PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor dd250e-9 almak is-ti-yo-rum

lakedima
11.Haziran.2008, 17:56
Merhaba arkadaşlar önümüzdeki ay benim de motor ehliyetim olucak :) e tabi öle olunca bi de dd250e-9 (http://www.google.com.tr/search?hl=tr&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=ikinci+el+regal+raptor+dd250e+9&spell=1) almam şart olucak.. sizlere sormak istediklerim se ;

1- istanbulda nereden alıcam + garantisi nereden olmalı?
2- ikinci el ucuza bulabilecekmiyim ve bulduğumu kime gösterebilirim?
3- sıfır alabilecek durumum lursa "krediyle" nerden kredi alsam bankadan mı yoksa tebcetere (eski anadolu cetere) den mi?

şimdi den teşekkürler...:p

Tayfun
11.Haziran.2008, 19:51
Herşeyden önce senin adına açılmış olan tanışma topiğinde kendini detaylı anlatırsan seviniriz dostum, sorularına kendimce cevap vereyim.

1-) Dikilitaş ali ustada sıfır bir kırmızı E9 var hemde piyasa fiyatının altında, ayrıca motojunior dada bulabilirsin, garantisi ya sarıkayalar yada emreden olacak.

2-) ikinci el ucuz için sitemiz ilanları ve sahibinden.com'u araştır

3-) En ucuz ve sorunsuz krediyi nerden alabileceksen ordan al, ve sana tavsiyem taşıt değil nakit kredi kullanki olursa krediyi ödeyemezsen motorunu elinden almasınlar, satarsın düşüğe ödersin borcunu ters bir durumda...

foreman
11.Haziran.2008, 22:59
caglar kardesım aramıza hosgeldın..
umarım ıstedıgın makınaya tez zamanda kavusursun...

konuya verılen cevap sayısı ıle gosterım sayısının arasındakı ucurumun farkındasın dımı?
bunun sebebı bu konuların daha once defalarca konusulmus olması...
sana zahmet eskı konuları soyle yuzeysel olarak gozden gecırırsen ıstedıgın tum soruların cevaplarını bulabılırsın...
saglıcakla kal...

yolun da acık olsun bahtın da....

lakedima
12.Haziran.2008, 00:14
heyecanımı mazur görün arkadaşlar... eski yazıları okuyamadım + güncel cvplar istedim birazda:).....

teşekkürler tayfun çok saol vs.vs.vs... en kısa zamanda dikilitaştayım:)....
nakit kredi araştırıyorum şu an ...

arkadaşlar size 1 soru daha.....

ben ehliyet sınavına girdikten hemen sonra motoru alıp üstüne binip mahallemde vitesli motora alışma niyetindeyim.. doğru mu yapıyorum yoksa bana regal raptor fazla mı gelir.. kamyondan bineğe her türlü araçta tecrübem war kamyon şöförü olarak yaptım hatta askerliği ama motor da hiç binmedim vitesli motora.... daha önce sadece 150cc otomatiğe bindim.. hız tutkunu diilim ..rüzgarı yüzümde hissetmek yetecek bana ... lütfen içinizden geldiği gibi cvp verin dedikleriniz önemli benim için...önce daha düşük motorda bi manuel mi almam lazım yoksa raptor ok midir?... not: solağım ..solakların vitese alışması daha kılay olur diye duydum:).

foreman
12.Haziran.2008, 00:30
solak kısılerın ''''vıtesı daha kolay ogrenır''' dıye bı durumun soz konusu oldugunu dusunmuyorum...

uzun zaman once forumları kurcalarken bı konu okumustum...
vıtes debrıyaj ve fren koordınasyonu ıle ılgılı...
bunun bı ısmı var ama su an hatırlayamadım...
bu konuyu taratırsın ve oradakı krıterlerın sende olup olmadıgına bakarsın.
kendıne gunendıgın anda al bı 250 lık keyfıne bak...
ama mutlaka ehlıyet ve korumalarınla bırlıkte...
forumdakı faydalı bılgıler kısmındakı konularıda sureklı oku.
ögreneceğın (ögreneceğımız) cok sey var...