PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kastro-kıyıköy çamlıköy

kıvılcım
04.Haziran.2008, 14:36
kastro-kıyıköy çamlıköy arkadaşlar bu isimlerle tanınan bir yer ama anlatılanlara göre muhteşen bir yermiş orman tatlı su tuzlu su tam bir cennet istanbulada toplam 130 km mesafede ne dersiniz buraya bir gezi yapalım burayı gidip gören arkadaşlar mutlaka yol göstericeklerdir

http://www.kiyikoy.org/res/harita_buyuk.jpg
buda yol haritası

CUMA
1-KIVILCIM + EŞİ + KIZI
2-CARVALHO
3-honey

cumartesi grubu
1-rıza hoşgör
2-bull
3-doğan
4-yeniköylü
5-mojo+rakursi
6-murat eniş
7-dozer
8-deli beygir
9-makas + 1 (araç ile)
10- 50 yaşlarında bir regalci diyelim

carvalho
04.Haziran.2008, 14:53
Temmuz planlarımızdan biri orası...

Tayfun
05.Haziran.2008, 01:36
Hatta 2 gün olsun, 1 gün kıyıköyde diğer gün iğneadada oluruz...

kıvılcım
05.Haziran.2008, 10:20
arkadaşlar cuma akşamından gideriz pazar günü döneriz yoksa günlük gitmeye deymez

infinitedreams
05.Haziran.2008, 10:28
Düzenlenmiş ilk Regal-Raptor gezisinin rotası buydu.
Daha önce burada biraz bahsetmişim geziden;
http://www.raptorriders.net/forums/showthread.php?t=329&highlight=kastro

Yol ve mekan mükemmel. Kesinlikle değerlendirilmeli...

Tayfun
05.Haziran.2008, 11:27
Nasıl bir yağmur yağmış öyle gezide, yüzerek dönecekmişsiniz nerdeyse...

gençer
05.Haziran.2008, 18:07
o geziye katılanlar şuanda nerde ? yoğun yağmurdan üşütüp zaatüre olmadılar sanırım:) ben bitek Nihatı tanıyabildim.

kıvılcım
16.Ağustos.2008, 15:37
hadi kıyıköy bir iki kalkıyor
http://www.fotokritik.com/photos/orig/0/1/1/011358/f98141d92cacce01d316a8f298b87ab6.jpg
bu şelale kıyısından bir görüntü

carvalho
16.Ağustos.2008, 22:58
offf. o kazları ne güzel pişiririz közde :)

BULL
17.Ağustos.2008, 00:41
hadi kıyıköy bir iki kalkıyor
kalkıyorda ne zaman???

shopar
18.Ağustos.2008, 00:52
kıyıköy ve kastro bişekilde bırbırıne paralel ama ıgneada tek başına gıdılebılınır bıyer çünkü yolu çok vırajlı ve ters,ıstanbula yaklaşık 270 km fakat ılk 150 km lüleburgaz üzerinden pınarhısar çıkışına kadar otoban ve temiz ama bıraz daha uzak,vıze saray yolu otoban yok ama daha kısa km bazında
iğneada çok fazla el degmemiş,bakir bir bölge sadece doğanın tadını çıkarmak deniz balık orman dışında sosyal aktıvıtesı bıle olmayan biyer.otel yok bıkaç derme çatma pansıyon ve çadır kuracak alan var,gezılebilecek tek yerı dupnısa magarası ama oraya gıtmek araçla bile ölüm çünkü tabela yok ve yol toz toprak...araya sıkıştırmak için yanlış bır yer,gıdılecekse ayrı olarak gıdılmeli,onumuzdeki hafta balık zamanı ve bol böğürtlen var,yeşil ve mavi,uzun bir kumsal ve balık kokusu,mert gölü kenarında zambaklar sazlıklar,güzellik suyu ve temiz hava,manyetik alan,kaşarlı alabalık...düşünün derim,nede olsa memleketım(ki aılemde orada yaşıyor)

rakursi
18.Ağustos.2008, 09:11
hadi liste yapalım yafuuuuuu :cheesy:

1-kıvılcım + eşi
2-carvalho
3-mojo + rakursi
4-bull
5-deli beygir
6-
7-
8-
9-
10-

RızaHoşgör
18.Ağustos.2008, 09:14
kalkıyorda ne zaman???
Bu hafta sonu derim.Cumartesi saat 06,00 da yola çıkıp kıyıköy e varalım derim.ben ismimi yazdırıyorum derim.varmı katılan derim.
1.RızaHoşgör

RızaHoşgör
18.Ağustos.2008, 09:16
ahada gülay listeyi koymuş bile.
1-kıvılcım + eşi
2-carvalho
3-mojo + rakursi
4-bull
5-deli beygir
6-RızaHoşgör
7-
8-
9-
10-

MAKAS
18.Ağustos.2008, 09:22
ohh! ne ala:( hepte benim gelemiycem ama bir o kadar da katılmak istediğim geziler oraları bende çok merak ediyorum ama bu hafta hayırlısıyla annemi ameliyat ettircez zaten ondan sonra da kimse tutmasın beni güneye kaçıcam...:D

dozer
18.Ağustos.2008, 11:45
1-kıvılcım + eşi
2-carvalho
3-mojo + rakursi
4-bull
5-deli beygir
6-RızaHoşgör
7-Dozer
8-
9-
10-

carvalho
18.Ağustos.2008, 11:53
Tamam, gezi için ayrı topik açmaya gerek yok, buradan yürüsün...
Ben hafta sonu 2 gün de çalışacağım ama en iyi ihtimal, Cuma tayfası olacaksa Cuma akşamı gidip cumartesi dönerim... Bu cümbüşü kaçırmak hiç ama hiç istemem...

kıvılcım
18.Ağustos.2008, 12:04
arkadaşlar cuma günü gidebilicek arkadşlar buna bende dahilim cumartesi gelecekler için yer ayarlamışta olur am bir arabalı arkadaş olursa tam süper olucak

rakursi
18.Ağustos.2008, 12:07
bir kurban daha buldum :p

1-kıvılcım + eşi
2-carvalho
3-mojo + rakursi
4-bull
5-deli beygir
6-RızaHoşgör
7-Dozer
8-Murat eniş
9-
10-

kıvılcım
18.Ağustos.2008, 12:15
1-kıvılcım + eşi+ kızı
2-carvalho
3-mojo + rakursi
4-bull
5-deli beygir
6-RızaHoşgör
7-Dozer
8-Murat eniş
9-
10-

bu seferde kızı götürmezsem kız eve sokmuyacak beni

kıvılcım
18.Ağustos.2008, 12:19
http://www.cesitliilanlar.com/images/kiyikoy1.jpg http://www.cesitliilanlar.com/images/kiyikoy2.jpg
Mağara Manastırı.9.yüzyılda yapılan ve Bizans döneminin dini eserleri arasında yer alan bu manastır, kayalara oyularak
inşa edilmiş. İlçenin kuzeybatısındaki vadinin yamacında yonca planlı bir şapel, tek nefli büyük planlı bir kilise ile bunun yanında düzensiz yerleştirilmiş odalar, mezar şapeli ile düzgün hücrelerden oluşan kompleksin duvarlarında kazınmış haçlar, bazı resimler, çeşitli kabartmalar bulunuyor. Kıyıköy ortaçağ Salmydessosu 'nun surla çevrili alanı içinde yer almış doğusu Karadeniz'e, kuzey ve güneye bakan yamaçları dere vadisine dimdik inerken, sadece batı yönü geçit vermiş antik kentin surları, ilk kez Lustirianus döneminde 6. yüzyılda yapılmış. 9 ve 10. yüzyılda da onarım görmüş. Duvar yüksekliği yer yer 6 metreyi bulan surların kalınlığı ise 2.20 metre.

Her iki yanından akarak denize ulaşan "Pabuç" ve "Kazan" adlı derelerin arasında uzanan bir tepede yer alan Kıyıköy, çarpıcı coğrafyasıyla ilgi çekiyor. Karadeniz'in hırçın dalgalarıyla oyulan kıyı kayaların kimisi anıt kaya olarak, kimi de derin mağaralar olarak göze çarpıyor. Bir zamanlar korsan teknelerin saklandığı koylar içindeki dev mağaralar günümüzde de ziyaret edilebiliyor. Kartaltepe'den görünen manzara büyüleyici. Derelerin kavisli akmalarıyla oluşmuş dairesel kumsal, yaz
aylarında kampçı ve deniz severlerin gözdesi.

Kıyıköy'de tipik köy evlerini fotoğraflayabilir, yaz aylarında durgun derelerde kiralayabileceğiniz bir sandalla sakin bir yolculuk yapablir, balık tutabilirsiniz. Günün yorgunluğunu da ıseyrine doyum olmayan manzara eşliğinde reatoranlarda veya çay bahçelerinde atabilirsiniz.

Kıyıköybir balıkçı köyü. Dolayısıyla balık lokantalarının sayısı da oldukça fazla. Mevsimine göre değişen balık çeşitlerini taze olarak bulabiliyorsunuz.

En çok bulunan balıklar, kalkan balığı, Mezgit, tekir, barbunya, karagöz. Bunun yanısıra derelerde tutulan kefal balıkları, kayalıklardan toplanan, maydanozlu, limonlu sofraya getirilen haşlanmış pavuryalar tadabileceğiniz lezzetler arasında. Kısacası Kıyıköy'de balık zengin bir balık ziyafeti çekmek oldukça ekonomik.

Özel araçla İstanbul üzerinden çıkış yapanlar Edirne yönüne doğru giderken Çerkezköy ayrımını kullanarak geldikleri Vize'yi geçtikten sonra, ağaçlı bir yoldan Kıyıköy'e varacaklar.

