PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyeti aldım

Kaynarca
03.Haziran.2008, 18:42
Arkadaşlar sonunda A2 motosiklet ehliyetini bugün alabildim. 12 yıl aradan sonra ehliyetim değişmiş oldu. (iyi de oldu fotografım değişmiş oldu, 12 yıl önce saçlarım vardı baktıkça moralim bozuluyordu:mrgreen:)

Darısı ehliyeti olmayan arkadaşlara.. "Ehliyetsiz idare ederim" diyenler dikkat etsinler -ekstra masraflarıyla birlikte-1000 YTL'ye yakın cezası:evil:

Tayfun
03.Haziran.2008, 18:46
Ohhhh suyundanda koyalım bi güzel, hadi bakalım hayırlısı olsun artık korkmadan gezmeye merhabaaaaa ;)

carvalho
03.Haziran.2008, 18:48
Ehliyetin rayici İstanbul'da bir tepsi baklavadır.
Artık Kartalkaya yahut Dikili'de bekleriz...

GÜRZ
03.Haziran.2008, 18:52
ehliyet hayırlı olsun kazasız güle güle kullan inşallah,ceza konusuna gelince geçen hafta arkadaşım ceza yedi,çeki aracı,otopark,tr cezası vs vs ehliyet masrafını ikiye katladı,yakalanma riski ile huzursuz gezmektense biraz dişi sıkıp huzurla gezmek en güzeli,

Kaynarca
03.Haziran.2008, 19:18
Teşekkürler arkadaşlar.

Baklavanın lafı bile olmaz. Zevkle...

Bu arada Kartalkaya organizasyonu nedir?

carvalho
03.Haziran.2008, 19:27
Bu arada Kartalkaya organizasyonu nedir?

Bu cumartesi gidilecek olan, Sarıalan Yaylası...

gençer
03.Haziran.2008, 20:24
gözün aydın, hayırlı olsun.. artık ehliyeti aldınya, sen polis çevirsinde gururla şunlara ehliyetimi göstereyim diye polisleri kollarsın ama inan bitanesi çevirmez:) iş bu ya ne hikmetse ehliyet olmayınca çeviriyorlar, varken tık yok:)

police96
03.Haziran.2008, 21:31
Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Aman dikkat edin. Ehliyetli sürücüler ehliyetsiz sürücülere göre daha fazla kaza yapıyorlar. Ehliyet sürmüyor sonuçta biliyorsunuz. Biraz daha güven veriyor. Bu güven fazla fazla olursa da istenmeyen sonuçlar doğurabiliyor. Dikkat edin kendinize...

foreman
03.Haziran.2008, 21:43
senın adına cok sevındım.tebrık ederım...
gule gule kullan...

vatansever
03.Haziran.2008, 22:24
hayırlı olsun hocam.seni tutabilene aşk olsun artık.ama kazasız ve belasız olsun herşey.

BULL
03.Haziran.2008, 23:09
gözün aydın, hayırlı olsun.. artık ehliyeti aldınya, sen polis çevirsinde gururla şunlara ehliyetimi göstereyim diye polisleri kollarsın ama inan bitanesi çevirmez:) iş bu ya ne hikmetse ehliyet olmayınca çeviriyorlar, varken tık yok:)
hayırlı olsun kardeşim güle güle pin ehliyetine :mrgreen:

walla bende alana kadar hep polisten kaçmaya bakardım

şimdi ehliyetim var onlar benden kaçıyorlar :p

RoS
03.Haziran.2008, 23:15
ehliyetin hayırlı olsun :)

bozkurt
04.Haziran.2008, 00:14
kardeşim hayırlı uğurlu olsun,allah kaza bela vermesin.Güle güle kullan.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kal.

haluka28
04.Haziran.2008, 10:01
Burak Kardeş Ehliyetin Hayirli Olsun. Kazasiz Belasiz Sürüşler Dilerim.

kıvılcım
04.Haziran.2008, 10:40
hayırlı ugurlu olsun aman dikkat motorsikleti ehliyet kulanmıyor insanlar kulanıyor sakın tebiri elden bırakıyım deme