PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cumartesi, rotasız gezi

carvalho
13.Nisan.2007, 12:51
Arkadaşlar, bu hafta sonu için planlı bir gezi yok gördüğüm kadarıyla. Meteoroloji cumartesi günü havanın pırıl pırıl olacağını söylüyor. Ben cumartesi günü (14 Nisan) demir atıma binip çıkacağım yola, rotayı yolda belirleyeceğim. Görünen o ki ya Ağva ya da Sapanca taraflarına olacak gezi.

Kirişi kırıp katılmak isteyen arkadaşları beklerim...İrtibat numaraları fanclub'da mevcut...

Beni böyle havalar mahvetti...

Aksu
13.Nisan.2007, 17:58
Ben burada her hafta sonu rotasız geziyorum. Sen orada şimdi bulursun enaz 5 kişi veya fazlasını. Gidersiniz Sapanca ya.
Ankara da bir sürü regalci var ama hiç biri piyasada yok. Sitede de var gibi de görüşmek buluşmak kısmet olmadı. Arkadaşlarımız var ama regalci değil.

okan
13.Nisan.2007, 18:01
aynı sıkıntıları bende burda yaşıyorum...adamları siteye kaydettirdim ama bi sefer bile yazmamışlar...gezi düzenliyecess bi tane ragalci bulunmuyo....

aslanburclu
13.Nisan.2007, 19:31
ya okanım canım kardeşim (çaktırma bak layt demiyom hani bişeyler gönd.ya heh heh hehheeeeee) bizden sıra millete gelmiyoki dimii canım mahalle cadolazları gibimmm

inci
13.Nisan.2007, 19:37
adam gezi diyo siz :evil: ne diyonuz yaa, :? hadi gezi diyo ... :evil: rotasız diyoo... :evil: cumartesi diyo...hava güzel diyoo.... :evil:

aslanburclu
13.Nisan.2007, 19:45
hocam bizde diyooooozzz ama kimse gelmiyoooo

yan yattım çamura battım yok fm terk ediyommm neyse bu hafta ay sonu ya ses çıkarmıyommmmm

okan
14.Nisan.2007, 14:42
bu günde plan yaptıydımgezecektim..ama olmadı :( ... geçen hafta kaza yapan kuzenimin bacağında iç kanama oluşmuş.. dün geceden beri hastanede onunlaydım... offffffffffffffffff...offfffffffffffffffff....plan yapmıyacam bi daha....

thoraman
14.Nisan.2007, 16:38
okan abi nedir bu senin hastalıklardan aksiliklerden çektiğin ya geçmiş olsun yine :frown:

okan
14.Nisan.2007, 17:19
okan abi nedir bu senin hastalıklardan aksiliklerden çektiğin ya geçmiş olsun yine :frown: hayatın içerisinde olan şeyler kardeşim bunlar...allah beterlerinden korusun...

inci
14.Nisan.2007, 18:12
ŞİMDİ NASIL OLDU İYİYE GİDİYORDUR İNŞAALLAH

okan
14.Nisan.2007, 19:26
ŞİMDİ NASIL OLDU İYİYE GİDİYORDUR İNŞAALLAH İnci örtmenim kanamayı durdurduk.. 3 şırınga kan çekti doktor.. ama 3 gün sonra pıhtılaşan kanlar için operasyon yapacak...yavv ben varya iice soudum bu motor işlerinden... :( :( :(

carvalho
15.Nisan.2007, 20:44
Okan, çok geçmiş olsun.. Hay Allah! :(

Cumartesi Sakarya deplasmanına gittik arkadaşlarla, 4 tekerlekliyle. Maşukiye'de bir yerde mola verdik, valla süper yer.
Balık, et her türlü menü var, alabildiğine yeşillik, isteyen topu alır voleybol oynar, isteyen çimlere yayılır haftanın stresini atar, valla ben çok beğendim yeri... İstediğimiz bir hafta sonu denk getirip gidelim derim.

Bugün de öğlen işim vardı, o yüzden sabah erkenden motorla Şile'ye gittim, çok fazla oyalanmadan döndüm. Yol yapmak iyiydi ama söyle bol katılımcılı geniş geniş sohbetle geçen bir geziyi tercih ederdim doğrusu...

Neyse, mevsim yeni başladı... Haftaları boş geçmeyelim... Yolda öbek öbek grup sürüşü yapan motorlar vardı. Biz eksik kaldık...

inci
15.Nisan.2007, 23:24
ŞİMDİ NASIL OLDU İYİYE GİDİYORDUR İNŞAALLAH İnci örtmenim kanamayı durdurduk.. 3 şırınga kan çekti doktor.. ama 3 gün sonra pıhtılaşan kanlar için operasyon yapacak...yavv ben varya iice soudum bu motor işlerinden... :( :( :(

SOĞUDUM demek de ne demek yaaa :? eğer bu kaza yüzünden ise ;araba ile giderken de olur kazalar ,yürürkende, bunu daha iyi bilirsiniz ,ayrıca heR motosiklet sürücüsü kaza YAPACAK diye bir kural mı var? ALLAH ESİRGESİN

aslanburclu
15.Nisan.2007, 23:38
düz taban okannnnnnn

ne soğuması ayıp valla ya işin derinine inersen büyük dikkatsizlik var gibi bide kader olayı arkadaşa bida geçmiş olsun acil şifalar

okan
15.Nisan.2007, 23:51
bu gün hava çok güzeldi.. pazar felan demedim.. sabah erkenden çıktım.. bi kaç köy gezdim tek başıma...bişi farkettim yaa .. sıra bana da gelecekmi... :( kime ön ayak olduysam çoğunun sıkıntısı oldu motorla.. kimi ailevi, kimi kaza olarak.. yavv benmi salağım yoksa milletdemi şans yok... anlamdım gitti.. :? benim kadar şartlarını zorlayan yoktur.. adrenalinimi muhafaza edemem diye büyük motora da atlamıyorum.. allaha şükür maddi bi sıkıntımda yok...ama bu sene herşey o kadar üstüste geldiki..
ordudan reasingci baha arkadaşımı kaybettim.. samsuna gelmişti ısrarlarımız üzerine havaalanında yarışlar yapıldı çadırlar kuruldu eğlendik .. dönüşte bolaman virajlarında kaza yaptı .. allah rahmet eylesin kral adamdı.. peşine ertuğrul öz aynı şekilde kaza yaptı.. onuda kaybettik .. mekanı cennet olsun..geçen hafta kuzenim ve arkadaşımız murat ölümden döndüler... artık bıktım yaa...kimseye hadi gel şuraya gidelim diyemiyorum...

GOKHAN
16.Nisan.2007, 00:16
okanım mümkünse beni çağırma gezi için :D

okan
16.Nisan.2007, 00:29
okanım mümkünse beni çağırma gezi için :D abi gerçekten korkuyorum yaaa...peşpeşe birsürü olayla karşılaştım...az bi aramı versem ne yapsam .. en azından şu azrail bizim buraları terkedene kadar..

GOKHAN
16.Nisan.2007, 00:40
kardeşim allah bilir kimin nezaman öleceğini sen gönlünü ferah tut kulların isteğiyle olmaz sen yaşamına olduğu gibi devam et canını sıkma

emrahss
16.Nisan.2007, 09:21
Bu ruh haliyle bence de bir süre devam etmesen iyi olur adamım. Bırak kenara, dinlensin hayvan. Sen dört teker bi süre devam et. Kiralık değil a, soora binersin.