RızaHoşgör
18.Ağustos.2008, 15:49
kıvılcım milletin kanına girdin vesselam,
lakin bu gezi belkide sezonun son kalabalık gezisi olacak malum önümüz Ramazan.Organizasyon seni bekler.Araştırmaları iyi yap.hatunlar yanımızda ,çadır alanında ser sefil olmayalım.detaylı bilgilendirmelerini bekliyoruz :)

carvalho
18.Ağustos.2008, 16:00
1-kıvılcım + eşi+ kızı
2-carvalho
3-mojo + rakursi
4-bull
5-deli beygir
6-RızaHoşgör
7-Dozer
8-Murat eniş
9-
10-

bu seferde kızı götürmezsem kız eve sokmuyacak beni

Abi konuştuğumuz gibi. Benim çadırı çantayı bir arabaya yükleyebilirsek ben yeğenimizi artçı olarak alırım, kask da var bende, getiririm.

perioğlu
18.Ağustos.2008, 21:55
cumartesi çalıştığım için sizlere birgün geç katılacağım eyer cumartesi akşam geziye katılmak istiyen arkadaşlar varsa beraber gideriz

yanlizkurt
18.Ağustos.2008, 22:14
Hatta 2 gün olsun, 1 gün kıyıköyde diğer gün iğneadada oluruz...

daha yeni geldiniz yine gidiyosunuz ama olmaz ki arkadaş ya bide İğneada diyonuz iyice tilt oluyorum cidden gelemiyorum ya gidin bakalım bi gün bende katılcam ama bu seferde siz gezilcek yerleri bitirmiş olucaksınız tek başınada tadı olmaz bakalım seneye ne olacak görecez bakalım

kıvılcım
18.Ağustos.2008, 22:19
daha yeni geldiniz yine gidiyosunuz ama olmaz ki arkadaş ya bide İğneada diyonuz iyice tilt oluyorum cidden gelemiyorum ya gidin bakalım bi gün bende katılcam ama bu seferde siz gezilcek yerleri bitirmiş olucaksınız tek başınada tadı olmaz bakalım seneye ne olacak görecez bakalım
güzel kardeşim geldinde bagrımıza basmadıkmı buyur gel başımız üstünde yeriniz var

yanlizkurt
18.Ağustos.2008, 22:30
güzel kardeşim geldinde bagrımıza basmadıkmı buyur gel başımız üstünde yeriniz var

ah be abicim gelmek istemiyomuyum
sağol abim ALLAH razı olsun siz bağrınıza basıyosunuzda iş ,güç işte bide makinam yok alıcaz İNŞALLAH'ta alana kadar ardçı olarak külfiyet ve zorda bırakmak olmuyo bide neyse bizimde zamanımız gelicek ALLAHIN izniyle o zaman bol bol gezeriz

RızaHoşgör
18.Ağustos.2008, 23:22
kıyıköy e kıyıköy e bir iki.yokmu gelmek isteyen?
cumartesi saat 06.00 yola çıkış.saray çıkışı mesire alanına 08.00 de varış ve kahvaltı.yola devam.kıyıköye 11 de varış.kamp alanına yerleşim ve deniz.akşam sazlı sözlü eğlence.raptor days lerim benim:)

RızaHoşgör
18.Ağustos.2008, 23:28
handom edirneli yigidim,
senin bize katılma olasılıgın varmıdır?şereflendirirsin bizi

shopar
19.Ağustos.2008, 01:40
yaaaaaa ben gelemıyorum ama yaaaaaa

Kisstanbul
19.Ağustos.2008, 09:35
Cuma akşamı çıkıpta cumartesi akşamna dönücek ekip varmı?

carvalho
19.Ağustos.2008, 09:38
Cuma akşamı çıkıpta cumartesi akşamna dönücek ekip varmı?

Eğer gelebilirsem ben öyle düşünüyorum. Cuma günü belli olur gelip gelemeyeceğim...

carvalho
19.Ağustos.2008, 12:52
Cuma gelecekler, Cumartesi gelecekleri ayrı görelim bakalım...
İlk parti Cuma akşamı 19:00'da Mahmutbey gişelerde buluşuyor, teker döndürüyor...

İkinci parti kişiler belirlnince toplanma yeri ve saatine karar verir artık. Rıza Hoşgör'ün öngörüsü geçerli şu anda...

Cuma:
1-Carvalho
2-Kıvılcım +2

Cumartesi

1-Rıza Hoşgör

RızaHoşgör
19.Ağustos.2008, 13:08
Cuma gelecekler, Cumartesi gelecekleri ayrı görelim bakalım...
İlk parti Cuma akşamı 19:00'da Mahmutbey gişelerde buluşuyor, teker döndürüyor...

İkinci parti kişiler belirlnince toplanma yeri ve saatine karar verir artık. Rıza Hoşgör'ün öngörüsü geçerli şu anda...

Cuma:
1-Carvalho
2-Kıvılcım +2

Cumartesi

1-Rıza Hoşgör

cumartesi sabahı imam uyandırılıp yola çıkılacak.saat 06.00. toplanma bölgesi 06.45 mahmutbey gişe çıkışı

yenikoylu_ua
19.Ağustos.2008, 13:17
Karga kahvaltısını yapmadan yola çıkacağınıza akşamdan gitsenize beraber en azından cumartesini dolu dolu yaşarsınız

kıvılcım
19.Ağustos.2008, 13:41
kubilayım süper modum gelmiyecek gibi bir hava sezdim yahu sizsiz oral çekilirmi yahu bak gözlerimiz seni çok arar sonra resimleri sen görüncede için sızlar benden söylemesi

RızaHoşgör
19.Ağustos.2008, 13:53
Karga kahvaltısını yapmadan yola çıkacağınıza akşamdan gitsenize beraber en azından cumartesini dolu dolu yaşarsınız
Arkadaşım ,saat 10 da orada olur benim karga klavuzlu ekibim :) cuma geceden gidenleride uykularından kaldırır:)

Kisstanbul
19.Ağustos.2008, 15:13
Peki cumartesi akşam dönücek olan varmı aranızda...

MAKAS
19.Ağustos.2008, 15:43
gidin arkadaşlar! dağları taşları arkanızda bırakıp maviliklere yeşilliklere gidin:(bizde arkanızdan su dökelim:mrgreen:

MAKAS
19.Ağustos.2008, 15:45
bu arada shoopar sana da merhaba:?:

doğan
19.Ağustos.2008, 21:53
Cuma:
1-Carvalho
2-Kıvılcım +2

Cumartesi

1-Rıza Hoşgör
2- Doğan

yenikoylu_ua
19.Ağustos.2008, 23:29
Ya bende gelmek istiyodum hatta sürpriz yapim demiştim ama bugün iş dönüşü aniden fikir değiştirip aşağıdaki linki açıyorum

http://www.raptorriders.net/forums/newthread.php?do=newthread&f=31

BULL
19.Ağustos.2008, 23:43
Ya bende gelmek istiyodum hatta sürpriz yapim demiştim ama bugün iş dönüşü aniden fikir değiştirip aşağıdaki linki açıyorum

http://www.raptorriders.net/forums/newthread.php?do=newthread&f=31

bu ne ki ben annamadım :?

BULL
19.Ağustos.2008, 23:45
Cuma:
1-Carvalho
2-Kıvılcım +2

Cumartesi

1-Rıza Hoşgör
2- Doğan
3- BULL

ben cumartesi gelirim ama
öyle sabahın körü yollara düşemem...
ben assolistlik yaparım... gusuruma galmayın...:evil:

RızaHoşgör
Cuma:
1-Carvalho
2-Kıvılcım +2

Cumartesi

1-Rıza Hoşgör
2- Doğan
hadeyin bakam benim klavuzluğumdaki ekibim.nerdesiniz yaw?cumartesi ,cuma yola çıkmaktan iyidir diyenler aloooo:) satın şu selçuk ile kıvılcımı :)
doğanım,blo cum size ayrıyetten teşekkür.
alooo ,haldun um eşi gülay ım.cumartesi dimi :)

yenikoylu_ua
bu ne ki ben annamadım :?

Linke tıkla anlarsın

RızaHoşgör
19.Ağustos.2008, 23:48
ben cumartesi gelirim ama
öyle sabahın körü yollara düşemem...
ben assolistlik yaparım... gusuruma galmayın...:evil:
uleyyynn.erken gelen yolda kahvaltı sefasından yararlanır.assolistler babayı alır :)

doğan
19.Ağustos.2008, 23:50
sabahın köründe bomboş yollarda motor kullanmak ve yol üstünde biryerde sabah kahvaltısı ve sıcacık çay. belkide sezonun son gezisi olacak arkadaşlar. hadi elleri görelimm.

yenikoylu_ua
19.Ağustos.2008, 23:51
sucukmu yapacan gene yumurtalımı olacak yoksa haberimiz olsun

BULL
19.Ağustos.2008, 23:51
Linke tıkla anlarsın
linke tıkladım yeni konu aç diyo :p

RızaHoşgör
19.Ağustos.2008, 23:53
menemen:) çınarcık yiğitleri referansımdır :) :) :)
alooo gülay,yaw ben 2 foto koyana kadar anam ağladı.sendeki menemen fotolarından birini sallarmısın bu tarafa.vatandaş görsün :)

doğan
19.Ağustos.2008, 23:53
merak eden sabah gelir. gelmeyen anca pazartesi resimlerden görür:mrgreen:

BULL
19.Ağustos.2008, 23:54
sabahın köründe bomboş yollarda motor kullanmak ve yol üstünde biryerde sabah kahvaltısı ve sıcacık çay. belkide sezonun son gezisi olacak arkadaşlar. hadi elleri görelimm.
Doğan boşver olm zaten oraya bizim gibi delilerden başkası gitmez
yollar gene boş olur...
miss gibi padişah kahvaltısınıda ben ısmarlarım sana...
bildiğim biyer var... 8)

yenikoylu_ua
19.Ağustos.2008, 23:56
Ali bitirirse ben cumartesi menemene varım

RızaHoşgör
19.Ağustos.2008, 23:56
yollar gene boş olur...
bildiğim biyer var... 8)
çınarcıkta pazar sabahı menemen i tenhalarda götürürken hiçte padişah kahvaltısından bahsetmiyodun BULLL :)

yenikoylu_ua
19.Ağustos.2008, 23:57
bu BULL da amma satıcı olmuş

RızaHoşgör
19.Ağustos.2008, 23:59
bu BULL da amma satıcı olmuş
vay BULL vay :)

doğan
20.Ağustos.2008, 00:00
yollar gene boş olur...
bildiğim biyer var... 8)

kim kimi gaza getiriyor anlamadımki ben :) sabah erken gidelim bülo. deniz güneş muhabbet yeme içmeye daha fazla zamanımız olsun. sonra bütün kış haftasonları uyuyacaksın nasıl olsa :mrgreen:

yenikoylu_ua
20.Ağustos.2008, 00:01
Evet Doğan haklı hatta 5 te çıkalım da hala 6 kişiyiz toplamda nerde bu millet nerdebu motorcular

doğan
20.Ağustos.2008, 00:02
Ali bitirirse ben cumartesi menemene varım
Ali ustanın tükkanda bi menemenm partisi verelim. o da kıyak yapıp yetiştirsin motoru.

doğan
20.Ağustos.2008, 00:03
Evet Doğan haklı hatta 5 te çıkalım da hala 6 kişiyiz toplamda nerde bu millet nerdebu motorcular
uyuyor herkes anlaşılan. yarın belli olur herkesin niyeti.

yenikoylu_ua
inşallah Doğan şu eksper işi olmasa biterde onlar pek zamanında gelmezler tek tereddütüm o

BULL
biz nereye gidiyoruz yaw???

kaç km??? kaç saat???

yenikoylu_ua
20.Ağustos.2008, 00:05
gidiş dönüş 260 km hehehehe

RızaHoşgör
20.Ağustos.2008, 00:05
kim kimi gaza getiriyor anlamadımki ben :) sabah erken gidelim bülo. deniz güneş muhabbet yeme içmeye daha fazla zamanımız olsun. sonra bütün kış haftasonları uyuyacaksın nasıl olsa :mrgreen:
doğan ım noktayı koymuştur.Bu dakikadan sonra cumartei sabah imam uyandırıldıktan sonra gelecekleri mahbutbey gişe çıkışına bekliyorum :)

