PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba

marsu
26.Mayıs.2008, 14:27
Öncelikle Herkeze Selamlar. İlk Regal Raptor u Sahibinden.com da Gördüm Ve Gerçektende Budur Dedim Sonra Biraz Araştırmak İstedim ve Burayı Buldum Bu Gerçekten Çok Güzel Bir Çalışma Ellerinize Sağlık. Ben Şu An Regal Raptor Almayı Düşünüyorum Geçenlerde Bayilerden Birini Aradım Ve Artık Satmıyoruz Dedi Biraz Sohbetten Sonra Motorun Arkasında Duran Bir Firma Olmadığını Yedek Parçası Olmadığını Bozulduğu Anda Çok Sıkıntılar Çekeceğimi Söyledi Bu Konu Hakkında Beni Aydınlatırsanız Sevinirim.

dhnsyd
26.Mayıs.2008, 20:19
hoşgeldin...

RoS
26.Mayıs.2008, 20:58
hoş geldin...

police96
26.Mayıs.2008, 21:03
Hoşgeldin... Ben de 2 hafta öncesine kadar senin gibiydim. Oradan buradan motor markası seçiyordum. Ne alacağıma karar vermemiştim. Dayım bana regal raptoru tavsiye etti. Sonra bu siteye üye oldum ve sitenin birbirinden değerli birkaç üyesini tanıma fırsatım oldu. Bu sitedeki yorumları okudum. Heyecanımı anlayan abilerimizle (aidikurt Alper Abi, Aksu Mehmet Abi, bozkurt Ali Abi) cep telefonundan gecenin bir yarısı onları rahatsız eder miyim acaba diye düşünmeden onları aradım ve görüştüm. Şu anda pazarlık bitti ve ben de rr dd250e-9 sahibi olacağım. Cuma günü gidip alacağım motorumu. Sen bu aileye katıl yedek parça servis ağı aksesuar takma kafana. Bak ben Nevşehir'de servisi bayii olmadığı halde takmıyorum. Bir de şöyle düşün bu kadar uzun yollarda bu kadar geziye dayanabilen 250 cc bir DEMİR AT bu makine (Ali Abi söylemişti. Çok hoşuma gitti. Kaç gündür dilimden düşmüyor). Kolay kolay arıza vermeyen bir makineymiş (Allah nazardan saklasın). Ben aldım. Cuma gününden sonra daha iyi yorumlar yaparım sana.

kaanka
26.Mayıs.2008, 21:14
öncelikle aramıza hoş geldin... parça olayını kafana takma aşşa yukarı birçok motorun parçaları birbirine uyuyor hiç parça bulamazsan bu şekilde halledersin.
hem çok sağlam makinalar bizimkiler bakımlarını yaparsan seni kolay kolay üzmez...

foreman
26.Mayıs.2008, 23:19
murat,aramıza hosgeldın..
kazasız surusler...

Tayfun
26.Mayıs.2008, 23:48
Öncelikle Herkeze Selamlar. İlk Regal Raptor u Sahibinden.com da Gördüm Ve Gerçektende Budur Dedim Sonra Biraz Araştırmak İstedim ve Burayı Buldum Bu Gerçekten Çok Güzel Bir Çalışma Ellerinize Sağlık. Ben Şu An Regal Raptor Almayı Düşünüyorum Geçenlerde Bayilerden Birini Aradım Ve Artık Satmıyoruz Dedi Biraz Sohbetten Sonra Motorun Arkasında Duran Bir Firma Olmadığını Yedek Parçası Olmadığını Bozulduğu Anda Çok Sıkıntılar Çekeceğimi Söyledi Bu Konu Hakkında Beni Aydınlatırsanız Sevinirim.

Öncelikle hoş geldiniz. Peki bunları size söyleyen hangi bayiydi ?

yenikoylu_ua
26.Mayıs.2008, 23:52
Aramıza hoş geldin

yeşilkapak
27.Mayıs.2008, 01:46
Aramıza hoş geldin..

bozkurt
27.Mayıs.2008, 09:58
Aramıza hoşgeldin.Umarım tez zamanda motoruna kavuşursun.Bak bu sitedeki çoğunluğun motoru R&R,Biz şimdi madurmuyuz?Gel katıl aramıza.
Sağlıcakla kl.

altug
27.Mayıs.2008, 10:41
aramıza hoşgeldin.

parça olayını takma kafana. Burda öyle bir dostluk var ki sen sadece neye ihtiyacın olduğunu söyle. İçimizden biri mutlaka çözer sıkıntını....