PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÖZGÜRLÜĞÜN TEKER TAKILMIŞ HALİ

inci
11.Nisan.2007, 19:35

aslanburclu
11.Nisan.2007, 19:40
inci hocam eline sağlık döktürmüşün yine

müsade edersen int.aracılığı ile bu yazını başka arkadaslara paslıyacağim

inci
11.Nisan.2007, 19:48
TEŞEKKÜR EDERİM KOMTANIM ,beğendiğinize memnun oldum

lordskeldan
12.Nisan.2007, 01:51
kesinlikle atkayıp gezilesi bi durum motor :cheesy:
paylaşım için teşekkürler

alper_tim
12.Nisan.2007, 11:07
inci abla eline yüreğine sağlık güzel bi paylaşım

Kino
12.Nisan.2007, 12:03
Özgürlüğün Teker Takılmış Hali: Motosikletler
.....
“Gitmek. Bir hançeri inceltip
Okyanusa daldırmak isteği
Ya da düşebilmek atlasların
Dışına ki ey kalbim
Yalnızsın bu yolculukta da”

...... yüreğinizin götürdüğü yerlere gideceksiniz.

Evet özgürsünüz… Vücudunuza çarpan rüzgarı kuşlar misali hissedecek kadar özgürsünüz.

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

inci
12.Nisan.2007, 12:26
:oops:

carvalho
12.Nisan.2007, 12:30
İnci öğretmenim, yine nefis bir yazı...

Merak ediyorum, siz mi yazıyorsunuz alıntı mı?

inci
12.Nisan.2007, 12:43
teşekkür ederim beğendiğinize sevindim

carvalho
12.Nisan.2007, 12:51
Nasıl bir serüvendir motosiklet...Hakikaten romanlara sığmayacak bir haz, bir tutku...
Herkes hisseder belki ama herkes yazamaz..

Öğretmenim, bu yazıları kitap haline getireceğinizi umuyorum...

Tebrikler tekrar...

inci
12.Nisan.2007, 12:58
şu anda bir kitap çalışması yapıyorum. yani bunu pek söylemek işime gelmiyordu , çünkü sadece yazıyorum bundan bişey umduğum için değil kafam çok doluyor yazmazsam ,yazınca yükümü indirmiş gibi hissediyorum açıkçası bu yüzden yazıyorum

hayatımda hayal ettiğim 2 şeyden birini MOTOSİKLET i gerçekleştirebildim ,bu gerçekten amaçların en anlamlısı benim tarafımdan bakıldığında .....

Kino
12.Nisan.2007, 14:12
hayal ettiğiniz 2.şeyide en kısa zamanda gerçekleştirmeniz dileklerimle , yazılarınızın takipcisi olacam.

inci
12.Nisan.2007, 14:25
o artık sadece hayal asla gerçekleşmesi olası değil. :cry: OLsun 1 tanesi oldu ya gözlerim açık gitmez.... :cheesy:

Kino
12.Nisan.2007, 14:33
offff olmadı şimdii :( :( :( içimi karartınnn

gerçekleşmesi olası olmayan yegane şey ölenlerin tekrar canlanması ki oda oluyor falan deniyor re-encarnation mıdırr nedir işte ondan

ya olur be inci öğretmenim umudunuzu kırmayın :shock: bakarsın birgün olur niye olmayacakmış ki.. çok eski zamanlarda motorsiklet içinde öyle düşünüyordunuz mutlaka ama oldu :)

neyse kahvelerimizi yudumlarken konuşulur bunlar

inci
12.Nisan.2007, 14:51
evet kahve içerken konuşalım :cheesy:
erguvan zamanı baba :D boğaz acaip şenlendi ,mavi ve erguvanlar :cheesy: bu manzarayı görmenizi isterdim ,şöle yandan çarklı kahvelerimiz içerken seyrine doyulmaz ,kız gibidir boğaz ;güzel,hırçın , gizemli....en yakın zaman da diyelim inşaallah ...