RızaHoşgör
20.Ağustos.2008, 00:06
biz nereye gidiyoruz yaw???

kaç km??? kaç saat???
sorunu burdan sorma arkadaşım.seni kim getirecekse ona sor.burada 2 ekip var.biri cuma yatsı sonrası diğeri cumartesi sabah namazı müteakibinde yola çıkar:)

yenikoylu_ua
20.Ağustos.2008, 00:06
Ben direk gelsem imamla falan uğraşmasam bizim imamın uykusu ağır uyandırmaya çalışırken geç kalmıyayım

BULL
20.Ağustos.2008, 00:09
sorunu burdan sorma arkadaşım.seni kim getirecekse ona sor.burada 2 ekip var.biri cuma yatsı sonrası diğeri cumartesi sabah namazı müteakibinde yola çıkar:)
kim getircek kardeşim???
ben, kendim, tek başıma, şahsıma münhasır gelirim
siz nereye geleceğimi söyleyin hele :evil:

doğan
20.Ağustos.2008, 00:10
yaa bırak bu münafıkı. imamdan sonra kalkan adamdan hayırmı gelir. ama benim bildiğim bülo menemeni kaçırmazz.

carvalho
20.Ağustos.2008, 08:11
Cuma akşamı gelecek kelebek arıyoruz... ÇAdır-çanta-mangal taşımaya yardım için....

rakursi
20.Ağustos.2008, 08:14
ya bi gün girmedim siteye muhabbetin alayı dönmüş burdaaaa:cheesy:
noluyo bakem şimdik son durum nedir
haldun ve ben cumartesi ekibine dahilizi uşaklar , cuma iş çıkışım çok geç oluyor o nedenle.

cumartesi grubu
1-rıza hoşgör
2-bull
3-doğan
4-yeniköylü + 1
5-mojo+rakursi
6-murat eniş
7-dozer

akşam tayfunla konuştum tatilinin son ayağını bizimle bitirebilir arkidişler kesin değil daha
zafer nerdesin ses ver banaaaaaa :p

sabah kaçta çıkıyoz nedir son durum raporu ?

rakursi
20.Ağustos.2008, 09:45
honey
vatansever
foreman
kaanka

nerdesiniz yafuuu:?

RızaHoşgör
20.Ağustos.2008, 10:04
cumartesi grubu
1-rıza hoşgör
2-bull
3-doğan
4-yeniköylü + 1
5-mojo+rakursi
6-murat eniş
7-dozer

sabah kaçta çıkıyoz nedir son durum raporu ?

cumartesi sabah 06.45 mahbutbey gişe çıkışında buluşuyoruz arkadaşlarım.lütfen alana dolu depo ile geliniz.tek kontakta Saray a varıyoruz ki 1,5 saat sürecek.Orada ŞAHSINA MÜNHASIR gelmek isteğinde olanlara inat melemen için gerekli malzemeyi alıyoruz.Saray çıkışında bulunan bol ağaçlı piknik alanında ellerimle yapacağım melemen i (şahsina münhasır olanlar gelemedikleri için yiyememecek ) yiyip çayımızı içeceğiz.Yola devam.45 dakika sonra Kıyıköy ün güzelliklerine merhaba diyeceğiz.Cuma dan varan arkadaşlarımızla buluşacağız.Varış saatı 11.00 olacaktır.

rakursi
20.Ağustos.2008, 10:14
bu menemen fotomu akşam evden bulim bak nasıl canı çekiyo insanın :p

rızacım 6:45 olayı tamamdır . dolu depo ile o saatte orada olacağız:lol:

yenikoylu_ua
20.Ağustos.2008, 10:26
Bak foto moto koymayın acıkıyoz burda klavyeyi yicem birazdan tamam geliyoruz dedik işte ama ben tek geliyorum +1 yok malesef:(:(

rakursi
20.Ağustos.2008, 10:34
http://img84.imageshack.us/img84/2618/narck084dk9.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/5341/narck085dn1.jpg

genel istek üzerine ilk 2 kare yayınlanmıştır.
gerisi ve tam bitmiş hali , misss kokusuyla beraber cumartesi rıza hoşgörle :p

RızaHoşgör
20.Ağustos.2008, 10:43
Bak foto moto koymayın acıkıyoz burda klavyeyi yicem birazdan tamam geliyoruz dedik işte ama ben tek geliyorum +1 yok malesef:(:(
gel kardeşim gel BULL laşmada gel :)

yenikoylu_ua
20.Ağustos.2008, 11:55
Şimdi Ali ustanın yanından geldim Eksper geldi resimleri çekti motor yetişiyo problem yok menemeni kaçırmıcam

yanlız akşam orda maç seyredicek biyer buluruz umarım

HONEY
20.Ağustos.2008, 12:13
honey
vatansever
foreman
kaanka

nerdesiniz yafuuu:?

Gulaycığım,

soz vermiyim ama belki cuma akşamı muhabbete katılıp geri donebilirim

Selçuktan korkuyorum :)

yenikoylu_ua
20.Ağustos.2008, 12:18
Gulaycığım,

soz vermiyim ama belki cuma akşamı muhabbete katılıp geri donebilirim

Selçuktan korkuyorum :)

Sen cumartesi sabah bizle gel biz seni koruruz:cheesy::cheesy:

Delibeygir yokmu ortalarda o gelicem demişti sanki

rakursi
20.Ağustos.2008, 14:01
HONEY'E

SELÇUK İNTİKAMINI BİZİM YANIMIZDA ALMAZ SENDEN ,
ONUN DAHA ZEKİCE PLANLARI VARDIR
ÖNCE UNUTMANI SAĞLAR,
SONRA BOMBAYI PATLATIR

SEN PAŞA PAŞA GEL HİİİÇ KORKMAAAA:cheesy:

HONEY
20.Ağustos.2008, 14:12
HONEY'E

SELÇUK İNTİKAMINI BİZİM YANIMIZDA ALMAZ SENDEN ,
ONUN DAHA ZEKİCE PLANLARI VARDIR
ÖNCE UNUTMANI SAĞLAR,
SONRA BOMBAYI PATLATIR

SEN PAŞA PAŞA GEL HİİİÇ KORKMAAAA:cheesy:

Bak şimdi daha çok korkmaya başladım :)

MAKAS
20.Ağustos.2008, 14:15
Ya Bu Ne Eziyettir Arkadaşlar:?: Aç Var Tok Var Gelemiyoz Diye Canli Bağlantimi Yapalim Illa:(

MAKAS
20.Ağustos.2008, 14:19
Ah Bu Melemen Var Ya8)hala Kokusu Burnumda Bu Adam Yapacaksa Yemeyen Arkadaşlar :?: Kaçirmayin Ve O Lezzeti Mutlaka Tadin..benden Söylemesi

kıvılcım
20.Ağustos.2008, 14:19
bülent selçuk benim kadar insaflı digildir benden söylemesi sadece yakalamakla kalmaz:x:x:x

kıvılcım
20.Ağustos.2008, 14:22
Ya Bu Ne Eziyettir Arkadaşlar:?: Aç Var Tok Var Gelemiyoz Diye Canli Bağlantimi Yapalim Illa:(
buyur kardeşim gel başımız üstünde yeriniz var bu geziyi kaçıran çok üzülücek çok 2008 2009 sadece bu gezi konuşulucak8)8)8)

rakursi
20.Ağustos.2008, 14:22
CUMA
1-KIVILCIM + EŞİ + KIZI
2-CARVALHO
3-honey

cumartesi grubu
1-rıza hoşgör
2-bull
3-doğan
4-yeniköylü
5-mojo+rakursi
6-murat eniş
7-dozer
8-deli beygir

son durum....
11 motor vay beeeeeee etkinlliğe bak :x:p
daha sonradan fotograflara bakıp üzülenler olmasın
şansınızı zorlayın derim ey ahaliiiiiiii8)

MAKAS
20.Ağustos.2008, 14:26
İÇTENLİĞİNİZDEN ŞÜPHEM YOK GELMEYİ EN AZ SİZLER KADAR İSTİYORUM AMA ANNEMİN AMELİYATI SÖZKONUSU:(AMA GENEDE ALLAH BÜYÜK:D KISMET SON DAK.SÜPRİZ YAPABİLİRİM TABİ ÖNCELİKLE BENİ ARTÇI OLARAK KABUL EDECEK BİRİLERİNİ BULMAM GEREKEBİLİR:cry:

kıvılcım
20.Ağustos.2008, 14:31
ilk önce annenize çok geçmiş olsun inşallah umdugunuzdan çok iyi geçer arçı işi sorun olmaz okadar motorda mutlaka birilerini ayarlarız sizimi kırıcaz

rakursi
20.Ağustos.2008, 14:41
İÇTENLİĞİNİZDEN ŞÜPHEM YOK GELMEYİ EN AZ SİZLER KADAR İSTİYORUM AMA ANNEMİN AMELİYATI SÖZKONUSU:(AMA GENEDE ALLAH BÜYÜK:D KISMET SON DAK.SÜPRİZ YAPABİLİRİM TABİ ÖNCELİKLE BENİ ARTÇI OLARAK KABUL EDECEK BİRİLERİNİ BULMAM GEREKEBİLİR:cry:

SEN GEL YETERKİ Bİ DÜNYA MOTOR VAR GÜZELİM
OOOOOO SEÇ BEĞEN AL :mrgreen:

HONEY
20.Ağustos.2008, 14:49
yakın yerde pansiyon varmı cadırı olmayanlar nerde kalıcak

kıvılcım
20.Ağustos.2008, 14:50
hemen arkasında pansiyonlar var kardeşim kafanı yorma buluruz sana bir yer

MAKAS
20.Ağustos.2008, 14:54
ARKADAŞLAR ZATEN GELEBİLİRSEM Kİ AZ ÖNCE ARKADAŞIMLA KONUŞTUM ONUN DA GELEBİLME DURUMU VAR ARÇLA GELİRİZ BÜYÜK İHTİMAL BÖYLELİKLE TAŞINABİLİR ŞEYLERİDE BAGAJA ATARIZ:cheesy: AYRICA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİZ İÇİN DE ÇOK TEŞEKKÜREDERİM:)

kıvılcım
20.Ağustos.2008, 14:57
sen kendini sıkma niyetin olsun bir şekilde götürürüz sizi bizim ailenin gönlü geniştir

yenikoylu_ua
20.Ağustos.2008, 14:59

Rızada pansyonda kalacak ama zor bulmuş yer bence küçük bi çadır al herzaman lazım

MAKAS
20.Ağustos.2008, 15:00
ONA NE ŞÜPHE:cheesy:

kıvılcım
20.Ağustos.2008, 15:02
kardeşim biraz önce selçukla konuştum alarım ben onu benim çadıra hiç merak etmesin dedi:cheesy::cheesy::cheesy:

HONEY
20.Ağustos.2008, 15:19
kardeşim biraz önce selçukla konuştum alarım ben onu benim çadıra hiç merak etmesin dedi:cheesy::cheesy::cheesy:

hehehheheh

kıvılcım
20.Ağustos.2008, 15:23
süper çay yapıcakmış sana

yenikoylu_ua
20.Ağustos.2008, 15:39
neyle ÇAYDANLIKLAMI:?:cheesy:

carvalho
20.Ağustos.2008, 15:39
Bülentçim, sana çadır getireyim istersen, iki kişilik, derede yüzen cinsten :x

Babalar, gelin i,mkanı olanlar bizimle akşam yol yapsın, serin serin... Sabah güneş doğunca kahvaltımızı yapar, denize girer bir güzel serinleriz. Yolda terlemekten iyidir, ne dersiniz???

MAksat birlikte olalım, birlikte yol yapalım...

HONEY
20.Ağustos.2008, 15:47
Bülentçim, sana çadır getireyim istersen, iki kişilik, derede yüzen cinsten :x

...

Selçukcuğum,

Ben tırstım gelmiyorum abi uzun sürede katılamayacağım sanırım çok tehdit var

rakursi
20.Ağustos.2008, 16:39
ARKADAŞLAR ZATEN GELEBİLİRSEM Kİ AZ ÖNCE ARKADAŞIMLA KONUŞTUM ONUN DA GELEBİLME DURUMU VAR ARÇLA GELİRİZ BÜYÜK İHTİMAL BÖYLELİKLE TAŞINABİLİR ŞEYLERİDE BAGAJA ATARIZ:cheesy: AYRICA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİZ İÇİN DE ÇOK TEŞEKKÜREDERİM:)

anlaş yazıyom adını listeye vaaaaalllllaaaaaa
yazzzdımmmmmm

CUMA
1-KIVILCIM + EŞİ + KIZI
2-CARVALHO
3-honey

cumartesi grubu
1-rıza hoşgör
2-bull
3-doğan
4-yeniköylü
5-mojo+rakursi
6-murat eniş
7-dozer
8-deli beygir
9-makas + 1 (araç ile)
10- 50 yaşlarında bir regalci diyelim tanışana dek :D

yeni arkadaşımız murat eniş ile yazıştık. avcılarda 50 yaşlarında bir regalci ile tanışmış bizden bahsetmiş.internet ile arası olmadığı için bize ulaşamıyormuş.
ama geziye gelme ihtimali yüksek :cheesy:

yılın olayıdır istanbul tayfasıııııı
kaçıranlar üzülsün:p:p:p

MAKAS
20.Ağustos.2008, 16:58
tatlım dur hele kesin değil :lol: sonra yan çizdiye çıkacak adımız

MAKAS
20.Ağustos.2008, 17:01
gülaycımm benim ki anca cuma akşamına kesinleşecek o zamana kadar kesin bişey diyemiyorum ne yazık ki:cry:

doğan
20.Ağustos.2008, 17:18
son son eğlencenin dibine vuralım arkadaşlar. motor camiası eğlence görsün:cheesy:

carvalho
20.Ağustos.2008, 17:23
İzmit'ten Tatar (Merter) kardeşimiz de yeni virago'suyla geliyor arkadaşlar. Cumartesi sabah ekibine katılıyor o da...

huysuz
20.Ağustos.2008, 20:45
Yolunuz açık olsun bir hayli kalabalık gidiyorsunuz walla. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum. En kısa sürede benide aranızda göreceksiniz...

Unutmadan o menemenden bende isterimmm....

kıvılcım
21.Ağustos.2008, 00:05
millet ne alıyoruz ne yapıyoruz burdan ne götürüyoruz şu yemek işini bir haledelim

Kisstanbul
21.Ağustos.2008, 10:01
http://img80.imageshack.us/img80/5672/69622725xb1.jpg

Kisstanbul
21.Ağustos.2008, 10:02
Beni çekiyor cuma ekibi gidince hemen uyumayın 125'lik biraz yavaş gelebilir...
Bülent abi süpriz yapabilirim...

MAKAS
21.Ağustos.2008, 12:23
arkadaşlar dönüş için saat verebilir misiniz? akşamı bulur mu?

RızaHoşgör
21.Ağustos.2008, 12:28
millet ne alıyoruz ne yapıyoruz burdan ne götürüyoruz şu yemek işini bir haledelim
kıvılcım haklı,evet arkadaşlar elimizde 2 tamgün var.konaklayacaksak planlı olalım.gıda ihtiyacı kıyıköyden karşılanır o kolay.araçla geleceklerdan biri mangal getirebilirmi?kamp tüpü bir tane bende var.haldunda da var sanırım.Haldun-Gülay çifti ,ok?
bu konuda detaylandırmayı kıvılcım daha iyi yapacaktır sanırım.kıvılcım yap organizasyonu .nede olsa bu gezide ev sahibi sensin :)

MAKAS
21.Ağustos.2008, 12:36
bu arada ben araçla gelemiyorum arkadaşlar büyük ihtimalde gelip gelemiycem yarın belli olcak kesinleşirse artçısı olmamı isteyen arkadaşlar müracata lütfen:mrgreen:

yenikoylu_ua
21.Ağustos.2008, 13:09
CUMA
1-KIVILCIM + EŞİ + KIZI
2-CARVALHO
3-honey

cumartesi grubu
1-rıza hoşgör
2-bull
3-doğan
4-yeniköylü
5-mojo+rakursi
6-murat eniş
7-dozer
8-deli beygir
9-makas + 1 (araç ile)
10- 50 yaşlarında bir regalci diyelim tanışana dek :D
11-kaanka +1

evet başka yokmu elleri görelim.

rakursi
21.Ağustos.2008, 13:41
kıvılcım haklı,evet arkadaşlar elimizde 2 tamgün var.konaklayacaksak planlı olalım.gıda ihtiyacı kıyıköyden karşılanır o kolay.araçla geleceklerdan biri mangal getirebilirmi?kamp tüpü bir tane bende var.haldunda da var sanırım.Haldun-Gülay çifti ,ok?
bu konuda detaylandırmayı kıvılcım daha iyi yapacaktır sanırım.kıvılcım yap organizasyonu .nede olsa bu gezide ev sahibi sensin :)

rrızacım kamp tüpümüz vardı ama karadeniz turunda haluk'un çantasından unuttuk desem :cry: yani tüp yalan olur bizim yakadan .:(
başka bir görev verin bare

yenikoylu_ua
21.Ağustos.2008, 13:45
Bende tüp olacak birazdan Rızabey hani senin şu ufak sprey gibi olanlardan ben getiririm

kıvılcım
21.Ağustos.2008, 14:03
arkadaşlar sorun tek mangal kaldı onuda tedarik ettikmi sorun kalmıyor
şimdi mangalı kim getiyor parmak kaldırsın hadi eleri görelim benim kız gelecegi için benim hiç yeri olmıyacak yok mangal size feda olsun

MAKAS
21.Ağustos.2008, 14:42
arkadaşlar durum benim tarafımda sürekli değişsede diyebilirim ki cumts sabahı size katılamasak ta akşamına arabayla ordayız ve şimdiden mangal ve daha gerekli olan şeyleri bize ısmarlayabilirsiniz:) tabi akşama kadar mangal yapmayacaksanız

rakursi
21.Ağustos.2008, 15:24
anlaşçım kesin geliyomusunuz cmt akşamına
eğer mangal siz de olur, siz de gelmezseniz AÇ KALIRIZ KIZZZ:cheesy:

MAKAS
21.Ağustos.2008, 15:32
valla süprizlere hazırlıklı olun:mrgreen: yok bitanem ölmezsek akşama mangallar bizden hatta etlerde8)

MAKAS
21.Ağustos.2008, 15:33
ama senle sürekli online olalım tel çekiyo dimi oralarda :cry:

HONEY
21.Ağustos.2008, 15:34
Eğer mangal akşam yapılacaksa buyuk ihtimalle oyle olucak ben mangala kalamıcam dostlar :( 16:30 gibi kıyıköyden çıkıp izmit tarafına bir dostumuzun düğününe katılacam

kıvılcım
21.Ağustos.2008, 15:38
yahu siz gelin yeter

Kisstanbul
21.Ağustos.2008, 15:59
Bülent abi bari dönüşte beni bağla bea.

HONEY
21.Ağustos.2008, 16:08
Bülent abi bari dönüşte beni bağla bea.

bağlarım canım fren yaptığımda beni geçersin :)

Kisstanbul
21.Ağustos.2008, 16:11
Ohh ne hava atarım ama dl650'i geçtim diye...
Yok abim bizler saygılıyız büyüğümüzü geç(e)meyiz. :)

rakursi
21.Ağustos.2008, 16:50
ama senle sürekli online olalım tel çekiyo dimi oralarda :cry:

TELEFON ÇEKER ÇEKER
ÇEKMEZSE DE HEMEN BİR ANTEP YAPTIRIRIZ MANGAL HATRINA :cheesy:

foreman
21.Ağustos.2008, 21:36
wayy bee...
anassını satıyım memur olmak varmıs su dunyada...
yaw sıtenın yarısı burda...işsiz misiniz memur musunuz bellı degıl...:mrgreen:
neyse bende yarın aksam kı duruma gore bısıler yazarım...
muhtemelen olacak gıbı ama sımdılık pass...

kıvılcım
21.Ağustos.2008, 23:19
CUMA
1-KIVILCIM + EŞİ + KIZI
2-CARVALHO
3-honey

cumartesi grubu
1-rıza hoşgör
2-bull
3-doğan
4-yeniköylü
5-mojo+rakursi
6-murat eniş
7-dozer
8-deli beygir
9-makas + 1 (araç ile)
10- 50 yaşlarında bir regalci diyelim
11-kaanka +1

evet arkadaşlar lütfen adını yazdırmıyan kalmasın sonra gişelerde bizi niye beklemediiz diye sitem etmiyelim

BULL
22.Ağustos.2008, 00:41
arkadaşlar ben cumartesi sabah ama körü değil!!! tek tabanca gelirim

gişelerde beni beklemeyin anacııım :p:p:p

RızaHoşgör
22.Ağustos.2008, 09:41
Arkadaşlar son durum şumudur? lütfen teyid edelim.
Ben ve Kubilay kampçı ateşi getiriyor ki sabah çaylarımızı ve meşhur melemenimizi yapmak için.Anlaş mangal,kömür ve et getiriyor ki cumartesi akşamı kamp ateşimizin başında soframızı kurmak için.

Bunun dışında gün boyu turnuva etkinliklerimiz için;kim 51 destesi,kim okey takımı,kim tavla getiriyor?

MAKAS
22.Ağustos.2008, 09:47
Arkadaşlar son durum şumudur? lütfen teyid edelim.
Ben ve Kubilay kampçı ateşi getiriyor ki sabah çaylarımızı ve meşhur melemenimizi yapmak için.Anlaş mangal,kömür ve et getiriyor ki cumartesi akşamı kamp ateşimizin başında soframızı kurmak için.

Bunun dışında gün boyu turnuva etkinliklerimiz için;kim 51 destesi,kim okey takımı,kim tavla getiriyor?

Rızacığım akşama kadar bi değişiklik olmazsa evet mangal benden.. fakat üzülmekteyim senin güzel melemeninden tadamiycem:cry: üçün....

MAKAS
22.Ağustos.2008, 09:48
arkadaşlar ben cumartesi sabah ama körü değil!!! tek tabanca gelirim

gişelerde beni beklemeyin anacııım :p:p:p

arkadaşım kaç gibi çıkacaksın burdan? olmazsa bizde sana eşlik edelim gerçi biz anca öğleden sonra çıkarız ama..

HONEY
22.Ağustos.2008, 09:52
cuma akşam gitme planım iptal oldu c.tesi listesine yazarmısınız beni dostlar

c.tesi sabah hareketi daha erkene alamıyormuyuz ??

RızaHoşgör
22.Ağustos.2008, 10:03
Rızacığım akşama kadar bi değişiklik olmazsa evet mangal benden.. fakat üzülmekteyim senin güzel melemeninden tadamiycem:cry: üçün....
canım sen gel sana bir güzellik yapacam.datay belirtemem BULL duyar :)

RızaHoşgör
22.Ağustos.2008, 10:05

Bülent cim 06.45 e itiraz edenler BULL lar oldu.Zorlamaya gerek yok.Cumadan insanlar eve gelecek hazırlık yapacak.ehh anca.yazdık seni cumartesi sabahına

RızaHoşgör
22.Ağustos.2008, 10:08
SON DURUM

CUMA
1-KIVILCIM + EŞİ + KIZI
2-CARVALHO
3-

cumartesi grubu (06.45)
1-rıza hoşgör
2-doğan
3-yeniköylü
4-mojo+rakursi
5-murat eniş
6-dozer
7-deli beygir
8- 50 yaşlarında bir regalci diyelim tanışana dek :D
9-kaanka +1
10- Honey

CUMARTESİ ÖĞLE SAATLERİNDE YOLA ÇIKACAKLAR
1-Bull
2-Makas+1 (araç)

MAKAS
22.Ağustos.2008, 10:17
canım sen gel sana bir güzellik yapacam.datay belirtemem BULL duyar :)

valla canım bi bull kadar da yanımda getiriyom sen en iyisi bana çifte kavrulmuş yap:mrgreen:

Kisstanbul
22.Ağustos.2008, 10:18

Abe sen ne ettin yahuu...
Dönüş ne zaman yapcan abi cumartesi akşamı mı?

yenikoylu_ua
22.Ağustos.2008, 10:33
Bull cuma akşamdan başlarım telefonu çaldırmağa ne demek gelmiyom tek gelecem uyuturmuyum seni zannediyorsun 6:45 te orda ol sürprizlere hazır ol

rakursi
22.Ağustos.2008, 10:35
plastik tabak falan fişman ,
salata için baharat ve yağ bizden olsun.
murat eniş arkadaşımız gitarıyla geliyo 2 gün serenat yapçak bize:p

bizde scruble var isteyen varsa getireyim
kağıtları da bi bakmam lazım akşam.

HONEY
22.Ağustos.2008, 10:38
Abe sen ne ettin yahuu...
Dönüş ne zaman yapcan abi cumartesi akşamı mı?

Evet Orkuncuğum,

16:30 gibi çıkıcam kıyıköyden yola

tadı damağımda kalıcak ama kısada olsa amaç dostlarla beraber olmak

sen gelmiyormusun ?

rakursi
22.Ağustos.2008, 10:46

BİZİMLE OLMAK İÇİN O KADAR YOLU GELİYOSUN
SANA KOCAMAN TEŞEKKÜR EDİYORUM BÜLENT'ÇİM....
ALKIŞ ALKIŞŞŞŞŞ

MAKAS
22.Ağustos.2008, 10:55
Evet Orkuncuğum,

sen gelmiyormusun ?

valla açıkcası ben de tebrik ediyorum arkadaşım tüm engellere rağmen gene de orda olacaksın8)

kıvılcım
22.Ağustos.2008, 10:59
http://img149.imageshack.us/img149/1338/yenikydg4.jpg (http://imageshack.us)
http://img149.imageshack.us/img149/1338/yenikydg4.c1971b416f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=149&i=yenikydg4.jpg)
arkadaşlar elimden geldigi kadar harita ekledim saraydan sonra 30 km sonra kıyıköy hepinize hayırlı yolculuklar allah kazadan beladan nazarlardan korusun hepimizi süper enerji dolu gelin

kıvılcım
22.Ağustos.2008, 11:04
bayanlar baylar sabah sıcagına kalmadan akşam serinliginde yolculuk yapmak istiyenler uykuma düşkünüm uykumuda almak istiyorum diyenler sabah denizini sevenler sizi son çagrı cuma grubuna katılıcaklara son uyarı iyi karar verin benden söylemesi

RızaHoşgör
22.Ağustos.2008, 11:13
bayanlar baylar sabah sıcagına kalmadan akşam serinliginde yolculuk yapmak istiyenler uykuma düşkünüm uykumuda almak istiyorum diyenler sabah denizini sevenler sizi son çagrı cuma grubuna katılıcaklara son uyarı iyi karar verin benden söylemesi
sende melemen varmı kardeş? :) :)

MAKAS
22.Ağustos.2008, 11:19

valla gönül ister ki cumadan gün batımında o yolu alıp sabahın o serin sularına bırakalım kendimizi ama....:( pazar sabahına inşallah:cheesy:

HONEY
22.Ağustos.2008, 11:20
6-dozer

Vayy greyder kardesimde geliyor :)

Kisstanbul
22.Ağustos.2008, 12:08
Bülent abi beni biliyorsun yalnız kovboy eşyaları hazırladım ama son dakikaya kadar bişey demiyorum gelirsem alo derim artık kıvılcım abime veya carvalho'ya...

huysuz
22.Ağustos.2008, 15:48
Bende gelmek isterdim, halen çok acemiyim. Sanırım birdaha ki yaza anca sizle gelebilicem. Önümüzde kış var gezi yapılamaz :(

Bari fotoğraflarla kendimizi eğlendirelim. Ama çok eğlendiniz fotoğrafları koymayın kıskanmayalım.:cheesy:
Tüm gruba keyifli yolculuklar, iyi eğlenceler.

rakursi
22.Ağustos.2008, 16:29
DENİZ , ÇADIR, KAMP , TAVLA, OMLET, DENİZ , GÜREŞ MÜSABAKALARI, BİLUMUM ATRAKSİYON, MANGAL, YOL FOTOGRAFLARINIZ BENDEN ARKADAŞLAR .

FOTO ŞİPŞAK BURADAAAAAA

İSTEK ÜZERİNE BU ZAMANA KADAR OBJEKTİFİME TAKILMAMIŞ ARKADAŞLARA ÖZEL PORTRE ÇEKİMİ DE YAPILIR
KIH KIH KIHHH
:p:p:p

Kisstanbul
22.Ağustos.2008, 16:33
O kişi benim sanırsam... Portremi istiyorum hatta büstüm yapılsın istiyorum ...

rakursi
22.Ağustos.2008, 16:48
O kişi benim sanırsam... Portremi istiyorum hatta büstüm yapılsın istiyorum ...

PORTRE KISMIYLA İLGİLENİRİZ
AMA BÜST DERSEN DOĞAN A BAŞVUR DERİM

DOĞAN ALDIN MI MESAJI
PS: ÇİKOLATA

:cheesy::mrgreen::p

Kisstanbul
22.Ağustos.2008, 18:03
Evet ben yola çıkıyorum hadi hayırlısı...

RızaHoşgör
22.Ağustos.2008, 21:14
evveeet.tavla ve scruble gülay dan.52 destesi ve okey kimden?aloooo.
sabah 06.45 mahmutbey gişeleri çıkısı kontak açma saatıdır bilginize.telimi yazıyorum.aramak isteyen arasın,cahal kalmasın 533 665 69 93

shopar
22.Ağustos.2008, 22:05
öf ya yeter kardeşim ya,girmiim dıyom dayanamıyom alla alla,inadına anlatıyosunuz valla billa,cepten konusun adamı hasta etmeyiiin,şiştim yahu,
(küçükken annemiz bişeyı çok ısteyip yapamayınca biyeriniz şişçek derdi ona binayen:)))

yenikoylu_ua
22.Ağustos.2008, 22:26
İskambilleri ben aldım çift deste çaydanlık ve tava getiriyorum getirebileceğim eksik bişeyler varsa getireyim

aidikurt
23.Ağustos.2008, 11:28
evveeet.tavla ve scruble gülay dan.52 destesi ve okey kimden?aloooo.
sabah 06.45 mahmutbey gişeleri çıkısı kontak açma saatıdır bilginize.telimi yazıyorum.aramak isteyen arasın,cahal kalmasın 533 665 69 93

ya baba bu kadar kasacagınıza las vegasta bir kumarhaneye gitseydiniz :) :)

saka bır yana arkadaslar sag saglım gidip gelin hayırlısıyla bizim icinde eglenin

BULL
24.Ağustos.2008, 22:11
arkadaşlar tüm katılımcılara benden teşekkürler

bomba gibi bir geziyi daha geride bıraktık

herzamanki gibi yine çok eğlendik, güldük, koptuk, yedik, içtik, yüzdük,

darısı başkalarına...

bu arada Orkun kardeşimiz (Kisstanbul) dönüşü tek motor olarak yapmıştı

bir kaza geçirmişler geçmiş olsun...

iyi haberlerini bekliyoruz Orkun...

yenikoylu_ua
24.Ağustos.2008, 23:20
Evet en sonunda eve vardık ama değdi doğrusu deniz kum eğlence şarkılar türküler gitarist ve aynı zamanda solist arkadaşımız Murat başta olmak üzere bütün katılan arkadaşlara teşekkürlerimisunarım iyiki varsınız bu arada Seçuk kardeşimide gitar resitali için teşekkürler fazlasıyla renk kattılar çok eğlendik çok gelmeyenler pişman olacak hele resimler bi yayınlansın

Orkun arkadaşımızada büyük geçmiş olsun allah beterinden saklasın

BULL
24.Ağustos.2008, 23:31
bu arada Seçuk kardeşimide gitar resitali için teşekkürler fazlasıyla renk kattılar çok eğlendik
Alla Alla böylesi nerede görülmüş bilmiyom walla
sazlara teşekkür var soliste yok
eshefle kınıyorum... bu sanata vurulmuş bi baltadır...

mojo
24.Ağustos.2008, 23:39
Katılan herkesin tekerine sağlık. deniz,muhabbet, güneş hepsi fazlasıyla vardı ve fazlasıyla yaşandı. resimler yakında gelir. özellikle çaydanlık resimlerimiz harika... bull. parayı attığın yere baktım para falan yoktu. kızdım şimdi, kızınca nasıl olduğumu gördün dimi tahsilata gelecem heh heh

mojo
24.Ağustos.2008, 23:40
buseye ve artçısını geçmiş olsun dilerim

yenikoylu_ua
25.Ağustos.2008, 08:54
Alla Alla böylesi nerede görülmüş bilmiyom walla
sazlara teşekkür var soliste yok
eshefle kınıyorum... bu sanata vurulmuş bi baltadır...

Kardeşim sen yanlış anladın sen assolistsin seni hep dinliyoruz o yüzden ekstra bi daha teşekkür etmedim o arkadaşlar ilkti ya ondan8)8)

kaanka
25.Ağustos.2008, 09:55
Bende bu gezinin düzenlenmesin de emeği geçenlere ve katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim gerçekten çok eylenceli bir gezi oldu...:)

Ayrıca Orkun kardeşim çok çok geçmişolsun...

cuneyt
25.Ağustos.2008, 10:03
Eee bu hafta nereye gidiyoruz? :)

Hani ben gelemedim ya, içime oturdu resmen. Arkadaşın düğününü de ekemedik malesef. Telafi etmem lazım.

Nereye gidiyoruz :) ?

carvalho
25.Ağustos.2008, 10:06
Yine efsane gezilerden biriydi... Deniz-Kum-muhabbet-makara-eğlence tekmili birden...

Resimleri merakla bekliyoruz (videoları diil bak, Gülaycım hişşşt kime söylüyorum!)

Bu arada deve güreşinde artık marka olan Bull-Kubi ikilisini yenecek rakip arıyoruz. Vaaa mı kendine güvenen deve??? Adamlar namağlup...

Bu arada "kaza" kelimesini duyup tedirgin olanlar için kısa bir açıklama, gerçi Kisstanbul Orkun kardeşim daha detaylı yazacaktır: Bülent'in dediği gibi Pazar sabahı erken saatte kuzenini artçı alarak tek motor dönüş yoluna çıkmışlar. Kırmızı ışıkta sanırım bir araç kendilerine çarpmış. Sağlık durumlarında sorun yok, herhangi bir yaralanma durumu yok, sadece motor kullanılamaz haldeymiş. Bugün motoru almaya gideceklerdi... Geçmiş olsun sevgili kardeşlerimize. Ucuz atlatılmış bir kaza yine...

kıvılcım
25.Ağustos.2008, 11:15
süper üstü gezi oldu arkadaşlar deniz olsun katılımcıların güzelligi olsun kum deseniz altın degerindeydi hele dereyi deniz bisikletiyle bull kardeşimle bir gezişimiz vardı görmeye degerdi gitarı rermen konuşturdular ama gitarla çıkan şarkılar degişik bir odarda güzelmi olurdu yahu kıyıköyde geçirdigimiz her saniye çok dolu dolu geçti gerçi beni uyutmadılar ya orasıda ayrı bir mevzu bulla kubiyi bu olimpiyatların yenilmez deve güreşçileri olarak onaylanmıştır ama ne ızgarlar yedik anlatamam yahu açık havadanmıdır doganın güzeligindenmidir yoksa arkadaşlarımız işten bir okadarda güzel insanmı olmalarındalarmı bilmiyorum ama çok lezzetli yemeklerdi şuda bir gerçek çerkez köyde bir işkembe çorbası içtik kardeşim işkembe resmen hayat verdi hala tadı damagımda bull ne yapsak işkembe için yenden bir çerkezköy yapsakmı ama şu bir gerçek bu trakya tarafı bu kadarmı güzel köfte yapıyor yok kardeşim bu gezi çok süper geçti çok belki abartıgımı sanıyorsunuzdur ama resimler konunca gören arkadaşlar beni çok iyi anlıyacaktır gülay en iyilerini koymada gelemiyen arkadaşların biyerine bir şey olamasın bu arada gelen arkadaşların hepsi ayrı bir deger olmasa bir okadarda uyumlu olmasalar bu gezi bukadar güzel olmazdı ya bu gezinin tek bir can sıkıcı bir tarafı oldu busecigimin trafik kazası ama kendilerine birşey olmaması beni ve arkadaşları baya sevindirdi kardeşimiz burda olayı geniş bir şekilde anlatıcaklardır katılan bütün arkadaşlar inanın çok zevkli uyumlu bir okadarda güzel insanlardı hepinizi çok seviyorum

HONEY
25.Ağustos.2008, 13:06
Sevgili Dostlar,

Bu geziyi planlayan KIVILCIM abiye teşekkürler

Bizlere muhteşem menemen hazırlayan RIZA ya teşekkürler

Sesi ve gitarıyla bize keyif katan MURAT ENIŞ e teşekkürler

MAKAS ve CAN'a getirdikleri etler için teşekkürler maşallah ne berektliydi yeye bitmedi

Çadırını benimle paylaşan CRAZYHORSE teşekkürler

Emeği geçen ve katılan herkese teşekkürler

Eveeet teşekkürler bitti kalaylama vakti geldi.

Sizin için başka dostlarımı kırdım ve gitmem gereken düğüne gitmedim.
Bana kal kal diyip 2 lahmacun ve maç için beni sattınız.
Bana kal diyip satanların isimlerini kara defterime yazdım.

Kissistanbul ve Çoço ya geçmiş olsun yolda bir arayıp nasıl işe yetiştinmi diye soracaktımki aldığım kaza haberinden sonra keyfim ve moralim bozuldu.
sağlık durumlarının iyi olması tek tesellimiz

doğan
25.Ağustos.2008, 13:58
harika bir haftasonuydu. gerçekten çok eğlendik. deniz, ortam, mekan, müzik herşey çok güzeldi. katılan herkese teşekkürler. resimler eklendikçe katılamayanlar neler kçırdıklarını çok daha iyi anlayacaklardır. sevgili orkuna ve kuzanine büyük geçmiş olsun.

rakursi
25.Ağustos.2008, 14:07
bu kalabalık organizasyonun isim babası KIVILCIM sayesinde inanılmaz keyifli saatler geçirdik.
bu yaz bu kadar katılımlı birliktelik ve gezi yaşamamıştık, fakat yaz sezonunun son gezisini iyi bir finalle bitirdik.
kışın ilk açılışını bakalım hangi gezi ile yapacağız:)

gezi de unutulmayanlar ve saygı duruşu hakedenler ;
başta Kıvılcım , (iyiki bizim damarımıza basmışsın , iyiki gittik)
ilk gün sabah kalvaltısını bize yanlış hatılamıyorsam 24 yumurta ile menemen yapan Rıza Usta,
çatlayana kadar bizi mutlu etmek için gitarıyla şarkı söyleyen Murat Eniş,
bize 2. bir gitarla eşlik eden arkadaşımıza (valla adını sormayı unuttum)
Akşam mangalda, yediğimiz halde hiç tükenmeyen ve sanki çoğalan etlerimiz sahibi Makas ve Can,
Her türlü parçayı bir şekilde halay moduna çeviren Bull ve gitar çalmayı bilip de bizden saklayan Moderetörümüz Selçuk ,
2 gün boyunca oranda bize servis yapan hasır kovboy şapkalı dede,
süper şakaları ve espiri anlayışıyla bizi yerlere yıkan Honey,
Bu noktada HONEY'e özel mesaj : seni üzenlere KIZILCIK SOPASI benden (bana da dayak var tabi ) :cry:
cumartesi akşamı gidecekleri halde bizimle kalan arkadaşlar ,
geziye katılan TÜM Regal Raptor ailesi ,

Hepinize 1 dakikalık saygı duruşu ve ardından Reveranssssssssss:cheesy:

not: Orkun kaza haberine çok üzüldük umarım seni en kısa sürede aramızda görürüz

rakursi
25.Ağustos.2008, 16:59
İŞTE RÜYA EKİP 8)

http://img374.imageshack.us/img374/4520/mg6351lc4.jpg

kıvılcım
25.Ağustos.2008, 17:09
aman unutmadan gülaya bütün fotoraflar için çok çok teşekkür ederim süper ekibin süper fotosu

carvalho
25.Ağustos.2008, 17:10
Develerden biri eksik ama, üstelik rüya takımın devesi...

rakursi
25.Ağustos.2008, 17:17
Develerden biri eksik ama, üstelik rüya takımın devesi...

kesin o devenin karnı acıkmıştır :mrgreen:

yenikoylu_ua
25.Ağustos.2008, 17:21
Benim ekip arkadaşım antreman yapıyodu bikerem boşunamı rüya takım olduk biz :?:

rakursi
25.Ağustos.2008, 17:30
http://img139.imageshack.us/img139/2875/mg6761yf7.jpg
çocuklar gibi şendik tayfası , kim uyuyabilir ki böle bir eğlence de :mrgreen:

http://img135.imageshack.us/img135/7289/mg6849no5.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/6094/img6584gh0.jpg
müzik ruhun gıdası , artık grubumuzun bir de müzisyeni var , bittin artık sen muratttt, her gezide gitar isticezz :mrgreen:

rakursi
25.Ağustos.2008, 17:37
http://img374.imageshack.us/img374/360/mg6739cn8.jpg
Burası bull'un evi, takribi 5 dakika sonra evi başına yıkıldı:mrgreen:
bu karede gözükmeyen gizli gizli kahramanları açıklıyorum.
haldun , bull . altta kalanın canı çıksın :p

http://img139.imageshack.us/img139/8967/mg6162iy2.jpg
Meşhur Rıza Hoşgör Menemenidir kendisi.:lol:
yarım saat içinde oldu ,24 yumurta ve 6,5 dakikada toz ettik :mrgreen:
bu nedenleki olmuş halinin fotosu yok :p:p

huysuz
25.Ağustos.2008, 20:45
Fotolar gelmeye başladı, gerçekten güzel bir gezi olmuş, birhayli eğlenmişsiniz. Walla sizi böle görünce neden daha önce ehliyet almadım diye kafamı vuruyorum duvarlara.:cry:
Darısı birdahaki gezilere inşallah.

doğan
25.Ağustos.2008, 20:59
http://img166.imageshack.us/img166/7852/s6003942dc0.jpg (http://imageshack.us)

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/1002/s6003952fn4.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=166&i=s6003942dc0.jpg)
http://img166.imageshack.us/img166/1002/s6003952fn4.520538eb22.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=166&i=s6003952fn4.jpg)
http://img166.imageshack.us/img166/7416/s6003953wy2.jpg (http://imageshack.us)
http://img166.imageshack.us/img166/7416/s6003953wy2.a66a072232.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=166&i=s6003953wy2.jpg)
http://img166.imageshack.us/img166/3586/s6003960fk8.jpg (http://imageshack.us)
[url=http://g.imageshack.us/g.php?h=166&i=s6003960fk8.jpg][IMG]

doğan
25.Ağustos.2008, 21:06
bir yalnız adam...
http://img166.imageshack.us/img166/4666/s6003966qz0.jpg (http://imageshack.us)
[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/8713/s6003967ln4.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=166&i=s6003966qz0.jpg)
http://img166.imageshack.us/img166/8713/s6003967ln4.7fefa5199c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=166&i=s6003967ln4.jpg)
2 saat lahmacun ve pide bekledi,ğimiz restorant
http://img166.imageshack.us/img166/1696/s6003973uk7.jpg (http://imageshack.us)
http://img166.imageshack.us/img166/1696/s6003973uk7.807244749b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=166&i=s6003973uk7.jpg)
rakı masası kuruluyor
http://img166.imageshack.us/img166/9963/s6003974gb1.jpg (http://imageshack.us)
http://img166.imageshack.us/img166/9963/s6003974gb1.7d9cc78c3c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=166&i=s6003974gb1.jpg)
mangalın kahramanları
http://img166.imageshack.us/img166/9397/s6003977oy6.jpg (http://imageshack.us)
http://img166.imageshack.us/img166/9397/s6003977oy6.950356df96.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=166&i=s6003977oy6.jpg)

doğan
25.Ağustos.2008, 21:12
afiyet olsunn
http://img119.imageshack.us/img119/3735/s6003985ko9.jpg (http://imageshack.us)
http://img119.imageshack.us/img119/3735/s6003985ko9.135051d023.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=119&i=s6003985ko9.jpg)
gitarıyle bize aşlik eden tayfun abimiz
http://img119.imageshack.us/img119/699/s6003986cl0.jpg (http://imageshack.us)
http://img119.imageshack.us/img119/699/s6003986cl0.7181625530.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=119&i=s6003986cl0.jpg)
güzel sesi ve gitarıyla müzik ziyafeti çektiren sevgili murat ama şarkı söylerken kavun yemeyi beceremiyor
http://img119.imageshack.us/img119/1100/s6003988kd6.jpg (http://imageshack.us)
http://img119.imageshack.us/img119/1100/s6003988kd6.e6012cbd08.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=119&i=s6003988kd6.jpg)

doğan
25.Ağustos.2008, 21:13
afiyet olsunn
http://img119.imageshack.us/img119/3735/s6003985ko9.jpg (http://imageshack.us)
http://img119.imageshack.us/img119/3735/s6003985ko9.135051d023.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=119&i=s6003985ko9.jpg)
gitarıyle bize aşlik eden tayfun abimiz
http://img119.imageshack.us/img119/699/s6003986cl0.jpg (http://imageshack.us)
http://img119.imageshack.us/img119/699/s6003986cl0.7181625530.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=119&i=s6003986cl0.jpg)
güzel sesi ve gitarıyla müzik ziyafeti çektiren sevgili murat ama şarkı söylerken kavun yemeyi beceremiyor
http://img119.imageshack.us/img119/1100/s6003988kd6.jpg (http://imageshack.us)
http://img119.imageshack.us/img119/1100/s6003988kd6.e6012cbd08.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=119&i=s6003988kd6.jpg)

huysuz
25.Ağustos.2008, 22:13
OFOF Rakı'lar kavunlar, etler havada uçuşmuş, kumsal keyfi, nargile, çay.
Aman aman kaçırılmayacak günmüş valla.

BULL
25.Ağustos.2008, 22:14
yaşşaa yaşşaaa :p:p:p

aidikurt
25.Ağustos.2008, 22:19
ya ağlamak istiyoruz :) içimiz gidiyor içimiz :) biz bunların sonra acısını cok ama cok kotu cıkaracaz.

Comandante
26.Ağustos.2008, 00:18
Nerden başlasammmm nasıllll anlatsammmmm , kaç kişiyyydik o zamannnn :)))
Arkadaşlar bu benim raptors ailesiyle ilk yolculuğumdu ve herşey ama herşey harikuladeydi-yalnız dönüşte sırtımdaki gitar yüzünden oturma konusunda yaşadığım sıkıntısnın kıçımda yarattığı ağrı dışında :)-
Başta geziye katılmam konusunda verdiği ara gazlarla beni yoldan çıkaran Gülay'a -ki binlerce kez minnettarım - tecrübesizliğime ve nihayetsiz sorularıma sabırla katlanıp beni sürekli bilgilendiren eşi Haldun'a,Gezinin fikir babası Kıvılcım abiye,Menemeni 6,5 dakikada yutmamıza neden olan lezzet üstadı Rıza Hoşgör'e,şarkılarda soluğumuza soluk katan tüm raptors korosuna - ki bull'un yaşşaa yaşşaa nidaları ve dans figürleri apayrı bir renk kattı şarkılara :) - ata sporu güreşi sulu ve tuzlu bir ortamda ve bol bol su yutarak daha ileriye taşıdığımız bütün deveci-güreşçi arkadaşlara,bu dalda yenilmez armada Kubilay abi'ye -olimpiyata bu dalda katılsa 9. madalyayı kesin bize kazandırırdı :)- ve adını sayamadığım bütün katılımcılara paylaşımlarından,sohbetlerinden ötürü çok ama çok teşekkürler.Katılmayanlar arkadaşlar inanın çok ama çoookk şey kaçırdınız:))
Bir daha ki buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum...

bozkurt
26.Ağustos.2008, 10:31
Arkadaşlar çok güzel eğlenmişsiniz.Yapanların eline emeğine ,katılanların yüreğine sağlık.
Fotolara bakınca sanki oradaymışım gibi oldum.
Daha nice gezilere.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

wkemal
26.Ağustos.2008, 13:54
gidemedim ama süper eglenmişiniz çok kıskandım çok alacagın olsun kıvılcım abi bekle 15 ün sonra bende geleyim demiştim resimler bu kadarmı

rakursi
26.Ağustos.2008, 14:09
sevgili gezi ekibim,
benim makineden çıkan fotografları 2 link halinde yayınlıyorum.

http://www.facebook.com/album.php?aid=37960&id=718986692

http://www.facebook.com/album.php?aid=37962&id=718986692

hadi iyi seyirlerrrrr :cheesy:

carvalho
26.Ağustos.2008, 14:35
Efsane fotolar varmış Gülaycım :)
Amma şımarmışız :P

rakursi
26.Ağustos.2008, 14:44
Efsane fotolar varmış Gülaycım :)
Amma şımarmışız :P

akşam baktım baktım bitmedi 600 küsür foto var vallahi zor seçtim :cheesy:

carvalho
26.Ağustos.2008, 14:46
O resimleri ve videoları senden nasıl alıcam Gülaycım? Cd? flashdisk?
Videoların yedeklerini almana gerek yok, bende kalsın :P

rakursi
26.Ağustos.2008, 17:35
O resimleri ve videoları senden nasıl alıcam Gülaycım? Cd? flashdisk?
Videoların yedeklerini almana gerek yok, bende kalsın :P

bir akşam bize gel iş çıkışında :p

alydosh
26.Ağustos.2008, 17:59
Arkadaşlar öncelikle sizinle geçirdiğim ilk geziydi onun heyecanı ile biraz sessiz kalacağımı düşünmüştüm ama sizlerin sıcak kanlılığınız ve o tatlı gülümsemeleriniz o kadar içtendi ki kendimi sanki kırk yıldır içinizden biriymiş gibi hissettirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ...
Kıyıköye gelince herşey vardı benimde ayrı birşey yazmama gerek kalmamış sanırım herşey mükemmeldi deniz ,orman ,güneş ,mangal,gitar nameleri, (ateşimizde olcekti ama maalesef yakamadılar :)... ) sanırım saçmalamaya başlıcam o yüzden kısa kesiyim herşey gerçekten çok güzeldi herkese tekrardan teşekkür ederim ... bu arada Bülent abi bi daha ki gezide alıcam endronu haberin olsun :):):):)

rakursi
27.Ağustos.2008, 08:31
Arkadaşlar öncelikle sizinle geçirdiğim ilk geziydi onun heyecanı ile biraz sessiz kalacağımı düşünmüştüm ama sizlerin sıcak kanlılığınız ve o tatlı gülümsemeleriniz o kadar içtendi ki kendimi sanki kırk yıldır içinizden biriymiş gibi hissettirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ...
Kıyıköye gelince herşey vardı benimde ayrı birşey yazmama gerek kalmamış sanırım herşey mükemmeldi deniz ,orman ,güneş ,mangal,gitar nameleri, (ateşimizde olcekti ama maalesef yakamadılar :)... ) sanırım saçmalamaya başlıcam o yüzden kısa kesiyim herşey gerçekten çok güzeldi herkese tekrardan teşekkür ederim ... bu arada Bülent abi bi daha ki gezide alıcam endronu haberin olsun :):):):)

biz bu forumdan aramıza katılmak konusunda tereddütleri olan herkese hep bunu söyledik bu zamana kadar. gelin aramıza katılın, ortamımızı görün,
seveceksiniz ve bir daha hiç ayrılmak istemeyeceksiniz diye.

sen harika şeyler yazmışsın :cheesy:
gene gel, ne olursan ol gel :p

yaşasın motorize hayat ve tayfaları:alkis::alkis::alkis:

kıvılcım
27.Ağustos.2008, 22:02
valla bizim grup kendini bilenlere insana ve dogaya saygısı olan herkeze açık sizi agarlamaktan mutluluk duyarız göründügünüz gibi olun veya oldugunuz gibi görünün

kıvılcım
27.Ağustos.2008, 22:08
sevgili gezi ekibim,
benim makineden çıkan fotografları 2 link halinde yayınlıyorum.

http://www.facebook.com/album.php?aid=37960&id=718986692

http://www.facebook.com/album.php?aid=37962&id=718986692

hadi iyi seyirlerrrrr :cheesy:

gülaycım büyüksün bir okadarda incesin kimse kıskanmasın kimsenin kalbi kırılmasın diye resimleri buraya koyamaya kıyamamışsın seni taktir ettim:cheesy::cheesy::cheesy:

kıvılcım
28.Ağustos.2008, 15:34
http://img300.imageshack.us/img300/5871/93462564xd4.jpg (http://imageshack.us)
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=300&i=93462564xd4.jpg][IMG]

bu fotoyu koymadan son söz söylenmiş olmaz

kıvılcım
28.Ağustos.2008, 15:37
http://img300.imageshack.us/img300/5871/93462564xd4.jpg (http://imageshack.us)

bu fotoyu koymadan son söz söylenmiş olmaz
[url=http://g.imageshack.us/g.php?h=300&i=93462564xd4.jpg][IMG]

rakursi
28.Ağustos.2008, 15:45
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

10 NUMARA YA , BAYILDIM:p:p:p

Kisstanbul
28.Ağustos.2008, 16:57
Gülay avatar şahane yaa...

wkemal
28.Ağustos.2008, 17:58
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

10 NUMARA YA , BAYILDIM:p:p:p
abi koymayın şu rasimleri baktıkca gelemedim diye yiyip bitirdim kendimi

kıvılcım
29.Ağustos.2008, 12:25
yahu bu resim özel ama gitigimiz yarlarde bundan aşagı digildi biz dedik gelmiyen resimlere baktıkca dövünür diye bu konuda gülaya ayriyetten teşşekkür ederim

rakursi
29.Ağustos.2008, 13:03

size özel avatar o :p:cheesy::?8):lol::evil::shock::p:mrgreen::mrgree n:

rakursi
29.Ağustos.2008, 13:05
yahu bu resim özel ama gitigimiz yarlarde bundan aşagı digildi biz dedik gelmiyen resimlere baktıkca dövünür diye bu konuda gülaya ayriyetten teşşekkür ederim

ölel kuru kuru teşekkür olmaz
ara sıra benimde fotomu çekin yaffff:p
yaşlanınca bi bakçam albümlerde ben hiç yokum :love::yesil::yesil::yesil:

kıvılcım
29.Ağustos.2008, 13:37
tesüf ederim çekmeseler bile ben daha süperini koymuyormuyum resimlerini

rakursi
29.Ağustos.2008, 13:58
tesüf ederim çekmeseler bile ben daha süperini koymuyormuyum resimlerini

tesssüf etmeyom şekerim seninkiler de süper ama
benimlerin pixeli daaa iiiiii :p

naaaaası yalan :cheesy:

kıvılcım
29.Ağustos.2008, 14:12
garibanlık kötü şey elimizdeki imkan bu kadar:cry:

kıvılcım
31.Ağustos.2008, 15:40
elimizdekinle idare ediyoruz artık

MAKAS
01.Eylül.2008, 12:02
arkadaşlar merhaba:) 1 hafta aradan sonra nihayet geldim ama resimleri göremedim:cry: okadar koşuşturmadan sonra bi içim açılsaydı bari

rakursi
01.Eylül.2008, 12:12
arkadaşlar merhaba:) 1 hafta aradan sonra nihayet geldim ama resimleri göremedim:cry: okadar koşuşturmadan sonra bi içim açılsaydı bari

http://www.facebook.com/album.php?ai...0&id=718986692 (http://www.facebook.com/album.php?aid=37960&id=718986692)

http://www.facebook.com/album.php?ai...2&id=718986692 (http://www.facebook.com/album.php?aid=37962&id=718986692)

MAKAS
01.Eylül.2008, 13:02
SEVGİLİ R.R. AİLESİ...SİZLERLE GEÇİRMİŞ OLDUĞUMUZ BU MUHTEŞEM HAFTASONU RÜYASI İÇİN BAŞTA FİKİR BABASI SEVGİLİ "KIVILCIM"SANA ÇOK TEŞEK.ÇÜNKÜ BU GEZİNİN BENİM İÇİN AYRI BİR MORAL DEPOSU OLDUĞUNU ERTESİ GÜN ANNEMİM AMELİYATI İÇİN NASIL BİR ENERJI SARFEDECEĞİMİ BİLDİĞİMDEN DAHA FAZLASINI İSTEYEMEZDİM..HER NE KADAR MOTORLA SİZE EŞLİK EDEMESEKTE O PATİKA VE TOZTOPRAK TABİRİNE UYAN YOLU ZEVKLE KATETTİK.YAPILAN MANGAL, İÇİLEN RAKILAR, SÖYLENEN NAMELER..HERŞEY AMA HERŞEY MUHTEŞEMDİ.KEŞKE KATILSAYDIK DEĞİL ,NASIL KATILAMADIK DİYE HAYIFLANAN ARKADAŞLAR! SİZLERE SESLENİYORUM SON DAK.DA OLSA HER ZAMAN GİTMEK İÇİN BİR YOL VARDIR.İNANIN PİŞMAN OLMUYORSUNUZ..
BU ARADA KAZA YAPAN ARKADAŞLARA DA CANI GÖNÜLDEN GEÇMİŞ OLSUN DİYOR EN KISA ZAMANDA ARAMIZA KATILMANIZI DİLİYORUM.
VEEEE..BU KATILAN ARKADAŞLARIN BİLE HOŞUNA GİTMEYEBİLİR AMA BİZ BU HAFTASONUDA KIYIKÖYDEYDİK VE İNANIN ARKADAŞLAR GEÇEN HAFTA GİTMEKLE EN DOĞRU KARARI VERMİŞİZ ÇÜNKÜ BİZİM İÇİN SON DERECE ROMANTİK OLSADA İNANILMAZ BİR YAĞMUR VE RÜZGAR VARDI AKLIMA HEMEN ÇADIRDA KALAN ARKADAŞLAR GELDİ SEFİL OLURDUNUZ EMİNİM.:(.AMA YİNEDE O TOPRAK VE AĞAÇ KOKUSU HERŞEYE DEĞDİ..:cheesy:(TABİ SEZONUN İLK PALAMUTUNU DA BİZ YEDİK) :pKISACASI KIYIKÖY HER MEVSİM HER AN ŞAHANE ARKADAŞLAR.GİTMEYENLER MUTLAKA GİTSİN.

MAKAS
01.Eylül.2008, 13:19
http://www.facebook.com/album.php?ai...0&id=718986692 (http://www.facebook.com/album.php?aid=37960&id=718986692)

http://www.facebook.com/album.php?ai...2&id=718986692

GÜLAYCIM AMA BENİM FACEBOOK ADRESİM YOK Kİ:( BAKAMIYORUM RESİMLERE:cry:

MAKAS
01.Eylül.2008, 13:21

ARKADAŞIM KAZA HABERİNE ÇOK ÜZÜLDÜK:( GEÇTE OLSA UMARIM CİDDİ BİŞEYLER YOKTUR.BU SENİ BİZDEN SOĞUTMAZ İNŞALLAH

kıvılcım
01.Eylül.2008, 13:40
sizi biraz olsun mutlu edip moral kazandırabildiysek ne mutlu bize bu arada annenin durumu nedir bilgi alabilirmiyiz

rakursi
01.Eylül.2008, 13:52
GÜLAYCIM AMA BENİM FACEBOOK ADRESİM YOK Kİ:( BAKAMIYORUM RESİMLERE:cry:

alıver güzelim bi facebook kendine
olmamı :cheesy:

kıvılcım
01.Eylül.2008, 13:54
alıver güzelim bi facebook kendine
olmamı :cheesy:
gülay facebook seni vip üye yapmazsa çok ayıp eder artık:mrgreen:

MAKAS
01.Eylül.2008, 16:22
annem çok şükür başarılı bir ameliyat geçirdi şu anda evde bakıma aldık ama durumu gayet iyi arkadaşalar...

kaanka
01.Eylül.2008, 16:25
Geçmiş olsun...

kıvılcım
01.Eylül.2008, 16:27
çok çok geçmiş olsun allah uzun ömürler versin

MAKAS
01.Eylül.2008, 16:31
çok teşekkür ederim ...herkesi sevdiğine bağışlasın allah..

MAKAS
01.Eylül.2008, 16:39
teşekkürederim:)

bozkurt
01.Eylül.2008, 16:45
Geçmiş olsun Allah acil şifa versin.
Mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

wkemal
01.Eylül.2008, 17:21
geçmiş olsun

rakursi
01.Eylül.2008, 17:53
annem çok şükür başarılı bir ameliyat geçirdi şu anda evde bakıma aldık ama durumu gayet iyi arkadaşalar...

GEÇMİŞ OLSUN CANIM:cheesy:

HEP İYİYİ DÜŞÜN :mrgreen:

HONEY
01.Eylül.2008, 17:54
Anlaşcığım geçmiş olsun

Can'a selamlar

not: bizim helgayı unuttun :(

dozer
01.Eylül.2008, 18:12
Geçmiş olsun anlaşcığın hepimizin pozitif enerjisiyle çok kısa sürede iyileşir inşallah.

MAKAS
01.Eylül.2008, 18:52
ondan şüphem yok emirciğim..hepinize çok teşekkürler zaten hızla iyileşiyor

MAKAS
01.Eylül.2008, 18:53
sağol arkadaşım HANS...CANIN da çok selamı var...

helgalar kurban olsun sana:cheesy:

MAKAS
01.Eylül.2008, 18:54
canım...sayenizde hep pozitifim zaten:cheesy:

MAKAS
01.Eylül.2008, 18:54
geçmiş olsun

çok teşekkürederim...

MAKAS
01.Eylül.2008, 19:02
Geçmiş olsun Allah acil şifa versin.
Mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

çok sağolun...allah tüm sevdiklerimize sağlıklı ömürler versin

Kisstanbul
01.Eylül.2008, 20:12
Anlaş iyi dilerklerin için teşekkür ederim ... Şimdilik iyiyim hafif sekiyorum sadece sürahi nene gibi :D motorada binmeye devam ediyorum vazgeçmiyorum..

Anneyede geçmiş olsun dilerim.. :D

BULL
01.Eylül.2008, 23:43
Anlaş anneye geçmişler olsun, Allah acil şifalar versin

bu arada Honey dedide aklıma geldi

benim Hollandalı van Hooijdonk'a ne oldu???

MAKAS
02.Eylül.2008, 09:16
Anlaş anneye geçmişler olsun, Allah acil şifalar versin

bu arada Honey dedide aklıma geldi

benim Hollandalı van Hooijdonk'a ne oldu???

sağol arkadaşım...iyi dileklerin için...sezon itibariyle sana daha sıcak ülkelerden
br transfer düşünüyorum:mrgreen:

çakır
03.Eylül.2008, 13:35
orkun yapmış olduğunuz kazadan dolayı geçmiş olsun ,anlaş annenizin ameliyatının başarılı geçmiş olmasınıa sevindik. çok çok geçmiş olsun.

MAKAS
03.Eylül.2008, 13:56
orkun yapmış olduğunuz kazadan dolayı geçmiş olsun ,anlaş annenizin ameliyatının başarılı geçmiş olmasınıa sevindik. çok çok geçmiş olsun.

çok teşekkürederim...iyi dilekleriniz için.

shopar
04.Eylül.2008, 00:20
canım anlaşım haberdar oldum amelıyat gunu can'dan aldım bılgıyı ama senle konusamadım bı turlu,ıyı oldugunu bıldıgım için bu kadar rahattım
yınede burdan solıyım dedım çok geçmişler olsun neysekı atlattı,bılırsın annenı çok severım,hatta sızın aıleyı komple çok severım o yuzden hepınıze geçmiş olsun dıyorum bıtanem...cuma görüşmek üzere

shopar
04.Eylül.2008, 00:21
ve hatta dıger kaza yapan arkadaşlarada geçte olsa çok geçmiş olsun,allah bıda kaza bela göstermesın inşallah.

MAKAS
04.Eylül.2008, 11:00
insan beklerse yakınından bekliyor önce..neyse biliyorum ben senin içini geçte olsa seni affettim canımcığım:|sağol iyi dileklerin için..bizde seni çok seviyoruz ailecek