PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yaz geliyor motor hazırlıkları tamam olabilir peki kiyafet??

lordskeldan
10.Nisan.2007, 23:42
arkadaşlar, kışın deri tulum , deri mont , bot ya da çizme , yünlü içlik gibi malzemeler kullanıyoruz ya da alta gazete :D
havalar ısınmaya başladı şahsen deri tulumun içinde pişmeye başladım
peki yazın 40 derecelik bir sıcakta nası kiyafetler olmalı???
tabiki en ekonomik yöntem dahil tabiki :D

okan
11.Nisan.2007, 00:05
mayo.... :| :| :shock: :shock: :shock: :) :) :) :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
daha ekonomiğini zor bulursun... :mrgreen:

valla ben montumu yaz kış kullanıyorum içindeki kışlık fermuarla sökülüyor.. sırtta ve koltuk altlarında fermuarlı havalandırmalar var... efil efil gidiyorum.. tek derdim siyah olması.. biras fasla güneş çekiyor..
ama sen deri kulanıyorsan yeni bi mont alacan...altınada kot pantolon ve dizlik yetiyo zaten yazın..

aidikurt
11.Nisan.2007, 00:28
valla benim montun bütün içliklerini sökuyorum yazlık oluyor ayakkabı yazlık motor aykaakabımda var pantolna gelince kot cekıyorum altıma dızlerımıde dizlikle koruyorum

inci
11.Nisan.2007, 01:22
beyaz uzun bir elbise almıştım tek hayalim onunla motorumu kullanmak .... :evil:

lordskeldan
11.Nisan.2007, 01:41
inci , umarım gerçekleşir bu hayal :cheesy:
mayo pek kullanmam abicim short daha ii valla :D

Tayfun
11.Nisan.2007, 01:57
Valla sıfır koruma don aklet tiril tiril düşüyorum yollara :D nasıl iyi dimi, benden başka beklenirki zati :P

lordskeldan
11.Nisan.2007, 02:21
tafun kardeşim en güzeli aslında da naapalm
özellikle yazın felaket trafik oluyor buralarda, aman dikkat
güvenik şart

okan
11.Nisan.2007, 09:32
Valla sıfır koruma don aklet tiril tiril düşüyorum yollara :D nasıl iyi dimi, benden başka beklenirki zati :P atv yide ölle kullansana ... :P show tv den seyrederdik ne güssel....nihahahaha....

Kino
11.Nisan.2007, 09:40
beyaz uzun bir elbise almıştım tek hayalim onunla motorumu kullanmak .... :evil:

inci öğretmenim umarım yırtmaçlıdır :) yoksa yırtmak zorunda kalacaz binmeniz içinnn

aslında bende böyle bir beyaz elbise ile binmek isterdim ( araplar gibi efil efil ) :mrgreen:

aslında dostumuz turlabo zaten bunu belirtmişti yazlık kıyafetleri de belki sizler gözden kaçırdınız bir daha turlabonun yüksek müsaadeleri ile veriyorum

http://www.youtube.com/watch?v=IpgvE4EMjxY&...ar%2Dvideo%2Ehtml

EN GÜZEL YAZLIK KIYAFETLER BURADA SEÇ SEÇ AL BİR TIKLA OKAN SEN BİLİYON ONU

Tayfun
11.Nisan.2007, 11:58
Valla sıfır koruma don aklet tiril tiril düşüyorum yollara :D nasıl iyi dimi, benden başka beklenirki zati :P atv yide ölle kullansana ... :P show tv den seyrederdik ne güssel....nihahahaha....

Hasssssssssssss :D baba varya parçalarlar o zaman beni ama fenada olmaz hani don aklet seyyar kovalıyom, adamlar kaçmaktan değil gülmekten ölürler bence :mrgreen:

okancan
14.Haziran.2012, 00:30
selam dostlar, ben geçen hafta daha fazla sıcaklara dayanamayarak yaz kış kullandığım siyah hein gericke montumu bir kenara koydum ve bunu aldım. çok memnunum gerçekten.

http://www.motosikletparcalari.net/Urun/NIC-AIR-SILVER-YAZLIK-MONT-pmu949.html

burak_332
14.Haziran.2012, 21:31
Ben bering marka yazlık mont aldım aldıgım duyumlardan herkes çok memnundu o yüzden bende aldım ve çok çok memnunum. Ben hein gericke mont var kışlık bunun korumalıkları ondan bile daha iyi ve hiç terletmiyor.

av. Cevdet Yılmaz
14.Haziran.2012, 22:53
Burak ben tshirt varken terlıyorum cidden okadar havadar mu bunlar,e bide guvenliği saglıyor daha ne olsun8)