PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 13 Nisan-Aksam Sefası Daha

azelia
13.Nisan.2007, 19:20
slm millet...anadolu yakasında oturupta aksamın tadını deniz kenarında cıkarmak isteyen arkadaslara duyurulur....20'den sonra moda iskelesinde toplanmayı planlıoruz...nihat adlı sahsı ikna edemedim...ama müsait olupta gelmek isteyen olursa...kimse gelmezde tek basıma olucam... :cry: ER 'e actım bi topik bakalım..
hadi bakalım elleri görelim :cheesy:

infinitedreams
13.Nisan.2007, 19:23
Neyse ki vefakar dostların olduğu böyle bir site var di mi... (gaz)

Gelemiyeceğim için üzgünüm Bilge. Yarın çay ısmarlarsın bana, anlaşırız :)

okan
13.Nisan.2007, 19:25
Azelia apla ben burdan beri denis kenarına takılsam olurmu....çok usak kalıyonus da bise.. ondan didim yanii.. :lol:

aslanburclu
13.Nisan.2007, 19:26
avrupalı lar yani avrupa yakası olarak bizi beğenmiyormusun bizi niye davet etmiyon işte nihatta buna kızmıştırda gelmek istememiştir kanımca

inci
13.Nisan.2007, 19:39
yolları bilmiyom ki bilsem direkt oradayım bacım :cry:

aslanburclu
13.Nisan.2007, 19:41
ya hocam sen avrupayakasında deelmiydin allah allah ya benim kafam karıştı

azelia
13.Nisan.2007, 19:46
estagfurullah ne demek....sadece son dakika gibi bisi oldu bu o yüzden gelmek isteyen herkese acık tabiki...bekleriz

inci hocam ya keske yakın olsaydık... hadi degigimizde birimiz gezmeye cıkardık :cry:

inci
13.Nisan.2007, 19:52
estagfurullah ne demek....sadece son dakika gibi bisi oldu bu o yüzden gelmek isteyen herkese acık tabiki...bekleriz

inci hocam ya keske yakın olsaydık... hadi degigimizde birimiz gezmeye cıkardık :cry:

evet yaa çıkardık.. :D .
bana uzaklar dokunmuyo azelyacığım bana yol -yön bilmememek dokunuyo ... :oops: :frown:

azelia
13.Nisan.2007, 20:01
bende de kaybolma gibi dert yok allaha sükür hersekilde yol iz yön bulruum...köprüyü gecme engelini kaldırıiim o zmana ben o tarafalara gleirm bolcana :cheesy: