar en düşük ülke puanı olarak 9 aldık :p sonra yolun kenarına aldık motorları ve başladık makaraya, sanki kaza yapmadık düşmedik takla atmadık oramız buramız çizilmedi, canlı şahit ali abidir anlatsın size, zaten resimlerde var anlayacaksınız herşeyi bi güzel. Bizim regaller gerçekten canavar bir motor, başka motor olsa olsa dağılır giderdi, birkaç marştan sonra gürül gürül çalışmaya başladılar ve biz demir atlarımıza atlayıp bursaya kadar 4 saat falan motor kullandık. Sıra geldi bursa macerasına, bilenler bilir motorcu vedarı iftarımız melek insan sedamız bursada yaşıyor, bursaya varmadan sedayı aradık durumu anlattık hemen, bursaya vardığımızda verdiği noktada buluştuk ve çalıştığı hastaneye gittik hemen, maksadımız 1-2 günlük rapor alıp pansuman yaptırmaktı, fakat yurdumun nalet bir doktoru, bizim kazayı adli kaza olarak değerlendirip başımızı belaya sokmaya çalıştı resmen, acılarımız yetmediği gibi önce hastane polisine sonrada savcılığa ifade verip uzun bir süre bursaya gidip gelmemiz gerekecekti bu iş için, neyseki polis memuru insan oğlu insan çıkıp rapor almadan gidin ben işinizi halledicem diyip bizi gönderdi ve hastaneden çıktık, hüçük bir otel bularak oraya gecelik yerleştik ve sedayı evine gönderdik, sedaya borcumuz çok büyük bizim için başımızın üzerinde yeri vardır herzaman. Ertesi gün feribotla dönmeye karar verip mudanyaya geçtik ve tüm gün yaptığımız makarayla ve resim çalışmalarıyla feribota binip istanbula geldik. İşte bizim maceramız arkadaşlar, kazasıda dahil olmak üzere herşeyiyle süperdi bence.

DURMAK YOK YOLA DEVAM :p

kaanka
26.Mayıs.2008, 22:05
Tayfun kardeşim anlattığına göre baya büyük bir kaza atlatmışsınız. Tekrar çok geçmişolsun Allah korumuş sizleri...

chopell
26.Mayıs.2008, 22:50
arkadaşlar bakmayın siz bunların makara kukara yaptıklarına.. gerçekten çok büyük kaza atlatmışlar.. :( Allaha şükürler olsun ki hiç birine önemli birşey olmamış..
aklım çıktı haber verdiklerinde.. telefonda hepsinin gülen sesini duyunca rahatladım biraz.. beklemeye başladım.. hastaneyi aradım hemen, durumu anlattım dr arkadaşlara.. '' yağlı '' müşteriler geliyor hazır olun dedim.. :P
lakin acilde, maalesef bize denk gelen 26 yıllık doktorluk geçmişi olan ama halden pek de anlamayan pek prensipli doktor bey yardımcı olmadı.. dolayısıyla diğer dr arkadaşlarımında işin içine adli yazısı girince pek yapabilecekleri bişey kalmadı..:(
resmi evrak koşuşturmaları dışında, çekilen röntgen filmlerinde ve muayene bulgularında ufak tefek eziklerin dışında herhangi birşey olmadığını öğrendiğimde çok rahatladım.. keşke daha fazla yardımcı olabilseydim.. :(

bülentim, tayfunum, zaferim allah bir daha kimseye böyle bir deneyim yaşatmasın..
artistlikten eser yoktu üzerinizde.. :)

bir dahakine hepinizi sağlıklı sıhhatli bir şekilde, gezmeye ve esas yerinde iskender yemeye beklerim..

bundan sonra sloganım; tekerinize -sadece taş değil- yağ değmesin.. olacak.. :)8):cheesy:

foreman
26.Mayıs.2008, 22:57
arkadaslar oncelıkle hosgeldınız...
gittiniz,,,gördünüz,,,düştünüz...
allah korumus...
o kadar da dualarla gonderdık...
neysekı sızlerde ve demır atlarınızda bısey yok...
tekrar tekrar gecmıs olsun...

Tayfun
26.Mayıs.2008, 23:05
Seda sen bizim herşeyimizsin ya, o kadar uğraştın koşuşturdun bizim için, sen olmasan fena olurdu halimiz, biraz ofsayt pozisyonda geldik ama idare edecen artıkın ve hala iskener haklarımız saklı ona göre :p

BULL
26.Mayıs.2008, 23:10
evet arkadaşlar... kuyruğu titretmeye az kalmıştı ama yine yırttık...
olayı 20 sn geç yaşamış olsak, karşıdan gelen arabaların altında kalmamız an meselesi olurdu... ucuz kurtulduk... benim ve motorumun attığı taklalar yanımıza kar kaldı... en çok ben takla attığım için en haşat motor benimkisi... heralde bu haliyle poyrazlara ve boluya gelemem... yola çıkıcaz diye bakımınıda yeni yaptırmıştım ama herşey boşa gitti... başa döndük, hatta eksiye düştük... motorun ön camı gitti, 2 aynada koptu gitti, yan çantalar kırıldı, sol koruma demiri kırıldı depoya çarptı depo yamuk yumuk... en önemlisi ledlerim söndü... (bir kısmı:lol:) ama Regal işte... o haliyle bile bizi eve kadar getirdi... helal sana Regal...

bu arada kaza gecesi bizi hiç yanlız bırakmayıp hastane işleriyle koşturup, bize yardımcı olan canımız arkadaşımız SEDA'mıza sonsuz teşekkürler...:cheesy:
borcumuzu nasıl öderiz bilmiyoruz...
ama bulucaz bir yolunu dimi HACIKALKMAZ grubu???8)

chopell
26.Mayıs.2008, 23:15
ben ne yaptım ki.. siz sağolun.. yolda kalan motorcu arkadaşlarımıza yardım, görevimiz her zaman.. biz öyle duyduk büyüklerimizden.. ;)
keşke daha fazla yardımcı olabilseydim.. :( şu rapor olayını halledebilseydik en azından.. içim daha rahat olacaktı..

orjinal iskender hakkınız her zaman saklı canlar.. yeter ki geleceğiz deyin.. uzun süre bu taraflardan geçmeyeceğinizi düşünüyorum gerçi.. :)

yenikoylu_ua
26.Mayıs.2008, 23:15
Naptınız kardeşim siz ya allah korumuşvalla verilmiş sadakanız varmış

BULL
26.Mayıs.2008, 23:20
ben ne yaptım ki.. siz sağolun.. yolda kalan motorcu arkadaşlarımıza yardım, görevimiz her zaman.. biz öyle duyduk büyüklerimizden.. ;)
keşke daha fazla yardımcı olabilseydim.. :( şu rapor olayını halledebilseydik en azından.. içim daha rahat olacaktı..

orjinal iskender hakkınız her zaman saklı canlar.. yeter ki geleceğiz deyin.. uzun süre bu taraflardan geçmeyeceğinizi düşünüyorum gerçi.. :)
geçeriz geçeriz belki motorla belki değil... 8)

bu arada Ali(Bozkurt) abimiz sanada çok teşekkürler ederim
süper sohbetin, sıcaklığın ve kaza anında yaptığın acil müdahaleler sebebiyle...
özellikle ilkyardım çantan süperdi... :p:p:p
hayatımızı kurtardı :cheesy:

mojo
26.Mayıs.2008, 23:57
arkadaşlar büyük geçmiş olsun. Gene de gülebilmeniz çok güzel.

yanar17
27.Mayıs.2008, 00:16
Arkadaşlar merhaba.Evet ufak bi kaza atlattık ama maşallah hiçbirşey yok.Ayvalıktan sonra beraberce Balıkesir'e geldik,ben onlardan Bursa yol ayrımında ayrıldım.Hepsi DELİKANLI arkadaşlar.
Tertibim olay yola dökülen mazot yüzünden oldu.Tamamen bi şerefsizin yüzünden.Şükür iyiler.
Nihat kardeşim insan sevdiklerini unuturmu.Bizde ''Gözden uzak olan gönülden uzak olmuyor''canım kardeşim.Bende foton duruyor.
Hakkı süper fotolar için teşekkürler.Eline sağlık.Özellikle ayna fotosu çok güzel.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

Sevgili arkadaşlar öncelikle çok büyük geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.
Görülmeyen bir nedenden dolayı kaza olmuş tabiki sizler tam koruma ve önlemlerle bunu ucuz atlatmışınız. Size bişey olmasın.
Allah tekrarını yaşatmasın, bizlere de ders olsun. Ben kendi adıma ders çıkardım.

Ön gezi kahramanları geziniz için (bizlerin rahatı ve güvenliği için) teşekkürler. Güzel bir ön gezi olmuş teşekkürler.

Ali abi merhaba.
yakalamışın ekibi. Resimleri görünce inanamadım. Helal olsun.
Aslında aklımdan geçirmiştim. Topic açılırken "Ali abi bunların yanına uğrar ama?" diye düşünmüştüm. Umarım rahat ve keyifli olmuştur senin için. 27 haziranda görüşmek dileğiyle.
Sağlıcakla kal.

yeşilkapak
27.Mayıs.2008, 01:44
Arkadaşlar büyük geçmiş olsun gerçekten buyuk bi kaza atlatmışsınız allah beterinden korusun....

alexandros
27.Mayıs.2008, 09:10
çok büyük geçmiş olsun arkadaşlar

bozkurt
27.Mayıs.2008, 09:43
Tayfun,Bull,Crazyhorse,sevgili kardeşlerim.Siz ne süper arkadaşsınız.Evet dayanamayıp açıklıyorum.
En güzel üçlü parende ve telefon üstünde kayma BULL,
Asvaltta artistik dönerek kayma TAYFUN,
Motoru serbest bırakıp sol el üstünde yatarak kayma CRAZYHORSE,
Bunlar puanlama idi.Ayağa kalkanın sorusu ''NE OLDU'' idi.Çünki kimse bişey anlamadı.Tam koruma sayesinde kimseye birşey olmadı.
Seda kardeşim gıyabında tanışıyoruz ama ben arkadaşlara Balıkesir de kalalım demiştim,oraya gelmek istemeleri isabet olmuş.Ben de herşey için teşekkür ederim.
Yanar 17 inşallah haziranda görüşürüz.Gerçekten beraber motor sürmek çok zevkli olacak.
BULL,hemen ertesi gün ilk yardım çantasının içini yeniledim.Hatta ilaveler yaptım.Allah kullanmak nasip etmesin.Herkese bitane lazım.Mesela güneş yağı kremi yerine konabilir:p
İşin özü özellikle virajlı ve etrafı bağ bahçe olan ormanlık yollarda biraz daha dikkatli olmakta fayda var.Maalesef biz millet olarak kaza seyretmeye bayılıyoruz.Yola toprak atmak kazadan 15-20 Dk sonra aklımıza geldi.Şükür buna.
Aklıma gelmişken gece geçvakitlere kadar bekledim ama telefonunuz gelmedi biz sağsalim Bursa ya geldik diye.Bunu unutmadım:x.Neysa sizleri seviyorum.İyiki varsınız.:)
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

matemmatik
27.Mayıs.2008, 10:03
Hakikaten Allah saklamış. İlk okuduğumda öyle ufak bişi sanmıştım ama sandığımdan daha büyükmüş... Allah size ve motorlara şifa versin 8)

HONEY
27.Mayıs.2008, 10:07
Çok geçmiş olsun dostlar

verilmiş sadakanız varmış

aidikurt
27.Mayıs.2008, 10:25
ulen sizi ilk defa yanlız yolladık kaza yaptınız bidaha yanımdan ayırmıyıcam sizleri
tekrar cok gecmiş olsun kardeşlerim.

carvalho
27.Mayıs.2008, 10:44
Şimdiii bir Ayvalık hikayesi de benden…

20:30 Güzelyalı feribotuna binmek üzere Yenikapı’dayız. Fatih (foreman), arkadaşı Serkan, Orkun (Kisstanbul) ve kız arkadaşı, Bülent (Honey) kardeşlerimiz sağolsunlar bizi uğurlamak için oraya gelmişler. Çok mutlu olduk, ayak üstü sohbet muhabbet gemi kalkış saatine kadar vakit geçirdik…

http://img341.imageshack.us/img341/1228/ayvalk024by5.jpg (http://imageshack.us)
http://img341.imageshack.us/img341/1228/ayvalk024by5.2bfe063670.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=341&i=ayvalk024by5.jpg)

http://img262.imageshack.us/img262/1576/ayvalk025es1.jpg (http://imageshack.us)
http://img262.imageshack.us/img262/1576/ayvalk025es1.a02d85d12f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=262&i=ayvalk025es1.jpg)

http://img341.imageshack.us/img341/2140/ayvalk027fs5.jpg (http://imageshack.us)
http://img341.imageshack.us/img341/2140/ayvalk027fs5.d95f0eea4c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=341&i=ayvalk027fs5.jpg)

http://img341.imageshack.us/img341/5403/ayvalk028kn1.jpg (http://imageshack.us)
http://img341.imageshack.us/img341/5403/ayvalk028kn1.7cd263063a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=341&i=ayvalk028kn1.jpg)

Feribota bindik. Delibeygir Zafer kardeşimin bize istemeden yaşattığı Business Class farkıyla yolculuğa başladık. Ufak bir şeyler atıştırarak açlığımızı bastırdık.

http://img262.imageshack.us/img262/2319/ayvalk030ll9.jpg (http://imageshack.us)
http://img262.imageshack.us/img262/2319/ayvalk030ll9.6b67a3150e.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=262&i=ayvalk030ll9.jpg)

http://img262.imageshack.us/img262/2381/ayvalk031ui5.jpg (http://imageshack.us)
http://img262.imageshack.us/img262/2381/ayvalk031ui5.cf1d0bdb14.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=262&i=ayvalk031ui5.jpg)

1 saat 15 dakikalık deniz sefasından sonra Bursa Güzelyalı’da feribottan indik.

http://img187.imageshack.us/img187/4122/ayvalk032xo9.jpg (http://imageshack.us)
http://img187.imageshack.us/img187/4122/ayvalk032xo9.59135eb37f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=187&i=ayvalk032xo9.jpg)

http://img341.imageshack.us/img341/362/ayvalk034lm3.jpg (http://imageshack.us)
http://img341.imageshack.us/img341/362/ayvalk034lm3.ebb9522a7a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=341&i=ayvalk034lm3.jpg)

http://img187.imageshack.us/img187/5162/ayvalk035jb4.jpg (http://imageshack.us)
http://img187.imageshack.us/img187/5162/ayvalk035jb4.de5226c1d9.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=187&i=ayvalk035jb4.jpg)

Bursa’da Merter (Tatar) ve Murat (Alex) kardeşlerimizle buluştuk…

http://img341.imageshack.us/img341/341/ayvalk036up9.jpg (http://imageshack.us)
http://img341.imageshack.us/img341/341/ayvalk036up9.8f6d2be9d8.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=341&i=ayvalk036up9.jpg)

ve yola koyulduk… Gece oldukça serindi, kışlık teçhizatlarla yola devam ediyorduk. Az gittik uz gittik dere tepe düz gittik, kısa molalardan sonra Susurluk çıkışı Ulusoy tesislerinde uzunca bir mola verdik….

http://img341.imageshack.us/img341/8085/ayvalk038pl9.jpg (http://imageshack.us)
http://img341.imageshack.us/img341/8085/ayvalk038pl9.66deef092d.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=341&i=ayvalk038pl9.jpg)

http://img187.imageshack.us/img187/5849/ayvalk039fn1.jpg (http://imageshack.us)
http://img187.imageshack.us/img187/5849/ayvalk039fn1.4039f12135.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=187&i=ayvalk039fn1.jpg)

http://img187.imageshack.us/img187/6508/ayvalk041bh3.jpg (http://imageshack.us)
http://img187.imageshack.us/img187/6508/ayvalk041bh3.f70e7318dd.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=187&i=ayvalk041bh3.jpg)

Güzergah planı yaptık, saat kaçta Ayvalık’a varırızın hesabını kitabını yaptık.

http://img341.imageshack.us/img341/8680/ayvalk045xn3.jpg (http://imageshack.us)
http://img341.imageshack.us/img341/8680/ayvalk045xn3.6509be02dc.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=341&i=ayvalk045xn3.jpg)

Artizimiz de vardı

http://img341.imageshack.us/img341/4039/ayvalk043xv1.jpg (http://imageshack.us)
http://img341.imageshack.us/img341/4039/ayvalk043xv1.db1664f837.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=341&i=ayvalk043xv1.jpg)

Deli Zabitimiz de
http://img341.imageshack.us/img341/7269/ayvalk050pa6.jpg (http://imageshack.us)
http://img341.imageshack.us/img341/7269/ayvalk050pa6.edd5aa4142.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=341&i=ayvalk050pa6.jpg)

Ulusoy’da çiğ börek, hamburger’le fazla da ağır yemeden karnımızı doyurduk.

http://img187.imageshack.us/img187/2912/ayvalk052ao2.jpg (http://imageshack.us)
http://img187.imageshack.us/img187/2912/ayvalk052ao2.849b0efc46.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=187&i=ayvalk052ao2.jpg)

Ve yola devammm… Balıkesir’i de geçtikten sonra İvrindi, Edremit süper yollarda teker döndürdük. Gece yarısı, ay ışığı zifiri karanlıkta geceyi aydınlatmış, çektik motorları yolun kenarına, sessizliği dinledik. Sonra da biz n’apıyoruz, manyak mıyız diye birbirimize sorduk ve yola devammmm…

Edremit’i geçtikten sonra cüce molası J
Cüce çok fena prim yaptı, herkes 2’şer 3’er kere koltuktan kalkmadı J

http://img187.imageshack.us/img187/6116/ayvalk057gm7.jpg (http://imageshack.us)
http://img187.imageshack.us/img187/6116/ayvalk057gm7.73c6fd0d98.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=187&i=ayvalk057gm7.jpg)

Ayvalık’a 50 km yolumuz kalmıştı, saat 4:30 civarıydı. Sabah ezanı okunuyordu ve artık Ayvalık’a durmaksızın gitmek üzere yola koyulduk…

veeeeeee AYVALIK !!! Tabeladaki nüfusa dikkat!!!

http://img187.imageshack.us/img187/2217/ayvalk065gw8.jpg (http://imageshack.us)
http://img187.imageshack.us/img187/2217/ayvalk065gw8.b1c876753f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=187&i=ayvalk065gw8.jpg)

Gözler hafiften patlak tabii… Bir an önce yer bulup istirahat etmemiz lazım…

Devamı var…..

carvalho
27.Mayıs.2008, 11:20
Çadır uyku tulumu teçhizatlarıyla geldiğimiz için çadıra müsait kamping arayışına yöneldik. Sarımsaklı yolu üzerinde vosvos kamping diye yabani bir mekana çıktık. Tamam burada konaklanır derken uzaklardan kara kuru bir adam belirdi. Tuhaf aksanıyla elinde makbuzlar bizden 10’ar YTL para istedi. Eleman Fas’lıymış. Bizim hss…..trrrrr tepkimizden sonra adam uzaklaştı, biz de mekandan ayrıldık. Sarımsaklı’da, daha önce telefonla görüştüğüm ZAFER PANSİYON’da konaklamaya karar verdik. Gecelik kahvaltı dahil 20 YTL’ye anlaştık …

Sabah serinliği, Midilli, Ege manzaralı mekanda kahvaltı sonrası tatlı bir uyku yorgunluğumuzu aldı götürdü… Gerçi Bülocan’ın horultularıyla bizim istirahat “isti” de kaldı ama olsun :|

http://img207.imageshack.us/img207/3431/ayvalk071gb9.jpg (http://imageshack.us)
http://img207.imageshack.us/img207/3431/ayvalk071gb9.c972cb305f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=207&i=ayvalk071gb9.jpg)

http://img213.imageshack.us/img213/4951/ayvalk069rv7.jpg (http://imageshack.us)
http://img213.imageshack.us/img213/4951/ayvalk069rv7.f92cbc6e3a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=213&i=ayvalk069rv7.jpg)

Öğle vakti uyandık, Hakkı kardeşim İzmir’den gelmişti, o da odalardan birine yerleşti ve Ayvalık buluşmamız için mekan aramaya koyulduk. Hem gezdik hem çalıştık :)

RR & Ayvalık

http://img213.imageshack.us/img213/7858/ayvalk076gz2.jpg (http://imageshack.us)
http://img213.imageshack.us/img213/7858/ayvalk076gz2.a5a2e81048.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=213&i=ayvalk076gz2.jpg)

http://img213.imageshack.us/img213/6236/ayvalk085pd9.jpg (http://imageshack.us)
http://img213.imageshack.us/img213/6236/ayvalk085pd9.67814181c9.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=213&i=ayvalk085pd9.jpg)

http://img375.imageshack.us/img375/3554/ayvalk084lf4.jpg (http://imageshack.us)
http://img375.imageshack.us/img375/3554/ayvalk084lf4.8a5b5f369c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=375&i=ayvalk084lf4.jpg)

http://img207.imageshack.us/img207/5465/ayvalk088il1.jpg (http://imageshack.us)
http://img207.imageshack.us/img207/5465/ayvalk088il1.36ed1750e7.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=207&i=ayvalk088il1.jpg)

http://img213.imageshack.us/img213/3324/ayvalk089ht3.jpg (http://imageshack.us)
http://img213.imageshack.us/img213/3324/ayvalk089ht3.e03e53555b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=213&i=ayvalk089ht3.jpg)

http://img213.imageshack.us/img213/4743/ayvalk087jt0.jpg (http://imageshack.us)
http://img213.imageshack.us/img213/4743/ayvalk087jt0.cfb8d2c536.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=213&i=ayvalk087jt0.jpg)

http://img207.imageshack.us/img207/2436/ayvalk090tl2.jpg (http://imageshack.us)
http://img207.imageshack.us/img207/2436/ayvalk090tl2.3dbae635bb.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=207&i=ayvalk090tl2.jpg)

http://img375.imageshack.us/img375/5875/ayvalk091cw2.jpg (http://imageshack.us)
http://img375.imageshack.us/img375/5875/ayvalk091cw2.dab4afa01e.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=375&i=ayvalk091cw2.jpg)

http://img207.imageshack.us/img207/6316/ayvalk092wk7.jpg (http://imageshack.us)
http://img207.imageshack.us/img207/6316/ayvalk092wk7.49988e6722.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=207&i=ayvalk092wk7.jpg)

carvalho
27.Mayıs.2008, 11:48
Ayvalık’a gelip ayvalık tostu yememek olmazdı tabii. Merter kardeşim bizi güzel bir mekana götürdü ve ayıptır söylemesi adam başı ikişer tost götürdük. Ama şu tosta bakın yenmez mi be kardeşim…

http://img364.imageshack.us/img364/7708/ayvalk103pd2.jpg (http://imageshack.us)
http://img364.imageshack.us/img364/7708/ayvalk103pd2.9d91800be6.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=364&i=ayvalk103pd2.jpg)

http://img301.imageshack.us/img301/4186/ayvalk104up4.jpg (http://imageshack.us)
http://img301.imageshack.us/img301/4186/ayvalk104up4.e9ceec5d1a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=301&i=ayvalk104up4.jpg)

http://img301.imageshack.us/img301/1209/ayvalk101qz3.jpg (http://imageshack.us)
http://img301.imageshack.us/img301/1209/ayvalk101qz3.cbd968a710.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=301&i=ayvalk101qz3.jpg)

http://img364.imageshack.us/img364/1920/ayvalk106nd6.jpg (http://imageshack.us)
http://img364.imageshack.us/img364/1920/ayvalk106nd6.ca14169575.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=364&i=ayvalk106nd6.jpg)

http://img79.imageshack.us/img79/7452/ayvalk107va4.jpg (http://imageshack.us)
http://img79.imageshack.us/img79/7452/ayvalk107va4.ddd9a4cd5d.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=79&i=ayvalk107va4.jpg)

Karnımızı iyice doyurduktan sonra Dikili’deki arkadaşımız Kıvanç’ın yanına gittik…

http://img79.imageshack.us/img79/5171/ayvalk109of5.jpg (http://imageshack.us)
http://img79.imageshack.us/img79/5171/ayvalk109of5.3a5ce74258.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=79&i=ayvalk109of5.jpg)

RR & the Killy

http://img364.imageshack.us/img364/120/ayvalk126uo8.jpg (http://imageshack.us)
http://img364.imageshack.us/img364/120/ayvalk126uo8.4dde90448b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=364&i=ayvalk126uo8.jpg)

http://img79.imageshack.us/img79/5896/ayvalk127bj2.jpg (http://imageshack.us)
http://img79.imageshack.us/img79/5896/ayvalk127bj2.bb0b75d59d.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=79&i=ayvalk127bj2.jpg)

http://img301.imageshack.us/img301/4876/ayvalk128oz2.jpg (http://imageshack.us)
http://img301.imageshack.us/img301/4876/ayvalk128oz2.236594238a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=301&i=ayvalk128oz2.jpg)

http://img79.imageshack.us/img79/7637/ayvalk129kn1.jpg (http://imageshack.us)
http://img79.imageshack.us/img79/7637/ayvalk129kn1.4fa8d9bb17.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=79&i=ayvalk129kn1.jpg)

http://img364.imageshack.us/img364/8650/ayvalk134ma5.jpg (http://imageshack.us)
http://img364.imageshack.us/img364/8650/ayvalk134ma5.d9674f8501.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=364&i=ayvalk134ma5.jpg)

http://img301.imageshack.us/img301/7695/ayvalk139wb9.jpg (http://imageshack.us)
http://img301.imageshack.us/img301/7695/ayvalk139wb9.038771da6c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=301&i=ayvalk139wb9.jpg)

27 HAZİRAN’DA GÖRÜŞMEK ÜZERE 8)

http://img301.imageshack.us/img301/3259/ayvalk148as9.jpg (http://imageshack.us)
http://img301.imageshack.us/img301/3259/ayvalk148as9.a8243d0ed8.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=301&i=ayvalk148as9.jpg)

infinitedreams
27.Mayıs.2008, 11:49
Toplam yol kaç km?
Feribot ücreti motosikletler için ne kadar? (biliyorsanız araba fiyatını da alayım)
İyi ki biraz yol yapmışşınız... artizlik mi yapıyonuz? (:

carvalho
27.Mayıs.2008, 12:04
Toplam yol kaç km?
Feribot ücreti motosikletler için ne kadar? (biliyorsanız araba fiyatını da alayım)
İyi ki biraz yol yapmışşınız... artizlik mi yapıyonuz? (:

Bandırma feribotunda yer kalmadığı için Güzelyalı feribotuyla gitmek zorunda kaldık. Bursa'dan 306 km idi sanırım toplam yol. 25 km de Ayvalık Dikili arası, yaklaşık 330 km yani.

Grup olarak Bandırma'dan gideceğimiz için yol bayağı kısalacak. Bandırma-Dikili arası 260 km.

35 YTL feribot'a ödediğimiz ücret. Motor başına sanıyorum. Yani artçımız olmadığı için artçıya para ödenir mi bilemem ama mantığım ödenmez diyor.

delibeygir
27.Mayıs.2008, 12:29
arkadaşlar merhaba ön gezimiz süper oldu dönüş yolunda bull ben ve tayfun senkronize uçma dalında :p olimpiyat seçmelerini geçtik ve milli takıma seçildik :mrgreen: arkadaşlar olanları yeterince anlattı zaten.Önemli bir kaza atlattık bir ara iyi bişey yapmışız biri arkamızdan hayır duası etmiş anlaşılan neyse size çok güzel bir yer bulduk umarım sizde bizim kadar beğenirsiniz.Buradan ayrıca bursadaki SEDA kardeşime bize olan yardımlarından dolayı sizlerin huzurunda teşekkürlerimi iletiyorum sabahın 03:00'üne kadar hastahanede kalarak bizimle ilgilendi allah razı olsun kendisine borcumuz büyük.SLOGANIMIZ NEYDİ RAPTOR RIDERS HERYERDE ve BİRİBİZİ DURDUR(MASIN)SUN YAVVVV ( bu gezide görüldü ki bizi hiç bir şey durduramaz :mrgreen:)

carvalho
27.Mayıs.2008, 12:36
http://img378.imageshack.us/img378/7797/ayvalk068ea4.jpg (http://imageshack.us)
http://img378.imageshack.us/img378/7797/ayvalk068ea4.0fccff20bc.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=378&i=ayvalk068ea4.jpg)

http://img256.imageshack.us/img256/448/ayvalk067ri1.jpg (http://imageshack.us)
http://img256.imageshack.us/img256/448/ayvalk067ri1.4f0413317b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=256&i=ayvalk067ri1.jpg)

http://img389.imageshack.us/img389/3340/ayvalk066im4.jpg (http://imageshack.us)
http://img389.imageshack.us/img389/3340/ayvalk066im4.575fb0d8d2.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=389&i=ayvalk066im4.jpg)

http://img378.imageshack.us/img378/4072/ayvalk072ui0.jpg (http://imageshack.us)
http://img378.imageshack.us/img378/4072/ayvalk072ui0.01a177dade.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=378&i=ayvalk072ui0.jpg)

http://img378.imageshack.us/img378/4420/ayvalk131mv5.jpg (http://imageshack.us)
http://img378.imageshack.us/img378/4420/ayvalk131mv5.4f1c0ea577.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=378&i=ayvalk131mv5.jpg)

http://img105.imageshack.us/img105/1679/ayvalk135cp5.jpg (http://imageshack.us)
http://img105.imageshack.us/img105/1679/ayvalk135cp5.96efede65d.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=105&i=ayvalk135cp5.jpg)

http://img210.imageshack.us/img210/8654/ayvalk136np4.jpg (http://imageshack.us)
http://img210.imageshack.us/img210/8654/ayvalk136np4.747c803e4c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=210&i=ayvalk136np4.jpg)

delibeygir
27.Mayıs.2008, 12:57
şimdi siz resimde istersiniz :mrgreen:

Dönüş yolu Ayvalık Çıkışı

http://img211.imageshack.us/img211/4048/p5250006ep9.jpg (http://imageshack.us)
http://img211.imageshack.us/img211/4048/p5250006ep9.fb14dad97f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=p5250006ep9.jpg)

http://img411.imageshack.us/img411/6825/p5250007hk1.jpg (http://imageshack.us)
http://img411.imageshack.us/img411/6825/p5250007hk1.5103942c23.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=411&i=p5250007hk1.jpg)

buradan itibaren kaza ertesi fotolar kazadan sonra fark ettikki yoldaki yağ-mazot neyse büyük çoğunluğunu tayfunla ben giysilerimizle temizlemişiz :mrgreen:

http://img242.imageshack.us/img242/5299/p5250009qk0.jpg (http://imageshack.us)
http://img242.imageshack.us/img242/5299/p5250009qk0.2c19c42988.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=242&i=p5250009qk0.jpg)

biraz tozlandı ama :?

http://img518.imageshack.us/img518/6750/p5250011gk8.jpg (http://imageshack.us)
http://img518.imageshack.us/img518/6750/p5250011gk8.5b620cb6af.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=518&i=p5250011gk8.jpg)

kaanka
27.Mayıs.2008, 12:58
Bune kardeşim bülent Ayvalığı hiç görmemişki hep uyumuş yawww:p bide bizi kekliyor gezdim gördüm çok eylendim diye...:cheesy:

Kisstanbul
27.Mayıs.2008, 12:59
Bu resimlerin üstüne tatlı rüyalar abi derim..
Ve uykum geldi yaa..

delibeygir
27.Mayıs.2008, 13:13
http://img79.imageshack.us/img79/340/p5250012zj7.jpg (http://imageshack.us)
http://img79.imageshack.us/img79/340/p5250012zj7.e6a7e9f099.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=79&i=p5250012zj7.jpg)

http://img151.imageshack.us/img151/9815/p5250014ly3.jpg (http://imageshack.us)
http://img151.imageshack.us/img151/9815/p5250014ly3.1efd78eaf2.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=151&i=p5250014ly3.jpg)

BULL'un motorun son hali

http://img151.imageshack.us/img151/2289/p5250015ij6.jpg (http://imageshack.us)
http://img151.imageshack.us/img151/2289/p5250015ij6.951e621ec5.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=151&i=p5250015ij6.jpg)

deli zabit ve motoru

http://img151.imageshack.us/img151/9351/p5250016tw1.jpg (http://imageshack.us)
http://img151.imageshack.us/img151/9351/p5250016tw1.9af4ea8a98.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=151&i=p5250016tw1.jpg)

buda benimki bende çok birşey yok sadece sinyal kırıldı

http://img363.imageshack.us/img363/5601/p5250018jl9.jpg (http://imageshack.us)
http://img363.imageshack.us/img363/5601/p5250018jl9.535ec4b813.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=363&i=p5250018jl9.jpg)

delibeygir
27.Mayıs.2008, 13:27
adam deli kardeşim :?

http://img143.imageshack.us/img143/6991/p5250024am0.jpg (http://imageshack.us)
http://img143.imageshack.us/img143/6991/p5250024am0.8721999dcb.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=143&i=p5250024am0.jpg)

buda BULL2un en sevdiği şey :mrgreen: CHOPEL SEDA sağ olsun bizi bir lokantaya götürdü hastahaneden önce

http://img165.imageshack.us/img165/769/p5250025ks7.jpg (http://imageshack.us)
http://img165.imageshack.us/img165/769/p5250025ks7.f92f3bdc0f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=165&i=p5250025ks7.jpg)

http://img165.imageshack.us/img165/2058/p5250027jt5.jpg (http://imageshack.us)
http://img165.imageshack.us/img165/2058/p5250027jt5.5405e73a0d.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=165&i=p5250027jt5.jpg)

sürekli güldüğümüz için hasta yakınları bize sinir olmaya başlamıştı :mrgreen:

http://img529.imageshack.us/img529/4079/p5260032dp5.jpg (http://imageshack.us)
http://img529.imageshack.us/img529/4079/p5260032dp5.53ab447cd9.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=529&i=p5260032dp5.jpg)

röntgen için beklerken

http://img187.imageshack.us/img187/8806/p5260033zn0.jpg (http://imageshack.us)
http://img187.imageshack.us/img187/8806/p5260033zn0.e152d9b953.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=187&i=p5260033zn0.jpg)

http://img187.imageshack.us/img187/1821/p5260034yu0.jpg (http://imageshack.us)
http://img187.imageshack.us/img187/1821/p5260034yu0.071a9ec1fd.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=187&i=p5260034yu0.jpg)

BULL
27.Mayıs.2008, 13:33
Bune kardeşim bülent Ayvalığı hiç görmemişki hep uyumuş yawww:p bide bizi kekliyor gezdim gördüm çok eylendim diye...:cheesy:
OLM 2 dakka kestiriyoruz adamlar brazilya dizisi gibi gösteriyolar
milletde yannış anlıyo sonra :mrgreen:

ama bundan sonra bende karşı atak yapacağım

yeni alacağım telin (eskisi rahmetli kazada oldu) foto özelliği zoomlu olacak

yanlız olmadığımı ispat edeceğim... pek yakında...

delibeygir
27.Mayıs.2008, 13:42
artık mudanyadayız

http://img165.imageshack.us/img165/7530/p5260041ay6.jpg (http://imageshack.us)
http://img165.imageshack.us/img165/7530/p5260041ay6.28387d3172.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=165&i=p5260041ay6.jpg)

http://img292.imageshack.us/img292/3015/p5260042us4.jpg (http://imageshack.us)
http://img292.imageshack.us/img292/3015/p5260042us4.1ec2768847.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=292&i=p5260042us4.jpg)

http://img145.imageshack.us/img145/2348/p5260044ue7.jpg (http://imageshack.us)
http://img145.imageshack.us/img145/2348/p5260044ue7.ff1fde2661.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=145&i=p5260044ue7.jpg)

http://img522.imageshack.us/img522/294/p5260052zx7.jpg (http://imageshack.us)
http://img522.imageshack.us/img522/294/p5260052zx7.230d62b72f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=522&i=p5260052zx7.jpg)

http://img359.imageshack.us/img359/824/p5260053uh1.jpg (http://imageshack.us)
http://img359.imageshack.us/img359/824/p5260053uh1.b44b8d4a33.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=359&i=p5260053uh1.jpg)

delibeygir
27.Mayıs.2008, 13:46
mudanya güzelyalıdaki lezzet durağı KUMRUCU MURAT şunlara baksanıza yaw

http://img145.imageshack.us/img145/2317/p5260054gq3.jpg (http://imageshack.us)
http://img145.imageshack.us/img145/2317/p5260054gq3.d868956d18.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=145&i=p5260054gq3.jpg)

we en sonunda feribottayız

http://img502.imageshack.us/img502/999/p5260058zx6.jpg (http://imageshack.us)
http://img502.imageshack.us/img502/999/p5260058zx6.88fdfec579.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=502&i=p5260058zx6.jpg)

aidikurt
27.Mayıs.2008, 15:21
arkadasşar her bir resim ve paylaşım için
bize o anları yasattıgınız ve resim manyagı yaptıgınız için
ayrı ayrı teşekkür ederim.

Kisstanbul
27.Mayıs.2008, 16:38
Bandırma feribotunda yer kalmadığı için Güzelyalı feribotuyla gitmek zorunda kaldık. Bursa'dan 306 km idi sanırım toplam yol. 25 km de Ayvalık Dikili arası, yaklaşık 330 km yani.

Grup olarak Bandırma'dan gideceğimiz için yol bayağı kısalacak. Bandırma-Dikili arası 260 km.

35 YTL feribot'a ödediğimiz ücret. Motor başına sanıyorum. Yani artçımız olmadığı için artçıya para ödenir mi bilemem ama mantığım ödenmez diyor.

Bence o bursa fiyatı bandırma 45 ytl artcı içinde 25 alıyorlar..

delibeygir
27.Mayıs.2008, 18:08
arkadaşlar motorsiklet ücreti 35 ytl artçı içinde + 25 ytl yolcu ücreti

chopell
27.Mayıs.2008, 20:38
ali abi tanışmadık seninle ama, dinledim seni arkadaşlardan.. sen de saol senin de çok yardımın olmuş.. allah bir daha bizlere böyle kötülükler, belalar yaşatmasın..

ido fiyat tarifesi broşüründen baktığıma göre;

yenikapı - bursa motosiklet 35 ytl, otomobil 75 ytl..

yenikapı - bandırma motosiklet 40 ytl, otomobil 100 ytl

araç içi yolcu; bursa: 15 ytl; bandırma 17 ytl..

sevgiler..

tatar
27.Mayıs.2008, 21:06
Arkadaslar Herkese Gecmis Olsun . Benden Sonra Neler Olmus . Ben Erkenden Ciktim Ama Kardeslerimi Allah Korumus . Tekrar Tekrar Gecmis Olsun .benim Icinde Onemli Olan Sizinle O Yolu Yapmak Ve Tamamlamakti .

Geleneksel Bulusmaya Gelecek Kardeslerim Emin Olun Ayarlanan Yerler Cok Guzel .

Not : Gene Bull Seninle Uyumak Cok Guzel Ve Bi Okadar Nameliydi :)

Tatar(merter)
Izmit / Kocaeli

ÇeLeBi MuRaT
27.Mayıs.2008, 21:45
Geçmiş olsun arkadaşlar aman dikkat...Nazar değmesin sizin gibi güzel insanlara..

aidikurt
27.Mayıs.2008, 22:32
ya ne derseniz deyin ben karadam gelicem ugrasamam oyle idoyla mudoyla :)

Tayfun
28.Mayıs.2008, 00:03
Valla karadan gitmek daha ucuz bence :p

bozkurt
28.Mayıs.2008, 00:03
Chopell,ne demek biz arkadaş değilmiyiz.Naçizane birşeyler yapmaya çalıştık.İnşallah yüz yüze tanışır ve görüşürüz.Resimlerinden dünya tatlısı birisi olduğun belli.Sende çok sağol.
Resimler manyak çıkmış.Bol bol güldüm.Allah ta sizi güldürsün.Çekenlerin eline sağlık.
Kazassız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

gençer
28.Mayıs.2008, 00:46
biraz geç oldu ama baştan aşağı topiği ancak inceleyebildim..azımsanmıyacak bir kaza atlatmışsınız, büyük geçmiş olsun.. kazada olmasaydı çok süper olacakmış ama olmuş bikere çıkarılacak derslere bakalım. kazadan sonra puanlamada yapmışsınız ama verdiğiniz puanların önüne eksi koymayı unutmuşsunuz.. yok öyle birbirimize torpil geçmek.
fotoğraflardan bulduğunuz mekanın nekadar güzel olduğu anlaşılıyor. haziranda süper bir gezi olacağı kesin..emekleriniz için çoookk çokk teşekkürler.

alex
01.Haziran.2008, 23:28
Öncü katrdeşlerim hepiniz saolun ve tekrar gecmiş olsun...ben sabah 9.00 da istanbuldan cıktım öğlen tatar kardeşimle izmitte buluşup hem ziyaret hem ticaret misali bir kaç müsterime uğrayarak 350 km sonunda bursada tayfun bull ve selcuk la buluşarak sabah gün doğusuyla birlikte ayvalığa vardık...tabi zafer pansiyonda güvenliğim acısından:)) odamın kapısını kilitlediğim için arkadaşlar beni bırakıp gerekli öngezi alt yapı calışmaları için cıkmışlar...Hakkı kardeşimizin katılımıylada cok güzel bir yer ayarlandı..akşam dikilide aramıza yeni katılacan ayvalıklı ihtiyar abimiz ile hepbereber güzel bir balık keyfi yapuıldı sonrası malum deniz kıyısında ( resimlerde görüldüğü üzere )biralarımız yudumladık ZEKİ MÜREN taş plak eşliğinde ..heehu..hakkı kardeşimizin müzük tesisatı herseye bedeldi:))ertsi sabah bende bodruma gitmek için yola cıktım....!sizlerle bir kac tecrubemi paylaşmak istiyorum...gece sürüşü için mutlaka gerekli techizatınızı alınız ve yanızda acil yardım cantası bulundurun...tabii bu arada sürüş esnasında ARI sokması da cabası heheu..bu durumda soğuk kanlı olmak cok faydalı olacaktır...dizliklerini takınız sadece düşme esnasında değil uzun yolda aracların fırlattığı taşların etkisini azaltmakta cok faydalı olacaktır.....mutlaka nazi kaskınızı takmayın yüzünüze gelecek bir taş kötü sonuclar doğura bilecektir..?bir bandana yada boyunluk bulundurun ve boyun kısmına takın kaskınıza yada siza carpan sinek böcek arı vb yol arkadaşlarımızın:))) içinize kaçmasını önleyecektir bu durumda dada mutlaka sakin olmakta fayda var nede olsa böcek sadece sokacaktır motorunuzu sağa cekip gerekli işilemi yaaprsınız:)) bodrumda 3 gün kaldıktan sonra dönüş yoluna gectim...7 saatlik keyifli ve bol rüzgarlı bir sürüşten sonra balıkkesirde ALİ BOZKURT abimizle bulustum..O gecre beni misafir eden ali abi ve yengeme cok teşekkür ederim..ALİ ABİ EMEĞİN VE SOHBETİN İÇİN COK SAOL...sabah motorun gerekli bakımın ayptırdıktan sonra akşam CANIM İSTANBULA geri döndüm..SELCUK kardeşimede ayrıca tesekkur ederim..ARKADAŞLAR cok güzel bir ailenin uyesı olmanı ayrı gurununu daha cok yasycaksınız...

Tayfun
01.Haziran.2008, 23:46
Bu motorculuk nasıl bir iştir böyle ya, insan düşündükçe bir garip oluyor gerçekten. Ayvalığa gitmeden önce ali abimi tanırdık biz, alex tanırmıydı tanımazdı, 1 günlük tanışma ertesinde alex ali abiye uğradı istanbul dönüşünde ve ali abi onu misafir etti, düşünsenize bu olanı, ne kadar ilginç ne kadar güzel ve dokunaklı birşey, düşsemde kalksamda motorcu olduğuma, bu camiadaki bu işe gönül vermiş insanları tanıyabildiğime ve dostluğun farkını gösteren insanların içinde olduğuma gerçekten çok mutluyum ve hep dua ediyorum...

BULL
02.Haziran.2008, 00:02
:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

alex
02.Haziran.2008, 00:43
:cheesy:
Bu motorculuk nasıl bir iştir böyle ya, insan düşündükçe bir garip oluyor gerçekten. Ayvalığa gitmeden önce ali abimi tanırdık biz, alex tanırmıydı tanımazdı, 1 günlük tanışma ertesinde alex ali abiye uğradı istanbul dönüşünde ve ali abi onu misafir etti, düşünsenize bu olanı, ne kadar ilginç ne kadar güzel ve dokunaklı birşey, düşsemde kalksamda motorcu olduğuma, bu camiadaki bu işe gönül vermiş insanları tanıyabildiğime ve dostluğun farkını gösteren insanların içinde olduğuma gerçekten çok mutluyum ve hep dua ediyorum...

Motorcu olmanın bu kadar duygusal hisli içten paylaşımcı dostca yani ifadesi zor olduğunu bilmiyordum..iyiki motor almışım iyiki sizleri tanımısım...:cheesy:

delibeygir
02.Haziran.2008, 11:23
:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

+100000000000000000000000000000000000

carvalho
23.Mart.2010, 12:14
Efsane gezilerimizden sadece biri.

hakkı
23.Mart.2010, 13:58
gelen olursa sizi karşılamaya zevkle gelirim, hatta dönüşünüzde asos a kadar eşlik edebilirim.

carvalho
23.Mart.2010, 14:16
yok Hakkıcım, şimdilik öyle plan yok. Sadece nostalji niyetine astım eski efsane geziyi.

Gerçi bu yaz o taraflara geleceğiz, öyle görünüyor, yeni topiklerle parlatırız yeni gezileri.

HONEY
23.Mart.2010, 15:33
Kaanka, Filiz ve ben bu sene haziran ilk haftası Ayvalıktayız işallah :)

Geleneksel vstrom toplantısında :)

carvalho
23.Mart.2010, 15:50
Ben de 23 Nisan'da sanrım.

HONEY
23.Mart.2010, 16:58
çhoparlarla mı? :)

Ben de 23 Nisan'da sanrım.

carvalho
23.Mart.2010, 17:13
çhopar ne ? şopar desen değil, leopar desen değil, ne diyon...

HONEY
23.Mart.2010, 17:27
illa demlikciler desem anlıcan di mi :)

çhopar ne ? şopar desen değil, leopar desen değil, ne diyon...

carvalho
23.Mart.2010, 17:31
he ilk defa yol yapıcam chopperımla çok heyecanlıyım.

orpheus
23.Mart.2010, 18:46
kazasız belasız yolculuklar kardeş...:D

bozkurt
25.Mart.2010, 11:16
Ben ''KAMBER''.
Mutlaka haberim olsun.Ölmez sağ kalırsak motorlu veya motorsuz gelirim.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

BULL
26.Mart.2010, 01:55
way bee harbiden ne geziydi haaa

Ali abiii atv alamadık bu senede ikitekere devam inşallah :cheesy:

bozkurt
27.Mart.2010, 12:13
Yeni makinanı gördüm.Daha da yakından gömek isterim.
Malum bende makina yok.Sattık maalesef.Şu anda emanetçiyiz.Oğlumun GSR'si ile idare ediyoruz.Askerden gelince bisiklete talim,durumu düzeltinceye kadar.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

asi_kaptan
27.Mart.2010, 22:26
bu demlikte gelir seninle yalnız bırakmazz!! :D